Éomer (Karl Urban)

Több
19 éve 6 hónapja #218895 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jajj, Eruntale drágám, én már ezt kérdeztem!

Most legyek egoista és idézzek be a regényemből?! ;) :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #218894 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Eruntale írta: ahoj, kedveseim! kihalás ellen esetleg lenne egy témafelvetési ötletem: ki hogyan képzeli el Éomert öregkorában?
oké, nem egy túl jó példa, de érdekelne a véleményetek.


Háp, nekem határozott és konkrét elképzelésem van róla!

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #218828 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
ahoj, kedveseim! kihalás ellen esetleg lenne egy témafelvetési ötletem: ki hogyan képzeli el Éomert öregkorában?
oké, nem egy túl jó példa, de érdekelne a véleményetek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #218822 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Héhééé! Kihalni tilos! Tessék rajongani a báciért! nem halhatunk ki!!! 8O :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #218533 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jarlaxle írta: Figyelem! Videókat élesíteni: Október 03-án a TV 2-n a Xena 130. részében Karl, mint Caesar! :lol:


FELVESSZÜK!!!!!!!

Amúgy üdv a topicban! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #218423 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Köszönjük!

VEGYE FEL VALAKIIIIII! :bawling: Én nem tudom!

ÜDV KÖZTÜNK, HÍRNÖK! ;)
:hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #218414 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Figyelem! Videókat élesíteni: Október 03-án a TV 2-n a Xena 130. részében Karl, mint Caesar! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #218212 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Miii csajszikák???? Eltűntem egy hétvégére, és senkise írt azóta????
Hámilyendologez kérem? :nono: :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217922 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
jahajj, köszi leányok, most dorombolok az elégedettségtől :D [size=9:ijzlvcnx] rám fér egy kis önbizalomlöket[/size]
igaz, nem gondoltam bele, hogy ez Théodred halála előtt lenne közvetlen. inkább csak olyan "Rohanban a helyzet változatlan" cuccnak szántam.
[size=9:ijzlvcnx]jah, és ha minden jól megy, a félévben felveszek egy novellaírás szemináriumot is :dance: és akkor majd térdig gázolhat mindenki a műveimben[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217836 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Még meg se dicsértem az írásod, Eruntale drágám! :D :up:

[size=9:2mab8mad](szép kis topicgazdi vagyok én... szégyen.. :oops: :shake: )[/size]

Köszi, hogy föltetted!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217776 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Karl következő szerepe egy videojáték-adaptáció, a Doom (ez olyan labirintusban mászkálós - lövöldözős játék, ha jól tudom...) főszerepe lesz:
katt ide


ahhhh ez komoly? szuper!!!!! imádom a doom hárommal nyomul most a barátom és én is vittem egy darabig nagyon ott van!!!! Karl lesz a tengerészgyalogos???? csak abban tudnám elképzelni Vako után. woahhhh az alien vs predator is csúcs film volt, nagyon ott volt a látvány és a storyt sem hanyagolták el, volt benne az alien kezdeteiből, sőt a predatorok abszolute vitték a pálmát, és főleg, hogy a játékot mennyire vissza tudta adni. remélem ez is ilyen jó lesz majd!!

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217763 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Karl következő szerepe egy videojáték-adaptáció, a Doom (ez olyan labirintusban mászkálós - lövöldözős játék, ha jól tudom...) főszerepe lesz:
katt ide


JESSZUSOM DOOM????????? 8O 8O 8O 8O 8O
URISTEN! Én arra emléxem még kiskoromból, a bátyámmal nemegyszer végignyomtuk :lol: ... hehe... eléggé vérfürdős cucc... Nem gondoltam volna, h valaha is film lesz belőle, pláne nem, h karl fogja jáccani a főszerepet... :lol:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217757 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Karl következő szerepe egy videojáték-adaptáció, a Doom (ez olyan labirintusban mászkálós - lövöldözős játék, ha jól tudom...) főszerepe lesz:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217716 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Eruntale: Nekem tetszik, jól meg lett fogva a sunyi Gríma karaktere... :D
Ez ugye pont azelőtt van, hogy Théodredet megölik.... :roll: NAGYON SZÉP! CSAK ÍGY TOVÁBB!!! :up:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217351 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Eruntale, nagyon jó eltekintve a kisebb helyesírási hibáktól. Abszolúte előttem volt, még a hangját is hallottam Grímának a fejemben. Ezt a részt ugye oda kell képzelni, mielőtt Théodred elindul a halálába?

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217341 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
hahó lelkecskék, meghoztam az irományom :) mostanság sokat fáj a fogam, úgyhogy ez is a "fogtömés " műfajba tartozik :wink:


Levetette a sisakját, hiszen a király elé járul. Büszkeség és diadal vezette lépteit, ahogy végigment a csarnokon. Meghajolt nagybátyja előtt, és hangosan, tisztán, hogy mindenki jól hallja, megszólalt:
-Uram, az orkoket visszavertük, hírvivő sem maradt belőlük.
Théoden fáradtan elmolyodott.
-Derék munka volt, bőven megszolgáltad a beléd vetett bizalmat. Örül a szívem, hogy két ilyen rettenthetetlen kard vigyázza a határokat- és mosolyogva bólintott a fia felé is.
- A kardoknak még sok dolga lesz, uram. Több ember kéne, hogy olyan vereséget mérhessek rájuk, ami elvenné a kedvüket a fosztogatástól egyszer és mindenkorra.- Éomer közelebb lépett a trónhoz- Ez az egyetlen győzelem vajmi keveset ér. Miért oltogatjuk csak a kis tüzeket, ha egyszer egy egész máglya fenyeget?
- Én ezt nem támogatnák, uram.-elnyújtott. kellemetlen hang szólalt meg, és az árnyékból sápadt, vézna alak lépett ki.
- Ki vagy te, és miért mondasz nekem ellent a király előtt?
-Gámód fia Gríma vagyok, a király tanácsadója- a kis ember hunyorogva rámosolygott Éomerre- Te büszke harcos vagy, Éomund fia. De ez volt az első komolyabb csatád. -széles karmozdulatot tett- Azt mondod, csak a kis tüzeket oltogatjuk? Ha valóban ég az a máglya, hát inkább ássunk árkokat a tűz ellen. A kis tűz csak kicsit éget, de ha a láng elharapódzik...-rosszallóan megcsóválta a fejét- Uram, én azt javaslom, inkább várjunk még. Néhány elszórt támadás még nem jelent feltétlenül háborús helyzetet.
-Ha nem háborút jelent, akkor vajon mit?- Éomer próbálta megőrizni a türelmét-Uram, maholnap a rablók már a kapuidat döngetik, te pedig inkább várnál?
- Ifjú harcos, te még csak a győzelmet ismered. De nem vagy elég tapasztalt- duruzsolta Gríma- egy csatát nem csak megnyerni lehet. Túl forrófejű vagy. Hagyd meg a bölcs döntéseket másnak.
- Náladnál biztos többet tudok a háborúról. - Éomert bosszantotta a tanácsadó sima modora, ezért a nagybátyjához fordult- Királyom, te hogy vélekedsz erről?
- Türelmetlen az ifjú farkas- suttogta Gríma.
Théoden a halántékátra szorította a kezét.
- Elég volt, Gríma. Eh, túl fáradt és öreg vagyok már, másképp már magam is nyeregbe szállnék. A határvidékek őrségét nem vonjuk vissza, de egyelőre kevés emberünk van.
- Bölcs lenne, ha inkább a fiadra bíznád a keleti végeket. Az unokaöcséd túl mohó- Gríma utolsó szavait már csak a király hallotta. Théoden fáradtan lehajtotta a fejét.
-Mára elég volt. A tanácskozásnak vége.
Feltápászkodott a trónusáról. Théodred odalépett hozzá, hogy segítségére legyen, de a király elutasítóan intett, és botjára görnyedve elhagyta a csarnokot.



Milyen? :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217311 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Köszi a képeket, Sil! :D
*jóllakottóvodásvigyor*

Nagyon izgik! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217305 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na, akkor egy kis rövid élménybeszámoló a Bourne Supremacy-ról... :P [size=9:kyrzsk5p](Sajna a film egyelőre csak kamerás verzió, és eléggé rázkódik is, ráadásul francia az összes felirat, szóval egy szót se értek abból, amikor oroszul hablatyolnak... de amúgy nagyon khirály! :wink: )[/size] Nem tudom, láttátok-e az első részét (én pl nem láttam, csak a régi változatot, de az sokáig a kedvenc filmem volt), de tulképp az nem is feltétlenül szükséges a film megértéséhez. A film kifejezetten gyors tempójú, jó ritmusú, végig nagyon izgalmas, nekem tetszett... és Karl elég sokat szerepel benne, rögtön az elején is (kb az első félórában és a film vége felé lehet látni). Naggyon meggyőző bérgyilkosnak is, és a fim elején az az akciója különösen tetszett, meg amikor a film végén full ragadozó-módban követi a vérnyomot... :P Marton Csokas is szerepel egy rövid jelenet erejéig, de őt elég hamar kinyírja Bourne Berlinben.

Csináltam pár képecskét is:
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne001.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne002.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne003.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne004.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne005.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne006.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne007.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne008.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne009.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne010.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217275 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mondom, hogy a végén még kihalunk! :( Nehogy már...
Gyerünk, valami kis aktívitást!!! :wink: :D
Sil:Jó kis kép, de a frizurája elég érdekes! :lol: 8)

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #217274 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nagy itt a némaság!
Mi van emberek, Léofwinenak igaza lesz? Kihalunk? :(

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217181 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Riddick forgatási kép :lol: :
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=5429
[size=9:25gbsfhb]Perme meg épp a Bourne Supremacy-t töltögeti, nagyon kíváncsi már Karlra és Marcikára benne... [/size]:P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217082 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Eruntale írta: holnap este megpróbálom, de legkésőbb vasárnapra benn lesz :D

OFF
neeem, eltebölcsész kar- a teljesen klasszikus sorbanállós-sorsolgatós tárgyfelvétellel.


Várom ám

OFF
kellemetlen, ahol lakom ott is nagy sorban állások voltak a tantárgyfelvételért a BTK-án

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #216998 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
holnap este megpróbálom, de legkésőbb vasárnapra benn lesz :D

OFF
neeem, eltebölcsész kar- a teljesen klasszikus sorbanállós-sorsolgatós tárgyfelvétellel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #216867 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Eruntale írta: jelentem, megint készült valami írás valami Éomerről :D csak most semmi időm nincs, hogy beverjem a gépbe :cry: de ha lesz időm, beteszem!
Léofwine, dehogy is hagyjuk kihalni a topicot!
[size=9:1obm4dap]csak reggeltől ácsorgok az egyetemen, és kétségbeesetten próbálok felvenni tárgyakat... ma három órát ácsorogtam, és nem fértem be.. hehh, ennél már a neptun is jobb[/size]


de de tedd bé az írásodat, hová jársz, csak nem etrrel küzdesz?

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #216840 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
jelentem, megint készült valami írás valami Éomerről :D csak most semmi időm nincs, hogy beverjem a gépbe :cry: de ha lesz időm, beteszem!
Léofwine, dehogy is hagyjuk kihalni a topicot!
[size=9:1u2c9htl]csak reggeltől ácsorgok az egyetemen, és kétségbeesetten próbálok felvenni tárgyakat... ma három órát ácsorogtam, és nem fértem be.. hehh, ennél már a neptun is jobb[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #216831 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mondom, hoyg kihalunk lassan!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Gyerünk cajockák előre a topicért! :twisted:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #216480 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #216318 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jocii írta: Volt egy licitálás is , amit Karl , Craig és Mark vezetett le.
Itt is ontották a poénokat .


pL? 8)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #216312 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jajjaaaaaj! Megen kihalófélben vagyunk csajszik! Gyerünk Éomér bácsiért, ragadjatok billentyűzetet!!!!! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #216211 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jocii írta: Ősszeségében megerősithetem hoyg Karl egy roppant sokoldalu ember , aki bár a komoly ember kategoriájába tartozik , de van humora is nem is kevés.


:mrgreen: :hello: :up: :bounce: :itscool: :sungl: :evil3: :cheers: :biggrin2: :look: :tongue: :eek2:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.663 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére