Éomer (Karl Urban)

Több
18 éve 11 hónapja #255988 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Nefadar írta: most néztem meg végre a RotK bővitettet és abban amikor Gimli és Legsi ivóversenyt tartanak és legsi kommentezi, hogy becsipett Éomer olyan aranyos képet vág :)


Aha! Mint aki nem hisz a fülének, vagy nem tudom... Te tényleg aranyos! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255836 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz (Erenya) írta:

Nefadar írta: nagyon ügyesen rajzolsz, csak így tovább :wink:


Nicsak, Nefadar, téged is látni még? 8O ;) :P

De tényleg tessék befejezni az OFFot, mert pucolás lesz! :nono:


igen,igen próbálok visszatérni, hosszú idő után :wink:
csak, hogy ne legyen off: :P
most néztem meg végre a RotK bővitettet és abban amikor Gimli és Legsi ivóversenyt tartanak és legsi kommentezi, hogy becsipett Éomer olyan aranyos képet vág :)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255819 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Nefadar írta: nagyon ügyesen rajzolsz, csak így tovább :wink:


Nicsak, Nefadar, téged is látni még? 8O ;) :P

De tényleg tessék befejezni az OFFot, mert pucolás lesz! :nono:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255771 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ha így folytatjuk, a végén szépen ki leszünk offolva. Tehát talán abbahagyhatnánk... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255732 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
nagyon ügyesen rajzolsz, csak így tovább :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255505 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na ne szerénykedj!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255332 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
[size=9:8uzmslj0]Sztem ez OFF, de azért köszi... :oops: :roll:
Még mindig OFF: nem rajzolok "iszonyat jól", annyi rengeteg nálam ügyesebb ember van!!...
Bocs a Zoffért... :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255037 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nelossel, teljesen igazad van! Csak bizalmat kell önteni bele valamilyen módon :deal: Mert iszonyat jól rajzol. Hallod? Ill. LÁTOD???
ISZONYAT JÓL RAJZOLSZ!!!!!!!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #253152 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Silima írta: Ma meg tegnap alkottam, a buszon:
Éomer
Lehet szidni... ;)


Nagyon jó! :) A szeme mintha egy kicsit furán állna, dehát ez nem az a topic.

Nelia írta: Tényleg szép! És miért kéne szidni? Ugyanis nem szabad csak úgy szidni, hogy alig van rá ok!


Ne is törődj vele! Silima egy kicsit önbizalomhiányban [size=9:1ewtex12](ez egy szó?)[/size] szenved, mert nem képes megérteni, hogy nagyon jól rajzol!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #253147 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Tényleg szép! És miért kéne szidni? Ugyanis nem szabad csak úgy szidni, hogy alig van rá ok!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #252871 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Silima: ez nagyon szép kép :itscool:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #252869 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Silima írta: Ma meg tegnap alkottam, a buszon:
Éomer
Lehet szidni... ;)


:D Gratu Silima! Ez igazán remek! :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #252867 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Silima írta: Ma meg tegnap alkottam, a buszon:
Éomer
Lehet szidni... ;)


Húúú, micsoda szemek... :oops:
Valamint a haja és a szemöldöke jön még be nagyon, de az egész kép nagyon szupi! Buszon?! Az igen! :wink:

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #252811 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ma meg tegnap alkottam, a buszon:
Éomer
Lehet szidni... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #252335 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Perlanthir írta: Hali!
Tudtátok, hogy Karl Urban egy erdélyi alezredes volt, aki 1849-ben megtagadta a magyar minisztériumot, tiltakozott Mo. és Erdély uniója ellen, mert nem akarta, hogy a magyar kormány zsarnoki uralmat gyakoroljon a nem-magyarok felett? De szegényt végül több ízben levertük...
:oops: :)


Akkor gondolom esély sincs rá, hogy magyarországra jöjjön... :D

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #252327 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
ez tök vicces:D

Karlunkról semmi friss infó? Nyár végén jön az új filmje csak?

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #252276 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hali!
Tudtátok, hogy Karl Urban egy erdélyi alezredes volt, aki 1849-ben megtagadta a magyar minisztériumot, tiltakozott Mo. és Erdély uniója ellen, mert nem akarta, hogy a magyar kormány zsarnoki uralmat gyakoroljon a nem-magyarok felett? De szegényt végül több ízben levertük...
:oops: :)

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #250021 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jahaaaaaaaajjj sziasztok újfent! Nekem is volt egy jónagy kiesésem mostanság! Remélem azért mindenki egyben van, és jól! ;) :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #249265 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hello Mindenkinek!

Először is remélem kellemesen telt az ünnep nálatok! 8)

Másodszor,elnézést a hosszú kimaradásért,ezentúl próbálok jelen lenni a topic életében,mégha egy kicsit a háttérből figyelve is a dolgok folyását.

Plusz,lenne egy nagy kérésem: Valaki össze tudná nekem foglalni,hogy mi is történt az elmúlt 1 évben a mi szeretett Karlunkkal? Nekem elég,ha néhány hasznos linket elküldenétek,majd kibogarászom aztán a lényeget!
Előre is köszi
!

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244176 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Kedves mindannyian, én mindent elolvasok, aminek az elején A Gyűrűk Ura szókombináció, Tolkien neve, vagy a középfölde szó szerepel. Mindent. Függetlenül a színvonaltól, érthetőségtől, vagy használhatóságtól. Átrágtam magam a Szilmarilok elején is, pedig elsőre igen untam, és csak sokadjára kezdtem élvezni. Sztem nincs még egy ember, akinek annyi, a GyU-val kapcsolatos olvasmánya van magyar nyelven, mint nekem.
Tisztában vagyok vele, hogy egy igényesen elfogult rajongó nem érheti be csak a Fegyverek és hadviselés Középföldénnel, sőt sokszori áttanulmányozás után jól láthatom a tévedéseket és hibákat is, de nem dobom ki a Tolkien enciklopédiát sem, pedig abban is van igen sok tévedés. De mindez OFF. Bocs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244170 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Alyr Arkhon írta:

cortez71 írta:

Adrael írta: Azért én többször is elolvastam a Fegyverek és hadviselés Középföldént, mert egyrészt gyönyörű, másrészt szeretem tudni a könyvben használatos cuccok jellemzőit.

ööö,bocsi, de én nem arra gondoltam, hanem a Gyűrűk Ura - A filmtrilógia készítésére. A fegyveres könyvvel kapcsolatban Alyrral értek egyet, gyakorlatilag használhatatlan (ajánlom a figyelmetekbe a Gyűrűk Ura szerepjátékkönyvet és a kiegészítőit)


Hajaj...
A szerepjátékkönyvet és kiegészítőit is csak kritikusan szabad forgatni, nem kevés dologban változtattak/bővítettek, és sokszor nem tiszta mi az eredeti és mi a játékkészítők koncepciója.

Én ajánlom a Gyűrűk Ura könyvet, ennek Függelékét, a Szilmarilokat, a Gyűrű keresését, stb...

Huh, nem mondod, h ezeket ajánlod Alyr... Télleg? Meg se fordult volna a fejünkben, hogy ezeket átlapozzuk *naggggggyongonosz*.
Na viccet félretéve, szántszándékkal nem Tolkien-művet írtam, ugyanis gondolom, először mindenki ahhoz fordul (gondolom én :) ). De azért nem rossz a szerepjáték sem, térképügyileg egész jó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244135 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

cortez71 írta:

Adrael írta: Azért én többször is elolvastam a Fegyverek és hadviselés Középföldént, mert egyrészt gyönyörű, másrészt szeretem tudni a könyvben használatos cuccok jellemzőit.

ööö,bocsi, de én nem arra gondoltam, hanem a Gyűrűk Ura - A filmtrilógia készítésére. A fegyveres könyvvel kapcsolatban Alyrral értek egyet, gyakorlatilag használhatatlan (ajánlom a figyelmetekbe a Gyűrűk Ura szerepjátékkönyvet és a kiegészítőit)


Hajaj...
A szerepjátékkönyvet és kiegészítőit is csak kritikusan szabad forgatni, nem kevés dologban változtattak/bővítettek, és sokszor nem tiszta mi az eredeti és mi a játékkészítők koncepciója.

Én ajánlom a Gyűrűk Ura könyvet, ennek Függelékét, a Szilmarilokat, a Gyűrű keresését, stb...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244130 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Adrael írta: Azért én többször is elolvastam a Fegyverek és hadviselés Középföldént, mert egyrészt gyönyörű, másrészt szeretem tudni a könyvben használatos cuccok jellemzőit.

ööö,bocsi, de én nem arra gondoltam, hanem a Gyűrűk Ura - A filmtrilógia készítésére. A fegyveres könyvvel kapcsolatban Alyrral értek egyet, gyakorlatilag használhatatlan (ajánlom a figyelmetekbe a Gyűrűk Ura szerepjátékkönyvet és a kiegészítőit)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244126 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Adrael írta: Azért én többször is elolvastam a Fegyverek és hadviselés Középföldént, mert egyrészt gyönyörű, másrészt szeretem tudni a könyvben használatos cuccok jellemzőit.


Ööööö.
Attól tartok, az általad említett könyvből a könyvben hazsnálatos cuccokról aligha fogsz bármit is megtudni.
A képek tényleg szépek.
A szövegről ez nem mondható el.

És persze cseppet sem hiteles. (néha még a filmhez sem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244121 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Azért én többször is elolvastam a Fegyverek és hadviselés Középföldént, mert egyrészt gyönyörű, másrészt szeretem tudni a könyvben használatos cuccok jellemzőit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244110 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Hósörény írta: a film készítéséről is van könyvem. :)

OFF: Az nekem is megvan, de szvsz kettőnél többször nem tudnám elolvasni :D , kicsit unalmas

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244104 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mondjuk a testét meg a páncél és az alá növesztett izomzat kövéríti, amúgy pont jó húsban van.... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244075 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Csatlakozom Adrael! Feltétel nélkül! Tényleg csak a hosszú haj kerekíti az arcát. Jó példa erre édesanyám esete aki lazán lepufizta Éomert amikor ROTK.-ot néztük, később meg amikor megmutattam neki a Lassi egy régebbi számát ( amiben egy két oldalas cikk, egy vers és két kép van kedvencünkről :P :lol: :P :wink: :bounce: ) azt mondta hogy elég soványka szegény.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243724 Írta: Hósörény
Hósörény válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Klassz mind a három rész! Nagyon jó a könyv is, én magam is olvasom. Fanatikus gyűjtő vagyok még térképeim is vannak és a film készítéséről is van könyvem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243620 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
:look:
Karl legfőbb szexepilje a szemöldöke.
:look:
Persze, a szeme is szép.
:look:
Nem is tudom...a feje talán nem is olyan kerek, mint a filmben, hanem kicsit hosszukásabb. Csak a hosszú haj kerekíti.

És a fogsora szabályosnak tűnik. Ez nagy ritkaság férfiak között. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.685 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére