Élménybeszámolók

Több
20 éve 6 hónapja #178177 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csatlakozom Nijóhoz, fantasztikus vooooolt!!!! nagyonjól éreztem magam, köszi, hogy vagytok és hogy ilyen sokan eljöttetek! Mégeccer boldog szülinapot szülinaposok, és bocsi Pók, nem direkt ütöttelek le :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178175 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya Elendili!

Fantasztatikus volt a TK, Varda es Lamorak gratulalok es koszi ß)
A szulinapos afterparty se volt rossz, csak mindenki hamar elment ß(
Remekul ereztem magam, remelem, senkinek nem masztam nagyon az idegeire ß)
Mellesleg az MTT kemeny mag redukalodott, mar csak ketten maradtunk Lamorakkal ß)
Mindenki tessek szegyellni magat! ß)))

Merin valin nostari ar estari ilquenen!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178155 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon ász volt a Tolkien klub!!
BODOG SZÜETÉSNAPOT MINDEN SZÜLETÉSNAPOSNAK, AZTSETOMMENNYIEN VAGYTOK!! Legyetek rosszak:))
Nemtudok többet írni :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177760 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nah, már mindenki mindent leírt a teázós buliról, szóval én csak annyit teszek hozzá, hogy télleg naon jó volt, csak másnap voltam kissé KO... :D Sok tea, kevés alvás... :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177453 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok,

Beszkenneltem egy csomó tavalyi képet, letölthetitek zip fájlok formájában. Svint sajnos, úgy tűnik, hiába kértem h tegye fel őket a galériába, legalábbis eddig.

MTT Karácsony (Kismaros): www.emeraldair.net/temp/kismaros.zip

Tábortüzes tali (Látóhegy): www.emeraldair.net/temp/tabortuz.zip

Az utóbbi képek között exkluzív felvételek találhatók a teljesen kopasz Telcontarról. :mrgreen:

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177245 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem tudom eléggé megköszönni Hegyikének a bulájt!!! :D

Nnna...
Úgy kezdődik, hogy fejvesztetten sietek - késéssel - a Batyira, Eleniel társaságában, útközben becsatlakozik kiskószám is, fél 8 előtt érünk oda.
Ott van Orsie, Pennie, Sonica, Előd, Silmeniel, Szürke, Fim, Ulmo, Min.... Min nyakamba borulása egyből elfeledteti minden gondomat :wink:
Eleniel elhúz, mi megtudjuk, kár volt sietni, míg Hegyi visszaér a kazival, addig elmegyünk TEÁT venni.
Meglehetősen színes a kínálat, én maradok a Sangría-Miruvornál, Sonica dobozos jegesteával (gy.k.=sör) pakolja meg a kosarát, mindeközben türelmesen állja faggatózásomat a RingConról és Craigről.
Belesünk a könyvesboltba is (Fegyverek és Hadviselés Középföldén RÚLZ!), míg nem közlik, hogy záróra.
Estel cipeli a táskám, Mintünccel egymás nyakában lógva artikulátlanul röhögünk, majd aggódva megállapítjuk: még józanok vagyunk, mi lesz itt később...? :roll:
Csekély buszozás után a tett színhelyére érkezünk, Hegyike befut, uccsó instrukció: "Mindent szabad, csak üvölteni nem", ez kiemelten Nekem címezve, merthogy én "híres vagyok a hangomról".. (CICA, EZÉRT MÉG SZÁMOLUNK!! :twisted: )
Silmeniel elbúcsúzik. :(
Hegyirabló buzgó politikai propagandával tarkítja a lepakolást, Orsie mosogat, megnyílnak a TEÁT rejtő dobozok és üvegek, még egy adag mákos süti is kerül.. (Szent ég, már ópium is! Hova kerültem!)
_Neo is befut, Előd még sehol.
Kezdenénk nézni az Oscart, de Hegyirabló javaslata alapján inkább benyomulunk a szomszédos pici szobába, StarWars á la Hungary-t nézni.
_Neo beüzemeli a chatet.
A hangulat hiperbolikusan emelkedik.
Indul a film, férünk ahogy férünk, mindenki egymásba kapaszkodva figyel, Hegyirabló kommentál.
Semmit nem értek a filmből, de a fíling szuper.
Vége a filmnek, indítanánk újra a chatet, mindenki a saját megjegyzését akarja beíratni, _Neo nem fogad szót, a vezeték nélküli billentyűzet hamar kikerül a keze alól, és elszabadul a pokol: a falatnyi helyen kitör a THK, dől minden, ami borulhat... újaj.... :lol:
Visszatérünk a TV-hez, Oscart nézni, Sonica, Pennie és Orsie _Neoval maradnak a gép előtt.
Befut Előd is.
Fim sorban fojtogatja mindazokat az embereket, akik Szürke LEP-es alakítására mernek célozni..

RÓÓÓÓÓZSASZÍÍÍÍNŰŰŰ PÁRDUC Rulz!! :twisted:
A mákossüti elfogy, a többi rágnivaló meglepően alkalmas dobálódzásra, közben pereg a műsor (Livike SZTK-keretes szemüvegben érdekes).
Már a sokadik Oscarnál tartunk, Minék búcsúzkodnak, Fim Estel nyakába mászik, én ezt kihasználva Hegyirablónál keresek menedéket.
Már a forgatókönyvnél tartanak...
Rendezői Oscar, Lij a képernyőn összeborul PJ-vel, mi meg a képernyő előtt egymással, lassan Szürkéék is készülnének.
LEGJOBB FILM A ROTK!!!!
Yesss... Hangos helyeslő ordibálás... nna, ennek is vége, talán menni kéne...
Ne menjetek.. deee, muszáj....
És egyebek.
Végül indulunk, én konzultálok Orsie-val fanfic-ügyben, végigpusziljuk a népet, majd hazagyalogolunk a Móriczra Estellel... hosszú séta... buu...

Summázva ennyi.

És persze MINDENKINEK KÖSZII!!!! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177237 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

_Neo írta: foleg a tuncos labak rulzanak ß)


Nekem inkább halálfejesnek tűntek... :twisted: Vagy esetleg hal-elf-fejek voltak? :wink: Na jó, befejeztem...
A képek tényleg jók, csak némelyik kicsit homályos.
Most jöttem csak rá, hogy az egyik legkézenfekvőbbet felejtettem ki: KÖSZÖNET A SZERVEZŐKNEK!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177223 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

elodyke írta: Ulmoék és Estelék Jóvoltából még sutemény is volt a teázáshoz.. bár ők hamar kifulladtak. de mi meg maradtunk es betejjesitettuk azt amiert mentunk.. az 5 órai teázást :) ))


Nincs is jobb egy ízletes, jól elkészített ötórai teánál :)

Thx everyone a kellemes estéért :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177219 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Eszembe jutottak még farsangi dolgok:

Köszönet Telcontarnak a vetélkedőért, cés főleg a csapatársaimnak, hogy nem csaptak agyon, amikor nem tudtam a vargot elmutogatni.
nagy- nagy köszönet Ery Rokonnak a hajnali háromkotr történő értékelméleti eszmecseréért!!! (Amikor megérkeztem, valakinek az első kérdése: ugye Te filozófus vagy?- Válasz: Szókratész filozófus. Én csak tanultam filozófiát....)

Köszönet a hónak, hogy esett, és igazi, szép farsangi báli éjszakát varázsolt nekünk! Gyönyörű volt hazafelé a behavazott táj, és a havas fenyők Gödöllő környékén!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177213 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
szal a teazas.. sok fele tea volt de a legjobb az talan valami okbol kifijolag a spar tea lett merthiszen az volt a legolcsobb tea..=> abbol volt a legtobb
Ulmoék és Estelék Jóvoltából még sutemény is volt a teázáshoz.. bár ők hamar kifulladtak. de mi meg maradtunk es betejjesitettuk azt amiert mentunk.. az 5 órai teázást :) ))

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177139 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya!

Igy hajnalban hazaerven, 2 oraval az elso gyakorlatom elott, szeretenem megkoszonno Hegyilablonak az esti teadelutant! Remekul ereztem magam, s szerintem ezzel nem vagyok egyedul.
Reszleteket majd egyszer ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177097 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Rabyn írta: Farsangi képeim kep.tar.hu/rabyn (nagy nehezen csak megcsiáltam! köszönet érte a segítőknek!)

Nagyon jó képek, Rabyn! Teljesen visszaadják az egésznek a hangulatát. Öhm... akkor kicsit meglepődtem ugyan, mikor találtam egy képet a saját halálfejes lábamról... :roll:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177069 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én nem akarok senkit se külön kiemelni, mert mindenkinek ugyanannyira köszönöm ezt a farsangot. De azért egy-két köszönetet leírok:

Köszönöm:

:arrow: Thaurcinak, Rycinek és Erynek az Angyalkás ccért (Melkor forever)
:arrow: Thaurcinak külön a kijövetelt :)
:arrow: sissnek, hogy a nővérem
:arrow: Lélinek, hogy annyi mindent kaptam tőle, és hogy van
:arrow: Minnek és Ulmonak, hogy vannak :)
:arrow: az utastársamnak, Ardennek, hogy még a Westendbe iskibírt engem :D
:arrow: Nimdorcinak a kazit és a depisarkot.
:arrow: Drizztnek, hogy befonhatta egy tincset a hajában és hogy a csapattársam volt. (DFC rúlz)
:arrow: akiket kihagytam :D Veletek élmény volt bulizni!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177062 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!
Megpróbálom összeszedni a messze kószáló gondolataimat, sé egységes formába önteni, ami vsz nem fog siekrülni, szal egy kis köszönetnyílvánítást csak:

:arrow: Fiocinak, Rycinek és Erynek Melkor Angyalaiért
:arrow: Ardennek, hogy nem ölt meg, hogy nem hoztam vissza a könyvét + a cdért is külön köszönet)
:arrow: Rycinek szintén a cd-ért (a Blackmore's Nightról mindig Ti juttok eszembe)
:arrow: Rogue-nek, hogy van és hogy elengedték
:arrow: Sissnek a sminket és a koreográfiát
:arrow: Drizztnek ,hogy befonhattam a haját (Drizzt Fan Club rulzzzzz :D )
:arrow: Galadhnak, hogy állítólag félelmetes vagyok :D
:arrow: a fellépőknek és szervezőknek az egész éjjelt
:arrow: a dep-sarkot Nimdorcinak és mindenki másnak aki ott volt
:arrow: Nimdorcinak a kávét és hogy meghallgatott ("ez negatív hatással volt a személyiségfejlődésemre")
:arrow: Alyrnak a nekromanta-sütit s hogy ott volt
:arrow: Fiopcinak, Sissnek és Ardennek, hogy megkértek menjek ki eléjük a Keletibe
:arrow: Ryci nagyszüleinek, hogy náluk lehettünk
:arrow: Erynek a sztrapacska-elméletért (és hogy emiatt sikerült eltéveszteni a megállót)
:arrow: Erynek, Ardennek és Szürkének, hogy nem röhögték ki nagyon a koreográfiát csak kicsit :D
:arrow: Anának a metááááléneklésért (és a hátsó sornak a headbangelésért)
:arrow: Telcontarnak a kretén vetélkedőért
:arrow: Aranymagnak, Oneringnek és Elanornak a csapatunkért, amivel sok pontot ugyan nem kaptunk, de fergetegesen éreztük magunkat
:arrow: azoknak akiket lefényképeztem :twisted:
:arrow: Kincsőnek, hogy nem nyakazott le hogy nem vittem neki videokazit
:arrow: Alyrnak ugyanezért csak neki filmet kellett volna vinnem
:arrow: Hajninak a paródiáért külön
:arrow: Lamoraknak a Love Me Tenderért
:arrow: az időjárásnak hogy ilyen kellemes volt :mrgreen:
:arrow: Köszönöm Mindenkinek, aki ott volt!!!!!!!!!!!!!
( :arrow: a családomnak, hogy nme lőttek le vasárnap ebédnél :lol: )
Amit/Akit kihagytam attól még bocsánatot is kérek!!!

pusssz!!!

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177024 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Minerva írta: [size=9:2vnqx7ic]És bocs, Brisa, amiért lesmároltalak :oops: Nem direkt volt ám! :D [/size]


Pszt, még Ulmo vagy Svin meghallja. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Amúgy semmi gond: az a tanulság, hogy előbb a fejet kell távolítani, és csak utána a testet. :wink:


Az én képeim is tök jók lettek. Csak még csomót álló alakba kell tornásznom (a nyakatok védelme érdekében), aztán Svinnek fél napot könyörögnöm, hogy feltegye a TolkienHU-ra. De utána már ti is láthatjátok.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176862 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Most hogy mindenki megnxugodott, hogy olyan keveset írtam, azért írok még, hátha véletlenül elolvassa valaki...

Kezdjük otthon:
Délután észreveszem, hogy pár órán belül indulnom kell, de a beígért nekromanta süti még sehol... rohanvást fogtam neki, így is tűzforró volt mikor dobozba raktam, emellett félig nyers is.
Megyek villamoson, először senki ismerős, aztán mintha... és igen, a hölgyeket ismerem, csak fogalmam sincs mi a nevük. Bemutatkozás sikeresen elbliccelve, megyünk, mivel végre van aki tudja, hova is kell menni...
Oda is érünk, és látom ám, hogy mennyi sok ember van ott...
Sajnos az ismerőseim közül csak a töredéknek tudtam köszönni, a többiektől elnézést kérek (ha észrevették hogy nem köszöntem nekik)...
Műsor, megint műsor és megint. Most látszott milyen sok kreatív egyén van itt... (nem kezdem el felsorolni, egyszerűbb ha azt írom: mindenki nagyon jó volt)
Jelmezesek szintén nagyon jók meg még jobbak voltak, nem is tudtam dönteni, ezért aztán bárhogy kért is Brisa, nem szavaztam.
Továbbiakban:
- Elvis éééééél!
- Batti beszéde rulz! Engem nem zavart, hogy addig húzta, sőt!
- Karikatúrák biztos rulz de csak Ankalimonét láttam, nem lehetne lefényképezni őket éd feltenni valahova?
- Nem azért mondom, de a nekromantasüti fogyott el először...
- Azért, hiába néznek rám a borzasztóan csinos hölgyek, attól még nem megy bele a tánctudá s a lábamba és anélkül meg nem fogok táncolni
- Meg az ajtót is kell támasztani, különben nem is tudom mi lett volna...
- Egyébként meg sajnálom és szomorú is lettem miatta...
- Külön köszönet: Az összes chates hugaimnak, hogy ottvoltak, (majd ha megtanítotok akkor táncolok)
további köszönet a MAGUSos csapatnak, és ejnye Erynek amiért nem szólt az E-terv beteljesítése előtt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176805 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én csak annyit tennék hozzá, hogy…
I LOVE YOU ALL! *Min MTT-fetisiszta :P *
(Különösen LOVE Kedvesem, lányaim, unokáim, testvéreim, felmenőim, oldalági rokonaim, barátaim, kutyáim, macskáim… *szipp*)
Pók, köszi, h rányomhattam a homlokodra azt a nyilat :twisted: Tök jól esett :evil3:
A táncverseny, hihi... Amatőr, de baromi lelkes kategória... :lol: Köszi skacok! :lol:
[size=9:1rgxl9z2]És bocs, Brisa, amiért lesmároltalak :oops: Nem direkt volt ám! :D [/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176750 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Farsangi képeim kep.tar.hu/rabyn (nagy nehezen csak megcsiáltam! köszönet érte a segítőknek!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176741 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos hát hol is kezdjemmegérkeztem ugye kb 5 felé megérkezem egy pulthoz ahol két számomra ismeretlen alak áll. Az egyikőjük rámköszön és megkérdezi ki vagyok. :D Szóval még mindig nagy H val és nagy B vel írom a nevemet :mygreem:
Végigpuszizkodomazokat akiket ismerek.
Cuccbehozatal.
Lepakolás, elbúcsozás jóanyámtól. De hol van Alcar :?: elég érdekes vagyok tegezzel a hátamon és íjjal a kezemben ezért megkeresem kiderül hogy szegényt a férfi mosdóba küldték átöltözni milyen gonoszságra vall ez kérem ? :evil2: Nos hát szó ami szó megtaláltam a haja eléggé szimpinek tűnik de néhol gyér a szőlőközöző sűrűsége :D * nemhiába egy modern Legolas áll előttem. Mobil Óra Kamera  jó összeállítás!

Itt most ugrok egyet

Előttem áll JOSEPH ANTON BRUCKNER személyesen. Meglárom Feanor fiát naná hogy a hátsó sort választom :D

Jelmezek:
Egy Haldírrt Gyémi személyében, Egy Elvist Lamorak személyében (Lamorak! gratulációm)
Szó ami szó elérkeztünk a felvonuláshoz. Láthattunk egy Melkort és angyalait, Egy Legolast aki idegen nyelvet beszélve majdnem leőtt valakit de magyarán nem, egy szemet, egy kanalas dúnadánt, mennyi entasszony,
Fésűs Haldír, de mindenek tetejében :D Gollam és Halacka :D .

JÉÉ Nodlee! (de gyors vagyok)

Tánctanítás rulz! Ügyi vagy Mau!!

Bálkirály:Elodyke
Bálkirálynő:Silmeniel

***
Neo kipaterolása jelképesen ugye? :D

Gumipók megismerése a zongoránál
Cicafül megismerése
Aral megismerése

Vetélkedő, Telcontarral :D no comment /Harry Potter/ :D

Aeglos táncra akarom hívni, de elment :cry: jajj énnekem

Megismerkedem KhAOS-szal felmerült az 5let hogy megalapítjuk az elvált szülők gyermekeinek klubját :D :D
Tarjazoid beütések MECSI a király:D

Jaco a zongoránál gumipók mint biztonsági őr figyelmezteti a zongoristát hogy ez nem az otthoni zongorája!

Végül megismerem Brisát és Brandírt is személyesen hogy már ők is tudják ki vagyok.
Búcsúzás pá mindenki
Az utolsók is elmennek pápá!
Még várunk a taxira(anyu) 10 percet és megérkezik a várva várt opel astra, eközben duma- duma
Beülünk.
Duma duma
5 perc után anyám hátrszól nem vetted észre hogy Alcar már rég alszik? (hoppácska :D )
alvás küldök egy sms-t valakinek már emlékszem kinek :D
Veszprém ébredés, emlékeim szerint ahogy én láttam akkor:
Kinyitom a szemem Alcar nyújtózkodik hátraszól toma nem akarsz angolt tanulni?
Mondom: mi van?
elkeztde magyarázni a Gerund. igealakot
magamban mondom úristen miről van most szó!
Nagynehezen valami megragadt bennem
Elbúcsúzunk Alcartól és hazatértem
9 15 kor sileresen elaludtam
hát ennyi lenne az és beszámolóm.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176730 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jaaj, annyira nehéz egy ilyenről élménybeszámolót írni… Jó volt, szép volt, és mindenkit nagyon szeretek (ahogy azt hajnalban el is kezdtem a népek tudomására hozni. ;) )!
Össze-vissza itten kavarognak a képek az egészről, pláne, h baromi sokat aludtam… :)
Na de azért vmit összehozok, mert nem mehetek el mellette szó nélkül.

Először is köszönöm Rogue anyukájának, h elengedte Roguet, mert nagyon szeretem… ;) És köszönöm neked, h táncoltál velem, még mikor álmos voltál és fáradt, akkor is, és ott voltál velem, és füstöltünk is konkurenciát a dohányosoknak, és beszélgettünk, és minden.
Hatalmas köszönet Sissnek, h tanított nekünk koreográfiát :D és kisminkelt, köszönet Fionak és Thaurnak h anno kiötölték, h legyünk Melkor angyalkái és h rám is gondoltak, Erynek, höhö, hát tudod. :) Szóval h az angyalkái lehettünk. És Ardennek, h nem röhögött ki (annyira), mikor próbáltunk, és a „RyanabecsettintMelkorba”-t. :)
Ardennek továbbá h táncolt velem, és nem is lépett a lábamra. :) És a tánczenéért Ulmonak, h berakta a Blackmore’s-t. Mert az szép és jó és öröm volt rá táncolni.
Ha már a táncnál tartunk, Drizztnek, h hosszas fülrágás után haljandó volt táncolni, és te sem léptél a lábamra. ;) És nagyon cexi voltál a fonatokkal. B) És kikérem magamnak, egyet igenis fontam én is! :P (Majd hagyok egy hosszúhajú egyént anélkül mászkálni… Hehe… Hát hogyne… :) ) Ja és a hajgumid nálam maradt, ha nem pótolhatatlan, megtartanám, és a Drizzt Fan Klub nevében szent ereklyeként őrizném. ;) És neked még azért is köszi, h jáccottál velünk vetélkedőt, és nem léptél le. Ezért köszi másik 2 kedves csapattársamnak, Roguenak és Fionak is. És Telcontarnak, h szervezte. (De azért nem, h belepofáztál a táncunkba, és miattad majdnem leejtettük a poharat. :evil: Gonosz lefogyott Mikulás. :P )
Köszönet a műsor minden résztvevőjének, h az énekesek szépen énekelnek, a versmondók szépen mondanak versek, Leguán szépen gitározik, táncosok szépen táncolnak és mindenki nagyon ügyes. ;)
Kriszanának, h énekelt metááált, és a hátsó sornak h headbangeltünk. :D
Alyrnak, h a bátyóm és h eljött. (És bocsi h keveset beszéltünk. :( )
Fqqdk-nak és Nimashilinnek, h szóval tartottak és aranyosak. :) (És jófejek. :) )
Lamoraknak az Á Mele Milyá-t és a rózsaszín inget. :D
Szofinak, h az Anyám.
Süneenek és Ladislasnak a jelmezükért. :mrgreen:

És bocsi azoktól, akiknek nekimentünk keringőzés közben, majd legközelebbre növesztünk egy kicsivel több szemet. :)

Na, ennyi jutott egy szuszra agyhelyembe.
Hatalmas pusssssz és ölelés mindenkinek, és akinek még nem mondtam volna elégszer:
NAGYON SZERETLEK TITEKET!!! *emotikonnemfejeziki*

Áhh, még vmi: Nimdorcinak és Thaurnak a dep-sarkot, és Elanornak, h ezentúl mindig Lupin fog róla eszembe jutni. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176713 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na itt vagyok. :twisted: Igyekszem mindent leírni (márcsak azért is hogy ne felejtsem el :) ), bár az időrend kicsit összekavarodott bennem...

Délelőtt a fodrásznál, majd fél 4-ig hajcsavarók a hajamban, de amikor kibontjuk, fésülni sem szabad, mert kimegy belűle a göndörség. :roll: :) (Persze mikor hajnalban hazajöttünk, csak bedőltem az ágyba, és akkor sem fésülködtem, amikor este fölkeltem tanulni. :roll: Így reggel rémálom volt a fésülködés, "már a fél hajam kijött, de a kóc még mindig nem" - ahogy azt elővezettem a barátnőmnek délelőtt. :) Hiába, a szépségért meg kell szenvedni, legalábbis merem remélni hogy legalább jól nézett ki. :roll: Soha többet nem csavar(tat)om be a hajam!... :roll: ) A tett helyszínére értünk, majd elkészült a hobbit-lábam, amit a hosszú ruhám miatt a nép fele nem vett észre... :roll: Sütikirakás (megjegyzem mi vittük az egyik püspökkenyeret és kókuszgolyót), üdvözlések, puszik, nekromanta-süti ami úgy tűnik mégse volt mérgezett 8) , viszont finom volt. Majd kamera-felállítás, helyfoglalás, kezdődik a műsor. 2x 1 óra bűvölet - fantasztikusak voltatok! 8O Mint már említettem, egyszerűen nincsenek rá szavak. Nem emelek ki senkit, mert nem tudnék felsorolni mindenkit. [size=9:38xitimb]A kamera csatlakozóját csak kb. 6x rúgták szét, nem tudom ki, de köszönjétek annak hogy pár számból hiányzik valamennyi. :roll: [/size]
Mathom-díj, Gandalf-díj. Még 1x gratula! :wink:
Ringhez hasonlóan _nem_ vagyok Csűrös Rozi, de legalább cserjelánynak nem nézhettek :tongue:
Megkapom az 1-es sorszámot 8O , rajtam kívül senki nem hallja, hogy mit kér Galadh, mit kell mondani a jelmezeseknek, de nem baj. :) Legolas alias Alcar keresztapu, Arwen és Aragorn by Ladislas és Sünee, Haldír és csatlósa by Beleg és Nim Apu, Gollam és a Halacka by a két csodálatos táncoslányunk, entasszonyok és még sorolhatnám...
Finom sütik és innivalók, pohárkeresés 50x, de mindig meglett. :twisted:
Éneklés citerával, gitárral, zongorával az éjszaka különböző pontjain.
Imádok veletek énekelni! Csak azt sajnáltam, hogy nem tudok osztódni, mert egyszerre táncolni az egyik teremben és énekelni a másikban sajnos nem megy. :roll: :)
Nyitótánc és Batti.
Keringőtanulás Petivel majd Rózsa/anyuval, szegény Brandírra sokan nem figyelnek/figyelünk, táncverseny (szintén megörökítve egy része by kamera). Új király és királyné, Kriszana Nigthwish pólóban :) , Lamorak produkciója :) . Tánc, beszélgetés, tánc, beszélgetés, evés-ivás.
Alyr támasztja a falat, hogy ne dőljön ránk az épület :) , Szürke sikertelenül próbálja rávenni hogy táncoljon, pedig még a falat is támasztaná helyette :) , de azt csak Alyr tudja jól. :twisted:
Hajnali egy felé már akadt egy-két ember - de tényleg csak néhány! - aki túl mélyen nézett bizonyos tartalmú pohár(ak) vagy üveg(ek) fenekére... :roll:
Vetélkedő, Beleg játszik, majd mégsem :arrow: beszervezzük Kenzát, Beleg mégis játszana, így beáll Estelékhez, majd Kenza mégse játszik és beáll helyette Vénia. :roll: :) Poharas tánc - fél perc után kiestünk... :roll:
Activity - capkodós halacka 12 mp alatt :D , hála Nólindir jó példájának.
Drazsészeletelés, Telcontar nagyon szigorú... :roll:
Kérdezz-felelek játék :D .
Beállhat-e _Neo vagy sem, csakazértis mertem igent mondani 3 nem után. :twisted: 8) Nem értem miért kellett ilyen véresen szigorúnak lenni, hiszen csak játék volt. :roll: :idea:
Mithriling, Harry Potter, Vimpár Gittegylet, LEP, csúcsos süveg, nem-tudom-mi-volt-még, de az utolsó kérdés: "Fárasztó vagyok." "TELCONTAR!!!" :D , és nem mondtam be pedig megfordult a fejemben, hogy ez a játék, de jó ez így, éljen a sok 3. helyezett. :wink: Toll-eregetés. Talán nekem ez a játék volt az este fénypontja, persze a műsort nem számítva.
Rock-tanulás, nagy kár hogy a zene közben megholt... :roll:
nem baj, éneklés. Jacopo és az orgona: "ki házasodik?" :D a folytatás sejthető :twisted: .
Pakolás (részemről nem túl aktívan :roll: ), nagy halom maradék kaja, kettes számú megőrzött poharam :) (az afterpartys is megvan), végre összecihelődünk, Iru, Pók, Pippin, Rózsa, szerény személyem valamint egy gitár, egy citera és egy szintetizátor a mi kicsi kocsinkban 8O , Pippin elalszik, csak az a baj hogy rajtam, majd fölébred, Pókék kiszállnak, Póknak még van energiája kutyát sétáltatni 8O , végre irány haza, alvás, tanulás, fórumozás, alvás, jajnesulibakellmenni, 11-ből 11 Oscar - éljenéljenéljen! :D , egyszóval fantasztikus hétvége volt, rég nem éreztem magam ilyen jól, ezzel csak a LEP-ek és a tábor vetekedhet. :wink:
Köszönöm, hogy vagytok, és közétek tartozom!!!

Közérdekű közlemény:
Aki szeretne másodpéldányt a szokásos béna kamerázásomból, a szokásos 1 db min. 180 perces üres videokazetta ellenében kaphat!!!


Szeretlek Titeket!!! :cry:
Harmanyandis, a hobbitlány
[size=9:38xitimb](netessékbelekötni hogy hobbitoknak nincs quenya neve :roll: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176710 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Nólindir tg. írta:

KhAOSZ írta: :arrow: Alcarcalimonak, hogy ír ilyen verseket (Hé, le tudtam írni a neved puska nélkül!!! :dance:


Le, csak rosszul... :heu: :biggrin2: (-n)


??? Alcarcalimo a nevem, röviden Alcar (a Róbert Quenya megfelelője). Alcar (dicsőség) + calima (fény, ragyogás) + -o ffi rag.

apropó, MTT-s vicc (bocs, ez off...): melyik a legquenyább testrész???
hát az alcar...
Amúgy szeretném megköszönni Holtak_Vezérének, nemcsak az íjat, a nyilakat és az ujjvédőt, hanem a klassz ALCAR-védőt is... :wink:

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176655 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kettős érzéssel indultam el otthonról, az egyik érzés az öröm volt a másik kíváncsiság...
Idővel elmúltak...

Köszönöm azoknak akik ott voltak, hogy ott voltak, különös tekintettel a chates és vimpár rokonaimra, - még akkor is ha táncolni akartak, pedig megmondtam, hogy ha nem támasztom az ajtót, összedől az egész épület.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176626 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nahát, itt vagyok, és annyi gondolat és érzés kavarog bennem, hogy el sem tudom mondani. Ezekből az érzésekből általában a szomorúság tűnik ki így MTT-bulik után, de a többi érzés is ott van, csak őket nem tudom megfogalmazni. Mindenesetre igen erőteljesek. :wink: Igazából már majdnem két éve járok erre a fórumra, de nem sokan ismernek, mert talikra nem tudok olyan sokszor. De igyekszem, asszem látszik az utóbbi időben. És azokat az embereket, akiket ismerek, azokat teljes szívből imádom! Na, ennyi volt a lelkizés-))
Összefoglalva: hatalmas jó volt a buli, gratulálok Siléknek, köszönök mindent a vezetőségnek, a szervezőknek, mindenkinek! Nagyon-nagyon szeretlek titeket!
Külön köszönet:

:arrow: Hát, igen, Lamoraknak, a Bátynak, aki sziklaszilárdan ott volt a háttérben, ha elfáradtam vagy elkeseredtem, vagy csak eszembe jutott, hogy de szeretem, és megölelt-) És azt a fuj-jajdeerős kávét (hajnalra remegett mindenem - koffeinmérgezés?-) túl sok kólát ittam + az a kávé sem volt semmi) Szal köszönöm (ja a CDt is) és LFK forever!
:arrow: Aztán aki még hatalmas örömöt szerzett nekem mindvégig, az Ryana, köszönöm, hogy a barátnőm vagy, mert mostmár akár tetszik, akár nem, tényleg az vagy, köcc a sok táncikálást, lelkizést, beszélgetéseket (KHM Te tudod, miről beszélek)-)
:arrow: Köcc Drizztnek, hogy megismerhettem, és hogy elviselte, hogy hülye voltam (nem vagyok ám mindig ilyen), hogy rátehettem a lábamat, meg hogy hagyta, hogy lefárasszam (bár azért te sem voltál semmi...-) ) Ja éa hogy úgy néz ki, mint Jamal, de ez lényegtelen, mert úgy sem érti senki, még ő sem.
:arrow: Alyrnak, hogy van, akkor is, ha szomorú de nem árulja el!
:arrow: Estelnek mindent, mindent, mindent
:arrow: Ardennek a táncit (ja és metál!) és a headbangelést keringő közben
:arrow: Thaurnak, hogy imádom-)
:arrow: Mogynak, Póknak (ja kösz az ölelést), Neonak hogy megismerhettem őket
:arrow: a csapatunknak (Fio, Ry, Drizzt) hogy a csapatunk voltak
:arrow: ezenkívül mindenkinek a kedves mosolyokat, szavakat és nagy öleléseket (aki még eszembe jutott: Mau, Sissee, Szofi, Morgi, stb stb stb sorolhatnám estig, bocs akit kihagytam.)

Ja, és az a vámpírtánc (nemtom hogy hívják) csodálatos volt.

Szóval ennyi. És próbálok sűrűbben jöünni, mert igazán hiányoztok. Pusza
Rogue

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176609 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ulmo írta: - Gandalf-díj (Gratula AnKalimon!) Most már szeretném tudni, hogyan tudtátok ezt ennyire titokban tartani :hein:

Mondok valamit: ezt hívják úgy, hogy szeretet :) A Tagság ennyire szeret titeket, az elnökséget, hogy képes egy ekkora hatalmas titkot is megőrizni, csak hogy nagyobb meglepetést, és annál is nagyobb szeretetet sugározhasson irántatok az adott időben :)

Ölelés a Vezetőségnek! :)
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176570 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jajj, gyerekek, én totál lemaradtam...

(éjjel, míg mások Oscart néztek, én regényt írtam, még mindig beszámíthatatlan vagyok, és alig találom a billentyűket, bocs)

KÖSZÖNÖM:

:arrow: Először is mindenkinek, hogy (már amennyire láttam az idegességtől) figyelmesen hallgattátok a szavalásom - bocs, ha halk voltam!
:arrow: Kriszanának, hogy beválasztott a műsorba
:arrow: Leguannak Éomer daláért.... TE DRÁGA!!!!!!! :wink:
:arrow: Estelnek, hogy enyhített kisebbségi komplexusomon a legszebb őszi lórientünc láttán (gy.k.=Fin)
:arrow: Erynek, MINDENÉRT!
:arrow: Szofinak, Arlithnak és mogynak a BESZÉLGETÉSÉRT, nagyon hálásan köszönöm!
:arrow: Lélinek az éneklésért, és azért, hogy visszaadta a hitem abban, hogy az első (meg a sokadik) benyomás is mewgváltoztatható. Ha igyekszik az ember (tünde)
:arrow: Minnek a jó kis marhulásért, meg a kedvességéért, meg egyáltalán, hogy OLYAN, AMILYEN!
:arrow: Mautestvérnek a beszélgetésért
:arrow: Aeglosnak a bizalmáért
:arrow: Angwennek, a kedvességéért
:arrow: Felagundnak az őszinte elismeréséért (nagyon jólesett)
:arrow: Adastrának, hogy ott volt, meg a kritikáért
:arrow: Hajninak a Helm-szurdokos jelenetért (HALDÍR LIVES!!!! :lol: )

Meg akit még kihagytam...

KÖSZÖNÖM, HOGY VAGYTOK, KÖSZÖNÖM A BULIT, ÉS A KEDVESSÉGETEKET!!!! :oops: I LOVE EVERYONE!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176530 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jajj, még kihagytam néhány igen fontos dolgot:

Például le szerettem volna írni, hogy mennyire jó volt Alcar spagetti-fejű Legsie-je, Haldír-Beleg fésülgetése és a Sünee-Ladi mókusos páros... :lol:

Persze kimaradt a gratuláció is a Mathom- és Gandalf-díjasoknak és a Királyi Párnak...

No más:

_Neo írta: Igazabol csak az egyik volt holland, a masik finn, de majd felmondatom vagy tesztet iratok, hogy megjegyezted-e ß)


Tudom, hogy finn volt, de arra már nem emléxem... Viszont a hollandot jól elraktároztam, hisz ki tudja, mikor lehet az embernek szüksége ilyesmire, ugye? :wink:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176523 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát akkor én is próbálkozok, bár én sem hiszem, hogy mindenre kiterjedő lesz a beszámolóm...

Akkor csak pontokba "riasztva":

Köszönöm:

:arrow: Angwennek, hogy van és hogy ott volt velem (magyarázzam miért? :D )
:arrow: A Szervezőknek, hogy megszervezték ezt a fantasztikus bulit!
:arrow: a tg-knek, hogy most is hozták a megszokott (?) formájukat :agree: :mrgreen:
:arrow: gillznek, hogy Evanescence-t énekelt (és nem is akárhogyan ám!!!) :agree:
:arrow: Elodykének az egész produkciójáért úgy ahogy volt!!!
:arrow: Mindenkinek az István i aranért hajnali fél négykor
:arrow: Launak, hogy alhattam nála (így utólag... ;) )
:arrow: Nólindirnek, aki mindenképpen meg akart menteni attól, hogy elaludjak :roll: (nem sikerült :P )
:arrow: A csapatunk többi tagjának (Angwen Lau, Leguan), hogy milyen ügyesek voltak
:arrow: Prof Dr Leguannak, hogy sikeresen megműtötte a franciadrazsékat :mrgreen: (Telcontar: legalább 3 pont volt, ha nem 5!!! :twisted: )
:arrow: Mindenkinek, aki volt olyan bátor, hogy megkóstolja a sütimet, és ezek után még ahhoz is vette a pléhpofát, hogy odajött és megdícsérte (Ígérem jövőre még jobbat sütök!!!)
:arrow: Mindenkinek, akivel egy kicsit is beszéltem! Köszi mindenki!!!!

Jövőre veletek, ugyanitt!!! :cheers:
Bár nem 72-es, de legalább lila :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176519 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Drizzt írta: A következő "köszönet" Cserjelány'nak jár :) :P , aki elől nem tudtam elmenekülni...meghát meg is ígértem neki, hogy befonhatja a hajamat...jah, és a többieknek is, akik ezzel foglalatoskodtak... MIUTÁN HAZAÉRTEM FÉÉÉÉL ÓÓÓÓÓRA KELLETT AHHOZ, HOGY KIBONTSAM :evil: :twisted: :) ...majnem elaludtam közben, meghát az emberek is furán néztek rám az utcán :)

:D :twisted: :twisted:

Gillz, tényleg fantasztikusan énekeltél, minden a helyén volt,
és az előadásmódod is :itscool: rohangál a hideg a hátamon,
olyan szép volt.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176517 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Érzem nekem is kell valamit írnom a farsangról...
Elsőnek kriszanának kell, hogy megköszönjem azt, hogy anno amellett a vacsora mellett rábeszélt arra, hogy a fórum nézegetésén kívül vegyem ki aktívabban a részemet a közösség programjaiból (tudom ez nem a farsangról volt, de enélkül talán el sem mentem volna...és nem lennék talán énekkaros sem)...meg persze a szervezésért is köszi (ez a többi szervezőnek is szól persze :) ), és azért is köszi, hogy elviselted azt eddig, hogy a leglehetetlenebb időpontokban kötöttem bele a legváltozatosabb dolgokba :) , dehát nem is én lennék, ha nem...
Köszönöm az énekkar többi tagjának, hogy velük énekelhetek, és, hogy a farsangon is velük énekelhettem...annyiradeannyira szeretlek titeket :) :oops: . És nagyon jól énekelt mindenki :) .
Köszönöm Eszternek azt, hogy rávett, arra, amire eddig senki nem tudott, és megpróbált megtanítani keringőzni...nem ő tehet róla, hogy csak kicsit sikerült :) ...és elviselte, hogy néhaööö, hát nem oda léptem ahova kellett volna :) (de akkor is te léptél a lábamra többször :P :P ). Ja, és a paradicsomlevet is köszi (nem is tudtam, hogy szeretem :) ), meg a Khirályt...És a többi sokmindent is...
A következő "köszönet" Cserjelány'nak jár :) :P , aki elől nem tudtam elmenekülni...meghát meg is ígértem neki, hogy befonhatja a hajamat...jah, és a többieknek is, akik ezzel foglalatoskodtak... MIUTÁN HAZAÉRTEM FÉÉÉÉL ÓÓÓÓÓRA KELLETT AHHOZ, HOGY KIBONTSAM :evil: :twisted: :) ...majnem elaludtam közben, meghát az emberek is furán néztek rám az utcán :)
Csak, hogy a műsorról is írjak...fantasztikus volt minden előadó, az énekek...főleg a régóta nagy kedvenceim között leledző Scarborough Fair, és Gills Evanescence dalai...a táncok...eszpesöli' Lau, akit én még nem láttam így táncolni, éshát én sem hagyhatom ki Elődöt, aki fantasztikus volt, még az alacsony asztal ellenére is (és köszi, hogy Ádám és én hallhattuk a főpróbát :) ), és azt is szeretném neked megköszönni, hogy a barátod lehetek (mondhatom ezt ugye ? :) ).
A díjátadók is nagyon jók voltak (hol van ehhez képest az oscar :) ...)
Nagyön örültem, hogy végra találkozhattam Ryana-val...köszönöm azt, ahogy beszéltél velem, és ahogy NEM fontad be a hajam :) . Köszönöm Rúzs'nak :P :P a beszélgetéseket :) .
A végére hagytam (tudom...tudom...hagyjam mán abba :) ), de lehet az elejére kellett volna írnom, hogy köszönöm Póknak és Ádámnak azt, hogy gitároztak és én énekelhettem (és, bocs, ha elnyomtam néha másokat, de ha énekelek, akkor...akkor én nem ott vagyok lélekben, ahol fizikailag...valahol sokkal feljebb :) ), és a többieknek, akik velünk énekeltek, és nem üldöztek el hangom hallatán :) . Csak a Cserjelány (bocs Ring, de te már csak Cserjelány leszel nekem :P ) fogta be néhányszor a fülét :) .
Jaés' örültem Telcontar személyének is, akiről kiderült réghi' ismerős (bár én gyanítottam korábban is, de csak most lettem benne biztos).
Ezt tényleg mind meg kellett köszönnöm, mert soha ilyen jól még nem éreztem magam, mint ezen az estén, köszönöm ezt mindenkinek, aki részese volt, és remélem, hogy ezt egy év múlva még fokozni is tudjuk :) (na el bírnátok viselni egy szólóéneket tőlem? :) ), és bocs attól, akit lefárasztottam idő előtt :) .
Abba is hagyom, mert lassan én is szétszedhetem ezt a hozzászólást három kötetre :) ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.746 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére