Élménybeszámolók

Több
20 éve 6 hónapja #176299 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nah, túl lévén némi alváson, akkor felsorolásszerűen további állat jó momentumok:

:arrow: a műsor szuper volt, kiemelendő Elodyke produkciója, Nólindir tánca(i), Batti beszéde... Nem akarok senkit sem megsérteni azzal, hogy nem sorolom fel, egyszerűen mindenki nagyon jó volt! :!:
:arrow: Lamorak előadása isteni volt... A lemezkiadók egymás sarkán taposnak. :D
:arrow: a nosztalgia-topic szintén nagyon jó volt, köszi Dodiee és még aki ott volt, egészen elérzékenyültem :)
:arrow: _Neo-t kidobtuk Lamorakkal, persze ellenkezett, de hát ugye Nightwish-pólóban nem lehetett bejönni :mrgreen: (Hozzátéve, hogy én is szeretem a focit... khm. Nightwisht :D )
:arrow: nagyapó rulz, meg fogja még bánni ezeket a családi vonatkozásokat Anc... izé, alelnök báci :evil3:

Huh. Így elsőre ennyi. Némi kritikát még írok a Farsang-topicba, aztán megyek házidolgozatot írni az angol nyelv történeti változásaiból... :roll:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176295 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Régen volt már ilyen jó éjszakám

Reggel 11- től elkezdetem készülni, hugom segítségével, akinek ezt ezúton is megköszönöm..

Beérek Pestre kb. fél négyre, mászkálás, Wesselényi körül egy hang a hátam a mögül- "Namarie" - mint Alcaracalimo is elmondta, elindulunk sörözőt keresni, de röhej, sehol semmi vagy fél óráig, mikor is észrevesszük a Rózsa Jelét.

-Wesselényi 73.- előadom a szokásos értetlenkedést - akkor mot mit hova tegyek??- majd öltözés. Jön jó Rokon is, egyből benyit a női öltözőbe...- "Ery, ez a lányöltöző" - azért még páran megtalálják..

-Találkozás sokkakal- most hogy osszam szét magamat- hármat ölelek át egyszerre.
Műsor- Melian mellett ülök, Thingol vajon mit szólna, ha Melian így mutatkozik Doriathban?
Műsor-egyszerűen gyönyörű- most nem sorolom végig, de király volt minden:Elodyke citerázásása, Gillz éneke, a táncok, a kórus, egyszóval minden.

Jelmezek- egzisztencális válságba kerülök, itt kérem, dönteni kell!!

Nyitótánc: fantasztikusan szép volt és megható- Meliannak kommentáljuk az eseményeket, de kb. két gardimami szintjén: "De aranyosak, milyen kedvesek- hát ze kész, ez gyönyörű.
BrandIr mester táncórája- minden részvétem és gratulációm a Tied Brandir!

Még egyszer köszönöm Estel, hogy táncoltál velem, és a magyarázatokat!!

Silme, Elodyke: gratulálok, viseljétek egészséggel, boldogsággal a koronátokat de jövő farsang után is legyetek nagyon boldogok!

Szürke testvér: jó volt a Sün Balázsról beszélgetni, remélem, nem baj, hogy ilyen szomorú témát hoztam be...
Mindenesetre, amit mondtam igaz: esetleges álmatlanság esetére receptre íratnálak föl Benneteket!

Gratulálok a díjazottaknak.Brandir: neked külön köszönöm azt, amit az MTT-ért teszel, légy sokáig jó egészségben és boldogságban közöttünk, és bocsánat a hóval mosdatásért!
Elnökség: Nektek is köszönöm/köszönjük, azt amit értünk és Tolkienért tesztek!

Végül, de nem utöolsósorban köszet a rendezőknek, a szerevőknek, ésminden segítőnek, és mindenkinek, aki itt volt, és külön köszönet, aki ezt a rendezvényt lehetóvé tette: Tolkien professzornak!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176277 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

Na, én is írok valamit... :roll: :D (látom, tök jó vagyok, már túl vagyok 7 órányi alváson :D )

Én 4 körül a villamosmegállóban vártam, hátha jön valaki (nem volt kedvem egyedül menni), aztán egyszercsak megjelent Morgana néni, és ketten entünk a helyszínre. Átöltözés (Ladis, menj ki! Ladis! LADIS! :roll: ). Hatalmas csúszások a próbákat illetően... párok nélküli próba (szerencsére Balázs éppen időben megérkezett), igazítás a táncon az utolsó pillanatban, aztán lassan elkezd érkezni a tömegh.
Lamék érkezése, Dín beÖlelése (végre teljesen hivatalosan is a Fiam lemtt :) = ), aztán Alcarék érkezése, meg mindenkié :) Gyűlik a nép, én ajtónállok, amíg a többi lány öltözik, a fiúk meg mindig kitalálnak valamit, amiért be kell menni... Arit is szeretem, úgyhogy előkerül a fényképezőgépem... :mrgreen: Aztán lassan kezdődik a műsor - de elfoglalták a helyemet! :evil: Nem baj, Lam felajánlotta, hogy üljek mellette :) (köcc, tök jó volt az első sorból nézni az előadásokat :D ).
A szünetekben beszélgetés a néppel, Kháosz visszatérése, Ambrus (aki nem tudná, ő Lam kisebbik öccse) boldogítása (remélem, nem zavartalak nagyon.. :) ), aggódás Dínnek, hogy milyen lesz a nyitókeringő. Nagy Mathom díj-átadás Rules, csak Battit ne hagyjátok, hogy beszédet mondjon :D Gandalf díj-átadás mégrulzabb, főleg, hogy siekrült az elnökség elől eltitkolni :mrgreen: Khirályom (Brandir), Apa (Anc... Második Számú Alelnök Úr): mindketten megérdemeltétek a díjatokat! ;) :) Nagyon büszke vagyok rátok! :D Lam és a quenya Love me Tender felülmúlhatatlan, azt est fényponja volt! :D ;) :) Lam: rád is nagyon büszke vagyok! :D És persze Bácsira (Alcar) is, aki lefordította ;) Örök hála! :) )
Aztán riadalom, kezdődik a nyitótánc. Fényképgép Lamra bízása (ilyen tekintetben az egyetlen megbízható ember volt :D ), aztán el a függöny mögé. Nijó eltűnése, párkeresés, Nijó megjelenése, kezdhetünk. Aztán a tánc tök jó volt, nem is rontottunk, meg állítólag még tetszett is a népnek... :roll: :) Batti és reakciója Rules :D Kár, hogy kevesen láttuk, amint nagy zavarában azt se tudja, mit kezdjen ennyi nővel a felesége jelenlétében... :roll: :D (végül aztán meghajolt, minket meg kivezettek a partnereink... :? :) ) Balázs: köszönöm a táncot. Lau: köszönöm, hogy táncolhattam.
Aztán jött a lazább program, beszélgetések miegymás... Éneklés Artemisszel Rules, köszi fiúk a gitározást! Név szerint: Pók (PFK 8) ), Lam, Leguán, Khaosz és Ambrus. Beszélgetés a cigi részleggel, Dín gyakorolja, hogy hangzik, ha Anyának szólít... :roll: Aztán Dín lerohanja Anc.. alelnök urat "Nagyapa!!!" felkiáltással :D :mrgreen: Cica reakciója: Dín, mennyit ittál? 8) Apa egész jól tűrte a jelenetet :D Az E-terv beteljesülése, és Esgal örömkönnyei :) (Ery: rontod melkori jóhírneved, ha még sok ilyen jócselekedetet hajtasz végre :) )
Huh, mi volt még.... jaigen, Bálkirály és Bálkirályné választás. Lam büszke, hogy LFK-s a bálkirályné :D ;) Silme, Elodyke: gratulálok, jó uralkodást! ;)
Aztán sorra távoznak a kedves emberkék, aztán már nem nagyon tudom, hogy pontosan mikor mi volt, így teljesen összemosódnak az események.... Azt tudom, hogy hajnali 5 tájban pakolászás, Nijó és a kőrözött története (és elodykéről kiderült, hogy gonosz (vagy csak nem tökéletes ilyenkor már alogikája :D )), Jacó zongorázik, Szürke és Fim verekszik (Bácsi, Fiam, Jacó: köszönöm az életmentést :) Puszi érte), aztán a Nyugatis különítmény el. Búcsúzkodás a Nyugatiban, Dín könyörgése, hogy kísérjem el a Délibe (mondhatok ellent a saját fiamnak??? :) ), úgyhogy irány a Déli, ahol Dín 2 perc alatt képes elfelejteni, hogy hányas vágányhoz is kéne menni (ja, és jeggyel utazik Budapesten :roll: :D ). Aztán búcsú, majd irány haza. A metrón ugyan kicsit elaludtam, így nem az Árpádhídnál szálltam le, hanem a Gyöngyösinél, nem baj, ott is megáll a buszom :) Aztán persze a buszon is bealudtam, de szerencsére Fóton félig-meddig ébren voltam, úgyhogy akkor már jó helyen szálltam le :mrgreen: Haza, és alvás :)

Na, akkor jön a köszönet-sor :)
:arrow: Legelőször is a Szervezőknek (Brisa, kriszana, Brandir, Galádhkám, Ery), hogy megszervezték ezt az egészet.
:arrow: Ulmónak a zeneszolgáltatásért :)
:arrow: Az előadóknak a műsorokért
:arrow: Lamnak, hogy a barátom, meg hogy van, és mellettem áll, ha szükség van rá :)
:arrow: Apának, hogy az apám :)
:arrow: Bácsinak, hogy szeret :) (én is szeretlek :) )
:arrow: Jacónak, mert őt is szeretem :)
:arrow: Dínnek, hogy a Fiam :D =
:arrow: Fiónak, hogy ottvolt (kár, hogy nem igazán tudtunk beszélgetni)
:arrow: Artemisznek az éneklést (tök jók voltunk :D )
:arrow: Khaosznak a beszélgetéseket
:arrow: Arinak, hogy (többé-kevésbé) békésen tűrte a fényképezéseimet :D
:arrow: Mindenkinek mindent, és bocsi, ha kihagytam valamit, meg valakit, tényleg minden emlék összemosódik már előttem...

Puszi nektek! Jövő héten re a Tolkien Klubban! :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176273 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én most tényleg nagyon röviden írok(nem, nem úgy ahogy szoktam..), csupán köszönetet szeretnék mondani a szervezőknek, a részvevőknek, a lányoknak, a fiúknak, az egyebeknek, hobbitoknak, tüncöknek enteknek és mindenki másnak ezért a csodás Bálért, meg a kawaii táncért a végén, a keringőzésekért(talán mégse vagyok olyan béna.. hála Balázsnak aki megtanította hogy kell elindulni..), Mogyinak a frizuráért meg egyebekért, a Bolondoknak hogy szaporodtak(majd össze kéne ám számolni hányan is vagyunk.. :arrow: Bolond-demográfiai robbanás..), Ringnek a hihhetetlen némajátékért a zongoránál, Nodleenak hogy hagyta hogy felköszöntsük, Silcuccnak, megintcsak Nodleenak, Rabynnak, Galadhnak, Mogynak, Rayannak, Balázsnak és mindenki másnak a lekisegélyt, csak a fáradtság beszélt belőlem:)) Brandirnak h a kezébe nyomhattam végre azt a nyavajás vackot, amit 6szor vesztettem el.. Az előadóknak a sok szép előadást (wazz Előd, ez a citera haláli volt!! és köszi a borot), Dínnek a sztorizást és nosztalgiázást(nem tudlak elképzelni tarajjal azértse..),Neócskának hogy vetkőztethettük, Alcarnak hogy felpróbálhattam az újjbigyókat, Tomának hogy nem gondozza a síromat, Oneringnek hogy mindig mosolyog, Petinek hogy nem mindig mosolyog, de azért szeretjük, Anának hogy szép a hangja s ugyanezért Ádámnak, meg az egész kórusnak, Szofinak a verses instrukciókért, Jacónak a zongorázásért, Póknak, Drizztnek, Ádámnak a gitározásért, Khaosznak a dalszövegért, Angie-nek és Darkynak h mégis eljöttek(Szabi, ugasd a Holdat!!) és úristen már megint mennyit írtam, hát mindenkinek mindenért, ami most nem jut épp eszembe... Nagyon nagyon jól éreztem magam, köszi hogy vagytok, imádlak titeket!! Sok puszi nektek:
Dodie(avagy Dodáj, és kivételes esetekben Dudi)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176257 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Hát mit is írjak, ami rövid és velős???
talán: félbevágott lábszárcsont...
Na, de a lükeséget félretéve: voltam már egy pár farsangi bulin, de eddig ez volt az etalon. A FARSANGI BÁL, így, csupa nagybetűvel!!! Minden eddigi bált felülmúlt, toronymagasan, és ezt most komolyan mondom.
Az is nagyon nagy élmény, ha az ember (tünde) néhány jóbarátjával, ismerősével találkozik! De itt: 100-nál többel!!! Nekem nagyon nagy élmény volt látni azt a szeretetet amit mindenki adott itt egymásnak. Ezt még egyetlen bálon/bulin sem tapasztaltam. A régi jó barátok, ismerősök és nagyon sok új! És persze a rengeteg beszélgetés, az öröm az arcokon, a hihetetlenül jó előadások... mit is mondhatnék még??? Azt hiszem a Professzor büszke lenne erre a társaságra, és méltán. Nagyon örülök, hogy közétek tartozhatom!!!
Csak azt sajnálom, hogy nem tudtam mindenkivel annyit beszélgetni, amennyit szerettem volna, de be fogom pótolni!
Köszönöm Nektek, a SZERVEZŐKNEK, és MINDANNYIOTOKNAK, hogy ott voltatok, és egy csodálatos estét tölthettem Veletek!!!

/me nem szokott éppenséggel elérzékenyülni, de most majdnem.

egy szónak is száz a vége (vagy mi): alig várom, hogy újra találkozhassam Veletek!!!

Alcar


Ezt a farsang topicba írtam eredetileg, de azt hiszem idekívánkozik. Nem tudok mindenkinek köszönetet mondani név szerint ezért a csodás estéért, részint mert nem férne ki, részint meg lukas az agyam... :D
csak pár részlet hirtelen (sokkal több élmény volt, de tényleg nem férne ki, meg mindent el is felejtek!!! öregszem... de közöttetek visszafiatalodom :D )
* Namarieval sörözőkeresés vagy 20 percig - ezt a mutatványt mindig bebukom Pesten:)
* Hugik: mogy, Silmeniel, _Neo öcsém, Elodyke fiam, Kincső keresztlányom, Minerva mami, sissee hugi, Toma_gazda fiam és Aeglos lányom... jajj, mekkora család!!! Imádlak Titeket! (és a felét még kihagytam...)
* Lélit én is szeretem, nemcsak Jaco!!!
* Bolond lettem!!! (végre hivatalosan is...)
* Végre megismertem Veanne-ékat:)
* Beleg nem haragszik, amiért "megöltem", mint Túrin:)
* Morgana kedves, fenntartom, amit mindig is mondtam: Nálad kedvesebb ember igen kevés létezik!
* Kriszana: a Nightwish póló hihetetlen rúlz a nagyestélyin... :wink:
* Lamorak: kösz, hogy vetted a lapot és elénekelted az Á mele milya-t... remegett a kezemben a kamera... a meghatottságtól... persze... :wink:
* Talk, talk, talk!!! nem tudnám felsorolni!!! Lamorak, Brandír, Dín, Veanne, mogy, Ankalimon, Batti, _Neo, Mindenki...
* még táncoltam is... (jajj, szegény Galadh, Cicafül, mogy, Silmeniel...)
* Toma_gazda és Holtak Vezére: köszönöm az íjat és a felszerelést!!! és a hazafuvart is Toma Anyukájának!
* Az előadások alatt vagy "lestem, mint a bucsuba'" oly' klassz volt, vagy röhögtem, mint csiklandós teve, ha ráfekszik az arab csorba jatagánjára (még ez a hasonlat...)
* _Neo szerint 40 méterre van az éjjel nappali... volt az 400 is... főleg a hószakadásban, 4000-nek éreztük:))) Dín hóemberként ér vissza...
* Megijedtek tőlem a 00 helyiségben (FIÚBAN VOLTAM!!!), hogy ott áll egy szőke izé a piszuárnál... :D
* _Neo felolvassa a cikket a Naplóból (na várj csak...)
* A jelmezes felvonulást végig röhögtem, az volt gáz, amikor ki kellett mennem... (Te jó Eru, itt mindenki mond valamit??? Hát én is mondtam, meg majdnem lelőttem a Népet...)
huh, hirtelen felindulásból ennyi... nagyon sok minden(ki)t kihagytam, bocsássatok meg érte, de nem direkt... életem egyik legszebb élménye volt ez a bál, s aki ismer, az tudja, hogy ok nélkül nem szoktam superlativusokban beszélni!!!

Nagyon szeretlek Titeket:
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176234 Írta: Nyuszti
Nyuszti válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is folytatom a sort!
Nagyon khirály volt az egész bál!igaz,csak 1-ig maradtam,de nagyon rúlz volt! Ami nagyon tetszett,az a tünci-,és a boszorkány-tánc volt!!!!!(Isteniek voltatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :up: :up: :up: )A versmondók is nagyon megvannak dícsérve!(Éljen Mau,a nagymamim!!! :D )A kórus nagyon szépen énekelt!!!meg a többi énekes is!!!!Alcar is valóban jól nézett ki!!!!!a tünde sérója is nagyon cool volt.de Sünee parókája jobb volt!!!(szegény már majd behalt tőle!!!)Lad is nagyon jól nézett ki!!!!!!És Kriszanának nagyon jól állt a Nightwish-es pulcsi :wink:
a táncóra is nagyon király volt Brandír!!!!hú,még mi volt nagyon jó??!ja,a kaja is nagyon finom volt,külön dicséret,aki maga csinálta!!!!!A jelmezek is nagyon jók voltak,Laurerenék vitték a pálmát!nagyon édes volt :D :D
És Elödike is nagyon szépen citerázott!!!hösi módon nyomta a zenét!!nem hagytuk szegényt enni!!!de megdolgozott érte! :tongue:
Most hirtelen ennyi jutott az eszembe,majd írnak mások is!(mikor lesz a következő Tolkien-buli??? :wink: )

Ui.:Ugye amit Szúval előadtunk,az is jó volt????
Ui2.:ha valakinek eltévesztettem a nevét,elnézést,tegnap kezdtem el tanulgatni!!! :oops:
Minden előadó elött le a kalappal!!!!!

Üdv:Nyuszti

Nyuszti

,,Visszavonulva önként,megírja azt ami történt...'' (Aurora)
de hogy mit....azt jobb nem tudni!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176232 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én meg 2.ként! 8)

Az előadások iszonyú jók voltak, Angwen és Eszternek gyönyörű hangja
van, Tüncitánc még mindog rúlz, (Laurelen és Nólindir valami
elképesztően tudtok táncolni!) szépek voltak a versek, Leguánt még el
tudtam volna hallgatni, Kriszana is gyönyörűen énekelt (A metálos is
nagyon szép volt 8) ), Telcontáréknak a kis darabért és Gyémánt
előadása is nagyon teccett! :wink:
Jah, és Lamo se volt semmi! :D
Nya, meg tök jó volt a kórussal énekelni, imádlak titeket! :wink:

A Nagy Katyvaszból ami még a fejemben van, annyi maradt meg,
hogy tök jóó volt, bár a végére tök zokni voltam! :oops: :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176228 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
El se hiszem, hogy én vagyok az első, aki beszámolhat a farsangról... :mrgreen:

Naszóval. Iszonyúan jó volt, ahogy lenni szokott ilyenkor, Brisa, Kriszana, Galadh, Brandír és Ery hihetetlenül sokat dolgoztak ezen, meg is látszott, nagyon profin ment minden. A kisebb zökkenők nem voltak zavaróak (Ulmo, ne bánkódj a laptop miatt :wink: ).

Rúlzokat nem tudok igazán mondani, mert annyi volt, hogy most is káprázik tőle a fejem (képzavar by én :D ), de két dolgot kiemelnék:

:arrow: Alcar jelmeze valami hihetetlen volt, aki nem látta, az sürgősen kérjen fényképeket!! :!:
:arrow: Lamorak következetesen mindent visszautasít, többek között a saját nevét is :lol:

Egyszóval baromi jó volt, baromira imádlak benneteket, meg ilyenek. Külön köszönet anyukámnak, Lélinek a beÖlelésért :D .

Majd még fogok írni, de huszonnégy óra ébrenlét után jelen pillanatban az ágyam jelenti az egyetlen lehetséges alternatívát létezésem helyszínéül... ajjaj, abbahagyom, majd még jövök. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175747 Írta: Vëannë
Vëannë válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Megkésve bár, de törve nem...én is csatlakoznék az előttem szólókhoz, nagyon jó volt így együtt nézni a filmet (ezer köszi Namarie, meg Mitrilnek is, hogy most nem rontottad el a katarzisomat a hajmosós poénnal... :D )
A film még mindig :up: :hello: :bounce: , így meg pláne az volt!!
És még valami... ez volt az első alkalom, hogy 'odakint' a való világban az itteni nevemet hallottam, és nagyon jó érzés volt!!!! Ezt is köszi, Namarie! És elsőre hallgattam rá!:)
A mosdó tényleg ideális hely mindenféle teljesen komoly dolog megvitatására, bár ez a Pláza-beli elég élénken idézte a Banyapók barlangjának hangulatát, főleg a szaga...

"Home is where the way is
My road goes on forever
One more voyage to go"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175743 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kiegészítés: Harry Potter: csak az oszlop van meg, holott még nemrég egy csomó szereplő ott volt...ja, és perme bőszen lengette végig az egész Plázán a GyU 3. kötetét...

Ki - kivel szeretne talákozni- mindezt a mosdóban beszéljük meg, előadás után....
Úgy látszik, a fórumosok kedvenc helye különböző lelki dolgok kitárgyalására a mosdó.. :lol: hajállapotok kitárgyalására is alkalmas..

A pláza csapállományának és romló higiéniai viszonyának kitárgyalása (ahol csap van ott szappan nincs és fordítva)

Mithril, ezúton is bocsánat, hogy csak Vëannë felé kommentáltam a dolgot..
:oops:

Hideg volt a teremben.. de ha figyelembe veszzük, hogy Legolas is a vásznon volt..(ki- ki értse, ahogy akarja....)


Mithril, Vëannë: én is örülök, hogy megismerehettelek Benneteket. remélem, összejön a magyar Vándor is.

Egyszóval itt is feltevődhetett a kérdés: DE MI UGYE KÚLTÚRÁLIS EGGYESÜLET VAGYUNK?????

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175737 Írta: mithril
mithril válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Akkor én is beszámolok, bár sok különbség lehet hogy nem lesz a kettő között... :)

Veanne-val persze még véletlenül se ott állunk ahova megbeszéltük (= Harry Potteres útjelző oszlop, vagy mi, Sirius körözési képével - mentségünkre legyen mondva, voltunk ott is és úgy elolvastuk a Firebolt reklámot, mintha valóban akarnánk egyet venni...), amikor lecsapott ránk Namarie, aztán irány a pénztár majd a terem. Szeretem a plázában, hogy oda dobod le magad, ahova akarod (és öööö, izé, nem foglalt...), függetlenül attól, hova szól a jegyed.

Megtekintünk jópár bemutatót és izgalmas tictac reklámot, aztán végre! Hátradőlök, ölelgetem a pulcsimat és átadom magam A filmnek. hallom hogy Namarie és Veanne időnként kommentálnak egymásnak, de nekem nem jut sokminden eszembe, valószínűleg első nézéskor Veanne-ra már rázúdítottam az összes illúzióromboló megjegyzésemet. 8)
A The End felirat megjelenésekor (hogy utálom ezt a két szót!) természetesen meg se mozdulunk, ennek a mozi dolgozói a jelek szerint nem örülnek, de kénytelenek velünk együtt végignézni a stáblistát.

Film után rájövök, hogy a pláza úgy éjfél tájban nem is olyan rossz hely, van elég hely csúszkálni a kövön, és sokkal kevesebb ember tud hülyének nézni. eltanakodunk, mi lenne, ha nem tudnánk kijutni, és itt kéne éjszakáznunk. nem féltem magunkat, épp elég üzletet lehetne kifosztani némi ellátmányért. :D
de kijutunk...

hideg van, és Namarie sajnos másik irányba megy, búcsúzoul ork-mentes hazautat kívánunk neki. bejött!

Köszönöm, Namarie, hogy megszervezted ezt a mozizást, örülök, hogy megismerhettelek!

"...magamat kigúnyolom, ha kell,
de hogy más mondja, azt nem tűröm el!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175719 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tegnap este Vëannë, Mithril és jómagam megnéztük a RotK-ot a Szeged Pláza ékes mozijában.

Néha elég vicces volt a dolog, eleve az indulás. Kértem őket, hogy legyenk ott fél nyolcra, és én késtem negyed órát, égett a képemről a bőr rendesen..(a nevemer vannak fogalava a jegyek a vicc kedvéért).

Leülünk, elkezdünk halkan és finoman viháncolni, Vëannë egyfolytában a reggel megtartandó referátuma miatt idegeskedik, kitárgyaljuk, ki milyen jegyű, és miért nem lehet "tisztán" nézni a GyU-t (titkos naplók és egyebek bevillanása). Aragorn hajat mosott- Mithril illúzióromboló beszólása Vëannëfelé amikor először nézték- most szankciók kilátásba helyezése..

Bemutatók alatt kitárgyaljuk a várható jégkorszakot, érdekes, a film óra húszkor elvileg már megy, de még mindig reklám..

Na végre...

ki melik jelenete utálja/szereti és miért?

Anyázás, amikor valami irgalmatlan durva bulizós zenével félbeszakítják a filmet szünet kedvéért..

Vége a filmnek, mi még mindig ott ülünk, a mozi dolgozói meg: ezek itt alszanak??? De vagy háromszor...

Fél tizenkettő- ki tudunk még menni.?? Igen.

A film végén odaírták-e, hgy a valósággal történő egyzés és a szereplők hasonlósága véletelen? - Igen.. nade kérem, milyen lenne már, ha orkkal találkoznánk? Ki hogy reagálna, ki kivel szeretne találkozni?

Ork: először azt hinném, valaki viccel- by Mithril.
-Utána már semire nem gondolnánk.......

ÖÖ, Te hogy jutsz haza_ Mithrilék felém. (Pláza - Móra gyalog 40 perc). megbeszéljük, hogy remélhetőleg nem találkozunk se orkkkal, se keletlekóval, se semmiféle iylennel.. azzal nem is de egy csapat részeggel találkoztam, de jó a tündeköpeny..utána álcázott tündékkel- értsd- rendőrökkel..

Mindenestre köszönöm ezt a vidám estét Mithriléknek, és rádöbbentem, hogy bármelyik városban, ha már kettő vagy három fórumos összejön, nos abból az lesz, hogy a külvilág megrőkönyödik..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175386 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tegnap este néztük meg Estellel A zongoristát...

Hát....
Az egy dolog, hogy éjjel szerencsétlen zsidókkal teletömött marhavagonokról álmodtam..

De most már elfogadom, miért körözte le a film meg a rendezés a TTT-t.
A RotK-nál úgy is kárpótolom magam.. remélem. :?

Szóval AKI MÉG NEM LÁTTA A ZONGORISTÁT, MELEGEN AJÁNLOM, NÉZZE MEG!!!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175259 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
a csepeli talihoz hozáfűznivalóm : naggyon jól éreztem magam :) ) :lol: :lol:

és a Veszprémi talisoknak figyelmébe:
felkerültek a Csabás videók: :lol: :lol:

web.axelero.hu/jacopo/csaba

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174629 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos akkor egy élménybeszámoló a csepeli taliról.

Végül is 5en voltunk, Amarie, Arwena, Pippin (Kinga), egy barátnőm Zsófi és szerény személyem.
Miután eleget egzecíroztattuk a hörcsögöket, végignéztük a filmkönyveket és Zsófi is befutott, játszottunk egy jó kis GyU-társast, filmzene-aláfestéssel, amit pár óra után az utolsó pillanatban megnyertünk. 8) Közben nagyon jól elvoltunk, legalábbis szvsz, remélem a többiek is jól érezték magukat. Felmentünk csetre KAKAZs néven, ami meglepő módon 5ünk nevének rövidítése, de sajna kevesen voltak. Aztán sikertelenül kerestük Amariét a Szilmarilokban. Aztán még dumcsiztunk, majd a nép távozott :( . És persze most egy aranyköpés sem jut eszembe. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174078 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Azért a pécsi tali is ISTENI VOLT!!! :D

Szalagavató ürügyén Elryn, Oisin, Ryana, Szürke, Fim, Thaurmami, Estel és jómagam alaposan kimulattuk magunkat.

:itscool: :up: :sungl: :
:arrow: Hogy Elrynnek eszébe jutottunk, és meghívott.
:arrow: Jókat lehetett kuncogni a "báli ruhákon" (Az egyik kiscsaj égkék-metál ruciján megegyeztünk, hogy elkérjük a legközelebbi tünde-paródiához :twisted: )
:arrow: Jó zene volt.
:arrow: Akkorát denszeltünk, mint a ház!
:arrow: Fincsi sütikék
:arrow: Meghitt dalolászás és kawaii-tánc a paravánok megett!
:arrow: "Megy a gőzös"-nézés (mi Estellel nem álltunk be, öregek vagyunk már ehhez, de vicces látvány volt, mikor leguggolva, hátrafelé ment a gőzös, estélyi ruhákban és öltönyökben.. :lol: :lol:
:arrow: volt WC-papír a lányvécében! (nem elhanyagolható szempont! :roll: )

BÁRMIKOR MÁSKOR ILYEN VAN, SZÓLJATOK!!
Már épp rám fért a vizsgaidőszak után! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173212 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
permí is jelentkezik némi élménybeszámolóval a Veszprémi taliról :lol:

:arrow: Reggel 8.30 körül ki a Délibe Hegyivel, már ott van Jacó, elodyke, megérkezik Arwena, és kiderül, hogy Léli sajna beteg és nem jön :(
:arrow: Befut hamarosan Ninniach, Dodie, Rabyn
:arrow: Elindulunk a vonathoz, és kibéreljük az MTT lakosztályt, rögtön a bicikliszállító (vagy marhavagon?) mellett :mrgreen:
:arrow: elindul a vonat (de a szívem nem szakad meg), Kelenföldön csatlakozik _Neo, harsány Tarja-kiáltások közepette
:arrow: A vonaton Jacó a Mester verseit olvassa, a nép táplálkozik (elodyke TARJÁS szendvicset hozott!!!), italozik (HP rúlz!) és baromkodik ezerrel
:arrow: Többen felkötik magukat a biciklivagonban elhelyezett kampókra :mrgreen:
:arrow: Megismerjük CSABÁT, aki tajrészeg, Pistike apukája, remekül tud verselni, most szabadult a börtönből és lehetetlen tőle megszabadulni - elodyke kollégista-kaller-szerepben tündököl, Hegyi egy doboz söre bánja, pedig utána 5 perccel később Csabánk Székesfehérvárnál egy óriási bukfenccel tarkítva elköszön tőlünk - Ugye lesz CSABA topic a meztelencsiga oldalon???
:arrow: Végre befutunk Veszprémbe, és találkozunk Alcarral aki buszjegyet oszt, Hegyi pedig addig lóbálja a frissiben lenyúlt Veszprémes táblát, míg lebukik, és hiába magyarázza a kallernak, hogy vasutasfamílából származik, az bizony hajthatatlan :lol:
:arrow: Csatlakoznak Tomáék
:arrow: Séta a Várhoz, meg a milleniumi emlékműhöz (igazán pazar alkotás), eszméletlen hócsaták és még mindig kortyoljuk a HP-t :mrgreen:
:arrow: Megebédelünk és a vicces fiúk isteni levest csinálnak (lásd Arewna képét)
:arrow: Alcar munkahelyén LEP-es videókat nézünk (GiXer rúlz) és meghallgatjuk Jacó zenéit amiket a Mester ihletett, Jacó pedig Toma segítségével felköti magát a sálával, miután bekólázott
:arrow: A nép átvándorol a Pannónia étterembe, csak Hegyi kallódik el, de megtaláljuk Alcarral
:arrow: A Pannóniában isteni pizzát eszünk, jókat iszunk, Alcar meg Jacó verseket szaval és _Neo megkímél minket a Fehér Bohóctól :lol:
:arrow: Elindulunk a buszhoz, útközben Hegyiék kidekorálják Petőfi szobrát és Alcar viccein fetrengünk a röhögéstől, a busz végül befut
:arrow: A vonatállomáson végre sikerül rendes cigit venni :lol: és csoportkép is készül
:arrow: Búcsúzkodunk és felcihelődünk a vonatra, ahol a vörös szemű bácsi leüvölti a fejünket, hogy szellőztetni merünk, de mikor az egész kulturális társaság bevonul a fülkébe kommunista indulókat énekelni, már nem mer beszólni és Székesfehérváron ki is száll :lol:
:arrow: A visszaúton kiderül, hogy máris híresek lettünk, mert a kallerek már ismerik a "vidám társaságot" :mrgreen: Hegyi ismét hozza a formáját, fallikus eszközt rajzol az "ablakon kihajolni tilos" figurának :mrgreen:
:arrow: Jacó közli, hogy szereti Lélit, kikéri magának a "Dzsekó" mexólítást, és hogy létezik
:arrow: A vonat végül befut Budapestre, _Neo búcsúzik elsőnek, mi többiek találkozunk mogyival, aki Rabyn elé jött ki, mindenki felszáll a Metróra, és a Moszkva téren búcsúzunk tőlük, Hegyivel és Dodájjal pedig örülünk neki, hogy ilyen sok a második kerületi lakos :D

Köszi
:arrow: Alcarnak és Tomának a szervezésért
:arrow: mindenkinek aki ott volt
:arrow: Hegyinek, hogy ennyire felszabadult volt :wink:

Istenien éreztem magam, IMÁDLAK TITEKET!!!

Puszi

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173204 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173130 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Részemről annyit, hogy rég nem éreztem ilyen jól magam hivatalos találkozón =) Toma és legfőképp Alcar: KÖSZÖNJÜK!!!

A többieket (is) nagyon szeretem, és ritka jó társaság verődött össze! Veletek élmény hóban fürödni =)
Arwena, a fotóid szenzációsak.

Élménybeszámoló helyett pedig álljon itt egy... nos... hm...

my valentine

nem vagyok pucicsiga-őrült
pedig póló is lesz belőle
inkább a melgibzon, ahogy mállik buráján a kék festék
de veszprém megért egy estét
a szar versek jegyében

éltessük hát sigát
kiengedték csabát -tök zsír
hozzatok még piát
és hót sokat,
hogy fallikus szimbólumot gyárthasson hegyirabló

izzadt tenyerünkben a buszjegy megizélődik
kisöreg mint töppedt túró néz véreres szemivel
lelkem visszavágyik
ó, mér nem ettünk tarjás pizzát?!
bazzeg

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173122 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173056 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
nna akkor:

:arrow: Reggel fél 8 kor érkeztem a keletibe itam egy kávét (ilyen pokolit még soha életemben...) meg ettem egy TARJÁS szendvicset (asse vot ép nagyonjó)
:arrow: aztán megérkezett Jacopo elmentünk sétálni meg meghalgatta saját műveit és rájött h néha milyen nemnormális
:arrow: aztán megláttuk elodyke-t majd lassan megérkeztek a többiek is
felszálltunk a vonatra, perme elővette a fényképezőgépet és nem féllt használni sem :) )
:arrow: Kelenföldnél csatlakozott _Neo, később nemtom hol a mi Csabánk aki tökrészeg volt és épp kéthetes kintléten volt a börtönből...(róla egyébként van 3 néma video majd fent lesznek neten ha igaz) Hegyi egy sörébe került hogy ki tudtuk teni a kocsiból
:arrow: Hegyi elcsórt egy vasuti táblát amit aztán Veszprémben minden ellenállás ellenére elvett tőle a vasutas
:arrow: Megérkeztünk Veszprémbe találkoztunk Alcarral
jegyosztás, buszozás *eltépték a jegyemet szipp* :) )
:arrow: találkozás a többiekkel
:arrow: irány a vár, hógolyózás
:arrow: megyünk kajálni, útközben Olorin valami kilátót akar megnézni végül asszem hárman mentek
:arrow: kaja, sütiii :)
:arrow: megyünk videózni (végre eccer megnézhettem a móriai giXert) naggyon jóvolt:)
:arrow: Hegyi elkergetése
:arrow: átmenet a másik vendéglátóipari egységbe (bocs fogalmam sincs mi volt a neve)
:arrow: Alcarék elmennek Hegyiért
:arrow: Meztelencsiga és rajongóinak versei, beszélgetés,pizza aztán sajnos páran elmennek (valaki mondja már el végre h mi az a fehér bohóc könyörgöm....)
:arrow: később mi is megyünk
:arrow: korán érkeztünk buszmegálóhoz ezért elmentünk kidekorálni Petőfit
:arrow: hüe viccek a buszon és a vonatállomáson
:arrow: felszállás a vonatra, öreg bácsi nem akar kiköltözni egy másikba a fülkéből igy betelepszünk mellé
:arrow: a bácsi székesfehérvárnál leszált, aztán lejes létszámmal ülünk a kabinban perme megint fényképez és milyen sokat (egyesek bánatára mások örömére)
:arrow: megérkeztünk a délibe _Neo elment a többiek meg a metró felé szép sorban leszált ott is mindenki.

:!: Alcarnak köszi a szervezést, nagyon jól éreztem magam
:!: Mindenkinek aki ott volt, hogy ott volt :) ) (annak különösen aki hosszabb távon el tudta viselni a társaságomat)
:!: Csabának hogy részeg volt :twisted:

a képeket elkezdtem feltölteni ftp-n az ftp működik de a tar nem jön be ugyhogy amint az is életre kel majd belinkelem őket.

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173044 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kis impresszív élménybeszámoló veszprémi taliról, mindenekelott hatalmas hantale Alcarnak a szervezésért, meg a taliért, meg úgy mindenkinek, aki ott volt; haláli jó volt! :D (Szóismétlés rúlz. :D )

Nagyjából idorendben:
:arrow: reggel elfelejtem bevenni a gyógyszeremet :D
:arrow: Déli felé félúton kapok egy smst Lélitol, hogy o sem jön :( mielobbi jobbulást! ;)
:arrow: gyülekezés a vonatra, elképedés azon, hogy mekkora elme- és idegbeteg vadállat vagyok...
:arrow: humoros vonatút egy alkoholista fazonnal, akitol hamar megszabadultunk szerencsére. Elod ellenori képességeit teszteli a fazonon. (Gratula még1x :D )
:arrow: megérkezünk Veszprémbe, Alcar üdvözlése, buszjegy-osztás :D
:arrow: fáj a gyomrom :(
:arrow: útban a hócsata helyszíne felé; Alcarnak átadom a fülhúzást :D
:arrow: kajálás, szakadt kétszázas a zsebemben (köszi Rayannak még egyszer a segítségért)
:arrow: LEP-es videó nézése Alcar cégénél... Párbeszéd: "-Alcar, merre van itt a WC?" ; "-A kólaautomatával szemben."... :D
:arrow: használatba veszem a kólaautomatát
:arrow: lila videókazetta rúlz :D
:arrow: meztelencsiga-"zene"-hallgatás
:arrow: végül még beültünk valami étterem-szeru helyszínre (a nevét elfelejtettem), ahol Alcar, _Neo és Dodiee Csiga-verseket adott elo. (Felvéve :D )
:arrow: búcsúzkodás a vonatállomáson :(
:arrow: Alcar utolsó pillanatban Bolonddá tétetik :D
:arrow: a vonatfülkébol az egyedül bent üldögélo ötvenes öregúr nem akar elmenni, sot, igen morcos pofát vág ahhoz, hogy jópofa kis indulókat éneklünk... :D
:arrow: hazafelé az utolsó buszon összefutottam egy rég látott barátommal :D

No, pillanatnyilag ennyi jutott eszembe...

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173031 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
AKkor most egy rövid íráts a tegnaprol:
Odaérek: hol a rákba vannak a többiek?? MII CSAK ENNYIEN VAGYUNK??? Se Nudli, se beja, se léli nahát... beacmmognak a többiek felszállunk a vonatra. Hegyi minden állomáson megkérdezi, hogy ez a vonat Nyíergyháza felé megy-é. Felszállt CSABA akitől előszőr én negy kicsit tartottam, de utána betegre röhögtem magamat azon amit alkottatok (Előd még most is csodálopm, hogy bírtad ki röhögés nélkül) ISMERI MAGA A BETŰKET??? MÁV ELLENRŐZŐ BIZOTTSÁG! NEM, NEM KOLLÉGISTA!!! :D :D
Aztán hegyu felajánlott egy sört (meghívunk majd egyre) és kizárták a Csabát a kocsibol, de előtte még elszavalt egy 73 Ő betűből álloó verset. Kallerbácsit is megölelte. Aztán leszálltunk és szerintem ha Lablo bácsi nem a táblával integet még simán elhozhattuk volna.
Veszprémi hócsata, meglátogatjuk azt a kigurást ahol Alcar összes barátnője eltaknyolt. Megnézhetjük azt a helyet ahonnét a legtöbben vetik le magukat, hogy meghaljanak....
Utána ebéd (tökfinom volt!) majd megnézzük a videot (ALCAR HOL SZERETÉL ILYEN SZINŰ KAZIT?? /lila/ NEKEM MÉG KŐ ILYEN!) /akinek kell alcarféle lepes video jelentkezzen nálam másolok neki ha hoz cserekazit/
Majd be abba az elegántos éttermbe ahol Rayannal és Dodieval összedobunkt két adag makaronira (ezer hála nektek) aztán megettük nemtomkinek a maradék pizzáját. Eztán indultunk haza.. Lablo szerint a Petőfi szobor nem eléggé dekoratív, hát csinosított rajta... :D DDDDD
Majd fel a buszra le a buszrol, fel a vonatra DE NEM ARRA!! aztán a rendes vonatra fel. a Csunyapiros szemű bácsi aki nem engedett be minket a fülkébe de a többség győz!bemegyünk a fülkébe és Székesfehérvárnál leszáll a bácsi. (hogy minket nem bírt-e elvilseni vagy télleg le kellet-e szállnia nemtudom). Jéé ezt a kalauzt már láttuk, a másik megkérdezte :"ők azok a vidám társaság?" tehát má simertek vagyunk. Aztán hazaértünk.
jó volt veletek. egy csomo mindent kihagytam tudom.. na csok

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173029 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én még tegnap elkezdtem egy élménybeszámolót, de annyira nem voltam beszámítható, hogy inkább töröltem. most is röviden írok, majd reméljük Arwena, Orsie és az én képeim beszélnek helyettem is. Egy részük csúnyát fog mondani :twisted:
:arrow: Vonatra fel, a marhavagon közel van(ez hasznosnak bizonyult, mikor Rabyn, Jac, elodyke és Hegyi magukat holmi húscafrangoknak álcázva a biciklikampókra aggatták magukat...), szavalunk, énekelünk, Jac és elodyke üvölt(ki hogy érzi jól magát...), aztán a felejthetetlen Csaba, aki ugyebár a mi kedvenc Pistikénk Apukája(az ő apukája meg Hegyi), Rayan arca miközben a tarjozoid dalokat hallgatja CD-n, a vigyorgó kaller, elodyke amint MÁV ellenőrnek adja ki magát fapofával és még sok sok marhaság, valamint a többször elhangzó mondat: "Jézusom, ha most ilyen hülyék vagyunk, mi lesz ha megérkezünk Alcarékhoz??"
:arrow: Hát megérkeztünk, Alcar üdvözöl minket, Hegyi az elcsórt táblát lóbálja, így hamarost meg kell válnunk tőle, pedig ő mindent megpróbált hogy megtarthassa... ("A nagyapám '56-ban vasutas volt, ő nem engedte be az oroszokat nemtomhová")
:arrow: Buszozás, félbetépett jegyek és Hegyi jegyspórolása..
:arrow: leszállás, találkozás Tomával, HV-vel és pOlorinnal, városnézés helyett/közben hógolyócsata, megállapítjuk hogy a Milleniumi emlékmű olyan mint M.Csiga versei... Sokféleképpen lehet értelmezni.
:arrow: Panoráma megtekintése, majd ki a Kálváriára, senki nem pottyant le, viszont a fiúk gonoszul megdobáltak minket hógolyóval... (elodyke, nemcsak neked, Jaco-nak is jövök eggyel a nyakába..) aztán átfázva/ázva vissza kajolni, sütizünk Rayannal, majd elégedetten fel a konferenciaterembe, ott videózás, de előtte még Jaco csigadalainak meghallgatása. Röhögünk a próbán és a GiXeren:) Jacopo csak nem bírja ki kóla nélkül...
:arrow: Át a Pannóniába, toporgás, helykeresés, végül mindenki talál magának, leülünk, rendelünk(Rayan, köszi a Bélízt meg a spagettit!), eszünk iszunk. aztán Veszprémi verses tali, Csiga versek, átíratok. Rayannal és Jacopóval 3asban az Apokrif:)
:arrow: Lassan indulunk, még Alcarral és Orsie-val bemegyünk egy Pubba, ami nagyon tetszett nekem:)))
:arrow: Irány a buszmegálló, ejj, még negyed óránk van, hát addig nézzük meg a Színházat. Petőfi szobor átalakítása... viccmesélések. Beleírtam a fagyott hóba, hogy "Kúltúrális Társaság", azt is oda akartam írni hogy "vagyunk", de már nagyon fájt az ujjam... aztán végre jön a busz(ugyan Alcar, csak 4szer kérdeztük meg, hogy "ez a mi buszunk?"), vonatállomás, melegedés, cigivétel, csoportképek, idétlen arcok:)
:arrow: Vonat, integetés taknyos zsepivel, majd bevágódunk 9en a hateszemélyes kupéba, ahol a goromba, véreresszemű bácsi két helyet foglal... de sok jó ember kis helyen is(akor vajon mi hogy értünk el?? :twisted: ):)) Iddogálunk, jön a kaller az ideútról, most is jót mosolyog rajtunk, a társa már kevésbé. Hegyi újra felsorolja a felmenői között leledző vasutasokat, és a protekció hiányára panaszkodik... Kommunista dalok és Enya páhuzamos éneklése.. elodykét, Jaco-t és Hegyit nem lehet elnyomni... Fotópróbálkozások _Neo-ról(gartula, sztem egy csomó nagyon előnytelen fotó készült rólad.. :wink: )
:arrow: Leszállás, ki merre megy, találkozás Mogyival, örömködés. Fel a metróra, (Hegyi a papucsállatka...) rájövök h én tulképpen a Moszkván szállok le, ugyhogy gyors puszi puszi, majd ugrás le. Orsival és Hegyivel beszélgetés, és rádöbbenés, h mennyi II. kerülti van...
:arrow: Hazaérkezés...

Köszönök mindent, nagyon nagyon jól éreztem magam, de télleg!!

Köszönöm:
:!: Alcarnak és Tomának a szervezést
:!: Tomának hogy néha NEM hívott Dudinak
:!: Alcarnak a cigit és a városnézést(meg úgy mindent:)) )
:!: Orsie-nak a tüzet és a sztorikat:)
:!: Hegyinek a vasutas felmenőit és hogy nem normális:)
:!: Jacopónak a Csiga dalokat, a verseléseket és a pokoli kacajt
:!: Rayannak hogy eljött, az Apokrif verselést, a beszélgetéseket, és hogy szereti Plushenko-t:))
:!: Rabynnak hogy a lányom, hogy mindig vidám, és úgy mindent:))
:!: Arwena-nak hogy nem csinált rólam sok képet, viszont a többiekről annál többet:)
:!: elodykének az MÁV ellenőrségét, az idióta poénokat.
:!: _Neonak hogy hozta a formáját, hogy nem vert most se agyon mikor le "szépkislány"-oztam, és hogy nem mesélte el mégse a FEhér Bohócot(pedig nem egyszer elkezdte..)
:!: Ninniachnak a vicceket és az ö-s verset már itthon:))
:!: Rabynnak, Alcarnak és Jacónak hogy BT-k:))
:!: Mindenkinek mindent, eszméletlen jól éreztem magam, imádlak titeket!!!

u.i.: Nem írtam röviden.. na de sebaj.. És még így se írtam le mindent..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173027 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
most én jövök!

késve megérkezünk alcarékhoz.
várjuk a győrieket, de valamiért egy sem jött
(pech :look: )

kettéválunk. Alcar elmegy busszal a budapestek elé.
Posta.

fényképezőautomata és e-mailgép elszórjuk itt az időt
e-mailküldés sok embernek :up: megkaptátok? :hein:

tartunk a megbeszélt Hungária felé iszogatunk rossz szemmel nézik
de mikor megemltjük azt hogy többen is leszünk felcsillan a néni szeme :evil2:

egymás fürdetése. :lol:

megjöttek gyors bemutatkozás, millenium emlékmű (alcar kedvence :cross: ) vár, kiálló szikla eközben hócsata!!! :itscool:

ebéd a Hungárában Apámat anyám és nagybátyám megajándékozza
valami piával hogy menjen tönkre a veséje :lol:
amúgy alcar család cimere vot rajta (szép!!!)
én nem adtam semmit ezért röstellem magam :oops:

nyelvtanoda:
mória giXer, mecsi műveinek megzenéstése Jaco által :evil3:
Doddie zoknija és cipője az utóbi miattam nem száradt meg :bawling: :bawling: ( :twisted: )
Jaco kivánságára felkötöm egy pillanatra Jacot :disagree:
de túlélte :sungl:

Pannóna étterem!
Hegyi elveszett :eek4: hol van Alcar és Orsie keresésére indul.
_Neo Jacopo Alcar műveket adnak elő. mecsitől és Alcartól.
videóra :cheers:
az én egyikversem s elő lett adva ezt nem köszönöm meg
Pizza!! _Neo képei és a lányok rajzai!! :hello:
Jaco alkot.
viccek mindenki által. :mrgreen: és :dead:

Vezér és Olorinék eltávoztak.
még folytattuk a dolgokat.
utána mi is mentünk

busz előtt, Szegény Petőfi igaz hegyi?? :twisted: :evil2: :evil3:

busz: a viccek folytatódnak

pályaudvar: *metááááááál* Jacoval
persze kocsma mimás fotók :bounce:
Hegyi más vonatot néz kim magának sikertelenül sztem az a Nyregyházi járat volt :wink:
vonat felé Hegyi külön utakon jár.

búcsú: puszi ölelés stb már akinek
pápá jó utat!! :crying: :closed:

Naggyon jó volt veletek!!!!!!!!!!!! :dance:

A szeverzést Alcarnak köszönöm nagyon jó lett
az én részem bukott (ez van)
köszönöm mindenkinekhogy itt volt!
örülök hogy megisertem végre Rabynt,Orsiet,Rayant,elodykét, és persze hegyit
és végre a család együtt volt úgyhiszem de hiányzott még valaki!

jó volt veletek!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172998 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ninniach írta: Beszámolóra már nem futja az erőmből, de az alábbi négysorossal próbálok a napnak (és a mi Csabánknak :lol: ) emléket állítani:

Röhögőgörcsök gőzösön,
Szörcsögő, szőrös börtönőrzött,
Sörök, szőlőlöttyök, örjöngő költők,
Örök örömök, köszönöm!


Nin, várjuk e remekművet a csigafórumon (csigaklub.uw.hu), illetve Sindarin fordítást is!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172997 Írta: Ninniach
Ninniach válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Beszámolóra már nem futja az erőmből, de az alábbi négysorossal próbálok a napnak (és a mi Csabánknak :lol: ) emléket állítani:

Röhögőgörcsök gőzösön,
Szörcsögő, szőrös börtönőrzött,
Sörök, szőlőlöttyök, örjöngő költők,
Örök örömök, köszönöm!

All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172996 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
a legfontosabbat ki is hagytamjajjj
hát fergeteges volt
bár szerintem ez magatol ertetodo
de azert jo erzes ha egy szervezo meghajja nem ALcar???
köcönnyuk szepen
jó vót :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172995 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
hát szervusztok!
szóval a veszprémi tali:
hogyis szokták eszt a nagyok
hat reggel mentünk a Déliből vonattal 9:05 kor:
Reggeli ébresztésnek Jacopot lehettett hallgatni fantasztikus tarjazoid idezetekkel a

Mestertol... (egyébként e vonattal: Rayan; Arwena, Labyn, Ninniach; Dodie; Orsie; Hegyi;

Jacopo;_Neo kesobb szallt fel , + szereénységem mentunk)
a vonatut
ugyebár elindultunk: szokásos hujesegek:a bicikliszallito vót' melletünk ...Dodie ötletere

nem lehetett nem kihagyni a felakasztós fényképeket sajat fulkenk volt ahova nem jott be

senki csak akit beengedtunk hogy hogysnem talalkoztunk emberkekkel kalauzzal, ismeretlen

öregbácsikkal, nomeg CSABÁVAL, aki mint kesobb rajottunk Pistike apukaja. Nos hát őt nem

lehet ragozni aki ismeri Pistike apukajat, az tudja, hiogy mijen lehetett.. nos hat vele

elbeszelgettünk igy s ugy ki ellenorkent, ki allellenorkent, és ki csak ugy (csak ugy

zarojelben jegyzem meg hog ymost szabadult a sittrol (lopásér' ult) és mutogatta nekunk a

sazbadulónyilatkozatát) Sajnálattal történt azon folyamat mikor el kellet töle bucsuzkodni.
Igen hamar megtortent es nem mi buktunk el a harmadik vonatrol megtett lepes utan...
Megerkeztünk...
Leszallunk a vonatrol (nagy zajjal termeszetesen)es talakoztunk Alcarral (szerenysegem meg

csak mostan Latta eloszor eredetiben; meglepően korrekt egyéniségnek bizonyul :) ) Hat Hegyi

nem egy Bakterrel vitatkozott hogy azt a tablat meg az nagyapja keszitette 56ban...nem tudta

rabeszelni (meglepoen okos MAV os volt) Elindultunk a Kp fele talalkozni a többiekkel (Toma;

Olorin papa; es Holtak vezere) a talalkozaskor kisebb hócsata _Neo elleneben.
Indulás a várhoz. utkozben mi is dobaltuk egymast (Dodie meg log egyel a nyakaba :) )

Megneztuk a viadukt meg a tuztorony meg a valami ...jaaa igen a milleneumi emlekmuvet ami

ugy nez ki mint egy ...inkabb nem sertem meg a veszpremieket...
Eveszet mindenki eszik a menzán Alcar munkahelye mellett (itt csinaltunk kis meglepit a

mosogatoneniknek)
Majd indulas at a szomszedba. ott Gixernezes rohoges Mesterunk, Mcsiga Versei zenesitve

verselve kinek hogy etccik...ekkor jottek meg ALcar kollegai Ibolya es Adri :)
video nezes nezes nezes vege
ALcar meglepve minket mindenkinek egy tengwarral teli lapot lakott az olla alá. szep vers

magyarul angolul es tundeül (lehet hogy meg ez esz a mi kis Rosetti kövünk :haha: )
Indulás a Pannóniába (étterem)... bevonulás (Hegyi bedepizése :) ) Hejszinen nagy

beszelgetesek vers olvasgatások quenya nem quenya nylev es hejesiras lecke és

telszamcsereles...egymas farasztasa...pincerek kikeszitese mert mindig mindenki maskor

masmijen pizzat rendelt ...itt kerek toluk elnezest...Bár a helyénmaradt Hegyinek megteccett

egy fogas amit nagyon el akart hozni Lufikkal egyetemben de sajna nem sikerült

elhoznia...lebeszeltuk rola
(...soksok vicc es beszelgetes...)

indulunk a vonathoz visszafele
koran indultunk...meg volt idonk feldisziteni, mondhatni kidekorálni a Veszprémi Petőfi

Szinház előtti Petőfi szobrot elol hatul oldalt kozepen ki hol talalta. (itt szinten

elnezest kerunk)
(a buszvarasig farasztobbnal farasztobb viccek..szösszenetek)
busz jon
mi megyunk
Nagy bucsuzkodas a vonat elott (sörözgetes hullamgyorsan, majd a resti elott a bejaratnal

fotozas :) yeah) fajdalmas, nehezedo karokkal valo integetes..könnycsppek elindulása

kettöspontkrájkettöspont
vonat elindul
fulkes vonat nem ferunk el sehova van egy fulke ahol ul egy oregember odamentunk (inkabb

beozonlottunk) Nagy nagy nagy eneklesek(nem kommunista indulokat nem nem) szelloztetések

fenykepezések borosuvegemelgetesek; hewlett packard elfogyasztasok masszirozások
Jacopo 3 bejelentesek
1.Nem vagyok Michael Jackson (tehat nem Dzsekó hanem Dzsakó, és nem Dzseki)
2.Létezem
3.Szeretem Lélit (rövid valtozat a hosszabbrol jaconal lehet erdeklodni)
az öreg fickot eluldozések; Hegyi Jim Carwey uvoltozesek..s ujabb ismetelt Jacopo szavalasok
Vonat
leszallasok
Neo elmenések
hazadöcögések
Beszamoloirasok
Beszámolózárszóirások:

görögdinnye

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172987 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jaj, hol is kezdjem? Talán ott, hogy én remekül éreztem magam, és nagyon örültem, hogy itt voltatok!

rövid napló...
- előző este tök ideg voltam több ügyből kifolyólag, többek közt, hogy jó legyen a tali...
- reggel ki a buszpályaudvarra pOlorin és Grisnák elé, aztán jön Toma_gazda, én ki a budapestiek elé a vonathoz
- Nem is késik sokat, megjöttetek!!! Hegyi ellopja a Szombathely - Veszprém - Budapest táblát, majd 10 percig könyörög a vasúti alkalmazottnak (bakternak), hogy megtarthassa a becses emléket... a tábla végül visszakerül a MÁV Rt jogos tulajdonába.
- buszozás a citybe, találkozás pOlorinékkal, sipirc a Vár... Útközben heveny hógolyózás, majd a 10 cm veszprémi hótenger sikeres annihilálása után a Milleniumi emlékmű megtekintése és kritikai analízise után a Vár és a Kálvária domb... pár emberke hóban való fürdetése, kilátásban gyönyörködés, miegymás...
- ezután kaja a Hungária étteremben, tök jó volt sztem, Ninniachtól kaptam egy üveg Unikumot rajta az Alcar család címerével!!! (ha tudná, mióta vágyom egy címerre!!!)
közben Alcar rájön, hogy nem tud videózni, mert a rengeteg eszével a player functionon hagyta a kamerát, ami a hidegben csontig lemerült...
- utána irány a cég, ahol is mgtekinthetjük a LEP-es próbák részleteit és a Móriai Gixer c. fergeteges előadást. Közben megjön Adri és Ibolya kollégám is...Elodyke miniunikumot ad!!! :D
közjáték: Jacopo 00-ra vonatkozó kérdésemre adott válasz - "ott van a kólaautomatával szemben" - ki tudja miért, röhögést vált ki... aztán amikor legközelebb kinézek, Jaco görnyedten tömte az automatát súlyos obulusokkal... a filmnézés a konszolidált röhögés jegyében zajlott...
- indulás a Pannónia étterembe, ahol egy hangulatos kis terem várt ránk, na meg pizza, sör és üdítő... aztán Orsieval együtt a közben elkallódott Hegyirabló felkutatása, sikerrel!!!, majd _Neo viccei, a Mester (meztelencsiga) és követői verseinek előadása (dokumentálva!!!). (mindenki kajál s piál...)
lassan menni kell...
indulás a buszmegálló, ahol még van 15 percünk, Toma és Hegyi a köztéri szobrot dekorálják ismét vicmesélés (jajj... Alcar vicceitől Eru mentsen minket...) közben vagy 10 kérdés minden trabantnál nagyobb jármű láttán: "Alcar az nem a mi buszunk?" felkiáltás...
de megjött a busz, elértük, Hegyi igazi jegyet lyukaszt... :D
kiérünk...
Jön a vonat is, felszálltok és elmentek:(
szép volt Veletek!!!
Köszönök mindent!... mit is?
Tomának a szervezést, Ninniachnak és _Neonak, hogy a húgom és az öcsém meg még vagy ezer dolgot:), Holtak_vezérének a csengőhangot,
pOlorinnak és Grisnáknak, hogy maradtak, Rayannak a rajzait, Rabynnak a kedvességét, Elodykenek az unikumot, Orsienak hogy végre megismertem, Hegyinek, hogy előkerült, Arwenanak, hogy szereti a Quenyát, Jaconak, hogy Bolondtárs és remek zeneszerző és költő!, Dodienak szintén ugyanez -zeneszerző, Adrinak és Ibolyának, hogy a kollegáim!

Szóval, remélem mindenki jól érezte magát, nagyon remélem, hamarosan újra találkozunk, nemcsak a farsangon!!!
Nagyon szeretlek titeket, s most úgy búcsúzom, ahogy a chaten szoktam:
Namárie tenna enomentielva ammoine meldonyar!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.689 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére