BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 1 hónapja #216358 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Előszőr is: Boldog 3. évet Ery, itt a Tolkien.HU-n! Belegondoltál már, hogy ez milyen sok? Három éve itt rontani a társaságot... :) ismerni a régi időket, túlélni sok mindent és egyre nagyobbnak lenni. Gratulálok!

Másodszor is: Én alig egy nappal és pár órával vagyok fiatalabb felhasználó errefelé. Betöltöttem a harmadik évemet itt, óvodás korba léptem. Nem tűnik soknak – pusztán három év, milyen hamar elmúlik! Mégis ezzel kis számmal lehetek büszke arra, hogy még az első film előtti, a régi zöldfórumos társasághoz tartozom. Három év alatt egy kisgyermek megtanul sok mindent: látni, ülni, állni, beszélni, mozogni és kezdi megismerni a világot. Én úgy érzem, hogy mindezt én is végigjártam Veletek – habár nem biztos, hogy sikerült elsajátítanom, Ti folyamatosan tanítottatok, rendületlenül. Emellett végignézhettem, hogyan fejlődik egy kis baráti közösségből egy nagy, hivatalos társaság – a mindenki-mindenkit ismer kapcsolatból a már egy ember számára befogadhatatlanul sok megismerésre érdemes emberekig. Furcsa volt névtelenül ökörködni és beszélgetni majd később élőben is viszontlátni egy-két arcot azok közül akik itt voltak. Emléxem még, amikor először találkoztam Morganaval az alakulón, emléxem hogy mennyire örültünk egymásnak. Emléxem az első fórumos talimra - heten voltunk, mi, a Csináljunk filmet! topicosok. Tulajdonképpen semmire se jutottunk, de jó volt látni őket. Laegolas(Beleg), Nyulhopsz! (és az anyukája), gillz, Rayan, Míriel, Dín. Aztán jött az első kószatali – 29 félénk emberrel, egy Brisával, meg egy szétesett asztallal… Aztán a rendszeressé vált kószatalik (amiről sajnos mindegyikről lemaradtam) meg sok más egyéb. Ma már szerintem el se tudnánk képzelni talik nélkül a társaságot. Egyik oldalról örülök, hogy ilyen nagyra fejlődtünk – de fáj is, hiányzik a régi zűdség és a kis társaság. Persze ez megállíthatatlan – nem is szabad, kár lenne azért a rengeteg értékes népért – viszont kár azokért is, akik elvesztek a tömegben. De vannak akik maradtak – vannak, akik éltették/életik és létrehozták a társaságot, és a Társaságot. Én személy szerint sajnálom, h mindehhez keveset tudtam hozzáadni, viszont rengeteget kaptam, bármi jóról is legyen szó. Testben, lélekben, szellemben – minenben segítettek.
Mivel már így is hosszúra nyújtottam az ömlengést, talán jobb is lenne ha röviden kifejezném az egész értelmét:
Köszönöm Nektek ezt a három évet, szeretlek Titeket!


Hantale melda nilder ar noldor,
Namárië,
Elnareth Eia Ayna, a Soknevű


Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #216341 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
---

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216339 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Idézek egy kicsit a Múlt-kor.hu egyik cikkéből:

a Múlt-kor.hu a 'Tudatlan angol iskolások c. cikkében írta: A brit fiatalok aggasztó hányada gondolja úgy, hogy a spanyol Nagy Armadát Kolumbusz vagy épp a Gyűrűk ura Gandalfja győzte le 1588-ban.

Gandalf, aki legyőzte a spanyol Armadát. :lol: Ez teccik. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216308 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na ezt tegnap találtam lehet kreálni kis cuki állatkákat :D

www.neopets.com

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216279 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ezek jók, de ebbol postán nem lehet rendelni???

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216259 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ajánlom ezt nektek: vikingmetal.hu/

Asszem 1700ak a pólók, de ez nem biztos, viszont az tuti, h 2000 alatt vannak! És mindeféle, magyar és külföldi is :)

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216228 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még valami: Tudom, hogy Arden már beszúrta eccer, de a reklám sosem árt! :D
Aki szereti az északi országokat, az látogassa meg a fórumot! ;)

nahryien.uw.hu/forum/index.php

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216221 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta: Nefrédiel: felvitték az árakat. öööö asszem magyar zenekaros pólók vannak 1800ért az importok meg nagyon drágák...


AZért nem hinném, h 4500 alatt nem kap sehol! Vannak még ezek a jól fakulós, egy éves időtartamú jókis pólók, azokat szvsz nem ilyen sokér vesztegetik... 8O Bár én már rég nem vettem ilyesmit... :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216216 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nefrédiel: felvitték az árakat. öööö asszem magyar zenekaros pólók vannak 1800ért az importok meg nagyon drágák...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216210 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra írta: Utolsóra lehetséges válaszok:
-nagymama fehérbe öltözve
-Galadriel


Öhm asszem a másodikat nem értettétek igazán... :oops:
Annak az a válasza, hogy DE A PÉK! ééérted! ;)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216207 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van újságom, köszi Fio, látom már hol van, azt hittem sokkal bonyolultabb eljutni, nincs is olyan messze :D

Viszont beparáztam, nem találom az 1500 ft körüli pólókat!!!! 8O 8O 8O 8O 8O
Csak ilyen 4500-asakat találok...
Mondjátok, hogy nem az van amire gondolok... ugye vannak még azokból a jókis gatyi 1500-as pólókból??? :roll:

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216195 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nefrédiel: bár tudnék neked segíteni, de sajnos nem tudok. Van Haedbanger ujságod?? Mert annak a hátulján fel van tüntetve, térképpel együtt.



Erős idegzetűeknek:

Pistike és Jancsika versenyeznek, hogy ki tud nagyobb gusztustalanságot csinálni. Mivel Jancsika a fiatalabb, ő kezdi. Öt percig krákog, majd beleköp a tenyerébe.
- Hát, kezdetnek nem rossz - mondja Pistike, és elővesz egy szívószálat...

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216184 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké, közkinccsé teszem...
Egy elborult pillanatunkban született Áfival Kapolcson (megártottak a szóvicces Károlyok a környezetemben :mrgreen: )

Tudtátok, hogy a Milka valójában nem csoki, hanem tea?
???
Milk-a, tej-a, TEA - höhöhö, érted, TE(-J-)A

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216173 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Akkor egy-két régi szóvicc, ha esetleg nem ismernétek :P :
-Hogy hívják a kínai levest?
-Öncsük-csakki

-Hogy hívják a kínai telefonszerelőt?
-Nicsak Ki-Cseng

-Hogy hívják a japán F-1 versenyző feleségét?
-Gáztbele Gizi

Ősrégiek, de jók. :)


Ezeket nem is ismertem! 8O :D


Melian, édes, sok sikert, hajrá, és gratula az eddigiekhez!
SZERETÜÜÜÜÜNK!


Sirgon: Köccee! ;)

Léofwine: Ez a lovas naggyon édes!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216162 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, ez nagyon LOL. :D :
Számoló birka 8)

:mrgreen: :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216161 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta: van, van Headbenger, én mondjuk postán rendeltem tőlük :)

Cím: Budapest, XIX. ker. Pannónia út 1. (az EuroPark mellett)


www.headbanger.hu

(márha erre gondolsz ;) )


Nem, mint említettem, nem "A Headbanger" kell nekem, hanem az a bót, ami hasonlít rá, és az Oktogonnál van. :) (az europark cseszett messze van tőlünk...)
De azér köszi :D

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216160 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
akkor én is mondok egy ilyet, de csak halkan, mert kicsit korhatáros... :roll:

[size=9:2w6ghhby]- hogy hívják a görög agglegényt?
- Iorgosz Marokbatosz[/size]

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216158 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor egy-két régi szóvicc, ha esetleg nem ismernétek :P :
-Hogy hívják a kínai levest?
-Öncsük-csakki

-Hogy hívják a kínai telefonszerelőt?
-Nicsak Ki-Cseng

-Hogy hívják a japán F-1 versenyző feleségét?
-Gáztbele Gizi

Ősrégiek, de jók. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216157 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Nép,
bocsánat hogy a viccmesélést megzavarom, de írtam egy diákújságírópályázatra egy cikket, amit szeretném ha minél több ember elolvasna és komolyan kritizálna, aki kedvet érez hozzá. Tehát aki kiváncsi küldjön privit vagy e-mailt (vagy szóljon cseten), és átdobom mailben mert nem tudom hova feltenni.
Köszi előre is,
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216142 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Utolsóra lehetséges válaszok:
-nagymama fehérbe öltözve
-Galadriel

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #216137 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta: Nem bírom megállni.. :mrgreen: Itt jön az én egyik nagy kedvencem:

- Hogy hívják a görög hamiskártyást?
- Namilesz Teosztasz

:evil3:


ORSIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! NEEEEEEEEEEEEEE!!! :lol: :lol:

Akkó már énis beszállok:
-Hogy hívják a már régóta használt elnyűtt lovat?
-Márkopóló....

Sőt:
Ki az: Hajnalban kel, fehér ruhája van, kenyeret süt, és nem a pék?
- DE A PÉK! VÁHÁHÁHÁÁÁÁÁ :lol:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216136 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága jó Melian!!

Teljes szívemből gartulálok, és örülök neki, és Isten adjon hozzá tudást, erőt és kitartást és jó egészséget!!!

Beírásod kapcsán eszembe jutott pár kérdés, amikre szeretném, ha minél többen válaszolnátok:

Miért van az, hogy sokak szemében bizonyos életkor után már szégyen a tanulás, megszólják azt, aki tanul, különösen, ha za illető már elmúlt x idős?

Miért nem dicséretre méltó és szép dolog a tudásra való törekvés, történjék az bármely életekorban?

A chaten épp az imént beszélgettünk a tudáshoz való hozzáálllásról, igaz más kapcsán.

Miért van az, és egyáltalán hogy lehetséges az, hoyg sokan irigylik a másik tudását, és piszkálja a csőrüket?
vajon miért nem visletenek az emberek tisztelettel azok iránt, kaik többet tudnak náluk, miért szólják meg őket ahelyett, hogy törekednének arra a fajat tudásra, ami a másiknak birtokában van, ha egyzser szükségét érzik? (Másképp valószínűleg nem szólnának érte)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216134 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Papi újra értelmeset mondott... mégiscsak használhatott valamit az a megégetés... :D

<Namarie> !kérek celebornt!
<Papsajt> celebornt!. Parancsolj Namarie!
<Namarie> C
<Namarie> nem jó
<Namarie> !kérek Celebornt!
<Papsajt> Celebornt!?! Namarie! Hát még az előző is ott van előtted!


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216116 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: Melian nagy fába vágta a fejszéjét, harminckét évesen főiskolás lett...
Zsigmond Király Főiskola, művelődésszervező, levelezőn... :roll:

Bátor vagy! Sok sikert Melyan! 8)
Ez persze azt is jelenti, hogy munka és főiskola mellet most mégkevesebbet fogsz ráérni. :?

És persze neked is sok sikert Artemisz a nappalin.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216106 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta: SIKERÜLT FELVENNI A TÁRGYAIM! ÉÉÉJJJÁÁÉÉÉJJÁÁÁ! :hello: :dance:


HümHüm... :o h:

Szóval... Az van, hogy... Eddig nem akartam terjeszteni, mert magam sem bíztam benne, hogy sikerül... :oops:

Melian nagy fába vágta a fejszéjét, harminckét évesen főiskolás lett...

Zsigmond Király Főiskola, művelődésszervező, levelezőn... :roll:

Most itt ülök a főiskola könyvtárában, ma beiratkoztam, kitöltöttem a leckekönyvet, megvettem a tankönyveket...
Nemsokára kezdődik az első órám (vezetés- és szervezetfejlesztés).

Egyelőre élvezem meg nagyon tetszik... :heu:
(volt már sikerélményem is: szombaton sikeresen letettem egy informatika elővizsgát, ezért nem kell informatikára járnom!!!)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216103 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké, csapjatok le, de /me megint egoista:

Imádom a GyU-stílusú beszólásokat, pl. "Hogy a balrog rázzon veled kezet..." meg Eldafinde szövegét: "Hogy a nazgúl lehelne rá.." stb.

Most cseten én is kreáltam egyet: :P

"Most még lazulunk, de majd félév közben eldől, ki a nazgúl a gázlón....! "

:mrgreen: :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216093 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is sikerült. Kedd és Szerda totál káosz. Meg igaz középsuliba,de azért jó :)

Na, egy ujabb vicc:

A Hóhért grimaszversenyre küldték. Eszméletlen pofákat tud vágni!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216070 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, ez egyre betegebb! :lol: :P

SIKERÜLT FELVENNI A TÁRGYAIM! ÉÉÉJJJÁÁÉÉÉJJÁÁÁ! :hello: :dance:


Ennek örömére, Édesanyám kedvenc vicce:


Hogy hívják a japán prostituáltat?
???
Bukika Kukira! :twisted: :tongue:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216069 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem bírom megállni.. :mrgreen: Itt jön az én egyik nagy kedvencem:

- Hogy hívják a görög hamiskártyást?
- Namilesz Teosztasz

:evil3:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216068 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ajjaj, most látom csak, mit indítottam én itt el gyanútlanul :lol: bocsi minden ártatlan fórumozótól :D

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.836 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére