Faramir (David Wenham)

Több
20 éve 9 hónapja #155499 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta:

Sil írta: Most olvastam, hogy a RotK moziváltozatában az egész Faramir-Éowyn dolog annyival el van intézve, hogy egymás mellett állnak Aragorn koronázásán... :? :evil:


:evil: :evil: :evil: :rmad2: :mad2: :mad2: :bawling: :bawling:
Ezt nem tudom elhinni!Elolvastam ,hogy mit írtál a 3.rész topicba..ha ennyi minden kimarad mégis miről fog szólni a film???????????????Elegem van!MIÉRT PONT ŐKET KELLETT KIHAGYNI??????????????????


Majd a bővített... Sad But True...
A film így is 3 és fél órás. Sajnos PJ-nek meg kell vágnia filmet annak érdekében, hogy a moziban végigülhető, eladható legyen. Nekünk rajongóknak meg ott van a bővített változat.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155492 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gandalf írta: Csak a bővített ROTK-ban lesz Éowyn-Faramir szerelmi szál. :cry:


Sajna ezt már 4 napja tudjuk... :cry: :cry: :cry:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155491 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Lassan már annyit változtatnak, hogy nemis tudom, hogy magát a ROTK-t, vagy csak a bővített változatát várjam...ez a Faramiros volt az utolsó csep... :evil:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155490 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Most olvastam, hogy a RotK moziváltozatában az egész Faramir-Éowyn dolog annyival el van intézve, hogy egymás mellett állnak Aragorn koronázásán... :? :evil:


:evil: :evil: :evil: :rmad2: :mad2: :mad2: :bawling: :bawling:
Ezt nem tudom elhinni!Elolvastam ,hogy mit írtál a 3.rész topicba..ha ennyi minden kimarad mégis miről fog szólni a film???????????????Elegem van!MIÉRT PONT ŐKET KELLETT KIHAGYNI??????????????????

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155486 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Most olvastam, hogy a RotK moziváltozatában az egész Faramir-Éowyn dolog annyival el van intézve, hogy egymás mellett állnak Aragorn koronázásán... :? :evil:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155483 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Faramiros és Denethoros filmzene-CD-borítók:
www.theonering.net/scrapbook/view/10191

Na ilyen kell nekem..imádom ezt a képet Faramirról! :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155469 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155235 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta: Morgul: De a könyvhöz képest ez akkor is durva változtatás. Elvileg se Faramir, se Boromir nem tudja pontosan, mi Isildur átka, és Boromir nem azzal a céllal megy, hogy elhozza a Gyűrűt. Miért nem volt jó úgy, mint a könyvben, hogy saját akaratukból mennek a Tanács résztvevői, hívás nélkül, parancs nélkül? :roll: És mint már mondtam, a könyvben Denethor nem akarja használni a Gyűrűt.
A RotK-ról pedig nem tettem megállapításokat, csak azt mondtam, hogy félek tőle az alapján, amit tudok.


Egyetértek..Boromirt jól összekavarták....egyébként ő ugyanazt mondja el a tanácsban amit az apja neki mondott...
Szvsz a Denethor-Faramir jelenetekkel az volt PJ célja,hogy érzékeltesse a kapcsolatukat,valamint ,hogy mennyire másként bánik a két fiával...lehet,hogy egy kicsit eltúlozta..de megmondom őszintén én a könyvben is úgy éreztem,hogy nem szereti Faramirt(persze tudom,hogy nem így van...)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155196 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Morgul: De a könyvhöz képest ez akkor is durva változtatás. Elvileg se Faramir, se Boromir nem tudja pontosan, mi Isildur átka, és Boromir nem azzal a céllal megy, hogy elhozza a Gyűrűt. Miért nem volt jó úgy, mint a könyvben, hogy saját akaratukból mennek a Tanács résztvevői, hívás nélkül, parancs nélkül? :roll: És mint már mondtam, a könyvben Denethor nem akarja használni a Gyűrűt.
A RotK-ról pedig nem tettem megállapításokat, csak azt mondtam, hogy félek tőle az alapján, amit tudok.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155182 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Morgul írta:

Fiona írta: Komolyan én azt birom ezekben a filmekben, (TTT, ROTK) hogy minden lényeges részt KIHAGYNAK A FILMBŐL, ÉS CSAK A BŐVITETTBE LESZ BENN!!!!! Nem???? Először Szrumán, most meg ez??!!


Nem akarok senkit sem megbántani, de az ispotály jelenet egyáltalán nem lényeges rész a történet szempontjából. A ROTK szempontjából még a Szarumános rész sem az (inkább a TTT sztorijának). Ne aggódjatok már! Majd nyáron úgyis kijön a bővített.


Szerintem meg igenis lényeges! nekem legalábbis...szvsz minden lényeges a könyvben....
de az igaz, miért kell mindent csak a bovitettbe rakni??? igy mi lesz a simában?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155178 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta: Sziasztok!
Így most már szerintem is jó lett Faramir. De szegény Denethor... :roll: :( Így nem igaz az, amit a könyvben mond Gandalf: "Apád szeret, Faramir." (Tudom, hogy unjátok már ezt a vesszőparipámat, de a könyvben igenis nem gonosz Denethor :evil: A filmben pedig igen. :cry: ) És szegény Boromir, mert így eleve azzal a szándékkal kell menjen, hogy elhozza a Gyűrűt :arrow: ez teljesen átértelmezi az egész első részt, hiszen így sunyi módon végig úgy tesz, mintha velük lenne, miközben csak a Gyűrűt akarja megszerezni?! Ez azért nagyon durva és meggondolatlan átértelmezés PJ-től... :roll: 8O :?

Szvsz ha Faramir saját maga döntene, anélkül a külső "kényszer" nélkül, hogy bizonyítania kell Denethornak, akkor sokkal előbb elengedné Frodóékat. Mert így a könyörgésre nem akar figyelni, nem akarja meghallgatni (gondoljatok arra, amikor meglátják Osgiliathot: nem hagyja Frodót tovább beszélni). Ha meghallgatná Frodóékat, vagy gondolkodna a dolgon, akkor elengedné őket, ezért már a gondolatot is elutasítja, mert tudja, hogy Denethor azt akarja, hogy Gondorban legyen a Gyűrű. Amikor végre a saját szemével látja, hogy mire képes a Gyűrű azzal szemben is, aki nem akarja használni, akkor végre győz a saját énje.
A másik, hogy az egész Boromir-Denethor párbeszéd arra enged következtetni, hogy Denethor használni akarná a Gyűrűt, közben a könyvben egyáltalán nem! :roll:
Nagyon-nagyon félek a RotK-tól, egy ilyen Denethorral, Szarumán és Éowyn-Faramir nélkül... :cry:

Kincső


Nem sunyít Boromir egy percig sem. Elrond tanácsában egyértelműen elmondta, hogy a Gyűrűt Gondorba akarja vinni a cél érdekében, hogy azt fegyverként használják Szauron ellen. De mivel a tanács a Gyűrű elpusztítása mellett döntött, ezért ő is támogatja a küldetést. De végül a szorongásai és a Gyűrű hatalma legyőzik őt.
A harmadik részről ne tegyünk előre megállapításokat. Majd meglátjuk, hogy milyen lesz. Rossz biztos nem lesz.

Gandalf: A filmek nem csak arra valók, hogy az utolsó mozzanatig mindent ábrázoljanak. Igenis, sokmindent a nézőnek kell továbbgondolni és megemészteni. Hollywoodban vált szokássá a filmek előre megemésztése. Láthatod is az eredményét.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155165 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!
Így most már szerintem is jó lett Faramir. De szegény Denethor... :roll: :( Így nem igaz az, amit a könyvben mond Gandalf: "Apád szeret, Faramir." (Tudom, hogy unjátok már ezt a vesszőparipámat, de a könyvben igenis nem gonosz Denethor :evil: A filmben pedig igen. :cry: ) És szegény Boromir, mert így eleve azzal a szándékkal kell menjen, hogy elhozza a Gyűrűt :arrow: ez teljesen átértelmezi az egész első részt, hiszen így sunyi módon végig úgy tesz, mintha velük lenne, miközben csak a Gyűrűt akarja megszerezni?! Ez azért nagyon durva és meggondolatlan átértelmezés PJ-től... :roll: 8O :?

Szvsz ha Faramir saját maga döntene, anélkül a külső "kényszer" nélkül, hogy bizonyítania kell Denethornak, akkor sokkal előbb elengedné Frodóékat. Mert így a könyörgésre nem akar figyelni, nem akarja meghallgatni (gondoljatok arra, amikor meglátják Osgiliathot: nem hagyja Frodót tovább beszélni). Ha meghallgatná Frodóékat, vagy gondolkodna a dolgon, akkor elengedné őket, ezért már a gondolatot is elutasítja, mert tudja, hogy Denethor azt akarja, hogy Gondorban legyen a Gyűrű. Amikor végre a saját szemével látja, hogy mire képes a Gyűrű azzal szemben is, aki nem akarja használni, akkor végre győz a saját énje.
A másik, hogy az egész Boromir-Denethor párbeszéd arra enged következtetni, hogy Denethor használni akarná a Gyűrűt, közben a könyvben egyáltalán nem! :roll:
Nagyon-nagyon félek a RotK-tól, egy ilyen Denethorral, Szarumán és Éowyn-Faramir nélkül... :cry:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155152 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Morgul írta:

Artemisz (Celebthil) írta:

Gandalf írta: Nem valószínű, hogy ha a könyörgésük eddig nem hatotta meg, akkor a Samu-monológ miért tette volna... :? Vannak itt még logikai hibák...

Én már a moziverzióban is úgy értelmeztem, hogy Samu kitörése és az, hogy saját szemével látta, mit tesz Frodóval a Gyűrű, és a Nazgúl, együttesen változtatta meg a véleményét! Szvsz egyértelmű.. legalábbis énnekem..


Én is ezt gondolom, és szerintem elég logikusan döntött Faramir.


Természetesen "ki lehet találni", miért döntött így végül, lehet logikus magyarázatokat gyártani hozzá. De ezt így nem szabadna egy filmnél elintézni, nem szabadna ennyire a néző továbbgondolkodására építeni, hanem amit csak lehet, vizuálisan megjeleníteni a motivációiról, belső vívódásairól. A film képi világot épít, s épen ezért kötelessége a teljesség érdekében minden "belső mozanatot" valahogyan megjeleníteni. Faramir esetében ez nem történt meg. Nem derül ki egyértelműen, miért gondolja meg magát, s a néző így maga találgathat. S magyarázatokat lehetne találni, de akkor az egésznek így nincs értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155147 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Igen azok tényleg szomorúak, de a könyvben is, soha sem bánt normálisan Denethor szegénnyel :cry:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155114 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Artemisz (Celebthil) írta:

Gandalf írta: Nem valószínű, hogy ha a könyörgésük eddig nem hatotta meg, akkor a Samu-monológ miért tette volna... :? Vannak itt még logikai hibák...

Én már a moziverzióban is úgy értelmeztem, hogy Samu kitörése és az, hogy saját szemével látta, mit tesz Frodóval a Gyűrű, és a Nazgúl, együttesen változtatta meg a véleményét! Szvsz egyértelmű.. legalábbis énnekem..


Én is ezt gondolom, és szerintem elég logikusan döntött Faramir.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155090 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gandalf írta: Nem valószínű, hogy ha a könyörgésük eddig nem hatotta meg, akkor a Samu-monológ miért tette volna... :? Vannak itt még logikai hibák...

Én már a moziverzióban is úgy értelmeztem, hogy Samu kitörése és az, hogy saját szemével látta, mit tesz Frodóval a Gyűrű, és a Nazgúl, együttesen változtatta meg a véleményét! Szvsz egyértelmű.. legalábbis énnekem..

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155055 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gandalf írta: Tény: Még mindig nem egyértelmű, miért változtatja meg a döntését, a nazgúlos jelenetnek továbbra sincs semmi értelme.


Szvsz azért mert megtudta mi történt a bátyjával...hogy miért halt meg... :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154989 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tény: Faramir pozitívabb figura lett.
Tény: Érthetőbb már, miért cipelte őket Osgiliathba, s miért küldené el őket apjához.
De!
Tény: Még mindig nem egyértelmű, miért változtatja meg a döntését, a nazgúlos jelenetnek továbbra sincs semmi értelme.
Nem valószínű, hogy ha a könyörgésük eddig nem hatotta meg, akkor a Samu-monológ miért tette volna... :? Vannak itt még logikai hibák...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154942 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Ez most elsősorban azokhoz fog szólni akik látták a bővített TTT-t......
Mit szóltok az 'új' Faramirhoz?


Nos bízvást remélem, hogy a bővített után a Faramir elleni kritikák jórésze meg fog szűnni. Jómagam tovább nem berzenkedem.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154920 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ez most elsősorban azokhoz fog szólni akik látták a bővített TTT-t......
Mit szóltok az 'új' Faramirhoz?
Nekem jobban tetszik...úgy érzem mostmár indokolt az a kitérő Osgiliathba...
Denethor-Faramir részek nagyon szomorúak voltak...én akkor annyira sajnáltam Faramirt... :cry: :cry: :cry:
[size=9:3syeeeu5](Nem szeressük Denethort :evil: )[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154776 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Morgul írta:

Fiona írta: Komolyan én azt birom ezekben a filmekben, (TTT, ROTK) hogy minden lényeges részt KIHAGYNAK A FILMBŐL, ÉS CSAK A BŐVITETTBE LESZ BENN!!!!! Nem???? Először Szrumán, most meg ez??!!


Nem akarok senkit sem megbántani, de az ispotály jelenet egyáltalán nem lényeges rész a történet szempontjából. A ROTK szempontjából még a Szarumános rész sem az (inkább a TTT sztorijának). Ne aggódjatok már! Majd nyáron úgyis kijön a bővített.


Morgul, itt most arról van szó, hogy két fontos szereplő története félbeszakad, s nem zárul le. Nem az ispotályon a hangsúly, hanem hogy mi lesz Éowynnal és Faramirral, akik viszont fontos szerepet töltenek be a film dramaturgiájában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154687 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Fiona írta: Komolyan én azt birom ezekben a filmekben, (TTT, ROTK) hogy minden lényeges részt KIHAGYNAK A FILMBŐL, ÉS CSAK A BŐVITETTBE LESZ BENN!!!!! Nem???? Először Szrumán, most meg ez??!!


Nem akarok senkit sem megbántani, de az ispotály jelenet egyáltalán nem lényeges rész a történet szempontjából. A ROTK szempontjából még a Szarumános rész sem az (inkább a TTT sztorijának). Ne aggódjatok már! Majd nyáron úgyis kijön a bővített.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154686 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Komolyan én azt birom ezekben a filmekben, (TTT, ROTK) hogy minden lényeges részt KIHAGYNAK A FILMBŐL, ÉS CSAK A BŐVITETTBE LESZ BENN!!!!! Nem???? Először Szrumán, most meg ez??!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154671 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta:

Gandalf írta: Csak a bővített ROTK-ban lesz Éowyn-Faramir szerelmi szál. :cry:


MICSODA??? 8O

Ez komoly??? :(


sajnos komoly :(

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154639 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gandalf írta: Csak a bővített ROTK-ban lesz Éowyn-Faramir szerelmi szál. :cry:


MICSODA??? 8O

Ez komoly??? :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154491 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153918 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta:

Gyöngyszem írta: nekem uccse lesz meg a bővitett :( )


Miért? Magát a bővített filmet videón is lehet majd kapni.
És nekünk meg lesz DVD-n! Nov. 27-én hozza a postás! :dance: :hello:
Már tényleg nagyon kíváncsi vagyok én is, de talán kíbirok még egy szűk hetet. :roll: :wink:


Én lehet ,hogy Mikulásra megkapom,de valószínűbb a Karácsony... :roll:
Az plusz 1 hónap... :? :cry: :cry:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153898 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gyöngyszem írta: nekem uccse lesz meg a bővitett :( )


Miért? Magát a bővített filmet videón is lehet majd kapni.
És nekünk meg lesz DVD-n! Nov. 27-én hozza a postás! :dance: :hello:
Már tényleg nagyon kíváncsi vagyok én is, de talán kíbirok még egy szűk hetet. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153895 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Morgul írta:

Elessar király... írta:

Nilraen írta:

Gyöngyszem írta: de amugy (lehet h volt már errol szo) Faramir a könyvben nem ennyire "ellenszenves" (k*csög), mint a filmben...és ez nekem nem teccik

Igen,erről anno nagyon sokat beszéltünk...ne aggódj,én is teljesen ki voltam/vagyok bukva a változtatástól... :?

Viszont állítólag a TTT bővítettben meg fogják ezt az állapotot magyarázni, több lesz a Faramiros jelenet és bemutatják a könyvbeli alakját is. :wink:


Bizony megmagyarázták. Szerintem nagyon jól meg lett magyarázva, de majd egy hét múlva mindenki látni fogja.


remélem is h megmagyarázzák!
de azért leirhatnád h hogy magyarázzák meg (legalább privben! nekem uccse lesz meg a bővitett :( )

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153838 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Morgul írta:

Lyra írta: Lehet hogy csak félreírták, de egy újságban kb ez áll:
A bővített változatban kiderül, hogy mennyire rossz volt BOROMIR és Denethor kapcsolata"
Amikor ezt így megláttam, azt hittem a falra mászom! Már a szerepeket is fecserélik! De nyugtassatok meg, hogy csak félreírták :oops:
Nekem a filmbeli Faramir- minél többször olvasom a könyvet- annál inkább csalódás volt, ettől függetlenül nagyon szeretem, és remélem, hogy PJnek ezzel csak az volt a célja, hogy a 3. rész még jobb legyen!
Nekem főként a hobbitok Gondorba hurcibálása nem tetszett, és nem tudom mi értelme volt :roll: (kíváncsi vagyok PJ tudja-e :?: :wink: )


Hehe, tényleg csak valami rossz elírás lehetett... :roll: :)
Egyébként volt célja a Gondorba hurcolásnak és Faramir megváltoztatásának, amit a függelék DVD-ken el is magyaráz. Majd, ha nem leszek ilyen fáradt, akkor elmagyarázom. Persze mindkettő dolog összefüggésben van a Király visszatér történetével.



A DVD-n lesz David Wenham interjú???Vagy Faramir a filmben magyarázza el?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.672 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére