Éomer (Karl Urban)

Több
19 éve 1 hónapja #243097 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #242457 Írta: Jarlaxle

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #242456 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Igaz, hogy itt nem szőke hosszú hajjal látható, de ez a mellkas.... :oops:

www.stykera.com/hm/karl/web/cs/cs027.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240386 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Perce, tudom, Karl NEM Éomer.
De nekem akkor is jobban tetszik hosszú hajjal és szőkén.
Rövid hajjal olyan Julius Caesaros, akit igazándiból még mindig nem sikerült megszeretnem. Megalomániás zsarnok volt. De erről természetesen nem Karl tehet, mert NEM Julius Caesar. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240179 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240178 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Gil-Celeb írta: Szép képek!Az elsőben van valami Nagy Sándoros,a második pedig tisztára mint Brad Pitt!!!! :wink:


Off be

Ejnye, ejnye, nem nézel egy kicsit sok filmet? :lol: Meggyónom... nekem is ők ugrottak be elsőnek. Vajon miért? :wink: 1ébként szépek. Túl szépek... én nem tudnék ilyeneket rajzolni... :cry:

Off ki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240177 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Egy 2005-ös naptár kedvencünk képeivel:

www.karl-urban.com/birthday_calendar.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240175 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ezen a képen nem mint Éomer szerepel, de a mosolya miatt megéri megnézni.

www.stykera.com/hm/karl/web/wp/8karl_009.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #239893 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ancalima Anarórë írta: Huh... EGY ROHADT JÓ FANFIC Éomerről és feleségéről... *olvad*

elfwood.lysator.liu.se/art/h/o/h ... l.jpg.html

És.. ÖÖÖÖ... 8O *reccs*
elfwood.lysator.liu.se/art/h/o/h ... t.gif.html


Nagyon igaz, a második tiszta Brad Pitt, biztos, hogy ő ihlette.
[size=9:1pr26wum](Majd' kiesett a szemem letöltés közben, mi van a köldöke alatt... :oops: )[/size]

De az elsőt feltétlenül elmentem az unokáim számára... :P
Kicsit lehetne tünde-hosszabb a füle, de ettől függetlenül gyönyörű... :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #239582 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szép képek!Az elsőben van valami Nagy Sándoros,a második pedig tisztára mint Brad Pitt!!!! :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #239576 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Huh... EGY ROHADT JÓ FANFIC Éomerről és feleségéről... *olvad*

elfwood.lysator.liu.se/art/h/o/h ... l.jpg.html

És.. ÖÖÖÖ... 8O *reccs*
elfwood.lysator.liu.se/art/h/o/h ... t.gif.html


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238713 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szeretnék egy képet Karlról és a kutyájáról. Csak hogy lássam a kutyám jegyesét. Van vknek tartalékban?

Kérlek-kérlek-kérlek nagyon szépen!!!

[size=9:3sy3agxu]Bocs a chatelésért...de olyan nagyon szeretném, drágaszágot... [/size]:oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238569 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Kezdtek átmenni chatelésbe, picinyeim! :nono:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238565 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Adrael írta: Hát, lehet, hogy találsz még valahol labradort, mert Karl labradorját már eljegyeztem a sajátommal, és fordítva... :lol:
Hogy Karlról ne is beszéljek... :wink:


Ööööööööööö....ehhez nekem is...izé...szóval az én labradoromnak lenne egykét szava!!!! :wink:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238539 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nekem pumim és német juhászom van, de azért ugye versenybe szállhatok Karlért? :oops: :D

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238538 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát, lehet, hogy találsz még valahol labradort, mert Karl labradorját már eljegyeztem a sajátommal, és fordítva... :lol:
Hogy Karlról ne is beszéljek... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238484 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Adrael írta:

Jarlaxle írta: Egy fekete labradorja van: Irie. Bob Merley (egyik kedvenc előadója): Uprising című albumának egyik dala után nevezte el.
Most olvastam azt is, hogy nagyon szereti a sci-fi filmeket, kedvence a "Szárnyas fejvadász".
Szívesen megnézném vele. Bár lehet, hogy nem sokat látnék a filmből (legalábbis remélem) :oops:


Az én kutyám is labrador keverék, és én is imádom a sci-fit!!! :wink:
Ahogy megláttam, tudtam, hogy rokonlélek! :cheers:
Mondom én, összehozzuk a kutyáinkat, és véletlenül mi is találkozunk. Talán fel kellene keresnem, hogy felajánljam neki a lehetőséget... :oops:


Nekem is egy labrador keverék jószágom van... :mrgreen:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238336 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jarlaxle írta: Egy fekete labradorja van: Irie. Bob Merley (egyik kedvenc előadója): Uprising című albumának egyik dala után nevezte el.
Most olvastam azt is, hogy nagyon szereti a sci-fi filmeket, kedvence a "Szárnyas fejvadász".
Szívesen megnézném vele. Bár lehet, hogy nem sokat látnék a filmből (legalábbis remélem) :oops:


Az én kutyám is labrador keverék, és én is imádom a sci-fit!!! :wink:
Ahogy megláttam, tudtam, hogy rokonlélek! :cheers:
Mondom én, összehozzuk a kutyáinkat, és véletlenül mi is találkozunk. Talán fel kellene keresnem, hogy felajánljam neki a lehetőséget... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238325 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hoppá! A mi szeretett Karlunk is retriever-fan?!

Egyre szimpatikusabb a pasi! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238247 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Egy fekete labradorja van: Irie. Bob Merley (egyik kedvenc előadója): Uprising című albumának egyik dala után nevezte el.
Most olvastam azt is, hogy nagyon szereti a sci-fi filmeket, kedvence a "Szárnyas fejvadász".
Szívesen megnézném vele. Bár lehet, hogy nem sokat látnék a filmből (legalábbis remélem) :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238238 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

olorin.papa írta:

Léofwine írta:

Penngaladiel írta: SEMMI baja? És az összecsapása a Boszorkányúrral az smafu? Egyrészt, a pajzsot tartó bal karja eltört, a jobb karja pedig lebénult, amikor megölte a Boszorkányurat... Igaz, hogy nem mutatták, hogy milyen hatása volt mindennek rá, csak a végeredményt láttuk, de boldog lennék, ha ez az egyetlen hiba lenne a filmben :roll:


Bárcsak ez lenne az egyetlen hiba :? .... Bár én nem láttam a bővítettet, de szvsz egy csomó nagyon fontos dolog nem kapott megfelelően nagy hangsúlyt, ha már a témánál maradunk, a Boszorkányúr is elég gyorsan beadta a kulcsot, mintha bárki megölhette volna... :roll:


:oops: Bocsánat, de szerintem nem ölhette meg bárki emberfia, :roll: egyrészről, meg másrészről a Boszorkányurat védő mágiát Trufa vágta el a Nolderon-tőrrel, amikor belevágta a lábába, és miután a mágia egyrésze megtört, akkor jött Eowin... :P


Pont ezaz!! Mi ezt tudjuk. Mindenki tudja, aki olvasta a könyvet! De a filmből ez nem derül ki... Aki nem olvasta a könyvet, csak a filmet látta, mindezekkel a háttérinfókkal nincsen tisztában, és az a jelenet nem kapott elég hangsúlyt, pont ezért egy "hozzá nem értő"nek (bocs a durva fogalmazásért), az jött le, hogy gyorsan fedobta a talpát... :?

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238204 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta:

Penngaladiel írta: SEMMI baja? És az összecsapása a Boszorkányúrral az smafu? Egyrészt, a pajzsot tartó bal karja eltört, a jobb karja pedig lebénult, amikor megölte a Boszorkányurat... Igaz, hogy nem mutatták, hogy milyen hatása volt mindennek rá, csak a végeredményt láttuk, de boldog lennék, ha ez az egyetlen hiba lenne a filmben :roll:


Bárcsak ez lenne az egyetlen hiba :? .... Bár én nem láttam a bővítettet, de szvsz egy csomó nagyon fontos dolog nem kapott megfelelően nagy hangsúlyt, ha már a témánál maradunk, a Boszorkányúr is elég gyorsan beadta a kulcsot, mintha bárki megölhette volna... :roll:


:oops: Bocsánat, de szerintem nem ölhette meg bárki emberfia, :roll: egyrészről, meg másrészről a Boszorkányurat védő mágiát Trufa vágta el a Nolderon-tőrrel, amikor belevágta a lábába, és miután a mágia egyrésze megtört, akkor jött Eowin... :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238203 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Nelossel írta: Ha jól tudom, Karlnak nincs lófarmja (nem lovászat az? :) ), hanem az egyik rokonának. De hogy melyiknek, azt meg nem mondom...


A nagynénjének ;)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238194 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ha jól tudom, Karlnak nincs lófarmja (nem lovászat az? :) ), hanem az egyik rokonának. De hogy melyiknek, azt meg nem mondom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238189 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
A német gyökerek egészen biztosak, itt olvastam valamelyik régebbi hozzászólásban, lófarmról nem tudok, de elképzelhető. De szívesen megismerném a kutyáját, ha van neki, az én kutyám biztosan nagyon kíváncsi rá... :wink:
Vau.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238049 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hmm.... :) igen.
Nem német származású ő véletlenül? (akkor pedig igen szerencsés génjei vannak, a németek közt nem sok szép ember akad...)
Az igaz, hogy van egy farmja, ahol lovakat is tart? (Meg gondolom sok más jószágot)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #237976 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jól is néz ki az a sisak!
Valahogy illik hozzá, kiegészíti a személyiségét, mondhatni testrésze.
Képzeljük magunkat az Ő helyébe!
Apám-anyám meghalt, amikor még kölyök voltam, a nagybátyám, akit apámként tiszteltem+a húgom, aki a legközelebbi hozzátartozóm meg elhalálozik a csatában - vagyis teljesen egyedül állok a világban - ez a legszörnyűbb dolog, ami történhet! Van is oka ordítani és sírni! És ezt Karl valóban remekül oldotta meg. Férfiak nemigen szoktak sírni, ezért azt női kelléknek nyilvánították, és férfiaknál gyengeségnek. Tehát ordítani is kell, hogy hiteles és meggyőző legyen. Nem túlságosan illene egy olyan személyhez, aki vadul üvölti, hogy "A királyért, a hazáért, előre!", hogy csendben ejt néhány könnyet elhúnyt hozzátartozói sírja mellett.
Igen, ez így tökéletes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #237912 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Bizony...azzal a zenével megspékelve! És olyan durva a mozdulat, amikor eldobja az amúgy -gondolom-kedvelt sisakját, mindent, mert meglátja a húgát a halottak közt - ilyen ordítós-sírást nem is hallottam még sosem.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #237482 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
De igen, ez a fórum pont azt célozza.... :lol: Isteni az a krapek!!!!!!!
Az a beszélgetés tényleg nagyon kellett. Nagyon hiányoztak azok a részek, amik kifejezik a testvéri szeretetet. Ez egy kicsit enyhített a hiányon. Eowyn megtalálása pedig még mindig :bawling:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #237200 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nos, mostanáig a bővítettet csodáltam.
Egyértelműen az a kedvencem, amikor megmagyarázza Éowynnek, hogy miért nem egészséges dolog a háború. Kifejezetten hiányoltam a testvéri megnyilvánulásokat, hiszen nincs olyan sok, talán csak az, amikor a nagyteremben a király bejelenti, kardot rántanak Gondor mellett, és akkor Éomer rápislant a húgára, de ez a magyarázós kifejezetten nagyon tetszett. Meg amikor megtalálja Éowynt, hát én ZOKOGTAM :bawling: !
Tudom, ez a fórum nem azt célozza, hogy istenítsük Karlt, de szerintem isteni az a krapek :oops: .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.638 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére