Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 4 hónapja #195252 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nahát milyen sok minuszos Vampire score.. :roll:

[size=9:1fbkydqr]A másik tesztet kitöltve 55% Tremere de dunsztom sincs mit takar, tekintve, hogy nem vagyok jártas ebben...[/size]

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195244 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Vagy azt jelenti hogy sötét van, vagy azt, hogy Szeth követője ;)


Remélem nem sötétet! És remélem hogy nem a személyiségemre vonatkozik!!! :oops: :x
Jó lesz a második alternazíva is! :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195241 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vagy azt jelenti hogy sötét van, vagy azt, hogy Szeth követője ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195240 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmmm..
A kérdéseket én is nagyjából értettem és kitöltöttem és ezt írta ki

Setit 32% ??????

Nem értem mit jelent!!! :oops: :oops:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195238 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vampire Score: -3 WereWolf Score: 2 Mage Score: 10 Wraith Score: -5 Changeling Score: 19

Naigen...bár csak halovány emlékeim vannak arról, mi is a Changeling voltaképpen...

és a másikon Tremere 50%...ezt se gondoltam volna magamról...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195218 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tremere 32%

az mit jelent?

(a kérdések nagyrészét értettem, a válaszokat kevésbé...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195213 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
amit tudtam én is kitöltöttem ez jött ki.
valaki tud angolul??

Ventrue 41 %
Your taste for the finer things in life and sense of order and honour mark you out as a Ventrue. This clan of aristocrats see it as their duty to rule and guide the Camarilla, and most (although by no means all) Kindred Princes are members of this clan.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195189 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hihi, kitöltöttem a német tesztet, bár egy szót nem értek németül:

Ravnos 23 %

:roll:

sőt. angolul már:
Malkavian 59 %

camtest.8m.net/

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195185 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tremere, de csak 32%...
Vampire Score: 11 WereWolf Score: 5 Mage Score: 10 Wraith Score: -1 Changeling Score: 1
Hmm, nem rossz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195181 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mage:
Vampire Score: 5 WereWolf Score: -4 Mage Score: 15 Wraith Score: -4 Changeling Score: 1

A másikban meg 50% Tremere :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #195179 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta: WoD alapján egy quiz (németül):

:arrow: Melyik kamarillás klánhoz tartozol?

Hehe... kihozott Malkávnak 8) (36%) :lol:

A Gillz-féle tesztben pedig:
Changeling
Vampire Score: 0 WereWolf Score: 1 Mage Score: 13 Wraith Score: -1 Changeling Score: 17

Ja, és well_of_s tegnap a chaten írta: "Nálam Vampire Score: 4 WereWolf Score: -4 Mage Score: 16 Wraith Score: 13 Changeling Score: -2"


[size=9:3mx763sy]Hohó, és most jut eszembe, hogy ez volt az 1300.[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195178 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Changeling
Vampire Score: -9 WereWolf Score: -1 Mage Score: 12 Wraith Score: -2 Changeling Score: 16

:roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195173 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
WoD alapján egy quiz (németül):

:arrow: Melyik kamarillás klánhoz tartozol?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195171 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ezt a linket gillz mutatta a cseten, de vélném, hogy páran még nem láttátok.
World of Darkness Quiz

Jó csemegézést!

[size=9:vq0k1wg7]Tájékoztatásul az eredményeim:
Mage
Vampire Score: -6 !!!
WereWolf Score: 4
Mage score: 14
Wraith Score: -4
Changeling Score: 2[/size]

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194955 Írta: Luria
Luria válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Köszi a válaszokat, sokat segitettetek. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194917 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Luria: tényleg környezettől függ. Anne Rice-nál, ahogy Dínchamion is írta, a vámpírokon kevesebb természetfeletti máz van. Ez még igazabb például a Darren Shan-könyvekre, ahol a vámpírok egy egyszerű, természetes fajt alkotnak. A White Wolf nevű szerepjáték-fejlesztő cég által megalkotott World of Darkness-világkép viszont egyértelműen elfogadja a vámpírok természetfeletti mivoltát. A nap megégeti őket (ez egyébként a fenti kettőre is igaz), a karó lebénítja, viszont a fokhagyma-folyóvíz-etc. itt se hatásos. A kereszt és egyéb szent jelképek is csak akkor, ha különösen erős hitű ember használja.
Aztán ugye van az ősi vámpírséma, amit talán nem kell magyarázni :wink:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194907 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Luria írta: egyesek szerint, mások szerint


Pontosan így. 8)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194870 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha esetleg szerveződik vampire parti mostanság, akkor mennék én is...
Na? Hm? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194827 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Luria írta: Teljesen uj vagyok a forum világában, és helyesen sem tudok irni, ugyhogy nézzétek el kisebb hibáimat és, azt hogy nem használok szlengeket.
Nekem a Van Helsing nagyon tetszett, bár ezen sokat tobott drakula alakja, :lol:
Az Underworld azért annyiban jobb volt, hogy eredetibb, bár nem is tudom...
Lenne egy kérdésem tulajdonképpen most milyenek a vámpirok, mert egyesek szerint nem hatnak rájuk a karók és a feszületek, mások szerint meg igen, szoval akkor hogyis van ez? :?: :?: :?:


Kánontól függ. ;) A (tapasztalataim szerint) legáltalánosabban elfogadott értelmezés az Anne Rice-féle, tehát nem hatnak rájuk az olyasmik, mint a kereszt vagy a szenteltvíz.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194824 Írta: Luria
Luria válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Teljesen uj vagyok a forum világában, és helyesen sem tudok irni, ugyhogy nézzétek el kisebb hibáimat és, azt hogy nem használok szlengeket.
Nekem a Van Helsing nagyon tetszett, bár ezen sokat tobott drakula alakja, :lol:
Az Underworld azért annyiban jobb volt, hogy eredetibb, bár nem is tudom...
Lenne egy kérdésem tulajdonképpen most milyenek a vámpirok, mert egyesek szerint nem hatnak rájuk a karók és a feszületek, mások szerint meg igen, szoval akkor hogyis van ez? :?: :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194475 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Drizzt írta: Hát ööö...az Underworld Oscar-gyanús hozzá képest :)


ezen vagy fél órát röhögtem! :lol: :lol: 8)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194020 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nah, tennap mi is megnéztük Rogue-al a Van Helsinget. Hát ööö...az Underworld Oscar-gyanús hozzá képest :) Én...én...próbáltam vígjátéknak tekinteni, de egy idő után nem ment :) monnyuk 20 perc elteltével már a legtöbben dumáltak, meg nevettek(vagy sírtak ?) kínjukban (mi is), és FÁRASZTÓÓÓÓ...mondom még én is :) . Mondtuk sorba, aha GYU feeling (amikor mutatták a hegyeket), aha, Szövetség feeling (úgy az egész), aha, Oroszlánkirály utánérzés (a vége...Szimbaaaaaa :D LOL):D. Az Underworld-öt eccer érdemes megnézni sztem. Ne várjon senki Coppola Drakulájához hasonló szintű filmet, és akkor nem lesz csalódás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193951 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Nípek! Volt itten emligetve valami Live Vimpare. Most ezzel mi vagyon? Addig tudom, hogy a 15-i időpont ugrott, de végül a pótötlet (28-a) el lett fogadva, vagy áll a punnyadás? Ne hagyjuk leülni az ötletet!

Grrr smiley.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193830 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Én is sok újdonságot láttam a filmben...a gond csak az, hogy túlságosan újdonság ...lásd: a vámpírok szaporodása, bébi vámpírok, közös ős a vérfarkasokkal stb. Érdekes, hogy ezt eddig senkinek nem szúrt szemet...


szvsz nem baj, ha másfajta a mitológia, elvégre mindenki azt talál ki, amit akar. csak a kitalálton belül legyen jó, ennyi a kívánságom.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193810 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Niph/Elentári írta: hogy már nem tudom megnézzem e egyáltalán!


szerintem mindenképpen tanulságos megnézni. :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193772 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta:

Ery írta: hollywoodi :? Nem festem magam a falra, de ez várható volt.


Mér, az Interjú talán nem hollywoodi? :evil:

Meg a Kárhozottak Királynője? (ámbár abban nemtom, isznak-e vért)


Igen abban is isznak vért!Elég rendesen".Apropó még én se láttam az UnderWorldot,de annyi rossz kritikát hallok róla hogy már nem tudom megnézzem e egyáltalán!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193668 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ladislas írta: Én is sok újdonságot láttam a filmben...a gond csak az, hogy túlságosan újdonság :twisted: ...lásd: a vámpírok szaporodása, bébi vámpírok, közös ős a vérfarkasokkal stb. Érdekes, hogy ezt eddig senkinek nem szúrt szemet... :roll:


A Van Helsinget még nem láttam...
De a Múmiában kiderült a szkarabeuszokról, hogy húsevők, ezek után mit vártok?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193667 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én is sok újdonságot láttam a filmben...a gond csak az, hogy túlságosan újdonság :twisted: ...lásd: a vámpírok szaporodása, bébi vámpírok, közös ős a vérfarkasokkal stb. Érdekes, hogy ezt eddig senkinek nem szúrt szemet... :roll:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193633 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sztem nagyon hasznos volt mindkét film. Sok újdonságot megtudtam belőle :lol: de nem részletezném, mert nem akarom lelőni a poénokat :lol:

Pl. sok újdonságot tudtam meg a vérfarkasokról (stroboszkóp fényében vajon mit csinálhatnak :lol: ?), a vámpírok szaporodásáról, keresztezésekről (már készítem a tünde vámpír karakteremet), stb. stb. stb. )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193579 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
magyar címe: Örök harc a halhatatlanok között. (vagy vmi ilyesmi.)


ennyi erővel lehetne "egy vámpír csaj aki sose csukja be maga után az ajtót" is

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.761 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére