Legolas (Orlando Bloom)

Több
18 éve 4 hónapja #290819 Írta: Elluin
Elluin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
De a lembas egyáltalán nem finom, hiába tápláló. Te sem eszel meg dolgokat hiába tápláló

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290803 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta:

Eleniel (csillaglany) írta: Hát... Az eredeti kérdés az volt, hogy Legolas magával vitte-e, ill. magával vihette-e az íját Nyugatra. :D Csak elkanyarodtunk... 8)


Miért ne? ha Galadriel kikunyerálhatta, hogy Gimli jöhessen, olyan dolog, mait Galadriel adott ajándékba, tuti behozható volt, és gondolom, legolsanak egy életre elege lett a gyilkolászsából ahhoz, hogy eszébe jusson hazsnálni, másfelől ő normálisabb annál, hogy tündékre lövöldözzön.


Végül is én is Nammal értek egyet. De szerintem Gimliék és Legolasék előbb kábultak el Valinor pompázatosságától és előbb lettek fényes-tündék, minthogy gyilkolószerszámaikat használják. Gondolom Legolas automatikusan megcélozta Lórien kertjét, míg Gimli Aulénél tette tiszteletének tanújelét. Aule biztosan fogadta őt, elvégre is ő volt az egyetlen olyan gyermeke, aki eljutott Valinorba. Bárcsak én is ottlehettem volna :cry: Csakhogy én inkább Középföldén maradtam... Féltem a változástól... De most már automatikusan elmennék (Na ezt írói fantáziából írtam).


Szerintem Valinorban a tündék lembason éltek... Az minden eledelnél táplálóbb...

*hozzászólások összevonva*

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290765 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eleniel (csillaglany) írta: Hát... Az eredeti kérdés az volt, hogy Legolas magával vitte-e, ill. magával vihette-e az íját Nyugatra. :D Csak elkanyarodtunk... 8)


Miért ne? ha Galadriel kikunyerálhatta, hogy Gimli jöhessen, olyan dolog, mait Galadriel adott ajándékba, tuti behozható volt, és gondolom, legolsanak egy életre elege lett a gyilkolászsából ahhoz, hogy eszébe jusson hazsnálni, másfelől ő normálisabb annál, hogy tündékre lövöldözzön.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290704 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

olorin.papa írta:

Annedun írta: bölcsnektűnőmondtokatszavalokfutásközbenakamerába... :roll: :roll:


Ezt most mire érted?
Valahogy nekem Gimli humora erőltetettnek tűnt,(olyan gwendirmamás) :oops: bár annál azért jobb. :D Akik olyan szép ékszereket, és fegyvereket készítenek, azoknak azért van érzékük a finomságokra is, ezzel szemben Gimli beszólásai nekem otrombának tűnnek. szvsz


Ahogy látom, már szállóige lett belőlem :D Bár most már nyugodtan mondhatnátok gwendiraferneyipatriásnak :D :D

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290703 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát... Az eredeti kérdés az volt, hogy Legolas magával vitte-e, ill. magával vihette-e az íját Nyugatra. :D Csak elkanyarodtunk... 8)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290701 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És természetesen nem Legolasról beszéltek...

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290664 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudtommal Valinorban nem éltek gonosz állatok, azok kifejezetten Középföldéhez tartoznak...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290641 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Minek köszönhető ez a nagy újjáéledés? :D

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290293 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nelossel írta: És Celegorm? Nagy vadász volt, és Orome-val gyakran eljártak vadászni Valinorban. Szóval csak nem lehetett olyan veszélyes a vadászat. Legfeljebb gyakori volt köztük a "Futás!". :D


Valinorban alapból nnem volt semmilyen incidens, kettőt leszámítva: a rokongyilkosság, (ezt megelőzően Feanor majdnem kinyírta a saját féltestvérét) illetve, ammikor Melkor Finwet megölte. Az állatok nem hinném, hogy bárkit bántottak volna. Amikor Melkor megrontotta őket, akkor lettek csupa szrv-és karom lények.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289958 Írta: Elison
Elison válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta:

Elison írta: Bocsanat, egy nem ide illo kerdes...
Hogyan tudok valaszolni egy hozzaszolasra????Bekeretezett resz meg minden...
Meg nem jottem ra... :oops:

Minden hozzászólás jobb felső sarkában van egy "idézet" feliratú gomb, azzal tudsz válaszolni rá. A formázásokkal kapcsolatban egyébként itt találsz kicsit bővebb segítséget.

Koszonom...mar csak ez a sok keret...

Elison G.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289957 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elison írta: Bocsanat, egy nem ide illo kerdes...
Hogyan tudok valaszolni egy hozzaszolasra????Bekeretezett resz meg minden...
Meg nem jottem ra... :oops:

Minden hozzászólás jobb felső sarkában van egy "idézet" feliratú gomb, azzal tudsz válaszolni rá. A formázásokkal kapcsolatban egyébként itt találsz kicsit bővebb segítséget.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289955 Írta: Elison
Elison válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsanat, egy nem ide illo kerdes...
Hogyan tudok valaszolni egy hozzaszolasra????Bekeretezett resz meg minden...
Meg nem jottem ra... :oops:

Elison G.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289948 Írta: Elison
Elison válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Koszonom a tippet... :P
Sajna most Munchenben vagyok, meg sokara fogok hazamenni, es nincs mas nalam csak a trilogia... :bawling:
Teljesen be vagyok zsongva, olvasnek, de nem lehet... :rmad2:

Elison G.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289947 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elison írta: Ertem...bar nem mindent...vannak meg hianyossagok... :oops:
Bele is asom magam a reszletekbe... :)

Ha a Szilmarilok elolvasása után újraolvasod a Gy.U.-t, elég sok homályos részlet meg fog világosodni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289945 Írta: Elison
Elison válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ertem...bar nem mindent...vannak meg hianyossagok... :oops:
Bele is asom magam a reszletekbe... :)

Elison G.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289941 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elison írta: En csak a trilogiat olvastam, de felmerult bennem egy kerdes:
Ha elsullyedt a Boldog Birodalom, egyaltalan hova is mentek a tundek? Bar lehet hogy csak figyelmetlen vagyok... :oops:

Nem a Boldog Birodalom süllyedt el, hanem Númenor szigete. Amant és Tol Eresseát elrejtették, "kivették" a világból. Gyakorlatilag úgy néz ki a dolog, hogy Númenor pusztulásakor megváltozott a világ formája, gömbölyű lett, de a tündék (és akik arra érdemesek voltak, lásd pl a Gyűrűhordozók) továbra is ráléphettek az Egyenes Útra, és elmehettek Nyugatra.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289916 Írta: Elison
Elison válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedves Eleniel!

Szerintem vagyunk egy paran, akik elfogultak vagyunk Legolassal kapcsolatban... :D
En csak a trilogiat olvastam, de felmerult bennem egy kerdes:
Ha elsullyedt a Boldog Birodalom, egyaltalan hova is mentek a tundek? Bar lehet hogy csak figyelmetlen vagyok... :oops:

Elison G.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289901 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És Celegorm? Nagy vadász volt, és Orome-val gyakran eljártak vadászni Valinorban. Szóval csak nem lehetett olyan veszélyes a vadászat. Legfeljebb gyakori volt köztük a "Futás!". :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289891 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát... Szerintem Valinorban sem terem csak úgy a sült galamb. Bár jó kérdés. Kell ott egyálalán enniük? Én nem mondom, hogy a tündék valaha is sportból vadásztak volna, azt én is elítélem. De élelemszerzés céljából igen, legalábbis Középföldén biztos.
Aztán persze lehet, hogy Valinorban inkább mindenki vegetáriánus, semhogy összeakassza a nem létező bajuszát Yavanna úrnővel. :lol: De, ha már itt tartunk, az úrnő a növényevésért is megorrolhatna. 8)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289137 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eleniel (csillaglany) írta: Hahó!
Látom, folydogál itt az élet nélkülem is... :lol:

A véleményem a témáról: sokszor valóban nem volt túl szerencsés az említett bölcs mondások filmbeli megjelenítése. Csakhogy ez nem a szereplők hibája, pláne nem a mondásoké... :roll:
Az már más, hogy én bevallottan elfogult vagyok Legolasszal kapcsolatban (akár filmbeli, akár könyvbeli), tehát egyszerűen átsiklok az efféle bakikon.

A véleményetek kérem viszont más ügyben. Szerintetek Legolas magával vitte az íját Nyugatra? Vagy mondjuk Gondor fegyvertárában pihent utóbb, az elmúlt kor emlékére? Egyáltalán engedték a Valák, hogy bárki hazatérő fegyvert vigyen magával? Ha már volt némi testvérmészárlás arrafelé...
(Igaz, vadászniuk, gondolom, odaát is kell.)

Üdv!


Vadászni Valinorban? Minek? van ott élelem bőven, és nem hinném, hogy a tündék csak úgy szórakozásból állatokat öljenek.

Azt gondolom, a vadászat az első időkben sem végződött az állat megölésével, legalábbis Valinorban nem.

Szerintem ha akarta, magával vihette az íját, egyfelől mert már akkor rég túl voltak a testvérmészárláson, mindenki tanult belőle, ráadásul rájöttek már három koron keresztül, hogy ki az ellenfél.

Másfelől Galadriel ajándéka, aki valinori származású, és ha gimli vele mehette, az íj bevitelének már nem lehetett sok akadálya.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289128 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hahó!
Látom, folydogál itt az élet nélkülem is... :lol:

A véleményem a témáról: sokszor valóban nem volt túl szerencsés az említett bölcs mondások filmbeli megjelenítése. Csakhogy ez nem a szereplők hibája, pláne nem a mondásoké... :roll:
Az már más, hogy én bevallottan elfogult vagyok Legolasszal kapcsolatban (akár filmbeli, akár könyvbeli), tehát egyszerűen átsiklok az efféle bakikon.

A véleményetek kérem viszont más ügyben. Szerintetek Legolas magával vitte az íját Nyugatra? Vagy mondjuk Gondor fegyvertárában pihent utóbb, az elmúlt kor emlékére? Egyáltalán engedték a Valák, hogy bárki hazatérő fegyvert vigyen magával? Ha már volt némi testvérmészárlás arrafelé...
(Igaz, vadászniuk, gondolom, odaát is kell.)

Üdv!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288013 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Annedun írta:

olorin.papa írta:

Annedun írta: bölcsnektűnőmondtokatszavalokfutásközbenakamerába... :roll: :roll:


Ezt most mire érted?
Valahogy nekem Gimli humora erőltetettnek tűnt,(olyan gwendirmamás) :oops: bár annál azért jobb. :D Akik olyan szép ékszereket, és fegyvereket készítenek, azoknak azért van érzékük a finomságokra is, ezzel szemben Gimli beszólásai nekem otrombának tűnnek. szvsz


pl.: vörös nap virrad..., úgy futnak, mintha korbáccsal kergetnék őket, stb...

Namarie: de mostr a film topicban vagyunk :twisted:

Eredetileg ebben a topikban, mint minden más "filmes topicban" a regénybeli szereplőkről is eshetett szó, és esett is szó, és remélem, esni is fog.

Off: könyv-film: nem nehéz szétválasztani, hiszen két külön műfajról van szó. A film regényadaptáció, ebből a szempontból IS bírálható, és vizsgálható, mint önálló alkotás.

Ennek tükrében lehet írni Tolkien és a saját Legolasunkról, P.J. Legolasáról, és Orlando Bloomról.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287808 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta:

Phaedra/Namarie írta: Légy szíves, válszd szét a regényt, és a könyvet!


Ez azért kissé nehéz, nem?


nem, szerintem a film meg a könyv- az én szememben teljesen más hangulatú..
lehet, hogy más a stílusom, mint PJ-é, és minent máshogy képzeltem el.
a film PJ képzelet világa, és nem egyes személyeké, külön-külön

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287722 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: Légy szíves, válszd szét a regényt, és a könyvet!


Ez azért kissé nehéz, nem?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja - 18 éve 6 hónapja #287608 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

olorin.papa írta:

Annedun írta: bölcsnektűnőmondtokatszavalokfutásközbenakamerába... :roll: :roll:


Ezt most mire érted?
Valahogy nekem Gimli humora erőltetettnek tűnt,(olyan gwendirmamás) :oops: bár annál azért jobb. :D Akik olyan szép ékszereket, és fegyvereket készítenek, azoknak azért van érzékük a finomságokra is, ezzel szemben Gimli beszólásai nekem otrombának tűnnek. szvsz


pl.: vörös nap virrad..., úgy futnak, mintha korbáccsal kergetnék őket, stb...

Namarie: de most a film topicban vagyunk :twisted:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287594 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rion Pendragon írta: na jó, nem helyett. Csak nem bánnám, ha lenne, mert Gimli sokkal jobb arc. legolas (nem méltatom arra, hogy nagy betűvel irjam a nevét :twisted: ) viccesnek akar látszani, de nem az. GIMLI viszont vicces is. :twisted: Orliról meg ne is beszéljünk. Amig csak a gyu-ban, meg a karib tenger kalózaiban láttam, még úgy gondoltam, hogy na jó, na jó, lányok kedvence, de nem tűnik olyan beképzelt ficsúrnak. De tévedtem. :twisted: Mumakol? :?


Légy szíves, válszd szét a regényt, sé a könyvet!

A filmbeli legolas főleg látványelem- a hölgynézők örömét szolgálja, de azért látszik rajta a tündék eredendő tisztasága.

a könyvbeli legolas viszont számomra egyértelműen a mély, veszteségekből és fájdalmakból eredő bölcsességet képviseli a regényben.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287314 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

olorin.papa írta:

Annedun írta: bölcsnektűnőmondtokatszavalokfutásközbenakamerába... :roll: :roll:


Ezt most mire érted?
Valahogy nekem Gimli humora erőltetettnek tűnt,(olyan gwendirmamás) :oops: bár annál azért jobb. :D Akik olyan szép ékszereket, és fegyvereket készítenek, azoknak azért van érzékük a finomságokra is, ezzel szemben Gimli beszólásai nekem otrombának tűnnek. szvsz


No igen!!! egyesek jobban tették volna ha meg sem szólalnak. :?: Na ezt nem arra akarom mondani hogy Gimlinek nem kellett volna megszolalnia, talán néhol csak el kellett volna hallgatatni????? :?: :?: :?: :?:
Sztem pedig jók voltak a beszolásai........

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287305 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Annedun írta: bölcsnektűnőmondtokatszavalokfutásközbenakamerába... :roll: :roll:


Ezt most mire érted?
Valahogy nekem Gimli humora erőltetettnek tűnt,(olyan gwendirmamás) :oops: bár annál azért jobb. :D Akik olyan szép ékszereket, és fegyvereket készítenek, azoknak azért van érzékük a finomságokra is, ezzel szemben Gimli beszólásai nekem otrombának tűnnek. szvsz

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287301 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

olorin.papa írta: Habár Gimli humorával sem vagyok kibékülve... :?


még mindig jobb mint a hősködés meg a csendes visszahúzódás meg a bölcsnektűnőmondtokatszavalokfutásközbenakamerába... :roll: :roll:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287160 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rion Pendragon írta: le Orlival!


Rossz mondat, rossz kijelentés, rossz helyen....... nagyon nemjó !!!!!!!!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.514 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére