BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 3 hónapja #362715 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Halihó! Itt is szólok: nézzetek Kapolcs topicot, és visítson, akinek van Kapolcson szálláshely-kontaktja! :idea:


falusiturizmus.hu
ott jókat lehet találni és olcsón

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362714 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: mogy: bátyámnak most lopták el a laptopját a bőröndjéből repülőn, szóval eszedbe ne jusson feladni!


meg sem fordult a fejemben, csak érdekelt, hogy milyen akadályokba ütközhet ha felviszem magammal. De ezek szerint semmibe (mittomén, lehet, h el kellett volna intézni vmit előtte vagy nemtom)
de akkor megnyugodtam:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362711 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mogy: bátyámnak most lopták el a laptopját a bőröndjéből repülőn, szóval eszedbe ne jusson feladni!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362704 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hali!
Valamelyiktek ismerös az "andetour" iskolában, ami a marcibányi térem van?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362702 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Orsie, Metaflora: köszi az olvasnivalókat :D DD megspóroltátok nekem a keresési időt :) )

mentem vissza költöztetni magam :S

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362700 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta:

Orsie / Fraktál írta: Mogyi, folyadékot is korlátozott számban lehet csak felvinni a repülőre:
www.euvonal.hu/index.php?op=kerd ... sz_id=1319


Míly öröm, annyi pont elég lesz majd a tintáimnak :)

Jó utat Mogy :)


Neked is :) ))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362698 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta: Egyébként én úgy emlékszem, mobilt meg discmant egyáltalán nem lehet az út alatt használni, de ez rá van rajzolva a fedélzeti útmutatóra.


Mobilt nem is nagyon van lehetőség használni, 9-10 000 méter magasan nincs térerő. A stewardessek harapnak érte, ha valakinél bekapcsolt mobilt látnak.
Laptopot fel ne add csomagként! Jobb esetben csak összetörik, rosszabb esetben sose kerül elő. Vidd magaddal a gépre, elég alaposan meg fogják vizsgálni a kézipoggyász-ellenőrzésnél. Köszönjük a kedves terráristáknak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362693 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta: Mogyi, folyadékot is korlátozott számban lehet csak felvinni a repülőre:
www.euvonal.hu/index.php?op=kerd ... sz_id=1319


Míly öröm, annyi pont elég lesz majd a tintáimnak :)

Jó utat Mogy :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362691 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó! Itt is szólok: nézzetek Kapolcs topicot, és visítson, akinek van Kapolcson szálláshely-kontaktja! :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362688 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a tolltartómat hajítottam bele egyszer meggondolatlanul a táskámba, odafelé nem is volt belőle semmi probléma, visszafelé feltúrták az egész táskámat, mire megtalálták a tolltartót, kiderült, hogy benne volt a körzőm, hosszan vitatkoztak, hogy mi legyen vele, aztán szerencsére belenyugodtak, és visszapakolhattam. (Mindezt persze visszaúton, tehát külföldön, nyelvtudás nélkül, abszolút kommunikációs nehézségek közepette.)

Egyébként a Ferihegy honlapján ott van részletesen, hogy mit nem szabad vinni, meg milyen zacskóba kell rakni a löttyöket, még kép is van róla.
Mindenféle: www.bud.hu/utasok
Folyadékszállítás részletesen: www.bud.hu/sajtoszoba/kozlemenye ... e_hid=1324

Egyébként én úgy emlékszem, mobilt meg discmant egyáltalán nem lehet az út alatt használni, de ez rá van rajzolva a fedélzeti útmutatóra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362686 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mogyi, folyadékot is korlátozott számban lehet csak felvinni a repülőre:
www.euvonal.hu/index.php?op=kerd ... sz_id=1319
amúgy vágó és szúróeszközt sem, ennek ellenére tavaly 3x utaztam úgy, hogy a bicskám az övtáskámban volt, átvilágították és nem vették észre :) mellesleg nekem meg nem jutott eszembe, hogy ott van, különben tuti elteszem a bőröndbe :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362677 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meg fel- és leszállásnál nem szabad semmiféle elektronikai bizgentyűt (mp3-lejátszó, laptop, discman, mobil) használni, csak az utazómagasság elérése után, azt meg általában bemondják, tudtommal.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362673 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta: és mi van alaptoppal? kell valamit külön intézni, vagy csak fogom, és felviszem?

Azt hiszem, csak felviszed, bár lehet, hogy az átvilágítós résznél ki kell venni, mert ott újabban mindig megkérdezik, mikor lerakod a kézipoggyászt a szalagra, hogy van-e benne laptop.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362671 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
és mi van alaptoppal? kell valamit külön intézni, vagy csak fogom, és felviszem?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362670 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta: hallottam olyanról, hogy azokat a pakkokat, amiknek nem kerül elő a gazdája, mert esetleg olyannyira eltévednek, a neten elárverezik, de nem mondják meg előre, mi van benne. És így vehetsz 60 ezerért egy bőröndnyi bugyit:D

Ilyenről még nem hallottam, de marha jó ötlet! :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362668 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hallottam olyanról, hogy azokat a pakkokat, amiknek nem kerül elő a gazdája, mert esetleg olyannyira eltévednek, a neten elárverezik, de nem mondják meg előre, mi van benne. És így vehetsz 60 ezerért egy bőröndnyi bugyit:D

apopo: laptopszállítás hogy megy? felviehtem magammal? nem szívesen adnám fel csomagként....nem kötnek bele, ugye?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362666 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fóliázóizé van a reptéren, nem bújnak el, mert ők is szeretnék, hogy fizessenek nekik a fóliázásért. Csak jól meg kell gondolni előtte, hogy semmi nem maradt-e benne, ami kellhet még, és stimmel-e a súlya.
És nem csak kinyitni szokták, hanem elég agresszíven dobálják, akkor is, ha rá van írva, hogy törékeny.
A csomag nem szokott igazán elveszni, nagy ritkán késik vagy eltéved, de előbb-utóbb hazatalál, ez csak a továbbutazás miatt lehet gáz.
És érdemes vinni rágót vagy cukorkát a füled érdekében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362665 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: (nemtom hol lehet, én csak olvastam róla, de tuti h Ferihegyen van ilyen)

Egész biztosan van. Ferihegyen nekem most úgy rémlik, hogy még eléggé az elején, mielőtt lemérnék a bőröndöt (súlyra) és elszállítanák. Egyébként tényleg feltűnőek.

Ajánlatos valami cukorkát, vagy rágógumit is vinni, mert nem kellemes, ha fel- és leszállásnál folyton bedugul az ember füle. De ettől eltekintve a repülés jó dolog. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362659 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én csak egyszer repültem még repülővel, és annyira izgalmas volt, hogy oda is és vissza is elaludtam... ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362650 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A fólia jó ötlet :)

Ulmo írta: mogy: ha esetleg hajlamos vagy a tengeribetegségre, vigyél magaddal egy doboz Dedalont, és vegyél be egyet kb fél-egy órával felszállás előtt.


köszi, szerencsére nincsenek ilyen problémáim :) de biztos, ami biztos, viszek :)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362648 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

mogy írta: Jelentem július 30-án, este 19:25 kor felszáll a Gépem Budapestről, és megcélozza Helsinkit, ahonnan hajnali fél egykor visz egy buszt tova, Turkuba. Érkezés vissza Budapestre decemberben. Online leszek ezerrel, msn meg fórum meg ilyen okosságok. Csak ne akarjon senkise felhívni, úgysem veszem fel.
Tessenek értem szurkolni, hogy ne vesszen el a csomagom (ettől még jobban félek, mint attól, hogy lezuhanok). Ja, és még sosem repültem.


Néha a csomagot szállító egyének szeretnek bele-belelesni a bőröndökbe, ezért ajánlott ilyen nejlonnal bevonatni a reptéren.
(nemtom hol lehet, én csak olvastam róla, de tuti h Ferihegyen van ilyen)


A benejlonozás jó ötlet, általában az indulási részleg bejáratánál szoktak lenni ilyen masinák, eléggé feltűnőek.
A csomag elvesztése miatti izgalom hozzátartozik a repülés élményéhez. Ahogy az is, amikor megpillantod a bőröndöd a célállomáson, a futószalag végén, egy darabban :)
mogy: ha esetleg hajlamos vagy a tengeribetegségre, vigyél magaddal egy doboz Dedalont, és vegyél be egyet kb fél-egy órával felszállás előtt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362646 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta: Jelentem július 30-án, este 19:25 kor felszáll a Gépem Budapestről, és megcélozza Helsinkit, ahonnan hajnali fél egykor visz egy buszt tova, Turkuba. Érkezés vissza Budapestre decemberben. Online leszek ezerrel, msn meg fórum meg ilyen okosságok. Csak ne akarjon senkise felhívni, úgysem veszem fel.
Tessenek értem szurkolni, hogy ne vesszen el a csomagom (ettől még jobban félek, mint attól, hogy lezuhanok). Ja, és még sosem repültem.


Néha a csomagot szállító egyének szeretnek bele-belelesni a bőröndökbe, ezért ajánlott ilyen nejlonnal bevonatni a reptéren.
(nemtom hol lehet, én csak olvastam róla, de tuti h Ferihegyen van ilyen)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362640 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta: Jelentem július 30-án, este 19:25 kor felszáll a Gépem Budapestről, és megcélozza Helsinkit, ahonnan hajnali fél egykor visz egy buszt tova, Turkuba. Érkezés vissza Budapestre decemberben. Online leszek ezerrel, msn meg fórum meg ilyen okosságok. Csak ne akarjon senkise felhívni, úgysem veszem fel.
Tessenek értem szurkolni, hogy ne vesszen el a csomagom (ettől még jobban félek, mint attól, hogy lezuhanok). Ja, és még sosem repültem.


ne aggódj, ha nem szállsz át kicsi az esélye, hogy elveszik:) (bár a légitársaságok képesek mindenféle bravúrra)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362634 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelentem július 30-án, este 19:25 kor felszáll a Gépem Budapestről, és megcélozza Helsinkit, ahonnan hajnali fél egykor visz egy buszt tova, Turkuba. Érkezés vissza Budapestre decemberben. Online leszek ezerrel, msn meg fórum meg ilyen okosságok. Csak ne akarjon senkise felhívni, úgysem veszem fel.
Tessenek értem szurkolni, hogy ne vesszen el a csomagom (ettől még jobban félek, mint attól, hogy lezuhanok). Ja, és még sosem repültem.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362618 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Feanor Faelivrin írta: Tegnap délután 5 óra 40 perckor megszületett, Anna Kincső névre hallgató (tényleg hallgat rá) hugom.


sok boldogságot a kis druszának, és persze Nektek is! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362593 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Feanor Faelivrin írta: Tegnap délután 5 óra 40 perckor megszületett, Anna Kincső névre hallgató (tényleg hallgat rá) hugom.


Nagyon- nagyon sok boldogságot és szeretetet a kisbabának és az egész családnak! Isten áldása legyen rajtatok!!


Nekem is van egy örömhírem: végre olvasom a Lays of Beleriandot!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362589 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362446 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

dorwinion írta:

Feanor Faelivrin írta: Tegnap délután 5 óra 40 perckor megszületett, Anna Kincső névre hallgató (tényleg hallgat rá) hugom.


Szóval most már nagy tesó vagy? :)
Gratula, beszélgess vele és nevessetek sokat!

Azt hittem aszondod majd hogy hozza táborba :D


Miért is ne?! Csak tiszta forrásból... :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362441 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok.

Gandalf: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362410 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De jó!!! Gratulálok!!! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.277 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére