Élménybeszámolók

Több
20 éve 8 hónapja #164871 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szerintem down van a szerver :(

ITT próbáljátok akkor meg (én már lementettem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164869 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Sil írta:

Ery írta:

Sil írta: Nekem meg még mindig "jegesmedvék a hóviharban"... :cry:

Sil: Próbáld a javított linket, ne az Ulmo által idézettet...

"A lap nem jeleníthető meg"... :cry:


Nekem sem... :evil:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164864 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ery írta:

Sil írta: Nekem meg még mindig "jegesmedvék a hóviharban"... :cry:

Sil: Próbáld a javított linket, ne az Ulmo által idézettet...

"A lap nem jeleníthető meg"... :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164863 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Sil írta: Nekem meg még mindig "jegesmedvék a hóviharban"... :cry:

Sil: Próbáld a javított linket, ne az Ulmo által idézettet...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164861 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nekem meg még mindig "jegesmedvék a hóviharban"... :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164860 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én felismertem Battit, Ankalimont, Aratalationt, Peredhilt és magamat eddig biztosra, a többi arc egy kicsit raszteres, ha nagyítom ;)

Ennyiért mit nyertem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164852 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ulmo írta: Mivel nekem egy totál fehér oldal jelent meg, arra tippelek, hogy a teljes MTT beöltözött jegesmedvének, és lefotózták őket egy hóviharban :)
Mit nyertem? :)


Nos a technikai bakiért szives elnézéseteket kérem. A link kijavítása megtörtént.

Ulmo: Újra játszhat kártyát húztál :D

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164847 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ery írta: Kis játék:

Ki ismer fel több ismerőst ezen a képen ?


Mivel nekem egy totál fehér oldal jelent meg, arra tippelek, hogy a teljes MTT beöltözött jegesmedvének, és lefotózták őket egy hóviharban :)
Mit nyertem? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #164841 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kis játék:

Ki ismer fel több ismerőst ezen a képen ?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164676 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na végre felrakodtam a képeim. :arrow:
Kismaros: sebcsaba.freeweb.hu/Kismaros
LEP: sebcsaba.freeweb.hu/LEP2004

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163971 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Emberek, élmény volt!
Nem írom le sokadszorra, hogy milyen ügyesek voltatok, úgyis tudjátok. :wink:
Köszönöm Nimdorcinak a közös csövelést és Vilyának a hasznos infókat. :wink: :D :wink:
Valamint köszönöm, hogy a Feanor alatt szólt Enya A day without rain c. száma, számomra tökéletesebb kezdést nem is produkálhatattok volna! :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163931 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mindjárt két hozzászólást is fogok írni. Az első a LEP-ről:

Köszönöm mindenkinek, hogy ott lehettem. Nagyon jó volt!

Azt hiszem, legjob, ha sorba veszem:

:arrow: 11-re érek föl, déltől vagyok beosztva, de máris elkapnak, hogy őrizzem a folyosót, jó, megyek
:arrow: első ténykedéseim egyike, hogy két kisgyereket jól félretájékoztatok: szerintem Vasudvard palantírján Barad Dur látható
:arrow: kiszökdösök néha Völgyzugolyba, a párnákon kiválóan lehet a sarkunkon ülni
:arrow: Völgyzugolyban a halálosan kimerült Fin elalszik a fotelben...
:arrow: vitrinőrzés, Finnek sikerült meglepnie azzl, hogy ki akarzák nyitni a vitrint
:arrow: sajtó képviselői le akarnak fényképezni, dehogy hagyom magam, hiába integetnek, beugrok a hátuk mögé
:arrow: jön a 2 óra, Cueddoék még sehol, kezdek ideges lenni, "lecsapom, ha elő nem kerül, jegyet is kéne szednem"
:arrow: fellélegzés, elmegyek, körbenézek, mindenki rohangál, Telcontarral netcafénál tök jól levagyunk, és bebizonyítjuk, HOGY DE MI AZÉRT KULTURÁLIS EGYESÜLET VAGYUNK, a következővel:

:arrow: mindenáron át akarnak törtetni a művészbejárón, értsd, az odarakott kukán, de Tel nem engedi, magyarázat, hogy orra ne essenek, és itt csak mi közlekedünk. Ehhez képest az első, aki beakad a zsinegbe, és majdnem kitanyol, az Namarie..
-beszélgetés arról, hogy némely kisebb termetű egyént simán át lehetne doni a gépek felett (ki ver le több gépet- játék) esteleg föl a galériára
-Telcontar fölajánlja ezt a módszert nekem is, amenyniben tudok kapaszkodni, de valahogy köszönöm, nem kérem
-- beszélgetés TOLKIENRŐL, (vajon az alqualondei mészárlás benne volt-e Iluvatar tervébe, és beszélhetünkk-e akaratszabadságról Tolkiennél). Tolkienes rendezvények beszólásai (jó napot kívánok, rajonganio szeretnék...)

:arrow: Cueddo szegény meg ott áll és vár a folyosónál, hogy megyek vele Weöresről társalogni (bepótoljuk, Cueddo) hadarok neki, mint az őrült, lehetet valamit abból érteni?
:arrow: megint őrzöm egy 10 percet a folyosót, és nem le akarják berhelni a képről a palantírt??????(Nimdorc kérdése : göndörebb lett a hajad mi, hát ja, kb..)
:arrow: teázás a félholt alcarcalimoval
:arrow: jegyszedés, no comment, bolondokháza, kötözködő alakok, mi a frászkarikát csináljak velük???
de: ezúton is szeretnék köszönetet mondani azoknak, akik nem is oda voltak beosztva, de segítettek nekem, különösen Neked Maglor, hogy ott voltál, legközelebb tényleg el fog kelni az a kard!
-külön köszönet a biztonságiaknak, hogy végül átvették, és annak főleg, aki beállt mögém...Ada, add át neki, kérlek...
:arrow: egész nap átmeneti süketségben szenvedek...mindent félrehallok, így háromszor mondják el mire egyzsre felfogom mit mondanak, aztán meg azt, hogy mi is a jelentése, elnézést az áldozatoktól..

:arrow: Feanor:
öltöző:
- most akkor minden tünde parasztgyerek lesz??? (hugom kommentárja: neki is állhattak volnan szántani.. mondtam, a tündék szerintem meg is tették)
- Mandos sminkelése, szegény Hegyirabló, ketten is igazgatjuk a ruháját
:arrow: majdnem megkérdezem, hogy ki si az aFinwe, és Szürke ruhája láttán, hogy hogy kerül ferences barát a darabba.....
:arrow: a darab csodás volt, de ez meg is írtam másutt
:arrow: énekkar - no comment. csodásak voltaok
:arrow: Mória giXer: elnézem az órát, így ne láthattalak benneteket végig, de naggyon jó volt, amit láttam!!
Melinnak köszönöm, hogy kivitt, és Szürke Gangalfnak a telefont!

Szívemből garatulálok a rendezőknek, a szervezőknek, a színdarbosoknak, a és köszönet nekik, de azokról se feledkezzünk el, akik nélkül egész biztos nem lehettett volan összehozni: a támogatóknak, PJ-nek, és a professzornak, és azoknak, akik eljöttek, vagyis a közönségnek!

Jövőre veletek ugyanitt?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163733 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Beleg Cúthalion írta: Nem tudjatok a premierre kik fognak beoltozni? Nem akarok az egyeduli jelmezes lenni!


Látod, látod, ettől nem kellett volna félned...!!! :wink:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163720 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Remélem nem köveztek meg ha leírom a tegnap éjjeli (premier) élményeket.

MEgékreztem és még kevesen voltunk ott. Elszaladat átöltözni és mire visszatértem jó sokan voltunk. Többen beöltöztek, voltak ott csini tündék és félelmetes keletlakók, és egy Nazgul is. Lassan vánszorgott az idő a film megkezdéséig. Aztán VÉGRE bent ültünk. A film közbeni élményeket nem írom le, de sokkal jobban tetszett mint szinkronnal. Hangulata volt. A végén a tapsok. (Billy Boyd rullz:DDD) És a sikoly Orlinál:DDD Nomeg az OVácio amikor kiirták, hogy köszönet az MTTnek.. Király volt:DDD
Utána hazafelé már álmosabb lettem. Vártuk az 50É-t feltuszkoldtunk, és tul gyorsan értünk Árpádhídhoz. Reggel negyed hatra értem haza, és amikor valamiért felmásztam az ágyra eldőltem mint egyzsák.. Anya nem tudott felébreszteni.. Így itthon maradtam, most segítek neki hajtogatni meg vasalni, hogy kiváltsam magam a mérge alól:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163627 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kicsit ugyan késve szólok hozzá és gondolom sok gratulációt kaptatok már, de én sem mondhatok egyebet:NAGYON JÓ VOLT A TOLKIEN SZÜLETÉSNAP!!Olyan jó volt látni, hogy ilyen lelkes és tehetséges emberek vannak.Sajnos nem maradhattam végig, de majd legközelebb.(Remélem lesz legközelebb!)Köszönöm mindenkinek ezt a szép napot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163382 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Supersonica írta:
:arrow: Kiváncsi leszek a szerda éjjeli bemutatóra, hogy ha ilyen hangulatot csináltunk mi a kis teremben, akkor mi lesz a DP-ben a nagyban :) ?


Hát Drágaszágom arra én is naaaagyon kíváncsi vagyok!!! Merthogy én csak holnap látom először! Azért gondolom eredeti hanggal Te is jobban fogod értékelni a filmet :D

Ahelyett, hogy mennék aludni, hogy minél hamarabb eljöjjön a várva-várt idő itt bámulom a monitort, nem vagyok ép, mi? Éjjel majdnem 1-kor... 8)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163381 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Rabyn írta: www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?ArticleID=...a3-94c5-0886595d09ab
kukuccs nézzétek emg!


Halihó,

már a LEP topicba is írtam, mert ott láttam a linket először... Valaki segítsen rajtam, ha tud, nekem ez a danubiusos videó nem akar feljönni :twisted: pedig van hozzá Media Player 9, és mégis megtagadja a csatlakozást... mit tegyek?? Amúgy nem vagyok egy PC analfabéta és ez most eléggé idegesít :(

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163268 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya meldonyar!

Akinek von olyan, a LEP-en keszult digitalis fotoja, amelyen latszik a net-cafe hasznalat es/vagy osszeszereles kozben, netalantan a port.hu, vagy a fujitsu-siemens molinoja, ne habozzon elkuldeni nekem, lehetoleg csak a linket!

hantale!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163249 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... 86595d09ab
kukuccs nézzétek emg!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163244 Írta: voltam vagyok leszek
voltam vagyok leszek válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Fogadjátok legmélyebb gratulációmat.
És fejet hajtok azok előtt akik résztvettek, illetve rendezték a "Feanor a fények kovácsa" előadást.
Nagyon jók voltak a fények, a zene, a jelmezek, és (bár ezt sokak mondták már) a táncosok is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163233 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sajna csak most jutottam nethez,de akkor is elszeretném mondani,hogy a LEP NAGYON SZUPI volt! Szeretnék külön gratulálni a színjátszó csoportnak, a remek előadásokért, valamint A móriai giXert játszó színészeknek is így utólag, sajna az előadás után már nem tudtam összefutni velük.És persze az MTT-nek is gratulálok,amiért egy ilyen szuper rendezvényt hoztak össz! Köszönöm mindenkinek!!!!!!!!!!!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163199 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Beleg, lehet, h enyém a derékszíj...bár még nem cxsomagoltam ki a jelmezeket, nem tudom, mi hiányzik.
Szvsz én is beöltözök szerdára, sőt, már most szólok, h jelmezek, amik a LEPen voltak, elkérhetők, és fel lehetne bennük vonulni. Annál is inkább, mert én vmi olyasmit olvastam asszem a mozineten, h reklámozva van a szerdai premierre a sok jelmezes. Ne maradjunk már szégyenben!
Apropó sajtó: a Mai Napban megjelent egy kép Bács Ferencről és Gandalfról, +képaláírás.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163198 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ja igen,

A diszbemutaton valaki ott felejtett egy vilagos barna bor derekszijat.
Nalam megtalalhato.

Nem tudjatok a premierre kik fognak beoltozni? Nem akarok az egyeduli jelmezes lenni!

Bocs az OFF-ert!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163196 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Díszbemutató:

Hihetetlen volt az élmény, a tény, hogy ott lehettünk...
Ami nagyon tetszett, ahogy jöttem a lépcsőn felfelé, hostessek ugrottak, hogy fotót a jelmezben lévőkkel? Mondom: khirály, puszi a tünde harcosnak jobbról - balról, póz, fotó... megyek feljebb: fotót? mondom, ja, puszi a tünde szépségnek jobbról-balról, póz, fotó :) , következő hostess: fotót? puszi a jelmezesnek, póz :lol:
Ezek szerint mégsincs őrült fény a szememben :lol:

:arrow: Kiváncsi leszek a szerda éjjeli bemutatóra, hogy ha ilyen hangulatot csináltunk mi a kis teremben, akkor mi lesz a DP-ben a nagyban :) ?

Jah, FONTOS: egy fekete sapka és egy pár fekete kesztyű keresi gazdáját nálam :lol: , kezembe lett nyomva megőrzésre (már az előző megőrző által), ha valakinek hiányzik, üzenjen rám...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163184 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Díszbemutató:

A Filmről nem beszélek, majd szerdán:D (jaj annak aki mellém ül, Nudli és Batti már tudja milye is az :twisted: )
A Jelmezesek királylányosak voltak, és én azon filozom, hogy be kéne öltözni szerdán is.. (hobbitlánynak mint tavaly Farsangon, vagy valami ahhoz hasonlo fajzatnak:D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163181 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Töltöm már az elemeket :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163179 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Semmi baj Sonica! :D

Ery, ha jossz a premierre holnap ejjel, hozd a Nazguljelmezt mert en beotlozok (mint sokan masok is ahogy hallom).
Akkor ujra lehet kepet csinalni :mrgreen:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163176 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Beleg Cúthalion írta: Ery,

Azert az sem volt rossz amikor a Nazgul es a Helm Szurdoki tunde harcos kerult egymassal szembe :twisted:


IGEN

Viszont, hogy pont addigra merült le a 3 órával azelőtt frissen vásárolt elem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163174 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Beleg Cúthalion írta: Ery,

Azert az sem volt rossz amikor a Nazgul es a Helm Szurdoki tunde harcos kerult egymassal szembe :twisted:


No igen! Valaki rendelt 25 deka tündét véresen ! :evil3: :cross:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163173 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ery,

Azert az sem volt rossz amikor a Nazgul es a Helm Szurdoki tunde harcos kerult egymassal szembe :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.706 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére