A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 9 hónapja #158639 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Lassan, ha ennyi videó lesz kénytelen leszek elhagyni a topicot. :cry:

Lilliana írta: Talán mert tényleg régen nem aludtak már rendesen.
Kicsit sürün vannak premierek mostanában,nem gondoljátok? :D
Mi volna ha eljönnének kishazánkba is...?Mondjuk én abból sem látnék sokat,de a tudat hogy "itt voltak",HA eljönnének...


Én tudom hogy lehetne idecsalni őket! Mondjuk azt nekik, hogy nálunk alhatnak is, nyugodtan! :D Szerintem az egész stáb M.o.-ra özönlene.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158602 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem tudom lejátszani a 10 perces videót!!!!
Tudnátok segíteni?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158584 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igazatok van a színészekkel kapcsolatban. Tényleg fáradtaknak tűnnek, és eljöhetnének Magyarországra.
Nálunk úgy is csak januárban lesz a bemútató, addig kipihenhetik a többi premiert. :lol:
Eszabadulna Mordor? Mit Mordor? Eégsz Középfölde! :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158582 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lilliana írta: Talán mert tényleg régen nem aludtak már rendesen.
Kicsit sürün vannak premierek mostanában,nem gondoljátok? :D
Mi volna ha eljönnének kishazánkba is...?Mondjuk én abból sem látnék sokat,de a tudat hogy "itt voltak",HA eljönnének...


Hogy mi volna???? :arrow: Elszabadulna Mordor... :wink: (jó értelemben, persze)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158579 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Talán mert tényleg régen nem aludtak már rendesen.
Kicsit sürün vannak premierek mostanában,nem gondoljátok? :D
Mi volna ha eljönnének kishazánkba is...?Mondjuk én abból sem látnék sokat,de a tudat hogy "itt voltak",HA eljönnének...

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158555 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Olyan fáradtanak ás nyúzottnak tűnnek, mint akik nem aludtak már ezer éve..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158547 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Images from the British premiere of 'Lord Of The Rings : The Return Of The King' at The Odeon, Leicester Square, London Thursday, Dec. 11, 2003.

theonering.net/scrapbook/group/1222/

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158543 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Images from The Return of the King Premiere in Berlin, Wednesday December 10th, 2003.

www.theonering.net/scrapbook/group/1219/range/1

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158536 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Majd a bővítettben...
A moziverzióban úgytudom nem lesz..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158519 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azért én is remélem, csak lesz Denethornak palantírja...Vagy már teljesen biztos, hogy nem lesz? Ha így van arra leszek nagyon kíváncsi hogy hogy oldják meg...Na mindegy, kár most találgatni, mert majd a filmből úgyis kiderül. :)
Legalább Pippinnek lesz. :D

Off: Szia Nightmare! /Orsi vagyok :D /!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158457 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Az élénk asszociáció késséggel ne törődjetek. Szerintem ez együtt jár a fanatikus rajongással. :roll: Rajzokat meg hagyjuk. Én hobbitokat rajzolok és matekból kaptam is egy "-" pontot. Ez van. Legalább kihasználom, hogy jól állok. :twisted:

Nilraen írta: Valamit nem értek..mindenki azt mondja,hogy a Szarumános részekből a palantír is kimarad...de akkor a Pippines-palantíros képek mégis mikor készültek??? 8O (most nem tudok képet beszúrni,de ugye tudjátok melyikre gondolok?)


Az elég nagy butaság lenne... Akkor ezek a jelentek is csak a bővítettbe lennének? Nem, én azt nem hinném. Viszont a Denethor palantírját még most sem vagyok hajlandó elhinni. Vagyok ennyire makacs. LEHET, hogy így lesz, de akkor sem hiszem el. :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158454 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:
ON
Valamit nem értek..mindenki azt mondja,hogy a Szarumános részekből a palantír is kimarad...de akkor a Pippines-palantíros képek mégis mikor készültek??? 8O (most nem tudok képet beszúrni,de ugye tudjátok melyikre gondolok?)

A palantír nem marad ki teljesen, Pippin felveszi egy pocsolyából. A kérdéses képek (amikor Pippin belenéz) viszont Edorasban készültek, ha jól tévedek. :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158452 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nightmare:Örülök,hogy nem vagyok egyedül...mondjuk van 2 barátnőm(osztálytársaim is egyben) akik szintén nagy GYU fanok.....

ON
Valamit nem értek..mindenki azt mondja,hogy a Szarumános részekből a palantír is kimarad...de akkor a Pippines-palantíros képek mégis mikor készültek??? 8O (most nem tudok képet beszúrni,de ugye tudjátok melyikre gondolok?)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158440 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Ery: valaki lentebb írta...hogy ez a rész IS kimarad a moziverzióból


De hol? Én végigböngésztem 3 oldalt, de vagy elkerülte a figyelmem, vagy megint feleslegesen pánikolunk!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158435 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Ery: valaki lentebb írta...hogy ez a rész IS kimarad a moziverzióból


Ez is?? Na ne:((( Ezt én is most hallottam először:(
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158429 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ery: valaki lentebb írta...hogy ez a rész IS kimarad a moziverzióból

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158427 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Csak Denethornak"nincs" palantírja..
Pippinek lesz..
Nagyon durva lesz az a rész, a képeket elnézegetve..


De ha nincs Sarumán se, akkor hogy lesz Pippinnek palantírja?? (Igy értettem)

Szegények...Nekem is csak "1-2" témazáró.. :( 9 tanítási nap!!!! Na, ez már kis szám!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158425 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Csak Denethornak"nincs" palantírja...


Ezt honnan veszitek?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158424 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Na ezzel nem vagy egyedül...az összes füzetemben ilyen feliratok vannak,különböző díszitésekkel:ROTK,ARAGORN(VIGGO),FARAMIR(DAVID),GYU,ÉOMER(KARL),LORD OF THE RINGS,J.R.R.TOLKIEN:LORD OF THE RINGS...és még sorolhatnám...ez már nem egészséges.Ja és elég szelektív hallásom van:Anyukám telefonál:Na megnézted a gyűrűt?Én:MI VAN A GYŰRŰK URÁVAL?KI NÉZTE MEG??? :oops: :oops: :oops: :D Ez már nagyon durva ...mindegy... :? [/quote]

Detto...Ez már betegség :wink: Minden pad, ahová én leülök, óra végére tele van írkálva Return of the king-ekkel,meg tünde betűkkel;) Nem is beszélve a füzeteimről...A geometria füzetemben egy oldalas tünderajzok vannak! [size=9:15hhgzjw](jó, kicsit uncsik a matek orák, mi mást csinálhatnék?)[/size] Igen, a szelektív hallás is... Mindenről valami Gyűrűk urás dolog jut eszembe... De barátnőmnek is, szal mindig összeröhögünk a suliban;)
Jó példa:
Multkor, fizikán, valami béka elektronikus kinzásáról volt szó, és akkor, hogy az idegei, meg minden.. Mi jutott egyből eszembe? :arrow: TTT bővitett Legolas+Gimli párbeszéde a csata végén;)
-Még mozgott!-
-De csak azért, mert a fejszém beleállt az idegrendszere kellős közepébe..-
Durva :oops:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158422 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Már csak 2 vizsga van premierig! (vagy 3?)


Nem irigyellek! Szegény! Nekem már csak párszáz témazáró! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158420 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Csak Denethornak"nincs" palantírja..
Pippinek lesz..
Nagyon durva lesz az a rész, a képeket elnézegetve..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158417 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:

Nightmare írta: Már csak 27, nem? Ööö, milyen jók vagyunk matakból :oops: [size=9:29ceixjh](Én spec. matekos vagyok, de semmi baj..)[/size]Én folyton a premierre gondolok... Órákon, meg mindig... Viszont már csak 9 tanítási nap..

Na ezzel nem vagy egyedül...az összes füzetemben ilyen feliratok vannak,különböző díszitésekkel:ROTK,ARAGORN(VIGGO),FARAMIR(DAVID),GYU,ÉOMER(KARL),LORD OF THE RINGS,J.R.R.TOLKIEN:LORD OF THE RINGS...és még sorolhatnám...ez már nem egészséges.Ja és elég szelektív hallásom van:Anyukám telefonál:Na megnézted a gyűrűt?Én:MI VAN A GYŰRŰK URÁVAL?KI NÉZTE MEG??? :oops: :oops: :oops: :D Ez már nagyon durva ...mindegy... :?


Nekem is szelektív hallásom van...
Kulcsszavak: gyűrű, Frodó, stb... :D

Én újabban Minas Morgult rajzolgatok a füzetembe... nem mintha fel lehetne ismerni...

Már csak 2 vizsga van premierig! (vagy 3?)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158416 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez semmi én még a sajt szót is Aragorrnak és Rotknak, meg egyéb GYU-s dolognak hallom! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158409 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nightmare írta: Már csak 27, nem? Ööö, milyen jók vagyunk matakból :oops: [size=9:1p4jq9a4](Én spec. matekos vagyok, de semmi baj..)[/size]Én folyton a premierre gondolok... Órákon, meg mindig... Viszont már csak 9 tanítási nap..

Na ezzel nem vagy egyedül...az összes füzetemben ilyen feliratok vannak,különböző díszitésekkel:ROTK,ARAGORN(VIGGO),FARAMIR(DAVID),GYU,ÉOMER(KARL),LORD OF THE RINGS,J.R.R.TOLKIEN:LORD OF THE RINGS...és még sorolhatnám...ez már nem egészséges.Ja és elég szelektív hallásom van:Anyukám telefonál:Na megnézted a gyűrűt?Én:MI VAN A GYŰRŰK URÁVAL?KI NÉZTE MEG??? :oops: :oops: :oops: :D Ez már nagyon durva ...mindegy... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158405 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Ez a dilemmám nekem is! Ha megnézem az nem jó! Már csak 29 nap és akkor az egészet láthatom egybe! De megnézni is olyan jó lenne! Nem bírom a feszültséget! :oops:


Már csak 27, nem? Ööö, milyen jók vagyunk matakból :oops: [size=9:3p75udyn](Én spec. matekos vagyok, de semmi baj..)[/size]
Én folyton a premierre gondolok... Órákon, meg mindig... Viszont már csak 9 tanítási nap..
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #158403 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én elkeztem nézni, az egyiket, de amikor vlmilyen hibánál megakadt, akkor nem vártam meg, míg rendesen lejátsza. Inkább hagyom meglepetésnek :roll:
Ne kísérts Elessar... :D :D :evil3:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158398 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez a dilemmám nekem is! Ha megnézem az nem jó! Már csak 29 nap és akkor az egészet láthatom egybe! De megnézni is olyan jó lenne! Nem bírom a feszültséget! :oops:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158396 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ti megnézitek az uj jeleneteket, amik felkerülnek a netre? Mert én ugy megnézném, de viszont az sem jó, ha már a végén mindent láttál a filmből, akkor nem is lesz izgalmas, mert folyton csak arra gondolt, hogy hát, már ezt is láttam 100x....

Arwen igenis kell, nem lehet nekik külön filmet forgatni...Mint egy föggeléket... PJ-nek muszály volt őt beleírnia a történetbe!!!

Egyébként, ha nem lesz palantír, akkor nemcsak, hogy mitől lesz Denethor "dilis", de miért megy Pippin Mias Tirith-be Gandalffal??
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158384 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
www.themoviebox.net/movies/2003/ ... -page.html
4 új jelenet.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158379 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
De ha nincs palantir,akkorn mitől lesz gonosz Denethor???
És mit keres Arwen a Gyűrűháboróban? ez azért kicsit már sok Arwenből...lesz azért valami köze a könyvhöz a filmnek?
mondjuk az is igaz,hogy biztos máshogy fogjuk látni ,miután meg néztük a filmet...a TTT-vel is igy volt....

"everybody’s changing and I don’t feel the same"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.121 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére