LEP 2004.

Több
20 éve 10 hónapja #145336 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Kincső írta: Ez már többször felvetődött, de mivel nem akarjuk a fantikus őrültek látszatát kelteni, hanem egy komoly társaságét, csak néhány jelmezes lesz. Ezeket komolyan kigdolgozzák: ld. Kreatív Szekció/Jelmezek topic. :wink:


Hoop! Akkor véletlenül mikor olvastam a topicot át futott rajta a szemem! Bocsánat! Még egyszer bocsánat! :oops: :oops:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #145335 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ez már többször felvetődött, de mivel nem akarjuk a fantikus őrültek látszatát kelteni, hanem egy komoly társaságét, csak néhány jelmezes lesz. Ezeket komolyan kigdolgozzák: ld. Kreatív Szekció/Jelmezek topic. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #145333 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Először én se tudtam eldönteni, hogy most mindegyik lehet, vagy egy, azért lett egy kicsit zavaros... :oops: :oops:

Mit szólnátok, ha a segítők, aki a játékokat írányítják, "infosok" és rendezők hasonló ruhákban lenének, mint a filmben. De az se baj, ha nem hasonlít csak egy kicsit. A táborban is készítettünk jópofa jelmezeket és most is lehetne (kiegészitőket is), csak tartosabbakat. Szerintem, mindenki találna egy hosszú ruhát a szekrényében és azon csak pár átalakítást kéne végezni. :wink: De ez csak egy ötlet volt. :wink: [size=9:2pomotl6]/Mondjuk lehet, hogy valaki nem szívesen alakítgatja át a kedvenc ruháját, vagy nincs neki olyan, ami megfelelő lenne, szóval ennek sok hátránya van, de előnye is, mert feldobja a rendezvényt és az emberek tudják, hogy kihez forduljanak./[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #145330 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Okés, felfogva... :) Na, ezt akartam megtudni, mert sejtettem, hogy lesz mindkét féle, csak nem értettem, hogy Vilya melyikre gondolt... De így már tiszta... :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #145329 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Silmeniel: két külön dologról beszélsz... Egy mi hol/mikor van + árusítás + ilyesmi infopult mindenképp kell, mint tavaly, a "párnás-könyves-székes" a Tolkien műveire vonatkozó kérdéses lenne.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #145328 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Már ha belekotyoghatok, ezt a párnás-könyves-székes megoldást támogatnám, sztem sokkal jobb ötlet, mint egy személytelen "info-pult", az kb. az a benyomást kelti, hogy odamész, megkérdezed, hogy melyik teremben van a vetítés, aztán megmondják, te meg elmész... Vagy tévednék, és ennek ez lenne a funkciója? ;)
1ébként, mint már mondottam volt, 3. fázisban én is szívesen részt veszek... :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #145291 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Üdv! :hello:

Én szívesen segítenék a 3. fázisban, díszitésben meg ilyenekben. Nagyon tetszik az "informácios pult" Ezzel kapcsolatban én olyasmire gondoltam, mint Alyr Arkhon. Szóval:
1. Vagy egy sarokban elhelyezet "pult" és egy számitógép, amiben szinte minden benne, van és nem muszáj könyvből vagy fejből kikeresgélni, bár ez lehet, hogy nehezebben lehetne megvalósitani, hiszen kinek van "hiper-szuper" szgépe, amiben csak Tolkien világa található meg. :roll: :wink:
2. Szintén a sarokban egy kiskuckó szerű, kényelmes székekkel, párnákkal és sok sok könyvvel. Ez már egy kicsit közvetlenebb és nem olyan hatása van, mint az 1.-nek /pl.: bevásárló központokban is hasonló pultos megoldás van./ :wink:
Hát nem tudom, hogy ebben a témában tudtam-e segíteni valamit, de egy biztos a 3. fázisban számíthatók rám! :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #144985 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Egy kersztkérdés: A kész pályaműveket nemlehet személyesen leadni valahol?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #144970 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: LEP 2004.
A pályázatot este kirakom az sf.hu -ra.

Live long and prosper!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #144904 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Rabyn írta: Tényleg!!! Jut eszembe!!! Ha már meglesz a biztos hely, akkor nem lehetne plakátot csinálni??? Mert nagy valószínűséggel ki tudnám tenni a suliban!


A "biztos hely" már megvan (Corvin), szvsz már rég tervezik/készítik a plakátokat.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #144815 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Rabyn írta: Tényleg!!! Jut eszembe!!! Ha már meglesz a biztos hely, akkor nem lehetne plakátot csinálni??? Mert nagy valószínűséggel ki tudnám tenni a suliban!


Szvsz lesz plakát, tavaly is volt, és az idei rendezvényt nagyobbra tervezik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #144786 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Tényleg!!! Jut eszembe!!! Ha már meglesz a biztos hely, akkor nem lehetne plakátot csinálni??? Mert nagy valószínűséggel ki tudnám tenni a suliban!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #144723 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ankalimon: Ne csináljak ennek a pályázatnak egy kis reklámot? Kirakhatnám Vz-re, meg a Fantasya-ra... :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #144672 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Ankalimon írta: Feltételek:

És mi van, ha többen írnak/alkotnak egy művet? Erről nem rendelkezik a kiírás...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #144607 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: LEP 2004.
A Magyar Tolkien Társaság
művészeti pályázata



A Magyar Tolkien Társaság 2004. január 3-án J.R.R. Tolkien 112. születésnapján a XX. század egyik legnagyobb írója, az utolérhetetlen mítoszteremtő és nyelvész életműve előtt tisztelegve nagyszabású rendezvényt szervez. Ez alkalomból képzőművészeti, iparművészeti, mozgófilmes és irodalmi pályázatot hirdetünk.
A pályázatokra olyan alkotásokat várunk, amelyek tárgya, jellege, kivitelezésének módja J.R.R. Tolkien valamelyik, Magyarországon is megjelent művéhez ("A Babó", "A Gyűrűk Ura", "Szilmarilok", "Elveszett mesék", "A Gyűrű keresése"), "A Gyűrűk Ura" filmhez vagy általában a tolkieni mitológiához kapcsolódik, akár egy konkrét részlet, akár elvont koncepció, párhuzam formájában.
Kategóriák:

A képzőművészeti pályázatot négy kategóriában hirdetjük meg:
- grafika (rajz)
- festmény,
- számítógépes grafika
- egyéb képzőművészeti alkotás (szobor, dombormű, faragvány, üvegfestmény, szövés-minta stb.).

Az irodalmi pályázatra a következő két kategóriában várjuk az alkotásokat:
- vers
- novella.

A mozgófilmes pályázatra szintén két kategóriában lehet pályázni:
- animáció
- videofilm

Az iparművészeti pályázatra az alábbi kategóriákban várjuk a pályaműveket:
- ruházat
- fegyverek
- ékszerek
- használati tárgyak

Az irodalmi és a képzőművészeti pályázaton minden kategóriában három korosztály elkülönülten verseng egymással: 8-13 évesek, 14-17 évesek és felnőttek (18 év felett).

Feltételek:
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá sem eső műveket lehet benyújtani.
Minden pályázó kategóriánként maximum három alkotással pályázhat. Amennyiben egy pályázó egy kategóriában egynél több művel is nevez, a zsűri kiválasztja a legjobbat, és a további értékelésben csak az az egy mű vesz részt.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában illetve értékelésében részt vevő személyek!
A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket nem küldi vissza. Amennyiben egy pályázó a pályaművét vissza szeretné kapni, azt csak személyesen, a pályázatot követő kiállítás lezárulta után teheti meg, előzetesen egyeztetett időpontban.

A pályázatok formátuma:
Általános szabályok
Minden pályázati kategóriában lehetőség van hagyományos és digitalizált formában beadni a pályaműveket.
A beadott pályaműveken a szerző nevét, személyi adatait, vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalást nem szabad megadni, de jól olvashatóan (a mű esetleges kiállítási elhelyezését, vagy publikálását nem akadályozó helyen) fel kell tüntetni a mű azonosítását lehetővé tevő jeligét.
A postai úton beküldött pályaművek esetében egy A/6-os (képeslap) méretű lapon mellékelten kell megadni a következő adatokat: jelige, a pályázati kategória, az alkotó életkora, neve, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe. Az elektronikus úton benyújtott pályamunkákhoz egy külön, .txt kiterjesztésű (szabvány szöveg) fájlban kell mellékelni a fenti adatokat, és mind a pályaművet tartalmazó fájl, mind a kísérő fájl nevének meg kell egyezni a jeligével.
Irodalmi kategóriák:
A versek és novellák magyar nyelven, vagy valamelyik Tolkien által létrehozott középföldi nyelven adhatók be.
Az irodalmi alkotás terjedelme legfeljebb 4300 leütés lehet. A verseket és a novellákat papíron, illetve számítógépes formátumban lehet beadni. A nyomtatott változat esetén a műveket gépelt/nyomtatott formátumban, A/4-es papíron kell beküldeni, és terjedelme nem haladhatja meg az 5 oldalt. Elektronikus (számítógépes) formátum esetén a pályázatokat Microsoft Word (97 vagy annál magasabb verzió) formátumban kell beadni, amelynek mérete nem haladhatja meg az 500 KByte-ot.
Képzőművészeti kategóriák
A rajzok és festmények bármilyen hagyományos technikai alapon (papír, tábla, vászon) beküldhetőek, a méretük képeslap nagyságtól a A/3 méretig terjedhet. A digitális formában beadott képek formátuma kizárólag .BMP, .TIF vagy .JPG lehet, és méretük nem haladhatja meg a 3508x4961 pixelt, illetve az 50 MB-ot (.JPG esetén kérjük, hogy a képminőséget rontó tömörítést ne használjanak a pályázók).
A pályázat keretében lehetőség van a hagyományos technikával készült alkotások esetében is, hogy azokat digitalizált formában kerüljenek beadásra (beszkennelve).
A számítógépes technikával készült munkákat be lehet adni elektronikus formátumban, vagy kinyomtatva papír alapon is.
Mozgóképes kategóriák:
Az animációk, illetve az amatőr filmalkotások időbeli terjedelme nem haladhatja meg a 30 percet.
A mozgóképes alkotásokat hagyományos, VHS rendszerű videókazettán, vagy digitális adathordozón (CD, DVD) .AVI, .MPEG vagy .MOV formátumban lehet beadni.
Iparművészeti kategóriák:
Az iparművészeti kategóriákban egyaránt lehetőség van az elkészített tárgyak (ruhák, ékszerek, fegyverek, használati tárgyak), illetve azok koncepció tervei, illetve makettjei beadására. Az értékelésnél minden esetben az alkotás koncepcióját fogjuk figyelembe venni, nem jelent hátrányt, ha az alkotók nem kivitelezték drága alapanyagok felhasználásával azt. (Noha egy kézbe fogható, valóságos funkcionális környezetében kipróbálható tárgy a koncepcionális és tervezési részletekrol is többet elárulhat.)
Az iparművészeti kategóriákban beadott pályaművek összecsomagolt állapotban nem haladhatják meg az 1,5 méteres kiterjedést, illetve 30 kg-nál nagyobb tömeget.

Értékelés:
A beérkezett pályaműveket a Magyar Tolkien Társaság képviselőiből illetve az adott terület független szakmai képviselőiből álló független szakmai zsűri fogja elbírálni, névtelenül, a jeligék alapján.
Az alkotások zsűrizésénél alegfontosabb szempontok: a kreativitás és az eredetiség, a kivitelezés technikai színvonala, illetve a tolkieni mitológia minél mélyebb rétegeinek visszatükröződése.
A rendezők és a szponzorok értékes díjakat ajánlottak fel, amelyeket kategóriánként és korosztályonként az első három helyezettnek ítél oda a zsűri.
A pályázat szponzorai emellett különbözo értékes különdíjakat is odaítélnek.
A zsűri által kiválasztott művekbol a Magyar Tolkien Társaság a "Tolkien Születésnap" rendezvény helyszínén kiállítást szervez, illetve valamennyi pályamű hozzáférhető lesz a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján virtuális kiállítás formájában. Az erre alkalmas művek helyet kaphatnak a Magyar Tolkien Társaság hivatalos 2004-es falinaptárjában is.
Az pályázatok legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás:
A Magyar Tolkien Társaság a 2004. január 3-i rendezvényen ünnepélyes keretek között hirdeti ki a nyerteseket, illetve adja át a díjakat.

A nevezés módja:
A hagyományos technikával készült alkotásodat erre a címre küldd be ajánlott küldeményként: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1149 Budapest Egressy út 110/a I/10. A borítékon kérjük feltüntetni, hogy 'Postán maradó küldemény'.
Kérjük, írd rá a borítékra azt is, mely kategóriába tartozik az alkotásod, így: pl. Képzoművészet/ Grafika vagy: Iparművészet/Használati tárgyak.
Az elektronikus formátumú műveket 2 MB méret alatt az palyazat@tolkien.hu e-mail címre (Kérjük a "Tárgy" mezőbe írd be, mely kategóriába tartozik az alkotásod, így: pl. MTT pályázat/Képzoművészet/Grafika.), 2 MB méret felett pedig CD-n, vagy DVD-n rögzítve a fenti postacímre lehet elküldeni, ajánlott postai küldeményként. (A borítékon kérjük feltüntetni, hogy 'Postán maradó küldemény'.)

Beérkezési határidő: 2003.november 28. éjfél


A kiválasztottakat és díjazottakat 2003. december. 29-ig értesítjük.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #143082 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Nem csodálom, hogy útálják.. (bár ma már vannak kifejezetten szinkron színészek is! /sajnos/)

Leppel kapcs: Miket lehet már pontyosan tudni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #143072 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Naná, hogy utálják, amikor nem szinronizálásért kaptak diplomát. Mivel mindannyian színházban játszanak esténként. A kontaktok megvannak...

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #143053 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ave!

Csöre Gábort nekem már volt szerencsém elrángatni egy Star Trek conra, nomeg van a szinkronizáló színészek felé egy baráti cégen keresztül contact... ebben tudok segíteni...

EGY VALAMIT AZONBAN VÉSSETEK JÓL ÉSZBE!!!!!

NAGYON ÚTÁLJÁK A "SZINKRONSZÍNÉSZ" ELNEVEZÉST ezek a művészek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Számukra ez sértő, és lealacsonyító jelző, nehogy véletlenül a jelenlétükben mondjatok ilyet... inkább mondjatok "magyar hangot", vagy színművészt, vagy művészt, vagy bármit - csak szinkronszínészt ne!!!!

bye
Jun

Live long and prosper!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #143045 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Lamorak: rendben, csak gondoltam szólok... :) )) És persze ha tudok bármiben segíteni, szóljatok...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #143039 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Csütörtökön már a meghívók is kimentek, többek között neki is. :)

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #142923 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Silmeniel: az idei kampány a tavalyinál jóval erősebbre és intenzívebbre van tervezve, ne aggódj.

Ring: a szinkronszínészek meghívásáról már beszéltünk, l. lentebb: igen, már megvannak a meghívók.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #142819 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Nem hívjuk meg a szinkronszínészeket?
(Csöre Gábort pl lehetséges h eltudnám érni, de ez egyáltalán nem biztos!!)

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #142651 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Hm-hm... Ide is bepofátlankodok! :)
Nos, tulajdonképpen csak két dolgot szeretnék, egy, ha szükség van rám, a 3. részében a dolognak szívesen besegítek én is... :)
A második, a fontosabb...
Tavaly szinte az utolsó pillanatban találtam meg valahol az ünnepségről szóló hirdetményt, és őszintén szólva, semmilyen információhoz nem jutottam, így potyára mentem el a Corvinba... Szvsz. ez a saját szerencsétlenségemnek volt köszönhető, de nagyon fontos lenne szerintem, hogy idén még nagyobb legyen a hangsúly a nyilvánosságon, mert szerintem sokan nem tudtak tavaly sem erről a rendezvényről, holott szívesen ellátogattak volna...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141950 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
szerintem ha felvátlva ül ott két ember, akik mondjuk 2 óránként váltják egymást az nem olyan nehéz. plusz vihetünk magunkkal mindenféle segítséget hiszen a tanárok is csinálnak jegyzetet!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141944 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Ringbearer írta: Nem arra gondoltam hogy 1 ember...


Szerintem senki sem képzeli hogy 1 ember. Én nem bírnám ha hatodszor tennék fel ugyanazt a kérdést (ha mégoly jogos és okos is) és gondolom más ugyanígy van ezzel.
És nem kellene a legtöbbet tudó (kevés) illetőnek itt ülnie, nekik sok dolguk lesz egyébként is, hozzájuk majd előadásra mennek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141940 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Én is... csak félek, hogy nem lesz idöm rajzolni... :-(

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #140927 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Rayan írta: Szijasztok picikék,

amit már most mondani tudok, hogy lesz képregényfal. Még nem tudjuk, hogy, de lesz. (Már a szigeten is akartuk, csak aztán elmaradt a dolog.) A lényeg, hogy az arcok többsége imád firkálni (azok a szép idők, mikor még vonatokat graffitiztünk :mrgreen: ), és ebből kifolyólag hagyunk mindenkinek teret és persze jó pár huge felületet, hogy kiélje kreativitását. Folytatásos sztori, valaki elkezdi, és mindenki rajzolgat hozzá egy kockát (jól bevált...) Aztán persze időközben a tapasztaltabb (főként MTT-s) tolkienesek beugranak, hogy megfelelő mederbe tereljék a történetet, lehetőleg Gyűrűk Ura-szagút. Bízom benne, hogy a LEP-en megforduló közönség elég intelligens lesz ahhoz, hogy király és a jóízlés határait súroló képregényt alkosson. Ha nem, nyugodtan be lehet szólni :tongue:
Üdvözletem


Nagyon jó ötlet!!! :D Támogatom!!!! :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #140891 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Szijasztok picikék,

amit már most mondani tudok, hogy lesz képregényfal. Még nem tudjuk, hogy, de lesz. (Már a szigeten is akartuk, csak aztán elmaradt a dolog.) A lényeg, hogy az arcok többsége imád firkálni (azok a szép idők, mikor még vonatokat graffitiztünk :mrgreen: ), és ebből kifolyólag hagyunk mindenkinek teret és persze jó pár huge felületet, hogy kiélje kreativitását. Folytatásos sztori, valaki elkezdi, és mindenki rajzolgat hozzá egy kockát (jól bevált...) Aztán persze időközben a tapasztaltabb (főként MTT-s) tolkienesek beugranak, hogy megfelelő mederbe tereljék a történetet, lehetőleg Gyűrűk Ura-szagút. Bízom benne, hogy a LEP-en megforduló közönség elég intelligens lesz ahhoz, hogy király és a jóízlés határait súroló képregényt alkosson. Ha nem, nyugodtan be lehet szólni :tongue:
Üdvözletem

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #140739 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Nem arra gondoltam hogy 1 ember...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #140738 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Na, a Gyűrűhordozós játékhoz összeszedtem pár ötletet, ezek még bővebb kidolgozásra várnak.. ha valakinek van még jó(és elsősorban könnyen megvalósítható) ötlete, azokat priviben várom. De érthetően fogalmazva. :)

Eddig ezek jutottak eszembe, kérném a szervezőket, hogy olvassák át, és mondják meg, mi az, ami megvalósítható belőle.

Háromszintű kérdések :arrow: könnyű(filmes), közepes(olvasta a Gyűrűk Urát és a Babót), nehéz(Olvasta a Gy.U.-t, a Babót, a Szilt, esetleg a EMK-t), szintenként 3 kérdés. a helyszínekhez kapcsolódó kérdések. minden helyszínen a legkönnyebb kérdésekért valami olyan tárgy, ami jellemzi a helyet, és valamilyen szinten fontos a továbbhaladásban(mondjuk Lórienben leveles csatt, Móriában egy híd rajza, Völgyzugolyban egy tünde kilences..)

Tárgy-kártyák a különböző helyszíneken(lásd fentebb), amiket csak a kérdések megválaszolásával lehet megszerezni(mondjuk Zsáklakban a Gyűrűt az első szintű kérdésekért, almát a középsőkért/gy.k.: elemózsia az útra../, és pipát a felső szintért/jobb ötletem nem volt:) /) Nem igazi tárgyakra gondoltam, csak mondjuk kartonra nyomtatott rajzokra.

Díszletek, amik jelzik a különböző helyszíneket. semmi komoly...erre még nem nagyon tudok példát mondani..

Eddig ezek jutottak eszembe. Őszintén bevallva, nem nagyon tudom, hogy zajlott a tavalyi játék eről tudna valki infot adni nekem priviben?? előre is köszi:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.150 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére