LEP 2004.

Több
21 éve 2 napja #140729 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Ringbearer írta: Szerintem az a Tolkien-sarok tök jó ötlet!
De akkor már úgy is meg lehet csinálni, hogy egy kis
tea süti, és inkább beszélgetés lenne, egy olyan emberrel
aki sok mindent tud erről a világról, és bárki még
odaülhetne beszélgetni .


És ez az ember a nap végére felkötné magát... még ha bírjuk is sütivel(idén is nagyon sokan voltak..), nagyon fárasztó lenne egyetlen embernek ez. mmnt hogy ott ül, és válaszolgat a kérdésekre, próbál toleráns lenni mindenkivel.. persze magamból indulok ki, nekem nem lenne ehhez türelmem.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 napja #140665 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Szerintem az a Tolkien-sarok tök jó ötlet!
De akkor már úgy is meg lehet csinálni, hogy egy kis
tea süti, és inkább beszélgetés lenne, egy olyan emberrel
aki sok mindent tud erről a világról, és bárki még
odaülhetne beszélgetni .

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #140469 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Alyr Arkhon írta: Én is ilyesmire gondoltam. Persze roppant fárasztó dolog ugyanarra a kérdésre harmincadszor válaszolni, de ha oly szent cél érdekében tesszük, mint az Ige hirdetése... :D :D Mindenesetre gyakran kell váltani itt az embereket.

Persze, de az ilyen gyakori kérdésekre legalább már kapásból tudjuk a válaszokat.

Alyr Arkhon írta: Az "olvasd el a könyvben" a lehető legrosszabb válasz mert ha valaki ott és akkor kíváncsi valamire akkor azt ott és akkor szeretné, élő szóban értehtő szavakkal hallani.

Én is arra gondoltam, hogy amennyire csak lehet, kielégítő választ kell adni, de vannak olyan kérdések, amikre a válaszok oldalakat töltenének meg... Meg vannak olyan kérdések is, hogy erről meg erről (pl. entek) tudunk-e többet, mint ami a Gy.U.-ban van, és ha igen, hol... Meg ilyenek. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #140466 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Sil írta: Tolkien-infopult... Hmm... Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy mondjuk lenne egy beszélgetősarok, ahol feltehetné mindenki azokat a kérdéseket teljesen kötetlenül, amik nem tiszták a számára... Mint a Kérdések meg a Rejtélyek topicban. És megpróbálnánk válaszolni, meg ajánlhatnánk könyveket, hogy hol olvashatnak erről bővebben... (Persze ehhez kell pár ember, meg a könyvek, hogy esetleg utána is lehessen nézni dolgoknak...) :roll:


Én is ilyesmire gondoltam. Persze roppant fárasztó dolog ugyanarra a kérdésre harmincadszor válaszolni, de ha oly szent cél érdekében tesszük, mint az Ige hirdetése... :D :D Mindenesetre gyakran kell váltani itt az embereket.
Ha eleget tudnék vállalnám (így is jelentkezem rá előre is, csak nem biztos hogy 100%ban elégedettek lesznek a válaszokkal.) Az "olvasd el a könyvben" a lehető legrosszabb válasz mert ha valaki ott és akkor kíváncsi valamire akkor azt ott és akkor szeretné, élő szóban értehtő szavakkal hallani.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #140465 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Tolkien-infopult... Hmm... Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy mondjuk lenne egy beszélgetősarok, ahol feltehetné mindenki azokat a kérdéseket teljesen kötetlenül, amik nem tiszták a számára... Mint a Kérdések meg a Rejtélyek topicban. És megpróbálnánk válaszolni, meg ajánlhatnánk könyveket, hogy hol olvashatnak erről bővebben... (Persze ehhez kell pár ember, meg a könyvek, hogy esetleg utána is lehessen nézni dolgoknak...) :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #140462 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2004.
A Tolkien-infópultra semmi reakció?

(azt külön kielemném, hogy szándékosan nem előadásra gondolok, mert sokan nem mennek be előadásra visszarettenve annak tudományos voltától, hosszától, iskolajellegétől. (elhiszem hogy nem iskolajellegűek, de ez nem feltétlenül evidens egy vadidegen számára. )
egy infópult egy-két szavas válaszai sokkal célravezetőbbek lehetnek adott esetben. (És nem lenne akkora teher a közponzi infópulton)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #140452 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Dínchamion írta:

Gandalf írta: Lehet, h kevésbé népszerű téma, de lehetne egy előadás magáról Tolkienről is, egy ismertető életéről, munkásságáról, stb.


Erre kell találni egy embert, mert nem egy hálás téma (khm), de mindenképpen muszáj, h legyen :arrow: legalább ennyi terhet le tudunk venni az infopultosokról.


A következőt találtuk(tam) ki: nem lesz 'Tolkien élete és művei' c. minden esetben rohadt unalmas előadás, hanem a 'Hogyan olvassunk Tolkient' témát egy olyan előadás fogja nyitni, ami a szövegek kapcsolatairól szól (olvasási sorrend, egymáshoz való viszony, a magyarul meg nem lévő szövegek, stb.), a kultúrtörténetet és a filológiát pedig belerakjuk egy motívumokkal ill. nyelvekkel foglalkozó előadásba.

Tolkien élete kevésbé érdekes, és különben is el lehet olvasni Carpenternél (amit majd mindenki megvehet magának); szerintem sokkal érdekesebb, ha nem gimnáziumi irodalomóra jelleggel 'élete és műveit' tartunk, hanem megmondjuk, mi az érdekes a műveiben, és időnként megemlítjük, hogyan viszonyul mindez az életéhez.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #140451 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Gandalf írta: Lehet, h kevésbé népszerű téma, de lehetne egy előadás magáról Tolkienről is, egy ismertető életéről, munkásságáról, stb.


Erre kell találni egy embert, mert nem egy hálás téma (khm), de mindenképpen muszáj, h legyen :arrow: legalább ennyi terhet le tudunk venni az infopultosokról.

Lamorak: ha tudok segíteni vmiben, csak szólj.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #140393 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Huu a szinkronszínészek is tökjó lenne ha el tudnának jönni.. (ha már az igaziak nem.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #140392 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Lehet, h kevésbé népszerű téma, de lehetne egy előadás magáról Tolkienről is, egy ismertető életéről, munkásságáról, stb.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 napja #140281 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Nem vagyok ellene a dolognak. Viszont a meghívandók névsorát 4 nap múlva le kell zárnom.
Színészek közül többet is szeretnék hívni.

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 napja #140280 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: LEP 2004.

hedge_hog írta: Ha figyelmesen olvastad, amit írtam, láthattad, hogy én is javasoltam a szinkronrendezőt és a hangmérnököt. Azért éppen őket, mert rendkívül pozitív hozzáállásuk volt az EE-k javításához. Ilyen értelemben a fordítót nem biztos, hogy besorolnám közéjük... 8O


Igen, elolvastam, éppen azért mondtam. Ti. Pataricza Eszter is mindig nagyon kedves volt velünk, és szerintem egy olyan beszélgetés a szinkronról, amiben benne van a szinkronrendező, a fordító, a hangmérnök, meg talán még színész is, sokkal teljesebben lefedi a témát, és sokkal vonzóbb is lehet a közönségnek.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 napja - 21 éve 5 napja #140277 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Igen, a hangmérnök (azaz Toma a mozinetes fórumról :itscool:) az, aki különösen sokat tett ebből a szempontból.
Egyébként támogatom az ötletet. :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 napja #140271 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ha figyelmesen olvastad, amit írtam, láthattad, hogy én is javasoltam a szinkronrendezőt és a hangmérnököt. Azért éppen őket, mert rendkívül pozitív hozzáállásuk volt az EE-k javításához. Ilyen értelemben a fordítót nem biztos, hogy besorolnám közéjük... 8O
Természetesen beszélgetés lenne a részvételük fő célja, a színészekkel együtt, ez a paródia-dolog egyáltalán nem 100%, hogy megvalósítható - pl. nem egyértelmű, hogy ha elvállalnak egy felkérést, ott is "dolgozni" akarnak-e, picit kiszakadva a mókuskerékből.

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 napja #140261 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: LEP 2004.
És mi lenne, ha meghívnánk a szinkronrendezőt és a fordítás készítőjét (Pataricza Esztert) beszélgetni? esetleg beültetnénk melléjük vkit, aki mondjuk a Warneres projektben részt vett (a TTT szinkronjának javítása)?

Az ismeretterjesztő programot egyelőre úgy kezeljük, mint ami 2 teremben fog menni: az egyikben a tavalyi LEP-hez hasonló előadások (a 'Hogyan olvassunk/nézzünk/stb. Tolkient' téma jegyében, szigorúan népszerűre és ismeretterjesztőre fogva), a másikban beszélgetések, amik komolyabbak is lehetnek (pl. Tolkien fordítása, kis kikacsintással a tervezett fordítói dolgok felé; a film fordítása, ide jöhetne Pataricza Eszter és a szinkronrendező, vagy akár szinkronszínészt is beültethetünk és hívhatjuk a 'GyU-film magyarul'-nak az egészet; Tolkien tudományos megítélése és tanulmányozása; Tolkien és a fantasy/szerepjátékos kultúra, ide az Aurinos srácokat akarom betenni; lehet egy filmest és egy irodalmárt, meg egy elkötelezett Tolkienistát beültetni, akik a film és szöveg különbségeiről beszélgetnének, stb.--gyakorlatilag mondjuk úgy, mint az Aktuális volt a tévében (vagy még van is?): egy irányító és 2-3 vendég, 1 óra).

Ehhez várok ötleteket: miről hallanátok szívesen, kit lehetne meghívni.
Az előadásokat is át kellene dolgozni tavalyhoz képest (én pl. megfogadtam, h 'élete és műveit' soha többet nem akarok előadni).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #140172 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Tervbe van véve a film magyar változatában közreműködőinek meghívása a LEP-re. A következő emberekre gondoltunk:
Csőre Gábor (Frodó), Kerekes József (Samu), Bács Ferenc (Gandalf), Sinkovits-Vitay András (Boromir), Reviczky Gábor (Szarumán), Selmeczi Roland (Aragorn), Láng Balázs (Gollam), Kőszegi Ákos (Gríma), Rajkai Zoltán (Faramir), Lippai László (Pippin), Márkus Tamás (hangmérnök), Csörögi István (szinkronrendező).
Még egy kis adalék: van a Kreatív szekcióban egy paródia-felirat, én arra gondoltam, hogy ha lenne rá lehetőség, és a meghívottak is benne lennének, akkor csinálhatnánk ennek és a Szövetség titkos naplójának felhasználásával egy "szinkron-bemutatót". Tehát konkrétan ráírnánk az első rész néhány jelenetére ebből a két szövegből egy kis paródiát, és (mivel lesz kivetítésre lehetőség) ezt a színészek rászinkronizálhatnák. Ezen kívül természetesen lenne egy beszélgetés is velük.

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139988 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Hello!

Nem gondoltatok egy olyan eloadas megszervezesere, amely mondjuk a film es konyv kulonbsegeirol szolna, de joval melyebben annal, minthogy csak a tortenetbeli kulonbsegeket vetne ossze. Sot szempontokat adna, hogy altalaban hogyan lehet es erdemes osszehasonlitani egy filmadaptaciot az irodalmi muvel. Elhelyezne tovabba filmtortenetileg PJ munkajat.

Kellene talalni egy olyan szemelyt aki elsosorban a filmmuveszethez ert, masodsorban pedig Tolkien sem idegen szamara. A Filmvilagban voltak cikkek ebben a temaban. Bar, hogy ezek iroi mennyire ertenek Tolkienhez az mas kerdes. Megnezem ezeket a neveket, es ha fenn vannak az ujsag honlapjan az adott cikkek, akkor leirom, hogy mely szamban szerepeltek.

Finwe
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139963 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2004.
A Fókusz talán megvan, de 2-300 egyéb kazetta között még nem találtam meg...

A LEP-en lehetne olyan asztal (ez rossz szó, de most nem jut eszembe jobb) ami olyasféle ismertető mint amit a játékokról, stb csinálnak.
Lehetne külön az MTT-nek és külön T. prof műveinek. Hasonló lenne az információs pulthoz, csak nem a rendezvényről hanem annak témájáról adna rövid felvilágosítást. (nem kiselőadásra gondolok a törp nyelv grammatikájáról, hanem szigorúan az alapinformációk szolgáltatásáról. )(pl: Hány Gyűrű volt, mi volt a funkciójuk, hány éves volt Tolkien mikor megszületett ;) , stb. másik( minek a rövidítése az MTT, mért van pipa a jelvényben, mért így hívják az elnököt, mért nem Harry Pottert dicsőítik...) Innen a bővebb információra vágyókat lehetne szelektálni és az előadásokra küldeni. Persze a fent leírtak alapján ez a pult legalább annyira leterhelt lenne, mint a "sima" infópult.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139960 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Fontos: a LEP 2004-re tervezett ismeretterjesztő programokról

Az az ötletünk támadt, hogy a LEP 2004-en az ismeretterjesztő előadásokat ne ugyanazon az elven tartsuk, mint tavaly: ne a 'Tolkien és X' címekkel, mintegy megmondva a frankót az embereknek, h miről is szól Tolkien. Helyette legyen a keret 'Hogyan olvassunk/nézzünk Tolkient'-- ebbe ugyanúgy bele tudunk tenni minden irodalomtörténeti, nyelvi, művészeti és kultúrtörténeti tudnivalót, csak ez sokkal jobban kommunikálható: így azt mondjuk az embereknek, h szempontokat adunk, érdekességeket és az olvasás során megfontolandó, használható dolgokat sorolunk fel. Szerintem jobban lehet erre interaktív cuccokat is építeni (pl. a vetélkedő/helyszíni Tolkien kvíz integrálása), és alapvetően jobban szól. (Az egyetlen elképzelhető választásunk ehelyett az lenne, ha a GyU-ra alakítanánkaz egészet, de az szerintem közel sem ilyen átfogó, és jóval kevésbé 'ismeretterjesztő'--akkor az ismereteket eleve a téma határolná ba).

Arra is gondoltunk, h ha jól mennek a dolgok, akkor akár több ismeretterjesztő helyszínnel si dolgozhatnánk: egy terem előadások, másik terem beszélgetés-sorozat, nem több emberrel összesen (tehát kerekasztal-szerűen), hanem sok különböző emberrel különböző aspektusokról. Ez persze még mindig nem zárja ki a nagy záró kerekasztal lehetőségét.

Azt szeretném kérni, h akinek van ötlete, kit lenne jó meghívni előadni és/vagy beszélgetni, az írja meg, ne csak itt, hanem nekem is priviben v. mailben.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139864 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LEP 2004.
A Fókusz nekem is megvan, valahol Pesten kering egy videokazettán... :roll: Bár még egyszer átnézem a kazettáimat, hátha már hazajött...
És a Reggeli is megvan, az azon a kazettán, ami most Minervánál van, ha minden igaz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139830 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Ankalimon írta: Nagyon keressük az RTL Klub Fókusz műsorában leadott tudosítást. Ha valakinek megvan, kérem szóljon...


Akkor én most szólok... :) Felvettem videóra annak idején.
(Mondjuk elég idétlenül, mert ez a tudósítás két film között található a kazettámon. De hát megvan, és ez a lényeg. :wink: )

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139822 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Itt érhetők el a tavalyi LEP-ről fellelhető sajtó és egyéb anyagok:
213.157.100.65/~tolkien/lep/B1plakat.jpg
213.157.100.65/~tolkien/lep/LEP_MTI.doc
213.157.100.65/~tolkien/lep/LEP_magyarhirlap.doc
213.157.100.65/~tolkien/lep/lep_nepszabadsag.doc
213.157.100.65/~tolkien/lep/tolkien_nap.rm

Nagyon keressük az RTL Klub Fókusz műsorában leadott tudosítást. Ha valakinek megvan, kérem szóljon...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139814 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Lep-pel és az előadásokkal kapcsolatban; (legjobb tudomásom szerint) lesz egy humor-blokk, egy tünde-előadás-kibővítése-zenével-tánccal blokk(vagy ez egy másik, külön színdarab?a Feanoros? Cueddo? ) és esetleg egy külön zenés-táncos blokk(ez meggondolandó, mert szvsz nem biztos,hogy lesz elég idő rá, mármint a felkészülésre)
Akik ezeket csinálják légy szíves küldjenek nekem egy privit, hogy pontosan miről lenne szó.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139761 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Dodie: Szabad kezet kaptál az ötletelésben.

Eldöntöttük, hogy mindenképpen lesz valamilyen helyi játék, amely alkalmat ad a fizikai aktivitás iránt érdeklődő mindenféle korú résztvevőnek. De semmi megkötés nincs arra vonatkozóan, hogy ennek mennyiben kell hasonlítani a tavalyi "Legyél Te is Gyűrűhordozó" játékra... Ami szeretnénk:
- Egyértelműen kötődjön a tolkieni világhoz mind tartalmában mind külsőségeiben
- A dolog legyen látványos, hogy azok számára is jelentsen valamiféle élményt, akik nem résztvevők (nem utolsósorban mutasson jól a TV-ben... :-)
- Nagyszámú, akár több száz résztvevővel is működjön - lévén, hogy idén a LEP-re 6-8 ezer embert várunk.
- Épületen belül játszható legyen, de csak a közös tereket vegye igénybe, ne zavarja a rendezvény többi programját
- 5-10 szervezőnél több közreműködését ne igényelje


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139754 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Namost ugye Brisa azt mondta, hogy akkor lesz "Legyél te is Gyűrűhordozó" játék, ha megcsináljuk. ezt vehetem fenyegetésnek? mmnt elkezdhetek komolyabban is gondolkodni azon, hogy hogyan s mint legyen? van már pár ötletem, bár még ki kéne dolgozni, de ha tudom, hogy szabad kezet kapok(mmnt az ötletelésben), és nem mindíg csak "és mi lenne ha..." szinten írogatnám ide, akkor megpróbálnám nagy vonalakban összeszedni az ötleteimet, hogy mit kéne máshogy mint tavaly.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139584 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: LEP 2004.
én a Tokien napra szavazok, kevéssé fantáziadús, de lényegretörő. a quenya alcím esetleg feldobná.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139583 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
_Neo ez jo 5let-)))

Ancalimon: én bármibe szivesen részt veszek ám! Napközben lehetnének megint előadások,azok tavaly is beváltak. Este meg nem tudtok valami koncertet szervezni? Vagy kibővíteni az énekkart és énekelhetnének ők is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139555 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Aiya!

Ha mar a rendezveny nevenel tartunk, lehetne valami franky quenya "alcime" is a dolognak, vagy forditva...
pl Merende Elendilion (Tundebaratok unnepsege), v valami hasonlo.
Esetleg a varva vart unnepelyt le lehetne forditani quenyara, szerintem igen hatasos lenne...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139534 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Ankalimon írta: A Bilbóval való párhuzam szerintem is nehezen tartható fenn, de lehet, hogy nem is olyan lényeges... Lehet, hogy egyszerűen Tolkien Születésnapnak, vagy Tolkien Napnak kellene nevezni...


Akkor lehetne _Magyar_ Tolkien Nap, és ebből lehet hagyományt csinálni...

Ankalimon írta: Lamorak egyébként javasolta, hogy a rendezvény koncepciója legyen a "Hogyan olvassunk Tolkien műveket" (Hogyan nézzük, játsszuk, élvezzük a művekből készült adaptációkat?)


Aham. Ezzel teljesen egyet tudok érteni, egy csomó izgalmas előadás és program belefér. Bemutatók, satöbbi.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139527 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Keresünk a januári LEP-ről annak idején megjelent újságcikkeket, illetve televíziós műsorok video felvételeit. Ha valaki rendelkezik ilyennel, kérem juttassa el hozzám.

Emellett ötleteket javaslatokat várunk a LEP esti programjában illetve napközben előadható színpadi produkciókra: színdarab, paródia, komoly, vagy humoros műsor, ének, zene, tánc, stb... Az ötletek mellett olyanok jelentkezését is várjuk, akik szívesen részt vennének ilyenekben.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.414 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére