LEP 2004.

Több
20 éve 7 hónapja #138277 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Hja, és ami a meghívott vendéget illeti: az alap költség egy business class (de általában inkább first class) repülőjegy, illetve 4 csillagos szállodában ellátás. Emellé már "aprópénz" a mindenféle városnéző túra, stb.
Ebből a leghúzósabb a repjegy, épp ezért érdemesebb inkább Angliából hívni valakit, mint USA-ból. (Szerencsére LOTR témában rengeteg angol van.)

Live long and prosper!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138276 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ave!

Ankalimon írta: 6. Film alkotók meghívása
Álmainkban szerepel a film alkotógárdájának valamely tagjának (esetleg tagjainak) meghívása. Ötletek: Sir Ian McKellen, Sir Ian Holm, Viggo Mortensen, Orlando Bloom, Elijah Wood, Peter Jackson, John Howe, Alan Lee. Amennyiben John Howe és Alan Lee valamelyikét sikerülne meghívni, megpróbálnánk valamiféle kiállításfélét is összehozni műveikből.


Alan Lee elérhetőségét nagy valószínűséggel meg tudom szerezni. A színészekhez kevés már az idő, szvsz. Mortensen tudtommal egy éven belül nem elérhető. Jelenleg amúgy Christopher Lee felé futok egy kört, a jövő évre vonatkozóan - vagy Átjáró Nap, vagy HungaroCon kapcsán.

Alan Lee vagy John Howe jó ötlet abból a szempontból, hogy ők szvsz nem fognak pénzt (vagy túl nagy pénzt) kérni egy fellépésért. Az írókra, grafikusokra jellemző, hogy ők általában csak utazást + szállást kérnek, és nagyritkán minimális fellépti díjat, ami azonban általában 4000 dollár alatti összeg. Egy színész "ára" általában 4000 dollár felett van.

PJ-t per pillanat szvsz el lehet felejteni - tutira el van foglalva a TTT 4DVD-s változatával, illetve a ROTK utómunkáival... januárban meg szvsz pihenni fog :-) Szerintem őt tartalékoljuk egy későbbi conra :-)

Live long and prosper!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138264 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Brisa: a "Kalandjáték2." vagy minek nevezzem szervezésében én is benne lennék! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138235 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Brisa írta: És egy táncos-énekkaros produkcióra.


Ok, megpróbálunk valamit... :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138234 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Telcontar Léli írta: Ankalimon: az előző oldalon még azt írtad, irodalmi pályázat is lesz, de most nem említetted. Mi a helyzet vele?
És a színjátszósoktól mit vártok? Olyasmi humoros előadást, mint a HC-os, vagy esetleg rövidebb, de komoly részletet/részleteket? (ezt jó lenne minél előbb eldönteni)
Illetve a meghívandók jelöltjei közé javaslom Marton Csokas-t (alias Haldir)!

Egyébként én is szívesen segítek, amiben tudok (3. fázis).

Léli


Nos, nemrég beszéltem Cueddoval. Neki lenne egy félórás műsora. (Hogy mi, azt majd ő elárulja.)

Ezenkívül szükség lenne egy humor-blokkra.

És egy táncos-énekkaros produkcióra.

Azért mondjuk ezt most, hogy legyen időtök felkészülni.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138224 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Hát figyu szerintem a különbözö rádiok és tvk talán benne lennének hiszen nekik is elég nagy reklám lehet. Vagy a menőbb újságok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138221 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Én is szívesen segítek a lebonyolításban, Gyűrűhordozós játék s társai ;)

[size=9:1wz9lcyv]Apropó, csak megjegyezném:
Marton Csokas, nem Haldír ;) ő Celebornt játsza, Haldírt Craig Parker ;) [/size]

A programo kitalálásában nme biztos, hogy tudok segíteni nem vagyok túl kreatív

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138219 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Rabyn írta: Tényleg mellékszereplőt is hívhattok! Jo mondjuk nem egy semmilyen orkra gondolok aki 5x meghal a filmben))

A mellékszereplők valszeg jobban rá is érnének..


Rabyn, minden csak pénz kérdése :D , ha lesz rá keret, akkor végülis miért ne, de még az I. fázis sem kezdődött el :D (szponzorkeresés - majd találás)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138211 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Tényleg mellékszereplőt is hívhattok! Jo mondjuk nem egy semmilyen orkra gondolok aki 5x meghal a filmben))

A mellékszereplők valszeg jobban rá is érnének..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138210 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: LEP 2004.
én is jelentkeznék a 3.fázis munkájának segítésébe! ha ezek a programoknak csak a fele is öszejön akkor már felejthetetlen napunk lesz az biztos! :D

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #138209 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ancy: az előző oldalon még azt írtad, irodalmi pályázat is lesz, de most nem említetted. Mi a helyzet vele?
És a színjátszósoktól mit vártok? Olyasmi humoros előadást, mint a HC-os, vagy esetleg rövidebb, de komoly részletet/részleteket? (ezt jó lenne minél előbb eldönteni)
Illetve a meghívandók jelöltjei közé javaslom Marton Csokas-t!

Egyébként én is szívesen segítek, amiben tudok (3. fázis).

Léli

[size=9:2qmsjkn5]Köszi Thaur...[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138206 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Merras írta: Lehetne egy moziteremben csinálni egy maratoni vetítést a LOTR 1&2 rendezői változatából :-)
Mondjuk az jó 6-7 órás program lenne :-)


Azért nem mindenki annyira fanatikus mint mi...
Elég lesz ha 2 külön teremben vetítik párhuzamosan (így több néző lesz, és nem tűnik el 200 ember 6 órára egyszerre...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138182 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Mégvalami! a hozz egy olifántot játék ami a szigeten elmaradt nekem ötleben nagyon tetszett!! nem lehetne ezt is megvalositani?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138178 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Mindenkinek köszönöm az ötleteket és a felajánlásokat - csak így tovább...

Röviden vázolom, hogy mi a program előzetes koncepciója:
1. Filmvetítés
Az első két rész - illetve ha lehetséges, a harmadik rész vetítése (még nem világos, hogy mikor lesz a magyra bemutató, illetve, hogy mikor lesznek elérhetőek a kópiák). Az első két rész esetében a bővített verziók vetítését szorgalmazzuk.
2. Képzőművészeti kiállítás
A képzőművészeti pályázatra beérkezett pályamunkák a tavalyinál sokkal nagyobb számban és komolyabb installáció keretében kerülnek kiállításra
3. Középfölde vetélkedő döntő
A levelezős formában lebonyolított előválogatás után a 10 legjobb csapat mérkőzik meg egymással
4. Ismeretterjesztő előadások
Idén két teremben, egymással párhuzamosan zajló előadássorozatra gondoltunk. Az egyik sorozatban a "kezdőknek" szóló, alapozó előadások, mint tavaly (a mitológia alapjai, az írásrendszerek, a nylevek, a földrajzi átttekintés, JRRT munkássága, stb...) A másikban komolyabb, inkább vitatkozó jellegű témák (A film és a könyv, Tom Bombadil, a mitológia speciális területei; Tolkien és a Fantasy, stb.)
5. Filmrelikviák kiállítása
A filmben szereplő fegyverek, díszletek és jelmzek reprezentatív felvonultatása. Egyik verzió szerint közvetlenül a filmgyártóval tárgyalunk és tőlük kölcsönözzük a tárgyakat. A "B" terv az, hogy egy tőkeerős szponzor finanszírozásával megvásároljuk az interneten elérhető replikákat. A kiállíáshoz kapcsolódóan szeretnénk megszervezni a profi jelmezes megjelenést is.
6. Film alkotók meghívása
Álmainkban szerepel a film alkotógárdájának valamely tagjának (esetleg tagjainak) meghívása. Ötletek: Sir Ian McKellen, Sir Ian Holm, Viggo Mortensen, Orlando Bloom, Elijah Wood, Peter Jackson, John Howe, Alan Lee. Amennyiben John Howe és Alan Lee valamelyikét sikerülne meghívni, megpróbálnánk valamiféle kiállításfélét is összehozni műveikből.
7. Játékbemutató
Az összes számítógépes-, szerep-, kártya- és társasjáték bemutatása, kipróbálása.
8. Vásár
A Középföldi kultúrkörhöz kapcsolódó magyar és angol könyvek, játékok, DVD-k, CD-k ékszerek.
9. Játékos vetélkedő kicsiknek
Mint tavaly
10. Esti előadás
Tolkieni témájú színmű/paródia. Középfölde dalai. Amennyiben saját, MTT-s alkotók nem tudják összehozni az esti programot akkor gondolkozunk külsősök bevonásán (valamilyen tolkieni témákat feldolgozó együttesre gondolok elsősorban)

A fentiek az eddigi ötleteket és vágyálmokat sorolják, a megvalósításukhoz sok pénz és szerencse is kellhet, ami nem biztos, hogy összejön. De ezek csak ötletek, ha bármi egyéb javaslatotok van, vagy a fentieket kiegészítenétek, módosítanátok a szokott módon jelezzétek ebben a topicban...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138172 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LEP 2004.
És megint a Corvinban leszünk? nem mintha nem lett volna jó hely:) Egyet kérek csupán: Idén ne kelljen társasoznom. tavaly is majd megőrültem tőle:)) Másban bármiben szívesen segítek, csak társast neeeee:))

Brisa: a gyűrűhordozósban pedig számíthatsz is rám, azt szívesen csinálnám:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138169 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Arnyelf írta: Pl, van egy isteni MOD UT2003 alá, amiben Mordor harcol a gyuru szovetsege ellen (Hajra Lurtz :) ) 10 gepet meg siman szerzunk :)


Árny, az nagyon jóóóó lenne!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138168 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Lehetne egy moziteremben csinálni egy maratoni vetítést a LOTR 1&2 rendezői változatából :-)
Mondjuk az jó 6-7 órás program lenne :-)

Live long and prosper!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138047 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Vannak otletek, bár ezek eléggé... hmm... :)

Pl, van egy isteni MOD UT2003 alá, amiben Mordor harcol a gyuru szovetsege ellen (Hajra Lurtz :) ) 10 gepet meg siman szerzunk :)

Rajzverseny? Jelmezverseny?
Filmvetites?

BTW, itt lehetne képzomuveszkedni de rendesen....

Esetleg egy szindarab..vagy valami szinjatek?

Szerintem Cueddot ha kicsit meghajtjatok..meg Beleget :) Abbol valami nagyion jo lesz :)

Gondok vannak a névválasztással? LEP2004 - Logjunk egyutt Perianok 2004, vagy Lohere és Pipafű 2004... na ezek gyengék voltak..

Látom Anki nicket váltott :)

Adios,

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138038 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Hát lehet a gyerkeknek mesélni (ezt totálisan komolyan mondom) meg szinehzhetnek is mint tavaly, meg csináhatunk nekik kirakóst. több most nem jut eszembe. Bármibe segítek ha kell! (csak szoljatok mikor hová menjek)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138032 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Rabyn írta: LEbonyolitani segitek!! Meg kitaálálni a kérdéseket, meg ilyenek)
Lesz megint galéria?


Az lesz a legfontosabb része, Rabyn.

A lebonyolítás még messze van. :wink:

Várjuk amúgy továbbra is az ötleteket. Pl. a gyerek-programokhoz is.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138026 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
LEbonyolitani segitek!! Meg kitaálálni a kérdéseket, meg ilyenek)
Lesz megint galéria?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138005 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ennek a játéknak szervezésében, lebonyolításában fel tudom ajánlani segítségemet.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #137966 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Brisa írta: Dodiee, zseni vagy. Számítok rád.

Galadh, Rabyn... khm... van egy aprócska probléma: aki résztvesz a játék összeállításában az értelemszerűen nem játszhat. Legalábbis a díjért nem... :wink:


Mit gondolsz, miért mondtam? :mrgreen:
De lehetőség szerint inkább játszanék...
De másban számíthattok rám!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #137964 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Dodiee, zseni vagy. Számítok rád.

Galadh, Rabyn... khm... van egy aprócska probléma: aki résztvesz a játék összeállításában az értelemszerűen nem játszhat. Legalábbis a díjért nem... :wink:

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #137958 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Brisa írta:

Rabyn írta: Lehetne megint olyan járkélós Gyűrűhordozó játék-) Az nekem nagyon tetszett!!


Csak játszani akarsz, vagy esetleg a kitalálásában és a megszervezésében is résztvennél? :wink:


Én arról tavaly pont lemaradtam, de most segítenék szervezni... és jáccani is ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #137957 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Brisa: sztem is jó ötlet, lehetne úgy, mint tavaly, csak még kicsit megbonyolítva.. nem is tudom, mondjuk.. meg kell találni dolgokat, mondjuk papírra rajzolt pipát, vagy a Fullánkot Zsáklakban, és csak ha mindent összegyűjtött, és válaszolt a kérdésekre, akkor mehet a végére, és csak az teljesítette a játékot, akinek minden megvan.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #137951 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Rabyn írta: Lehetne megint olyan járkélós Gyűrűhordozó játék-) Az nekem nagyon tetszett!!


Csak játszani akarsz, vagy esetleg a kitalálásában és a megszervezésében is résztvennél? :wink:

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #137924 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: LEP 2004.

amanibhavam írta: Long Extended Party


:D :D :D


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #137913 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Long Expected Party helyett Long Extended Party ;-)


love is the shadow that ripens the wine
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #137820 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Rabyn írta: Viszont mi lesz a neve a cuccnak? mert régen várt ünnepély nem lehet.-.. (azt már ellőttük egyszer)


Hát igen, lehet, hogy nem lenne szerencsés ez a név, de ha nem találunk jobbat...

Egyébként e tekintetben is várjuk az ötleteket...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.381 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére