Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 3 hónapja #57655 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Amit feltétlenül meg akartam osztani Veletek, az a Filmcsillag ehavi számának levélváltás rovata, amit Penngaladielnek hála csak most fedeztem fel, valahogy annyira el volt rejtve az újságban... :oops:

Szó szerint idézem:
"Kedves Orlando Bloom rajongók! Nem tudjuk. Vége, feladjuk. Nem kívánunk a továbbiakban foglalkozni a "homo vagy hetero?" témával. Nem vagyunk bulvárlap, nem volt célunk semmiféle szenzációhajhászás. Álmunkban sem gondoltuk, hogy az a bizonyos mondat ilyen felzúdulást kelt A gyűrűk ura rajongói között, különösen, hogy saját magunkat is a legnagyobb rajongók közé soroljuk. Mi csupán arra próbáltunk rávilágítani, hogy tökéletesen mindegy, mit csinál Orli a magánéletében, mi tiszteljük és szeretjük mint színészt. Rengeteg levelet kaptunk a témában, de a részünkről itt és most lezárjuk az aktát. Erre az egy kérdésre úgyis csak egyetlen - na jó, még néhány - ember tudja a választ. És Orli azt mondta, hogy "voltaképpen csakis a csajok miatt lettem színész."

NA, MIT SZÓLTOK :?: :?: :?:
A képlet egyértelmű: ezek MINKET NÉZNEK HÜLYÉNEK!!!! Most, hogy kiderült, mekkora barmok, még nekik áll feljebb, mintha mi lettünk volna, akik azt állítottuk, hogy Orli meleg!!!
Azt írja a cikk, hogy ők tisztelik és szeretik :evil: Orlando Bloomot - de ennek pont az ellenkezője derült ki az újság hasábjain...
Azt írják, hogy nem tartják magukat bulvárlapnak :evil: - holott pontosan úgy viselkedtek az elmúlt hónapokban, ahogyan azok szoktak...
Azt írják, hogy lezárják az aktát és hogy feladják a dolgot :evil: - most, hogy rádöbbentek arra, hogy valótlanságot állítottak hónapokon keresztül, próbálják eltussolni az egészet, mintha ezzel meg nem történtté tehetnék az egészet.
Hát nagyon tévednek! :evil: :evil: :evil:
Ezen a topicon ki tudja, hányszor védtük meg Orlit a Filmcsillagban megjelent baromságok után (komolyan már valami jutalékot kaphattunk volna az ügynökétől), végül megírtuk azt a petíciót - és ennyi a válasz. :evil: :evil: :evil: Semmi bocsánat, semmi elnézést, semmi helyreigazítás. Ez a Filmcsillag. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57653 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Alice: nagyon szépen köszönjük a festményt és a linket is. Szerintem mindenkinek érdemes megnéznie. :wink:

ainawethien: nagyon köszi az infót a Deed Pollról, én már elveszítettem a fonalat a sztori bugyutaságán. Egy biztos, ezt a félórányi agyrémet én személy szerint nem hiszem, hogy meg fogom nézni. De valahol azt olvastam - javíts ki nyugodtan, ha nem így van - hogy maga Orli sem igazán akarja látni a végeredményt. 8)

Esgalfanawen, Dorothy és Elendil: persze, hogy nem rendes interjú az IM-ben lévő cikk, de azt nem is írták az újsában, hogy az lenne. 8) Szóról szóra idézik más külföldi magazinok írását abban a cikkben, sőt, ezen a topicon is fent voltak korábban ezek a fordítások.... :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57629 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Morgana írta: De nagyon jó érzés, hogy engem is hiányoltok. :oops:


Ez csak természetes, nekem tényleg nagyon szoktál hiányozni!

Morgana írta: Ki lennék Középföldén? Annának, az emberlánynak és Morgannak, a boszorkánynak valami különös keveréke. Vágyakkal és szenvedéllyel teli, örükkorú varázslónő. Hatalmas és baljós, ugyanakkor 'kicsiny kis' lény. AZ Ellentmondás, ami lényegem. 8) Segítő és odaadó, ugyanakkor elérhetetlen és kicsit mindig kívülálló. Se nem tünde, se nem ember, valahol a kettő között, ám egyik sem.
Ki lennék?
Én. Csak otthon.


Ez tényleg Te vagy... de ez így is van jól!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57626 Írta: Alice
Alice válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hahó mindenkinek,

Én új vagyok itt, és még messze nem olvastam el mindent, de belebotlottam egy néhány hetes (ápr. 24.) hozzászólásba, ahol is Celebdringwen belinkelte egy bizonyos festménynek egy apró részletét. Itt az egész festmény, ha valakit érdekel. Egy 1997-es naptárból való, amit Luca Michelucci alkotott. Persze lehet, hogy ezzel nem mondok semmi újat, de azért idebiggyesztem :D
A felbontás semmivel sem jobb, de ez legalább egész alakos :wink:

img-fan.theonering.net/rolozo/im ... agosto.jpg

itt a művész többi festménye, van köztük néhány figyelemre méltó:

fan.theonering.net/rolozo/?collection=michelucci

Remélem, jók a linkek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57604 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezek nagyon jó kérdések, Celebdringwen!

Szerintem a tündék nem akarnak beleszólni akkor sem a világ folyásába, ha megtehetik vagy ismerik a jövőt, mert a tapasztalatuk óriási. A világot mozgató folyamatokat felismeri mindegyikük, de nem tesznek ellene semmit, csak hagyják magukat sodortatni az árral. Lehet hogy éppen ezért, mert felismerik, hogy mit lennének képesek megtenni, és mennyire vissza tudnának élni kitüntetett helyzetükkel, ha ők uralnák a világot. Ez a passzivitás nem előnyös számukra, hiszen valószínűleg ez is az oka, hogy az embereké lett végül Középfölde.
(Kicsit zavaros, de remélem értitek, amit mondani akartam. :wink: )

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57596 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

korábban vki említette, hogy Lando játszik egy filmben, ami valszínűleg csak TVben éesz vetítve, és ahogy érzékeltem, egy oan jelenet volt leírva, hogy Lando épp kiszív vmi emberkét. nos tehát, a Drága vámpírt játszik ha ez így van, én most a fellegekben járok, mert Bmira megnézném vámpírként, ugyanis hozzám ők naon közel állnak


Hozzám is Fereste, hozzám is. :) (Nézd meg mindenképpen a Kárhozottak királynőjét!!)

De el kell hogy szomorítsalak, mert nem vámpírt játszik, csak egy beteg (=őrült) tesót, aki még abban is benne van, hogy leszedjék (ő meg a húga) a bőrt egy pasiról (hímringyó drogdíler) (történetesen ugyanarról (André Schneider) akit ezelőtt "kiszívtak"), és utána kártyát készítesenek belőle! :) "Vicces" kis történet... 40 perc lesz, de én már nagyon várom.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57590 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Esgalfanawen: szerintem is kamu az egész interjú. Ezeket az infókat mindenki tudja róla :evil:
És arról sem vagyok meggyőződve, hogy az a bizonyos "kínos" történrt valódi-e. Azt is kitalálhatták, csak úgy.

Más: tem tudja valaki, hogy mikor fog megjelenni a FOTR-os számítógépes játék Mo.-on? :?: (azt tudom, hogy az USA-ban már megjelent)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57587 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic:
azon a "mókás infókat osztunk megy veletek" szövegen fél órát röhögtem :lol: (ilyen szövegeket hogy lehet kitálálni?? 8O )
Vízitúrán voltunk (túra)kenukkal és az elején még totál olyan volt a feeling mint a filmben amikor eveztek. De megváltozott a véleményem amikor egy hatalmasat borultunk. :roll: jól jött volna egy tünde borulásmentes csónak :wink: Elképzeltem ahogy a forgatás alatt is ilyeneket borulak, ráadásul sminkben-kosztümben :D (bár nekem is elúszott a napszemüvegem :evil:
Bocsi hogy nem voltam témába vágó :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57566 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na sziasztok!

Jó volt hogy az elmúlt pár napban végre megint sikerült érdemben beszélgetni, és megvitatni valamit. Éppen ezért (hátha ez is beindítja pár ember, tünde stb., fantáziáját) szeretnék felvetni egy engem igen komolyan érdeklő kérdést :!: :?:
Én mint filozófus tanonc sokat gondolkodom a világon amiben élünk. A filozófusok évezredek óta próbálják megfejteni milyen is a világ, a társadalom, és milyen is lenne a tökéletes világ. Nem egy híres utópia született már ebből. S hiába a legnagyobb elmék tevékenysége az emberi élet akkor is véges, és 60-100 esztendő mindenre nem elég. De mi van ha valakinek több ezer év, estleg az örökkévaló áll rendelkezésére, hogy lássa hogyan is működik a világ, és megteremtse a tökéleteset?
Nem lehet hogy Legolas, vagy a többi tünde, aki megélt már sok-sok változást, megismert sok-sok rendszert, és embert TUDJA a titkot? És ezért képes ilyen elszántan harcolni? Vagy talán éppen ezért van az a végtelen szomorúság esetleg a szemükben? Mert lehet hogy NINCS is ilyen világ? Szóval nem lehet, hogy a tündék a világ legkiválóbb filozófusai, és tudásuk nem csupán teoretikus? Akkor pedig miért nem adják meg a választ?
Szerintem ezek érdekes kérdések, és szívesen elmondom a gondolataimat róla, de előbb kíváncsi lennék a tietekre!

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57559 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sorry! Elszúrtam a kép beillesztést. :evil:
Úgyhogy még egyszer próbálkozom:

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57555 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sajnos egyet kell,hogy értsek Esgalfanawennel,szerintem is tök mű az egész,a másik meg az,hogy egy igazi Orli rajongó ezt már mind tudta szegénykéről :oops: :oops:

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57553 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én elolvastam a májusi IMben az Orlival készült riportot, és végig az volt az érzésem, hogy nem valódi. Mintha netes infókból rakták volna össze a riportot. Ráadásul Orli szövege is természetellenes volt. A hideg futkosott tőle a hátamon.
[img]www.im-net.hu/rovatok/akt1_orlando-bloom.jpg[/ez a kép volt hozzá][/url]

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57540 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ne haragudjatok, hogy így eltűntem mostanában, csak kezdenek összecsapni a fejem fölött mindenféle hullámok és már azt sem tudom, hová kapjak... De nagyon jó érzés, hogy engem is hiányoltok. :oops:

Ki lennék Középföldén? Annának, az emberlánynak és Morgannak, a boszorkánynak valami különös keveréke. Vágyakkal és szenvedéllyel teli, örükkorú varázslónő. Hatalmas és baljós, ugyanakkor 'kicsiny kis' lény. AZ Ellentmondás, ami lényegem. 8) Segítő és odaadó, ugyanakkor elérhetetlen és kicsit mindig kívülálló. Se nem tünde, se nem ember, valahol a kettő között, ám egyik sem.
Ki lennék?
Én. Csak otthon.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57536 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
korábban vki említette, hogy Lando játszik egy filmben, ami valszínűleg csak TVben éesz vetítve, és ahogy érzékeltem, egy oan jelenet volt leírva, hogy Lando épp kiszív vmi emberkét. nos tehát, a Drága vámpírt játszik :?: :?: :?: ha ez így van, én most a fellegekben járok, mert Bmira megnézném vámpírként, ugyanis hozzám ők naon közel állnak :wink:

OFF: ÉSzAH, a folyó istenének van vmi köze a Hetedik tekercshez? mert én most azt akarom majd olvasni, de ha a Folyó istene az 1. része, akkor először azt kéne.. (mindezt onnan veszem , hogy a könyv hátulján vmi iesmi volt..) BOCSI az offért, többet nem fordul elő :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57531 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, Rayan, arra az Elrondra gondoltam... köszi, nekem nem jött be, vagy gőzöm sem volt, hogy hol keressem. :?
Jaj, csajok, már úgy röhögök... a pub75.ezboard.com szokásos fórumán (Bloomin' Marvellous) beszkennelték a magyar lapokat. (Ifjúsági Magazin stb.)
klikk ide és olvasgasd el, ha még nem vetted meg
Érdemes a fórumos hozzászólásokat is átfutni (a magyar szöveg miatt... :oops: :D :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57524 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Augustine, Arwen is tünde! Valószínűleg a húga is tünde lenne, ahogy a bátyjai is tündék. :-) De ettől függetlenül igazad van, tényleg tévedtem. Nem mindenki szeretne tünde lenni.
Off: Dea-elena, olvastam a Folyó istenét. Én is nagyon jónak tartom. Olvasd el mit írtunk róla a www.kemet.hu-n a Könyvek rovatban. /off.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57523 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: erre gondolsz? Mondjuk ez se olyan túl nagy :wink:

thereandbackagain.xigroup.com/art/chucks_1.jpg

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57513 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, ezt a honlapot ki ne hagyjátok:
chucks888.freeservers.com/photo.html
Fanartok, de hihetetlen minőségben. 8) Sajnálom, hogy Legolasról csak egy festmény van... :( Nekem speciel Szarumán tetszik a legjobban. 8) :D

Ezt a John Howe festményt (Legolas és Gimli Helm-szurdokban) még nem láttam ilyen nagyban:
img.www.ringbearer.org/gallery/a ... dgimli.jpg

És ha már fanartoknál tartunk...sokszor ajánlottam Nektek a thereandbackagain.net honlapot, most is volt egy frissítése, de az az igazság, hogy sehol sem találom azt az Elrond fanartot, amit az alábbi linken kicsiben lehet látni:
thereandbackagain.xigroup.com/book.html
Ha valaki megtalálja - fanartok egyébként a MEDIA részleg alatt találhatók - az tegye már be ide, please.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57511 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Orliból árad a szenvedély és a kalandvágy, ezzel szemben Legolas sokkal higgadtabb. Orli inkább vakmerő, mint bátor, és ezt nyugodtan kijelenthetem. De Legolas...az Legolas. A maga bölcsességével és halálos nyugodtságával szerintem A Gyűrűk Ura egyik legbiztosabb alappontja.
Ha elvont hasonlatot akarnék felállítani: Orlando a "tanítvány", Legolas a "mester".


Huh, Rayan, ez a levezetés baromira tetszett... Az utolsó mondat pedig egyszerűen Legolas szavaival élve: sirály!!! 8) :D :D

Egy kis elkalandozás erejéig:

A fullbloom.neten lehet e-cardokat küldözgetni, érdemes megjegyezni az oldal címét a későbbiekre, mert van néhány jó kis Legolas és Orli képeslap.
www.full-bloom.net/ecards/ecards.html

És ne haragudjatok érte, ha ez már volt... ugye beraktam már egyszer az Aragorn-Legolas animációt a TTT-trailerből??? Ha nem emlékeztek, akkor klikk a linkre:
www.anycities.com/legolas/ttt_lego_arag.gif

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57411 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én asszem tünde lennék. Bár egyes tündéket kicsit unalmasnak (melankólikusnak?) tartom, de egy kicsit hasonlítok rájuk. Szeretem az erdőt, az állatokat... Persze ettől még nem lennék jó tünde... :oops:
Néha én is képes vagyok elgondolkodni az élet "nagy" dolgain.. :)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57409 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hello mindenkinek! Nagyon jó a kérdés, hogy mi lennék középföldén! Én biztos, hogy ember és ha lehet akkor Boromír megfelelője! Tudom furán hangzik, de benne minde olyan emberi! :oops: És én semmiképpen nem tudnám megmásítani az emberi tulajdonságaimat!!!

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57408 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért még én is elmondom, mit gondolok :mrgreen:
(Hülyén érzem magam, és úgy érzem, hanyagollak titeket, de ez nem így van, csak valami más foglalkoztat most, és képtelen vagyok épkézláb gondolatokra. Ez az Rayan, magyarázkodj csak... :? :roll: )
Tény, hogy pangás van az utóbbi időben, de nem csak nálunk, azt hiszem.
Szóval mondhatom, marha nagy megkönnyebbülés, hogy elmélkedés szintjén (persze nemcsak ott :mrgreen: ) mindig számíthatunk a Nővérekre. Köszi, csajok! Tudjátok, szerintem a kor teszi. Minél idősebb az ember, annál higgadtabban gondolkodik és annál jobban van igénye a filozófiára. Egyszóval jó, hogy vannak emberek, akik tartják a topicot a színvonalon :wink:

-OFF vége-

Szerintem Orlando abban különbözik Legolastól, hogy nem tud egy percig nyugton ülni :D Orliból árad a szenvedély és a kalandvágy, ezzel szemben Legolas sokkal higgadtabb. Orli inkább vakmerő, mint bátor, és ezt nyugodtan kijelenthetem. De Legolas...az Legolas :) A maga bölcsességével és halálos nyugodtságával szerintem A Gyűrűk Ura egyik legbiztosabb alappontja. Ugyanakkor csodás képességei nem hasonlíthatók Orlando szerény emberi tulajdonságaihoz :) Szóval Orli robbanékony és gyorsan tanul; ha elvont hasonlatot akarnék felállítani: Orlando a "tanítvány", Legolas a "mester", aki bölcs és tapasztalt, "fiatal" kora ellenére. Amiben megegyeznek: mindketten vidám természetűek, és klassz humoruk van :)

Orli valószínűleg -így, egyszerű halandóként- Középföldére csöppenve nem igazán találná a helyét (ez persze nem teljesen igaz, mert szinte tökéletesen azonosult egy tündével). A jelleme alapján inkább hadvezérként vagy harcos kószaként-sőt, akár a sötét oldalon álló gyilkosként vagy kémként is el tudom képzelni :twisted: Bizony, ilyen a mi Orlink! :mrgreen: Kövezzetek meg: szerintem neki sokkal jobban állnak a negatív karakterek :twisted: :P

Hogy én ki lennék? Hehehe, ez jó kérdés! :mrgreen:
Féltünde. Vonz ez a lehetőség, hogy egy testben két "lélek" él: az emberi és a tünde elme. Hálás lehetőség. Azt hiszem, a lélek annál gazdagabb, minél több különböző érzelem fűti. Mert tündeként: valószínű gyönyörű lennék és művelt ( :mrgreen: ), meg még bölcs, és nyugodt is ( 8) ), de valahogy nem "élnék" igazán. Emberként: a vágy irányítana, legyen az bármiféle, így az életem tele lenne kalanddal és veszéllyel, és túl heves lennék, és tapasztalatlan; egyszerűen nem találnék nyugalmat. A két élet annyira különbözik egymástól; de talán féltündeként valamilyen harmóniára lelnék önmagamban.

És most dög leszek, de ezeket a képeket nem hagyhatom ki, főleg a kis Legolast nem :twisted:

members.fortunecity.co.uk/obfan/ ... ndo265.jpg
meriii.homestead.com/files/mirror.gif
meriii.homestead.com/files/starr.gif
onering.gunbladers.net/imgs/legolas.gif
(Figyelitek? Még pislog is :D )

Csók:
Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57407 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Itt mindenki olyan gömbölyűen, kereken tud fogalmazni, nekem pedig semmi, de semmi más nem jut eszembe azon kívül amit el mondtatok. Talán annyit tennék hozzá a Leogolas- Orli témához (sajna nem olyan Észásan vagy Gandalfosan szépre csiszolva), hogy én mindig úgy képzeltem el, hogy a tündékből árad valami, valami megfogalmazhatatlan, megfoghatatlan varázslat, ami a lényükből fakad, a bölcsességükből. Valmi olyan erő, ami nincs az emberekben, egyetlen másik "lényben" sem, amivel azonnal megtudná mondani bárki: Igen! Ez Legolas, Arwen, Galadriel, Celeborn stb, ez pedig "csak" Orlando, Liv.....
És hogy én mi lennék Középföldén? Nem is tudom. A hobbitok elzárkózása a külvilágtól, a csendes, "vidéki" élet nem nekem való. Meg nem is tudok annyit enni :roll: Törpnek sem lennék jó, a hatalmas barlangokban is klausztrofóbiás lennék, és fulldokolnék a bezártságtól. Én valószínűleg ember lennék (még így is kilógva a sorból :roll: ), aki vándorol, felfedez, meg akar mindent ismerni, és bár sajogna a szíve ha ott kell hagynia a barátokat, mégis útra kelne, mert a kíváncsisága sarkallná. Bár a tündék élete szerintem a legszebb Középföldén, az öröklét fájdalmaihoz, keserédes szápségeihez én sosem tudnék megedződni. Mert bármennyire félelmetes a halál, az egyedül maradás, a barátok elvesztése sokkal borzasztóbb.

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57399 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Augustíne, az ilyesféle a dolgokat a Humor topikban keresd, errefelé néhányan nincsenek kifejezetten oda az ilyen irányú humorért. :) Megpróbálom megkeresni, de ne számíts sokra, az én 4.75-ös dioptriáimmal... kár, hogy nem tudjuk megkérni Legolast, hogy segítsen ... :(

Azt hiszem, én a legszívesebben vagy egy Éowyn típusú amazon lennék (tündében), vagy vki Glorfindel (vagy Legolas :) ) közelében. Szerintem ők nagyon jól eltalált karakterek, és bár szerintem Arwen lovasüldözése qrva jó jelenet, szegény Glorfit én azért nem hagytam volna ki. Pályáznék még féltündei címre is, az én teljesen zavaros fejemhez az ő személyiségük illik leginkább. :)

OFF: ÉSzAH, meg mindenki akit érdekel az egyiptomi témakör, olvassátok el Wilbur Smithtől a Folyó istenét! Nagyon-nagyon jó!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57383 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja, és még vm. Még egy téma, ha nem zavar titeket (ha igen, és hülyeség, akkor nem kell vele foglalkozni): Tudtok Legolas-os vicceket? Ki is lehet találni! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57382 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
KIVAGYOK!!! :evil: :evil: :evil: A szüleim egy időre eltiltottak a nettől, mert elegük van, hogy egész nap a gép előtt ülök :!: Ezt az igazságtalanságot :cry: :cry: . Most is úgy írok, hogy nincsenek itthon. A legutóbbi írásom óta mindent elolvastam. Először is bocsi a képekért, nem tudtam, hogy már láttátok, úgy látszik csak nekem voltak újak. Egyébként én meg tudtam őket jelentetni. Másodszor pedig hozzászólnék a témákhoz (szerintem tök jók :) ):
1. A Lego-Orli különbségekhez már hozzá se szólok, mivel pont azokat írtátok le, amiket én is akartam.

2. Észah! Tévedtél! Egy csomóan (meglepő módon) nem tündék akarnának lenni. Én viszont igen. Lehet, hogy hülyén hangzik, de szívesen lennék mondjuk Elrond második lánya, Arwen hugicája. Bírnám! :D Egy csomóan mondták is, hogy hasonlítok rá (mármint Arwenre). És találkoznék Legolassal is, ...Innen már gondolom mindnki kitalálta, hogy mire gondolok. :oops: :D Na, megyek, mert a végén még hazajönnek az ősök. Jövök, amint tudok! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57377 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát igen, azok a 3000 éves szemek. Pontosabban nem is a szemek 3000 éve a durva, hanem az a 3000, ami mögöttük van. Annak minden öröme és bánata, minden tapasztalata. Nem hiába mondják, hogy a szem a lélek tükre. Közhely, de igaz. És ha a szem a lélek tükre, akkor mi a könny, ha nem a lélek sebeinek vére?
Észi húzzál vissza vokálba, mert már megint nagyon kezdesz izé lenni. :-)
Pedig mindez tényleg csak Legolassal kapcsolatban jutott eszembe. :oops:

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57368 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Végigfutottam, amit eddig írtatok, és nem igazán tudok én sem hozzátenni semmi mást... Gandalf remekül összefoglalta Orli/Legolas különbségeket, a többiek pedig kibővítették. Úgyhogy Vicnek nem marad más, mint hogy összegzi az eddigieket: Orlando igencsak gyorsan lebukna, ha Legolast kellene Középföldén helyettesítenie. :oops: Szerintem elég lenne belenézni az Ő szeme után Legolas 3000 éves szemébe... 8)

"De ezek a tündebarátok mindig messziről megismerik egymást, s tökéletesen megértik egymás gondolatait, ráéreznek egymás hangulatára, átérzik egymás fájdalmát és boldogságát... mint valamilyen láthatatlan kapocs."- Gandalf, ezt én sem mondhattam volna szebben - köszönjük a Nilder Eldaron nevében 8) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57365 Írta: Erendis
Erendis válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Egy-két felvetett kérdéshez szólnák hozzá. Hogy mi lennék legszívesebben? Igen nehéz kérdés, és talán hosszabb gondolkodás után se tudnák rá választ adni. Ha lehetne, több létet is kipróbálnék, hisz mindegyik rengeteg érdekes vonást rejt magában. Tündének lenni igen különleges lelkialkatot kíván. Hogy lehet megszokni azt, hogy a dolgok vagy emberek, akiket megszerettél, elenyésznek, te pedig hiába vagy olyan bölcs, nem tudsz tenni semmit? A mérleg egyik oldalán ez áll -látni körülötted az elmúlást, a másikon viszont ott a mérhetetlen sok idő, a felhalmozott tudás, a rengeteg adódó lehetőség kihasználása. Ezt a két oldalt igen nehéz összehasonlítani.
Az összes szereplő faj közül talán a hobbitlétet tudnám leghosszabb ideig elviselni. A maguk módján roppant bölcsek, tudják, hogy hogy kell jól élni egy életet. Talán a viszonylagos zárkózottságuk az egyetlen, amit nehezen tudnák megszokni. Nemigen szeretnek kimozdulni, és furcsának tartják azt, aki az otthoni nyugalom helyett a kalandkeresést választja, mint Bilbó. Ha olyan lehetnék, mint ő vagy Frodó, szívesen vállalnám a hobbitéletet, némi kalanddal megfűszerezve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #57360 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
a tündéket külsőre én sem képzeltem másnak, mint az embereket, tehát semmien csúcsos fület, vagy Bmi hosszú szőke hajat nem kreáltam nekik képzeletemben. ehhez csak egy érdekesség: egy magyar rajongó honlapjára mentem el, ahol Legolas jellemzésénél ez állt: "... és természetesen szőke..." nos, valszínűleg ezt viccnek szánta az oldal szerkesztője, de én nem mosolyogtam rajta...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.480 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére