Élménybeszámolók

Több
20 éve 7 hónapja #172502 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
kep.tar.hu/aielane
lett néhány szar kép.. meg van ami kisebbe jobb.. :roll: (ugye Ardie&Jac&Piroska? :mrgreen: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171525 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon-nagyon régen nem írtam már élménybeszámolót - de ez most különleges alkalom.
Tisztára, mint az iskolában: az asztal fölé hajoló fejek, a tollakat görcsösen markoló ujjak. És a fogalmazás címe:

Az első győri talim
8)

(változott a kor, a forma, csak hogy senki ne köthessen bele a felsorolásomba)

:arrow: reggel: túl korán van az a fél nyolc kelésnek - nyolcig lustizás, álmodozás, elmélkedés az ágyban
:arrow: úgy fél tízre beér a busz Győrbe, fogadóbizottság a peronon áll, Arden kiszúrja, hogy a busz máshová állt be
:arrow: puszik, Olórin és Toma majszolgatnak, velük később ismerkedem
:arrow: cucc lepak, elkezdem Ardenre tukmálni a mobilon, pénztárcám, hogy ne kelljen táskát vinnem (köszi szépen - így utólag is)
:arrow: zenepavilon: hightech mobilok csődje, Pannonhalma kiszavazása :tongue: , Tomával szerepet cserélünk: ő jósol egy boszorkánynak
:arrow: híd: Tomával senki ne üzengessen telefonon keresztül :cross:
:arrow: bolt: megtanulom, mi az egyperegy, eszeveszett vigyorgás a boltban, tisztelgés két szelet tarjának
:arrow: a nap fénypontja: Arden (mint bölcsészjelölt) és én (bölcsész) jobban számolunk fejben, mint Jacopo (mint progmatosjelölt) :smokin: :itscool:
:arrow: nagyon fázunk, a Fagyosszentek felvágnak, Toma kapva-kap egy megjegyzésen és beléptet a szövetségbe - mielőtt mindenki kezdene meghatódni, mint én tettem anno, a pillanatot nagy felbuzzdulás követi és Toma az összes jelenlévőt belépteti 8O
:arrow: kávéház: Olórin könyvének nézegetése ( :legolas5: , :eomer1: ), Tomával egyezkedünk, Fio megérkezik
:arrow: Kincső éppen felpattan a vonatra és az rögtön indul - tényleg olyan, mint egy filmben - imádom az ilyen pillanatokat :D
:arrow: játszótér: Tomával a szerzeményeit hallgatjuk/olvassuk, s a hintázás külön élmény, ha az ember közben keresztes várakról cseveghet
:arrow: megérkezik az öcsém (Maglor), most már két bőrkabátos-hosszúhajú-rockersrác kísérget minket :sungl:
:arrow: Delírium (hosszú vagy rövid i?) - a tulaj sráccal anno együtt jártunk németre 8) , a cseresznyés sör nagyon finom (kösz Arden), esztétizálások Jacopoval, dumálás Ardennel - és ezek variációi
:arrow: a banda jórésze biliárdozik vagy csocsózik (valaki majd tanítson meg mindkettőre, kéremszépen!)
:arrow: megérkezik Silmeniel!!!!!!! :hello: nagy buli igérete a levegőben,
és persze, amolyan 'női' beszélgetés :wink:
:arrow: Toma puszikat kap, de rá se ránt, csak a másodiknál - egy vigyor után mi is kapunk :D
:arrow: megjönnek Eiáék, már nemcsak Arwena fényképezget :)
:arrow: emberek elszórása :( előbb Tomának, de főleg a busznak, integetünk, aztán szép lassan a többiek is elköszönnek)
:arrow: Arden nagymamájánál készülődünk a buliba - Silmeniel: Arden megjegyzését, h túl milyen aprólékosan készülünk, szerinted beszólásnak vegyük?... :lol:
:arrow: buli!!!!! már csak öten vagyunk... :(
érdekes arcok, meglepően sok ismerős, találkozás egy osztálytárssal (nagy elképedés: Anna, te hogyhogy itt?), és tánc-tánc-tánc (olyan nagy party volt, hogy némi rábeszélés után még Arden is beszállt :evil3: )
:arrow: "otthon" punnyadás, majd alvás
:arrow: reggel irány a vonat - lógunk az ablakban, míg elindul, aztán ezt-azt megbeszélünk, és hármasban (Mau, Silmeniel és én) megváltjuk a világot :D

köszönet Tomának, Jacoponak, Ardennek, Silmenielnek, Maunak a beszélgetésekért, Thaurnak a telefonért :D

ÉS KÜLÖN ARDENNEK A NAPÉRT ÉS A BULIÉRT!

Ui.: Ugye lesz folytatás?... 8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171517 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya!

Bar nem volt "hivatalos" talalkozo, de ketten megis kepviseltuk az MTT-t, szal irok nehany szot rola. Elorebocsatom, hogy szereny koltoi kepessegeimhez merten fogjak szavaim visszaadni az esemenyeket, s azok hangulatat.
Mig a tisztelt nagyerdemu Gyorben koptatta a billiardasztalt, Veszpremben megtartottuk az Elda Torni Co. Ltd. alakulo uleset. Sajnos az alapito okirat megirasa elmaradt, hisz mindig volt fontosabb dolgunk, mint csip-csup jogi formalitasokkal torodni ß)
Szoval, az egyik alapito tag (szerenysegem tiltja, hogy megnevezzem az illetot ß)) felkaszalodott reggel a vonatra, a szukseges okmanyokkal es egy Unfinished Tales-szel felszerelkezve. A draga MAV ismet nem tudta tartani a menetidot, igy az idosebbik alapito tag (Alcarcalimo) majd' megfagyott a peronon. Lelkes leszallas, irany a bolt, paprikat meg sort (mi mast?) beszerezni. Miutan sikeresen felvasarolodott Veszprem osszes sore, a kovetkezo napirendi pont az Alcar-lak felkutatasa volt. Mondanom sem kell, tapasztalt vezetom egybol megtalalta a helyes utat. Otthon Alcar batyam elete parja, Andi vart minket, kedves mosollyal az arcan. A bemutatkozas es hasonlo formasagok vegeztevel Alcar elfoglalta a konyhat, hogy a mas helyeken ebednek nevezett ritualehoz a magikus fozeteket elkeszitse. A varazsigek mormolasa es az elteto nedu kortyolgatasa kozben persze folyamatosan folyt az eszmecsere quenya nyELFtanrol, a nokrol, avagy az univerzum megfejthetetlen titkairol, poezisrol, konyhamuveszetrol, bravorol es a radiatoros sajtokrol. A megfelelo magikus elokeszuletek utan asztalhoz ult a haromsag, s megkezdodott az aldozati szertartas: Tarjat fogyasztottunk ß)
A jollakottsagtol kisse elpilledve alltunk neki mosogatni (ertsd: Andi mosogat, _Neo nezi es dumal), majd kesobb vasalni. /me termszetesen jol bevette magat a szamitogep ele, de termeszetesen csak azert, hogy tesztelje Alcar egeret ß) ... Kisvartatva visszatert Alcar Elrond tanacsabol, kezeben egy oriasi palack massasava... Szorfozes kozben bele-belekortyolgattunk a hus nedube, s kulonbozo terrorakciokon tortuk a fejunk ß) A sok fejtoresben megfaradt kobakunkat ki kellett tisztitani, erre a legalkalmasabb hely egy hangulatos kis szmial volt, ahova sok ismeros is betevedt. Mint utobb kiderult, kozos cellal. Fontos dolgu(n)k volt: megunnepelni Alcarcalimo hobbit-nagykoruva valasat! NAGYON BOLDOG SZULINAPOT ALCARCALIMO TORNINYA!!! A felnotte avatasi ceremonia bizony hossz es faradsagos esemeny, amellett rendkivul szorakoztato is. Ja, ne legyetek ejtoernyosok!!! ß) Unnepelt a fel megye, meg tuzijatek is volt (csak nem lattuk, mert lent ultunk a fold alattß)), amit allitolag maga Gandalf celebralt (de ot sem lattuk). A tovabbiakban egy tipikus hobbit buli folyt, nem hobbit mertekkel mert sorokkel ß)
Masnap. Reggel ossznepi felkeles, a lazadok megrohanjak a hutoszekrenyt, s a zsarnok fridzsider meg is adja magat, az eleteert valtsagdijul rengeteg finom falatot ad. A haditanacson megkapjuk a kovetkezo kuldetes anyagat: viragot es csokit venni. Utvonalterv keszitese, fegyverkezes. Az Elda Torni Co. Ltd. megindul a cel fele, azonban az ellenseg tul kozel telepitett egy sorozot az utvonalhoz, igy a bator harcosok letertek az utrol, hogy kinzo szomjukat csillapitsak. A multbeli esemenyek kiertekelese es tovabbi hadmuveleti tervek keszitese utan folytatja utjat a kiccsapat, de a viragos zarva vagyon. B-terv: masik viragbolt. Negativ. C-terv: piac. Pozitiv. Virag hegyek, melyiket szeressuk? Vegul sikerul valasztani, bandukolas haza. Ballagas kozben termeszetesen be sem all az Elda Torni Co. Ltd. alapito tagjainak szaja, hol az egyik regel, hol a masik. Hazateres, ebed: cukorborsoleves es olyan finom porkolt, hogy meg Erunak is izlett volna (hehe! nem kovezhettek meg, mert azt mondtam, hogy "Eru" es nem azt, hogy "Jehova" !!!).
Gyorsan kozeledtek azonban az elvalas konnyes percei, csak nem nkonnyeztunk, mert minek? Irany a vasutallomas, de koran erkezunk, be kell ulni sorozni. Ez a muvelet olyan jol sikerult, hogy a "kerem vigyazzanak, az ajtok zarodnak, es a 'mellon' szora sem nyilnak" hangzatu vegszora ertunk a vonathoz, de meg volt igy is fel percunk ß)

Summa summarum: nagyon koszonom, Alcar batyokam, a szives vendeglatast, kosztot, kvartelyt es jo hangulatot Neked, Andinak es mindenkinek, akit illet! Nagyon orultem, hogy ott lehettem, maximalisan jol ereztem magam, s remelem, nem okoztam gondot.

Voro hantale ar valin attayunquea nostare, melda torninya!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171485 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:? Élménybeszámoló? Hát legyen... :? :crazy:
:arrow: este neteztem... tehát semmit nem aludtam :dead: mégis futás a vonatra...
:arrow: avonaton vettem észre, hogy a drágaszágomat otthol hagytam :rmad2:
:arrow: mivel én érkeztem legkorábban restikávé és szenyó :crap:
:arrow: indulás Tomáék elé ... némi telefon... megvannak... :wink:
:arrow: várakozás Ardenre... :roll: megjött... Mitcsináljunk? irány az ominózus zenepavilon :sungl:
:arrow: poénkodás a kacsákkal... némni titaniknosztalgia... és irány a piac sétálgatás és időtöltés céljából :P én azért vásároltam is De Csodapaszuj nincs... :bawling:
:arrow: buszpályaudvar... Morgana megjött :D tele a szám puszi elmarad... :mrgreen:
:arrow: megest a vasút: jönnek a pestiek! :P
:arrow: szokásom szerint megint nem ismeretem fel az embereket :oops: :oops: csak néhányat! Bocs hogy nem írok neveket... :oops:
:arrow: ismét a zenepavilon beszélgetések... poénkodások... Magyar Tarja Társaság megörökítésre került! :!: :twisted: Sajnos Ardent sikerült megsértenem egy beszólássa... :cry: :cry: :oops: ez egy kissé elrontotta a kedvemet... :cry: :cry: :cry: de sokan vígasztaltak és ez jólesett :P Köszi! :up:
:arrow: irány az áruházba kaja vásárlás ... én vettem egy nagyon szép könyvet :dance:
:arrow: padon evés beszélgetés sztárvördc emberek osztogattak galatikus szolár jegyeket :P hát igen az jó főleg a tatuinon :down:
:arrow: egy kiskocsma beszélgetés könyvemet nézegettük a csapost Toma elnevezte Papsajtnak :P :P
:arrow: megjött Fiona :sungl:
:arrow: kincső elkísérése a vonatra éppen elérte...
:arrow: játszótér a fiuk-lányok hozták a formájukat: játszás fáramászás hinta :P én inkább kösz: nem
:arrow: Megjött Maglor :cool2: irány a delírium
:arrow: némi kitérővel bejutottunk a helyiségbe azonnal átrendeztük és irány a biliárd... :bounce: vegyespárosok játsszottak: Én Arwenával Toma Mauval. :up: Sorozatos vereségek nem vették el Tomáék kedvét a játéktól :blackeye:
:arrow: közben beszélgetés és beszélgetés...
:arrow: megjöttek még a hiányzók is :hello: neveket kérem ne! :deal:
:arrow: megismerkedtem Silmeniellel :up:
:arrow: az idő hamar elment... :cry: és már menni is kellett...
:arrow: a végén még Fiot szekáltam... :oops: bocsi Érte... :oops: :oops:
:arrow: begyűjtöttem a hiányzó címeket puszikat és pacsikat :cry: aztán irány a vonat...
Ja naggyából ennyi.
Köszi a szervezőknek :up: köszi aki elviselt :up: egyrejobban szeretlek Benneteket! :dance:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171475 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szijasztok!

Nem szeretnék élménybeszámolót írni, de NEM azért, mert nem volt jó:)

Tehát, nagyon jó volt legalábbis szvsz a tali :D :D :mrgreen:
Majd ha lesz kedv hozzá akkor felrakom a képeimet... :twisted:

Akiknek köszönöm:
:arrow: Ardennek a szervezésért (és a könyvért, amire nem is számítottam, hogy visszakapom :) ), és hogy nem harapta le a fejem, hogy mégsem maradtam éjjelre...
:arrow: Maunak, hogy előtte nála aludhattam :)
:arrow: Arwenának a kabátjáért és a Nightwish dalszövegekért :twisted:
:arrow: Jacoponak ,hogy elviselte szerény személyemet és kedves vimpárlányomat hazafelé úton :twisted: :twisted:
:arrow: Fionak ,hogy elviselte néhol kicsit érdekes társaságomat ill. meghallgatta a tanácsaimat :)
:arrow: és végül mindenkinek aki ott volt :mrgreen:

Ithil, nővérem: sajnálom, hogy nem jöttél :cry: majd legközelebb :twisted:
Szeretlek titeket (megenni)! :twisted:

Üdv:
Thaurwathiwen

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171473 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Győr, 2004.02.07-08:
:arrow: hulla fáradtan felszállok a vonatomra a keletiben, amit éppen elértem, kb. 1 perc múlva indult, és persze melyik vágányról?! a kasszától lehető legmesszebb esőről... sebaj...
:arrow: a Bambit c. csodálatos műalkotást úgy komárom magasságában befejezem, minekutána bambulok ki a fejemből és totál nem tudom a sötétben, hogy vajh' merre is járhat a vonat
:arrow: teló Ardennek, hogy jöjjön ki elém - válasz: nem megyek :)
:arrow: mégis kijött... és vele együtt Morgana, Eia és Kedves KBE-m is
:arrow: a már többek által említett Delírium nevű szórakozóhelyen a puszik begyűjtése - bár valaki még mindig tartozik úgy 45-tel :twisted: - ,lelkizés Morganaval, Jacopoból nem tudom kiszedni, mi a baja, így betudom a kóla-túladagolásnak, majd ma mesél állítólag ;)
:arrow: indulás Toma és Arden után, útközben "elhagyjuk" Olorin-papát ;) /utólag is örvendtem a szerencsének ;) /, csápolás Tomának, aki sikeresen úgy helyezkedett a buszon, hogy alig vettük észre ;)
:arrow: Maglort és Fiot is felpakoljuk a megfelelő közlekedési eszközökre, majd irány Arden Nagyijának a lakása - ezúton is hálás köszönet neki, hogy ennyire ön- és lakásfeláldozó volt
:arrow: átöltözés, csinosítgatás, indulás a Bridge-be, ahová úgy fél óra alatt meg is érkeztünk
:arrow: buliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :smokin: :dance: :cheers:
:arrow: ismerkedés, jó arcok, tombolás Nirvanara, Tankcsapdára, Gunsra és egyéb kifejezetten JÓ zenékre
:arrow: fáradtan indulás hazafelé, újabb dumcsi Morganaval, alvás-szerűség
:arrow: reggel kissé kómásan ébredés, lassan összepakolás, indulás a vonathoz, melyről kiderül, hogy személy, aminek kifejezetten örültem... :twisted:
:arrow: végül csak elindulunk, Morgana, Mau és szerény személyem totál kómásan a szocializmus és az emberiség hibáiról filozofáltunk, amit határozottan élveztem, bár lehet, hogy kicsit több alvás és egy-két kávé után még jobb lett volna... ;)
:arrow: a végére az ígéret:
Köszönjük Arden a talit, FANTASZTIKUS VOLT! :) ps.: sajnálom, hogy a "nappali" brigáddal ilyen kevés időt tölthettem, ígérem, legközelebb előbb jövök ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171461 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na akkor most én jövök

:arrow: reggel késett a vonatom és emiatt majdnem lekéstem a győrit...
:arrow: a kabinban levő utzitársunk Gyűrűk urát olvas :D
:arrow: Poénok a vonaton (biztos jó volt kár hogy a felét nem hallottam... :? )
:arrow: megérkezünk találkozás a már ottlevőkkel
:arrow: Arden mamájához megyünk hogy akik maradnak éjjelre lepakoljanak [size=9:20nmy8mg](hoztam a formám természetesen elestem)[/size]
:arrow: elmentükn a kedvenc zenepavilonunkhoz itt kínai horoszkóp, Pannonhalma szervezés (végül elmaradt)
:arrow: megyünk közértbe
:arrow: évés a padoknál
:arrow: jönnek a star warsosok (beöltözött egyének) és szolárium kedvezményes papírokat osztogatnak
:arrow: bementünk egy sörpatika nevű helyre iszogatás, beszélgetés, megérkezik Fio, aztán lassan Kincsőnek mennie kell :(
:arrow: kikísérjük Kincsőt az állomásra, a vonat mintha csak rá várt volna
:arrow: megyünk a játszótérre fényképnézegetés, hintaszerelés, lányok egymásközt :D :) )
:arrow: megyünk a buszpályaudvarra Maglor elé
:arrow: a Delírium még nem volt nyitva mikor odaértünk ötlet: menjünk sétálni, kimentünk az udvar kapuja elé és ebben ki is merüklt a séta fogalma...
:arrow: nemsokárra megérkezett a tulaj és bemehettünk
:arrow: Menjünk biliárdozni! én életemben először biliárdoztam és Olorin tanítot :) ) (köszi külön élmény volt :) )
:arrow: három személyes női biliárd :D
:arrow: megérkezett Eia és Carnimrie
:arrow: megint biliárd mostmár 3 személyes csapatokban, közben megérkezett Silmeniel
:arrow: Thaur úgy dönt hogy mégis velük jön haza
:arrow: Lassan indulnunk kell :(
:arrow: Integetés Tomának
:arrow: Irány az állomás
:arrow: Nade hol a vonat?? most kéne indulnia, (ahhoz képest h kb negyed órával később indult mint kellett volna pontosan ért be a keletibe)
:arrow: szegény ardent meg akartam ölni mert azthittem ő nézte el a vágányt (tévedtem; és bocs)
:arrow: A hazautat én és Thaur végigröhögtük ezzel az örületbe kergetve Jacopot aki elég sűrűn nézett ki az ablakon gondolom azt fontolgatta hogy szökhet meg :) ) :D :lol:
:arrow: a keletiben Jacopo ment a metrohoz én pedig megvártam Thaurral a szüleit utánna én is felszálltam a magam vonatára

Jó kis nap volt bár szerintem rövid :)
Arden: köszi a szervezést :) (nem is baj hogy nem volt tökéletesen kiszámolva hogy mikor mit csináljunk)
Jacopo:bocs hogy az agyadra mentünk de azért ugye nem haragszol? :D
és végül de nem utolsó sorban köszi mindenkinek aki ott volt ez a jó napot :) ) :D

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171400 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nah, akkor én is röviden - és impresszíven persze - beszámolok a gyori taliról. Mindenekelott köszönet Ardennek, hogy megszervezte, nagyon nagy volt! :D

:arrow: a Deák tértol a Keleti Pályaudvarig egy igen érdekes - enyhén becsípett - ötvenes úr az élettörténetét meséli...
:arrow: vonatúton fáradt emberek és beszélgetések, mellettünk GyU-t olvasnak. Vimpáranyukám beszól. :D
:arrow: leszállás, üdvözletek.
:arrow: séta Arden nagymamájához, többen lepakolják éjszakára szánt cuccaikat.
:arrow: Radó-sziget: a Zenepavilonnál történt kis incidensre való emlékezés. Rendorök a városban.
:arrow: Ardennel és Morganával egyperegyezés: boltban vettünk hat darab zsömlét, és hat szelet párizsit, no persze a legigénytelenebb fajtából (30 forint volt, ha jól emlékszem :D ), aztán azt ettük odakint az utcán.
:arrow: disztingvált kis helyen kólázgatás és beszélgetés. Kockaverset írok.
:arrow: játszótér, hülyülés ezerrel, még a hintát is megszereltük Tomával... :D A mérleghinta érdekes állapotban.
:arrow: Lelkizés, és lelkizés ismét (Ardennel) - köszönet érte!
:arrow: Delírium nevu helyen való üldögélés (szimpatikus név... :D ), esztétizálás Morganával, meg egyéb elmélyült beszélgetések vele és Ardennel.
:arrow: megérkezik Eia; újabb séta a városban.
:arrow: Olórin Papa és Toma kikísérése, aztán mi is a vonathoz. :(
:arrow: a vonat persze nem indul idoben :D Hosszas búcsúzkodások.
:arrow: hazaúton Arwena és Thaur valami eszméletlen idióta dolgokat olvasnak fel, minek hatására én teljesen kikészülök, és még írni sem tudok. :D

Köszönet még egyszer mindenkinek, aki ott volt! ;)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171393 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ardenben sosem lehet csalóódni ezért elmentem erre talira
és bánhatja az aki nem volt ott :nono:
Egyszóval szuper volt ez a tali mint a többi sőt jobb is.

el is kezdem beszámolómat.
Busz : :sleepy:
Megérkeztünk.
P.Olorint nem talájjuk sehol felhívjuk kiderül hogy kávézik mert egy szemhunyásnyit nem aludt.
utána Ardenre várakozunk mikor jön meg az aluljáróból, le is fotózzuk Arden nem jön.mikor elkészül a fotó Arden a másik oldalról érkezett :look: hopp!
4 esben kimegyünk az exzenepavilonhoz és megemlékezést tartunk :crying: megbántuk tettünket :evil3: . (erős rendőri aktivitás a városban/komolyan/)
vajon miért :hein: :evil2:
kacsákat néztünk.
Azután egy röpke ismertető a Győri várról P.olorin személyében.
Piac: Olorin keresett 500 Ft :eek2: mákos :)
a csodapaszuly by Vezér /ugyanis megkérdezett egy árust hogy árul e ilyet
a válasz erree a nem ismerem volt :confused2: a válasz/
Arden és Vezér a törhetetlen ceruzával harcoltak.
és persze Kimegyek a temetőbe szöveggel ment zene érdekes volt
:crap: :mrgreen:
Dömdödöm színház trabant várjárás :evil2:
kisietünk Morgana elé elfogy a mézeskalács és a töpörtyűs pogácsa :bawling:
Morgana megérkezik épp eszem az utsót és telefonálok?
Megyünk a vonat elé
megismerjük hőn szeretett kalauzunkat aki megijedt a párbajtőrünktől anno: 2 hónapja. :lol:
Felszedjük a Pestieket.
lepakolnak a bulisok Ardenéknél.
Elmegyünk újra az exzenepavilonhoz immár többen megérkeztünk felidézük emlékeinket zenét hallagttunk és Kinai horoszkópot néztünk.
Morgana mint független boszorkány! :twisted:
egy kávézó: folytatódik a horoszkópnézegetés
közben megérkezik Fio.
Morganával négyszemközt erről meg arról elbeszélgettünk itt és ott :evil3:
Kincső kikísérése a vonathoz pontosak voltunk épp indult volna a vonat (mák)
Asszem kihagytam a vásárlást meg az F.SZ.SZ. felvételeketJátszótér: P.olorin:hintaszerelés :hello: Jaco:Szónoklás :sarumane1:
Mogana és én: saját költeményeimet hallgatjuk megzenésítve:
Konzerváld magad, Acél lovag(harcos) dala.
Azután kimegyünk Maglor elé (ugye jól írom?)
újabb helységbe megyünk.
Ardennek ígértemet megszegtem nem csocsóztunk (bocs!)
Mau: H. :cheers:
Arden: meggy :cheers:
Olorin: b. :cheers:
Biliárd!! JEE :!: :itscool:
Mau és én a nyerő páros :dance:
de nem P.olorin és Arwna ellen :roll: (ez van)
Vezér távozik 3x is és csak 2x tért vissza. :P

megérkezik Eia és Car.
kimennek egy ismeretlen versben leírt hölgy elé a többiek :twisted:
P.olorint majdnem megvertem de csak majdnem :(
de eljő még az időm! :sauron1: :D
Szétjött a szemüvegem :eek2: hoppá :D
JÉÉ egy Silmeniel!triókban játszunk még így sem sikrül legyűrni
Olorinékat. (ez van) :P
Helm szurdok megerősítésén gondolkozunk Olorinnal.(bevallom bele is keveredtem)eközben 2 db meglepetés ért.
csak a másodikra eszméltem fel. :o h: :D
úgyhiszem méltóan viszonoztam. vagy nem :hein:

mindenkitől elbúcsúzom csak Olorintól nem
mert eredetileg vele mentem volna ki.
de otthagytam Ardennel mert siettem a buszom elé. (bocs) :oops:
épp hogy elértem. (huh)
Az ablakból az ugráló MTT-seket még épp láttam. :)
jó volt látni titeket még.

Ardennek Gratulációm hogy ismét egy fergeteges tali hozott nekünk össze itt Győrben! (remélem jól telt az éccaka) :twisted:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171337 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Következzék egy győri talis élménybeszámoló, arról a - sajnos csak - fél napról, amíg ott voltam.
Találkozás a Keletiben, mind az 5-en (Mau, Thaur, Arwena, Jacopo és én)összegyűlünk, Mau és Thaur kiszúrta azt a fülkét, amiben a mellettem ülő ember A király visszatér-t olvassa :) . Érdekes vonatút 4 vimpárral, amelyek közül (legalább) kettő versmániás 8O :) . (Ízelítőül az őrültségünkből: "Jaco: Tudok olyat mondani, amin nem nevettek? Mi: Nem... :) ) Megérkezünk, hasonlóképp 5tagú fogadóbizottság (Arden, Morgana, Toma gazda, Holtak Vezére, Olórin papa). Ezzel az a ritka esemény következett be, hogy ugyanannyi fiú volt, mint lány! 8O 8) :) Az éjjelre is maradók lepakolták a cuccot, majd elmentünk a Radó-szigetre a híres-nevezetes Zenepavilonba. (De nem jöttek rendőrök. Úgy látszik, túl kevesen voltunk. :wink: ) Egyesek rájöttek, hogy hiba volt nem hozni kabátot, mások, hogy hiba volt hozni, így néhány kabát gazdát váltott. :) Beszélgetés, kínai horoszkóp és képek Arden tesójáról :) . "Kimenjünk-e Pannonhalmára?" - de nem mentünk (de a többiek elvileg kimentek délután), mert nem értünk volna vissza a vonatomhoz :roll: :( Ott-létünk emlékét őrzi egy "Magyar Tarja Társaság" és még pár más filctoll-felirat. 8O (Mert mi "kúltúrális" egyesület vagyunk... :roll: ) Vésésről is volt szó, de miután Olórin papa beszólt Ardennek: "Szívet karcolj bele, minden tapló azt szokott!..." 8O :x :D , ez elmaradt. :roll:
Aztán elmentünk boltba, majd leültünk egy (azaz 3 :) ) padra enni. Jöttek szép SW-ruhás emberek :) . Arden és Jaco összeveszett a behorpadt tetejű, földet megjárt zsemlén :) . Toma gazda FSzSz tagokat gyűjtött "téged is felírlak, jó?"-módszerrel :) . Csodálkozott, hogy miért akart (majdnem) mindenki tűz lenni ebben a hidegben :) . Aztán elmentünk egy "vendéglátóipari egységbe", aminek permí elfelejtette a nevét :roll: :oops: . Túl gyorsan telt az idő :( . Megjött Fio, így a lányok létszámfölénybe kerültek, de nem sokáig, mert hamarosan el kellett mennem. Nagyon aranyosak vagytok, hogy mindnyájan kikísértetek 8) :) . Aztán már elbúcsúzni se volt időm, mert éppen hogy felszálltam, már indult is a vonat. :roll:
Nagyon jó volt, kár hogy nem maradhattam tovább, illetve hogy több emberkével elkerültük egymást. :( Legyen minél hamarabb újra! :idea: :wink: [size=9:2gp70rfb]Jobban tettem volna, ha maradok. :roll: [/size]
Szeretlek Titeket, azt is, aki nem volt most ott!...
Köszönet Ardennek, hogy megszervezte, és mindenkinek, aki ott volt! :wink:
Szeretlek Titeket, meg persze azt is, aki nem volt most ott!...

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170960 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta: Na, az kissé ciki volt tegnap este...
Előbb köszöntem, mint hogy szólhattatok volna, hogy kuss legyen!


Ne aggódj, nem volt gáz. Előtettek vagy fél órán keresztül egymást pisszegtük le jobbra-balra. Kifejezetten jót tett a társaságnak egy nemes cél érdekében összefoghatott és együtt pisszeghetett. :mrgreen:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170949 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Most, hogy eléggé távol van, szeretnék a LEP-ről néhány köszönettel megemlékezni.
  • Köszönöm Fimnek, hogy van
  • Köszönöm Kriszanának, hogy ultragonosz
  • Köszönöm Cueddonak, hogy meghívott valának
  • Köszönöm Sissee-nek és Gillznek a csodálatos éneket a Szilmarilok áldásakor
  • Köszönöm az egész szereplőgárdának az együtt töltött hétvégéket
  • Köszönöm a karácsonynak, hogy volt egy kis szabadidőm
  • Köszönöm a Corvin előtti boltnak, hogy megmentett (többünket) az éhhaláltól
  • Köszönöm _Neonak, Estelnek, Gandalfnak és Erynek a fárasztó vicceket – ha viccnek lehet őket nevezni
  • Köszönöm Kriszanának a kiváló drámát
  • Köszönöm Ryanának, hogy jött segíteni
  • Köszönöm Ardennek a falatot a melegszendvicséből
  • Köszönöm Nimdorcnak, hogy odajött beszélgetni az oldalajtóhoz
  • Köszönöm Erynek, hogy nem jött oda beszélgetni az oldalajtóhoz
  • Köszönöm a Corvin mozinak, hogy második otthonunk volt (az iskola után)
  • Köszönöm a Corvin előtti padnak, hogy csövelhettem rajta
  • Köszönöm a Corvin előtti pad hajléktalan gazdájának, hogy nem zavart el onnan
  • Köszönöm Belegnek a parókát
  • Köszönöm Esgalnak a fürdőruhát
  • Köszönöm Rayan néninek a Kawaii-táncot
  • Köszönöm a hangomnak, hogy végig kitartott Legsikeként
  • Köszönöm a rózsaszín tubusos napjtejemnek, hogy nem égtem le a tengerparton
  • Köszönöm Gumipóknak, hogy – hála a szerepemnek, - nem égtem le a tengerparton
  • Köszönöm Gimlinek, hogy otthagyta a baltáját
  • Köszönöm Felagundnak, hogy lemondott Legolas szerepéről
  • Köszönöm Orlando Bloomnak, hogy előjátszotta Legolas szerepét
  • Köszönöm Fimnek, hogy elengedett hajnalok hajnalán próbálni
  • Köszönöm Jacoponak, hogy éjjel REámköszönt
  • Köszönöm Lélinek, hogy átmozgató edzéseket tartott a fényképezőgépével
  • Köszönöm Telcontarnak a felajánlott szállást – szerencsére hazaértem
  • Köszönöm Ulmónak, kiváló hangmérnökünknek, hogy mérte a hangot
  • Köszönöm Finwének, kiváló fénymérnökünknek, hogy mérte a fény
  • Köszönöm az NHE összes szereplőjének, hogy nem léptek rám
  • Köszönöm Dodiee-nak a tükröt, és a kisszékes metrózást
  • Köszönöm Leguánnak, hogy nem szúrta ki a szemem a kardjával
  • Köszönöm mindekniek a chatről, akik szerint ”Szürke NEM rózsaszín, NEM piros, és NEM szőke”
  • Köszönöm Kincsőnek a videófelvételt
  • Köszönöm Birsának, hogy humánerőforrásmenedzselt minket
  • Köszönöm mindenkinek, akit most nem soroltam, hogy ott volt és segített
  • Köszönöm az MTT-nek a szervezést!
  • Köszönöm J.R.R. Tolkien-nak az életművét!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170724 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, az kissé ciki volt tegnap este...
Előbb köszöntem, mint hogy szólhattatok volna, hogy kuss legyen!

Mentségemre szolgál, hogy az utolsó pillanatban vettem két decibellel lejjebb a hangomat, mint eredetileg akartam? :roll: :oops:

Mindenesetre KÖSZ A KÖNYVJELZŐT, KRISZANA! Remélhetőleg hamarosan könyv is lesz hozzá!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170716 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedveseim,

nagyon jót tettetek nekem tegnap este a Zöld Macskában, mindannyian, akik ott voltatok 8)

Amikor odamentem, nem voltam igazán jó formában (bár azt hiszem, ez nem látszott… :) ), mivel egy antibiotikum-kúra kellős közepén vagyok, s ez bizony megteszi a maga hatását… (nyugi, nem fertőzök!!!) :wink:

Viszont, ahogy beléptem Közétek, szinte újjászülettem! Egy csapásra elmúlt minden rossz érzésem!!! Olyan energiaadagot kaptam Tőletek, ami legalább a jövő heti TK-ig kitart :oops:

Arról nem is beszélve, hogy én még ott maradtam utána a sámánokról szóló előadáson (Hoppál Mihály tartotta), ami különösen jót tett az én alapvetően valahonnan az Altáj környékéről szabadult lelkemnek… :wink:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168005 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, egy nagyonelkésett és nagyonhiányos beszámoló következik.
--Találkozás a Móriczon-- Many Meetings, nagy egymásnyakábaborulások
--megérkezés--KAJA! (tüncmódra azonnal rávetjük magunkat)
--megalakul a moziszoba--a LEP-es videofelvétel az este folyamán vagy négyszer körbemegy, nézzük és kommentáljuk magunkat
--informális tünc-gyűlések
--az elmaradhatatlan THK: Beleg avatása, no meg a szokott önszorgalmunk Mauval hajnali négy táján (azt hiszem, a portásbácsira mély benyomást tettünk... :? )
--fáradt, ámde világmegváltó célzatú beszélgetések
--még fáradtabb viccek hajnali ötkor a konyhában (ööö... azt hiszem, minden jelenlévőnek tartozom egy bocsánatkéréssel... :oops: )
--mire nekilátnék takarítani, már nem nagyon van mit (Artemis formában volt... :wink: )
Köszönet:
--a helyért és a szervezésért
--a mélyértelmű beszélgetésekért Aeglosnak, Szofinak, Maunak, Launak, Fincnek és Kriszanának (azt hiszem így volt időrendben)
--a tüncöknek a tüncökért, Maunak a THK-ért
--a kajáért
--mindenkinek, amiért ott volt és nem lőtt le az ultrafáradt poénjaimért

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167326 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mindenkinek szívesen mindent, amit köszönt nekem!

No igen, a kis zöld fickó és én valóban megkedveltük egymást.
Szeretem azt a kis gülüszemű zöldséget.

mogy írta: :arrow: Hegyirabló! Megaherc és te összeszoktatok már, azt látom...mikor lesz önálló műsorod?-)) - és bocsee, h folyamatosan lelőttem a poénjaid :twisted:


Gerda, drágám, Te bármikor lelőheted a poénjaimat, Neked meg van engedve! :wink:


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167065 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta: Belegnek a RingConos beszélgetésért!
:twisted: [size=9:wvqqb1ps](Eztet megin' jó' megasszontam, mi?)[/size] :wink:


ÁÁÁÁ, és ENGEM kihagytatok??? :bawling:
Bár, velem is dettó ugyanaz történt nagyjából mint Beleggel, mivel mindenhova együtt mentünk

EVENSTAR: a TE sütid is ISTENI volt ám! (bocs, ha nem jutott belőle mindenkinek :oops: )

Hegyilablónak szeretném megköszönni a délutáni kedvcsináló szórakoztatást, akár fel is léphetnétek Brekivel ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167055 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na most ÉÉÉN következem!!! :twisted:

Oltári szuper volt a party!!!

A sütim továbbra is népszerű volt 8) :P HURRÁÁÁ!!!

Köszönet:

Brisának a hasznos és értékes beszélgetésért!!!

Minnek a bizalmas beszélgetésért!

Aeglosnak a kellemes beszélgetésért!

Belegnek a RingConos beszélgetésért!
:twisted: [size=9:m2t5ysyc](Eztet megin' jó' megasszontam, mi?)[/size] :wink:

Fimbrethilnek a kókuszgolyóért (MMMMMMMMMMMMMmmmmmm!! :roll: :roll: )

Póknak és Leguánnak a gitározásért.

Estelnek a türelméért meg a közös danászásért (amiben Rayan is benne volt, kösz neki is!!)

A punnyadóknak, hogy rám hagyták a rendrakást és ezáltal sikerült felébrednem!
És hogy nem ütöttek le a jópofinak szánt poénjaimért :D !

_Neonak, a helyért, a tüncinyelv/írás-infókért.

Hegyirablónak a CD-ért (és _Neonak, hogy őrizte)

Launak a videjóért!

Morganának a mézeskalácsért és a kedves szavaiért!

A hajnali aktivistáknak, hogy nem zavarták a szunyámat!

Annak, aki a Sangríát hozta!!! [size=9:m2t5ysyc](minden előzetes elhatározásom ellenére se sikerült kiütnöm magam.. gáz...)[/size]

MINDENKINEK MILLIÓ PUSZI!! KHIRÁLYOK VAGYUNK!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167042 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Galadh írta: Lamorak: igenis te kezdted, én télleg csak puszit akartam adni!


Nem is, de most már mindegy; legközelebb vigyázok, és a világért sem fogok dulván viszonyulni. Megígérem. És nem is gáz a pank, csak úgy mondtam :) :elfojtott röhögés:

Leguán: köszönöm szépen, te se panaszkodhatsz :)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167037 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nólindir: :oops: Bocsi, akkor úgy látszik, rosszul emlékszem (mert azért téged meg Laut meg tudom különböztetni) :) )

Üdv.
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166939 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Felkerültek az én képeim is az afterpartyról 8) Egyelőre csak az első adag, de majd jön a többi is... 8)
www.ofoto.com/BrowsePhotos.jsp?& ... 4496033103
(Sajnos némelyik kicsit bemozdult, de azér' jók 8))

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166900 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Leguanember írta: Galadh, te galáááááád!! :evil: Akkor most fellebbenteném a leplet az immár nagy karriert befutott megjegyzésemről: a második fele így szól: ...en tud gitározni.(Velem, tábortűz, Bilbó dala :) )


Nemtom, valszeg a mondat második része csak percekkel később hangozhatott fel :D

Lamorak: igenis te kezdted, én télleg csak puszit akartam adni!

Ladislas: Méért, a részeg bácsis sztori rúlz volt :mrgreen: najó azért nem kell agyonverni ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166884 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Leguanember írta: Akkor most fellebbenteném a leplet az immár nagy karriert befutott megjegyzésemről: a második fele így szól: ...en tud gitározni.(Velem, tábortűz, Bilbó dala :) )

Igen, persze Leguán, elhisszük..... csak nem te is láttad már a RotK díszbemutatós képet? :twisted:

Perme megjegyzi: 111 kép készült az Afterpartyn, és még nem tudja, mikor lesznek fennt a neten, ez a képtártól függ (mert most sz@raxik :x )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166882 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Galadh, te galáááááád!! :evil: Akkor most fellebbenteném a leplet az immár nagy karriert befutott megjegyzésemről: a második fele így szól: ...en tud gitározni.(Velem, tábortűz, Bilbó dala :) )

_Neo, köszönöm, hogy az utolsó pillanatban is órárakész voltál a jelentkezésekkel és hogy kiharcoltad nekünk azt a jó kis helyet! Sajnálom, hogy úgy el kellett rohannom, addig jót énekeltünk, sikerült beszélgetnem is régi barátokkal, meg újra kritizálhattam a nolda-szerepemet Mauval közösen. :P

A Valák áldása legyen Veletek!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166879 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Először is köszi a bulit _Neo! Nagyon jó volt ott lenni, ennyi ismerős között(csak a neveket ne felejteném el állandóan :oops: ) Galadhnak üzenem, hogy nincs vége a megpróbáltatásainak, és hogy a vén tatát, haggyuk ki a dologból :twisted: ! Kriszanának, és Rayannak üzenem, naon szeretem őket!!!! És hogy gyönyörű hangod van, Rayan (bár ezt eddig is tudtuk)! Az a rengeteg süti amit vittem, eltűnt, de szerintem nem fogyott el...remélem ízlik _Neo :wink: ! Olyan jó volt, hogy végre megismerhettelek titeket Lau, és Cica+fül...Na mind 1! Most "kivételesen" eltekintek attól, hogy élménybeszámolót írjak... Üdv mindenkinek: Legközelebb a Farsangon találkozunk! 8)
(kivétel azokkal akik járnak korizni, meg eljönnek a próbákra)

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166870 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Rayan írta: Köszönet!
Én csak annyit mondanék:

IGYÁ ENDRE!!!


Azt hiszem, ezt a kitételt teljesítettük! (Még a nem Endrék is. :D )

Rayan írta: Legközelebb az elnökségit hanyagoljátok, jó?


Egyetértek. :dead:

Rayan írta: Kedvenceim_:
fagyi
uborka


Főleg ez a kettő kombinálva. 8)

Még1x köszi mindent, _Neo, és csók a homlokára mindenkinek. :-*

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166762 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csak h én is írjak valamit akár kicsit megkésve is-- már megint nagyon király volt a buláj, bocsi mindenkinek, amiért nem tudtam senkivel dumálni, mert tök passzív voltam... és a szilveszterből meg ebből levontam a tanulságot, h bizony öregszem, és már csak 5 sörre és egy kis töményre vagyok hitelesítve bealvás előtt (_Neo, a te korodban még én is bírtam... sóhaj és :) , meg :mrfrodo: ).

Szóval Ozzyval szólva csak annyit mondhatok: Ah lahv you, ah lahv you ahl !!

Konkrétumokban:
:arrow: Léli: legközelebb érdemibben is fogok beszélgetni, és egyszer már eljátszok egy számot énekkel is... kezdetnek a Knockin' On Heaven's Door-t (Kop-kop-kopogok a menyajtón), remélem, megfelel :)
:arrow: Fa:

Galadh írta: LAM KEZDTE A VEREKEDÉST!!!! fejbe vágott, amikor meg akartam puszilni...


Nem igaz, puszi helyett sose szoktam verekedni!

Galadh írta: Ladislas és Lamorak lefogtak, kis híján kitörték a nyakam, de nembaj fiúk, én mindent túlélek :D


Na ne túlozzunk má! Hobbitka törékeny nyakát... :) :mrfrodo:

Galadh írta: Lamorak Fan Club, aminek nem is vagyok alapítótagja, de azért Léli, mint anyám, úgy érezte, ezért hát szal izé :D


Jó, lehetsz tiszteletbeli :)

Galadh írta: Leguán már említett "Lamorak olyan szép..." mondata... vagyis félmondata, de nekünk teccett :D


Hm, remélem Leguán nem a Károlin tanul :)

Galadh írta: Köszi Lam a verést, én most száz százalékig visszafogtam magam :D


Nos, én életemben nem verekedtem igazán, úgyhogy tőled fogok tanulni, ne fogd vissza magad... na jó, fogd, bár a puszit jobban szeretem :)

Most ennyi jut eszembe--várom a képeket!

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166746 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köcc mogynéni:) Nembaj, hogy nem híttál me mentem alucikálni mert ma 4 dogát írtunk von dehárom elmadradt (bepotljuk holnap meg szerdán :evil: ) És nagyon fini volt a sütid csak én keveset votam a konyába.


ja akinek még nem köszöntem mög: Kincsőnek a kazit (szólj mikor adjam a cserekazettát)
Meg a kaját! a kajacsapatnak!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166720 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jacopo: mi a szöszt olvastál fel nekem? erre nemn emléxem.. :roll: :roll:
Nah...
az úgy kezdődött, h anuymat rá kellett venni, h engedjen el. (SIKER!!)
azután a másikra rávenni, h süssön meggyespiskótát (grrr....nem fogyott el...na így vigyen nektek az ember legközelebb!!!)
huhh háromra ígértem magam, najó, elindulok. háromnegyed három - sehol senki, telefon - 3/4 órás csúszás. remek. én meg sütivel, meg midnen izével ott állok. na nembaj (_Neo: köccee, hogy visszahívtál!!! ígérem, nemsokára feltöltöm a kártyám-)) )
Egyszercsak Hegyirabló rámköszön, majd befut Ada is, kisebb kisérettel.
végül befut a TESCO gazdaságos-részleg (nem is késtetek annyit :) )
nekiállunk szendvicselni (Nekem sjanos mondani kell, h micsináljak, me leülök magamelé, és bambulni kezdek - ez van, eleve fáradtan indultam neki az estének)
korábban végeztünk, és amíg várunk, Ada segítségével megismerek olyan neveket, hogy hűűűű (Dzsenifer, stb.).
Befut a nép. a Sörömet nem rakom le, de mivel szerencsére libasorban jöttek, nem hagytam ki senkit-)
még az is rémlik, h megjött a 2. turnus, de onnan képszakadás.
most részletek jönnek. képek, meg köszönetek-)
Nr1: köcc _Neo: hogy szerveztél, rendeztél, és hogy nem meséltél több FB-t, vagy más hasonlót-))) legalábbis előttem nem, így nem szegtél ígéretet-)))))
és a többi:
:arrow: Orsie kérdi: kijössz? - most szívtam el, boccseee-)
:arrow: Morgana: a mézeskalács valami fantasztikusan gyönyörű volt. ha te sütötted, akkor bocsi, de nem fogom megenni-)
:arrow: Galadh: Alvin RulZ-) és Hiperarma is, de ezt úgyis tudod-)))
:arrow: éneklés a szobában, a folyosón, a konyhában, meg mittoménmég hol...-)))
:arrow: Kincső: köcceee a videót-))
:arrow: Rabyn: csini voltál-) és boccsse, h ott nem tudtunk beszélni. Ja, és köszi, h elviseltél tegnap telefonba-))) és millió bocsee, nem hívtalak fel (csörgess meg 6 után, és bepótolom-)) - meg mesélek is-)) )
:arrow: Dodie-nak, hogy ott volt, és néha nagyon tartotta bennem a leket, még ha észre se vette
:arrow: hmmm...ez vajon hányadik VBK-m volt?
:arrow: Hegyirabló! Megaherc és te összeszoktatok már, azt látom...mikor lesz önálló műsorod?-)) - és bocsee, h folyamatosan lelőttem a poénjaid :twisted:
:arrow: Léli: finom volt nagyon a Gesztenyetorta, bár csak egy harit ettem, többet nem is bírtam volna... :( (
:arrow: Léli, Artemisz, és a többeik: köccee, h pakoltatok, helyettem is kicsit-)
:arrow: MINDENKINEK, hogy van, és együtt voltunk

tudom kicsit zavaros voltam, meg kicsit önző az este, de kérlek ne haragudjatok, nem álltam a helyzet magaslatán. Nagyon jól érezrtem amgam, de belőletek még egy év is kevés lenne!

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166697 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Mau Rauser írta: ...megyek az első turnusban. A négy legelvetemültebb THKs már megint egy helyen nyomorog + egy darab Laurelen, aztán megérkezünk _Neo kolijába, aztán beficcenek videózni.


Izé, kis szívem, az a Laurelen bizony én voltam a négy THK-ssal... Lau csak kb. 2 óra múlva jött meg. :wink:

(De mindegy is, úgyis mindenki össze-vissza kever minket... :shake: :triste:)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.758 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére