Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 3 hónapja #61754 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
első találkozásom Landoval :D : még rohadt régen vmeik kezdetleges trailerben láttam, és hát nekem rögtön megtettszett ez a lobogó szőke hajú tündefiú.. :D :D szóval nekem már elég rég óta megnyerte tetszésemet :D :D ezért is idegesít ez a mostani láz, mert régen emlékszem, hogy alig voltunk néhányan akik szerettük Landot, mindenki Lijt ajnározta, mostmeg.... :cry: :cry: nade eleget bosszankodtam már ezen.. többet nem fogok.. (remélem.. :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61742 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: ismételten nagy adag 'köszönjük'! ;)
Egy új remekmű Jane-től:
gurl8185.homestead.com/files/tiger4janeSIG.jpg
Sajnálom, többre nem futja, mindjárt bealszok itt a gép előtt.

Csók:
Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61726 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Á, nem jön így be, máshogyan kell elmagyaráznom, bocsi... :oops:
Jas imádja levédeni a linkjeit... :evil:
Tehát, ha ráklikkeltél és bejön az OB Multimedia oldala, akkor középen legfelül klikkelj rá a Screen Capture linkre
Na, utána klikkelj rá bal oldalt felül a legördülőben a Black Hawk Down-ra és úgy a második oldalon megtalálod a képeket. :D 8)
Sorry, de máshogy nem fog menni... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61725 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Augustíne: a keresett képet legegyszerűbben az Orlando Bloom Multimedián találhatod meg:
orlandomultimedia.net/screencap/screencap.html
Ha erre ráklikkeltél, a bal felső sarokban keresd meg a legördülő sávban a film címét, és aztán klikkelj 2. oldalára a képeknek.
Talán így is bejön, de nem biztos:
orlandomultimedia.net/screencap/bhd2.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61723 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, puszi a képekért! Az a fekete-fehér Orli-Sean kép tényleg... :oops:
:D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61717 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Nory, nyugi! Nekem is hiányoztál. ( Mindenki hiányzik, aki nincs itt! :) )
Kösz Vic a sok infót, de a mi TV-nk most szerelőnél van, úgyhogy asszem erről le fogok maradni!!! :cry: Viszont az esernyős kép nagyon édes! Vk. kérdezte, hogy hány perces a Sólyom végveszélyben: 143.
Naughty: azért jó név ez az Orlando Blum is! Jó, hogy nem már úgy írják, hogy Orlandó Blúm! 8) :) Én az előbb meg úgy írtam be a keresőbe a nevét véletlenül, hogy Orlyando Bloom. Ez is édes, nem? :D :? Lehet, hogy én vagyok a hülye, és jobban bele kéne ásnom magam a dologba, de valahogy ma nem találom azt a képet Orliról (ha egyáltalán föltették a netre), ahol a Sólyom végveszélybenben ül a helikopterben, és épp a tenger fölött repülnek el. Tudniillik ez a kedvenc jelenetem, és sehol sem találok róla képet, vagy videót. Tudtok segíteni? Szóval ha találtok egy képet, vagy akármit, légyszi linkeljétek már be! Köszi! :) :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61708 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt feltétlenül olvassátok el:
Az MTV Movie Awards jóvotából láthatunk jeleneteket is a TTT-ből!!!! (lsd: 2002 MTV Movie Awards Pre-Show)

Részletek itt:
www.herr-der-ringe-film.de/hdr/d ... l_228.html
Ha jól értelmezem, akkor az MTV Germany jóval később, csak 17-én fogja leadni a díjátadást és ezt a Pre-Showt is. Ez szerintem azért jó hír, mert ha valaki pl. az MTV Europe-on most nem tudja felvenni, még mindig lesz rá lehetősége később...

De mindenről, ami az MTV Movie Awards speciális adásaival kapcsolatos, olvashattok itt:
www.mtv.com/onair/movieawards/ma ... ials.jhtml
Már most látom, hogy lesz pl. Elijah Wood is: (ALL EYES ON THE MTV MOVIE AWARDS - náluk június 13-án volt, nálunk Európában majd szombat délután)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61703 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, ismét kiakadtam... 8O
A Nine is megváltoztatta a "külsejét", szerintem sokkal szebb így a honlap, mint amilyen volt. De győződjetek meg Ti is róla:
www.ninthlife.net/

Sőt, ide is bepakolták az Elijah-Orlando dupla oldalt az IM-ből! Hát, ez nem igaz! A magyar újságok ilyen híresek lesznek külföldön??? 8O
Ha látni akarjátok a képeket, itt is egy kicsit macerás a dolog:

1. A honlap bal oldalán klikkelj erre: The Man
2. Válaszd ki a legördülő sávból a Pictures-t
3. Menj középen legalulra és klikk ide: Onward..
4. Ha jól csináltad eddig, akkor végre eljutottál a Nine saját fotógyűjteményébe... most már csak ki kell választani a június 3-át és klikk rá az "Elijah and Orlando HUNGARIAN article" feliratra.
5. Ha sikerült, akkor gratulálhatsz magadnak! :wink: :D :D
6. Na jó, van egy könnyebb megoldás is... :oops:
nine.paul-bettany.net/oe.jpg - klikk ide és várd meg, amíg betölti :D :wink:

Itt pedig Orli látszik egy esernyő alatt:
nine.paul-bettany.net/umbrellaman.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61698 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dorothy: sajna, én nem tudok segíteni Neked, mert nekem sincs Show View szám az újságban, de remélem, hogy valaki más majd segít...

Nos, ha szeretnétek látni három új magazinképet Orlandoról (köztük beszkennelve a magyar IM-et is a Full Bloom honlapján :wink: ), akkor egy kicsit "meg kell dolgoznotok" érte, mert a Full Bloom ugyebár nem enged képet belinkelni...

Tehát klikk először ide:
www.full-bloom.net/images/magazines.html
És nézzétek meg a legalsó három képet! :lol: :D
De ha már itt tartunk, én nem emlékszem, hogy láttam volna azt a Sean Bean-Orlando Bloom fekete-fehér képet sem, ami alulról a negyedik. 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61679 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Egy ÓRIÁSI problémám van,ugyanis a TV újságunkban nincs benne az MTV,tehát nem tudom azt a Show Viewos számát,amit be kell pötyögni a videóba,és akkor beállítódik és 9-től el kezdi felvenni a Movie Awardot,amin természetesen ott lesz a mi kis szívünk csücske.
Szal,ha van vkinek ilyen műsorújságja,akkor légyszi pötyögjétek be nekem azt a számot :( :( Hálám üldözni fog titeket a sírig!Előre is köszi. Sziasztok!

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61678 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ma szerencsés napom van, ismét tudok írni! :roll:
Vic: Te egy angyal vagy!Ezért szeretek itt lenni veletek, mert olyan okosak és kedvesek vagytok! :oops: Azért nem kell elbízni nagyon magatokat. :!:
Nekem valamiért nem jöttek be a képek, de biztos jók.
Penn: Ez tök érdekes, nekem se volt olyan éles Legolas alakja, de amikor megláttam, rögtön elfogadtam, és olyan volt, mintha mindig is így képzeltem volna el. :)

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61654 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, kösz a Ned Kelly képeket! :) :) :)

Éreztem én, hogy az a nagyszakállú nem lehet Orli. Most már, ha csak lehet, eredeti arcszőrzettel forgatnak, Orlink meg annál sokkal pelyhesebb állú :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61653 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nory: nekem nagyon hiányzol... 8) :D

Úgy gondoltam, hogy nézzünk meg ismét együtt egy új honlapot, ez most - elméletileg - igen népszerű: a bloomed.net. Első látásra úgy tűnik, hogy sokszor frissítik (naponta akár többször is), de ugyanazokat lehet itt is megtalálni, mint mindenhol máshol. Úgyhogy csak érdemes megnézni, de szerintem semmi extra.
A honlap címe nagyon egyszerű:
bloomed.net/

Fotókat itt találhattok:
bloomed.net/photo.html

Itt pl. az animációk vannak:
bloomed.net/ani.html

Na, ez már valóban gáz...:
bloomed.net/fun.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61651 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Előszöris, az eltűnésről: nekem sajnos, mivel munkahelyről netezek és korátozottak a lehetőségeim, ezért tudok csak ritkán idejönni a fórumra. És nem az tart vissza, hogy lecsengett a dolog :wink:

Találkozásom Legols-Orlandóval:

Valamilyen oknál fogva nekem a könyvet olvasva teljesen összemosódott Legolas alakja Glorfindelével, meg voltam győződve róla, hogy szőke, vállig érő haja van (és hogy ezt Tolkien le is írta :oops: ). Én a hivatalos honlapon láttam a szereplőket először, és teljesen oda voltam a szereposztástól, Legolast is beleértve. A szőke nem az esetem, de ez a srác, így, Legolasként nagyon megfogott :oops: . Eleinte nem is tetszett barna hajjal. Aztán megszoktam :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61635 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali!
Sokan valóban eltűnnek, de én pl. azért nem tudok olyan gyakran írni, mert nincsen elég időm.Mondjuk lehet, hogy nem is hiányzom senkinek? :( :cry: De nagyon szeretnék.Most éppen egy új feldobható témán töröm a fejem, de nem nagyon jutottam eddig bármire is.Szóval ha valaki tud vmit...
Dae: A Mesét én is elkezdtem olvasni és nagyon tetszett, ha várható folytatás, én annak nagyon örülnék. És a Tündék Könyvét jó ötletnek tartom, bár én történetírással még nem nagyon próbálkoztam.
Első találkozás?Hmmm...Poszter.De az nagyon erősen hatott. Akkoriban még nem Neteztem ennyit, és a várva várt poszteren megláttam Őt.Egyszerűen elvarázsolt! Muszáj volt keresnem róla valamit.Ajajj.Mennem kell, pedig még írnék... :( (Na erről beszéltem!)
Örülök, hogy egyre több lesz a fanfic.Legalább lesz mit olvasgatni nyáron. Ha esetleg valaki arra vetemedne, hogy ír pár új történetet, vagy hasonló dolgot, akkor az legyen olyan szíves, postázza nekem elekronikusan! :wink: Ha kell még kritikát is írok róla, nem kímélve senkit! :D 8)

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61617 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bizony, bizony.... vissza Legolashoz és Orlihoz... :oops:
Dae: szerintem nyilatkozhatok a topicot olvasók nevében is: nagyon várjuk A Mese folytatását, úgyhogy hajrá! :wink:
A Tündék Könyvével kapcsolatban pedig még annyi offot megengednék magamnak, hogy ha néhány sorban leírnátok nekem egy mailben, hogy tul. képpen mire gondoltok, megköszönném... 8)

És most Legolas...
Dühös vagyok, mert az elf-lordos kártyák honlapján egyetlen új Legolas kép sincs. Berakták az összes kártya pontos címét - ezekből nagyjából következtetni lehet, hogy mi lesz rajtuk - és sajna úgy tűnik, hogy tényleg mindenféle tündéről lesznek kártyák, de Legolasról... grrrr.....
A lista a szokásos helyen van:
www.decipher.com/lordoftherings/ ... index.html

Hát, akkor én is nyilatkoznék Orli/Legolas találka-ügyben... 8)
Azt már biztosan írtam korábban többször is, hogy nálam a Könyvben mennyire bejött Legolas. Ez nem titok, úgyhogy inkább rátérnék arra, hogy mikor láttam meg először Orlit, mint Legolast.
Nos, ez még jóóóó régen volt, valamikor kb. 1,5 évvel ezelőtt, úgy 2000. november-december környékén, amikor kijött az első trailer. Tul. képpen még nem is lehetett rendesen látni a szereplőket sem (mutatták az Egy Gyűrűt, a forgatást stb.) de már benne volt ama bizonyos jelenet, amikor mutatják a Szövetség minden tagját libasorban menetelni. Nos, a monitor előtt majdnem kigúvadt a szemem 8O 8O 8O, ahogy újra és újra visszanéztem a szereplőket, amint bandukolnak, és hát, ott volt Ő is... :D :D Most kell még magyaráznom, hogy mi fogott meg benne??? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61616 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bizony, bizony.... vissza Legolashoz és Orlihoz... :oops:
Dae: szerintem nyilatkozhatok a topicot olvasók nevében is: nagyon várjuk A Mese folytatását, úgyhogy hajrá! :wink:
A Tündék Könyvével kapcsolatban pedig még annyi offot megengednék magamnak, hogy ha néhány sorban leírnátok nekem egy mailben, hogy tul. képpen mire gondoltok, megköszönném... 8)

És most Legolas...
Dühös vagyok, mert az elf-lordos kártyák honlapján egyetlen új Legolas kép sincs. Berakták az összes kártya pontos címét - ezekből nagyjából következtetni lehet, hogy mi lesz rajtuk - és sajna úgy tűnik, hogy tényleg mindenféle tündéről lesznek kártyák, de Legolasról... grrrr.....
A lista a szokásos helyen van:
www.decipher.com/lordoftherings/ ... index.html

Hát, akkor én is nyilatkoznék Orli/Legolas találka-ügyben... 8)
Azt már biztosan írtam korábban többször is, hogy nálam a Könyvben mennyire bejött Legolas. Ez nem titok, úgyhogy inkább rátérnék arra, hogy mikor láttam meg először Orlit, mint Legolast.
Nos, ez még jóóóó régen volt, valamikor kb. 1,5 évvel ezelőtt, úgy 2000. november-december környékén, amikor kijött az első trailer. Tul. képpen még nem is lehetett rendesen látni a szereplőket sem (mutatták az Egy Gyűrűt, a forgatást stb.) de már benne volt ama bizonyos jelenet, amikor mutatják a Szövetség minden tagját libasorban menetelni. Nos, a monitor előtt majdnem kigúvadt a szemem 8O 8O 8O, ahogy újra és újra visszanéztem a szereplőket, amint bandukolnak, és hát, ott volt Ő is... :D :D Most kell még magyaráznom, hogy mi fogott meg benne??? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61592 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem, a Nilder Eldaron nem tartja magát e fórum nagyfőnökeinek, sőt még e topik nagyfőnökeinek. Nagyfőnöknőinek még talán. :-) De nem, higyjétek el, semmilyen főnöknek és főnöknőnek nem tartjuk magunkat. Mi csak azon igyekszünk, hogy a fórum és elsősorban ez a topik megőrizze a témáját, ne menjen el ezer más irányba, ahogy az oly sok más topiknál tapasztalható mostanában (sajnos nekünk sincs elég időnk arra, hogy minden rovatot figyelemmel kísérjünk) és ne jöjjenek ide be olyan emberek, akik cikizni jönnek ide és azért, hogy trágár, ide nem való megjegyzéseikkel bomlasszák a topikot és rontsák a hangulatot.

Ami a könyvet illeti nem is azt mondanám, hogy nem publikus. Egyszer majd publikus lesz, reméljük minél hamarabb, már folyamatban vannak a tárgyalások ezzel kapcsolatban. Mind a hárman elég termékeny írói vénával vagyunk megáldva (hogy mennyi tehetséggel, azt majd eldönti a fogadtatás) és ha már így egymásra találtunk, akkor gondoltuk megosztjuk írásainkat a nagyközönséggel.
Ízelítőként elolvashatjátok Morgana egyik novelláját JaMaN ( www.jaman.hu ) birodalmában, illetve én két szerény, félig fanfic jellegű művement Dualon Rejtett Uradalmában ( www.fantasya.hu/rum ). Vic egyelőre még nem publikált, de fog. Én olvastam már néhány művét és tudom, hogy fog. :-) Ugye, Vic?
Egyébként készül a Nilder Eldaron honlap is, előbb utóbb ott is lesz egy-két ízelítő a műveinkből, ha valaki kíváncsi ránk, ott is beleolvashat majd.
Off: Az én "műveim" megtalálhatók a KEMET = Az ókori Egyiptom ( www.kemet.hu ) honlapon is, melyet Sötét Úrral együtt csinálunk, bár itt nem irodalmi, hanem tudományos-ismeretterjesztő írásainkat olvashatjátok.
Na ennyit az önreklámról, csak azért kockáztattam meg, mert érdeklődés mutatkozott.
Vissza Legolashoz és Orlandohoz ...

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61569 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy off: milyen hosszú a Sólyom végveszélyben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61546 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Édes Vic, a Kószák Szövetsége azért Kószák Szövetsége, mert kószákért rajonganak/unk. Magyarán nem a tündékért. Ott is csak az elsősorban tünde-rajongók (Rayan, én stb.) kedvéért vetették föl, de abban a közegben aligha lesz belőle vmi. Azért dobtam be az ötletet, hátha itt többen díjaznák. :)

A mesével egyébként nem állok sehogysem, azért sem írtam, hogy lehet menni olvasni. :)

Fru: a Nilder Eldaron sajna zárt csoport- Vicet, Morganát és ÉszAH- t foglalja magába, mint e fórum nagyfőnökeit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61534 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az elnéptelenedéssel kapcsolatban nem az a baj, hogy kevesen vagyunk, hanem az, hogy olyan oszlopos tagjaink tűntek el a fórum általános színvonala miatt - és itt most elsősorban nem a Legolas-rovatról beszélek!!! - akik nagyon jó hozzászólásokkal áldoztak az eszmecsere oltárán és értékes gondolatokkal, frappáns meglátásokkal gazdagították a fórumot. Ezzel szemben mostanság nagyon sok fórumozó csak a betűk számát növeli itt, de a tartalmat nem igazán. Na mindegy.
Biztos, hogy az is belejátszik a dologba, hogy most, lassan fél évvel a bemutató után lecsengett egy kicsit az első roham és biztos vagyok benne, hogy a Két Torony után megint fel fog pezsdülni az élet. Hogy ez jó-e vagy rossz? Azt majd eldöntjük akkor.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61529 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
KÖszi Fru!!! :D :D :D
képzeljétek kaptam tesómtól egy pósztert, amin orli , liv és el van , a premieren készült a kép, és mindhármuk neve oda van írva!!!
Orli neve így van írva: ORLANDO BLUM!!!!!! :oops: :oops: :lol: :lol:

TÖK GÁÁÁÁZ!!!!!
nembaj azé örülök a poszternek!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61518 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Okéééé, naughty, hát legyen!!!!!! :lol: Én azt hiszem, először (1 éve) ezt az oldalt böngészve láttam meg a szereplőknél! Akkor már tetszett egy kicsit... Majd láttam a Filmet is, és akkor nagyon, nagyon megtetszett... Aztán most már ott tartok, hogy amilyen újságban Ő is látható, azt szinte erőszakkal szedem el az osztálytársaimtól!! :oops: :D De azért Ewan sem rossz..... őt még a Moulin Rougeban láttam.
A Nilder Eldaron egy olyan csoport, mint a Kószák Szövetsége? Zárt, vagy lehet hozzá még csatlakozni?
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61510 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
HÁT MOST AHOGY MONJÁTOK EGY KISSÉ TÉNYLEG ELNÉPTELENEDTÜNK!!!
fogadjunk,hogy a TTT bemutatása után megint tolongani fognak!!
bár , az a gáz, hogy júli 1 után én sem biztos,hogy tudok jönni!!! (tudjátok a kedves kis matáv)
de ne örüljetek, majd kitalálok vmit!!!

Elolvastam a "első randim orlandóval"c. irományaitokat, és tök édik!!!
örülök,hogy néhányan leírták, DE A TÖBBIEKÉRE IS KÍVÁNCSI LENNÉK!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61509 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
sziasztok!

Nekem az a véleményem, hogy nem baj, ha kevesebben járnak ide.Akik elpártolnak, azok csak divat GYU-sak, így sz.tem jobb hogy elmennek.Aki meg igazi rajongó, az ugyis itt marad. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61499 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF/
Elendil: nem mind1, Európában sokféle MTV fogható, szerintem mindegyiken le fogják adni a Movie Awardsot, de nézzetek utána, hogy mikor, mert lehet, hogy nem egyidőben. Nálam otthon például háromféle Music TV is van... 8O Ha nem tudsz eligazodni a műsorújsában, ezen a honlapon találsz segítséget:
www.mtv.com/mtvinternational/

Esgalfanawen: igazad van, amikor azt írod, hogy elnéptelenedik a fórum. Ennek azonban nemcsak az az oka, hogy "divat volt" szeretni a GYU-t és most átpártoltak pl. a SW-hoz... Legalábbis szerintem. :(

Dae-elena: igen, kezdek megsértődni, amiért kevesebbet látunk... :wink: :D
Például azt sem tudom, hogy hogyan áll A Meséd... Én nem jártam a honlapodon azóta, mert azt írtad, hogy majd beírod ide nekünk, hogy mikor lehet továbbolvasni. Lehet már???
A könyvvel kapcsolatban pedig annyit, hogy szerintem azok, akik könyvet vagy bármilyen fanficet akarnak írni, régen a Kószák Szövetsége topicban egyeztetnek, úgyhogy szerintem érdemes lenne ott megbeszélni egy esetleges Tündék Könyvét is. Ami pedig a Nilder Eldaron 3 tagját illeti, nekünk ugyan már van "könyvünk", de azt sajnos nem nyilvános... :oops: 8) 8)

/ON

Ha szeretnétek Ned Kellys képeket nézegeti Orliról, akkor klikk ide erre a honlapra és menjetek a legaljára... :)


orlandomultimedia.net/nedkellyupdate.html#ned

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61493 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dae: Tudod jól, hogy benne vagyok ;)

Gandi: Nyilvánvaló, hogy senki mai nő nem találná a helyét a tündék mellett. Bár szerintem egyáltalán, aki ember, nem igazán találná meg velük a megfelelő hangot. A tünde: az egy más faj. Mindenesetre nem győzzük csodálni őket :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61488 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt hiszem Gnandalf, igazad van! És Celebnek meg Pennek is! Hiába keresem ebben a világban Legolast, nem fogom megtalálni, mert nem neki való. Ahogy ő nem érezné itt jól magát, talán én sem találnám a helyem Középföldén. Nem beszélve arról, hogy egy tündének az én forrófejűségem és nyughatatlanságom kiborító lenne, szerintem nem a halál és az öregedés választana le minket. Tudom! És mégis keresem Középföldét, és keresem Legolast. Ahogy ÉSzAH írta régen: "A szélmalomharc bajnoka vagyok!"

Sokat gondolkodtam miért néptelenedtek el a fórumok. Ennek is nyilván van köze a divat Gyűrűk Urásokhoz. És Orlando MTV-s győzelme kapcsán illetve főleg Fereste és Rayan írása alapján ("Meg az a 10 mó lány is, aki megszavazta Neked a díjat..." -> Rayan; "Lando, ugye tudod, hogy ezt nekünk is köszönheted, és hogy miattad görcsbe rándult sokak ujja annyiszor kattoltak?" -> Fereste) beugrott egy vers, ami azt hiszem illik ide. Íme:

Sok titok van még
és bár nem vagyunk az erő
mely egykor eget s földet rázott meg,
vagyunk, amik vagyunk,
sors, idő gyengíthet,
hős szívünk együtt ver és kemény hite
hogy küzd, keres, talál
és nem hagyja magát.
(Alfred Lord Tennyson)

Dae: Én imádnám, márcsak a fanficek miatt is.

Én is először azon a bizonyos Corvinos karton plakáton láttam Orlandot/Legolast, de akkor hobbitnak hittem. :oops: Viszont a Filmben már más szemmel néztem rá a Völgyzugolyi megjelenéstől kezdve......................

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61469 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ugye az mind1, hogy német vagy angol nyelvű az MTV-m? :roll: (már úgy értem a Movie Awards szempontjából)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61456 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsi, hazudtam. Valójában nem is a Filmcsillag elején láttam meg előszört. Most jutott eszembe, hogy a Corvin moziban láttam, a film nagy álló kartonplakátján és Morganahoz hasonlóan első látásra én is ki voltam akadva. Pedig akkor még nem is ismertem Legolast. Viszont évek óta olvasok más fantasy könyveket és szerepjátszom is, ezért volt némi fogalmam arról, hogy miként fest egy tünde és hát azon a képen ő nagyon nem olyan volt. Ott még semmi sem jött át abból, hogy Orlando mennyire tud magából tündét csinálni. A barátomat kérdeztem meg, hogy "az ott egy tünde akar lenni", mert ő már akkor olvasta a GYU-t.
Aztán jött az a bizonyos Filmcsillagos kép, aztán a többi és aztán a film és Orlando meggyőzött arról, hogy az a plakát-kép nagyon rossz volt és tud ő tünde lenni, ha akar.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.586 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére