Faramir (David Wenham)

Több
20 éve 8 hónapja #160154 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Az Előzetesek topicba belinkeltem egy videót a LA-i premierről, és David is nyilatkozik benne... Elég észrevehető akcentusa van... :wink:

Megnéztem! :D *Nil feltörli magát a földről*
Naon aranyos! :D Az akcentust illetően még mindíg Billy Boyd a csúcs!
Téma:
Ha találkoznátok egyszer Daviddel mit csinálnátok?(tudom,hogy nincs túl nagy esély rá...de ha mégis...)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160151 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nem semmi, nem semmi :) nem semmi, de nekem a lexupibb, meg a legédibb, a TTT bővített extrákon van.... :oops: :oops: :oops: *Gyémánt áradozik és eszméletét veszti*

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160134 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Gondoltam áradozok kicsit!
www.warofthering.net/photos/rotk ... age2.shtml
www.warofthering.net/photos/rotk ... age4.shtml
Kicsit meg van nyújtva a feje! Kár! De nem baj! A National Geographin volt ilyen-olyan GyUrás műsor és nyilatkozott benne David! A műsor elég uncsi volt, de David feldobta az egészet! Nagyon kis ari volt! Tegnap néztem egy csomó DVD extrát és volt vele interjú! Tessék Kincső, tiéd az 1000. hozzászólás joga! Dobd be magad! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160007 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Az Előzetesek topicba belinkeltem egy videót a LA-i premierről, és David is nyilatkozik benne... Elég észrevehető akcentusa van... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160006 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Legyetek olyan drágák, és hagyjátok meg nekem az 1000. hozzászólást... :roll: :twisted: :o :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159750 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Emlékszem! Én is láttam! Tök jó! Ha tudtuk volna, hogy David játszik benne...... :twisted: Hmmmmm...........

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159735 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Én még nem láttam, de a címe elég sokat mondó, nem? Better than sex! Hát valószínűleg a harmadik szó játsza benne a főszerepet! :twisted:

A múltkor a videotékában voltunk,és ott volt a DVD-k közt! 8O 8O 8O [size=9:wm6dc78t](te is láttad?)[/size]
Király!! :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159725 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én még nem láttam, de a címe elég sokat mondó, nem? Better than sex! Hát valószínűleg a harmadik szó játsza benne a főszerepet! :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159609 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Na, besegítek én is kicsit... :wink:

Fanartok Hope Hoover-től:
elfwood.lysator.liu.se/loth/h/o/ ... a.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/loth/h/o/ ... 2.jpg.html - ez mondjuk elég közismert, csak az újak kedvéért teszem be...

SZÉPEK!!! :o

Én nem találtam sokkolónak azokat a bizonyos képeket!Jót nevettem rajtuk!!
Sil, miről szól az a film?!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159579 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Sil:a "Kissé... khmm... sokkoló képek David-ről... " -képek melyik filmjéből valók?[/color]

Amikor egy szál gatyóban van, azok a Better Than Sex c. filmből vannak... :wink: (Ígéretes cím, mi? :twisted: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159568 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta: Sil: köszi :)
"Érdekesek" a képek... :roll:

'Érdekesek'?Nekem tetszenek..főleg második. :wink:
Sil:a "Kissé... khmm... sokkoló képek David-ről... " -képek melyik filmjéből valók?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159566 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sil: köszi :)
"Érdekesek" a képek... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159565 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Na, besegítek én is kicsit... :wink:

Fanartok Hope Hoover-től:
elfwood.lysator.liu.se/loth/h/o/ ... a.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/loth/h/o/ ... 2.jpg.html - ez mondjuk elég közismert, csak az újak kedvéért teszem be...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159525 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir olyan ari, és cuki és szexi és nekem nagyon teccik.... Ilyen hozzászólásra gondoltál?

***
Van aki kevesebb mint 5 óra múlva Faramirt fog nézni 3×8 méteres képernyőn! Ez nem ér ez nem fair ez kicseszés! :evil:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159475 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta: [size=9:scw5p9wx]Emberek (tündék, törpök, hobbitok, stb.), húzzunk egy kicsit bele, 17 hozzászólás múlva népszerű topic leszünk!... :roll: :wink:
(OFF-ot nem fogadok el, kitörlöm... :) ) [/size]

Király! :) Milyen az,hogy:népszerű topic?Úgy értem mit takar?

Láttátok a Nationalon az:A Gyűrűk ura-A történelem tükrében-t?Volt benne Daviddal interjú. :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159471 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
[size=9:33bxsxi1]Emberek (tündék, törpök, hobbitok, stb.), húzzunk egy kicsit bele, 17 hozzászólás múlva népszerű topic leszünk!... :roll: :wink:
(OFF-ot nem fogadok el, kitörlöm... :) ) [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159047 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Palimir írta:

Nilraen írta: Nem tudom kinek van meg a bővített TT,úgyhogy bocs ha most fájdítani fogom a szíveket.Tök ari,hogy egy csomószor(na jó néhányszor) David is adott interjút.Egyszer arról volt szó,hogy nagy orra van.. :lol: Mármint mondta mindezt Sean Bean magáról,ezek után bevágtak egy interjút Daviddel aki mondta,hogy igen neki is nagy orra van...és megfordult oldalra,hogy jobban látszódjon..behaltam tőle...anyira aranyos... :D

Erre gondolsz? ;)
kép1 , kép2
[size=9:3h8fhi28](lemez: Függelékek, 4. rész; menüpont: Forgatás: "A két torony", A harmadkor harcosai)[/size]

Igen erre! :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159001 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ezek tényleg eléggé "sokkolók"! Talán inkább ilyesztőek! :roll: :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158742 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kissé... khmm... sokkoló képek David-ről... :mrgreen: :
www.gryphonsmith.com/davidcaps1103/bts/b7.jpg
www.gryphonsmith.com/davidcaps1103/style/d2.jpg

De vannak ám egész jók is, pl. screencap-ek a DVD-ről, meg pl. a The Bank-os képeken iszonyat szép a szeme...
www.gryphonsmith.com/davidcaps1103/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158738 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta: [size=9:sjg36m1b]Mellesleg a filmben tényleg olyan. :roll: [/size]

Hmm.. IGAZ.
Csak épp azt nem értem, hogy ha már Elrond, Aragorn, Frodó, Éomer szerepében olyan jól eltalálták az árnyalatokat, miért pont Denethor egyéniségét kellett ilyen egysíkúra hagyni! :? Pszichológiai szempontból ő az egyik legérdekesebb...

Pszichológiai... :roll:

Brisa... nem akarsz levágni nekünk 1 elemzést Denethor bácsiról? :wink: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158706 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
:nono:
Kéretik kerülni a nem szalonképes kifejezéseket! :idea: :evil:
Tinúviel: ha úgy ismersz, hogy kitörlök valamit azért, mert nem értek vele egyet, nagyon tévedsz... :roll: Ki fogom csillagozni a csúnya szavakat, de szólásszabadság van... :idea:
[size=9:ydmcuwld]Mellesleg a filmben tényleg olyan. :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158625 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Nem tudom kinek van meg a bővített TT,úgyhogy bocs ha most fájdítani fogom a szíveket.Tök ari,hogy egy csomószor(na jó néhányszor) David is adott interjút.Egyszer arról volt szó,hogy nagy orra van.. :lol: Mármint mondta mindezt Sean Bean magáról,ezek után bevágtak egy interjút Daviddel aki mondta,hogy igen neki is nagy orra van...és megfordult oldalra,hogy jobban látszódjon..behaltam tőle...anyira aranyos... :D

Erre gondolsz? ;)
kép1 , kép2
[size=9:1bmy9pdf](lemez: Függelékek, 4. rész; menüpont: Forgatás: "A két torony", A harmadkor harcosai)[/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #158616 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Végre egy normálisan és reálisan gondolkodó emberke! Tudom, hogy Kincső ezt ki fogja törölni, mert ő nagy Denethor fanklubbos, de szerintem Denethor nem ari! Szegény Faramirt majdnem kinyírja!

[size=9:1f8wufn9]- Látod, nem töröltem ki... - Kincső[/size]
[size=9:1f8wufn9]Köszi![/size]

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158615 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Csak én hiszem egyre inkább azt, vagy Denethor tényleg egy ******** ****** ember? Mert a könyvben is, és (bár a TTT bőv0tettet még nem láttam, de beszélik a verebek...) a filmben is? Szerintem nagyon ****** (=*****, ********, ******* stb...), főleg szegény Faramirral! Úgy ki bírok rajta akadni! Épp csak azt nem mondta, hogy dögűne meg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 9 hónapja #157816 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ezt én még nem láttam! de biztosan nagyon ari! :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157622 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nem tudom kinek van meg a bővített TT,úgyhogy bocs ha most fájdítani fogom a szíveket.Tök ari,hogy egy csomószor(na jó néhányszor) David is adott interjút.Egyszer arról volt szó,hogy nagy orra van.. :lol: Mármint mondta mindezt Sean Bean magáról,ezek után bevágtak egy interjút Daviddel aki mondta,hogy igen neki is nagy orra van...és megfordult oldalra,hogy jobban látszódjon..behaltam tőle...anyira aranyos... :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157564 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Nekem az osztálytársaim szapulják Faramirt, de Aragornt és a többieket is! Pedig Faramirral semmi baj! Haragszom az öcsédre! Még, hogy szekrény! Ezt személyes sértésnek veszem Nilraen nevében is! :wink: :evil:

Úgy van!Ezt személyes sértésnek vesszük... :evil:
Az én osztálytársaim is 'szapulják' Faramirt,és Aragornt(micsoda véletlen.. :wink: ),bár inkább viccből...Faramirt az orra miatt,Aragornt meg azért mert mindíg izzadt... :evil: :evil:

Lalaith Scarlett:Ne aggódj nem csak téged idegesít..Ennél csak egy valami van ,ami bosszantóbb:ha v.ki csak azért szereti a GYU-t mert jól néznek ki benne a színészek... :evil: :evil: :evil:


Ez mind nagyon idegesítő tud lenni! De annál számomra nincs idegesítőbb amikor a színészek v. szerplők nevét direkt vagy véletlenül rosszul mondják ki! Pl.: Apám mindig azt mondja, hogy Viggo Mortenson
és az ujságokban is elírták már párszor Viggo nbevét Viggio-ra... Ilyenkor meg tudnám folytani az embereket! :evil: :mad2: :rmad2: :down:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157166 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Nekem az osztálytársaim szapulják Faramirt, de Aragornt és a többieket is! Pedig Faramirral semmi baj! Haragszom az öcsédre! Még, hogy szekrény! Ezt személyes sértésnek veszem Nilraen nevében is! :wink: :evil:

Úgy van!Ezt személyes sértésnek vesszük... :evil:
Az én osztálytársaim is 'szapulják' Faramirt,és Aragornt(micsoda véletlen.. :wink: ),bár inkább viccből...Faramirt az orra miatt,Aragornt meg azért mert mindíg izzadt... :evil: :evil:

Lalaith Scarlett:Ne aggódj nem csak téged idegesít..Ennél csak egy valami van ,ami bosszantóbb:ha v.ki csak azért szereti a GYU-t mert jól néznek ki benne a színészek... :evil: :evil: :evil:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157150 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Az én agyamban mindig ettől megy fel a pumpa:
"A LOTR-es pasikkal az a baj, hogy csak a filmben néznek ki jól, civiben rondák!" :x :evil: :? :crazy: :rmad2:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.665 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére