Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 4 hónapja #55824 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Most néztem végig az írásaitokat: Köszi mindenkinek a sok jó képet! :) A tesztet én is megcsináltam, és persze nekem is Legolas lett a férjem, aztán megint megcsináltam úgy is, hogy teljesen mást jelöltem be, mint legelőször, és akkor is Legolas jött ki. Háát, elég érdekes. :? Ja, és a születési évünk szerint mi is intellektuálisan illünk jól össze... Tök jó ötlet egyébként ez a pólós dolog. :) Ryan, nagyon köszi az interjút. Király vagy! Dae-elena: Máj. 3.-án belinkeltél néhány tök jó képet, és aláírtad, hogy magát az oldalt ne nézzük meg. Na, én hülye mit csináltam, persze, hogy megnéztem!!! :( (Mivel reggel néztem meg, az egész napom el lett rontva!!! :evil: :evil: :evil: )Húú, tegnap mentünk osztálykirándulásra Esztergomba, és visszafelé hajóval jöttünk (Bp.-re). Láttunk egy gyönyörű kis szigetszerűséget a Duna közepén. Na, rögtön tudtam, hogy kivel ragadnék ott pár napra... :D (Bocs, hogy ilyen hülyeségekkel fárasztalak titeket, de annyira szép volt!)
Cserébe néhány kép:
www.orlando-bloom.org/legolas1.jpg
De ééédes! :oops:
www.orlando-bloom.org/legolas2.jpg
Nem tudom, ti hogy vagytok bele, de én néha el tudok ájulni ettől a pasitól!
www.orlando-bloom.org/legolas13.jpg
Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűű!!! 8O
www.orlando-bloom.org/premlotr1.jpg
Na, mit mondhat a kis édes?
www.orlando-bloom.org/prem6.jpg
Jó az inge...(Tényleg, ezt még nem is láttam rajta!)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55793 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lara: fehérvári vagyok. Én a Tesco-ban csináltattam, 2500 Ft-ért. Ebben a póló is benne van.

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55767 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudjátok, hogy az MTV.com-on van egy szavazás, ami alapján majd június 1-jén átadják az MTV Movie Awardnak elkeresztelt díjat. Nos, itt van egy jelölt a legjobb férfi mellékszereplő kategóriában... :wink: Nem fogjátok kitalálni... Gyertek Ti is szavazni!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55765 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Amúgy az IM-ben a "Hűűű, de kííííínos" rovatban is van egy cikk Orlandoról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55764 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is Mrs. Legolas lettem :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55756 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Elendil:melyik boltban vetted?És kb.mennyiért csinálnak ilyesmiket?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55743 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
bizonyára tudjátok, de azért elmondom, hogy Orli felkerült a mostbeautifulman.com -ra!!!!
klikk ide és láthatjátok, hogy bizony ő az egyik legszebb férfi :wink: :
www.mostbeautifulman.com/pastfinalists/o.shtml

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55718 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
naughty:nem rárajzoltam, hanem elvittem egy boltba egy pólót meg egy floppyt (amin rajta volt a kép)és 1 nap alatt rányomtatták. (meg szöveget is kértem: Good Night)
egyébként tervezem egy "nappal hordható" póló csináltatását is :D , de ez most kifejezetten alvópólónak készült. (2 számmal nagyobb, mint a méretem)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55651 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt kukucska... Orli galéria... de másokról is van.
lotrpics.123hostnow.com/orlando/album13.html

vagy
lotrpics.123hostnow.com

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55650 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Elendil: :lol: :lol: :lol:
bocs!! én is hülye vagyok !!!
aztán rájöttem miután leírtam,hogy álvovópóló akar lenni!!! :lol:
és hogy néz ki???
rárajzoltad legolast , vagy mi???
és mért nem hordod nappal is???

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55646 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
naughty: bocs, hálópóló=alvópóló. (először alvópólót akartam írni, aztán hálóinget, és ebből lett a hálópóló.. :D )

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55613 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én is Legolasné lettem... ez a csávó egész háremet tart... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55609 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megcsináltam a tesztet és én is egy újabb Legolas feleség vagyok. :P
Ez elég érdekes mondjuk mert én ízig-vérig woodista vagyok, de mint Cel mondta nem kell komolyan venni.
:P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55601 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Celi: köszönjük!!

Nézzétek meg ezt!
quiver.150m.com/images/bow01.jpg

Jaj, de nagyon, de nagyon szeretem...

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55600 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, itten van egy teszt, ahol meg lehet nézni, hogy kinek leszel a felesége!!!! :D :D :D Vigyázat nem szabad komolyan venni! :wink:
www.gunbladers.net/ava/quiz/mash.html

Egyébként! Mit tesz Isten? Legolasné lettem... Bocs Vic! :roll:

Itten meg azt lehet megnézni, hogy a bioritmusod alapján mennyire illesz össze Orlival!
www.celebmatch.com/birthdayform. ... ando+Bloom
Mi intellektuálisan tökéletesen, de a többi... :?

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55585 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Úgy tűnik ezen e hétvégén egyedül garázdálkodom itten a fórumon... :wink:

Nos, ezen a oldalon a második kép ismerős valakinek? Én még ezt a sárga kockás inget nem láttam eddig rajta: home.hetnet.nl/~lennyvanrooyen/B ... l#orlando2

Ez itten meg Legolas matrica: www.etherealattic.co.uk/elflove_ ... golas.html

Meg még egy: www.etherealattic.co.uk/elflove_ ... olas6.html

Egy tök szép elgondolás Legolas neve után szabadon :P : www.etherealattic.co.uk/elflove_ ... gleaf.html

Ez is nagyon szééééééép! :oops: Aki készítette nagyon szeretheti Legot... www.etherealattic.co.uk/elflove_ ... _art2.html

Itt meg érdemes egy kicsit csemegézni! Még mindig találni apró újdonságokat! :wink: quiver.150m.com/iGallery1.html
quiver.150m.com/iGallerybow.html

Még egy nagyon szép rajz: www.starz-lover.com/fanart/fanartg2l.jpg

Na most pusz mindenkinek! Vár a munka!

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55519 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Úgy látom, sajna az első három link nem működik! :( :( :(

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55518 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Egyszer már beszéltünk itt valamiről, amit itt most újra fel szeretnék hozni! Nem emlékszem pontosan ki álmodta (még hónapokkal ezelőtt), hogy Legolas szomorúan ül ebben a mai világban, térdén fekszik íja, és olyan értelmetlen minden. :?
Nos én szentül hittem (hiszek) abban, hogy tündék ma is élnek, hogy itt vannak közöttünk, de ezt megint át kell magamban értékelni. A héten egyik barátnőmet megpróbálta egy teljesen ismeretlen valaki, az éjszaka közepén megölni. Megfojtani. Valami pszihopata. Valahogy a világ azóta egy kicsit olyan lett a szememben, amilyen kiürültnek és félelemmel telinek Legolas láthatta, abban a bizonyos álomban. :cry: :cry: :cry: Hogy neki itt már semmi keresnivalója. Pedig most érzem csak igazán mennyi keresnivalója lenne ebben a világban, hogy az embereket képes legyen megvédeni saját maguktól (a gonosz már nem egységes erőként működik, hanem elaprózva, lappangva különféle emberekben). Azoknak pedig, akiknek ilyenen kell átmenni mennyit segíthetne egy tünde őszinte hite, tisztasága, végtelen, előítéletek nélküli szeretete! Amikor ültem a lány mellet a kórházban, és már elég véges volt az az erő amit át tudtam adni magamból, akkor jutott eszembe milyen nyugalmat és békét kaphatna most egy tündétől!!! Ahogy Gandalf eltűnése után a Szövetség Lóreinben. Szóval a mai világban is igencsak szükség lenne a tündékre!!! :o Sőt! Varázslókra, és hobbitokra is! Gyógyszer lennének minden léleknek!
Nos bocsánat ha kicsit OFF voltam, és személyes :oops: , de szerettem volna ezeket a gondolatokat megosztani egy kicsit veletek.

De hogy vidámabb vizekre evezzünk :) íme pár kép!
www.stormpages.com/orlando/art/art31.jpg
ez az a pop-artos kép, amit múltkor nem sikerült belinkelni

www.stormpages.com/orlando/art/art04.jpg
Fúúúúú 8O 8O Ez elég fura :?

www.stormpages.com/orlando/art/manip04.jpg
Bocs, ha ez már volt, de én hmm.... :oops:

113.pixiestyx.com/fanart/legolas.jpg
Ezt talán lassan tölti mert elég nagy, de húúúúúú :P , olyan szép... :oops:

www.geocities.com/it_could_happe ... _view.html
Ez meg olyan mintha ott lennél mögötte mikor harcol!!! :wink:

Na, szép álmokat!!!!!!!!!!!!!!!!!

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55513 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan:
ISTEN VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
Nagyon köszi az interjút!

Orli irtó édesen válaszolgat, de ezt már megszoktuk tőle. :P De egy v.mit nem értek.Teljesen telcsi, tv net nélkü él?Akkor az ügynökével hogy tartja a kapcsolatot?Füstjelekkel? :P (ez nem volt cikizés, ne értsetek félre, csak nem lértem) :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55512 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsi, rohadtul OFF lesz, de megin' muszáj! Csillagász palánták figyelem! Most még, míg nem annyira felhős, tekintsetek ki a Ny-i égboltra, és két fényes égitestet láthattok egy ferde vonal mentén: az alsó a Merkúr, a fölső a Vénusz. Az öt bolygó együttállásának részei. De siessetek, mert a Merkúr hamarosan eltűnik!
Bocsesz :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55481 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
MI AZ A HÁLÓPÓLÓ??? :oops:
HÁLÓBÓL VAN??? :roll: :oops:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55476 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hahó mindenki! Csináltattam magamnak egy Legolasos hálópólót! Szupi lett.(mondjuk ez nem meglepő... :D ) - Ez ugyan nem "közérdekű" téma és remélem nem haragszotok, hogy ideírtam.. :oops:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55469 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan:édi vagy, hogy beraktad az interviewet!!
és poénok a hozzászólásaid!!!
sok mindenben egyetértek orlival a technikával kapcsolatban !!
soxor én is elmenekülnék ez elől a társadalom elől!!!
persze!! mondátok most , mivel itt ülök a gép előtt...
de akkor is!!
elmehetnénk együtt orival a szaharába, vagy az őserdőbe törzsek közé élni!!!
és levvéllel a fenekünkön szaladgálnánk!!! :D :D
ORLI, HA ITT VAGY ÉS HALLOD MÁR JÖHETSZ IS ÉRTEM!!! :lol:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55464 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
8 film???Én csak 5ről tudok:Oscar Wilde,Gyu-1-2-3,Sólyom.Mi a másik 3?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55461 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedveskéim!

Millió puszi mindenkinek a képekért, infokért, fanartokért, egyebekért!
Imádok mindenkit :D

Sajnos tőlem többre nem futotta, csak egy fordításra, idő hiányában.
Az obmultimediára tegnap felkerült egy German Interview with Orlando nevezetű cikk, ezt szeretném megosztani veletek. A barom újságíró idióta kérdéseit+megjegyzéseit ne vegyétek figyelembe! 8)


Német interjú Orlandóval

(Van egy hosszú bevezető szöveg az elején, de mivel semmi újdonságot nem mond -kivéve, hogy Orli Indiában is járt már- ugyi nem lesztek mérgesek, ha most nem fordítom le? :)


Több interjúban is megjegyezték rólad, hogy valósággal "sokkolt" a hirtelen jött hírnév...
Mondhatjuk. Sokat foglalkoztat ez a dolog, de nem azért, mert tetszik! Még mindig teljesen eláraszt ez a nagy figyelem.

Azért előrelátható volt a film sikere, nem? Végül is minden idők legdrágább mozija volt, az egész világon reklámozták, éjjel-nappal.
Persze, bizonyos tekintetben előrelátható volt a siker. De amilyen dimenziókat öltött, nem volt kiszámítható, és senki sem tudott igazán mit kezdeni vele. Ami a legjobban meglepett, hogy akkora figyelem irányult rám, több, mint Elijah Woodra vagy Viggo Mortensenre, akik a főszerepeket játszották, és már jóval ezelőtt elfogadott színészek voltak.

Igaz, hogy nem sokkal A Gyűrűk Ura premierje után Indiába repültél?
Igen, igaz. Egy kis térre volt szükségem a sok promóciós út után, így a karácsonyt és újév napját Indiában töltöttem. Amikor januárban Los Angelesbe érkeztem, a menedzserem már jóval előttem teljesen kikészült. Akkor megmutatta mit hagytam ki az alatt a három hét alatt. Őrület!

Megnézted már valamelyik weboldaladat?
Csak egy párat. A menedzserem pár perc erejéig megmutatta a legfontosabbakat. Csak ismételni tudom: őrület!

Hízelgőnek vagy esetleg nyomasztónak tartod ezt az érdeklődést? Megijesztett az, amit láttál?
Ez vegyes érzelem. Mindenekelőtt rólam volt szó, és ez meglepő. Egyben hízelgő is. De azért van egy pár dolog, ami ijesztőnek tűnik. Sok volt a híresztelés, a kacsa, a kitalált megjegyzés, és így tovább. Természetesen ez megijeszt. Valójában nem érzem magam nyomás alatt. A cikkeknek csak a törtrésze jut el hozzám.

Netezel néhanapján? (Az idióta újságíró... valójában csak 286-szor hangzott már el, hogy Orli technofób, de nem baj. -Rae)
Nem. Mondhatni technofób vagyok. (Hahaha, most megkapta a hülyéje! :twisted: -Rae) Nincs TV-m, nem olvasok magazinokat, nincs számítógépem és mobilom. (Ez a cell phone? Mert akkor hazudós, ugyanis láttam mobillal fotózva 8) Én egy természetkedvelő emberi lény vagyok, és szeretnék független maradni a technika eszközeitől, vagy csak minimálisan befolyásolva lenni általuk. Próbálok az élet lényeges dolgaira koncentrálni, önmagamra és embertársaimra, a munkámra, a barátaimra stb. (A családját kifelejtette. Mínusz pont.-Rae)

Szóval akkor manapság még ki lehet bírni Internet nélkül? (Hülye, hülye, hülye!-Rae) Hogyan jutsz üzenetekhez és a napi hírekhez?
Nagyon jól ki lehet bírni Internet nélkül! Rádióállomások informálnak az aktuális történésekről, és igen, csak a napilap.

És mi van a technika szerepével a szakmádban? Hogyan folynak az ügyeid technika nélkül?
Van egy csodálatos menedzserem, aki mindenről gondoskodik. (Azt hiszem, túlságosan kötődik ahhoz a menedzserhez...-Rae) Teljesen megbízom benne, tudom, hogy jó kezekben vagyok.

Nem érzed úgy, hogy néhány dolgot magad szeretnél irányítani?
Az életemet én irányítom. (Orli megadja az idióta riporternek 2. -Rae) Nem befolyásolhatnak vagy téríthetnek el a számítógépen az életemről írt dolgok.

Sokakat izgat a magánéleted. Keveset beszélsz róla. Van erre valami konkrét magyarázat?
Nagyon egyszerű: a magánéletem az én magánéletem. (Orli strikes back 3.-Rae) Sosem feltételeztem, hogy ennek bármiféle köze legyen a munkámhoz.

Nagyon sok női rajongódat bőszíted föl azzal, ha meglátnak egy lánnyal a karodon.
Hallottam. Ez nem túl jó.

Mint riportalany, nagyon könnyen teremtesz kapcsolatot a beszélgetőpartnereiddel. Ez látszik a televíziós fellépéseiden is. És nagyon higgadtan is dolgozol. Mindezek megtanulásához idő kell?
Igen. Bár a lámpaláz minimális, de azért benned van. Sokszor a fejemre csapok (ld. a bizonyos Graham Norton Show, mikor meglátta C. S. mellei között önmagát.-Rae), nagyon gyorsan beszélek, és már érzem is belül, hogy nem vagyok nyugodt. Talán ez kívülről másként látszik. (Megnyugodhatsz Orli: NEM :P -Rae)

Beszéltünk a magánéletedről, és most eszembe jutott egy kérdés, hogy van-e neked egyáltalán? Nyolc filmet számoltam, nem egészen 3 év alatt, plusz a rengeteg premier, TV-fellépés, interjúk...Marad idő mindemellett egy barátnőre?
Az embernek áldozatokat kell hoznia, ha néha nehezen is. A sok utazás miatt meg kellett válnom a kutyámtól, amit nagyon szeretek. Most az ex-barátnőm családjával él. Sajnos sok hasonló döntést kell meghoznunk.

Eljön majd az idő, mikor több pillanatot szentelsz a magánéletednek?
Természetesen. Ha szerelmes leszek, akkor szerelmes leszek, és ez a szerelem lesz a legfontosabb. Én részemről nagyon odaadó vagyok. Csak mikor nincs nő az életemben, a munkának kötelezem el magam.

Ugyanúgy dolgoztál nagy költségvetésű és kis pénzt igénylő Indie-filmeken is. (Az Indie Films egy konkrét filmes vállalat like NLC.-Rae) Van különbség a "működésükben"?
Semmi lényeges. Vannak különbségek a fizetés összegére és a munkaidőre vonatkozóan, de jelentős mértékben nem különböznek.

Egy utolsó kérdés az utazásokkal kapcsolatban. Jelenleg Ausztráliában dolgozol, korábban Új-Zélandon forgattál, vakációztál Indiában, nagy promóciós utakra indultál Kínában, Japánban, Kanadában és az Egyesült Államokban, Los Angelesben és Londonban élsz...a föld melyik sarkába szeretnél még utazni?
Mindenhová, ahol még nem jártam.

Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55453 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
csá!!

bocs,hogy beállítok egy ilyen primitív evilági témával, de az itt tartózkodó bloomistáknak , hogy az im-ben van egy cikk orliról , egy elég nagy cikk!!!!
és van egy pószter Lij-ről , de ez már nem ebbe a topicba....

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55428 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Líthas édeseim!

Találtam pár jó kis fanartot, lehet rajtuk csámcsogni :) (ha már vki berakta őket, pardon):

lureofthering.com/warrior.html

lureofthering.com/leaf.html

lureofthering.com/runelegolas.html

Egyébként magán az oldalon nem nagyon ajánlok körülnézést, mert szép lelkünk csorbát szenved a töméntelen disznóságtól... mint az enyém is... (Dae elmegy törni-zúzni mérgében)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55278 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
boreger: nagyon köszi!
A Tündék Könyve ötlet nekem is tetszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55250 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Morgana, ne hajózz el Nyugatra! Ki fogja akkor őrizni a világban a szépséget a tündék távozása után...!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55237 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
tényleg gázzz HEATH EKKORA SZAKÁLLAL!!! :lol: :lol:
mikor mutatják be ezt a filmet??? vagy még csak most készül?? :oops:
milyen film várható legközelebb orlitól????

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.550 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére