Éomer (Karl Urban)

Több
19 éve 9 hónapja #231106 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Saint írta: a bovitett jelenetek listajat nezegetve, sztem nem bantak tul kegyesen velunk, Eomer hodolokkal az egiek (vagy PJ...)...

Szerintem meg örülhetnétek, hogy vele legalább vannak bővített jelenetek, nem úgy, mint pl /me kedvencével... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230853 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
a bovitett jelenetek listajat nezegetve, sztem nem bantak tul kegyesen velunk, Eomer hodolokkal az egiek (vagy PJ...)...

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230787 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230641 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát, végül is... ha Gregory Peck játszhatott őrült náci tudóst, és zseniálisan, akkor ezen az alapon BÁRKI inkább lehet gonosz... még Karl is...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230555 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niéla Alondriel írta: Ő, mint GONOSZ??? Micsoda ötlet...


miért ne?????

Egy jó színész mindenféle szerepet el kell hogy játszon és el is tud játszani!!!! :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230327 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Akinek ilyen szép szeme van, az nem lehet gonosz... ajánlom PJ-nek, hogy a bővítettben belőle is több legyen!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230313 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niéla Alondriel írta: Ő, mint GONOSZ??? Micsoda ötlet...


Azért van feje a gonosz szerepekhez is bőven... Ez a szúrós tekintet, ez tényleg öl... :mrgreen: Najó, komolyan, szvsz olyan arca van, amihez szvsz egy gonosz szerep is illik... nyamiiiii :up:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230151 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ő, mint GONOSZ??? Micsoda ötlet...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230142 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hm....
Egy kérdés? Ki látta a Sötétség kronikáját?????
Na abban játszott Karl!!!!Jujjjj valahogy ez a hosszú haj mindig bejön neki na meg a sisak levétel!!!!4 :lol: :lol:
Csak hát gonosz szerepet játszott, akárcsak a Bourne -csapdában!!!!

De amúgy nagyon jó volt a film!!!!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228578 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Firefly írta: Huhuhúú! Ez a játék isteni! :D És láttátok, benne van a kádas kép is! :mrgreen: Ja és tök jó, nekem nem számol vissza, szal bármeddig nézelődhetek és játszhatok! :wink:
Képzeljétek, pár napja egy teázóban láttam egy srácot, aki Nagggyon hasonlított Karlra!!! Végig őt bámultam... :lol: Olyan széééép volt!


Teeee mázlista nőci! :D
Énis akarok olyat látni, mint Karl!!! (Igaz, én nemcsaklátni szeretném! :up: )
Dehát belőle csak egy van!... :mrgreen:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228577 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Huhuhúú! Ez a játék isteni! :D És láttátok, benne van a kádas kép is! :mrgreen: Ja és tök jó, nekem nem számol vissza, szal bármeddig nézelődhetek és játszhatok! :wink:
Képzeljétek, pár napja egy teázóban láttam egy srácot, aki Nagggyon hasonlított Karlra!!! Végig őt bámultam... :lol: Olyan széééép volt!

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228523 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ez a játék nagyon zsivány!!! :up: Bár énis inkább nézelődöm, és nem játszok! :mrgreen: 8)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228292 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Örülök, hogy tetszettek a képek.
A www.stykera.com/hm/karl/web/main.htm oldalról vadásztam őket.
Van még egy másik oldal is, de onnét nem tudok képeket beilleszteni: www.karl-urban.com .
Természetesen nálam mind a kettő benne van a böngészőm kedvencei között.
Reggelente első dolgom, hogy megnézzem, hogy tettek-e fel új dolgokat. Érdemes nézegetni őket, mert rengeteg minden van rajtuk drágaszágunkról, és elég gyakran frissítik is mind a két oldalt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228280 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Egyébként tetszik nekem a játék, csak az a baj, hogy inkább elmerülök a képek nézegetésében és azt veszem észre, hogy lejárt az időm. :D

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228279 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
A játék lényege nagyjából annyi, hogy minél több kép párat kell "felszabadítanod". Azért nem annyira egyszerű, mert a képek több rétegben vannak egymáson, úgyhogy arra is oda kell ám figyelni és persze az idő is fogy ám közben.
Biztosan le lehet ezt írni szakszerűbben is, azért tettem egy próbát, hátha segít neked. :wink:

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228274 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jarlaxle írta: Mah jongg Karlos képekkel :D
www.stykera.com/hm/karl/web/games/


Kár hogy nem tudom, hogy kell ilyet játszani... :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228218 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jarlaxle, honnan "vadásztad" ezeket a posztereket? :dance: :itscool: :hello: Nagyon-nagyon tetszik mindegyik!!! :lol:
(Már egy órája itt ülök a gép előtt és próbálom összekaparni magam, mert egyből padlót fogtam tőlük) :hello:
Egyébként üdv mindenkinek már nagyon régen nem írtam a fórumra, de azért figyelemmel kísérem a dolgokat!

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228140 Írta: Jarlaxle

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228139 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mah jongg Karlos képekkel :D
www.stykera.com/hm/karl/web/games/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #226690 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Gil-Celeb írta:

Léofwine írta:

Gil-Celeb írta: Tényleg nagyon megható,de sztem nem illik a sírás Éomer fejéhez...
De azért tényleg szép!


Nem illik, de azért ha a tesód ott haldoklik a csatatéren, gondolj csak bele..... :? Bár igaz, a könyvben nem sírt ilyen látványosan.. Ott csak gondterhet volt az arca nagyon...

Én sem bántásból mondom,meg tudom érteni és meg is értem Éomert!!!Én már belehaltam vagy legalábbis elájultam volna...csak arra mondtam hogy "nem illik"h.olyan furcsa így látni Éomert ilyen szomorúan, és elkeseredetten! :crying:


Szvsz kifejezetten megkapó, mélyreható....

OFF
Fió: Örülök, h egyetértünk! :up:
OFF END

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226580 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
ON
Igen Leo, tökéletes egyetértés. :)
OFF

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226563 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta:

Gil-Celeb írta: Tényleg nagyon megható,de sztem nem illik a sírás Éomer fejéhez...
De azért tényleg szép!


Nem illik, de azért ha a tesód ott haldoklik a csatatéren, gondolj csak bele..... :? Bár igaz, a könyvben nem sírt ilyen látványosan.. Ott csak gondterhet volt az arca nagyon...

Én sem bántásból mondom,meg tudom érteni és meg is értem Éomert!!!Én már belehaltam vagy legalábbis elájultam volna...csak arra mondtam hogy "nem illik"h.olyan furcsa így látni Éomert ilyen szomorúan, és elkeseredetten! :crying:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225917 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Fiona írta: Szép jelenet lehet. :cry: Szeretjük a Rohaniakat! Főleg Éomet! :)


De még mennyire!!!

OFF: Fió: [size=9:1oq1io1i]neked is az Elizabethből van az idézeted látom!! Azt is szeressük!! Mester Tamás rulz! ;) [/size]
OFF END

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225881 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szép jelenet lehet. :cry: Szeretjük a Rohaniakat! Főleg Éomet! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225851 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Gil-Celeb írta: Tényleg nagyon megható,de sztem nem illik a sírás Éomer fejéhez...
De azért tényleg szép!


Nem illik, de azért ha a tesód ott haldoklik a csatatéren, gondolj csak bele..... :? Bár igaz, a könyvben nem sírt ilyen látványosan.. Ott csak gondterhet volt az arca nagyon...

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225836 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Tényleg nagyon megható,de sztem nem illik a sírás Éomer fejéhez...
De azért tényleg szép!

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225782 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Hoztam nektek egy képecskét, de vigyázat, spoiler! :wink:
Éomer megtalálja Éowynt:
katt ide


Ez tényleg nagyon szép kép! Megható... :crying: :look:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 13 éve 4 hónapja #225767 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 4 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225742 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Hoztam nektek egy képecskét, de vigyázat, spoiler! :wink:
Éomer megtalálja Éowynt:
katt ide


:bawling: :bawling: :bawling: Ez olyan megható...

(csak lenne már dec. 14...)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225695 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hoztam nektek egy képecskét, de vigyázat, spoiler! :wink:
Éomer megtalálja Éowynt:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.235 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére