MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 4 hónapja - 18 éve 11 hónapja #231999 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Na jó, jövök megint én... (elhajol)

katt

Írja, hogy van közös helyiség, fedett foglalkoztató, stb... Szerintem jól hangzik


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231901 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
A szilvásváradi kempingről nagyon jó emlékeim vannak, kultúrált, szép, nyugalmas, csodás környezetben. Viszont ott sincs nagy közös helység, ahol együtt lehetnénk rossz időben. Továbbá színpad-szerű dologról sem tudok a faluban. Van ellenben lovaglási lehetőség a szomszédban, meg egy nagy, füves focipálya.
[size=9:zpcfgpbf]Azaz volt '99-ben, aztán ki tudja azóta mi van...[/size]

Viszont szeretném ismét felvetni tavalyi ajánlatunkat: Komló-Sikonda, gyermeküdülő. Ha valaki pályázót érdekelne akkor előkeresem/beírom újra amit tudni érdemes róla.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231854 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Timona írta: Bocsánat, hogy itt belehurrogok a hirtelen elővett ötletekbe, de Szilvásvárad csodás hely- én kifejezetten szeretm-, viszont iszonyat nagy nyüzsi van ott állandó jelleggel, szerintem nem túl alkalmas... persze ez csak szvsz, ráadásul ezt a campinget mégcsak nem is ismerem belülről, nem is tom mé dumálok :oops:


Az biztos, hogy csodás meg nyüzsis (:lol:), de ezt a kempinget meg kéne azért vizsgálni belülről... Nekem elég megfelelőnek tűnik...


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231847 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Bocsánat, hogy itt belehurrogok a hirtelen elővett ötletekbe, de Szilvásvárad csodás hely- én kifejezetten szeretm-, viszont iszonyat nagy nyüzsi van ott állandó jelleggel, szerintem nem túl alkalmas... persze ez csak szvsz, ráadásul ezt a campinget mégcsak nem is ismerem belülről, nem is tom mé dumálok :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231839 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Itt még egy cucc:

hegyicamping.fw.hu/


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231835 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Rabyn írta: Tavaly volt szó a víz mellé menésröl.. De azzal az a baj, hogy nem tud mindenki uszni.. és nem lehet értünk így vállalni a felelöséget


Szvsz a Nagy Tábor nem kéne víz mellé... fenti ok miatt se, meg eddig is megvoltunk nélküle, meg abból az lehet, hogy a legfanatikusabb Tolkienisták is inkább fürdeni mennek 30 fokban mint a programokra, és utána verhetik a fejüket a falba, hogy mit hagytak ki... :) [size=9:13lyup2u](/me megjegyzi hogy abszolút Velem párti... /vagy valami hasonló hely/. Ha /me szervezné a tábort Velemben lenne... dehát sajni "kicsi" vagyok... de reszkessetek mert még pár év... :twisted: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231833 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Tavaly volt szó a víz mellé menésröl.. De azzal az a baj, hogy nem tud mindenki uszni.. és nem lehet értünk így vállalni a felelöséget

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231832 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: Aggteleki kemping: nincs közös helyiség, május végén voltam. Sok kicsi (négyfős) faház, sátorozni nem tudom, mennyire lehet. Nem nagyon alkalmas MTT táborra (és ha történetesen rossz idő van - mint az most május végén volt - a faház NAGYON hideg!). Szvsz.

Ha jól emlékszem lehet sátorozni, meg mintha lakókocsit is láttam volna bent, úgy kb 3 évvel ezelőtt legalábbis igy volt, de igennagy hátránya, hogy tényleg nincs rá lehetőség, hogy mindenki egy helyre csoportosuljon rossz időben. Vagyis nem alkalmas, bármennyire gyönyörű...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231830 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Másrészt a 150 embert képtelenség rendesen összetartani.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231828 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Aggteleki kemping: nincs közös helyiség, május végén voltam. Sok kicsi (négyfős) faház, sátorozni nem tudom, mennyire lehet. Nem nagyon alkalmas MTT táborra (és ha történetesen rossz idő van - mint az most május végén volt - a faház NAGYON hideg!). Szvsz.

Aeglos: nem az a kérdés, hogy mi szeretnénk-e 200-250 fős tábort, hanem hogy legálisan még a mostani 150 főt sem lehetett bejelenteni (leadva kb. 110 név volt táborozóként, azért tudom mert anyu/Rózsa csinálta a leadandó listát).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231818 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ancalima Anarórë írta:
www.balatonguest.hu/index.php?page=palkove


Szépnek szép mert balcsi partján nöttem fel csak rohadttttttttttt drágaaaaaaaaaaaaa....

Rabyn:Én is idén voltam először táborba és a nem ismertem senkit és nagyon fájt volna ha nem mehetek el( nem vagyok még MTT-s) és nem ismerhettem meg volna meg sok embert, és azért jó egy kis változatosság.Nemmm???????????????? :oops: :cry:

Szerintem a keretjáték nagyon is jó volt és kellett is!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231655 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
hát nem a pálköve honlapját kerestem én is ??

debizony megtaláltam!!! :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231653 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231647 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Inczy írta: Igazából nekem negatívumként a kettéosztottság vetődött fel. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de az, h MINDENKI együtt volt 10 napig, külön hangulatot adott az egésznek. Ha szét leszünk szedve, akkor már vhogy szét lesz szakítva a társaság, van, akit keveset látsz egy évben, és még ez a lehetőség is elúszik, mert a másikat válsztja. És hiú árbánd, ha úgy hisszük, minden egyes számomra kedves emberrel meg tudom szervezni, h egy táborba menjünk.


Eddig nem akartam belefolyni ezekbe a vitákba, de meg kell hogy mondjam, teljesen egyetértek Inczyvel, ugyanis én is egy vagyok azok közül, akik csak ritkán látják az MTT-seket. Az idei tábor szerintem nagyon jó volt, ilyet kellene csinálni mindig (értem ezt az időtartamra és akeretjátékra).
Szvsz amikor ez az ötlet egyáltalán felvetődött, hogy két tábor legyen - én nem hallottam erről, persze lehet, hogy csak nem járok elég nyitott szemmel a fórumon - el kellett volna halasztani a döntést egy Közgyűlésre, ahol a társaság közösen szavazhatott volna, hogy egyáltalán legyen-e két tábor!!
Mert úgy látom vagyunk páran, akik igencsak nem örülnek ennek... :?
Erről egyedül a vezetőség döntött? Ha igen, akkor... ez a társaság egészét érinti, szóval mindenkit meg kellett volna kédezni. Szvsz.

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231644 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
nem lehetne megszavazni ezt a kerdest ujra?

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231601 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Hát én már láttam aztat az Aggteleki campinget, [size=9:1cg6t01g]sőt zuhanyoztam is benne mondhatni illegálisan [/size] :P ,... bár még nem voltam ezidáig Tolkien táborban, de szerintem ez nem a legalkalmasabb hely hozzá, csodaszép a környék, de nem tudom, hogy hol lehetne pl előadásokat tartani vagy úgy össznépileg egy helyre csődölni, emlékem szerint nem túl nagy maga a terület.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231553 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230774 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Laurelen írta:

Inczy írta: Kötetelnebb, de keretjátékkal megvalósított max 150 fős tábor? Hisz ahogy látom a Nagy Nyárit is max 150 főre tervezitek, tehát a létszámmal nme is lenne gond, ha jól sejtem...

kizárt

miért? :D hisz a létszámot idén is ekkorára tervezik.

Ha jól értettem, akkor 220 fős összelétszám

még kizártabb


Ezt úgy értettem, h a két tábor ÖSSZESEN 220 fő esetén... Mmint ha ennél kevesebb, akkor lehetséges -e az átmászkálás...?

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230771 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Inczy írta: Kötetelnebb, de keretjátékkal megvalósított max 150 fős tábor? Hisz ahogy látom a Nagy Nyárit is max 150 főre tervezitek, tehát a létszámmal nme is lenne gond, ha jól sejtem...

kizárt

Ha jól értettem, akkor 220 fős összelétszám

még kizártabb

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230769 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Igazából nekem negatívumként a kettéosztottság vetődött fel. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de az, h MINDENKI együtt volt 10 napig, külön hangulatot adott az egésznek. Ha szét leszünk szedve, akkor már vhogy szét lesz szakítva a társaság, van, akit keveset látsz egy évben, és még ez a lehetőség is elúszik, mert a másikat válsztja. És hiú árbánd, ha úgy hisszük, minden egyes számomra kedves emberrel meg tudom szervezni, h egy táborba menjünk.
Itt valójában azok ráncolják a homlokukat, akik az átmenetbe tartoznak... Hova menjen? kivel legyen?
Persze, megértem a szervezőket... De miért nem lehetett megoldani egy arany középutat? Kötetelnebb, de keretjátékkal megvalósított max 150 fős tábor? Hisz ahogy látom a Nagy Nyárit is max 150 főre tervezitek, tehát a létszámmal nme is lenne gond, ha jól sejtem...
Igen, látom a pozitívumait. rengeteg van, kétségtelen. Viszont a megosztottság lehet, h keveseket zavar, de azokat nagyon.
Ha jól értettem, akkor 220 fős összelétszám alatt lehetőség lesz mindkettőben részt venni?
És bármelyikbe bárki jelentkezhet?

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230644 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nem tudom, hogy az én arcberendezésem ismerős-e így névről, de szintén nagyon új voltam, s nagyon haragudtam volna ha ezért kimaradok (meg van még egy csomó ember, aki így volt vele).

Kötött keretjátékos mindenképpen legyen, nekem úgy rémlik, hogy sokaknak tetszett...

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230601 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Igen de a figurát azért már hoztam egy két helyre. (másoknak is lenne olyan példájuk, hogy régi östag forumossal jszeretnének egy helyen egy idöben táborozni de nem lehet mert az illetö nem mtts-....)
Nekem nem votl bajom a keretjátékkal..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230590 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
hát no

először is: a befizetett tagdíjak mennyisége miért befolyásolná a tábor megrendezését? mmint említette valaki, hogy a tábort valamiből meg kell csinálni. :arrow: "A tábort a tavalyihoz hasonlóan 100 %-ban a résztvevők befizetéseiből kell finanszírozni." probléma letudva.


másodszor: Rabyn, attól hogy valakik a Te barátaid, ők a többieknek attól még ismeretlenek, szóval amit írtál az ellentmondásos így enyhén. és szerintem az nem lehet téma, hogy jönnek újak is, mert ugye mik is a társaság célkitűzései? [size=9:2ija74cv](ezen vsz mindenki elgondolkozhatna, mikor az újak ellen szól bármit is... :roll: )[/size]

harmadszor: hogy kikkel táborozik az ember, az csak szervezés kérdése... ez legyen a legkisebb probléma...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230586 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Your words, not mine...


(Bár Várgesztes ettől függetlenül lesz jövőre is...)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230585 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Gyakorlatilag tehát itt arról van szó, hogy "Várgesztest" vagy "Velemet" választjuk... :?
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230583 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Rabyn írta: amugy mért kell kötött keretjátékos tábor? Tudom keretjáték kell de nem kell feltétlnül annyira kötöttnek lenni mint most volt (bár én ebben az évben is aztcsinltam amihez kedvem volt:DDD )


Akkor nem lehet, hogy Te is inkább a "Relax" tábort választanád szívesen? Ott sokkal kevésbé kötött a keretjáték...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230581 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Én nem azt mondtam, hogy ujak ne jöhessenek, csak az nem volt jó ebben az évben sem, hogy olyan arcok is megfordultak akikrQl a mai napig nemtom kicsoda és szerintem egy tábor attol is jó, hogy olyanokkal vagyunk együtt akikkel legalább arcrol ismerjük egymást..

amugy mért kell kötött keretjátékos tábor? Tudom keretjáték kell de nem kell feltétlnül annyira kötöttnek lenni mint most volt (bár én ebben az évben is aztcsinltam amihez kedvem volt:DDD )

Amugy olyan tábort ugyse tudunk csinálni ami mindenkniek jo..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230580 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Laurelen írta:

Ankalimon írta: Az idei tábor végén készült felmérésben a táborozók egy jelentős része úgy nyilatkozott, hogy az erősen kötött programmal dolgozó, elmélyülést kívánó keretjátékot tartalmazó tábor helyett szívesebben vennének részt egy könnyedebb, pihenősebb, kötöttségektől mentesebb táborban.


lásd várgesztes?



kb.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230579 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Rabyn Kedves: van benne valami, de...
nézzük a mindenképpen jó oldalát!!!
1) két időpont, két helyszín, aki az egyikre nem tud menni, mehet a másikra.
2) akinek nem tetszik a kötött program, lazulhat!!! (és vice versa...)
3) Rabyn: szomorú dolog, de a tábor pénzbe kerül... a hely, a kaja, stb... ez van! innentől kezdve azt hiszem eldöntött a a kérdés, amit felvetettél...
s ez NEM kiszúrás szvsz!!!
4) mindenki, aki szimpatizál az MTT-vel, nem jöhet táborba, ezt Te is jól tudod!!! Valahogy szelektálni kell, mégha ez valakinek fáj is, de akkor is így van, ezen változtatni nem lehet... ugye tudod Te is!

Ennyi voltam, és Rabyn, ne értsd félre, nem megbántani akarlak, meg is értem azokat amiket mondrál, de hát ugye... realitások...
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #230578 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Rabyn

Alapvetően egyetértek veled, hosszú ideig én is elleneztem a két tábor koncepcióját. Azonban az általad elmondott és általam is hangoztatott érvek ellenére a tavalyi táborozók jelentős része úgy gondolta, hogy másfajta, könnyedebb, lazább táborba szívesebben menne.
Ez tehát egy igazi alulról jövő kezdeményezés...
Én is sajnálni fogom azokat, akik, a "Relax" táborba mennek, és így lehet, hogy elkerüljük egymást, ám ez talán még mindig jobb, mintha belekényzerítenénk embereket olyan programba, amit nem szeretnek...
Úgy tűnik, hogy most már nagyon sokan vagyunk, és már elég különbözőek az igényszintek...

A két tábor más okból is jó lehet:
-A két különböző időpont alapján kisebb az esélye, hogy valaki egyéb elfoglaltsága miatt ne tudjon jönni.
-Ha két tábor lesz nem lesz olyan nagy gond a zsúfoltság: hiszen így összesen akár 200-220 ember is részt vehet MTT-s táborban...

Azt tudom mindenkinek tanácsolni, hogyha együtt szeretne táborozni valakivel, akkor beszéljék meg, hogy melyik táborba menjenek.

Egyébként az MTT tagság nem feltétel csak előny. Mivel most a jelentkezők meg fognak oszlani a két tábor között, valószínűleg úgyis a jelentkezők legnagyobb része eljöhet MTT tagságtól és befizetéstől függetlenül...

Azt viszont szeretném leszögezni, hogy szóba sem jöhet az új jelentkezők kizárása: az MTT célja, hogy minél több emberhez közelebb hozza a tolkieni mitológia értékeit - semmiképpen sem szabad bezárkóznunk. (Arra is gondolhatnál, hogy mi lett volna, ha akkor mondtuk volna, hogy újak ne jöjjenek a táborba, amikor még Te is új voltál...)



Drizzt:

Ennek nagyon egyszerű oka van: szeretnénk ha minél többen eljöhetnének legalább az egyik MTT-s táborba. Természetesen ha az elsődleges jelentkezők nem töltik ki valamelyik táborban a létszámot, akkor szó lehet a kettős jelentkezésről...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.478 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére