A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 9 hónapja #158041 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ajánlom mindenki figyelmébe:

Palimir írta: Úgy kell nézni a filmet, mintha nem olvastad volna a könyvet. Hiszen nem a könyv lett megfilmesítve, hanem a Gyűrűk ura világa a Harmadkor végéről. Én eddig így álltam hozzá, nem is csalódtam, és szerintem nem is fogok 8)


Jó lenne, ha megpróbálnánk így hozzáálni a dolgokhoz. Ha lesznek változtatások, azok nem azért születtek, hogy minket bosszantsanak.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157985 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Szeretném, hogy ha logikailag és dramaturgiailag is öszeállna bennem, s nem csak azért tetszene, mert jók lettek az érzelgős részek, s azok hatása alá kerülve megfeledkezem a baklövésekről! :roll: Oké, hogy katarzis, meg sírás, meg hasonlók lesznek benne, de azért az észszerűség is rendkívül fontos lenne nekem!

Attól még összeállhat logikailag (mert PJ biztos nem hagyja ki a logikát :) ) hogy nem követi teljesen a könyvet, de ezt már elmondtuk párszor :) [size=9:1ozb24iq](amúgy az eddigi jeleneteket nézve sok egyezést látok a könyvvel... nem akartam megnézni őket, de szerencsére nem sokat mutatnak :P )[/size] Úgy kell nézni a filmet, mintha nem olvastad volna a könyvet. Hiszen nem a könyv lett megfilmesítve, hanem a Gyűrűk ura világa a Harmadkor végéről. Én eddig így álltam hozzá, nem is csalódtam, és szerintem nem is fogok 8)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157956 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én se tudok angolul. De van némi nyelvérzékem. Csak én még PICIVAGYOOOK!!! :cry: :cry: :cry: Igaz, meg se próbáltam elolvasni... De most éppen németről fordítok valamit a Legsie topicba, talán majd utána kiszótárazom és beteszem neked Rabyn... :wink: És nekem még 7, azaz hét nap. :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157952 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jó azt látom, olvasom, de akkor is rossz, hogy nemtudom elolvasni az angol bigyókat..
[size=9:1u2m6jqm](ilyenkor érzem magamat hátrányban, hogy magyarnak születtem, és hogy nem tudok megtanulni angolul.)/nuku nyelvérzék/[/size]

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157947 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Nagykár, hogy én továbbra SEM tudok angolul így nem tudtam elolvasni azt a beszámolót sem.. Így ne tudom miről beszéltek.. :cry:

Azért a hozzászólásainkból már rengeteg info kiszivárgott! :wink: Csak figyelmesen kell olvasni őket! :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157938 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nagykár, hogy én továbbra SEM tudok angolul így nem tudtam elolvasni azt a beszámolót sem.. Így ne tudom miről beszéltek.. :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157932 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Gandalf: kérlek, ne ess abba a hibába, hogy ítélkezel a FILMRŐL, mielőtt még láttad volna. Más látni egy filmet, és más olvasni egy beszámolót. Amiket felsoroltál, érdekes dolgok, de remélem, minden a helyére kerül benned, ha látod a The End feliratot.


Szeretném, hogy ha logikailag és dramaturgiailag is öszeállna bennem, s nem csak azért tetszene, mert jók lettek az érzelgős részek, s azok hatása alá kerülve megfeledkezem a baklövésekről! :roll: Oké, hogy katarzis, meg sírás, meg hasonlók lesznek benne, de azért az észszerűség is rendkívül fontos lenne nekem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157891 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Balrog Sándor írta: MÉG 2 HÉT ÉS ROTK !!! :)

2 hét? Ez hogy jött ki? :) Ha jól számolom, 8-at kell aludni az amerikai bemutatóhoz, valamint 30-at az itthonihoz... :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157889 Írta: Balrog Sándor
Balrog Sándor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ma volt az Euronews-on egy rövid összeállítás a ROTK-ból. Nem sok új rész volt benne de az jó volt.
Szombaton meg werkfilm az MTV-n !!!

MÉG 2 HÉT ÉS ROTK !!! :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157859 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
SPOILER!!!

Pippin és a Palantír jelenete:

www.themoviebox.net/movies/2003/ ... -page.html

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157858 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem lesz palantír? Hm...Ez azért érdekes, kíváncsi vagyok akkor hogy hogy lesz megoldva...Valahogy biztos megoldják azért én ebben bízom...
Mellesleg én se nagyon értem, miért akarjátok hogy Arwen meghaljon? :?: Vagy lemaradtam valamiről?

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157852 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gandalf: kérlek, ne ess abba a hibába, hogy ítélkezel a FILMRŐL, mielőtt még láttad volna. Más látni egy filmet, és más olvasni egy beszámolót. Amiket felsoroltál, érdekes dolgok, de remélem, minden a helyére kerül benned, ha látod a The End feliratot.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157848 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Gandalf írta: Úgy tűnik, Denethor jelleme teljesen más lesz mint a könyvben... Egy érzéketlen tahó lesz, mindenféle indoklás nélkül... még palantírja sem lesz! :?

Egyébként meg miért függne ennyire Arwen élete a Gyűrűtől? Ez akkora nagy ökörség! :evil:
S a Frodó-Samu összeveszésnek, elvállásnak sincs sok értelme...
Denethorra támadásomat meg nem is kommentálom... :cry:
S miért kell más szereplői összetétel Szürkerévhez? :?


1. Nem lesz palantir? Ezt nem bírom elhinni. Enélkül nincs semmi értelme. VAGY CSAK ÉN NEM LÁTOM AZ ÖSSZEFÜGGÉST? És Denethor NEM TAHO!!! Kikérem magamnak. Szintén a Gyűrű tette azzá. Mmint palantír átutalás formájában.
2. A Frodó-Samu összeveszéshez annyit, hogy arról ne tessék most nyilatkozni mivel szerintem az mélyebb lesz mint gondolnánk és egyenlőre nem sokat látunk belőle. (Persze ez most strucc effektus... :? )
3. Hát igen. Olvastátok a Gyűrűkúrát? Abban a pihentagyú paródiában van, hogy Gandalf megöli Denethort a hatalomért. :twisted: :mrgreen:
4. Kiiiiiiiiii? Miiiiiiiiiiiiiii? Szürkerévnél???? Ha belemásznak a búcsúzkodásba... :evil: Ha csak álldogállnak nem zavarnak. :roll: :wink:
Lovak elfutásáról: Tényleg szárnyaslábú ez az Aragorn, ha Erechtől Pelargírig fut. :roll: Mi ez? Nosztalgia a TTT-re???

Lilliana: Köszönöm! :D
Alyr, Eia: Hagyjátok abba! A vér kiszáll a fejemből. 8O
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157846 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Miért akarjátok,hogy Arwen mindenáron meghaljon?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157838 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ezt a ROTK posztert ismeritek már??
maidenfair.net/miranda/rotkposter1.jpg

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157831 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt tényleg jó lenne, ha Arwen nem élné túl! :twisted: Na mindegy! Ez csak egy kósza remény! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157827 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

E. Eia Ayna írta:

Alyr Arkhon írta: akko télleg Gimli semmisíti meg a Gyűrűt? :D :D

Gimliii??? Arwen! utánamegy Frodónak, leharapja az ujját és Gollam belelöki a katlanba.. :evil2: [size=9:3ev8ld19](ez csak egyéni remény)[/size]

Arwen élete elvileg nem függ a Gyűrűtől.. gyakorlatilag.. Aragorné függ. és akkor Arwené is.. :hein:


És Elrondé meg Galadrielé is. Benne van az egész család nyakig. ;)

Arwen ott is van a Helm szurdoknál, néha feltűnik a lila köpenye.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157824 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: akko télleg Gimli semmisíti meg a Gyűrűt? :D :D

Gimliii??? Arwen! utánamegy Frodónak, leharapja az ujját és Gollam belelöki a katlanba.. :evil2: [size=9:3jlt2tra](ez csak egyéni remény)[/size]

Arwen élete elvileg nem függ a Gyűrűtől.. gyakorlatilag.. Aragorné függ. és akkor Arwené is.. :hein:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157822 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Végül is az után, a végül elvetett dolog után, hogy Arwen szerpeljen a Helm szurdokos részben ez is megtörténhetne, de reméljük, hogy nem fog! De ugye a filmben tényleg Gollam esik majd bele a Végzet-hegybe és nem Frodó vagy Samu? :evil:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157821 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Denethor a könyvben is egy érzéketlen gonosz tahó, már megbocsi. 8) Talán csak a paranoia teszi...


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157818 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Ez jó taktika! Kihagyjuk a könyv történetének fő dolgait és beleteszzük a saját elképzelésünket!( Kicsit Gollamosra sikeredett) Mondhatom szép! Nem tudom miért erőltetik Az Arwenes dolgot! Na mindegy! A FILM JÓ LESZ ÉS KÉSZ! :wink:


akko télleg Gimli semmisíti meg a Gyűrűt? :D :D
(ez nem spoiler csak "logikus" következtetés abból, hogy a film zenéjében a "the end of all things" khuzdul azaz törp nyelven van)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157815 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez jó taktika! Kihagyjuk a könyv történetének fő dolgait és beleteszzük a saját elképzelésünket!( Kicsit Gollamosra sikeredett) Mondhatom szép! Nem tudom miért erőltetik Az Arwenes dolgot! Na mindegy! A FILM JÓ LESZ ÉS KÉSZ! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157814 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Arwen is harcolni fog a csatában? De miért? És mi köze van a Gyűrűhöz? :cry: Tudtommal semmi!


Az, hogy már hallott róla.
Apuci biztos mesélte...

Egyébként semmi.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157811 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: S miért kell más szereplői összetétel Szürkerévhez? :?

Más szereplők? 8O De kik? :? :( (És esetleg kik nem?)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157808 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arwen is harcolni fog a csatában? De miért? És mi köze van a Gyűrűhöz? :cry: Tudtommal semmi!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157797 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Úgy tűnik, Denethor jelleme teljesen más lesz mint a könyvben... Egy érzéketlen tahó lesz, mindenféle indoklás nélkül... még palantírja sem lesz! :?

Egyébként meg miért függne ennyire Arwen élete a Gyűrűtől? Ez akkora nagy ökörség! :evil:
S a Frodó-Samu összeveszésnek, elvállásnak sincs sok értelme...
Denethorra támadásomat meg nem is kommentálom... :cry:
S miért kell más szereplői összetétel Szürkerévhez? :?


Nem lesz Palantír? 8O 8O El nem tudom képzelni,hogyan lesz,vagyis van megcsinálva ez a film... 8O
Amiket most itt felsoroltál, nagyon nem tetszenek...Arwen életének mi köze a Gyűrűhöz??? 8O 8O
mindegy.Csak lesz valahogy.. :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157775 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Úgy tűnik, Denethor jelleme teljesen más lesz mint a könyvben... Egy érzéketlen tahó lesz, mindenféle indoklás nélkül... még palantírja sem lesz! :?

Egyébként meg miért függne ennyire Arwen élete a Gyűrűtől? Ez akkora nagy ökörség! :evil:
S a Frodó-Samu összeveszésnek, elvállásnak sincs sok értelme...
Denethorra támadásomat meg nem is kommentálom... :cry:
S miért kell más szereplői összetétel Szürkerévhez? :?


ha nem lesz palantírja, akkor hogy lehet máglyája?
(mert az lesz, volt róla kép)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157759 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Úgy tűnik, Denethor jelleme teljesen más lesz mint a könyvben... Egy érzéketlen tahó lesz, mindenféle indoklás nélkül... még palantírja sem lesz! :?

Egyébként meg miért függne ennyire Arwen élete a Gyűrűtől? Ez akkora nagy ökörség! :evil:
S a Frodó-Samu összeveszésnek, elvállásnak sincs sok értelme...
Denethorra támadásomat meg nem is kommentálom... :cry:
S miért kell más szereplői összetétel Szürkerévhez? :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157741 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: A hivatalos oldalra felkerült egy összeállítás a Gy.U. fegyvereiről

Klikk ide

Ami érdekes: a fotógaléria egyik képénél azt írják, hogy Szarumánnak, az áruló mágusnak a botja. A képen pedig Szauron buzogánya van...Ejnye :shake:


Morgul buzogányára meg azt írja, hogy Szauroné...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #157680 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A hivatalos oldalra felkerült egy összeállítás a Gy.U. fegyvereiről

Klikk ide

Ami érdekes: a fotógaléria egyik képénél azt írják, hogy Szarumánnak, az áruló mágusnak a botja. A képen pedig Szauron buzogánya van...Ejnye :shake:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.048 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére