Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 2 hónapja #95211 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kedveseim!

Neeee!

Tiszteljük már annyira Tolkien mestert, a karaktereket (akik állítólag kedvenceink :? ) és nem utolsó sorban a színészeket azzal, hogy nem 'élvezkedünk' ilyen képeken!... :evil:
A humor topic naplói aranyosak, de senki sem veszi őket komolyan. Ne vizualizáljunk, ráadásul egy torz elme szüleményeivel, aki azzal szórakozik, hogy ilyen képeket kreál!

A hozzászólásból töröltem a linket, akit annyira érdekel, keresse priviben Rabynt.

Minden jót, és jó szórakozást a további fórumozgatáshoz!

Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95202 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)


Meg valami!! Ezek a kepek....!!!! A filmbeliek fantasztikusak, na de...milyen (talalekony) elme hozta letre AZOKAT a bizonyos kepeket.... :oops: Bar meg kell mondanom...uau...Haldir and Legolas....uau...hat gyonyoruek!!!!!! Ez tenyleg nyero paros lenne...(nem mintha Aragorn es Boromir nem azok lennenek, na de a tundek...azert sokkal, de sokkal...szoval sokkal :D )
Sziasztok, en megyek megint megnezni a filmet, bun nem elmenni mindennap, amig vetitik...

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95196 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)


Sziasztok!!

Tegnap vetettem egy pillantast eme oldalra es...uau!! Hat Haldir tenyleg sajatos kultuszra tett szert!! Az FOTR-ban meg egyertelmuen Aragornt ( :lol: ) tekintettem a non-plus-ultranak, persze a tundek is varazslatosak voltak (igen, igen, Leg-oh-las...). Viszont a TTT-ben a tunde sereg bevonulasa Haldirral az elen...hat ez mindent megdontott!! Es ez (nemcsak tunde szemmel) lathatoan massal is igy esett!!
Azert jo, hogy Haldirt 'felkaroltuk'!! (Barcsak o karolna fel bennunket, na de a szo szoros ertelmeben!! :biggrin2: )

Udvozollek mindannyiotokat, jo, hogy eletet leheltek ebbe a forumba (Haldirba is lehetne...oh...!!).

PS: ...a hires-hirhedt tunde-fonas engem is nagyon erdekelne, tudtok errol kivitelezheto leirast vagy minimalis magyarazatot adni?? Nagyon szepen megkoszonnem, de komolyan!!

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95185 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
joh-))))
amugy ti hogy találtok réá ennyi képre???

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95184 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintem ezt a Tmát mellőzzük ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95183 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Dodie-)))))
Elöször én is kiakdtam...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95175 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
De komolyan.. van egy két kép, amin gyönyörűen meg van csinálva a ruha mondjuk, vagy a haj, és nem hiszem, hogy retusálva lenne, szóval ez valszeg egy nagyon tehetséges ember munkája..csakhát..szóval külön külön nagyon szépek az alakok, de együtt...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95174 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Úristen...tudtam hogy nem kellett volna megnézni...nem azt mondom, technikailag nagyon szépek, de a téma..jézusom, még belegondolni is rossz, Boromir ép Pippin!! a naplókban azért OK, de...ááááááá

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95157 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
igen ezen én is gondolkodtam.. hogy hogy is mondjam egy picit művészi-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95149 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A technika csodákra képes...

Amúgy van az X-akták Mulderéről és kollégáiról is néhány ilyen kép :)

Amúgy becsülöm, hogy nem ízléstelenek a képek! Lehetett volna sokkal durvább is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95145 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
csak arra lennék kiváncsi hogy csinálta öket.....

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95144 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
-)))))))))))
Ewgyébként ha azt vesszük a képek nem rosszak csak a témája rossz-)))))))
Meg van egy ahol lego aragornon fekszik... -)))))))))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95143 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát, egy Legolas - Haldír kettős lenne életem lottóötöse :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95142 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Úristen hogy lehet ilyeneket csinálni???
ááááá ráaádsul aragorn nem hobbit buzi???-))))
jaj most nagyon nem tudom magam tultenni ezeken....
jaaaj..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95141 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
te jóó isten-)))))
Kellet nekem megnázni...
ez valami borzasztó....
áááááá

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95140 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Minerva írta: Haldír háttérkép:
www.squidge.org/~praxisters/pictures/hal2.jpg
www.squidge.org/~praxisters/pictures/haldir2.jpg


Ne nagyon nézzetek körül ezen a site-on, mert előtte van néhány meredek kép... NAGYON MEREDEK :lol: Aragorn Boromírral ölelkezve, Elrond Legolassal, Legolas Haldírral, Éowyn Arwennel, Boromír Legolassal, Legolas Aragornnal

Kiváncsi vagyok, hogy mozaikozták össze a képeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95120 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
mé nem tudok angolul?????
Craighez: Én is gondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy meleg. Na és?? mint tudjuk minden jó pasi meleg, foglalt, biszeksz, vagy messze lakik-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95097 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Minerva írta: Forrásom, az több is van, de sajnos egyáltalán nem megbízható, bár ha többen állítják egymástól függetlenül u.azt, akkor lehet benne vmi... De ez engem nem zavar, és attól még Craig u. az a jó pasi. :)

És Orlandóról hányan terjesztették...? Szóval, amíg nem látom őt egyértelműen kinyilvánítani a dolgot, addig ez ne legyen téma, OK?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95096 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nekem bejön...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #95094 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bocs, hogy ennyit írok, de ezt nem lehet kihagyni :lol:

Lesz Haldír akciófigura! :itscool: :tongue:

Infó itt

Ez pedig egy új Haldír honlap:
ca.geocities.com/haldir_lives/
[size=9:8dinqoa9]Az előbb nem működött[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95093 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta:

Minerva írta: Amúgy én nem szeretem Haldírt, akkor már inkább a könyvben... De Craig, na AZ egy jó pasi... Csak kár, hogy a mosolya nem nekünk csajoknak szól... :bawling:

Min, forrás? Különben ne terjesszünk ilyet szegényről, hátha nem is igaz... ugye? :roll:

Forrásom, az több is van, de sajnos egyáltalán nem megbízható, bár ha többen állítják egymástól függetlenül u.azt, akkor lehet benne vmi... De ez engem nem zavar, és attól még Craig u. az a jó pasi. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95091 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
craig-parker.net > Frequently Asked Questions

When is Craig's birthday?
November 12th, 1970. It's been posted on many other sites that it's June 17th which is just not right. Craig did confirm the date at Ring Con last year.

Do you have an address where I can write to Craig?
Craig Parker
c/o Karen Kay Management
PO Box 446
Auckland 1
NEW ZEALAND
There are no guarantees that Craig will be able to respond to all of his fanmail, but it would probably be a good idea to include an international reply coupon with a self-addressed envelope. See your local post office for information on how to get one.

Is Craig gay?
I have no idea and I honestly don't care one way or another. It is my policy to not discuss Craig's private life, as that's what it is, private.


Is Craig married and does he have kids?
No, and no.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95089 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Minerva írta: Amúgy én nem szeretem Haldírt, akkor már inkább a könyvben... De Craig, na AZ egy jó pasi... Csak kár, hogy a mosolya nem nekünk csajoknak szól... :bawling:

Min, forrás? Különben ne terjesszünk ilyet szegényről, hátha nem is igaz... ugye? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #95088 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Dodiee írta: Nem bírtam ki, hogy össze ne hasonlítsam azzal a képpel, amit tuti mindenki ismer Legolasról, amikor úgy tűnik, a fotóst akarja lelőni, és az íj vízszintesen van. na, ott szvsz ugyanígy tartja a kezét, vagyis úgy fogja a vesszőt, ahogy itt Haldír. de ne kövezzetek meg ha tévedek.

Igaz, de az csak beállított kép. Orli tud rendesen is lőni :wink: Mellesleg az a kép úgy rossz, ahogy van, ki sem húzza az ideget, meg egyáltalán... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95085 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95082 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

ÉSzAH írta: Pennie, nekem meg a képernyőm túl sötét, így alig látom a képet. (Na nem mintha annyira értenék az íjászathoz.) Oszd meg velün kérlek a szakmai észrevételeidet.

Csak annyi a gond, hogy az ideget csak a mutatóujjával húzza, pedig három ujjal szokás. Eggyel is lehet éppen, csak nehéz - feltéve, hogy nem könnyű kellékíjról van szó :twisted:
A trailerben érdemes megnézni az Aragorn mellett álló tündét (a sor"tűz"nél), ahogy a nyílvesszőt fogja :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95071 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Rabyn írta: az nekem is kénee-!!!!
Mingyé abbahagy chat csak mondani akar valamit
szal én tudok ugy fonni mint ahogy lego haja van és egy barátnöm a multkor haldirosan fonta a hajam..
szal ismerek olyat aki tud.


Az oldalfonás nálunk PRÍMÁN megy, most a hátsót akarom megcsináltatni, szóval, ha tudnátok egy rövid leírást megejteni róla, azt hálásan megköszönném.

Amúgy ma este meggyanúsítottak, hogy a film miatt fontam be két oldalt a hajam, pedig nem :) vagy de :oops: ?

Mindenesetre sajnos még mindig nem változtatták meg a filmet a kedvemért... Megint levert a víz a tündék bevonulásánál, hozzá az a zene... LIBABŐR :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95069 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Beleg Cúthalion írta: A kazaa-n hol pontosan?


meg fogsz lepődni... supersonica a nevem...
keress rá YAHEL szóra, és ott valszínű meg fogsz találni a tulajok között. utána meg tucc keresgélni elvileg a gépemen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95060 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Áfi: hát igen, Tricia tud valamit... ;) :tongue:

Amúgy én nem szeretem Haldírt, akkor már inkább a könyvben... De Craig, na AZ egy jó pasi... Csak kár, hogy a mosolya nem nekünk csajoknak szól... :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95057 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Telumehtar írta: Lehet hogy kicsit hülye kérdés...de szerintetek mi az ami miatt Haldírt ennyire megszerettük?


Furcsa, mi? :lol: Ahhoz képest, hogy nekem Haldírtól a hideg futkározott a hátamon az első részben - a bővített verzióban méginkább... - komolyan mondom, majdnem bőgök, amikor meghal!
Azt hiszem, egyet kell értenem, amikor Aragorn megöleli, nekem is ott kattant be, hogy jajj, hát milyen aranyos... és ráadásul olyan kis esetlenül fogadja az ölelést, tényleg, mint aki nincs hozzászokva. :)

We love you, Haldír! (Úristen, ha nekem vki a FOTR után azt állítja, hogy én egyszer ezt fogom mondani, hát kiröhögöm... 8O)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.652 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére