Faramir (David Wenham)

Több
21 éve 2 hónapja #129525 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nagyon lappang a topic!!!Nincs valakinek kedve feldobni v.milyen témát???Mer nekem per pillanat nincs ötletem,de ha lesz irok!!Addig is ha valakinek van ötlete csináljon v.mit...


:faramir1:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129240 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
És persze a képek tényleg jók. Mert megnéztem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128809 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Gyémánt képén olyan furi a szeme,nem?
Nilraen képei közül az 1-es és a 21-es a legjobb.
De az összes jó.

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128742 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Gyémánt, Nilraen: nagyon jók a képek :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128696 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: David a Moulin Rouge-ban Audrey-t játszotta. Ő az, aki eredetileg írja a darabot, mielőtt a főszereplő srác beszáll. :wink: (És igencsak érdekesen öltözködik... :roll: )


Audreyt??? 8O Holnap megnézem videóról azt a jelenetet.. :D
Kösz az infót :)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128693 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Remélem kaptok egy kis újat:

s1.amazon.com/exec/varzea/ts/exc ... 5539#image

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128650 Írta: fabio
fabio válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Lalaith írta: Este a Moulin Rouge stáblistáján pillantottam meg David nevét. Nem tudjátok, kit alakított benne?



Audrey-t jatszotta, a film elején.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128646 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
David a Moulin Rouge-ban Audrey-t játszotta. Ő az, aki eredetileg írja a darabot, mielőtt a főszereplő srác beszáll. :wink: (És igencsak érdekesen öltözködik... :roll: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128611 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Lalaith írta: Este a Moulin Rouge stáblistáján pillantottam meg David nevét. Nem tudjátok, kit alakított benne?


A kopasz zongoristát yátszotta.Szerintem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128431 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Lalaith: én nem láttam a Moulin Rouge-t, sajnos nem tudok segíteni. De engem is érdekelne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128281 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Este a Moulin Rouge stáblistáján pillantottam meg David nevét. Nem tudjátok, kit alakított benne?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128227 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!

Kicsit OFF a kérés - de úgyis én vagyok a topicgazda, különben is épp ezért kérem :wink: -, de arra szeretném kérni azokat, akik járnak ide (és még nem tették meg), hogy írjanak bemutatkozást a profiljukba! :idea: Jó lenne, ha jobban megismernénk egymást. :wink: Legalábbis én szeretnék valamit tudni Rólatok.

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128000 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

lázadó írta: Akkor most erre járok. Úgy értettem, hogy mintha Faramir a filmben több negatív tulajdonsággal rendelkezne. (Aj, de szépen mondtam. Mármint magamhoz képest. Jó lesz így?) A könyvben rögtön nemet mondott a Gyűrűre. Nem lett volna ez jó úgy, mint eredetileg? És igen, a kitérőre is gondolok. Vagy csak azt akarták hangsúlyozni, hogy Boromir testvére? Mindegy, engem először megdöbbentett.

Járok még erre máskor is... :D


Üdv a topicban!! :D
(Tök ügyes vagyok hogy kitaláltam :) -mármint h. mire gondoltál)
Már nagyon régóta arról beszélünk,hogy vajon mire volt jó ez a változtatás és néhányan elég hosszan ki is fejtették ezt-lejjebb-(pl.Morgul...)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127989 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Akkor most erre járok. Úgy értettem, hogy mintha Faramir a filmben több negatív tulajdonsággal rendelkezne. (Aj, de szépen mondtam. Mármint magamhoz képest. Jó lesz így?) A könyvben rögtön nemet mondott a Gyűrűre. Nem lett volna ez jó úgy, mint eredetileg? És igen, a kitérőre is gondolok. Vagy csak azt akarták hangsúlyozni, hogy Boromir testvére? Mindegy, engem először megdöbbentett.

Járok még erre máskor is... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127951 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!!!

Vilya írta: Üdv!

A Galadrieles topicban Lázadó azt mondta, hogy:
(Csak Faramir szerepét ne változtatták volna meg...)
Ez mit akar jelenteni?


Szerintem az Osgiliathi kitérőre gondolt,arra h. a könyvben megbizik bennük és elengedi őket,itt meg elviszi őket ,és csak egy Nazgúl győzi meg...

De!lázadó:ha egyszer erre jársz ird meg nekünk.. :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127806 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Üdv!

A Galadrieles topicban Lázadó azt mondta, hogy:
(Csak Faramir szerepét ne változtatták volna meg...)
Ez mit akar jelenteni?


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127754 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Lalaith írta: Lefordítanád?


Csatlakozom! :idea: Csak félig értem... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127743 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Lefordítanád?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127732 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Not only is there more Bean to savor, but the twisted emotional ties that ensnare ruler Denethor (New Zealand actor John Noble, who officially joins the cast in King), his favorite son, Boromir, and scapegoat Faramir also are exposed. The scenes also help explain why the noble Faramir is rather rude when he meets heroic hobbits Frodo (Elijah Wood) and Sam (Sean Astin).

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127730 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nefadar írta: Nilraen: biztos, hogy többet fog szerepelni a 3.ban, és, hogy ott jobban fog hasonlítani a könyvbeli Faramirra...


Hát lehet...(csak akkor nem az Ispotályban :wink: )

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127582 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nilraen: biztos, hogy többet fog szerepelni a 3.ban, és, hogy ott jobban fog hasonlítani a könyvbeli Faramirra...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127562 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Morgul írta: Egy kis érdekesség a TTT kibővítettből... infok a Faramir-Denethor-Boromir dologról... csak, hogy bizonyítsak már valamennyit az igazamból...

www.usatoday.com/life/movies/new ... ings_x.htm


Ez most mit igazol?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127527 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Gandalf: Köszi szépen! [size=9:3006fsj7](Közvetlen linkre gondoltam... :roll: ) Lusta voltam keresgélni, mert talán egyszer ha voltam Völgyzugolyban/-on... :roll: Bocsi...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127517 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Egy kis érdekesség a TTT kibővítettből... infok a Faramir-Denethor-Boromir dologról... csak, hogy bizonyítsak már valamennyit az igazamból...

www.usatoday.com/life/movies/new ... ings_x.htm

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127511 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!!

Nefadar írta: Nilraen: nagyon úgy tünik, hogy sajnos nem lesz olyan, de bizakodjunk a legjobbakban...


Bizony ,reménykedjünk...csak azért kérdeztem rá,mert valahol mintha v.mi olyat hallottam volna,hogy bár a 2.részben
ilyen keveset szerepelt
a 3.ban többet fog és ott majd jobban érezhetők lesznek
azok a tulajdonságai amik a könyvben le voltak irva....
(persze már nem emlékszem hol,lehet hogy nem hivatalos i
nfo-k voltak--sőt nagyon ugy néz ki :( )

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127458 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nilraen: nagyon úgy tünik, hogy sajnos nem lesz olyan, de bizakodjunk a legjobbakban...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127452 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nefadar írta: Nilraen: szvsz azt, nem lehet hosszú, és említik is, hogy csak kevés jelenet van az Ispotályban felvéve...



:bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Kár,pedig reménykedtem hogy legalább ez marad olyan mint amilyen volt....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127369 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Érdekes volt az interjú.
Gandalf: örülök, hogy lefordítottad.
Nilraen: szvsz azt, nem lehet hosszú, és említik is, hogy csak kevés jelenet van az Ispotályban felvéve...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #127351 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Na jó, kaptok egy közvetlen linket is:
volgyzugoly.uw.hu/cikkek/cikk.php?mod=mutat&id=53 :arrow: rögtön a riportra ugrik.
Elárulom azért, hogy ez egy nagyon-nagyon régi anyag, csak nemrég vettem a fáradtságot, hogy lefordítsam. Tehát még az utóforgatásokban reménykedhetünk!

Kincső: Asszem, elkísérném Fordót Mordorba pár megbízható emberemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.695 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére