Élménybeszámolók

Több
20 éve 8 hónapja #166683 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszönet!
Én csak annyit mondanék:

IGYÁ ENDRE!!!

Legközelebb az elnökségit hanyagoljátok, jó?
Kedvenceim_:
fagyi
sör
uborka

Szorult a szívem azokért, akik nem lehettek ott...
S külön cupp a reggeli ötösnek Battival kiegészülve... Ennyi nővel egyszerre :oops: :up: :eek2:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166414 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én meg Debrecenben voltam ROTKot nézni és találkoztam _Phelan_nal és Eleirával :D
Na,ezt el kellett mondani,mert ők voltak az elsők akikkel így találkoztam. :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166366 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na akkor énis írnék valamit...

:arrow: Mikor megérkeztem a Móriczra már kész tömeg állt a meki előtt ugyhogy nem volt nehéz megtalálnom.
:arrow: Hamarosan a tömeg egyik fele elindut a kolesz felé.
:arrow: Befelémenet érdekesnek talátam hogy csak úgy besétáltunk mintha oda tartoznánk. 8O
:arrow: Hú mennyi kaja...
:arrow: _Neo fanclub himnusza állatti volt :lol:
:arrow: Megyünk videjózni már megint a móriairól maradtam le mint a LEP-en... :(
:arrow: aztán sajnos nekem haza kellett mennem :cry:


:arrow: Szóval: Köszönöm mindenkinek aki ott volt,hogy ott volt, hogy én ott lehettem és főleg _Neo-nak a szervezést (nomeg az útbaigazítást)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166358 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

KhAOSZ írta: Azért írok, hogy megköszönjem _Neo-nak, és az egész csapatnak, hogy közöttetek lehettem. :D Állati jó fej társaság vagytok, és tök jó, hogy ismeretlenségem ellenére azonnal befogadtatok (legalábbis remélem :roll: ).


Orulunk, hogy eljottel, s jelenleteddel emelted az est fenyet, ahogy a Fabry szerint mondani szoktak ß)

KhAOSZ írta: :arrow: Köszi a lánynak, aki Metallica-s pólóban volt, hogy megbocsájtja, hogy még mindíg nem tudom a nick-jét... :oops: (írd meg lécci... :roll: )


Rayan

KhAOSZ írta: :arrow: Köszi az énekléseket, mindenkinek, akivel énekeltem
Remélem még találkozom veletek (személyesen persze). Most pedig gőzerővel keresni kezdem a "Két tornyot" a kolihálón :) .


construct ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166354 Írta: KhAOSZ
KhAOSZ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Azért írok, hogy megköszönjem _Neo-nak, és az egész csapatnak, hogy közöttetek lehettem. :D Állati jó fej társaság vagytok, és tök jó, hogy ismeretlenségem ellenére azonnal befogadtatok (legalábbis remélem :roll: ).
:arrow: Köszi Léli-nek (remélem yol írtam a nevét), hogy elviselte rögtönzött fizikaórámat, és köszi a beszélgetést is.
:arrow: Köszi a lánynak, aki Metallica-s pólóban volt, hogy megbocsájtja, hogy még mindíg nem tudom a nick-jét... :oops: (írd meg lécci... :roll: )
:arrow: Köszi az énekléseket, mindenkinek, akivel énekeltem
Remélem még találkozom veletek (személyesen persze). Most pedig gőzerővel keresni kezdem a "Két tornyot" a kolihálón :) .

Rózsa a lepel alatt csöndben
Ez vagyok én, ez minden

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166343 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

_Neo írta: Aiya!

Talaltam egy szep uvegben kakaot, a gazdaja sikitson!


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *síkítás magas hangon* :mrgreen:
De neked adom, ha szépen kéred. Meg elvileg kell lennie egy meggydzsemnek is.

Akkor én is nyilatkozom.

Én is élveztem a bulit. Ami jó volt:

:arrow: Tök jó érzés volt, hogy a társaság 90%-át ismertem. (Csak néhány emberkénél tartott 10 mp-ig, amíg beugrott a neve. :mrgreen: )
:arrow: Most viszonylag kevesebb fényképezőgép villogott a szemembe (vagy már kezdek hozzájuk szokni... :o h: ).
:arrow: A megkezdett társasjáték. (Ulmo, Ery, Beleg és Daro lógtok nekem egy játékkal. :bounce: :D )
:arrow: Jó volt újralátni és átélni a színielőadásokat.
:arrow: A vezetőségi ritka dinanamikusan zajlott le. (Persze voltak kivételesen elnyújtott részletek is.)
:arrow: Nagyon élvezetem az együtténekléseket. (Remélem mindenkinek épen maradt a dobhártyája.)
:arrow: Hazaértem, mielőtt Svin elutazott volna, így érzékeny búcsút tudtunk venni, immár harmadszor. [size=9:xur3j7hk](Ennyiszer hittük, hogy már csak vasárnap látjuk egymást.) [/size] Köszi _Neo, hogy elengedtél. :D

Sonica, nagyon jók lettek a képek. Nekem ez tetszik a legjobban: Lam gitározik

A farsangon folytatjuk! :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166341 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szijasztok!
no, én is írok pár sort:-)))))

:arrow: először is köszi _Neo a bulájt! :D
:arrow: sokan voltunk, csak így tovább:-)))
:arrow: gitározás, és éneklés khhirrály! 8)
:arrow: köszi Morgana a szép mézeskalácsokat! pussz érte! :wink:
:arrow: köszi Galadh, Mogy és Morgana a dumcsizást!
hirtelen ennyi, sok szép és jó volt, de a kimerültségtől most ennyi fért a fejembe.

U.i: Bocsi, Lam, hogy felébresztettünk a Pisti, az Aragornnal... :oops:

Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166291 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya!

Én is írnék egy kis élménybeszámolót a tegnap esti buliról:


:arrow: 12-re Sonicával _Neo koleszában voltunk, és mentünk a Tesco-ba bevásárolni 8)
:arrow: A Tescoban megbédeltünk
:arrow: Tesco gazdaságos rulez :twisted:
:arrow: Irdatlan mennyiségű kaját-piát vettünk, alig bírtuk el :lol:
:arrow: Fél órát vártunk a Tesco-buszra visszafelé, amitől kissé idegesek lettünk, ezért +bontottunk 1 sört 8)
:arrow: 4-re értünk vissza a koleszba, addigra már ott voltak páran
:arrow: beindult a szendvics-készítő üzem :mrgreen:
:arrow: Sonica tojásai :lol:
:arrow: mikor ezzel nagyjából végeztünk, Hegyirabló bábjátékkal szórakoztatott minket, csúcs volt! :up:
:arrow: lassan kezdtek szállingózni az emberek
:arrow: hamarosan megtelt az öszes szoba
:arrow: szvsz mindenki nagyon jól érezte magát
:arrow: örültem, hogy sok emberrel beszélgethettem, akikkel korábban csak a chaten vagy a fórumon találkoztam
:arrow: Gumipók ügyesen zsonglőrködött
:arrow: az éneklés és a gitározás nagyon hangulatos volt
:arrow: a rengeteg vicctől meg potyogtak a könnyeim
:arrow: _Neo fanclub himnusza zseniális! :lol:
:arrow: reggelre még maradtunk egy páran, és nagyon jót dumcsiztunk meg poénkodtunk
:arrow: _Neo-nak maradt egy csomó kajája meg piája :mrgreen:

Nem tudom kiemelni mi volt a legjobb, mert én végig nagyon jól éreztem magam. Azért reggelre eléggé kész voltam... 8)

Köszönetek:
:arrow: Köszi _Neo a bulit, a CD írást, és az ebédmeghívást!
:arrow: Köszi mindenkinek, aki még segített a pakolásban, szendvicskészítésben, rendrakásban stb.
:arrow: Köszi külön Sonicának, hogy ott volt!
:arrow: Köszi Minervának a CD-t!
:arrow: Köszi Szürkének, hogy elhozta a wincsijét, mégha nem is tudtuk megírni a Hair-t!
:arrow: Köszi Mogy-nak, hogy soxor kijött velem cigizni :lol:
:arrow: Köszi Adának a lelkizést
:arrow: Köszi mindenkinek, aki ott volt, nagyon örültem, hogy ott lehettem, és hogy Közétek tartozhatom!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166276 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na mostmár naggyából felébredtem, úgyhogy kicsit kifejtem a dolgokat :)

:arrow: Leszállok a villamosról, jé egy Fin és egy Peti, dejó, nem kell egyedül mennem, Peti furcsa fejeket vág a földalattian, aztán nem tudja min nevetünk...
:arrow: Megérkezés, puszipacsi, és LAM KEZDTE A VEREKEDÉST!!!! fejbe vágott, amikor meg akartam puszilni.... :evil: köszi szépen :)
:arrow: Szóval jóanyám (Léli) lefogott, és aztán Fim mentett meg... örök hála, sógor :D
:arrow: zötyögés a buszon, Ery fojton belkém köt... hát ember az ilyen?! :D
:arrow: megérkezés, a konyha felderítése, Sonica eteti az éhezőket :D
:arrow: Befut Ladislas, és elmeséli élményeit a csúnya öreg részeg bácsiról... :evil3:
:arrow: gonosz emberek fojton fotózni akarnak, én meg nem hagyom... de aztán Ladislas és Lamorak lefogtak, kis híján kitörték a nyakam, de nembaj fiúk, én mindent túlélek :D Aztán jön a felmentősereg Léli, Mogyi és Silmeniel személyében :twisted:
:arrow: Lamorak Fan Club, aminek nem is vagyok alapítótagja, de azért Léli, mint anyám, úgy érezte, ezért hát szal izé :D
:arrow: Hiperkarma és alvin éneklés Moggyal, Dodieeval és Petivel
:arrow: Hűkezdekálmos lenni... bepunnyadás a videoszobában
:arrow: Lothék mennek haza, és elvisznek a móriczig!!! (by Rabyn) na pattanunk, elköszönés azoktól, akik épp kéznél voltak, Lamoraktól nem, mert ő meg nem volt kéznél, ezért később sms-ben megkapom a magamét, hogy azt a hülye pank mindenemet, hát, elvan a gyerek, ha játszik... :twisted:
:arrow: heten egy kocsiban, vagyisletaposom Rabyn lábát, Rabyn az én lábamat, Leguán az enyémet :arrow: Tehát Leguánt szidjuk, aki úgyse hallotta, mert bekómált :mrgreen:
:arrow: na a móriczon elmegy az orrunk előtt a busz, mind1, mi ráérünk, álldogálunk, hülyeségeket beszélünk
:arrow: Leguán már említett "Lamorak olyan szép..." mondata... vagyis félmondata, de nekünk teccett :D
:arrow: Leszállunk Rabynnal és Julcsival, Leguán tovább alszik... akarommondani utazik :D
:arrow: hű ez a hülye duna már megint milyen magas... ugorjunk bele! - és hasonló mondatok, mikor a 42es buszt várjuk, kicsit fáradtan és megviselten
:arrow: Végre megérkezünk Rabynhoz (Julcsi már előbb elvált tőlünk), aztán még egy kis beszélgetés, majd punny, bealszás :D

KÖSZI NÉP, HOGY JÖTTETEK, RÚLZ VOLT!!!

:!: Köszi Ándörszkór Nijó a szervezést meg a helyet
:!: Köszi Dodiee úgy mindenért :)
:!: Köszi Rabyn az ágyat ;) (_Neo, kimaradtál a nászéjszakából :mrgreen: )
:!: Köszi Lam a verést, én most száz százalékig vissza fogtam magam :D
:!: Köszi Laci hogy eljöttél, és még a részeg bácsi sem tántorított vissza :D
:!: Köszi mindenkinek mindent, jaés köszi _Neo, hogy lerángattad Airunt :)

ÚJABB HETVENKETTES RÓZSASZÍN BULÁJ :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166272 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jaj, még eszembe jutott két dolog: Ahogy Ladi előadta az útját a koleszig, és ahogy Lam előadta a Négysorost egy tanárja előadását utánozva.. az valami haláli volt:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166242 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
No, akkor következzen az én meglehetősen töredékes irományom.

tehát, tanítás után rohanok el a koliból, hogy elérjem az IC-t, szerencsére sikerül is, hamar hzaérek, fórumozok, kicuccolok aztán megint rohanok a Móriczra, nehogy a szokásosnál is többet késsek, mert nem mondtam biztosra… a Móriczon persze még alig vannak, énnekem meg fogalmam sem volt, h a téren tkp hol, csak abban reménykedtem, h az MTT-s tömeget könnyű lesz kiszúrni. Aztán annyian még nincsenek, h feltűnőek legyünk, úgyhogy próba cseresznye a meki-bejáratnál. A próba megvolt meg azserencse is, úgyhogy némi kóválygás után megtalálom a csapatot, aztán megyek az első turnusban. A négy legelvetemültebb THKs már megint egy helyen nyomorog + egy darab Laurelen, aztán megérkezünk _Neo kolijába, aztán beficcenek videózni. Ugye csodáljuk magunkat-alapon :) ) Bocsi Leguántól, h folyton kommentáltam a darabot… nem vagyok illetékes csak szeretek bökődni :) Aztán éneklés meg miegyéb, az igazat megvallva nehezemre esik sorba rendezni egymásra rakódott benyomásfoszlányaimat. Ami világosan bennem maradt, az a konyhaénekkar (:eek:), majd a lelkizések meg a megbeszélés :) aztán egyre lineárisabbá válik az este fonala, végül a megmaradtak nagy része a videószobában ül és _Neo-t hallgat :) ) És érdekes módon nem is vagyok (annyira) fáradt, mint szoktam. Úgy látszik, szokom az alvás nélküli létállapotot :D

Egy szóval kifejezve FANTASZTIKUS VOLT (ez már kettő :) )

Köszönöm Szofinak a beszélgetést (azt az ügyet majd megpróbálom megoldani, jó?); Angwennek a beszélgetést meg a THKzást (hiába, anélkül nem élet az élet :) );_Neonak a sört meg a kolit
(OFF: és igenis Saruman quenyául beszél a filmben! www.elvish.org/gwaith/movie.html-on ha megnézed a quenya cuccokat, akkor ott lesz az a varázsige vagy micsoda, amivel Szarumán leomlasztja a hegyoldalt:
Cuiva, nwalca Carnirassë! Nai yarvaxëa rasselya taltuva

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166229 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!
Először is leszögezném, hogy fantasztikus jó volt a tegnapi 8részben mai) buli! 8) :dance:
Nagyon szépen köszi _Neo a helyet, a kaját, meg mindent! [size=9:2e9sfwre](Meg az Enya CD-t! Most hallgatom. :bounce: )[/size]
És köszi mindenkinek, aki ott volt! :wink:

Érkezés a Móriczra, nem sikerült elkésnem. puszik, várakozás, Móricka-cikk olvasás, várakozás... Végre befut Fim, megyünk a buszhoz... buszozás... érkezés... a portás rá se hederít, hogy 20 ember bevonul... :) Üdvözlés, puszik, Enya CD (még1x köszi!), jégkrém, kókuszgolyó és süti előpakolása... (Apropó: szerintetek miből készült a kókuszgolyóm (kókuszon kívül)? /nem kekszes/ )
Na innentől az időrendet nem tudom...
"ki hozott videót?" by _Neo, perme jelentkezik, a tömeg heringek-a-dobozban videózást tart :) bocs, hogy béna kamerás vagyok... :roll:
Éneklés Gumipók gitározásával, majd énekkaros dalok Leguán kíséretével, majd _Neo fan-club himnusza (_Neo, rakd be a Humor topicba a szövegét, különben én rakom be :) :twisted: ).
További beszélgetések, éneklések, közben eszem, hogy ne aludjak el... :oops: :) Ha kezembe kaparintom Léli gitárját, pengetem a két akkordot, amit tudok... :roll: Majd vezetőségi :? , közben THK-beavatás by Felagund és Beleg... 8O [size=9:2e9sfwre](ezt nem fogom soha megérteni, hogy csak úgy szórakozásból miért verik egymást az emberek... :roll: )[/size] már megmukkanni se szabad a vezetőség közelében, átvonulás a konyhába, beszélgetés, majd nem tudjuk mit csináljunk... végül is leülünk Kenzával és Lunával társasozni, hamarosan csatlakozik SzÚ és Ery.
Helm-szurdoknál Szauron a 7. mezőig jön fel 8O :? mindenki elkönyveli, hogy meghalunk... Pufi (azaz Ery) a Gyűrűhordozó Banyapók odújában és Mordorban is, hárman közben meghalnak, maradunk ketten (perme mint Pippin). Majdnem meghaltunk Banyapóknál, ahol vagy egy fát(?) vagy 3 pajzsot kell leadni személyenként, mert a Gyűrűhordozónknak egyik sem volt... :roll: aztán rájöttünk, hogy olyan is van, hjogy minden játékos figyelmen kívül hagyhatja a bekövetkező eseményt... 8) Aztán csodával határos módon egyszercsak Mordor utolsó mezőjén álltunk, és kis tanakodás után arra jutottunk, hogy nyertünk. :D 8) :dance:
Aztán beültünk HC-st és Feanort nézni, nem aludtam el :)
Perme-nek eszébe jut, hogy fizetni kéne... :)
Majd éneklés, majd perme csak hallgat, és igyekszik nem elaludni, mert nem ismeri a dalokat... :roll:
Majd Vénia szól, hogy mennek a 4:17-es busszal, megyek-e?... Kis lelkiismereti problémázás után arra jutok, hogy igen, mert nem szeretnék magamról alvó fényképeket, meg ha én elalszom, akkor nehéz felébreszteni, és kevés alvás után még fáradtabb vagyok... :roll:
Bocsánat, hogy nem maradtam pakolni!... :roll: :oops: :?
A csapat nagy része elindul, mi várjuk Kenzát és Lunát... majd mi is kiérünk, valaki megkérdezi, hogy a társasomat is elraktam-e... :roll: mondom nem... :? hajrá nekem, tudtam, hogy valamit ott hagyok... :roll: telefon, hogy valaki tegye el légyszi, mondjuk Brisa...
Hazafelé, jé ez már a Móricz, irány a 6-os, a többiek is jönnek, csepeli különítmány leszáll a Borároson, hurrá, most ment el a HÉV, 50-kor jön... :roll: A HÉV-en a RotK kitárgyalása, majd érzékeny búcsú az utcánk torkolatánál... Haza, hál'égnek anyu beenged, alvás délután fél 4-ig, "kelj fel, mert nem fogsz tudni éjjel aludni" by anyu, tanulás, evés, most itt... :roll:
(Dodiee: ha a Nemzetihez jöttetek, jöhettetek volna velünk... :roll: )
Mégegyszer köszönöm szépen mindenkinek ezt a csodálatos estét/éjszakát, nagyon szeretlek titeket! Köszönöm, hogy közétek tartozhatom.
Puszi:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166224 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egy kis cenzúrázatlan nosztalgia a tavalyi Várgesztes projektről kedvcsinálónak, végső soron úgyis ebbe a topicba tartozik. :D Az idei részletei pedig a Találkozásokban...

Irunien írta: Hello!
NAGYON? NAGYON JÓ volt a kirándulás!!!

Király volt a szállás, a hely gyönyörű, sőt még annál is több, és a hangulatott le se lehet írni!!!!! :dance: :dance: :itscool: :hello: :up: :evil3: :mrgreen:

( Csak azok az orv-fényképészek... :evil: 8), és az a sok dohányzás... :smokin: :nono: :wink: )

Iru. :wink:

Esgal írta: Hali mindenkinek!

A kirándulás eszméletlen khirály volt!
Rúlz:
:!: A Zegyház (Péter atya, Zoltán atya, Brandir atya) Irakba mennek, de előtte összeesketnek mindenkit
:!: orvfényképészek :arrow: Ankalimon alszik
:!: az edzés
:!: holdfényben a dombra
:!: Árnyelf horkol
:!: Középfölde-rap :arrow: "Gandalf Dzsí,Hö!Khírály"
:!: fél disznó jegelve
:!: vonatút haza (nem is tudtam, hogy el tudok aludni a csomagomon ülve...)

Több nem jut most eszembe, de eszetlen khirály volt, ha Sopron csak fele ilyen jó lesz, még akkor is oltári!
Na, ennyi elég volt belőlem.Namárië!

Augustíne írta: Iru: 1etértek... :?

Naszóval! Ami RULZ volt:
:arrow: a 3 ATYA! :D
:arrow: :legolas3: -s világítós tanga/boxer + pólók ( A Legolasos... :arrow: :evil: )
:arrow: Ary kalapja! Legközelebb "véletlenül" nálam fog maradni! :wink: (Na, jó, nem gondoltam komolyan!)
:arrow: Az esti dumálások! (Az élet értelme, fehér és fekete lyuk, 1ebek)
:arrow: Arny kezére firkálás hajnalban
:arrow: A 200-ason a ... :wink:
:arrow: Amit Raybn apja leszűrt a GyU-ból: nagy, tűzben égő ****, ami irányít mindent... :roll: :wink: :D :itscool:
:arrow: Arny horkolása (vaddisznó)
:arrow: reggeli fejek :sleepy: :eek4:
:arrow: "Jásszer Aragorn", és Arny feje a képeken :)
:arrow: 3-an maradtunk fönn egész éjjel... :arrow: Esgal, Rabyn, én :wink:
:arrow: esti masszázsszalon Mogygyal
:arrow: éjjel az erdőben
:arrow: a Kör 8O :quasi:
:arrow: Darky kendője és kalapja
:arrow: A dumálások Elanorral, és a botok
:arrow: Hitletres viccek
:arrow: visszafelé a vonaton ( :arrow: Menekültek) :?
:arrow: Ankalimon és a fénykép... :D (Nem én voltam!!! :roll: :wink: )
:arrow: Fényképek :evil: :evil: :evil:

Na, perpill több nem jut eszembe, de majd még lehet, h írok! :)

Rabyn írta: Megérkeztem én is.
Jöttem von hamarabb de hát legyűrt az álom (34óra nem alvás után nem csoda))

Hát nem is tudom hol kezdjem.. De azért megpróbálom összefoglalni "röviden"
TEhát: Mogy és én értünk a Keletibe elsőként. Ácsingózunk és egyszercsak megérkezetek a többiek is. Vettünk jegyeket majd mikor Telcontar majndem uccsoként beérkezett felszálltunk a vonatra..
Odafele út nagyon jó volt nevettünk meg énekeltünk és próbáltam memorizálni a neveket (nah egysre több embert tudok vééégre!!! :D )
Odafele már többödszöri megkérdezéz után végre fentvagyunk a várban! Mit is mondjak NEKEM NAGYON TETSZETT MÁSKOR IS MEHETÜNK IDE!! :hello:

Mikor bepakoltunk lementünk az erdőbe amihez egy rétecske is tartozott. Darkman vezetésével elindultunk felfelé az erdőbe, ott volt mogy, meg asszem Kriszana meg Dodie meg én meg még páran akiknek nem jut eszembe a neve. Lefelé már tök sötét volt csak a hold világított amin nagyon csodákkoztam mert még életemben nem láttam csak és kizárólag a holdat világítani :oops: (ezért el sem tudtam képzelni, hogy a Gyűrűszövetség, hogy ment töksötétben az erdőben)
Lent különszakadtunk, volt aki ment játszani a többiek meg mentek dumálni. Pipáztunk is olyan hosszú pipa volt meg rövid, páran cigizni mentek. aztán bementünk, amikor Darkman, Aralation(ugye jol írtam?) mogy Ankalimon (volt még valaki?) elindultak a sötétben le a völgybe. Elemtünk vacsizni az ottani étterembe. Aztán fel. De ahogy felnéztem a várudavrrol olyan volt mintha HOMÁLY lenne nagyon érdekes volt. Fent az előtérben kialakult a GONDOLATOK SZOBA, ami számomra nagyon érdekes volt! Én olyan kicsinek éreztem magam az ott folyó beszélgetéshez, hogy inkább csak csendben figyeltem. Főleg amikor Ankalimon is kijött. HÁt valami csúcs volt szerintem ,bár ez enm jó szó erre. Olyan kérdéseket vitattak meg mint, hogy az a világ amit látsz vagy a világ több is számodra, meg hasonlókat. Bent is voltak hasonló dolgok. A fekete jukak, és a dinók és a szellemek világáról, Árnyelffel. Ekkor már sokan aludtak. A legvégén csak Augsitne (meg akinek még mindig nem tudom megjeyezni a nevét de szépen ír tündéül de amugy meg kb 5 féle A betüje van) maradt fen és én. Dodie pedig felébredt Aug fészeképitésére az ágyon :nono: :evil3:
hajnalodott, felmentem megnézni, a galérián alvók arcát, nagyon érdeks volt-)) Volt aki úgy aludt mint a kisbaba és volt aki összegubodzott, más meg szétvetette magát az ágyon(ami azért fura mert eléggé keskeny ágyak voltak) :roll:
A rullzakat valaki leírta papirra így ezzel nem foglalkozom-)))
Felkeltmindenki és elindultuk kirándulni és mentünk mentünk mentünk mentünk és mentnk. Egészen addig a kedves kis hegyig... Amin nem kellet volna felmászni de mi még is felmásztunk.. (nah mért???) :dead:
És persze kideülrt, hogy nem kéne. És megint mentünk és mentünk aztán találtunk egy jégbefagyott (tavat????) amiben volt egy döglött vaddisznó. És kész volt az élő Biosz óra! aztán mentünk és mentünk. Visszatértünk a
VÁRBA és megkeztük utunkat hazafelé, egy játszótéren vártuk a buszt ami majdnem 1 óra múlva jött. Nah nagy nehezen felkászálódunk, letetettük a csomagokat a hátsó ülésre. Felszáll Parasztbácsi. Se szó Se beszéd elkezdi lehajálgni a csomagunkat. Mondom neki :
-Nem kéne ám dobálni
-azt csinálok amit akarok
-De nem azokkal a csomagokkal eléggé drága cuccok vannak benne és nem a lábamközivel kerestem meg! (erre dobálja le mogy cuccát amiben a magnó volt ami nem kis pénz, leteszi a nagy fenekét az ülésre, majd egszólalt):
Biiztos Pestiek vagytok, azok iylen bunkók
-Jah egen pesti vagyok és nagyon böszke vagyok rá és így születtem!!
Erre már alig szólt csak valami trágár szót alkalmazott, amire már nem reagáltam. :rmad2: :x
A vonatra én is hamarabb szálltam fel és végigűálltunk szinte. Dodie majdnem elaludt. (ülve) mert ráültünk a csomagokra. Végül hazafelé (elfelejtettem a nevét) beszélgettünk, mert kiderült ő is Aquincumon lakik. Hazaértem ettem valamit amit nem is tudok mi vol már. És lefeküdtem aludni két perc múlva már aludtam mint a bunda
:sleepy:


Tehát egyetlen mondatba megfogalmazva:
BORZASZTÓ JÓL ÉREZTEM MAGAM!!!!!
:hello:

Dodiee írta: Ma a suliban megpróbáltam elmagyarázni valakinek, amit Ankalimon és Dín meg Aral mondott az objektív világról, de mindenki úgy nézett rám, mint aki frissen szabadult a Lipótról.. :) De jöjjenek a Rulzok:(vagyis végül kb a tábor egész menete a szemszögemből...)
:arrow: Odaút, ki énekel hangosabban, és a döbbenet, amint azt látom az ablakból, hogy Aral leszáll a vonatról...(azért vissza is szállt:))
:arrow: Buszvégállomás.. az almachips végnapjai és a tarhonya éves termésátlaga.
:arrow: Buszút. Körbejár, se hol nem áll meg a Lays chips gyűjtemény. Mindenki a kezembe nyomja az aprót.(csak megemlítem, hogy csoda, hogy nem dagadt meg a kezem, fémallergiám van..)
:arrow: megérkezés Várgesztesre. "Miért építették ilyen magasra a várat?"(Aug)
:arrow: a szállás szuper!!!!! Dilemma, hogy most a sok fehér izé közül mi lepedő, mi párnahuzat(ééérdekes alakú párnahuzatok, ugye, Áfi?)és mi takaróhuzat.
:arrow: Mindenki a toronyra tör, csoportkép, és Irunak fáj ha közel állunk :D
:arrow: séta az erdőben. Senki nem lepődött meg, mikor kiderült, hogy Darky megy legelöl:) rohadt csipkebokrok. Az alkonypír a fák fölött:) Lefele út :?
:arrow: Vissza a mezőre. Verekedés a botokkal :) "Mi mozog ott a fáknál?" "Biztos a réz****ú bagoly!" De csak Aral volt:) Hogy ejtjük Aral nevét? "Mint a tanyasi benzinkút!" Mélyértelmű beszélgetés a különböző szadista kirándulásokról. Valami oson a fák között "mi az, macska?" Aral:"Biztos vadászgörény"
:arrow: Kajatopic a Vendéglőben. Ana: "Én palacsintát szeretnék." "NIncs palacsinta." Akkor Csontlevest" "Csontleves sincs." "Akkor paradicsomlevest" "Már semmilyen levesünk nincs"
:arrow: Dohányszakasz az előtérben, megszületik az Élő Gondolatok-topic. Dín pipái :) Végül már lassan mindenki pokrócokba takarózva ült kinn. :) Beszélgetés az objktív világról:))
:arrow: Árnylef és a fekete avagy fehér lyukak.
:arrow: Dj Dodee és Dj Rabeen. avagy a kelta zene azért a legjobb :)
:arrow: Fél ötös fekvési próbálkozás részemről, és megállapítás: Augank nagyon magas a hangja, és nem fél használni sem. Esgal segít neki:)) Fél hétkor ébredés arra, hogy Aug pakol....zörög a chipses zacskóval, húzogatja a cipzárt. öt perc mulva elhallgat. immár lepedőt keres, de 5ödszöri próbálkozás sem hoz eredményt...kezébe nyomok egyet. elcsendesedik....most meg Árnyelf horkol. Feladom:) körbejárunk, alvókat fotózunk, és megállapítjuk, hogy az alvás gyerekké teszi az embert.(vagyis mindenki annak nézett ki) az a bizonyos felirat Árny ujján..
:arrow: felkel mindenki, üde és friss arcok császkálnak:))
:arrow: Reggelire nincs idő, loholás lepakolni. Mogy és én szadizzuk a népet, körbehordozzuk a képeslapjainkat, aláírást gyűjtünk. Én:"hmmm.. ez csak 27. kivel nem irattam alá?" kérdezem Mogytól, nézek rá bambán.Ő:"velem, te nagyon hülye!"
:arrow: indulás a kirándulásra. a vezetők jó érzékkel választják ki a legmeredekebb ösvényt. a bolondok nagy szintkülönbségekkel mennek, az okosak(heheh) rövidítenek(értsd, csalnak :) ). gyönyörű tájak, közben beszélgetések mindenről, a Hófehérke átköltésen és a Jurassic parkon át a színészek megélhetéséig. Megérkezés a jégbefagyott féldisznóhoz. Újabb hadonászás botokkal, fényképezkedés. Továbbút, botladozás az avarban, és megbeszéljük a Réz****ú bagoly legendáját. épségben megérkezünk a Dombhoz. az épségünket feladjuk, megindulunk felfele(bizonyos téves instrukciók hatására..). Túléljük, azt tervezzük, hogyan nyírjuk ki Telcontart. Életben hagyjuk(megúsztad) majd a domb túloldalán leslattyogunk(az ösvény egy könnyed kanyarral kerülte meg a Gyilkos Dombot) Érdekes tereptárgy(vagyis egy jópofa domb) fellelése, és megmászása(fakultatív módon)integetés a tetjéről. lejövetel, innentől egyenes út. Nem mozgó Ent az erdőben. :) Visszatérés a várba.
:arrow: Újabb kajatopic(palacsinta még mindíg nincs..)és a "mit szabad a fizető vendégnek" dilemmája. végül úgy dönthettünk, hogy mindent, és kissé átrendeztük a termet. az érdekes páncéling...
:arrow: a WC. .... már sejtem miért nem maradt több babgulyás...
:arrow: Indulás haza(Áldva legyen Ankalimon és a kocsija) séta a buszig. Egy óra mulva indul!!! Csoportkép a bokorból, de sok fényképezőgépetek van!! Dodiee felleli a játszótert, páran megemlítik, hogy még jó hogy 18 éves. Végül mindenki a játszótéren tobzódik..(tisztelet a kivételnek, nem tudjátok miből maradtttok ki..)JÖN A BUSZ!! sprint a megállóig.. még 40 perc az indulásig, akkor minek futottunk?? Megkötözött fák a túloldalon. "Hogy el ne szökjenek"
:arrow: Fel a buszra. Rabyn megtudja, hogy "hülye pesti"(vagy pontosan mit is??), de valahogy nem omlik össze.
:arrow: Megérkezés a vonathoz. egyeseknek nincs retúrjegyük, maradnak. utazás a biciklitárolóban, persze hogy Kelenföldnél tud mindenki leülni. a szemhéjak heves vizsaltása belülről, de senki nem alszik!!! Megérkezés a Keletibe, könnyes búcsú némelyektől, a többiek tovább a metróhoz. a fél világ metrózni kívánt aznap..
:arrow: Hazaérkezés, és mély álomba zuhanás.

Nagyon jól éreztem magam veletek, halál jófej egy banda vagytok:)) a képeket pénteken remélem fel tudom tenni a netre!!

u.i.: Rabyn: pár nevet rosszul írtál, de megbocsájtjuk(főleg hogy az enyémet /majdnem, de te egy e-vel ismersz/ jól írtad :D DD)

Arnyelf írta: Na akkor megjegyzések Topic :)

:arrow: SHIRALY volt a tura... :)
:arrow: Az horkol aki nathas, egyszoval akinek nem tetszett, az hangosabban horkolt es/vagy sipolt (volt ra pelda :) )
:arrow: Az ujjamon a felirat tenyleg jo volt, a felelősök felelősségre lesznek vonva ( tudtok mosogatni lányok??? :) )
:arrow: A polok és tangák készülésbne :) lehet rettegni!!!! :)
:arrow: DooDie_TooK minden elismerésem a hegymászás miatt!! :) :)
:arrow: Kinti gondolatok topic : Hát nem volt semmi :)
:arrow: Mogyi jol massziroz :) (ugye fiuk??? :) )
:arrow: Telcontar...és a turavezetés !!!! Király volt...
:arrow: a 3 atya pedig van volt és lesz (sajna egy kis ideig Irakban, de sietünk vissza :) ) képanyag nemsokára a neten :)
:arrow: :arrow: :arrow: egyszóval JÓ VOLT!!!!!!

KÖSZI MINDENKINEK !!!!!!! :)

:twisted:

Peredhil írta: árnyelf a számból vette ki a szót!
No, az indulásnál, és a hazajutásnál kisebb gondok akadtak, de legalább rájöttem egy-két dolgra.
Ez a két nap, jobb volt mint az összes tábor, amiben eddig voltam együtt véve.
Már vágyam volt vissza menni, amikor elbúcsuztam a társaság utolsó felétől a metrón.
Khirály volt a túra, khirály volt az erdő, és a táj, de a legjobban a társaság tetszet!
Shirályok vagytok skacok!
Ja, és köszi a jó tanácsokat, amiket kaptam!

(Az egyetlen negatívum: A kardom vastagsága, 5 cm-ről, lement 2,5 cm-re. :) :? :wink: Na vajon kitől,mitől? :D )
De ez pótolható végül is.

Ulmo írta: Én is csatlakozom: a kirándulás NAGYON JÓ volt!!! :dance: :hello:
Fénypontok (az eddigiek mellett):
- Dodiee ecseteli a vonaton, hogyan képzeli el hobbit-birtokát az M7-es mellett ("milyen jó üregeket lehetne vájni ebbe a domboldalba, itt egy gombamező, ott a répaföld" :D )
- Telcontar-Ulmo férfikórus :eek2: :)
- az edzés sötétben :lol:
- éjféli séta az erdőben holdfénynél, majd beszélgetés horrorfilmekről a sötét erdőben
- Árnyelf, a paparazzo :D
- Aralataion kalapja :itscool:
- a szálló fekete-fehér macskája
- a vasárnapi túra, befagyott pocsolyával, csontmaradványokkal, "könnyed" mászással (tényleg nem volt meredek az a lejtő :roll: )
- az erdőben: "Ent jobbról!"
- lepedő méretű, papírvékony rántottszelet a kajáldában 8O
- Telcontar barchoba-feladványai :itscool:
- csoportos masszázs a pályaudvaron (Iru, majd kérek a képekből!)

Augustine, Esgal, Rabyn: gratula, hogy másfél napig kibírtátok alvás nélkül :hello:

Egyetlen gond: rövid volt ez a hétvége!

Áfonya írta: Nagy pussz mindenkinek, tényleg jó volt a 7vége (régen túráztam ilyen jót :D ). A Legolas-style lépcsőlecsúszást meg le fogom védetni. :mrgreen:

Álmos írta: Nna, akkor én is leírom

Most már sajnálom, hogy lemaradtam a Gondolatok előtérről, azért valahogy mégis kiadtam a magam szellemijét Deznek ;-) és hát az a maszi......doromb doromb ( nem tudom hogy doromól egy oroszlán, de valami ilyesmit képzelek el ), ha jól látom jól viszonoztam, már csak Árnyelf bátyó van hátra. De kamatostul ám ;-)
A túrák közül az első éjszakai volt a legjobb, amikor Aral bácsi bedobta a határozottat és leült egy fánál, mondván ő tovább nem jön, mi meg felmentünk valamilyen dombra, és készültünk éppen vérszövetséget kötni - Aral persze hallotta, mert ezek az istenverte sötét éjszakák kifejezetten csendesek.... :roll: azért mindegy - meg aztán bicskánk se volt :) Viszont nem felejtem el, hogy Ancalimonnal nem hagytatok egyedül

-ó jee-

Nna asszongya....hazaút a tömegnyomorban, már csak a csirke meg a tehén hiányzott, meg egy kis Auschwitz feeling :D De azért mindenki jól viselte, csak Sellyke rúgkapált ijedtében a sok ember láttán ( szegénykém nincs hozzá szokva ehhez ). Öhömm, Din pipája süti, Ankalimon a terveket megvalósítjuk, a másnapi dombmászás pedig igen is jó volt - ti puhányak, ejnye bejnye, a sok informatikus ;-) csak ülnek a gépek előtt...

Árnyelf mostantól kezde Sensei lesz, a három atyához pedig csatlakoznék, mert jómagam is báránykákat vezetek ;-) Már ha az egyház toleráns és befogad, azaz megtűr.
Hmmmmmmmmm, jah! Az ivászos éneklés k**va jó volt! Egyszer még Jacko nyomdokaiba lépek :D Bruhahha

Na haj haj sej

ÉLjenek a Szittyák!

Cupp

Yavanna írta: Üdv a büszke hegymászóknak!

A kirándulás nagyon Aragorn volt, remélem Sopronban is ott lehetek!
Telcontar: Van már valami pontosabb infó a soproni buliról? :roll:
Sajni már szinte minden elhangzott, de azért beteszem a saját élménybeszámolós szösszeneteimet is:

:arrow: Mindenek elött a hely! Csodálatos volt!!! Iszonyú hangulata volt ennek a várnak és az erdönek! Ja és imádom a hóvirágokat! :D
:arrow: Az esti 'edzés'! Nekem nagyon bejött! Árnyelf rucijáról nem is beszélve! :D
:arrow: Esti dumcsi! A dínók kihalása meg a fekete lyukak! A végén már úgy éreztem, hogy az én fejemben is egy fekete lyuk tátong.
:arrow: Javaslat: Mogy kezeit öntsük aranyba!
:arrow: Kimaradtam a kinti gondolataok topicból! :cry: :cry: :cry: No meg Dín pipáiból!
:arrow: Alvási próbálkozások, amikor még ketten ülnek az ágyamon...
:arrow: Telcontar és a reggeli kávé! Még mindig végtelenül hálás vagyok :!:
:arrow: A kirándulás kicsit nehezen indult de szuper volt! Kedvet kaptam a túrázáshoz! Hm. csak még meg kell alapoznom a kondimat! :oops: :roll:
:arrow: És a nap beszólása: 'Akkor én most csendes kómába esem.' Nem tudom ki mondta, de sose felejtem el! :wink:
:arrow: És végezetül: Éljenek az Atyák! Nyilvánítsunk feléjük mély részvétet; elvégre ha minden igaz, már útban vannak Irak felé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #166199 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya melda meldonyar!

Na, ha mar felebredtem, gondoltam, irogatok nemileg ide, mindjart indulok le romeltakaritani (hala az egnek es a segitoknek, nem lesz sok dolgom).

Elmenybeszamolo szervezoi szemszogbol:
-reggel koran (este biblia) keles
-delre befut Orsie es Sonica, szenyakeszito cucc lepakol, spuri Tesco
-reggeli a tuskoban negyed kettokor...
-bevasarlas ezerrel, parazunk, hogy beleferunk-e a koltsegvetesbe ß)
-fizetes, pakolas
-Sonica tojasai ß)
-busz elmegy jol, mi meg varhatunk a kovetkezore... kibontodik az elso sor ß)
-hazabuszozas (szep kaland volt)
-Sonica tojasai
Mire visszaertunk, az elso pakolo brigad mar itt volt es elkezdtek a tereprendezest, koszonet erte es bocs a kesesert.
-rendrakas, szendvicskeszitgetes/sutogetes, teafozes
-Sonica tojasai ß)
Aztan megerkezett az elso turnus, majd a masodik es mindenki... Remelem, jol ereztetek magatokat, en szemely szerint igen ß)

pozitivumok & emlekezetesebb esemenyek:
-Ada uj kabatja
-Guinness
-Hegyilablo babjateka az elokeszuletek soran
-Gumipok + Megaherc
-nem volt Feher Bohoc (vagyis 1 megis, de az nem volt hosszu es faraszto 8) )
-a _Neo Fan Club himnusza ß) oltari lett, janyok, koszi!
-finom szendvicsek (kezcsok a keszitoknek)
-jo tarsasag
-nem jelzett be a fusterzekelo ß)
-Alcar batyam lelekben velunk volt
-minden, amit nem irtam ide ß)
-szep rend maradt utanunk (nagyjabol)
-Viktor volt a portas, o jo fej, tessek nagyon szeretni ß)

negativumok:
-hamar elmentetek... ß( akarom mondani, tavoztatok ß)
-Alcar csak lelekben volt jelen (megvan a kalendariumod, torninya! ß))
-csak hajnalban tudtam leulni beszelgetni Veletek
-reggelre elfogyott a husi...
-nem ittatok meg a sort ß)

Nagyon koszonom a segitoknek a segitseget, Ok a Long Expected (after)Party valodi hosei. Sonicanak es Orsienak a bevasarlas soran tanusitott hosies magatartast ß)
Lamoraknak az ablak rendberakasanal nyujtott segitseget ß) Reggel egy kicsit meg editaltam rajta, most mar kinyitni sem lehet ß)))
Jacoponak az ezrest (ugye visszaadtam? ß))
Koszonom Nektek, hogy eljottetek es jol ereztetek magatokat (remelem) & koszonom a LEP-en nyujtott fantasztikus teljesitmenyt!
Koszonom, hogy Hozzatok tartozhatom!


Talalt targyak:
1 db Lassi Laurie (2004 januar, HU ISSN 1589-6315)
1 db Morgana fele Gil-galad mezessuti
1 db 750 g-os kenyer, megvagva (engedelmetekkel elfogyasztomß))

ha meg lesz valami, irok

Nólindir, Ladislas, Leguanember, Felagund es Loth keressen meg (lehetoleg e-mailben) plz!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166181 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Akko most én írok!
Megérkeztem a móriczra. Hmm mennyi ember! Befutoksnak a többiek is. Dodiék el cigiért (dodie cucca a kezemben) és már megyünk is a busz felé. sokan leülünk a kicsike székekere, beszélgetés. Kit is engdett el Mandos kimenőre a mai buliba?
Megérkezünk kőrcsókók. Mire a második csopimegérkezik már van egy kicsike hangulat. Videozás (tömeg még a saját lábamat se találtam meg). Végignézem az összeset, és közben dőlők a röhögéstől (Pandamaci) és nézem ki, hogy reagál önmagára. ("Angwen min mosolygsz annyira száműzetésbe mész!"). Videozás vége, kint már valami gyűlés volt valami megbeszélés. Na jobb ha én kihúzok onnét. Hallom valahol énekelnek. Beszállok. Énekelünk,énekleünk majd egy csomooan eltűnnek.
Galadh nagyon álmos.. Aludni megy. Közben beszélek Lothhal, el tudnak-é vinni a moriczra. Igen de siessek. Oké gyors szólás Galnak. Jéé Leguán(Ádám) és Julcsi is vélünk tart. DEJO! igen de, hogy férünk be a kocsiba? Mindegymegoldjuk. Újból mindenki keresi a saját lábát. Megérkezünk a Móriczra. Igenám de innét hogyan tovább. Miután senkiért se tudtnak értejönni az ősők a 6-os éjszakai mellett döntünk (ami meglepően gyakran jár!) És egész kevesen várnak rá! Felszállunk mi lányok leültünk Ádám ácsiongózik. Ménem ül le? Mert elaludna ülve.. Aztán még is lecsücsül. Beszélgetés énekkar, dalok. DE MIT FOGUNK MÉG ÉNEKELNI?
és a "Lamorak olyan szép.." hoppá Ádám beleaszik a saját mondatába akárcsak Szillszakáll. A Margithídnál mi lyányok leszállunk. a 42es iccakai éppen elment.. Hurrá. 20 perc mire jön a következő. Eközben Galadhhal megbeszélem, hogy aludjon itt nálam. Akkor sétálunk egy megállót. Közben nevetünk és beszélgetünk. Nagyon fáradtak vagyunk. Átmászunk a hévnél a sineken, ahol egy olyan kerítés van amit kilehet nyitni mint egy kertkaput és szépen be is csukjuk magunk után (négy méterrel odébb egy rendes luk van) Jön az éjszakai. Julcsi leszáll az Árpádhídnál. Mi Gallal Aquincumon. Hazaértünk még beszéletünk és elmentünk aludni.

Köcc Nejonak a helyet!(ha kirúgnaka kolibol akkor valaki biztosan szívesen befogad! :wink: )
Köcc, hogy ottvótatok!
Köcc a kaját a készítőnek!
És boccs, hogy nem amradtam ott végig de nagyon-nagyon álmos voltam.... (reggel hat óra rég volt még)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166170 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
na, valamit én is írok. mibekutánna negyd 7-re értem haza, kicsit álmos vagyok, ugyhogy bocs ha sok hülyeséget írtam(bocsánatos, de nem meglepQ dolog..)

Idegeskedés, indulás, késében vagyok, biztos már senki nem lesz ott, úristenmicsináljak! Futokfutokszaladok, és végül mégis ott volt a nép:) útközben névtelen sms, hogy vegyek a kék Moont. na ez vajh ki lehet? foglamam nincs, de pénzem se, gondban vagyok. Végül Szofi segít ki, a névtelen sms-ezQ boldog lehet.(késQbb kiderül, Silcucc volt az..)puszipuszi hátán, ahogy szoktuk. mire visszaérünk a vásárlásból, a fele társulat eltqnik :evil: Hát milyen dolog az ilyen?? várunk továbbra is, befutnak sokan, végül egy része a csapatnak megunja, és elindul a busz felé. roszfelé, de útközben rájön, és irányt vált. végre a buszon. döcögünk a kolesz felé, leszállás, megérkezés, ónincsnálamszervezQkártya!! paráztatnak hogy nem fognak beengedni, de végül mégis. sok ember odalent, megint körpussz, persze elsQ út a konyhába, meglessük mit lehet itt enni(egész napos múzeumlátogatáson voltunk, ott meg ugye nem veszi elQ az ember a jó kis hazai szendót..), aztán lepakoltuk a cuccost. megcsodáljuk Rayan pólóját, Mr. Brekit, a nejlonzacsikat a füstérzékelQn. Adától kapunk uborkás melegszendvicset(hé, mi a nyákért beszélek még mindig többesszámban??), plusz szlopálunk kólát(nem titkolt célunk elinni Jaco Mester elQl:)) ),majd borozgatás. senki nem hajlandó válaszolni a kérdésemre, sQt, mindenki röhög és hülyének néz(pedig komolyan kérdeztem, télleg!!). Éneklés mindenhol, a cigisarok megint népszerq a nemdohányosok körében is:) Elnökségi ülés :roll: . Kikergetnek minket a jó kis szobából, mindenki a folyosón vagy a büfében gyqlik. éneklés a folyosón, átveszi egy másik csapat is, szetereóban szól a dal. majd be a konyhába(már a folyosón is hangosak voltunk..), és egyre többen csatlakoznak a danolászáshoz, végül kézzel lábbal adjuk elQ a dolgokat. hébe hóba filozofálgatás, a RotK elemzése, általános punnyadás. majd beszabadulok a vetítQbe, változó összetételben vannak ott emberek(folytonos a ki-be járkálás), és egymás után 2x megnézem a Feanort, az énekkart(jó, azt csak 1x) és a giXert, ókat röhögök. Csak nézzük és nézzük, mikor rájövünk, már elég késQ(korán??) van, mehetnénk is haza. Persze pillanatok alatt összepakol mindenki, kihúzunk a megállóba. Nemsokára jön a busz(elQtte még megtudhatjuk, hogy Nodlee és Brandir, a két kültelki vagány nyuszi-hopp helyett szöcske-hopp-ot ismer.. 8O )Móricz, merre is kéne menni? 19-es?6os? kerüljük meg a fél világot? "De hát az 20 perc plusz!" by Brandájör, ezen Peti kiakad, nem vállaljuk hogy idegösszeroppanást kapjon, így velük tartunk a 6oson. a Boráros térnél viccesen megjegyzik, menjünk a zikkurathoz. nézünk rájuk nagy szemekkel, becsukódik az ajtó, a villamos tovább megy. de már elültetQdött a gondolat a fejünkbe.. ezaz! menünk a zikkurathoz!! Nodlee és én belelkesülünk, a fiúk(a két Peti) kicsit visszakoznak, de végül a Mester utcánál leszállunk, és gyalog megyünk a "Briós"-hoz. közben megcsodáljuk a csodásaltos Nemzeti Színházat(én még közelrQl nem is láttam, hát a szemem majd kifolyt..), és végül igen! ott van! Felüljáró, közben a srácok kedvesen elmesélik, nem azért van ám ott az a védQháló, hogy ha én ezuhanok, ne törjem össze magam, hanem hogy ha lezuhanok, ne szakítsam el a magasfeszültségq vezetéket.. mert ugye összezúzott testemet félre lehet söpörni a sínekrQl, de a vezetéket nehéz cserélni. megígérem, hogy ha ilyen történne vele, majd úgy esek hogy a vezetéknek ne legyen baja... Körkörös út fel a briósra, már félúton hányingerem van, de csak megyünk rendületlenül, már Nodlee is megjegyzi, felérhetnénk már... és végül fenn vagyunk. Noldee békás játéka, amit végül nem igazán tudott elmagyarázni, mert mind húztuk a fejét, de végül kifejtette, a T-híd(nekem már az marad..) T-jeire állva leehtne olyat játszani, csak át kéne ugrálni egymás feje felett. Hasonló éleselméjq ötletek érkeznek mindenkitQl, ugyhogy úgy döntünk, elindulunk haza. Srcácok:'"Akkor 1-es villamos, és a Népligetnél a metróhoz?" mi: aha, az jó. 1es villamoson döcögünk, Peti secperc alatt elveszi a kedvem az almától... végül Népliget, nodleeval felállunk, ti nem jöttök?? Neem, mi tovább megyünk. akkor még jó hogy erre jöttünk...(nekünk jó lett volna a 2es meg az 54es..) pápá, legyetek jók, aztán metró, leszállok a nyugatinál, bambán visszabámulok a szerelvényre, nini... fókuszálok, ott ül egy Áf, csápolás, vigyor, aztánhúzás haza és alvás de gQzerQvel.. szal nagyon jó volt a buláj, remekül éreztem magam:))

:!: Köszönöm _Neo néninek hogy megszervezte
:!: Adának a szendót
:!: Galádhnak úgy mindent
:!: Rabynnak is:))
:!: Jaco-nak az ominózus vers leírását, hogy elQadhassuk(végül nem lett meg a papírtálca véletlenül??)
:!: Silcuccnak, Mogynak, Szofinak és petinek a cigiért...meg úgy a társaságért a DH-n.
:!: Ankinak hogy még mindig nem ölt ha Ancynak hívtuk, és a RotK elemzést:DD
:!: Anának a mosolyát:)
:!: Rayannak a dalokat és a dögös pólóját:)
:!: Póknak és Leguannak a gitározást
:!: A danolászóknak a danolászást
:!: mindenkinek a nosztalgiát(ami gyakran túlnyúlt a LEP-en:)) )
:!: KincsQnek hogy elhota a videókazit.
:!: Mírielnek hogy olyan kedves volt:)
:!: na, mindenkinek mindent mindenért, mert lefagy a kezem.

Legytek jók és szépek, nagyon imádlak titeket!!!
pussz:Dodie(e)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166160 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedvenc beszólás: Lamorak olyan szép... (by Leguán, éjjel egy óra, éjszakai hatos busz)

:D :D :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #166157 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

Szóval LEP Afterparty... :D (perme nagyon fáradt, szóval ne tessék túl értelmes (és rövid) hozzászólásra számítani). Ja, időrendben az eleje még rendben van, aztán...

Megelőlegezve: a Nap Eseménye: Tomit sikerült rávennem, hogy beöleljen vimpárrá!!! :D :D :D Szóval második számú alelnökünk mától (ja, nem, tegnaptól) az Apám :D =

Először is Nyugati, Namarie és Lam érkezése. Namarie hozza egy kicsit a gitárt, majd pedig Lam sokat :D (köci :) )
A Torktát nem bízom rá egyikükre sem, és bárhogy védtem, a villamoson Namarie sikeresen belerúgott... :? :evil: Ezenkívül Namnak jegy-lyukasztási kényszere van, és mindenütt ellenőröket lát :D
Najó, Móricz. Jacó ott olvas, persze rögtön megvádolom, mert nincsen a kezében Kóla... :) (énis téged Jacó :) )
Várakozás a többiekre, ücsörgés a Mc-i ablakpárkányán :) Belátom a gyülekező népet (naná, olyan magas voltam, mint Lam 8) ), a megérkezők kihúzása.. felírása.. izé, szóval bekarikázása :roll:
Az első csapat elküldése. Aztán ha Szürke nem telefonál rám, hogy Fim is jön, akkor otthagyjuk... :?
Galádhkám lefogása, hogy ne verjék egymást szét Lammal... :?
Aztán végül mindenki elmegy a koleszba (a gitárom ismét Lam cipeli :) (megint köci :) )).
Lecuccolás, társalgás, a videósok elzárkózása, kajatopic megnyitása, Pók magához ragadja a gitáromat, ergó éneklés :D (és eltöri a pengetőmet), én hurcolom a Torktát, mert amíg Lam nem szól, hogy kér is az első szeletet (amit a gitár-hurcolásért cserébe ígértem neki), addig nem teszem le. Majd a beígért első szeletét :D és akkor már a többi jelentkező is megkapja a saját részét, általam feliratozott tányérokon (Álmodó, Khirályom, Kedvenc Orkom, Szolgám, Ka-waii lányom, Feanor :D ).
Fizika-óra by Silme iskolájában tanító tanítóbácsi :D (folyton elfelejtem a nevét) "Itt jön az a r*hadt tenniszlabda..."
Fényképezés :D
Jacó vádolása :) (énis téged :) )
Egyesek elvonulnak GyU társasozni (amikor benézek egy pillanara, rögtön megigazítom a rossz helyen lévő bábújukat :D és kimondom a halálos ítéletet :D )
Galádhdal a héten a chaten létrejött Pók Fan Klub mintájára megalapítjuk a Lamorak Fan Klubbot :dance: :mrfrodo: (megj.: Lam orra előtt, első reakciója Galádhra nézve: "Ezt az iróniát...")
"Filozófiai önképző kör" alias cigisarok :)
Lam és Galádh idegtépő (illetve egymást verő) harca.... aztán ecercsak Ladislas (azthiszem, ő :oops: ) lefogta Galádhot, oda ment Lam, na, több se kellett nekünk, Silmével megótuk leányunkat :D érdekesen nézett ki :D aztán mogy is besegített :)
Elnöségi ülés!!! a nap fénypontja :D volt kb. 2 órás (majd' éjfélig), közben halk énekszó hallattszott kinről, az egyik szobából a Feanoros és az NHE-s előadások zajai szűrődtek át, a másik szobában pedig Beleg THK-s beavatása alkalmából szurkoltak hol neki, hol meg Felának.... (mindketten túlélték)
Közben már szállingóznak el az emberek.. :(
Egyesek még mindig nem szeretik a vakum villogását...
Lam gitározik (és még mindig tök jól!!! :) )
Beszélgetés Silme iskolájának tanárával :) (akkorse szeretem a fizikát _ennyire_ :roll: )
Lam elalszik a székeken :D (igen, készült róla kép :D )
Beszélgetések
Brisa kérésére: gitár + ének! :)
Keltsük már fel Lamot, énekeljünk Pisti, az Aragornt! :D (merthogy azt utálja) A második számnál (Feleségek dala) fel is kelt :D
Ismét az önképző kör, ahol gillz feltett szándéka, hogy megöljön (és ezt az elnökség két jelen lévő tagja szótlanul tűri! :evil: ). Csak azért, mert lefényképeztem... nemértem... :?
Apu elmegy :(
Batti filozofál.
A nép eltűnik :(
Páran bealszanak (Alvó topic Rules!! :) )
Álmodó is elmegy :(
Az elnökség maradék tagjai is elmennek (kivéve Lam, ő "felügyel" minket... :roll: :D )
Táplálkozás, beszélgetés, majdnem-elalvás... :)
Lam ismét gitározik (és még mindig télleg nagyon jól :) )
Beszélgetések kisebb-nagyobb megszakításokkal.
Az utolsó csapat gyülekezése a kisszobában.. (erreől inkább nem mesélek, főként, mert ott volt legalább 2 pont, amikor majdnem bealudtam, DE mégsem!). Inkább fényképeztem :mrgreen:
Artemisz pakol (köszi, csajszi :) (akkor se bocsájtom meg, hogy biológus leszel...)), segítek neki, aztán Jacó is, a gitár Lam kezébe kerül (najó, odaadom neki :D ), úgyhogy a segítést felfüggesztem (mert nagyon jól gitározik :) (a gitár-hang a szívem egyik csücske :oops: [size=9:1zxtyuqu]és Lam még a megfelelő stílust is jól játsza[/size]))
quenya-sinda vita, '_Neo, ülj le!'...
Szép lassan a maradék is oszlik..
Aztán mi is megyünk. A gitáromat megint Lam hozza (megint köci :) (cserébe én fizettem a belépőjét :D )), aztán szép lassan leszakadozik mindenki (összefutunk a nővéremmel, meg a vőlegényével, akik ide jöttek éppen haza :) )
Végül kb. 1,5 óra várakozás a Mc-iben Lam vonatára, közben jól elbeszélgettünk (Köszönöm)

Aztán haza busszal, ahol már néhány megálló kimaradt... (meg eccer le is fejeltem a korlátot egy fékezés során :? )

Cóval, a lényeg:
:arrow: Köszönöm, Nijó , hogy megcsináltad, és vitatkoztál értük a Főnökkel!
:arrow: Köszönöm, Lam, hogy... ottvoltál, meg gitároztál.. szóval mindent :)
:arrow: Köszönöm, Apu, hogy beöleltél :) = (perme büszke az apjára :) = )
:arrow: Köszönöm Silme tanára (bocsi, a névmemóriám borzasztó :oops: ) a beszélgetést
:arrow: Köszönöm Pók, hogy gitároztál nekünk :) (de azt a fényképet..... :evil: )
:arrow: Köszönöm énekeseim, akikkel énekeltünk :)
:arrow: Köszönöm azoiknak, akik szendvicseket csináltak!!!

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166146 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Helyettem beszéljenek a képeim :lol:

:arrow: OFOTO fotóalbumom

(akkor a legjobb a helyzet, ha beregisztráltok, mert el lehet menteni az egész albumot, de regisztrálás nélkül is látható :) )

Tegnap esti jelszavam: vigyázzatok a tojásaimra :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166141 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Megkísérlem akkor megnyitni a sort a "LEP-afterparty" élménybeszámolókkal, jóllehet lehet, néhol kissé érthetetlen lesz, ugyanis épp lefekvés elott írok... :D
Tehát eloször is, hatalmas köszönet _Neonak a szervezésért, és mindannyiótoknak, hogy ott voltatok. ;)
Fobb élmények impresszíven, körülbelüli(!) idorendben:
:arrow: elég korán érkezek a Körtérre, úgyhogy elkezdek olvasni, de a lefagyott ujjaimmal nem tudok rendesen lapozni, ráadásul egy járókelovel kisebb irodalomelméleti vitába keveredek
:arrow: jé, itt van Léli ;)
:arrow: jé, többen is vannak vele :D
:arrow: gyulik a nép, persze jó MTT-s hagyományokhoz híven mindenki késik egy kicsit (kivéve, aki nem)
:arrow: gratulálok Drága Vimpáranyukámnak a verseihez ;)
:arrow: buszozás _Neo kollégiumába, Ery fárasztó viccei
:arrow: lepakolás
:arrow: az elso kortyok a kólából :D
:arrow: csoportos beszélgetések, a társaság egyik fele elmegy videózni
:arrow: Galadhnak, Mogynak és Fimbrethilnek Petrit olvasok fel :D
:arrow: éjfél után némi kérlelés hatására Léli csak megengedte, hogy eloadjam egy közkedvelt szerzo egyik versét ("nevét elhallgatnom illo és istenes ma már")
:arrow: kaotikus ingapár
:arrow: megérkezik kedvenc esztétám, Morgana személyében :D
:arrow: fogy a kóla...
:arrow: Léli újfent vádol, mert nincs nálam kóla... Szeretem Lélit. :D ;)
:arrow: néhányan alszanak, a többiek csak egyre "kómásabbak"
:arrow: séták az udvaron Peredhillel, Daroval, és Leguánnal
:arrow: fogyatkoznak az emberek :(
:arrow: folyosóvégi filozofálgatások :D
:arrow: hajnalban takarítás Artemisszel és Lélivel, bocs, ha nagyon béna voltam :D
:arrow: grr, elaludtam 4 percre, miközben arra koncentráltam, hogy ne aludjak el; _Neo egyre fárasztóbb poénokat felvonultatva folyamatosan beszél, sot, még be is szól
:arrow: fárasztó "hajnal ötös" viccek a konyhában
:arrow: hazautazás... a buszon olvasás közben alszom el :D

E ponton talán stílszerutlen módon abba is hagyom a felsorolást - sajnos most, némiképp zavart elmeállapotomban ennél több benyomást nem tudok felidézni; nagyon jól éreztem magam Veletek (mint mindig ;) ), örülök, hogy ott lehettem, és köszönöm még egyszer mindenkinek, aki ott volt.

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164950 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én találtam igaz nem sorrendben:
Batti, Ankalimon, Cueddo, Lamorak, Brandír, Fin, Ari, Peredhil, Rózsa, Nodlee, Finwe, Sonica, Hegyirabló és asszem Thaur....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164938 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én találtam egy Laurelint meg ha minden igaz, egy Hegyirablót, de ebben nagyon nem vagyok biztos.

[size=9:3o5mi5e6]Rogue, én is szeretlek!!! :) [/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164936 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, csak most jutottam géphez, és most is kb. 2 percem van, úgyhogy csak annyit szeretnék, hogy nagyon jól éreztem magam, és Ryana szeretlek, Lam, szeretlek, meg minden egyes embert, akivel találkoztam! :) Nagggggyon profik voltatok!

pussz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164935 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ankalimon írta: Én látni vélem még Adát és Rózsát, illetve Cueddo helyett _Neora tippelnék a bal oldalon. Brandír mestert viszont nem találom...

Aki mögötted áll, az biztos, h Cueddo...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164934 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én látni vélem még Adát és Rózsát, illetve Cueddo helyett _Neora tippelnék a bal oldalon. Brandír mestert viszont nem találom...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164911 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Áfonya írta:

Ery írta: Kis játék:

Ki ismer fel több ismerőst ezen a képen ?


Batti, Lamorak, Ankalimon, Aralataion, Brandír, Fin, Sonica, Noodlee, Peredhil, Finwe(?). (Nem feltétlenül ebben a sorrendben.)
No jó vagyok, vagy jó vagyok? :mrgreen:


Betippelnék egy Cue-t és egy St. Rayant..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164890 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ery írta: Kis játék:

Ki ismer fel több ismerőst ezen a képen ?


Batti, Lamorak, Ankalimon, Aralataion, Brandír, Fin, Sonica, Noodlee, Peredhil, Finwe(?). (Nem feltétlenül ebben a sorrendben.)
No jó vagyok, vagy jó vagyok? :mrgreen:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164879 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jah...
Hát, Enyában nem vagyok túl művelt... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164875 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Igen, tévedtél. De az utolsó is Enya: annak Deora ar mo chroí a címe.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164873 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Nimashilin írta: Valamint köszönöm, hogy a Feanor alatt szólt Enya A day without rain c. száma, számomra tökéletesebb kezdést nem is produkálhatattok volna! :)


Ööö.. Lehet, hogy tévedek, de mintha az az utolsó szám lett volna ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.712 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére