Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 5 hónapja #183910 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az Elizabethtownról? Persze... Romantikus vígjáték, Orli a főszereplő, akit kirúgnak a munkahelyéről, és a barátnője is kiteszi a szűrét. Majdnem öngyilkos lesz, de visszatér a szülővárosába, Elizabethtownba, miután meghal az apja, mert neki kell teljesítenie apja utolsó kívánságait. És közben persze szerelmes lesz... [size=9:3lnkd426]Egyébként azt az Aston Kutchert vagy kit nem a tehetségtelensége miatt rakták ki, hanem mivel a forgatást elcsúsztatták majdnem fél évvel, nem sikerült összeegyeztetni az időbeosztásával...[/size]

Vadiúj Troy trailer:
katt ide
... és plakát:
www.moviecitynews.com/arrays/200 ... _troy.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183890 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... 67e04c69f1
Ezt most találtam...tud valaki valamit erről a filmről??????
Ez jó: [size=9:2l51aj2l]Ashton Kutchert tehetségtelensége miatt zavarták el..... [/size]:lol:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183869 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem nagyon mélyen és tisztán szeretnek, és tudják, ha egyszer valakit igazán a szívünkbe zárunk, az örökké ott él, nem kell hozzá fizikai közelség, az ő szerelmük annál sokkal finomabb, fennköltebb.....Lehet, nem annyira szenvedélyes, mint az embereké......

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183807 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Adrael: Én úgy képzelem el, hogy elég nehezen lobbannak szerelemre, de akkor aztán... 8O :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183737 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Adrael: Ez érdekes gondolat.
Mindazonáltal azt mondom (amit már sokan mondtak): "Boldog népeknek és boldog kapcsolatoknak nincs történelmük". Nincsenek nagy veszekedések, és nagy kibékülések, nincsenek látványos, de felszínes gesztusok, nem zavarnak senkit, szinte észrevehetetlenek, csak vannak.
Akiket te leírtál, azok eléggé kirívó esetek (pl Fëanor), és nem biztos, hogy jellegzetesek.
Szvsz olvasd el a Szilmarilokból a 15. fejezet legvégét, ami Finrodról és Amariéről szól, és bár nincs kifejtve, nekem ez az egyik legszebb, és legszívfájdítóbb jelenet abban a könyvebn, és ebben áll a Professzor nagysága, hogy egyetlen rövid, odavetett bekezdéssel hihetetlen sorsokat képes érzékeltetni...
Avagy ha meg tudod szerezni a HoME-t, nézd meg az Annals of Beleriandban, miként próbálta kimenteni Turgon Elenwét a Helcaraxë jege alól...

Amúgy: ez nem OFF itt?
(De egy "Kérdések"-be, vagy "Rejtélyek"-be nagyon jól beférne, és ott még "szakértői" választ is kapnál rá)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183736 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez NEM IGAZ!!
Elrondnak KÜLDETÉSE VOLT még Középföldén! Ő volt a Vilya őrizője.

Tudta, hogy előbb-utóbb utánamehet Celebríannak, és akkor meg már mit számít az a pár külön töltött év..

Ennyi erővel megkérdezhetnéd azt is, miért csak úgy tudott meggyógyulni Celebrían, ha elment, holott ott volt neki a férje...

Amúgy nem rossz, amit felvetettél, hisz a törp-férfiak közül is sokan nem nősülnek meg, túlságosan leköti őket a mesterségük.

Nem mindenki szerelmes természetű... sokan nem találják meg az igazit, és inkább egyedül maradnak! Ha jobban körülnézel, szűkebb környezetedben is találhatsz ilyeneket.
S vannak maguknak való emberek is.... Nincs új a nap alatt!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183733 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom, le merjem-e írni, vagy megkéseltek, de én mindig azt gondoltam, hogy a tünde-férfiak nem igazán képesek szeretni. :(
Vagyis rosszul fogalmaztam, hiszen nagyon szeretik ezt a világot, szeretik saját népüket, fáj a szívük az emberiségért, szeretik a gyermekeiket (ld. Arwen-Elrond), de nem képesek szerelmesnek lenni.
A tünde asszonyok még csak-csak, Luthien, Idril, Elwing, Arwen, de már ott is sántít a dolog, mert Galadriel egymaga hajózik el nyugatra, Celeborn meg marad Középföldén. Lehet, hogy mondjuk abban is Celeborn volt a hibás...
Ami a férfi tündéket illeti, Legolas szereti a bajtársait, de nem nősül meg, Feanornak tönkremegy a házassága, Elrond nem megy nyugatra Celebríannal, és Míriel után is jött egy Indis... stb. Lehet, hogy a tündék mind egy nagyobb, szentebb küldetésükre koncentrálnak. Ti mit gondoltok? :?:
Szeretném, ha nem lenne igaz. És nem csak a fanficekben, hanem Tolkien szerint is szerelmesek lennének... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183664 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elwing. írta: Ezt már igazából nagyon régen álmodtam, és valahogy mindig elfelejtettem leírni, de csak mostanában jöttem rá az álom jelentésére, vagy ha úgy tetszik tanulságára.

Gandaffal voltunk a Végzet Hegyénél, és a hegy éppen kitört. Gandalf feje körül szép, színes lepkék röpködtek. Én meg elkezdtem magyarázni neki, hogy a hegy ott a háttérben egy vulkán, ami épp most tör ki, és hogy ez nem Szauron hegye, meg egy csomó tudományos szakszót használtam, és ilyen magyarázatokat is adtam, de Gandalf csak mosolygott és a lepkéket nézte.

Na most ennek szerintem az a magyarázata, hogy az embernek nem kell mindennek mindig a megoldását keresni, mert így eliramlik az élet, nem figyelünk a legegyszerűbb dolgokra sem, amik talán ugyanolyan örömöket okozhatnának, mint a legnagyobbak.

Szerintetek?


Szuper gondolatok..., szerintem nagyon kiváltságos vagy, hogy ilyeneket álmodsz :D Én is sokszor csak úgy megállok és eltűnödöm, hogy milyen szép is ez a világ,...ezért lehet, hogy ámbrándozának, vagy esetleg naivnak tartanak/tartotok, vagy egy kicsit elfogultnak..., de én így gondolom: szükség van a békés szemlélődésre...márcsak a lelki nyugalomért is... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183639 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt már igazából nagyon régen álmodtam, és valahogy mindig elfelejtettem leírni, de csak mostanában jöttem rá az álom jelentésére, vagy ha úgy tetszik tanulságára.

Gandaffal voltunk a Végzet Hegyénél, és a hegy éppen kitört. Gandalf feje körül szép, színes lepkék röpködtek. Én meg elkezdtem magyarázni neki, hogy a hegy ott a háttérben egy vulkán, ami épp most tör ki, és hogy ez nem Szauron hegye, meg egy csomó tudományos szakszót használtam, és ilyen magyarázatokat is adtam, de Gandalf csak mosolygott és a lepkéket nézte.

Na most ennek szerintem az a magyarázata, hogy az embernek nem kell mindennek mindig a megoldását keresni, mert így eliramlik az élet, nem figyelünk a legegyszerűbb dolgokra sem, amik talán ugyanolyan örömöket okozhatnának, mint a legnagyobbak.

Szerintetek?

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183576 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

büzsü2003 írta:

Elwing. írta: Álmodtam! Gyűrűk urásat! De sajna nem Legolasos. :cry: Leírjam?


Aham, nagyon érdekel... 8) :D :D :D

Engem is! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183574 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elwing. írta: Álmodtam! Gyűrűk urásat! De sajna nem Legolasos. :cry: Leírjam?


Aham, nagyon érdekel... 8) :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183573 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Álmodtam! Gyűrűk urásat! De sajna nem Legolasos. :cry: Leírjam?

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183560 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Óriási képek Orliról:
elflady.com/orlandolove/viewtopic.php?t=472

És pár új Troy plakát:
elflady.com/orlandolove/viewtopic.php?t=426

Még mindig ájuldozok!!! A székről majd' leestem, amikor az első kép végre megjelent! Szóhoz sem jutok!
A Trója plakát láttán meg amolyan egészséges féltékenység tört ki rajtam. :wink:

Csak még Legolas anyjához: az én szememben egy tünde csak nádszálvékony lehet. Nem tudom máshogy elképzeni, az már túl emberi lenne. Túl természetes, nem olyan, mint aki 2 centivel a föld fölött jár.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183544 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na ez jo! Most kezdjek el gondolkodni azon, hogy legyek kaszkador??????
:lol: :lol: :D Egyebkent azok a "nagy" Orli kepek annyira jok! Csak arra tudok gondolni, hogy mi lesz ha nem talalkozom vele... :cry: Ilyen aranyos srac sincs rajta kivul a vilagon...
Koszi, Sil!!! Sosem unnam meg kepeit nezegetni...

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183542 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na jó, elmesélek valamit :roll: :roll: :roll:
A nagybátyám egyik elég régi barátja egy ilyen hibbant pasas, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy kaszkadőr lett belőle. :shake: :arrow: :biggrin2: (személyesen sosem találkoztam vele, de családunk nagykorújai mind ismerik...)
És: (most jön a csattanó) a Troy- ban ő Brad Pitt dublőre!!!!!!! :mad2: :bounce: :mad2: :crazy: :bawling: És perszeakkor találkozott és beszélt ORLANDO-VAL!!!!!!! :mad2: :bounce: :mad2: :crazy: :bawling: Ez ANNYIRA nem fair!!!!!!!! :mad2: :bounce: :mad2: :crazy: :bawling: És qa barátnője csókolózott a filmben Brad- del. :mad2: :bounce: :mad2: :crazy: :bawling: és persze ő is találkozott Orlandóval!!!!!!!!!!!!! :mad2: :bounce: :mad2: :crazy: :bawling:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183369 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Óriási képek Orliról:
elflady.com/orlandolove/viewtopic.php?t=472

Jesszum!!!!!

Ez.. eheheez.. Túl... öö... TÚL ÜTŐS!!! Dúúrva!
Micsoda képek!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183364 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért a "Paris and Helen" plakáttól még nekem is kinyílik a bicska a zsebemben......(pedig amúgy nem vagyok egy nagy Orli-rajongó..... :? )
De ezen......lennék a csaj helyében :oops:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183358 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183344 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eleniel: Most, hogy jobban átfutottam amit írtál, hogyan örökölhette apjától a lenszőke haját, mikor a Babóban le van írva, hogy Thraundilnak aranyhaja volt. :hein:

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183212 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Végülis az, hogy Legolast az anyjához hasonlítod jellemileg, az nekem a képen jön ki a legszebben. Ott látszik a legobban.

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183210 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát mit ne mondjak... ezzel teljesen... :lol:

Éljenek a nőies nők! Ha meg ráadásul még tündék is, pláne! :D

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183207 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem jól fogalmaztam, idomos.De nem annyira. Kis hegyek meg dombok, néhol síkság. [size=9:3gvcozye]Na most végképp leírtam magam nálatok, nem?[/size]

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183199 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Köszönöm a jellemzéseket, meg a pozitív kritikát. Öh... az a kép a szülőkről tényleg elég borzasztó.

Érdekes ez a felvetés arról, hogy Legolas anyja "foghatósabb" asszony, én valahogy az összes tündét nyúlánknak és karcsúnak tudom csak elképzelni... :roll: De az, hogy közrendbéli, és szabad, konvenciókra legyintő, tetszik. :D

A szőke haj stimmel, bár én úgy képzelem, hogy aranyszőke (vagy mézszőke). Legolas tőle örökölte a szemét és a szemöldöke formáját, apjától a lenszőke haját. Szerintem a természete is inkább az anyjáéhoz áll közelebb. Szelídebb, megfigyelő típus, de ha kell, határozott. Thranduilt hirtelen haragúbbnak, olykor gőgösnek látom, bár lehet, hogy ezzel csak leplezni akarja a változás felett érzett bizonytalanságát.

[size=9:23zzzs60]Köszi a képet Elwing, nagyon tetszik![/size]

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183039 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem'tom berakni a képet, nincsen neki URL-ja. Asszem elküldöm levélben.

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183034 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát ez nagyon szép! Meg ahogy elképzeled a találkozást. Meg úgy az egész fic.-ed. [size=9:37r416lq]Ugye te voltál az, aki Elrondos fanficet küldött nekem, és még mellékelten egy Legolasosat is? Bocs, hogy nem írtam viszza, de mosz lesznek a szintmérők, úgyhogy... De majd priviben! :D [/size]Na, Legolas anyja....

Szőke hajú, lenszőke, szerintem nem is olyan nádszálvékony, szóval -most látszik, hogy sokat vagyok fiúk között, ne kövezzetek meg,-van rajta mit fogni. :oops: Hát hogyan írjam le máshogy???
Természetesen zöld ruhát hord, de inkább halványzöldet, ami már a tengert idézi, szóval olyan tengerzöldfélét. A szeme is ilyen színű. Csodálatosan énekel, imádott játszani, énekelni, táncolni, bolondozni a kis Legolassal. Egyszerű tünde szülők lánya, még csak nem is áll rokonságban egy tünde úrral sem.
Királynéként nem szereti a kötöttségeket, az uralkodást. Talán kicsit olyan, mint a bajor Sissy császárné.
Szereti Thranduilt, de sokszor nem ért egyet túlzó "kincsmániájával". Nem érti, miért kell olyan sok arany, ezüst, drágakő. Na ez az utolsó 2 rész talán az én jellemem egy darabkája. :D
A feleségéről nincs képem, már kerestem mindenhol, de Thranduilról viszont van egy cuki,remélem még nem töröltem ki. :lol:

Remélem segítettem.

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183015 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eleniel: Nagyon tetszik! :itscool: Olyan gyönyörüen írsz!
Legolas anyja... hmm... én öt is szöke hajúnak képzelem el. És amíg Thranduilt inkább komolyank, öt kifejezetten vidám természetünek gondolom. Persze, ha abba belegondolunk, hogy mennyi ideje nem látta a fiát, természetesen már kicsit szomorkásabb. Zöld ruhákat hord, inkább sötéteket.
www.theargonath.cc/pictures/elve ... nduil2.jpg Ez elvileg a kedves szülöket ábrázolja, gyakorlatilag a képröl nagyjából ez a véleményem: :dead:
[size=9:234fthrm]*link törölve (by Sil) a galéria slash tartalma miatt*[/size] Ez egy szép rajz, bár abban nem vagyok biztos, hogy Legolas anyja van rajta. [size=9:234fthrm](Nem Legolas anyja volt egyébként rajta, hanem egy szolgálólány. :wink: - Sil)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182978 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Suilad mellyn-nín!

Épp Legolas Valinorba érkezéséről írok... még nincs kész... Íme, egy kis részlet, amiben az anyja is szerepel.
Mi a véleményetek róla?

"(...)A tünde úr felsóhajtott, s Thranduil felé nézett, aki most elindult a közeledő hajó felé. Mellette örömkönnyeivel küzdő aranyszőke tünde-hölgy lépkedett: a felesége, Nimloth. Elrondnak eszébe jutott, mennyire szerette őt a népe, s mily szomorúságot hagyott maga mögött, amikor tengerre szállt. A Bakacsin Fehér Virága, aki egyre hervadt, ahogy Dol Guldurban újjáéledt a Gonosz, s aki nem lelhetett gyógyulást máshol, csak itt. Szorítást érzett a kezén, mire oldalra pillantva elmosolyodott, s megcsókolta Celebrían kezét. Igen... Ők jól tudják, milyen az elválás és a viszontlátás.
Hányszor állt már itt, örömmel fogadva az érkezőket...! Ám most várakozásába szomorúság is vegyült... Hiszen most emlékezni fog. Emlékeznie kell. Képtelen lenne megállni.

A hajó végül partot ért. Ám mielőtt utasai leléphettek volna a pallóról, Nimloth felsuhant rajta, s félúton vette magát fia karjaiba, aki meghatottan szorította őt magához. Thranduil mosolyogva nézte őket a palló végéről, akárcsak Gimli, aki zavarában egyik lábáról a másikra állt, majd lehajtotta a fejét, amíg Legolas az atyját is üdvözölte.(...)"

Egyébként ötleteket kérek Legolas anyjára vonatkozólag. Ki milyennek képzeli el? Miért nem tudunk róla semmit? Mi a neve?
[size=9:1rutxs0p](Lehet, hogy már volt erről szó, de azóta jöttek új topiclakók, és amúgy sem árt újból elővenni a témát.)[/size]
Aki lát a neten rajzot róla, ne habozzon, linkelje be! :wink:

Köszi!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182898 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.eonline.com/Reviews/index.html?topnavreviews

itt fent van egy Troy trailer, amit meg nem lattam. De a Passio elott is egy hasonlo megy a mozikban.

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182859 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most olvastam a Vox-ban, hogy huszadika körül megjelenik nálunk a Ned Kelly videokazettán és DVD-n.
Eléggé meglepődtem rajta, nem gondoltam volna, hogy a moziba nem fog menni. 8O

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182677 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Enelen írta:

büzsü2003 írta: Enelen: itt van az 1024*768-as változat is...
aureentuluva2004.125mb.com/legolas1.html
:D :D :D Szivesen :)


Köszönöm!!!! :D Olyan nagyon szééééép! :hello:


NEKEM MEGVAN POSZTERKÉNT... :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.523 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére