MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 9 hónapja #230573 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ankalimon írta: Az idei tábor végén készült felmérésben a táborozók egy jelentős része úgy nyilatkozott, hogy az erősen kötött programmal dolgozó, elmélyülést kívánó keretjátékot tartalmazó tábor helyett szívesebben vennének részt egy könnyedebb, pihenősebb, kötöttségektől mentesebb táborban.


lásd várgesztes?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #230569 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Biztos, hogy jó ötlet az, hogy egy ember csak az egyikbe jelentkezhet ?
Vannak, akikről tom, hogy a Relaxba mennének, és nagyon hiányoznának a másikból...
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #230564 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Hüü de fogtok rám haragudni most..

De: Szerintem ez így nemjo.. Ugyanis mi van ha azok akikkel joban vagyok abba a tároba mennek amibe én nem mehtek. Szvsz EGY tábor kéne, és nem tagdíjhátralékkal kéne meghatározni a tábori résztvekök számát hanem ugy, hogy mittomén mondjuk ismerjük már fél éve, és nem csak nézünk a nevére hogy "höh hát ez meg ki?? Még sose láttam"
Én személy szerintm nem tartom jó ötletnek a két tábort. ez olyan.. Nemtom mint amikor a suliban turnusokra osztják a diákokat. Így kétfelé szakad a társaság. s ez szerintem nem jo!!! Tudom a tábor azért lenne, hogy megsimerjük egymást, de mint ez ebben az évben kiderült a tábor fele most volt elöször, van olyan akinek a mai napig nem is tudom a nevét. Szerintem olyanoknak kéne az ezévi tábort szervezni akik legalább látásból ismerik egymást..
És oké persze mtt tábor, de megint azokkal kiszurni akik nem tudnak tagdíjat fizetni... Mert diákok (nem nem akarok tagdíjmentességet nincsen hozzá képem, hogy amig a többiek fizetnek addig én nem, és azért néha be tudok fizetni egy két honapot) akiket a szüleik tartanak el nem mindig tudnak fizetni...: (
Öö lehet, hogy még eszembe fog jutni egy két dolog most így hirtelen ezt tudom erre mondani, hogy nem jó ötlet.. Mert a legegyszerübb példa : Én mtt-s vagyok mondjuk nincsen hátralékom, de az egyik barátom nem mtt-s nincsen lehetösége jelenleg belépni. Így nem tudnék VELE is táborozni (pedig be szereteném hozni a társaságba) meg azokkal a barátaimmal akik mttsek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
Több
19 éve 9 hónapja #230262 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Az idei tábor végén készült felmérésben a táborozók egy jelentős része úgy nyilatkozott, hogy az erősen kötött programmal dolgozó, elmélyülést kívánó keretjátékot tartalmazó tábor helyett szívesebben vennének részt egy könnyedebb, pihenősebb, kötöttségektől mentesebb táborban.

Ezért hirdetünk idén két különböző tábort.

Lásd másik topic.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #230261 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Megkérdezhetem, mi ez az MTT "Relax" Tábor? :oops:

Uhh ne haagudjatok, előbb írtam, aztán néztem csak körül.. :oops:
Kérlek, ezt töröljétek...


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 5 hónapja #230254 Írta: Ankalimon
MTT Nagy Nyári Tábor 2005. téma létrehozva Ankalimon által
Hivatalos felhívás az MTT Nagy Nyári Táborának megszervezésére

A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2005. évi Nagy Nyári Tolkien Tábor koncepciójának és fő szervezőinek kiválasztására. A rövid tábori koncepciót, és a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást a vezetoseg@tolkien.hu címre várjuk 2005. január 15. éjfélig.

A keretek:
A tábort 2005 nyarán kell lebonyolítani 10 napos időtartamban 70-150 fő részére.
A tábort a tavalyihoz hasonlóan 100 %-ban a résztvevők befizetéseiből kell finanszírozni.

A kijelölt táborvezetőnek és a 2-3 fős csoportjának kell előkészíteni a tábor alapfeltételeit (szállás, étkezés), kidolgozni a tolkieni mitológiában való elmélyülést szolgáló programot, kialakítani a tábori tevkéenység 70-80 %-át lefedő keretjátékot, megszervezni a jelentkezéseket és a befizetéseket, rendezni a tábor pénzügyeit, kiválasztani és a tábor helyszínén irányítani a legalább 10 fős táborvezetőség tagjait.

Túljelentkezés esetén biztosítani kell, hogy első körben az MTT regisztrált, tagdíjhátralékkal nem rendelkező tagjai, második körben a www.tolkien.hu fórumának regisztrált résztvevői előnyt élvezzenek.

A lehetőségek szűkössége miatt minden érdeklődő a két MTT tábor közül csak az egyikbe jelentkezhet.
Ez alól egyedi kivételt a normál jelentkezési időszak lejárta után a táborvezetők engedélyezhetnek, de az így engedélyezett kettős részvétel nem haladhatja meg az adott tábor összlétszámának 10 %-át. A két tábor szervezői automatikusan, külön engedélyezés nélkül résztvevői lehetnek a másik tábornak.

A Nagy Nyári Tolkien Tábor és az MTT "Relax" Tábor szervezői nem lehetnek azonos személyek.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.344 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére