Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 3 hónapja #95567 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Rabyn:Hehe.... azthiszem az elég gáz lenne :mrgreen:
Jah..Haldír...nem tudni róla szinte semmit :( csak hogy Lórieni és két tesója van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95557 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hm..azt tudom hogy Fijin született a Drága és 32 éves :) Mindjárt mondom a pontos dátumot :) 1970 junius 17 :) Suva, Fiji

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95555 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
beszéljünk inkább arról, hogy miért van az, hogy SENKI nem tud SEMMIt a mi drága kis Haldírunkról...ki fia-borja, honnan jött, hány éves.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95520 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Attól tartok, hogy Elwing rossz időben és rossz stílusban írta negatív véleményét Haldírról, amikor amúgy is elég paprikás volt a hangulat.
Amúgy nekem is a bővített verzióban lett szimpatikusabb Haldír, bár fenntartásaim maradtak vele szemben, de ez szubjektív.

Amúgy: Morgana: köszi a közbelépést. :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95490 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Minerva írta:

Penngaladiel írta: Na, kellett nekem ráugranom Minerva mondatára :roll: Most aztán elszabadult a pokol...

Megmondanátok, miről ebszéltek? :hein: Mi a baj a háttérképekkel?? Valami rosszat csináltam? :hein:

Nem a háttérképek, ez még korábban volt... csak ez sajna úgy tűnik, hatott a többiekre :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95467 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Elwing!

Természetesen jöhet a negatív vélemény is, ami kb így néz ki: "szerintem Craig Parker itt és itt nem jól alakít, mert...." vagy: "nekem Haldír unszimpatikus, mert". személy szerint a könyvbeli Haldír jobban tetszett, mint a filmbeli, mert a könyvben jobban előjön a bölcsessége és a tünde-mivolta. itt arra a jelenetre gondolok, amikor megmutatja Lórient és a ha jól emlékszem, Bakacsin-erdő déli részét, és ezzel együtt a fény és a sötétség, a gyűlölet sötétségének ellentétét, és rávilágít a fény lényegére,

Off: Ha a homoszexualítás problémája tényleg érdekel, gyere át a Gondolatokba, ha a többiek is úgy akarják. De csak akkor, ha úgy érzed, hogy tudsz kulturáltan és a másság /más vélemény és emberi másság/ iránti toleranciával megnyilvánulni.

off2: Rékasi Mulder ügynököt is szinkronizálta

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95463 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nekem semmi bajom a véleményeddel..
Pl LEgo hangjára is mondták milyen bzis....
Namost Nem tudom tudjátok-é ki aza a Rékasi Károly (akinek ismerösebbb a Barátok kötzből a Zsolti) namost ő a szinkornhangja.. és ő sem meleg...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95459 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
az a durva hogy most ugrott be hogy miket játszott és egy csomoszor játszott ált királyt.. még a szinkorn hangja is a fejembe van-))))

ha érdekel az öhm galeria prvzzé rám-)))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95456 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
hát, nem éppn erdőcsősz..nem tudom, de szvsz Calas Caladhon határait védeni elég nagy tisztség. De akkor Haldír is nemestünde?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95453 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igen? Biztos. Na mind1.

On: Craig játszott a Xenában is... :roll: :crap:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95451 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Min: Nem csak ahonnand leszedted azokat a nagyonszép háttereket azon az oldalon van egy khm...elég izé galéria :) OFF end

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95448 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Na, kellett nekem ráugranom Minerva mondatára :roll: Most aztán elszabadult a pokol...


Megmondanátok, miről ebszéltek? :hein: Mi a baj a háttérképekkel?? Valami rosszat csináltam? :hein:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95439 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egyébként bocsi, hogy még rágom a témát, de nem tudom, mik azok a dolgok, vonások szerencsétlenek arcán, hogy Orlit és Craig-et is leb*zizták.. csak én nem látom ezeket, vagy mi van?? amúgy már az összes szereplőröl hallottam ezt a pletykát, még Sean Astinról is, meg Viggoró isl, pedig nekik gyerekük van.. olyan jó hogy vannak ilyen inteligens emberek a világon, akik ránéznek egy képre, és azon örülnek maguknak, "na, ez is meleg" nem halál mind1?? bezzeg Ian McKellenre senki nem fröcsög, hogy homokos, pedig ő télleg az. de amellett egy fantasztikusan jó színész!! épp ezért nem számít!!

télleg bocsi az offért, de olyan ideges lettem.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95438 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
a képek továbbra is zseniáliasak!!!!!!!
Menjünk ujzéálandra lakni-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95414 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem tudom, szvsz nagyon jól néz ki a szőke haj sötétebb szemöldökkel, karaktersebbé teszi az arcot. Nyilván PJ-ék se véletlenül "felejtették" ott a sötétebb szemöldököt, tuti megnézték, milyen lenne világossal. meg haldír amúgy is sápadt, hülyén nézne ki még egy szőke szemöldökkel.

(mennyi rohadt szemöldök)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95406 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Ragoran írta: Telka:yól Llehetettek! :wink:
A Parker ejtésben marad Parker? :? :oops:


Parker, az e-t ö-nek, az a-t meg kicsit á-nak (huh, pedig angol speces vagyok)

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95403 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Rago: kb [pa:kö:], ahol a : elharapott r-t jelöl, az ö pedig azt a hangot, amit a fonetikus leírásban a fordított e jelöl :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95397 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Telka:yól Llehetettek! :wink:
A Parker ejtésben marad Parker? :? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95381 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nagy jók a képek...kicsit Craig nagyon édes :) Mostmár bátran állithatom hogy Imádom Craiget...huhh..ne tudjátok meg hogy miket műveltünk a TTT-n ma... Ugye Aug? :lol: (bocsi OFF)
Szerintem egyébként nem volt szüksége Craignek kontaktlencsére....Olyan természetes szép szeme van hogy bizti nem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95345 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Van egy viszonylag új topik az Index fórumán, sok szép képpel (nem csak Haldír 8) ):

forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9086159&uq=281

Enjoy! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95332 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Penni:Hát a Könyvbe nem naon vonatkoznak adatok a tündék szemöldökszínére! :wink:
Oksi!!! Sötétbarna!!! Ez fotókról nem naon jön le!
ejtés:Köcike!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95327 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Ragoran írta: Ami még feltünk a Filmből:Orli is szőke tündét alakít igazából fekete haja van,Craig (hogy ejtjük a nevét? :oops: ) is a Filmben szőke,igaziból fekete! :lol: Csak vicces!

Ejtés: [krejg] :wink:
Nem fekete a hajuk, hanem sötétbarna. Erre a sötétbarna hajúak érzékenyek :D :nono: Én csak azon lepődtem meg, hogy miért nem szőkítették ki egyikük szemöldökét sem, pedig akkor hitelesebb lett volna a szőkeségük. Bár az biztos, hogy a barna szemöldök szebb, mint a szőke! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95324 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Úgy sajnáltam Haldír amikor a Filmben +hal! :cry:
Az viszont naon jó rész volt amikor +érkezik a tünde sereggel és Aragorn +öleli! Oan édes arcot vág hozzá! :wink:
A könyvben mi hír Haldírról a Lórieni rész után? Most olvasom újra a könyvet,de a sok tanulnivaló miatt mostanában nincs időm....és rég olvastam... :oops:
A meleg-nem meleg Tmát + hagyjuk! Mi úgy is a szinészt bírjuk és mivel valszeg soha sem találkozunk vele (sajná) hót mindegy,hogy meik nemhez vonzóüdik! És 1ébként sincs hozzá semmi közünk hozzá! Tma részemről lezárva!
Ami még feltünk a Filmből:Orli is szőke tündét alakít igazából fekete haja van,Craig (hogy ejtjük a nevét? :oops: ) is a Filmben szőke,igaziból fekete! :lol: Csak vicces!
Nekem a könyvben tök mellékszereplő volt, sztem jó 5let volt PJ-től,hogy több szerepet adott neki!
Képek:
www.tandq.com/Tango/Craig/Craig% ... rophon.jpg
www.tvtome.com/images/people/50/5/66-1591.gif
www.xenaville.com/cast/parker.jpg
www.ninecompanions.net/castpics/parker.JPG
jmsstyxnyes.tripod.com/cpod/team16.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/ringc ... arker3.jpg
miqque.50megs.com/LOTR/craigparkerhaldir.jpg
www.cvsafaris.co.za/oct_img/extr ... -water.jpg
kis-Craig:
www.mgm.com/flipper/media/craig.jpg
www.theargonath.cc/pictures/splitscreens/hcp.jpg
Ennyi,majd ha még találok berakom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95317 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Elwing, előszöris ezt a hangnemet itt mellőzni kéne. Másodszor, nézd meg a Gyűrű szövetsége bővített verzióját, ahol kicsit jobban megismerheted Haldírt. Harmadszor: nem néz ki melegnek, bár az az egy igaz, hogy a FOTR szinkronizált változatában a szinkronhanggal együtt elég furcsa hatást keltett, de az eredeti hanggal nem! Negyedszer, ha nem tetszik Haldír/Craig, akkor ne írj ebbe a topikba. Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95285 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)


Sziasztok!!

Jooovanna, csak reagaltam egyet azokra a kepekre, elvetemult elme szulemenyei, de mesterien 'vagva'. Nem a tartalmat talaltam en lenyegesnek, hanem azt, hogy pl. milyen szep arckifejezest tarsitottak egy-ket ilyen patologias targyu fotohoz.

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95284 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95275 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tegnap nekem is volt szerencsém ismét megtekinteni a filmet, és amire még eddig nem figyeltem: a tünde-sereg bevonulásánál nagyon szép a zene, ma hozzák is nekem a CD-t, összeszorult a szivem, harmadszorra is...

Mit gondoltok, egy nyilvános tündebarát mozizásról?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95234 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tegnap megint volt szerencsém megcsodálni Haldírt(2. sor RULZ! :wink: ), és meg kell hogy mondjam, most talán jobban letaglózott a halála, mint először, pedig akkor még nem is tudtam, hogy szegényem elhalálozik... :cry: :? Miért pont Haldír lett a mártír???? :x :cry: :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95232 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
engem??? nem is én raktam be a linket......

Sztem kellet neki kontaklenccse...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95213 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, kellett nekem ráugranom Minerva mondatára :roll: Most aztán elszabadult a pokol...

Bennem felmerült egy kérdés. Vajon Craignek is kellett kontaktlencsét hordania Haldír szerepéhez? Ui. neki kék szeme van...

Hát igen, ezek a szőke tündék barna szemöldökkel :P meghódítják a női szíveket :lol: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.658 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére