Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 4 hónapja #189214 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: www.theorlandobloomfiles.com/pictures/de...ers/ashley04feb8.jpg
Háttrékép... jól állnak neki a szárnyak... :roll:

Húúúú, ez király, szerintem is nagyon jól áll neki - angyali :wink: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189205 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

büzsü2003 írta: Még a régi Bond témához a kép....
KÉP

Jajj... hát... inkább nem mondok semmit...

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 04feb8.jpg
Háttrékép... jól állnak neki a szárnyak... :roll:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... il18_1.jpg
Céép nagy kép
www.phoenixfyre.net/EilsWalls/wp ... launt4.jpg
Érdekes... de nekem tetszik :-)

www.cinematrix.hu/konzervveg.php ... 6634#f6634
Már megjelent a Need Kelly DVD-n! :bounce:
simba.intercom.hu/extrak/trailers/troy-hi.avi
És a Trója feliratos elözetesét láttátok már?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189047 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: köszi! :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188951 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Még a régi Bond témához a kép....
KÉP

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188904 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: A képeknek csak a linkjét tesszük be, mert a nagy képek lassítanák, illetve széthúznák a fórumot. Emotikonokat viszont szabad használni külső oldalakról is. :wink: (Ha az a gondod, hogy a linkre kattintva sem látod a képet, akkor arra általában a "jobb egérgomb - cél mentése más néven" módszer a megoldás.)


Hmmm, kááár. :( Szeretetm, ha sok szép kép van a fórumon. Na mindegy, szerencsére jó a társaság, és kárpótol. :D

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188889 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

wmolni írta: Bocs, ha tudnom kéne, de nem szeretm a hosszú "hogyan kezeljük a fórumot" bevezetőket. Szóval; nem látok képeket, miért?

A képeknek csak a linkjét tesszük be, mert a nagy képek lassítanák, illetve széthúznák a fórumot. Emotikonokat viszont szabad használni külső oldalakról is. :wink: (Ha az a gondod, hogy a linkre kattintva sem látod a képet, akkor arra általában a "jobb egérgomb - cél mentése más néven" módszer a megoldás.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188874 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok Csajok!

Ezt a hírt már én is hallottam/olvastam valahol. Nekem úgy rémlik, hogy valamilyen interjúban hangzott el, amit aztán feltettek a Netre. Szvsz szörnyű hiba lett volna, egy ilyetén párosítás (nameg Liw T és Orli?? Na neeee :evil: ). Persze szerintem is csak viccelt Orli, de mint minden ártatlan tréfát, a média ezt is felfújta. Jellemző.

Szia ruffian! Örülök, hogy itt is látlak :D

Bocs, ha tudnom kéne, de nem szeretm a hosszú "hogyan kezeljük a fórumot" bevezetőket. Szóval; nem látok képeket, miért?

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188866 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Meleth_lin írta: Ja, és lehetek olyan gonosz, hogy most egy teljes listát kérjek Orli összes filmjéről? :oops: :roll:

www.imdb.com/name/nm0089217/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #188865 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Namarie/Alatariel írta:

Barahir írta: Orlando elárulta, hogy többször is megpróbálta rávenni PJ-t, hogy írjon egy kis szerelmi történetet Legolas és Arwen között, de PJ nem hagyta magát rábeszélni!


És ez hol volt leírva? Melyik lap, év, hónap, cikk címe stb. Szvsz irtózatos kacsa, vagy ha igaz is, max. ökörködött.

Én is olvastam már ezt... Valamelyik IM-szerű szennylapban (vagy lehet, hogy pont abban... Az egyik osztálytársam mindig elhozza nekem, ha valami Gyűrűk Urát talál). Szóval a valóságalapja eléggé megkérdőjelezhető. Ha mondott is ilyen, valószínűleg csak egy poénnak szánta. Szerintem mondjuk jól néznek ki Livvel, de egy Legolas-Arwen párosítás már szentségtörés lett volna.

www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... bbfa6de9ae
És egy cikk... Aminek tartalmát igazán örömmel olvasom. (Nem az eleje a lényeg a cikknek... de ez fel fog tünni.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188859 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja, és lehetek olyan gonosz, hogy most egy teljes listát kérjek Orli összes filmjéről? :oops: :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188849 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Barahir írta: Orlando elárulta, hogy többször is megpróbálta rávenni PJ-t, hogy írjon egy kis szerelmi történetet Legolas és Arwen között, de PJ nem hagyta magát rábeszélni!


Ez valami DVD extrán is rajta volt asszem(de nem biztos, csak úgy rémlik), és ezt csak hülyéskedésből csinálta Orli, nem gondolta komolyan...

Eldafinde: Hát, az egyik jelenettel kezdődött, hogy valaki behúzott egyet Orlinak, aztán azt mondták, hogy A Gűrűk Ura Legolasa most főszerepet játszik egy filmben, meg elmondták, hogy tejesfiú, aztán boxolni kezd, aztán Orli beszélt egy kis ideig, de ott az igazat megvallva nem a szövegre figyeltem......... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188808 Írta: Eleniel
Eleniel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Ide most írok először! Legolas mellett Aragorn a kedvencem! :D És igen, Aragorn szurkolóként nem tetszett az a megjegyzés, hogy "Megkéselem Viggót"! :D De a kép tényleg szörnyű!!! :D Sziasztok!!!

Ónen i- Estel Edain, Ú- chebin estei anim

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188790 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Barahir írta: Orlando elárulta, hogy többször is megpróbálta rávenni PJ-t, hogy írjon egy kis szerelmi történetet Legolas és Arwen között, de PJ nem hagyta magát rábeszélni!


Ezt díjazom PJ-nek!! Ennyire azért már tényleg durva lett volna belenyúlni a történetbe. Mert Aragorn és Arwen szerelme nagyon sok dologra van kihatással, és akkor sok minden mást is meg kellett volna változtatni. Bár elhiszem, hogy Orlandonak tetszett Liv, de ezért nem áldozhatják fel a filmet...

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188788 Írta: Mira
Mira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok Orlando rajongók!
Most írok először fórumra! :oops: És hát mikor megláttalak titeket tudtam, hogy itt a helyem! :D Sziasztok Mira

Hali, Mira!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188785 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Barahir írta: Orlando elárulta, hogy többször is megpróbálta rávenni PJ-t, hogy írjon egy kis szerelmi történetet Legolas és Arwen között, de PJ nem hagyta magát rábeszélni!


Még szerencse... :roll: :dead:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #188784 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Barahir írta: Orlando elárulta, hogy többször is megpróbálta rávenni PJ-t, hogy írjon egy kis szerelmi történetet Legolas és Arwen között, de PJ nem hagyta magát rábeszélni!


És ez hol volt leírva? Melyik lap, év, hónap, cikk címe stb. Szvsz irtózatos kacsa, vagy ha igaz is, max. ökörködött.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188770 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando elárulta, hogy többször is megpróbálta rávenni PJ-t, hogy írjon egy kis szerelmi történetet Legolas és Arwen között, de PJ nem hagyta magát rábeszélni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188676 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Meleth_lin írta: Láttátok? Láttátok? LÁTTÁTOK? Most volt az előbb az Activban egy rövid riport vagy mi a Calcium Kid-ről... nézem a TV-t, és egyszercsak ott van, el se hittem...de ha mutatnak róla, akkor az azt jelenti, hogy itt is fogják játszani, ugye? Jajj de jó kedvem lett hirtelen... :P


Sajna nem, sajna nem, SAJNA NEM! :( :cry: Miről volt benne szó? Uhh, minek is kérdezem, úgyis valami félreinformálás... :evil:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188611 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Láttátok? Láttátok? LÁTTÁTOK? Most volt az előbb az Activban egy rövid riport vagy mi a Calcium Kid-ről... nézem a TV-t, és egyszercsak ott van, el se hittem...de ha mutatnak róla, akkor az azt jelenti, hogy itt is fogják játszani, ugye? Jajj de jó kedvem lett hirtelen... :P

Kösz, Sil, gondoltam, hogy te írod le... :wink: :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188234 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pédául itt vannak ezek:
www.warofthering.net/photoforum/data/51 ... dprem8.jpg
www.warofthering.net/photoforum/data/51 ... gokarl.bmp

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188228 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Meleth_lin:
Ned Kelly (2003)
Troy (2004) - május 13-án lesz a hazai premierje
Calcium Kid, The (2004) - ez is már kész van, ápr. 30-án mutatják be Angliában
Haven (2004) - az utómunkálatoknál tartanak
Kingdom of Heaven (2005) - ezt most forgatják
Elizabethtown (2005) - az előkészületei folynak
Pirates of the Caribbean 2 (2006) - erről még csak annyit tudni, hogy lesz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188227 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Adrael írta: Hé, hát nem odaírtam, hogy botrányos???
Az én drága kicsikémet bántalmazzák. Asszem, megkéselem Viggót.


:lol: :lol: Ugyan, néha Orlando még durvábban csinál ilyeneket Viggoval!
Még kis videót is láttam róla, szegény Viggo úgy kapta el a fejét előle :lol:

Nem is beszélve Domról, aki kényes helyek felé nyúlkál - már a képek tanúsága szerint.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188207 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lenne egy kérésem: valaki le tudná nekem írni, hogy Orlinak most milyen filmjei vannak? Mármint ami most készül, vagy ezután fogják még leforgatni, vagy most adják majd mozikban, vagy ha moziban nem, akkor másképp mostanában jelenik meg... előre is köszi!

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187967 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Suhifarok írta:

Adrael írta: Asszem, megkéselem Viggót.

Ezzel meg a Viggo-rajongó társnőidet sokkolod! :mrgreen: Szal csak óvatosan!!!! :twisted:

Hát, osztozok, Suhifarokkal (mármint as véleményével :evil: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187887 Írta: pem
pem válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Az xpresstől kapott mélem szerint a Ned Kelly hazai DVD megjelenése 04.20.
:hello:
és én pont most vagyok leégve... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187557 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:geaqsoph]Föl tudna valaki világosítani a Haven c. film cselekményét illetően?[/size] :oops:

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187363 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Adrael írta: Asszem, megkéselem Viggót.



Ezzel meg a Viggo-rajongó társnőidet sokkolod! :mrgreen: Szal csak óvatosan!!!! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187362 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Adrael írta: www.warofthering.net/photoforum/showphot...ze=big&cat=all&page=

Szörnyű... Grrr, egyenesen tévképzetek elültetésére alkalmas kép. Tiszta botrány. :rmad2:

Engem az ilyen képek már nem tudnak zavarni. :shake: (Ennek ellenére, ha szavazást tartanánk készítőjének felakasztásáról, asszem és is pozitívan szavaznék. :twisted: ) De nem szegény Viggo-t kell bántani!

www.theobfiles.com/pictures/maga ... 04may1.jpg Egy újság címlapján
www.theobfiles.com/pictures/maga ... april1.jpg Meg ez is, de itt... nem néz ki olyan jól... :? :oops:

És vannak, akik 13 nap múlva már Calcium Kid-et néznek! :bawling: (A Trójáról nem is beszélve... 27, azoknak a mázlistáknak, akik angolnak születtek.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187361 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hé, hát nem odaírtam, hogy botrányos???
Az én drága kicsikémet bántalmazzák. Asszem, megkéselem Viggót.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187348 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Adrael írta: www.warofthering.net/photoforum/ ... =all&page=

Oáááááj....

Mindjárt elhányom magam.. :dead: :quasi: :crap:

Paparazzik SUX!! :evil: :x

Adrael, ilyenekkel ne sokkold már szegény ártatlan rajongótársnőidet! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.554 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére