Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 3 hónapja #94757 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A kazaa-n hol pontosan?

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94756 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Képecske :wink:
kep.tar.hu/marchi/images/pic1723958.jpg


EZ nagggggyon jó :)

Kazaa-n a sláger a nem tudom hány tíz megabájtnyi tündekép gyűjteményem (ugye Legsie, és most már Haldír + a tündehadsereg is elég sokon szerepel ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94749 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezt nezzetek :) Lehet kezdeni csöpögni :D
Kedves kollegamrol nehany fenykep munka kozben :mrgreen:

www.craig-parker.net/index.php4? ... allery=ttt

Kedvencem felulrol a 9. sor elso kepe :) Tok szep :)

B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94744 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huhh..Pennie: a Winamp-os skin Isteni lett :D le is mentettem ;) A kép is nagyon szép :) I Love You Craig :oops:

Egyébként én már a bövitettben is nagyon bírtam Haldír...sokkal jobb fejebb lett :) De a TTTben...király volt... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94739 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94734 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ahogy gillz mondá, maradok:) Én Lórienben is szerettem már Haldírt, de persze mindneki jött a tepsiképű szöveggel (húgommal az élen). Pedig szerintem nagyon jó, hogy így ki tudtak emelni egy olyan karaktert, aki nem szerepel ennyit a könyvben. Ezt a lépést Tolkien is tuti üdvözölte volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94731 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldír tipikus példája annak a jelenségnek, hogy hogyan változik meg egy szereplőről a vélemény, ha hosszabban szerepel és több időt hagy nekünk nézőknek megismerni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94722 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jöttem, láttam, maradokk!!!

Haldirt akkor szerettem meg igazán, amikor megjelent a tünde(kommandó) élén... és elkezdtem szurkolni neki. :cry:

Egyetértek Alyr meglátásaival, kellett meghalnia + szereplőnek. Halálakor átfutott agyamon, h akkor ő elvileg halhatatlan lett volna, de mégis meghal, és megy Mandos csarnokaiba.

Végre egy majdnem átlag tünde. Még kiváncsi lettem volna több harcos viselkedésére is a csapatból, bár Haldir kiemelése egyben a többieket is jelentette.

Az ölelős jelenet nekem is bejött...

nno.
uff

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94721 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na mi van, senki nem használ Winampot, vagy nem tetszik, amit csináltam? :cry:

Penngaladiel írta: Hátha valakit érdekel :wink:
Winamp skinek by me - ÚJ! Haldír ÚJ!:
pozo.rtlmail.hu/wskins/wskins.htm
Enjoy! :P

Bocs az önreklámért :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94701 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Alyr Arkhon írta: Vajon akkor is ennyire szeretnétek Haldírt, ha nem hal meg?

Én biztos :) A FOTR-beli belépője nem volt túl bizalomgerjesztő, de azért már ott megfogott. A bővítettben meg pláne! 8) Az meg halálos, ahogy a TTT-ben Aragorn a nyakába ugrik, ő meg, miután túljut az első megrökönyödésen, visszafogottan vállonveregeti Aragornt :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94699 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Alyr: nem az egyetlen :)

Beleg: Mindenképpen nézd meg a b?vítettet! Ott sokkal hosszabb a szerepe, és nekem igazából ott tetszett meg. Egy kicsit összet?z Gimlivel, Frodóra nézve kijelenti, hogy: "Valami nagy gonoszt hordoztok magatokkal!", és emiatt nem akarja beengedni ?ket Lóthlórienbe. Amikor megmutatja nekik Caras Galadhont, akkor - legalábbis szerintem - valami olyasféle érzés jelent meg az arcán, hogy: "látjátok? ez az otthonom" + büszkeség...
Nekem nagyon tetszett! :)

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94694 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igen, mar akkor is kezdett megfogni a jelleme mikor olyan nagykepuen nezett le Aragornekra Lorienben.
Allandoan azon gondolkodtam hogy bolcs tunde letere hogy lehet ekkora arca.
Aztan ugy lattam nem volt o olyan nagykepu, csak annak tunt a felszinen.
Raadasul a konyvben meg humort is veltem benne felfedezni.

Azota erdekel a mukso. En nem lattam a bovitett verziot, ugyhogy nemtom ott miket muvelt, de az tutira nagyon tetszett amikor Aragorn megolelte Kurtvarban es o zavaraban nem tudta hogy most akkor mi van :lol: Az kiraly jelenet volt :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94691 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én vagyok az egyetlen hímnemu egyed aki ide beteszi a lábát?


Az merült fel bennem:

Vajon akkor is ennyire szeretnétek Haldírt, ha nem hal meg?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94668 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ESzAH delete-jetol ments meg uram minket! :evil3:

Ja, es tegnap este irtam egy verset egy ifju tunde harcosrol, asszem teccene nektek. Olyan , olyan.... Haldiros : :lol:
A Versek topicban van.

B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94667 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Beleg Cúthalion írta: Telleg ki a moderator itt? 8O


Nincs az egyes topikoknak kijelölt moderátoruk. Mindenhol moderálunk, ahova betesszük a lábunkat és az "Code Moderator" megsértését tapasztaljuk. :-) Persze sokkal könnyebb olyan topikban moderálni, ahova rendszeresen járunk. Szóval itt számíthattok rám. :P

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94665 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kedves draga Haldirom, orokre emlekezni fogunk rad! :oops:

:mrgreen:

Telleg ki a moderator itt? 8O

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94655 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bevallom, a kritikás topicban azt írtam, örülök Haldír halálának.
Azér' egy picit túloztam. Mert az első részben Craig olyan idegesítő volt!!! (vagy csak a szinkron volt olyan :hein: )A Két Toronyban pedig már épp kezdtem megkedvelni...és akkor leterítették .
ÉSzAH:De igazad van, méltó halált halt. (Lelke büszkén térhet meg Mandos csarnokaiba. - bocs, néha rám jön az ilyesmi... :oops: )

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94654 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Dodiee: Szentem Háma fia úgyis kap még valami kisebb szerepet...mmint akkor nem kellett volna bemutatni a nézőknek hogy ő Háma fia...blablabla...vagy csak Aragorn kardforgatói képességét mutogatták? :roll:
Nekem nem volt annyira unszimpi a FOTRban...mmint a rendezőiben már 1álltalán nem... de Craig 1 isten 8O :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94638 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Holnap ismét megnézem a filmet, kiváncsi leszek, hogy ismét elsiratom-e Haldirt, de szerintem igen. :bawling:

Bár, hátha kedvemért átírták a filmet :lol:

Gyűrű Szövetsége: Tényleg jobb a rendezői változat, ahol már ő is egy kicsit többet szerepel, bár nekem a sima változatban sem volt ellenszenves (hisz egy tünde nem lehet ellenszenves :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94626 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én is nagyon örülök, hogy végre van Haldír-topik. :itscool:
Mostanra érett be Haldír karaktere, itt volt az ideje, hogy ő is megkapja a neki járó figyelmet.
Nekem a FOTR-ban még kifejezetten unszimpi volt, aztán a bővített DVD verzió új jeleneteit látva elkezdett szimpi lenni, most pedig, hogy láttam a TTT-t ... hát mondjuk úgy, új rajongót nyert. Érdemes lesz odafigyelni erre a Craig fiúra.

Nekem az a jelenet tetszett a legjobban, amikor sután tűri, hogy Aragorn megölelje. Én is nagyon sajnáltam, hogy meghalt, de méltó halált halt és ez a legtöbb, amit az ember (és tünde) kívánhat.
Ha nincs miért meghalnod, nincs miért élned sem.

Hé, Legolas-os lányok! De sokan vagyunk itt! Miért nem vagyok meglepve??? :tongue:

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94621 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
JUjjj de jó :!: Végre van Haldir topic :!:
Köszi Svin!!!!! :hello: :bounce: :up: --(na jó kis fáziskésés... :lol: )
Imádom ezt a pasit én is úgy meglepődtem amikor hirtelen meghalt.... :cry:
Amúgy nem gondoljátok hogy most kicsit meg van hízva? :lol: csak mert láttam róla 1-2 olyan képet is....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94618 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Alyr:abban igazad lehet, hogy valakinek meg kell halni, de ezért előkaparták szegény Haldírt Lothlórienből???miért nem halt meg...mondjuk....ööö...az a kis hülyegyerek, na, Hama fia!!!!Na jó, gyereket nem ölünk, de akkor is!!
Telu:pont azért halt meg, mert kezdett jófej lenni, és azért kezdett jófej lenni, mert később meghalt. ok-okozat;) Ugyan ez volt Bozzal. legalábbis a bővítettben. mi értelme megölni valakit, akit nem szeretnek a nézők? hol maradnak ott a könnyek?tudom, ellentmondok önmagamnak, de az első fele a bejegyzésnek érzelmi, a második pedig a száraz tény.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94604 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Augustíne írta: És a 2.:
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/t ... ttt153.jpg


Jaj nekem! Szívem csücskei egy képen (és Legolas arckifejezése is... -hej, ez másik fórum!)

Alyr:

2. mert tünde, aki halhatatlan és meg kell mutatnia hogy mégis halandó
(látszik is a csodálkozás az arcán...)

Igen, kicsit olyan, mint Legolas Gandalf halála után.
De akkor is: 8O :( :cry: :crying: :bawling: Szegény :bawling:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94602 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hátha valakit érdekel :wink:

Winamp skinek by me - ÚJ! Haldír ÚJ!:

pozo.rtlmail.hu/wskins/wskins.htm

Enjoy! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94597 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Telumehtar írta: www.geocities.com/craegg_parker/CP_dorky_sirck.jpg
www.geocities.com/craegg_parker/CP_wooooh.jpg


Oh...Imádom 8O :) (Jobbegérgombos feladat ;) )


Telu!!!!!ISTEN VAGY!!! ezek a képek..behalok rajtuk!!!úristen...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94518 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Alyr: Van benne igazság...csak Nekem akkor sem olyan természetes.. Haldir kezd végre tök jófej lenni...most úgy télleg igazán..erre..kinyírja egy hüle ork...azért reménykedjünk hogy valamikor lesz szó arról hogy Haldí meghalt vagy hogy eltemetik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94516 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Alyr, ne légy már ilyen földhözragadt, amikor mi könnyek közt nyavajgunk. :D :D :D
Senki nem kíváncsi a racionális okokra, ez a siratásban nem lényeges. :D

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94514 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Milyen népszeru lett hirtelen ez a topic...

Haldír azért hal meg mert

1. kell egy halott pozitív szereplo

2. mert tünde, aki halhatatlan és meg kell mutatnia hogy mégis halandó
(látszik is a csodálkozás az arcán...)

3. mert nem ment fel idoben a toronyba

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94513 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Köszike Aug, én is így gondolom... :-)

Én baromi ideges lettem, amikor szegény Haldír meghalt; soha senki nem hitte el nekem, hogy nincs külön kedvencem a filmben, na erre én a második rész bámulása alatt kiválasztottam magamnak őt, csak hogy legyen már kedvencem is, erre jól megölték... :x :evil: :!:
Remélem a bővített változat csurig lesz Haldírral, éppúgy, mint az első rész bővítettje (hát nem cuki beképzelt nyálas állat volt ott?:-) ), mert különben utána halok... Najó, kis túlzással. :-)

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94510 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
DE jó! Köszi Svin! 8) :D

V.ki betett a Legsies topicba civil képet Craigről...érdemes rá egy pillantást vetni! :wink:

Amúgy a TTT egyik legszebb(és egik kedvenc) jelenetem, mikor Aragorn és Haldír üdvözli egymást :wink: 8) olyan aranyosak...csak miért kellett meghalasztani?????(egyik barátom szerint mindegyik filmben vagy 1 mártír:Boromír, Haldír majd pedig Théoden :roll: :? )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.659 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére