Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 6 hónapja #50471 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH: Nem azt mondtam, hogy bűntelenek, csak az Eredendő Bűntől mentesek. A tündék ugyanúgy képesek bűnt elkövetni, szabadon választhatnak Jó és Rossz között, de ők még az Édenkert arcaikus világát képviselik, ők az Aranykor utolsó sugara, ők azok, akik még nem a Paradicsomon kívűlre születnek. Persze ez csak akkor érvényes, ha a bibliai Édenkertet párhuzamba vonjuk a mítoszok Aranykorával, mint azt éppen felvezetni szeretném Völgyzugoly fórumán a Tündérmesék-topicba (ahová, remélem, azért még benézel).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50460 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, hát örülök, hogy azért egy kicsit meg tudtam mozgatni a fantáziákat! Én sem tudnám, csakis Aragornt elképzelni vezetőnek, csak egy kicsit eljátszadoztam a gondolattal, hogy Legolas alkalmas lenne-e.

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50436 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tökéletes? lehetséges :oops:
Szerintetek (de lehet, h ez már téma volt itt, vagy :cry: *sniff* a régi fórumon) Boromir és Legolas milyen viszonyban álltak?

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50407 Írta: Awerni
Awerni válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem azért egyértelmű,hogy Aragorn lett a vezető mert Neki ez volt a Sorsa.Megjövendőlte sok-sok éve a Láto.Egész életében erre készült és nagyon is alkalmas volt a feladatra.Mint Elrond is mondta:"Neki szívügy Isildur gyűrűje".Végül is nagyon erős-lelkileg is értve-és igazán vezetésre termett ember volt.Legolas bár igen bölcs és becsületes azért Ő mégiscsak egy Tünde akinek egész mások az értékrendjei és szerintem fölötte is áll az ilyen emberi dolgoknak.Nehéz elmagyarázni,hogy is gondolom ezt de remélem érthető... :lol: Amúgy Legolas minden szempontből Tökéletes.Mint "ember" és mint férfi egyaránt :oops:

Awerni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50405 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem is Aragorn volt a legalkalmasabb vezető Gandalf "halála" után. Ő maradt a legjózanabb, bár lehet, hogy azért, mert ő már tudta, hogy Gandalf nem halt meg.
Legolas valahogy nem az a vezető típus, bár Tolkien télleg nem nagyon dolgozta ki a jellemét.Őt én olyannak képzelem, aki "teszi a dolgát", de nam nagyon akar a "középpontban lenni" :)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50388 Írta: Galadriel Úrno
Galadriel Úrno válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
fel se tünt ígazán a csapatvezetés, szerintem nem volt olyan lényeges dolog. Valoszinüleg azért aragorn lett a vezetö, mert egyépként is elég méltóságteljes király.

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50355 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
egyébként én is úgy vagyok vele, mint Észah. nem merült fel bennem, hogy akár ő s vezethetné a csapatot, egyértelműnek tűnt számomra, hogy erre a feladatra Aragorn alkalmas, és szentem a Szövetség minden tagja így volt vele...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50353 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nazgúl: Martn azt írta: vízi lovak, és nem vízilovak. helyes a kifejezése, a vízit, mint jelzőt használta. a vízilovak esetében lett volna az , amire te gondolsz, (vagyis viziló-hippopotamus) és az elég érdekes lett volna...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50350 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
8O

:arrow:

Martin Solayr írta: csajszi tünde, aki a vizi lovakat uszította a kilenc királyra, az nagyon szééép! :lol:


Én nem emlékszem semmiféle vizilovakra... Érdekes is lett volna, ARwen, amint a vizilovakat uszítja a lovasokra... "Mozduljatok már, lomha népség!" és a lovaglópálcájával csapkodja őket, hogy bevaduljanak, és széttépjék a nazgúlokat... :lol:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50345 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nazgúl: a Bruinen gázlójánál van, amikor a víz elviszi a lovasokat. Amúgy én sem csípem :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja - 22 éve 6 hónapja #50342 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Milyen vizilovakat? :lol: Amúgy Arwennek híják a gárét, és én nagyon nem csípom a búráját... :?

Mellesleg Legolasszal az a bajom, hogy nem tudunk meg túl sok mindent a jelleméről. Úgy értem, nem tudjuk, hogy ahonnan jött, ott mit csinált, (Mint azt már valaki előttem kifejtette volt). Viszont lehetne ő a vezér, gondoljatok bele, Gandalf után ő a legidősebb köztük - hogy ez vajon a legtöbb tapasztalatot is jelenti-e, azt nem tudom. Aragorn viszont jobban ismeri a vidéket, járatosabb a vándorlás/menekülés körüli dolgokban, mint Legolas - akinek felteszem még soha nem kellett menekülnie. Ja, meg hát azt sem szabad elfelejtenünk, hogy Aragorn mégiscsak király, és nem árt gyakorolnia a vezérséget... :)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50340 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Martin Solayr: ő Arwen
Én nem akadtam fenn azon, hogy Aragorn viszi tovább a szövetséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50319 Írta: Martin Solayr
Martin Solayr válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha engem kérdeztek, szerintem tök jól megcsinálták Legolast! Az egyetlen normális fiú tüne a filmben és a könyvben! Persze, akinek most nem tudom a nevét, csajszi tünde, aki a vizi lovakat uszította a kilenc királyra, az nagyon szééép! :lol:

Martin Solayr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50317 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem valahogy teljesen egyértelmű volt, hogy Aragorn viszi tovább a szövetséget Gandalf zuhanása után. Ez azon kevés esetek egyike, amikor Legolas eszembe sem jutott. Valahogy nem az a tipikus karizmatikus vezető jellem. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem lehet rábízni egy hadosztályt vagy egy vadászcsapatot, de szerintem Aragorn sokkal magától értetődőbb választás volt, már csak a jártassága miatt is, amit már említettetek. Ő már keresztbe-kasul bejárta Középföldét, Legolas pedig ... nos, ha jól emlékszem, még ezen is vitatkozunk. :-)

Gandalf, a tündék, mint az eredendő bűntől mentes emberek? És akkor mi van Feanor árulásával??? Nem azt mondom, hogy az az eredendő bűnnel egyenértékű, de magában hordozza az eredendő bűn létezésének szükségességét a tündék között is. Ha nem is olyan formában, mint ahogy azt keresztény értelemben használjuk.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50312 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
találtam egy naon yo Legolas idézetet, de azt hiszem, ezt már említettétek vmeik másik Tma kapcsán.. minden esetre ezt azért beírom:)

"Szívemből beszélsz Gimli- nevetett Legolas- Bár engem inkább az érdekelne, borhoz hogy jutottak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50309 Írta: Lhunhrive
Lhunhrive válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok. Egyelőre csak azért írok, hogy megmondjam, nagyon jó ez az új fórum. :D Nekem irtóra tetszik, csak egy kicsit még furcsa a régihez képest. :wink: Most nem igazán tudok hozzászólni a témákhoz, mert nincs időm elolvasni a hozzászólásokat, de már elszántan keresem kedvenc Legolas-idézeteimet.

Lórieni Lhunhrive

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50304 Írta: Kyra
Kyra válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ailya!
én most kószálok először itt,mióta megújult a fórum. :(
nekem tetszik,de a réginek is megvoltak az előnyei. :)

az,hogy Legolas lett volna a vezető,szerintem nem lett volna jó.benne nem az van meg,ami Elrondban és Aragornban,hanem inkább visszhúzódóbb és alkalmazkodik a többiekhez.
szerintem.

üdv,
Kyra

Namárie!
Nurcúwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50265 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Böszi: részben igen. A tünde-köpenyek hozzájárulhattak ehhez. De egy törpöt még abban is elég nehéz tünde-félének nézni, inkább Gimli lelkülete miatt érezhette Éomer így...

Fereste: Szerepjátékok, fantasyk...

Celebdringwen: Egyedül Aragornban volt meg a kellő küldetéstudat, azért lett ő a vezető. Legolasnak nem igazán voltak a küldetést segítő motívációi, már amennyire a könyvből kiderült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50264 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem hiszem, hogy Legolas akrta volna vezetni a Szövetséget. Tulajdonképpen Gandalf soha nem jelenette ki, hogy "márpedig én vezetem a bandát", ez mindenkinek evidens volt. mint ahogy az is, hogy Aragorn veszi át a helyét. szerintem Legolas megértette, hogy ők ketten jobban ismerik Középföldét(hiszen bejárták minden zegét-zugát, mig legolasról ezt nem tudjuk, bár meglehet). lehet, hogy sok olyan tulajdonsága van, amik egy vezetőnek jól jönnek, de ő tudta, hol a :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50258 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: ooooooolyan jóóóóóóó képek! :lol:

kep.tar.hu/celebdringwen/index.p ... d=27518970
Ez itten a végre (remélem most már tényleg) végleges képtáram!

Szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek arról, hogy amikor Gandalf a balroggal eltűnt, Aragorn vezette a szövetséget. Szóval azon filóztam, hogy lehet, hogy a legalkalmasabb esetleg egy Tünde (Legolas) lett volna, hisz képességei megvannak hozzá (pl: előbb lát és hall meg mindent, és a belső "radarja" is jobban működik, stb.), és bölcs is van annyira, mint egy ember, sőt benne nincsen meg az emberi gyarlóság, és hiúság. :?: És hát a harcban sem utolsó! (Persze félre ne értsen valaki, nem kívánom itten Aragorn lekicsinyelni! Csak felvetek egy b verziót is.)
Valahogy úgy érzeztem, hogy Gandalf és Legolas kapcsolata (amiről itten már esett szó), pl ezért is nehezen definiálható, mert másfajta értelemben ugyan, de egy tünde is rendelkezik akkora hatalommal, mint egy varázsló.
De ha most ostoba hülyeségeket írtam ide, csak hurrogjatok le nyugodtan!

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50247 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gandalf: szentem sem volt külsőre oan naon nagy eltérés ember és tünde közt. mindössze a tisztaságuk, és szépségük tűnt ki. én pl semmiféle csúcsosfület, vagy hosszú, szőke hajt nem képzeltem nekik.. assetom honnan jött ez az ötlet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50243 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gandalf: légyszíves ne haragudj, hogy belekötök abba amit mondtál,
és kérlek javíts ki ha tévedek, de nem azért hitték róluk, hogy tündék,
mert alig látszottak a lórieni tünde-köpenyekben?
És egy törpöt ilyen könnyü tündének nézni?
Vagy mást értessz az afféle tünde népség alatt?

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50219 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Berakok ide még néhány SAG Awardsos képet Orlandoról, ezek úgy frissek, hogy Jas az OB Multimediáról most pakolta be őket... A képek többsége szerintem ismerős lesz Nektek, de azért van néhány újabb beállítás is...

Az első két képen Sean Astinnal mosolyog... 8)

www.totalwaste.net/orlando/awards/sag10.jpg

www.totalwaste.net/orlando/awards/sag11.jpg

hollywoodstarsunlimited.com/auctions/26456kd.jpg

hollywoodstarsunlimited.com/auctions/26455kd.jpg

hollywoodstarsunlimited.com/auctions/26457kd.jpg

És ha már a Sean-oknál tartunk, berakok még két újabb képet Orlando Bloomról és Sean Beanről:

nsyncwebguide.com/legolas/pictur ... ndo251.jpg

nsyncwebguide.com/legolas/pictur ... ndo257.jpg

És végül, de nem utolsósorban itt van még egy kép a japán újságból, ha már láttátok, akkor bocsi, de ez szerintem jó nagy kép és a minősége is szuper:

nsyncwebguide.com/legolas/pictur ... ndo253.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50217 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A tündéknél szerintem a belső szépség számít leginkább, amit a lényük sugároz ki. S ez náluk nagyon gyakran jelenik meg a külsejükben is, ezért tűnnek emberi mércével gyönyörűnek. Valójában a tiszta szellemük az, ami lenyűgözi fajunkat, ez az a fajta tisztaság, amelyet az ember már rég eljátszott az Édenkertben... Valahol olvastam is, hogy a tündéket úgy is fel lehet fogni, mint az Eredendő Bűn nélküli embert, akiben nem következett be az a törés, mely a halandókat kitaszítottá tette... persze ez eléggé elvont, filozófikus megközelítés...

Egyébként nem hinném, hogy testi jelekben annyira különböznének tőlünk, mint azt a mai fantasy próbálja belénksulykolni (pl. D&D 3. kiadás). Amikor a rohírok találkoztak a Három Vadásszal, mindannyiukat afféle tünde népségnek nézték, tehát nekik is a ''tündés'' kisugárzás volt a döntő, nem pedig a hegyes fül, mandulavágású szemek, lenyalt és egyenes hajsátor, stb. (a tipikus sztereotípiák...) Szerintem a tündék a megtévesztésig is hasonlíthatnak külsőleg az emberekre, de a kisugárzásuk, a szemük csillogása (s nem a színe!), a mozdulataik, a hangjuk ereje teszi őket a külső szemlélő számára másnak.

''Nem látja az a csillagot,
ki először nem veszi észre,
hogy ezüstből van mindahány,
s váratlanul lángba borul tán
mint virág - egy ősi dal hallatán...''


(Mythopoeia)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50212 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Azt, hogy Orlinak mennyire szállt fejébe a dicsőség, csak tippelni tudom, és az nagyrészt megegyezik Morgana véleményével.
Orlando mindenegyes interjúban (videó!!!) nagyon zavarban van, én már csak ezért is imádom. Tényleg olyan néha, mint egy kisfiú. Éppen ezért néha furcsálom azokat a képeket róla, ahol pedig szívdöglesző macsóként van beállítva, mert ez utóbbi szerintem nagyon messze van a személyiségétől. A lányokat imádja, ezt nem lehet megkérdőjelezni - de végeredményben neki van igaza....
Azt hiszem, egészen jogosan sütkérezik a rivaldafényben, minden épeszű ember így tenne... :)
Sokat számít szerintem az is, hogy nem szereti a netet, mert addig nem látja, hogy mi és más fórumokon, honlapokon mennyire sokan vannak oda érte. Ha valaki csak hallja és nem látja ezt az egészet, hajlamos el sem hinni...

Ami pedig Legolast illeti, már leírtam, hogy szerintem sincs tisztában saját szépségével. Ő egy tünde, a tündék eredendően gyönyörűek, akkor is, ha teszem azt maszatos a képük :wink: vagy kócos a hajuk. Már a belső kisugárzása is olyan, hogy ha dühös, akkor is gyönyörű, a szó legnemesebb értelmében.
Az már egy érdekesebb kérdés, hogy vajon a tündék mennyire látják egymást szépnek, van-e olyan az ő értékrendjük alapján, hogy az egyik tünde szebb, mint a másik? Lúthient tartják a legszebb tündelánynak Középföldén, de vajon hogyan lehet egyik tünde szebb, mint a másik?
Ha minden tünde elvileg ugyanolyan gyönyörű, akkor vajon náluk is vannak a szépségnél fokozatok? (pl. a szőke haj aranyszínű, napsárga, szalmaszínű stb lehet, de vajon náluk ez számít-e) És ha egy tünde teszem azt koromfekete hajjal és szemmel születik, akkor azt ők egzotikumnak ítélik-e meg, vagy inkább elhatárolódnak tőle?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50210 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Atyaég, hát mennyit kell itt lapozgatni! Ez így nagyon nem jó.... :cry:

No, az számomra nem kérdés, hogy Legolas alkalmatlan lett volna a Gyűrűhordozó szerepére - mint ahogy a kiválasztottakon kívűl mindenki.
Ami érdekelne, hogy ha hozzá került volna a Gyűrű, milyen oldaláról környékezné meg.

Ami a szépséget illeti, változatlanul fenntartom, hogy a tündék teljesen másképp kezelik ezt a fogalmat, ezért így nincs értelme feltenni. Emberi kategóriákról nem mondhatjuk el, hogyan viszonyulna hozzá egy tünde. Valószínűleg nem értené igazán.
Olando hiúságáról nem tudok semmit, s nem is érdekel. :twisted:

Sajnos olyan hosszú aláírást választottam, ami meghaladja a 120 karaktert, ezért inkább begépelem külön ide alulra:

''Nem látja az a csillagot,
ki először nem veszi észre,
hogy ezüstből van mindahány,
s váratlanul lángba borul tán
mint virág - egy ősi dal hallatán...''

(Mythopoeia)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50208 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az ember arcából általában kiolvasható, hogy beképzelt-e vagy sem. (OFF: pont ez a bajunk Eperjes Széchenyijével- azon a közismert portrén Széchenyi arca töprengő tudásról, belős világról árulkodik, Eperjes arcán viszont csak az világlik, mennyire elégedett önmagával. :? ) Én spec Orlandót csak Legolasként szeretem (úgy viszont nagyon :D ), de szerintem az ő arcán nem látszik beképzeltség. No, ez persze csak a kis Dae véleménye.

A tündék és saját szépségük...hej-hó. Jó kérdés. Szzerintem is az lehet, hogy nekik természetes a szépségük és tulajdonképpen nem tudnak mit kezdeni mások csodálatával.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50195 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
egyetértek Morganaval. én sem tudom elképzelni Orlandot hiúnak, vagy akár beképzeltnek. egyszerűen nem tudom összeilleszteni a személyiségét ezekkel a tulajdonságokkal. gondolom ad a külsejére, de nem esik túlzásokba.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50194 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Örülök, hogy valamennyien idetalálunk lassan, nekem mostanában nem volt túl sok időm írni, épp csak felugrottam megcsodálni Svindler új művét.

Orlandot valahogy nem tudom összeegyeztetni a hiúsággal. Biztos tudja, hogy néz ki, de én az interjúiban mégcsak nem is a kissebrendűségi kimplexust látom, hanem kisfiús félszegséget, zavart, hogy baromira nem tud mit kezdeni a helyzetével. De féltenünk ettől (!) nem kell, nagy franc ő, fel fogja találni magát.
:twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50153 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem ez nagyon jól kifejezi Legolas és Gimli barátságát:
,, - Eggyel kevesebb - felelt Legolas. - S még csak nem is haragszom rád, úgy örülök, hogy talpon látlak. '' (A két torony, Vasudvard felé)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.606 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére