BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 7 hónapja #215327 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi lett az eredmény a vízilabdában?

Nem tudjátok hol lehet megnézni az Olimpia végeredményét?

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215298 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Artemisz, a piramis köveivel óvatosan, mert állítólag, aki elhoz egy követ a piramisból (mmint amiből a piramist építették), azt egész hátralevő életére átok sújtja.


Nem a piramisBÓL kértem követ, csak onnan valahonnét... ;)

Ja, és:


SZÉP VOLT FIÚK!

SZÉP VOLT FIÚK!

SZÉP VOLT FIÚK!


Nagynagy rúúúlz a magyar vízilabdásoknak! :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215295 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Juuj, egyiptomi homokot én is kérek!!!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215292 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Először is:
HÁROMSZOROS ÉLJENZÉS ÉS HIP-HIP-HURRÁ A MAGYAR VÍZILABDÁSOKNAK!!!!!!!!!!

Másodszor:
Arden, kérekszépen egy kis homokat a Szfinx két mancsa közül!!!
KÖSZIKÖSZIKÖSZI!!!!!!!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215267 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.chriswetherell.com/hobbit/
www.chriswetherell.com/elf/

Ezt nektek!!!!!!!!!!!! HÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
:twisted:
:lol: :lol: :lol:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215249 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
342354643 gratula a magyar vizipóló csapatnak!!!!
egyszer vezettek,a végén :) :) :) :) :) :)
jah,igen,fogok blogolni egyiptomban egy füzetbe ami majd be lesz másolva ha hazajöttem és megtudtok mindent,miket csináltunk ;)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215239 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olimpiai aranyérmesek a magyar vizilabdások!!!
Hiphipp Hurrá!!!
Gratula nekik!!!!!!!! :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215231 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgylátom mostanában felkapott egyiptom... sok imserős megy oad... remélem lesz vmi beszámoló, vagy ilyesmi, mert most mán én is kiv vagyok ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215230 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hozzatok Egyiptomból rengeteg fotót! :D
Artemisz, a piramis köveivel óvatosan, mert állítólag, aki elhoz egy követ a piramisból (mmint amiből a piramist építették), azt egész hátralevő életére átok sújtja. (Pontosabban azt, akinél a kő van.) :? Ha hoztok követ arról a helyről hozzatok, ahonnét a köveket szállították a piramis építéséhez. :P ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215215 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: én viszont szeretem a dán kéziscsajokat ;)
egyrészt nagyon jól jáccanak másrészt meg helyesek ;)
na jó,jelen esetben inkább a játék a domináns :D


Perszepeeeersze.... :wink: :wink: :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215210 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én viszont szeretem a dán kéziscsajokat ;)
egyrészt nagyon jól jáccanak másrészt meg helyesek ;)
na jó,jelen esetben inkább a játék a domináns :D

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215209 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: nyertek a dán női kéziscsajok,jehehe :D :lol:

a koreaiak csak annyival volt rosszabb a játékuk, hogy kisebb volt a kapus. a magyar válogatott meg azt mondta, hogy a dánokat nem szeretik. nya mindegy. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215208 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: fogok a vizilabdás fiuknak is nagyon,ugyhogy no para :D ;)


Cuki vagy, Ardie, mindig tudtam... :mrgreen:

MAGYAR VÍZILABDÁSOK RULEZ!!! :hello:

[size=9:2j331ath]előbbi hozzászólás szerkesztve.. ;) [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215207 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
fogok a vizilabdás fiuknak is nagyon,ugyhogy no para :D ;)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #215206 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: nyertek a dán női kéziscsajok,jehehe :D :lol:


Inkább szurkolj a vízilabdás fiúknak! :evil: :roll:


[size=9:1bkto7n2]Szvsz száz aranyérem nem ér meg ennyi idegbajt... szegények... [/size] :?



Ami Egyiptomot illeti, valaki ha talál a piramisok körül ökölnyinél kisebb szép kavicsot, tegye zsebre, legyen olyan drága, és hozza haza nekem!

/me kőgyűjtő.. :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215204 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nyertek a dán női kéziscsajok,jehehe :D :lol:

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215193 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta: Hozzatok lécci kicsi vákuumos zacsiban egyiptomi levegőt. B)

Tod és amikor kibontjuk:
3, 2, 1 és belégzés! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215184 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hozzatok lécci kicsi vákuumos zacsiban egyiptomi levegőt. B)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215180 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hajjaj,meglátom mit tehetek majd ;)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215179 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léofwine írta:

Ulmo írta:

Arden Borough írta: akkor komolyra fordítva a szót,vmit hozzunk Orsie,ill Ulmo? :)


bármelyiket a következők közül: kicsit szfinx, kicsi Anubisz, kicsi papirusz hieroglifákkal, esetleg kicsi piramis.

Eia: nem sok az a 200 teve? Mit csinálnak a szüleid ennyivel? :)


Én szertnék egy helyes turbános fiatalembert, akinek furcsa drótok lógnak ki a táskájából (kis VTC utánérzés), illetve egy bazinagy élő skorpiót a táskátokban! :lol: Megoldhaó? Hmmmm???.... :lol: 8) :mrgreen:
Jah, és még fürödni is csak ásványvízben gyermekek, mer nagyon könnyen terjed a cucc!!!!!DE komolyna beszélek! És az értékeitekre nagyon vigyázzatok az utcán/metrón, tele van minden zsebtolvajokkal!!!!
Permí is irigy!.....

Kicsi Tutankhamon halotti maszkot :mrgreen: De a kicsi Szfinx is jól hangzik! Vagy kicsi szkarabeusz bogarat, persze nem élő példányt... :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215175 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Arden Borough írta: akkor komolyra fordítva a szót,vmit hozzunk Orsie,ill Ulmo? :)


bármelyiket a következők közül: kicsit szfinx, kicsi Anubisz, kicsi papirusz hieroglifákkal, esetleg kicsi piramis.

Eia: nem sok az a 200 teve? Mit csinálnak a szüleid ennyivel? :)


Én szertnék egy helyes turbános fiatalembert, akinek furcsa drótok lógnak ki a táskájából (kis VTC utánérzés), illetve egy bazinagy élő skorpiót a táskátokban! :lol: Megoldhaó? Hmmmm???.... :lol: 8) :mrgreen:
Jah, és még fürödni is csak ásványvízben gyermekek, mer nagyon könnyen terjed a cucc!!!!!DE komolyna beszélek! És az értékeitekre nagyon vigyázzatok az utcán/metrón, tele van minden zsebtolvajokkal!!!!
Permí is irigy!.....

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215174 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: akkor komolyra fordítva a szót,vmit hozzunk Orsie,ill Ulmo? :)


bármelyiket a következők közül: kicsit szfinx, kicsi Anubisz, kicsi papirusz hieroglifákkal, esetleg kicsi piramis.

Eia: nem sok az a 200 teve? Mit csinálnak a szüleid ennyivel? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215169 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt válaszolnék a Curufinces topicra:
Lau: a nőkereskedelemről csak annyit, hogy már megegyeztek hogy eladnak engem 200 tevéért, mert az én hajamban van szőke... :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215165 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
fényképezni fogunk ;)
gyógyszer meg van hasmenés ellen,hamarosan szedem ;)
akkor komolyra fordítva a szót,vmit hozzunk Orsie,ill Ulmo? :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215161 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én már mondtam, de azért mégegyszer leírom:

Én egy olyan "Aladdinos" satyekot kérek. :D Itthon meg ha visszajöttetek, odaadom a manit. :)

Orsie, Ulmo: a maszkot átengedem. De a koporsót nem! :twisted: :twisted:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215160 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Arden Borough írta: nah,embereke,ugye megyünk innen páran Egyiptomba szeptember 1jén.
akkor aki szeretnéh oyg hozzunk neki onnan vmit,akkor kérném az értelemszerűen teljesíthető kéréseket,hogy mit hozzunk :)


Hát a Kheopsz-piramis alapkövét, egy marékkal a sivatag homokjából, egy flaska Nílus-vizet, Tutankhamon halotti maszkját, a Pharosz kicsinyített mását, az alexandriai könyvtár tekercseit (ja, az elpusztult, sebaj :) ) Kleopátra szamártej-fürdőjét stb :mrgreen:

De legfőképp soksok fényképet és élménybeszámolót hozzatok! A hasmenést meg kerüljétek el széles ívben! (most egyszerre vagyok rohadt irigy és rohadt büszke rátok!) :oops: :)

Neeem!!! Tutankhamon halotti maszkja nekem kell!!! :mrgreen: A fotókat én is támogatom. Mázlisták...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215159 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: nah,embereke,ugye megyünk innen páran Egyiptomba szeptember 1jén.
akkor aki szeretnéh oyg hozzunk neki onnan vmit,akkor kérném az értelemszerűen teljesíthető kéréseket,hogy mit hozzunk :)


Hát a Kheopsz-piramis alapkövét, egy marékkal a sivatag homokjából, egy flaska Nílus-vizet, Tutankhamon halotti maszkját, a Pharosz kicsinyített mását, az alexandriai könyvtár tekercseit (ja, az elpusztult, sebaj :) ) Kleopátra szamártej-fürdőjét stb :mrgreen:

De legfőképp soksok fényképet és élménybeszámolót hozzatok! A hasmenést meg kerüljétek el széles ívben! (most egyszerre vagyok rohadt irigy és rohadt büszke rátok!) :oops: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215149 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nah,embereke,ugye megyünk innen páran Egyiptomba szeptember 1jén.
akkor aki szeretnéh oyg hozzunk neki onnan vmit,akkor kérném az értelemszerűen teljesíthető kéréseket,hogy mit hozzunk :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215145 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hivatalos felhívás

A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2004. őszi félév Tolkien
Klubjának megszervezésére és lebonyolítására. A rövid koncepciót és a
szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást a
vezetoseg@tolkien.hu címre várjuk 2004. szeptember 5. (vasárnap)
éjfélig .

A keretek:
A Klubnak legalább havonta egyszer kell megrendezésre kerülnie. (Jó lenne, ha még szeptemberben lehetne az első.) A programok kiválasztása és összeállítása a pályázókra van bízva. Mindössze annyi megkötés van, hogy egy ismeretterjesztő előadásnak mindig kell lennie, valamint kötelességük lehetőséget biztosítaniuk a kreatív és egyéb csoportok alkotásainak bemutatására (pl. kiállítás képekből, színpadi művek, írásoktatás, nyelvtanítás stb.).
A kijelölt főszervezőnek és csapatának kell biztosítani a rendezvény helyszínét, megszervezni a programokat, gondoskodni a promócióról, valamint az egyes klub-alkalmak lebonyolítása is feladatuk közé tartozik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215008 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:

Artemisz (Erenya) írta: Rabyn, akkor örvendj, mert te vagy azon ritka civilek egyike, aki LÁTHAT újszülött galambot! Általában nagyon rejtve nevelkednek, és már csaknem kifejletten jönnek csak elő!

Szóval: /me most irigy Pancsira.. :roll:


Én is láttam ;) :D a drágák odajöttek az erkélyünkre és minden igyekezünk ellenére fészket raktak... ugyhogy volt szerencsém végignézni ahogy fölnevelkedik a kisgalamb ;)
:P :P

Akkor fokozom tovább az irigykdésed alanyait. :lol: :
Mi, amikor még panelban laktunk, az erkélyre költözött egy galambpár, raktak is tojásokat, minden, majd egyszercsak elrepültek fészkestől, mindenestől. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.480 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére