Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 3 hónapja #59036 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, Dae: Istenek vagytok. Irigyellek Vic [size=9:1gc00k7w]*hüpp-hüpp*[/size] hogy neked [size=9:1gc00k7w]*hüpp-hüpp*[/size] minden nap ott vannak ezek a kék szemek, meg a pasi hozzá!! :cry: :oops: naughty: Én olyan embert ismerek aki "belsőleg" hasonlít tündére. Nem konkrétan Legolasra, vagy Celebornara. hanem tündés a természetszerete, ahogy elgondolkodik a Világon, ahogy az élethez viszonyul. Hobbitot pedig nagyon sokat találni szerintem főleg itt vidéken.

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59000 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Köszi, Vic! :)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #58998 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Passz. Egyrészt padló. Mert gyönyörű a termés. :) Másrészt padló. Mert vki megelőzött a vízeséssel. :evil: Tegnap fizikaórán én is ilyet rajzoltam. Ha nem is lett olyan szép, mert a szkennerünk egy tajvani sz@r. Mindegy. Azért is berakom:

www.geocities.com/lady_greenleaf5hu/vizeses.html

Ja, és tegnap még kémiaóránk is volt :) szal, elhatároztam, és a régi szép idők emlékére összedobtam egy miniatűr, szimbolista-balladista remeket (avagy förmedvényt). A mese lehet, hogy egy kissé zavaros; már én is elfelejtettem, mikor szólal meg az emberlány és mikor a tünde férfi :) .Egészségetekre:


Támad már a gonosz álom-
A Tejútról csillagszemmel-
Te vagy, te vagy, jaj, már látom!
S zúg a Tenger, zúg a Tenger.

Homlokékem szemed kékje,
Csillagszem az, s fönn a Tejút,
Piros ajkam ajkad fénye
S lenn a Tenger, háborog, zúg.

Vizek felett holdfényhídon-
A Tejútról csillagszemek
Néznek, s léptek a síkon-
S háborognak a Tengerek.

Halandó nőt szerettem én,
Csillagszemű a Tejúton;
Várj, örökül hagyott remény!
Várj háborgó Tengerúton.

Halandó a Világ, s én is
Tejútról a csillagszeme
Örök lényé szívem mégis,
S zúg, zúg a Végzet Tengere.

Napból lett Hold volt az anyám,
Csillagszemű a Tejúton,
Fénye ölel Halál taván,
Vad tengeri szép Viharon.

Miért csendes most a Tenger?
A Tejútról csillagszemek
Fényt sírnak, a könnyük ezer
Szomorúfűz, zöld Tengerek.

Naplánya Holdúrnő amott-
A Tejút s a csillagszemek-
Karjában két fehér halott-
S a szürke Tenger- már nincsenek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58981 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, újabb ajándék tőled :D
Micsoda képek!
*bámul mint Frodó Fullánkra*

Az első Legolas-kép ismét csodaszép..
De :) csatlakoznék ahhoz a csoporthoz, akik szerint: adjunk enni a Tündének! :D
Orli itt olyan eszméletlen vékony, hogy még. Szegény. Na nem baj, majd ha egyszer ellátogat Magyarországra; marhapörkölt, csülkös pacal, és megoldódik a probléma 8)

Egy új, és fölöttébb..hömm..érdekes pic: Orli drága bajusszal.
photos.yahoo.com/bc/sammienblue/ ... %26.view=t
vagy photos.yahoo.com/bc/sammienblue/ -a LOTR album utolsó képéről beszélek. Vélemény? :)
Valóban úgy néz ki kicsit, mint Johnny Depp :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58954 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elendil írta: Elnézést, de megmondaná nekem valaki, hogy mi ez az Elf-lordos, honlap?
Meg hogy mik ezek a kártyák? (Lehet, hogy most nagyon hülyét kérzedtem. De tényleg nem tudom. :oops: )


Kedves Elendil!
Egyáltalán nem kérdeztél hülyét, bár régebben már tárgyaltuk a decipher kártyákat itt is és más topicokban is.
A Decipher a világ egyik legnagyobb kártyajáték-gyártója, van nekik SW, Star Trek és most pl. LOTR-os kártyacsomag-kollekciójuk. Ezeket a kártyákat fantasy (szerepjáték) boltokban lehet beszerezni, létezik alapcsomag, amely eddig háromféle volt: Aragornos, Gandalfos és Móriás pakli - ezek mellett jelent meg most a piacon ez a REALMS OF THE ELF-LORDS alapcsomag, amelyről itt olvashatsz bővebben.
Az alapcsomagok mellé ú.n. kiegészítő vagy booster csomagokat is lehet kapni, ezek csak 11 lapot tartalmaznak, és ráadásul lutri, hogy melyikben milyen kártyát lehet találni.
És hogy mit kell velük csinálni? Lehet nézegetni, gyűjteni (mint a Pokémont :oops: ) és lehet velük persze baromi jót játszani is. Ha érdekel, az eladóhelyeken érdemes rákérdezni, mert sokan játszanak velük. (Most éppen a Camelotban lesz egy LOTR kártyaverseny)
Nálunk még ezt az elfes paklit nem lehet kapni, de nemsokára reméljük, hogy igen. Ha lesz, úgy 3000 Ft körül van az alappakli és 1100 egy darab ilyen kiegészítő csomag. De érdemes rá beruházni, mert csak tündékkel van tele - és persze rengeteg Legolas kártyával :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58950 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Augustíne: A Duna Plazában láttam, de sajnos ezen a hétvégén nem játsszák egyik moziban sem feliratosan :(

De igen! :D A Hunniában játsszák 24.-én (holnap) 15.30-kor, és 29.-én (jövő héten szerdán) 16.00-kor !!
(VII., Erzsébet krt. 26. tel.:322-3471) Helyár: 560 Ft

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58942 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Elnézést, de megmondaná nekem valaki, hogy mi ez az Elf-lordos, honlap?
Meg hogy mik ezek a kártyák? (Lehet, hogy most nagyon hülyét kérzedtem. De tényleg nem tudom. :oops: )

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58925 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aragorn: nagyon-nagyon örülünk annak, hogy újra itt vagy! :D :D :wink:

Mondtam én Nektek, hogy nem kell sokáig várni és az elf-lordos honlapra megérkeznek az első gyönyörű Legolasos kártyák képei is... 8)

Hát, akkor íme, itt találtok infókat a Legolas kártyákról:
decipher.com/lordoftherings/expa ... nduil.html

És lehet olvadni, mert ezúttal én is megengedem:... :D :D :D :wink:

decipher.com/lordoftherings/card ... sonof.html - ez aztán már kártya a javából, mi?

Ezt azt hiszem, mindenki felismeri: 8) decipher.com/lordoftherings/card ... golas.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58908 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Robin: néz vissza (pár lappal hátrébb) itt, a topicban, és megtalálod.
Augustíne: A Duna Plazában láttam, de sajnos ezen a hétvégén nem játsszák egyik moziban sem feliratosan :(

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58871 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valaki nem tudja véletlen elküldeni azt a forgatási naplót,ami voltaz a "térdes sztori" Orlivla és Seannal,ami az Orli Multimédián van/vol?Nagyon megköszönném :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58835 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
VIC:ez a waterfallos kép????? háááát!!!
én azthittem,hogy Orlando félmesztelenül áll egy vízesés alatt a forgatási szünetben..... :? :? :?
most csalódtam!!!!!!
mindegy!!
amúgy ez manga rajz ,ugye??? :D (már tom ,mi a manga hála Elendilnek!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58825 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Szia Aragorn!
Jók a képek Vic! :) (Én is pancsiznék egy jót a vízesésben Legolassal! :oops: ...) BOCSI!! :wink: Azt hiszem Rayan írta még régen, hogy elment megnézni a GYU-t feliratosan. Meg tudnád nekem mondani, hogy HOL??? :? Nagyon fontos lenne! Előre is köszi!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58811 Írta: Aragorn
Aragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! :?
Hosszú idő eltelt mióta nemjártam erre,és most szoknom kell e új megjelenési formát.
Belekell jönnöm mindenbe,hogy a régi Aragornotok legyek! :P
Üdvözlök régi minden ismerőst,meg az újakat is!
Morgana,Vic ismét köztetek a kósza! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58795 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

OFF: mennyi jó pasi...Most néztem a TRL-en A skorpiókirály főszereplőjét (Rockot) meg David Boreanazt (Angel)...Ilyenkor elgondolkozom azon, hogy vajon tényleg olyan szexi-e Orlando? Aztán rájövök, hogy Mel Gibson ide, vagy Ewan McGregor oda, akkor is Orli az isten


:D :D :D :D :lol: 8)

Hát igen... :oops: De egyik sem itt él M.o.-n... :/ :evil:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58764 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: köszi! Ezek olyan gyönyörűek! A hajpántos képet szerintem a lórieni jelenet egyik képéből rajzolta át az illető :twisted: A vízesésesről: Legolas vékonyabb :twisted: :twisted: :twisted:
A Jedi-Tünde kép már bosszantó egy kicsit... :?

Gandalf: jó vers. De bevallom, nem vagyok annyira oda érte. :?

OFF: mennyi jó pasi...Most néztem a TRL-en A skorpiókirály főszereplőjét (Rockot) meg David Boreanazt (Angel)...Ilyenkor elgondolkozom azon, hogy vajon tényleg olyan szexi-e Orlando? Aztán rájövök, hogy Mel Gibson ide, vagy Ewan McGregor oda, akkor is Orli az isten 8)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58759 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic:A Star Wars-os képek nekem egyáltalán nem tetszettek, (de a film....... :roll: )
A "Legolas under the waterfall": 8O Viszont az a Legolas arc nagyon szép.
Gandalf: Nagyon szép az a vers!

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58708 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Morgana: :D :wink: Ha Legolasról ez nem fanart lenne, én lennék az első, aki cenzúrázná... :D

De ha ismét a fanartoknál tartunk, ez sem uccsó ám... 8) 8O 8O
www.legolasgreenleafonline.net/i ... eCrown.jpg - Legolas hajpánttal - kicsit másképpen :wink:

Ja, és ezzel pedig valaki jó sokat szöszmötölhetett....:
www.legolasgreenleafonline.net/i ... egolas.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58707 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, ez már igazán nagyon-nagyon durva!

Így közprédára bocsátod férjedurad bájait?...
Bár ezek után már kérdéses, ki hordja otthon a nadrágot...

:D

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58701 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
EZT LÁTNOTOK KELL!! 8) :wink:
Legolas under the waterfall

www.epilogue.net/cgi/database/ar ... pl?id=8274

No comment... :D :D :D 8O 8O 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58639 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gandalf! Télleg naon szép :) Köszi, hogy betetted!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58635 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rejtett Uradalomra beküldött egy Nara nevű illető egy gyönyörű verset, mivel szerintem igen szorosan fűződik az itt megvitatottakhoz, belinkelem ide!

Küldöm minden Legolas- és tünde-csodálónak! :wink:
Tényleg olvassátok el, gyönyörű :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58606 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hello!
Visszajöttem! Fereste! Látom, már nagyon várod azt a filmet. Igaz én is, bár nem nagyon örülök neki, hogy az én "drágaságom" ilyen durva filmekben szerepeljen! :D :wink: Na, mindegy, nem is ezt akartam, hanem hogy végre sikerült letöltenem a May It Be-t!!! :D Hát majdnem elsírtam magam annyira szép volt! ( Nehogy azt gondoljátok, hogy először hallottam, csak így klippel együtt egyszerűen zseniális). Egyébként megvan a GyU zenéje, és éjjel nappal ezt hallgatom. :lol: Ha nem zavar, akkor beteszem, bár nem pont idevaló lenne. BOCSI! :?

www.lordoftherings-soundtrack.com

Még egyszer bocsi, de egyszerűen ezt muszály volt! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58601 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hát ööm, lehet, hogy egyedül vaok, de nekem Bmira nem tetszenek ezek az összeillesztett képek... Landohoz illene szentem ez a stílus, de így, montázsban naon gázos.... :oops:

még ahhoz a régebbi vámpíros filmhez: MO-n az mikor fog megjelenni? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58599 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Remélem jól van mindenki! :) Végignéztem az összes képet: HALÁLIAK!!! :lol: Vic! Jól meg vannak csinálva a SW-os képek, csak Legolasra szerintem valahogy nem illik ez a szerep. Meg ha már itt tartunk, nem is szeretem a Star Wars-t (-bocs Vic :wink: )! Végre elkezdtem olvasni a GyU-t! :? Majd ha elolvastam, azt hiszem lesz néhány kérdésem, de addig nem fogom égetni magam. :oops: :D Na, mentem! PUSSZ!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58542 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Úgy látszik, múlt héten mást is fertőzött a Star Wars Episode 2: :D :wink:

Legolas két fénykarddal - klikk :cry: :cry: Minden hisztim ellenére szerintem azért nagyon csinos azon a képen A Tünde/Jedi

Amidala és Anakin/Legolas - klikk :?
Röhögnöm kellene, de valahogy nem jön össze. :evil: Legolas gyönyörű tincsei helyett padawan tincs... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58541 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF TOPIC/
Elrond Tünde, így nem teljesen off a dolog, de a topic címe sajnos már nem az, mint régen volt (Legolas, A Tünde), így kénytelen vagyok offot írni előre...
Tehát, akit érdekel a Mátrix II. trailere és benne Elrond - alias Smith ügynök, keresse fel az alábbi honlapokat:
whatisthematrix.warnerbros.com/ - ez a hivatalos trailer
www.geocities.com/cleolinda_1978/matrix01.html - ezek a trailer kockái
(Én a trailert javaslom, mert állati jó.)

/ON TOPIC
Esetleg fussátok át az alábbi rövidke interjút:
MTV interview with Orlando & Elijah - May 20, 2002
itt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58540 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huhh, lassan már kitagadottnak érzem magam e között a sok Sw rajongó közt... :cry:

De azért téged még szeretlek Vic!!! :wink: ( a többieket is, csak most Vic hozta a meglepit :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58539 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huh, hatalmas hírem van:

végre megjelent a REALMS OF THE ELF-LORDS kártyajáték

A decipher.com részletesen bemutatja az egészet, klikk ide:
decipher.com/lordoftherings/expa ... index.html

Itt a pakli képe:
decipher.com/lordoftherings/expa ... aging.html
Igen, az ott tényleg Legolas és Boromir a pakli elején.... :D :D :D


Ezt a linket érdemes megjegyezni, mert itt fogják folyamatosan közölni a képeket a kártyákról:
decipher.com/lordoftherings/card ... index.html
Egyelőre csak ezeket lehet látni:
Calaglin, Elf of Lorien
One of You Must Do This
A többi 3 kártyát még nem pakolom ide be - mert orkok vannak rajta... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58521 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, de a múlt hét végén tetőzött a Star Wars mániám... :oops: :wink:
Most végre volt egy kis időm végigolvasni az eddigieket, és nagyon megköszönöm, hogy így tartottátok a frontot. És nem is akárhogyan... :wink: :D

Celebdringwen: nagyon-nagyon köszi a képeket, még én sem láttam őket. Legjobban a báros képek tetszettek és ama bizonyos kép Sean Beanről :!: Orli mellett. :wink: :wink:
De a honlap címén is jókat röhögtem: Orlando Bloom Estrogen Brigade :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rayan: ami a filozofálásodat illeti, Isten tartsa meg ezt a jó szokásodat... :D :D :wink: , mert nálam nagyon bejött. :wink:
Mindenesetre nagyon szívesen meghallgatnám Orlandót arról, hogy a felvételek előtt Gandalf halála kapcsán elbeszélgetett-e vele hasonlókról PJ. Sajnos egyáltalán nem vagyok benne biztos. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58489 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedveseim!
A páva (bár igaz, hogy Héra jelképe volt) igazából bajt jelent. Aki tart otthon magánál tollat, vigyázzon! Halált hozó kis dísz az. Ezt nem én találtam ki, angol hagyomány...
puszi: Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.558 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére