Éomer (Karl Urban)

Több
19 éve 7 hónapja #216088 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz (Erenya) írta: Joci, és amúgy jó fej volt?
/me kíváncsi! :D [/color]


Artemisz: igen roppant jófej ember volt, de megtartotta a komolyságát is , hisz ő már valahol kezd "MegaStar" lenni.
Craig is így konferalta be Karl paneljét , hogy "... a színpadon egy megasztar : Mr Karl Urban ... "
A előadás alatt Karl bebizonyitotta hogy tud drámai szöveget is jol előadni , és viccest is ha kell , illetve előadta ahogy a Lovakat hívja , azzal a füttyszóval ...
a Fütty előadás után felállt egy néző és Karl beszólt neki: nincs több ló , elvitte Aragorn ...
a Kérdésekre higadtan és élvezettel válaszolt.
Volt egy licitálás is , amit Karl , Craig és Mark vezetett le.
Itt is ontották a poénokat .
Illetve szóbakerült az új filmje is , amit most fognak majd forgatni.
Ősszeségében megerősithetem hoyg Karl egy roppant sokoldalu ember , aki bár a komoly ember kategoriájába tartozik , de van humora is nem is kevés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215960 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Penngaladriel, ezek nagyon jók!

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215826 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Öhmmm, nos Artemisz néni nem kérdeztem meg Jociit :twisted: :mrgreen: :wink: , de itt van, amit őj írtak! Az elmondottak alaján vicces fiú!!! :up: :mrgreen: :cooljump:

Jocii írta: köszike , és élőben csucs volt ...
bár kixcsit komoly , de fel is tud üdülni föképp ha oylan társaságban van...

egyik poénja ...:
Theoden tart előadást a filmröl kérdezgetik erröl arrol azt mondja Theoden: még valaki kérdés ?
senki ...
Theoden:kérdés ?
senki ....
egyszer csak a háttérböl mögülünk egy mély hang ...:
Mr HIll igaz hogy a folyttatásban feltámad ön ujra ? )
mindeni néz , ki ez az őrült ...
naa kiiii??? Karl beosont a nézökhöz ... ))

de még voltak poénjaik mikor Craiggel és Markkal aukciot tartottak ...
elövezs egy fekete szinű dobozt ..
fekete doboz hmmm... Ime a sötét erők maradványa miután találkozott velünk


MOndom, hoyg jóóófej!!!!! :pimp: :hello: :up: :smokin:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215794 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Egyébként Jocii írt nékem privit, és aszongya, elég fegyelmezett volt, de jó társaságban jól felodlódott... Voltak jó poénjai, Jocii írt egy párat, ha megengedi, majd megosztom veletek... :up:


Ennyire félsz Jocitól, hogy szükséged van az engedélyére? :twisted: :mrgreen: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215568 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz (Erenya) írta: Nilraen, az aláírásod honnan való? Mert én szívem mélyéből egyetértek vele! :cry:


A 'Michael Martinez: Középfölde életre kel' című könyből való. (Én is egyetértek vele, ezért is raktam be aláírásnak.)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215559 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Én még ezzel a rövid hajassal is nemzeti gyászban fogok kitörni asszem.... :bawling: :bawling:

Egyébként Jocii írt nékem privit, és aszongya, elég fegyelmezett volt, de jó társaságban jól felodlódott... Voltak jó poénjai, Jocii írt egy párat, ha megengedi, majd megosztom veletek... :up:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215536 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Háát...

Először nemzeti gyászban akartam kitörni, de így rövid hajjal annyira nem az igazi...... :roll:


Joci, és amúgy jó fej volt?
/me kíváncsi! :D



Nilraen, az aláírásod honnan való? Mert én szívem mélyéből egyetértek vele! :cry:

A történetemben is Aragorn halála után közvetlenül távozom Nyugatra... :(

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215495 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jocii írta: egy extra friss kép Karl-rol


Hmmmmmm az anyukám és Karl..... télleg kissé fáradtnak tűn, de akkó is aranyos... :up:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215455 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szegénykém, nagyon lestrapáltnak látszik :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215454 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215453 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Van egy jó meg egy rossz hírem.

A rossz az, hogy Karl lemondta a Ring*Cont, és ezzel az utolsó esély idén találkozni vele a Fellowship Festival volt. Nem tudom, milyen jellegű az a dolog, amit adni szeretnétek neki, de pillanatnyilag úgy tűnik, előbb eljut hozzá postán, mint hogy valaki személyesen találkozzon vele...

A jó hír viszont az, hogy egy film forgatása miatt kellett lemondania az ezévi összes cont.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215447 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát nem semmi! Sárgulok mint állat!
Ilyen nekem miért nincs??!!! :bawling: :bawling: :bawling:

Azárt gratula hozzá! :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215439 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Leo, hogy Te milyen mázlista vagy!!! :bounce: :hello: :itscool: :evil2:

[size=9:j637nfcm] jól látom, hogy a Léofwine-t kis L-lel írta?[/size] :eek2:

Permí is irigy :evil3: :up: meg sárga :twisted:

Happy Birthday! Best wishes... love.... vááá :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215435 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Eruntale írta: Artemisz, ugye jól emlékszem, hogy azt mondtad, Hajni viszi az egész Éomer topic üdvözletét is... ugye jól emlékszem? :csizmáskandúrszemek:


Jóvanna! :twisted: :roll: Nyugi van!


Léofwine:

UTÁLLAK!! :x :P :o

Csodás!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215397 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Léofwine, sárgább vagyok, mint Fingolfin népe. :D :D

Gratula!

hát ez gyönyörű!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215391 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jujj csajooooooooooook!!!!!

Jociiék elküldték neten mutatóba az ajándék aláírásomat!!!!!! :hello: :mrgreen:
Nagyon örülök neki, tiszta jóóóó!!!!

Sááárguljatok :twisted: :evil3: :

web.axelero.hu/jocii/kell/LEO.JPG

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!Permí épp boldogogsági rohamban tör ki!!!!!

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215360 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Artemisz, ugye jól emlékszem, hogy azt mondtad, Hajni viszi az egész Éomer topic üdvözletét is... ugye jól emlékszem? :csizmáskandúrszemek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215317 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ti aztán :lol: Léofwine jó neked, bár tényleg belemehettél volna, hogy beszélsz vele. Bittos ért németül. Artemisz, kívánom, hogy sikerüljön, felhívnod a figyelmét a verseddel :lol:

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215301 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jóvanna, Léofwine, nekem viszont Hajni viszi a RingConra Karlnak a Dúnhargi Dal angol verzióját (addigra lefordítom..), és remélem, hajlandó lesz beszélni velem köszönetképp... :twisted:

Nyányinyáá!!! :tongue:

[size=9:b1gs2vgt](Iszom itt előre a medve bőrére... na szép... :roll: ....)[/size]

Veanne de máááákos! (/me sárgul :x )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215287 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Lyra írta: Te jó ég Léofwine, te milyen egy mázlista vagy!!!!! 8O :lol: 8)


Jaja, de még mázlistább lennék, ha tudnék angolul (toporzékoltoporzékolhisztizik), és akkó beszélhettem is vón vele :bawling: , de mindegy, így is lecc személyre szóló aláírásom, szépennézős bácsival rajta, és mekkértem Jociékat, h valami szépet írassanak rá vele.... :biggrin2: :eek2: :up:

Egyébként szvsz a Riddick sz*r film, de eccer már csak VAAKO LORD miatt is érdemes megnézni... :wink:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215275 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ez EGÉSZ jó?! Ez nagggyon jó Sil, köszönjük szépen :lol:
Egyébként érdemes megnézni a Riddicket? mert nem nagyon vonzódom ehhez a stílushoz, de csak meg kéne nézni, ha Karl játszik benne :roll:

Te jó ég Léofwine, te milyen egy mázlista vagy!!!!! 8O :lol: 8)

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215259 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ezt a képet már tuti láttátok, de szvsz egész jó...:
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=4215

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215256 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Saint írta: jol emlekszem, hogy a riddick bemutatoban volt Karlnak egy csokjelenete? ha igen, akkor a vagodeszkan vegezte?


Igenigen, volt!
Én be is linkeltem azokat a képeket, kicsit lennebb megtalálod! Nemééértem mér lett kivágva...hmhmhmmmmmmm.... :lol:
www.stykera.com/hm/karl/web/rid/Picture21.jpg

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215253 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mosmáá mindegy, az eksön el van követve :D . Sajnos kihagytam, de az az érzésem, h úccse tuttam volna semmi tartalmasat kinyögni... :cry: 8O

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215251 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
jol emlekszem, hogy a riddick bemutatoban volt Karlnak egy csokjelenete? ha igen, akkor a vagodeszkan vegezte?

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215250 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
biztos tud nemetul, ha nemetek a szulei!!NE HAGYD KI!!!!!!!!!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215228 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Júúúj csajszikáááák!
Muszááály vele eldicsekednem, lehet, hogy meg fogtok gyilkolni, de akkó se tom megállni, h ne mongyam el!!!!! :mrgreen: :dance:
Azalényeg, hogy két kedves barátom (Jocii és Veanne) kimentek Londonba a Fellowship fesztiválra, és kinn van Karl Urban báááci, és hoznak nekem tőle személyre szóló céééépcééép aláírást, sőt azt is felajánlották, hogy beszélhetek vele telefonon, de az sajna nem megy, mert én nééémetet tanulok (hogy ******** meeeeeeg, permí tporzékolésfújtat), és nemtok annyira jól angolul....Váháháháhááááááááááááááááá :down: :bawling: :dead:
De nebaj, személyes aláírásom leeeeeeeeeeeeesz....hihihiiiii :mrgreen: :hello: :bounce: :itscool: :biggrin2: :cheers: :dance:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215216 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jólvanjólvan, abbahagytam... :oops: :wink: :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215202 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
OFFolást tesség sürgősen befejezni, mert pucolás lesz! :nono:


Amúgy, Halálvirág, ÜDV KÖZTÜNK! ;)


Karlnak mogyoróbarna szeme van, kis zölddel... olyan, mint pl. az enyém... :P :roll:

A képek pedig nagyon édik, Léofwine, köszi! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.696 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére