BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 2 hónapja #363339 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel: azért az elég gáz lesz, ismerve az RTL-t. Hol fogják a reklámokkal megszakítani? Hazavágja (hazavágná) az egészet.

Ben: nagyon szívesen (itt is)! :)

A film oldalán a kritikáknál a következőt találtam...

David Sterritt a [i írta: Christian Science Monitor[/i] kritikájában]"The shimmering beauty of Reggio's images and the pulsing allure of Philip Glass's music suggest an optimistic prognosis for our uncertain future. Sheer cinematic poetry that will lift you right out of your seat."

Kiváncsi lennék, hogy látta-é a filmet? Vagy már ez is optimizmus? Eddig Reggiora az nem igazán volt jellemző... Szerintem Mr. Sterritt csak egy rövid részt láthatott - mondjuk a hempergő babákat. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363337 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SÚ, ezt most köszönöm szépen. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363317 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363315 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És mivel másfél órás, a kevésbé baglyoknak talán jó hír, hogy két és fél nappal később, szerdán féldéltől az rtlklub is le fogja adni. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363312 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Talán még nem késő: fél óra múlva (sem) kezdődik az m2-n a Naqoyqatsi!
Egy széria harmadik darabja, az előző filmek a Koyaanisqatsi és a Powaqqatsi voltak. Hasonlóak mint a Baraka, de Philip Glass zenéjére, és valamivel komolyabb filmek, mélyebbek. A Naqoyqatsit még nem láttam, de évek óta vadászom már rá!

A címek a hopi indiánok nyelvén vannak, és elég nehéz lefordítani őket, mert kicsit más a jelentéstartalmuk az adott szavaknak, mint a magyar alcímeké. Az utóbbiak sorrendben: Kizökkent világ, Boszorkány világ, Erőszakos világ.

Ha még nem késő, nézzétek meg! Megyek is tévézni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja - 16 éve 2 hónapja #363308 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Erről már régebben is volt szó:
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... 155#295155
Amúgy teljesen hidegen hagy a foci, de pont mondtam is öcsémnek, hogy én a spanyoloknak drukkolok, és nemcsak mert ő a németeknek, hanem mert ott van Torres a tetkójával. :P
[size=9:2vthmt1v]
Kincső: a tengwar már alapból többes szám, szóval szvsz inkább írd úgy, hogy tengwákat.[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363305 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen ezt én már az EB során felfedeztem egy képen, mmint a tengwarokat a kezén :mrgreen: :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363303 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Celebrom írta: GYEREKEK!GYEREKEK!Az EB győztes spanyol csapat góllövőjének a kezére tünde betűkkel van ráírva a neve (FERNANDO).Az ő góljával nyertek!!!:D:D


És tényleg!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363301 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
GYEREKEK!GYEREKEK!Az EB győztes spanyol csapat góllövőjének a kezére tünde betűkkel van ráírva a neve (FERNANDO).Az ő góljával nyertek!!!:D:D

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #363018 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo, teljesen korrekt a megfogalmazás ;)

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #363017 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Isilrohir írta: Mi az a kontaktméreg??

Bőrön keresztül szívódik fel, magyarán érintésre mérgez. De majd egy hozzáértő biológus kijavít, ha tévedtem.

Kiegészíteném azzal, hogy ha találkozunk, megmutatom neked, milyen a kontakt allergia, amikor begyullad a bőröm egy csokor pitypangtól :D És elég, ha csak hozzáér :) Na ilyen a kontaktméreg, csak rondább és jóval halálosabb... ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362983 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: másik változatban a vírusfertőzött vcf fájl (e-card) :) Na jó, nem kockulok...

Idhren: a következő volt: lefóliáztattuk a böröndöt, ám a vámosok levették a fóliát, és kinyittatták, mert a röntgen valami gyanúsat mutatott. (De nem volt benne semmi olyan.) Ezek után ragasztószalaggal lezárták, ami fel volt jőve, amikor visszakaptuk érkezéskor a csomagot. Igazából nem hiányzott belőle semmi, de látszott, hogy más is átkutatta, nem csak a vámosok.
(A vámosok egyébként levittek e miatt a poggyászelosztóba, hogy ott legyünk, amikor kinyitják - miközben már elhangzott a last call, szóval jó kis ideglelés volt, hogy megvár-e a gép. Szerencsére megvárt, jó negyed órás késéssel indultunk - a többi utas elég csúnyán nézett ránk, amikor végre felszálltunk a gépre. Viszont az egy nagy érzés volt, hogy a busz csak mi hármunk miatt ment ki újra a géphez. :) A dologhoz hozzá tartozik, hogy nem itthon történt, éppen hazafelé jöttünk. )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362981 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Isilrohir írta: Mi az a kontaktméreg??


Bőrön keresztül szívódik fel, magyarán érintésre mérgez. De majd egy hozzáértő biológus kijavít, ha tévedtem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362978 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Acho írta:

Sötét Úr írta:

Idhren írta: Es ha nem akarod, hogy felturjak a borondodet, amit feladtal, zard le, ha van lakatod, es foliaztasd be. Ahhoz nincs azert pofajuk, hogy felvagdossak.

De van. Tapasztaltam.

De akkor már kevésbé nyúlnak hozzá.


Igazából a legjobb ha kontaktmérget kensz a zárjára.
Csak ne felejtsd el letisztítani mielőtt kinyitod.
(különben úgy jársz mint az egyszeri tolvaj aki ijesztésből lenyalta a vért a tőréről... és utána jött rá hogy mérgezett... (egy MAGUS aranyköpésgyűjteményben olvastam))

Mi az a kontaktméreg??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362973 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Idhren írta: Es ha nem akarod, hogy felturjak a borondodet, amit feladtal, zard le, ha van lakatod, es foliaztasd be. Ahhoz nincs azert pofajuk, hogy felvagdossak.

De van. Tapasztaltam.


Huh, az komoly :S
De legalább tudod bizonyítani, hogy hozzányúltak :roll:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362933 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Könnyű a mágusnak... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362868 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Acho írta:

Sötét Úr írta:

Idhren írta: Es ha nem akarod, hogy felturjak a borondodet, amit feladtal, zard le, ha van lakatod, es foliaztasd be. Ahhoz nincs azert pofajuk, hogy felvagdossak.

De van. Tapasztaltam.

De akkor már kevésbé nyúlnak hozzá.


Igazából a legjobb ha kontaktmérget kensz a zárjára.
Csak ne felejtsd el letisztítani mielőtt kinyitod.
(különben úgy jársz mint az egyszeri tolvaj aki ijesztésből lenyalta a vért a tőréről... és utána jött rá hogy mérgezett... (egy MAGUS aranyköpésgyűjteményben olvastam))


Ha már itt tartunk, akkor én egy egyszerű záróvarázst javaslok.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362858 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Sötét Úr írta:

Idhren írta: Es ha nem akarod, hogy felturjak a borondodet, amit feladtal, zard le, ha van lakatod, es foliaztasd be. Ahhoz nincs azert pofajuk, hogy felvagdossak.

De van. Tapasztaltam.

De akkor már kevésbé nyúlnak hozzá.


Igazából a legjobb ha kontaktmérget kensz a zárjára.
Csak ne felejtsd el letisztítani mielőtt kinyitod.
(különben úgy jársz mint az egyszeri tolvaj aki ijesztésből lenyalta a vért a tőréről... és utána jött rá hogy mérgezett... (egy MAGUS aranyköpésgyűjteményben olvastam))

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362855 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Idhren írta: Es ha nem akarod, hogy felturjak a borondodet, amit feladtal, zard le, ha van lakatod, es foliaztasd be. Ahhoz nincs azert pofajuk, hogy felvagdossak.

De van. Tapasztaltam.

De akkor már kevésbé nyúlnak hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362825 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg! tegyél rá mindenképp az összes bőröndödre egy szép nagy ronda matricát amiről tuti felismered, hogy a tied. Persze tehetsz szép kicsi ronda matricát is:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 3 hónapja #362819 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Idhren írta: Es ha nem akarod, hogy felturjak a borondodet, amit feladtal, zard le, ha van lakatod, es foliaztasd be. Ahhoz nincs azert pofajuk, hogy felvagdossak.

De van. Tapasztaltam.

banyek 8O 8O 8O
nekem tavaly az volt a bajom, ahogy a bőröndömmel bántak. venni kellett egy új drágát, mert a kínai piacos 5000 Ft-os a reptári dobálózások miatt hamar tönkrement, ugyanis alul kiszakadt a görgője :P a márkás Samsonite jobban bírta de azon is lett pár horzolás és egy ráakasztott kulcstartó el is tűnt róla, nem tudom hogy leesett vagy lelopták :P megkülönböztetésül raktam rá...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362812 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Es ha nem akarod, hogy felturjak a borondodet, amit feladtal, zard le, ha van lakatod, es foliaztasd be. Ahhoz nincs azert pofajuk, hogy felvagdossak.

De van. Tapasztaltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362795 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát hálózsákot vinni ugyanannyi helyet foglal, mint két garnitúra ágyneműhuzat. (igen, nagy a hálózsákom). Így az utóbbi megoldást választom, az némilek otthonossabb. Párnát, takarót, paplant adnak, csak kérni kell. Ahogy konyhai felszerelést SEM vagyok hajlandó kicipelni, mertt tök felesleges (hát még amennyit én főznék odakinn....)

Rabyn írta: Szerintem ágyneműt tök fölösleges vinni. Van hálózsák, meg lehet vinni takarót, a többit meg lehet venni odakint is. :) Én legalábbis tuti nem vinnék magammal, max két garnitúrt (párna, takaró huzat, lepedő)


"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362783 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem ágyneműt tök fölösleges vinni. Van hálózsák, meg lehet vinni takarót, a többit meg lehet venni odakint is. :) Én legalábbis tuti nem vinnék magammal, max két garnitúrt (párna, takaró huzat, lepedő)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362781 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Sötét Úr írta: *Ritka kivételek azért vannak, például senkire sem szólnak rá, hogy vegye ki és kapcsolja ki a pacemaker-ét. ;)


pedig mekkora poén lenne már...
meg ha kivetetnék elvámoltatni a titán combnyakat - amúgy arról orvosi papírt kell vinni, hogy benn van, és azért jelez a gép a fémnél :lol:


Az egyik pilóta ismerősömnek évekkel ezelőtt volt egy autóbalesete, és a gerincét fémdarabokkal rögzítették. Minden egyes alkalommal nyavalyog a gép, amikor átmegy a vizsgálaton...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362751 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mogy: vigyél sok ágyneműt meg ruhákat a többit vedd meg kinn :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362748 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta:

Nóli i linantea írta: mogy: bátyámnak most lopták el a laptopját a bőröndjéből repülőn, szóval eszedbe ne jusson feladni!


meg sem fordult a fejemben, csak érdekelt, hogy milyen akadályokba ütközhet ha felviszem magammal. De ezek szerint semmibe (mittomén, lehet, h el kellett volna intézni vmit előtte vagy nemtom)
de akkor megnyugodtam:D


Jaja, nyugodtan felviheted, legjobb, ha minden draga cuccodat a kezipoggyaszba rakod.
Es ha nem akarod, hogy felturjak a borondodet, amit feladtal, zard le, ha van lakatod, es foliaztasd be. Ahhoz nincs azert pofajuk, hogy felvagdossak. Telleg, mindent kilopnak, amit erdemesnek tartanak. Cigit, laptopot, ekszert.
Es vigyazz a torekeny cuccokkal, ert a borondoket 5 meter magasrol hajigaljak le a repulorol.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362742 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szóval ha elintéztetem magamnak a combnyak beültetést elmehetek sssimán terroristának? Mekkora már, mingyá hirdetést adok fel: Combnyak beültetésen átesett terrorista hajlamú embert keresek, akinek nincs tériszonya.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362728 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: *Ritka kivételek azért vannak, például senkire sem szólnak rá, hogy vegye ki és kapcsolja ki a pacemaker-ét. ;)


pedig mekkora poén lenne már...
meg ha kivetetnék elvámoltatni a titán combnyakat - amúgy arról orvosi papírt kell vinni, hogy benn van, és azért jelez a gép a fémnél :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362723 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Köszönjük a kedves terráristáknak.

Nem hiszem, hogy ennek a díszállat-tenyésztők lennének az okai... :)
A gépen fel- és leszállás során semmilyen* elektronikus eszközt nem lehet használni, repülés alatt a discman, MP3-lejátszó, PDA, hordozható DVD-lejátszó, notebook, stb. engedélyezett.

*Ritka kivételek azért vannak, például senkire sem szólnak rá, hogy vegye ki és kapcsolja ki a pacemaker-ét. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.418 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére