Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 4 hónapja #56087 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, akkor tisztázzuk a félreértést.

A BHD filmben Todd Blackburn (Orli) lezuhan a helikopterről, mert idegességében - és mert a helikopter éppen manőverezni kényszerül - elvéti a kötelet, amin le kéne ereszkednie. Eltöri a gerincét, de kiviszik a csatatérről és a bázisra megérkezésekor látjuk utoljára. :cry:

Akinek a lábát meglövik, az is nagyon szép srác :oops: , de nem Orli. És ő tényleg meghal.

Hogy Blackburn túlélte, azt onnan tudjuk, hogy amikor a Josh Hartnett által játszott srác búcsúzik az előbbi srác holttestétől, megemlíti, hogy beszélt Toddal az akció után.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56054 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Tök jók a képek! Főleg a második. Juj, képzeljétek! Egy gyönyörű Legolasos háttérképet találtam a neten! Na, rögtön le is töltöttem. :D :D :D Van egy olyan érzésem, hogy ma jót fogok álmodni-pontosabban VELE! :) Úgyhogy megyek is. JÓ ÉJSZAKÁT!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56050 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos szerintem Legolas mamája igenis egészen gyönyörű szép lehetett, de nem az a címlap szépség, hanem valami ősanya szerű, belülről sugárzó szépség. Mint egy olasz család igazi "mamma"-ja, aki a világ összes piszkával szemben valami erőt, békét puhaságot ad mindenkinek, és termékeny, mint a csendes eső. Valaki egyszerre tud lenni kemény, és nyugodt. Kívűlről kevésbé magasztosnak, és hűvösnek képzelem el, mint amilyen Galadriel, bár nyilván szőke, de legalábbis világosbarna haja van. A szeme színe mindig változik, de legtöbbször meleg barna. Rendkívül nőies, telt idomú.

Itten meg egy rajz Orliról:
www.orlandobloomonline.net/obfanart.jpg

Ezt esetleg lassan tölti be, de érdemes megvárni! :wink:
www.orlandobloomonline.net/fanart5.jpg

Na szép álmokat!!!! :)

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56047 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayannek igaza lehet (szerintem, ez is egy lehetőség). Bár én még A Babót nem olvastam.
Celebríanról is csak utalásokat olvastam, vele mi lett?

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56044 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: Kösziköszikösziköszi! :D :wink:
Hallatlanul édes azon a legelső képen :D
Az összes pic tök jó, de legjobban az Elrondos háttérkép tetszett. Hiába, na, mégiscsak Elrond :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Azt hiszem, mindannyiunkat foglalkoztat Legolas édesanyja, úgyhogy külön örülök, Vic, hogy fölhoztad a Tmát! :wink:

Aranyszőke, hosszú hajú, magas, egyenes tartású nő, mélybarna szemei bölcsességet és nyugodtságot sugároznak. Arca halvány, éles arccsontja és magas homloka nemes vonásokat tükröz. A hangja mély. "Lágy, mint a víz, és kemény, mint a dühöngő áradat." (idézet a Xenából-bocs :) )
Nyilván szerette Thranduilt, és feltételezem, hogy T. a kiállhatatlansága ellenére szeretni tudta ezt az asszonyt, aki csak erős jellemű nő lehetett.
Egyébként azon is gondolkoztam már, hogy mikor Legolas és Gimli, elhagyva Lothlórient, (tudjátok) elmélkedni kezdenek egy fontos dolgon, Legolas így próbálja enyhíteni Gimli Galadrieltől való búcsújának fájdalmát: "...ez a dolgok rendje: rátalálni és elveszíteni, mint ahogy azok érzik, akiknek csónakját a rohanó víz sodorja." Honnan tudta ezt Legolas ilyen jól? Vic-kel való elmélkedésünk egyik részét ez a mondat képezte/i; először kétségkívül arra lehet belőle következtetni, hogy Legolas saját tapasztalatairól beszél (gyk.: elvesztette a szerelmét... :? ), de mi van, ha...? Lehet, hogy akár a szülei házasságából veszi a példát. Mi van, ha szegény édesanyja meghalt, és Thranduil azért lett ilyen mogorva, önző dög? (Bocs :twisted: )
Szerintetek?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56034 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"-...Liy Tyler sem villanyzott fel?
-Sokat lógtunk együtt a forgatási szünetekben, de semmi sem történt közöttünk.Pedig nagyon lobbiztam azért, hogy legyen egy kis szerelmi jelenet Legolas és Arwen között.( :?: :roll: )
-Pedig klassz dolog, ha valaki egy csodálatos sztárral csókolózhat, és még meg is fizetik érte....
-Ezzel egyetértek, de engem a pénz egyáltalán nem érdekel.Komolyan mondom, ha valakivel csókolóznom kell egy filmben, nem is kell, hogy megfizessenek érte.Nem a pénz számít csak a lányok.Bevallom, hogy leginkább miattuk lettem színész."
(IM-interjú)

Hát nem édes??? :P

Ami Legsie mamáját illeti:
Szerintem sem egy kívételes szépségű tünde volt.Ha az lett volna, Tolkien biztos megemlíti.Illetve akkor Legolas is olyan különlesges szép lenne.8persze, most is szép, de"csak" annyira, mint a többi tünde.

Nagyon jó a napló fordítás! :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56023 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A filmet Ridley Scott (remélem jól írtam a nevét) rendezte. Egyébként én is úgy tudom, hogy az igazi Tod (akit Orli alakított) nem halt meg, viszont a filmben én teljesen úgy láttam. Na, mindegy, nem értem az egészet!
:? VAK VAGYOK, VAGY HÜLYE? Vagy tényleg meghalt, de csak a filmben. Vagy nem. :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56018 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én nem láttam ugyan BHD-t, de úgy tudom nem hal meg, mert akit eljátszott az túlélte. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56005 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Neeeeeeeeeee4
Hogy lehettek ilyenek,hogy megölték a végére?
Szegényke :cry: :cry:
Ki rendezte? :x :x

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55996 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudja valaki mi az a Valiant Kin-slayer :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55990 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hello!
Két dologhoz szeretnék hozzászólni!
Az 1.:
Szerintem Legolas anyukája különlegesen szép lehet, de nem kiemelkedően, mint ahogy Fereste írja. A haja olyan lehet, mint Galadrielé, csak őszesebb. A szeme világoskék, és az arca hasonlít (természetesen) Legolaséra (pontosabban fordítva, de ez mindegy). :) És nyugodt és kedves természetű. Valahogy így képzelem el, de gondolom erről mindenkinek más a véleménye.
A 2.:
Én láttam a Sólyom végveszélybent (részben Orli miatt néztem meg) :lol: ;
Az első fél óra tök jó volt, elég sokat szerepelt. :) VISZONT!: Egy bevetés során a helikopterről kötélen éppen mászott le, amikor egy bomba miatt a helikopter megrándult, és szegényke leesett :cry: . Miatta húzódik el a bevetés, mivel vissza kell szállítani kocsival a táborhelyre. Aztán az egész 2 órás filmet végig kellett izgulnom, hogy mikor mutatják megint, és hogy meghalt-e! :evil: A végén pedig Josh H. mellette ül egy szobában, (ami tele van halottakkal) és beszél hozzá, és olyasmit mond, hogy majd beszél a szüleivel. Orli pedig mozdulatlan, és nem mond semmit, magyarul: meghalt! :o :? :( :cry: Ja, és ha jól láttam csak a feje látszik ki egy olyan zsákból, amit a halottakra szoktak húzni. Szóval szerintem meghalt, de lehet hogy olyan fáradt voltam már akkor, hogy nem jól láttam. :wink: Na, megyek, és keresek néhány képet Orliról. 8)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55971 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: Azt tudom,hogy először nem hal meg,de úgy 2 óra(a film idejére gondolok itt)után vkit meg akar menteni,de aztán meglövik a lábát,és innen nem tudom mi lesz vele. :cry: :cry:

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55969 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nos, szentem Leg édesanyja szép volt, de nem különlegesen emelkedett ki szépségével (minden tünde szép, ám ha lehet így fogalmazni, szentem ő "beleolvadt" a tömegbe). én inkább úgy képzelem, hogy a természete volt elragadó. kellemes megjelenésű, meleg természetű, végtelenül kedves és megértő lehetett (ellentétben a férjével... :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55961 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dorothy: Orli NEM hal meg a filmben, "csak" kizuhan egy helikopterből, de kimentik. Tulajdonképpen ezért nem purcan ki később - mert a film második felében a katonai tábor kórházában ápolják... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55960 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, ez pedig egy tünde íjjal a kezében. A kép nem "valódi", hanem számítógéppel készített - a leendő FOTR számítógépes játék egyik kockája.
klikk ide érte Élethű, mi? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55959 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv.!
Nos,tudjátok,én még nem láttam a Black Hawk Down-t,de az egyik oszt.társam úgyahogy elmesélte,hogy miről szól,de azt nem volt hajlandó elmondani,hogy a végén ORLI MEGHAL-E?
Kérdem én:
MEGHAL?? :cry: :cry: :cry:

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55954 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Penngaladiel: nagyon-nagyon köszi a napló kiegészítését... 8) :D

Tulajdonképpen most is egy off-topic következik, de sokan szeretitek Elrondot, és ugyebár Ő is tünde... 8)
klikk ide egy Elrondos asztalképért

Na jó, egye-fene, itt egy Galadrieles is, hogy örüljetek... :wink: :D

klikk ide érte

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55946 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem Legolas mamája előszöris gyönyörűszép volt :wink: , és biztosan sokat énekelt a kis Leggie-nek :) Thranduilról tudjuk, hogy nemestünde volt, de szerintem a felesége lehetett akár erdőtünde is. Szerintem Legolas a humorérzékét mindenképpen tőle örökölte :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55944 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ma frissítettem ezt az oldalt, újabb idézeteket fordítottam le. Bocs, úgy kell kihámozni őket a meglévők közül, de nagyjából tartani akarom a sorrendet az eredetihez képest.

pozo.rtlmail.hu/doc/naplo.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55928 Írta: Indy
Indy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Azért zavarlak benneteket, hogy a segítségeteket kérjem egy számomra – és úgy gondolom számotokra - is fontos kérdésben.

Egy filmes szaklapból értesültem, hogy a Gyűrűk ura 2. (Két torony) c. filmet a magyarországi forgalmazó már megint késve, nem a világpremierrel egyidőben szándékozik bemutatni...hanem legalább egy hónappal később. Ez engem elszomorít, sőt felháborít.

Tavaly decemberben ugye hivatkoztak arra, hogy a filmkészítők az utolsó pillanatban forgalmazót váltottak, illetve, hogy a Harry Potter is abban a hónapban került a mozikba és féltették a nézettséget.
Nem örültem akkor sem, de belenyugodtam..
De idén miért játszák el ezt megint? Az Episode 2. jöhet május 16-án a egyidőben az egész világon, így nálunk is? Miben különbözik ez a film a Gyűrűk ura 2-től?

Arra kérlek Benneteket, hogy ne hagyjuk ennyiben a dolgot. Van módja, hogy a forgalmazónak felnyissuk a szemét, hogy legalább annyi rajongója van a Gyűrűk urának, mint a Star Wars filmeknek, és ugyanolyan fontos a rajongóknak hogy ne kelljen hónapokat várni a filmre, mint a Star wars filmek rajongóinak.
Ezért, kérlek Titeket, küldjenek emailt az Intercom Szerkesztőségének a következő címre: webeditors@intercom.hu , hogy felháborítónak tartjuk, hogy idén is el akarják csúsztatni a film bemutatóját, és inkább próbálják megoldani a 2002. december 18-i bemutatót nálunk is. Minél több email kapnak, annál inkább nagyobb az esélye annak, hogy időben nézhetjük kedvenc történetünk folytatását.

Köszönettel:

Indy

Indy (a mozimániás)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55924 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És mivel elég régen beszélgettünk valami témáról, most feldobok egyet, aztán meglátjuk, kit mennyire mozgat meg a dolog...

Tehát TÉMA: Mit gondoltok, milyen lehetett Legolas édesanyja?
Ki lehetett ő, hogyan nézhetett ki, mi történhetett vele, szerette-e Thranduilt stb. stb. stb. :?: :?:

Mivel egyetlen szót sem olvashatunk róla sehol sem, ezért ez merő fantáziálás, tehát nyugodtan bárki szóljon hozzá a témához, nem harapom le senkinek sem a fejét... :wink:
Thranduilt valamennyire meg lehetett ismerni A babó alapján, így kb. lehet sejteni, hogy mely tulajdonságait örökölte Legolas édesanyjától...

Nos akkor mozgassátok meg egy kicsit a fantáziátokat, és néhány sorban jellemezzétek A Tünde édesanyját!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55921 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, berakok ide azért két animációt is a változatosság kedvéért, a szokásos fórumról... Sokat ne várjatok tőle, elég kicsi a kép - mondjuk avatarnak nem lenne rossz... - , de azért nézhető... 8)

TTT-Legolas 1.
TTT-Legolas 2. (szakadó esős)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55920 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csajok!

Ti láttátok már ezt a Legolas forgatási képet????? Vagy csak én vagyok a vak????

www.ninthlife.net/legolasdiaryb.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55918 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És még valami... az Orlando Bloom Multimedia talált egy honlapot,

ezt itt (klikk) , miszerint

Május 19-én a német RTL 2-n a TV Movie - Das Kinomagazinban leadják a TTT trailert!!!
Nem tudom, hogy mennyire kacsa a hír, de azért szerintem nem árt a videót beállítani aznap... 8) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55917 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Még egy kis OFF:

Celebdringwen: külön köszönet a hétvégi "ügyeletért" itt a topicban, míg a Nilder Eldaronnak fontos diplomáciai küldetést kellett ellátnia Valinorban... :wink: :D

Penngaladiel: neked is nagyon köszi a fordítást + a Legolasos Winamp skineket is... :wink: :D De ha már itt tartunk, a Sean Beanes sem rossz... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55916 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És az MTV Movie Awards mellett menjetek el szavazni ide is:

www.teenpeople.com/teenpeople/20 ... /poll.html

És ide is:

www2.femalenetwork.com/boysofsummer/index.html

Ugye nem kell mondani, hogy kire szavazunk?... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55915 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan: nagyon szépen köszönjük a fordítást, nagy voltál... :D 8)

Legolasszal tegnap este elbeszélgettem erről a tesztről, és váltig tagadja, hogy bigámista lenne. Én bízom benne, egy tünde sosem szokott hazudni... :wink: :D

Itt találtok néhány új Orlando képet:
www.bagendinn.com/images/OB_screen.jpg
www.bagendinn.com/images/OB_roadshow.jpg
www.bagendinn.com/images/E/em9.jpg
www.bagendinn.com/images/dvdcap1.jpg
www.bagendinn.com/images/dvdcap2.jpg
www.bagendinn.com/images/dvdcap3.jpg
www.bagendinn.com/images/orlisnapshot.jpg

Ez pedig egy brazíliai Sci-Fi nevű magazin címlapja:

members.fortunecity.co.uk/obfan/ ... olas3.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55856 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Augustine:
Jók a képek! :P Még mindig meg tud lepni az ing-nyakkendő összeállításaival :wink: .

Én már voltam szavazni az im-net.hu-n és le is fagyott a gépem. :D , lehet, hogy túl sokat szavaztam? :wink: (Hajrá Dominic!!!!! :P )

Amúgy na érdekel titeket a tünde nevetek, akkor menjetek az Elijah Woodos topicba, ott van a cím, ahol lehet csináltatni(szép magyar beszéd :oops: )
Az enyém: Angaechor :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55842 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja, lehet, hogy nem annyira ide tartozik, de az Im-neten lehet szavazni, hogy a hónap pasija többek között Dom Monaghan, vagy Billy Boyd legyen. Kíváncsian várom a végeredményt...
És hogy ne unatkozzatok még néhány kép:
www.ktnb.net/orlando/pics/orlando3.jpg
A nagymamám szomszédságában van egy fiú, aki hót ugyanígy néz ki. :lol:
www.ktnb.net/orlando/pics/orlando9.jpg
Szép a szeme!
www.ktnb.net/orlando/pics/orlando11.jpg
Itt pedig a sérója jó!
www.ktnb.net/orlando/pics/orlando17.jpg
Megfagy a vér az ereimben ettől a tekintettől 8O
www.ktnb.net/orlando/pics/orlando33.jpg
Azt hiszem most szívesen lennék az a pohár, amit a kezében tart. :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55832 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedveseim!
Én Maximushoz (Russel Crow: Gladiátor) mentem hozzá. Lehet, hogy Rómába kéne költöznöm? :lol:

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.547 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére