Éomer (Karl Urban)

Több
19 éve 6 hónapja #220292 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Éomer és Éowyn:
www.warofthering.net/photoforum/ ... 3&size=big

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219622 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mégegyszer köszi Sil, most már így fogom csinálni.
Örülök, hogy tetszik a kép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219546 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jarlaxle írta:
www.stykera.com/hm/karl/web/bour ... nehr12.jpg

Kedvenc képem


Cééép..... *olvadolvad* 8O :D 8)[/quote]

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219492 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
OFF

EZt eddig én sem tudtam :) bámulatosan zokni vagyok minden ilyesmihez :) Kösz Sil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219439 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jarlaxle írta: Nem igazán értem, hogy ezen a honlapon miért nem lehet úgy leírni a képbeszúrás menetét, hogy aki nem számítógépzseni az is meg tudja csinálni.
Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem tudja hogyan kell.

Egyszerű: mivel nem kell hozzá abszolúte semmit csinálni, minden http://-vel kezdődő dolgot linknek vesz automatikusan a fórum. (Látod?) Szóval beírod a kép linkjét, és kész.
A BBCode használatához pedig van segítség: amikor írod a hozzászólást, és ráviszed az egeret a gombokra, kiírja, hogyan kell őket használni. Az [ img ] használatával a képet képként jeleníti meg, viszont itt nem szokás emotikonnál nagyobb képeket így beszúrni, csak a linkjét.
[size=9:3llw0xed]*elolvasás után törölve lesz, mivel OFF*[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219431 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nem igazán értem, hogy ezen a honlapon miért nem lehet úgy leírni a képbeszúrás menetét, hogy aki nem számítógépzseni az is meg tudja csinálni.
Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem tudja hogyan kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219426 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
www.stykera.com/hm/karl/web/bour ... nehr12.jpg

Kedvenc képem
[size=9:3klgt9qy]*szerkesztve by Sil /ne rakd a képet [ img ] tagok közé, mert akkor megjeleníti/*[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219272 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
/me mélyen egyetért Sillel!




Csele: *tünchöz nem illő káromkodás kisípolva*
Nézd meg a mailed! :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219245 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Népek, járvány van, hogy mindenki depi? 8O Igenis hiányoznátok a topicból, ha elmennétek. :nono: Attól meg szerintem senki sem lesz kevésbé értékes, hogy nem tud talikra járni meg nem volt táborban (vagy netán nem MTT-tag), ez itt egy fórum, ide mindenki írhat.[size=9:17824d8v] (Én is nagyon ritkán jutok el talikra, nyugi.)[/size]


OFF
Silell mélységesen egyet tudok érteni. Én is úgy jöttem ide, hogy se chat, se talik, se MTT tagság, és mégis tökjó volt már az elejétől kezdve!
Imádom ezt a topicot, és olyan otthonos itt már minden, a megszokott lánykák, megszokott nyáladzások, és néha egy egy férfiúi: "Na de hölgyeim! Kérem!" ( :lol: ) Beszólása...Amióta veletek vagyok, össz három talin voltam, nem vagyok MTT tag, és táborban sem vettem részt, mégis tökjól érzem magam. Lánykák gyerünk összeszedni magatokat, nem depizni, ráadásul nem ilyen butaságokon, és harcra fel!!!! *diadalittasarcemotikon* *glória* *angyalizene* :lol: :up:
Senki sem lesz attól kevesebb, mert nincs ott a talikon...

OFF END

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219243 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta:

Niphredil Eleanor írta: Én megértem! Sokszor vagyok így vele én is(sőt, tulajdonképpen folyamatosan), azzal a különbséggel, hogy én nem hiányoznék senkinek, ha elmennék, de nézd meg neked hányan írtak vissza! Itt egy csomóan szeretnek téged!


OFF:
Most ne kezdd el teis léccike!!! :x Te is hiányoznál, és ugyanúgy sírnánk neked, ha le akarnál lépni. :wink: Nincsenek különbségek köztünk, minket mind összefűz az Éomer báci iránti szeretet. Kell ennél több? Olyan jó kis csapat ez, nincs itt semmi baj... Kééérlek benneteket, hagyjuk ezt abba jó? Eleanor teis és Ilmäre, könyörgöm teis gyere vissza!!!!! :cry:

OFF end

Köszönöm Léofwine!!! Ez most nagyon jól esett! :mrgreen:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219238 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
en a munkam miatt kb minden szokoevben jutok csak el a dragaszagosz Eomer forumba, de ez nem jelenti azt, hogy akkor ne kukkantanek be vagy irnek vmit. Egy forum attol jo, hogy ha minnel tobben irkalnak attol fuggetlenul, hogy jarnak-e talikra vagy hogy mennyire naprakeszek! Ugyhogy ezt minden elmenni szandekozo vesse a buksijaba!:D

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219233 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Őszintén szólva nekem egyikőtők sem hiányozna!!!!!!!!!
Úgyanis ha véletlenül erre járna Éomer csakis én lennék itt :P (Elrond drágámnak egy szót sem :roll: )

Nade komolyan! Az MTT fórumai azért jók, mert mindenki rak hozzá egy kicsit. Ha bárki elmegy, az kevesebbé teszi azokat, akik maradnak!

Artemisz: Immár utoljára kérem tőled! Küld el nekem az Erenyát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mert ez olyan mintha mindig csak a morzsákat kapnám meg a tortából!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219230 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Népek, járvány van, hogy mindenki depi? 8O Igenis hiányoznátok a topicból, ha elmennétek. :nono: Attól meg szerintem senki sem lesz kevésbé értékes, hogy nem tud talikra járni meg nem volt táborban (vagy netán nem MTT-tag), ez itt egy fórum, ide mindenki írhat.[size=9:z205brpp] (Én is nagyon ritkán jutok el talikra, nyugi.)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219228 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niphredil Eleanor írta: Én megértem! Sokszor vagyok így vele én is(sőt, tulajdonképpen folyamatosan), azzal a különbséggel, hogy én nem hiányoznék senkinek, ha elmennék, de nézd meg neked hányan írtak vissza! Itt egy csomóan szeretnek téged!


OFF:
Most ne kezdd el teis léccike!!! :x Te is hiányoznál, és ugyanúgy sírnánk neked, ha le akarnál lépni. :wink: Nincsenek különbségek köztünk, minket mind összefűz az Éomer báci iránti szeretet. Kell ennél több? Olyan jó kis csapat ez, nincs itt semmi baj... Kééérlek benneteket, hagyjuk ezt abba jó? Eleanor teis és Ilmäre, könyörgöm teis gyere vissza!!!!! :cry:

OFF end

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219211 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ilmarë írta: Novim sincs, még véleményem se....Egész nyáron figyeltem itten az események folyását, és bevallom én már nem tudok ehhez szólni. Tök jó kis csapat vagytok ti így együtt, és én nem igazán tartozom bele, csak úgy nyomni valamit a fórumra, hogy ott legyen a nevem, meg semmi értelme. Ti táboroztatok is meg ilyenek, én abszolúte kilógok a sorból.
Egyszerűen már nem érzem magam idevalónak
Ilmarë

Én megértem! Sokszor vagyok így vele én is(sőt, tulajdonképpen folyamatosan), azzal a különbséggel, hogy én nem hiányoznék senkinek, ha elmennék, de nézd meg neked hányan írtak vissza! Itt egy csomóan szeretnek téged!
Ugye, csajok?
Szóval szerintem ne hagyd itt őket! Léccike!
Na jó, nem OFF-olok itt tovább! :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219202 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Milyen lenne nélküled az Éomer topic???? *kétségbeesik*


Hát, én is vmi ilyesmit szerettem volna kérdeni... :oops:


De lányok, eme nagy kétségbeesés közepette senki se véleményezte a cuccokat! CSELE! Hol a balrogban vagy? A kedvedért pakoltam fel!!! :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219144 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ilmarë írta: Egyszerűen már nem érzem magam idevalónak, nem tom biztos voltál már te is így ezzel akérdéssel.
Ilmarë (mozsár tényleg leléptem)


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!
Ilmare ne tedd ezt velem!!!!! Ugye nem azért van, mert nem írtam neked vissza?????? KÖnyörgök ne menj!!!!!!! :crying: :closed: :bawling:
Nem azé nem írtam visza me nem akartam, csak mer idén érettségi megminden, és kissé el vok havazva!!! Könyörgöm ne menj!!!! :cry:
Léccilécciléccilécciléccilécciiiiiiiiiii.... írok vissza esküszöm amarosan!!!! :crap: :deal: PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZZZZ!!!!!!!!!
Milyen lenne nélküled az Éomer topic???? *kétségbeesik*

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219106 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ilmarë írta: Ti táboroztatok is meg ilyenek, én abszolúte kilógok a sorból.


Nem hiszem, hogy el kéne menned, én sem járok talikra...(najó 2 talin már voltam) és mégis járok fórumozni. (azért remélem semkit nem zavarok..)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219038 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jajjjj de löki vagy kicsi lyány!! Dehogy húztam fel magam, semmin se nem. Novim sincs, még véleményem se....Egész nyáron figyeltem itten az események folyását, és bevallom én már nem tudok ehhez szólni. Tök jó kis csapat vagytok ti így együtt, és én nem igazán tartozom bele, csak úgy nyomni valamit a fórumra, hogy ott legyen a nevem, meg semmi értelme. Ti táboroztatok is meg ilyenek, én abszolúte kilógok a sorból. Nyahhh szal semmi harag kamion, nehogy félreértsed. Nagyon helyes, hogy reklámozod magad, és tetszett is, ahogy írtál Éomérről!

Egyszerűen már nem érzem magam idevalónak, nem tom biztos voltál már te is így ezzel akérdéssel.

Légy jó lyány és hajtsad a bandát :lol: Nagy pusza!

Ilmarë (mozsár tényleg leléptem)

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219024 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ilmarë írta: Háp csajosok én leköszönök innét, asszem inkább nem zavarom meg a köreiteket. Olyan jól összeforrtatok itten remélem így is maradtok már. Pusszantás mindenkinek, és legyetek jók, majd csak azért nézek fel néha, hogy képeket lessek Siltől!

Pá lánykák!

Ilmarë

Hééé! 8O

Ezt meg miből szűrted le?!

Kikérem magamnak a többiek nevében is!

Senkit se akarunk kirekeszteni innét!

Sőt, ha van novellád, örülnénk neki! És a véleményed is érdekel! Engem legalábbis...

[size=9:7o6p1kct](Azon húztad föl magad, hogy megint önreklámozok? A többieknek azt hiszem, tetszik... :roll: :oops: )[/size]

OFF end...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219022 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Háp csajosok én leköszönök innét, asszem inkább nem zavarom meg a köreiteket. Olyan jól összeforrtatok itten remélem így is maradtok már. Pusszantás mindenkinek, és legyetek jók, majd csak azért nézek fel néha, hogy képeket lessek Siltől!

Pá lánykák!

Ilmarë

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #219012 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Nővérkém: legközelebb tessék beszúrni a novit is, mert ez így most olyan, h elhúztad előttem a mézes madzagot... nyüff... :closed:
Vagy legalább priviben elküldeni jó? :D


Rendicsek, persze, majd mind a 165 oldalt elküldöm privin! :roll: :roll:

Mézesmadzag? :)

Na, akkor erre kössetek csomót! :P


Öt nap múltán Aragorn szava beigazolódott: kora délután jelentették az őrök, hogy a távolban hadrendbe sorakozott csapat közeleg a Város felé. Mire a kapuhoz értek, s a sorompót felvonták, a Város minden utcáján emberek tolongtak, látni akarták a lovasokat. A rohírok visszatértek.
Erenya az első teraszról figyelte a katonákat. Pont százhúszan voltak, szorosan egymás mellett nyargaltak ötös sorokban, hosszú lándzsáik hegye megannyi lángocskaként csillogott.
Dübörögve vágtattak be a kapun, az emberek ujjongó, ámuldozó kiáltásai közepette. Erenya jól látott mindent a magasból. Nagyra nyílt szemekkel figyelte a fényes páncélú katonákat. Szálas, magas emberek voltak, könnyedén ülték meg hatalmas, szép ménjeiket, szőke hajuk kibukkant a sima, gömbölyű sisak alól, hosszú felleghajtót viseltek, olyan sötétzöldet, mint zászlójuk, melyet az első sorban hozott magával egy lovas.
A zászló mellett vágtató harcos előreszöktette fehér lovát. Az ő sisakja csúcsos volt, kúp alakú, s a tetején forgó díszelgett, egy hosszú, fehér lófarok, mely egészen a háta közepéig lehullott, összekeveredve hosszú hajával. Arannyal futtatott, bőrrátétes páncéling volt rajta, karvédő és lábvért, de ha ugyanolyan öltözéket hordott volna is, mint katonái, akkor is kitűnt volna közülük termetével és tartásával.
A férfi leugrott paripájáról, és megállt szemközt Aragornnal. Könnyedén biccentett a szertartásos tisztelet jeléül, de aztán Aragorn kitárta karját, összeölelkeztek, és derekasan meglapogatták egymást. Hallani lehetett, hogy nevetnek. Az idegen levette sisakját, göndör tincsei ziláltan omlottak szét a vállán.
Fiatal, szép arcú férfi volt, nyersarany hajú, világos bőrű. Büszke fejtartással nézett körbe, jelt adott felsorakozott lovasainak, mire azok leszálltak lovukról, lándzsáikat egy emberként a földre koppantva tisztelegtek Aragorn előtt. Aragorn bólintott, majd kezével előrebocsátotta barátját, s megindultak Arwen felé, aki háttérbe húzódva, de méltósággal és gyönyörűen állt a lépcső alján, ahogy királynéhoz illik, uszályos kék ruhájában.
Erenya figyelmesen fürkészte a férfi arcát. Kevés embert ismert eddig közelebbről Aragornon kívül, de ebből a férfiból olyan erő és élet sugárzott, mely megragadta őt.
Aragorn hangja hatolt fülébe.
- Éomer, ő a feleségem, Arwen Estihajnalcsillag, kit népe Undómielnek nevez.
- Westu Hál, szépséges Úrnőm, áldás kísérjen téged és Aragorn barátomat. Boldog vagyok, hogy megismerhetlek – mély, érces hangja volt, sokkal erőteljesebb, mint Aragorné, noha halkan beszélt.


na meg erre:

A férfi rezzenéstelenül állta a lány csillagtekintetét. Majdhogynem tüntető lassúsággal fejet hajtott, de nem sütötte le szemét, pontosan úgy, ahogy Erenya szokta volt kiskorától. Szeme a lány nagy meglepetésére szénfekete volt, szemöldöke is sötétebb, vonzóan ütött el bőre és haja színétől. Dacos vonalú, telt ajkát még inkább kiemelte bajusza és sűrű szakálla. Maga volt a vadság és szabadság; a Nap, a végtelen síkság fia.
- Éomer uram… - bókolt előtte Erenya, s furcsán kényelmetlenül érezte magát a hűvös, kemény tekintettől, mely fegyelmezettséggel leplezte túláradó lendületét.


három a magyar igazság... ;)

- Westu Éomer Hál – mondta halkan, s a pohár megremegett a kezében. Ha valaha nehéz volt megállnia, hogy le ne süsse a szemét, az ez a perc volt. Szégyellte magát merészségéért. Aragorn szemében csodálkozás tükröződött, Éomer viszont – csodák csodája – elmosolyodott, igazi, szívből jövő mosollyal. Jólesett neki a lány figyelmessége. Erenya egészen megdöbbent, mennyire megváltoztatta arcát a mosolygás. Eddig is gyönyörűnek látta a férfi vonásait, de most úgy érezte, bármire képes volna, csak hogy újból lássa ezt az elbűvölő arckifejezést. Most látszott igazán, milyen hihetetlenül fiatal még Éomer. Erenya emlékezett rá, hogy Aragorn futólag említette is: mindössze huszonnyolc éves! Emberszemmel nézve sem sok, tünde szemszögből meg egyenesen elenyésző!
Éomernek nyilván meg sem fordult a fejében, mikre gondol mellette a lány. Kissé meghajtotta fejét, majd belekortyolt a borba, de a pohár széle felett még egyszer Erenyára villantotta ragyogó fekete szemét. Erenya arcára rózsás pír kúszott, s jobbnak látta elfordulni.


TÜNCGÖRÉÉÉÉÉÉÉNY! :mrgreen: :twisted: :twisted: :tongue:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #218962 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz (Erenya) írta: Itt Éomer 62 éves:

Éomer megváltozott, sőt, igen, bármily csúf szó is ez: megöregedett. Most, hogy nem mosolygott, ráncok szabdalták át az arcát. Szemei alatt a mély árkokat tán lehetett volna a kialvatlanságnak vagy szomorúságnak tulajdonítani, de a szeme sarkában megbúvó szarkalábakat már aligha. S dús aranyhajában ősz hajtincsek csillantak meg itt is-ott is.


Mikor Eruntale megkérdezte , hogyan képzeljük el Éomert öregen, pont a novelládnak ezek a sorai jutottak eszembe. Szóval én már csak így tudom elképzelni.
Szerintem kicsit úgy nézhetett ki mint Aragorn öregkorában...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #218959 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz (Erenya) írta: Jajj, Eruntale drágám, én már ezt kérdeztem!


bocsánat... nyüff. :cry: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #218943 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nővérkém: legközelebb tessék beszúrni a novit is, mert ez így most olyan, h elhúztad előttem a mézes madzagot... nyüff... :closed:
Vagy legalább priviben elküldeni jó? :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #218940 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Théoden is szép idősebb (még nem öreg) emberke a filmben.

Artemisz: gonosz!!! Tessék olyan részeket berakni, amikben fiatal, meg mosolyog (amit nem szokott..)

Épp azt lesegettem a Függelékekben, hogy magának Aragornnak is csak épphogy említik a lányait, nemhogy nevet sem kapnak, de azt sem tudjuk, hogy hányan voltak (2<lányokszáma<12) :wink:
Ha jól tudom Faramiréknál is csak 1 fiút említenek (örököst), szal lehetett fél tucat gyereke is Éomernek, nem? Théoden is szép idősebb (még nem öreg) emberke a filmben. Théoden is szép idősebb (még nem öreg) emberke a filmben. Théoden is szép idősebb (még nem öreg) emberke a filmben.

Artemisz: gonosz!!! Tessék olyan részeket berakni, amikben fiatal, meg mosolyog (amit nem szokott..)

Épp azt lesegettem a Függelékekben, hogy magának Aragornnak is csak épphogy említik a lányait, nemhogy nevet sem kapnak, de azt sem tudjuk, hogy hányan voltak (2<lányokszáma<12) :wink:
Ha jól tudom Faramiréknál is csak 1 fiút említenek (örököst), szal lehetett fél tucat gyereke is Éomernek, nem? Théoden is szép idősebb (még nem öreg) emberke a filmben. Théoden is szép idősebb (még nem öreg) emberke a filmben.

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #218925 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Csak nyugodtan légy naiv, hugi! ;) :P

Én is naiv vagyok, és elhitetem magammal, hogy még érdekel titeket a storym, és beteszem ezt a két részletet: :roll:

Itt Éomer 62 éves:

Éomer ott állt tőle pár lépésre, s imádatos tekintete rajta csüggött.
- Semmit sem változtál! - szólalt meg végül.
- Te sem - akarta mondani a lány, de ahogy szemét a férfira emelte, rájött, hogy ez nincs így. Éomer megváltozott, sőt, igen, bármily csúf szó is ez: megöregedett. Most, hogy nem mosolygott, ráncok szabdalták át az arcát. Szemei alatt a mély árkokat tán lehetett volna a kialvatlanságnak vagy szomorúságnak tulajdonítani, de a szeme sarkában megbúvó szarkalábakat már aligha. S dús aranyhajában ősz hajtincsek csillantak meg itt is-ott is.
- Mondják, hogy a koromhoz képest meglepően jól tartom magam - mosolyodott el szomorkásan a férfi.


Ez pedig a halálakor :cry:

. Éomer most ágyban feküdt, kardja ott pihent a mellén, keze a markolatra kulcsolva, és szívfájdítóan sebezhetőnek látszott. Mihelyt azonban kinyitotta szemét, pillantása még mindig erőt sugárzott.

...

Elfwine elfordult, Erenya pedig ott maradt Éomer mellett, sokáig nézte az arcát, aztán lassan kiegyenesedett, és gyengéden lezárta a király szemeit. Keze hosszan elidőzött a ráncok barázdálta homlokon, míg még meleg volt, onnan a dús hajfürtökre csúszott. Most is elevenen hullámozták körül a holtában is gyönyörű férfiarcot&#8230;


Nyüff...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #218919 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Éomert nagyon szép öregembernek tudom elképzelni! :look:
Nem éppen egy nagyapó típus, hanem egy olyan ember, aki elé, ha alattvalói járulnak, akkor az fut végig az agyukban, hogy:
"Lám, itt ez a Bölcs Öreg, aki hatalmas kort megért, s az idő mégsem fogott rajta!"
Akinél az évek múlása csak ott látszik, h a haja hófehér, és ráncos az arca, mint a hatalmas véneknek, s habár meggörnyedt az évek súlya alatt, a tartása mégis olyan fenséges, mint hajdan Éorlnak!
Huhh, lehet, hogy kissé naiv vagyok? :confused2: :lol:
Asszem nemérdekelne, ha az is lennék... :mrgreen:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #218901 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
A politikai indíttatás szvsz elég túlzás! Éomer aligha vett volna el CSAK AZÉRT egy lányt, merthogy ő a mittoménkinek a kicsodája! :roll:

UGYE?! :wink:
Ami a gyerekeket illeti, mivel Aragorn lányait is említik, bár igen áttetszően, alig hiszem, hogy lett volna több gyereke... :(


Jéé, Cselécske, de igazad van! Negyedrészben númenori! Akkor ez megmagyarázza, mért ért meg olyan nagy kort, és mért maradt olyan sokáig fiatal (a storymban legalábbis...) ;)

KÖSZIII! :P *szívecskésemotikon*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #218899 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hellóka!
Én úgy képzelem el, mint a TTT-ben Aragorn. Belőle szép idős ember vált :wink:
Mivel negyedrészben ő is númenori volt, szerintem ő sem gyendűlt el olyan hamar...

Én olvastam Artemisztől egy jó novit, s az alapján inkább az érdekelne, hogy Éomer házassága vajon tényleg politikai indittatású volt-e? S csak egy gyermeke volt, vagy csak azért említenek egyet, mert ő a trónörökös?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.659 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére