Bemutatkozások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35170 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én, ha érdekel, folytatom...<br> (mivel nem látok senkit tiltakozni, így is teszek:)<br> Én is szeretem az állatokat, 3 kutyám van, meg egy macskám volt szombatig, ő már sajnos az örök vadászmezőkön kószál. Egyébként soxor én is a magányosan sétáló macska (akinek nem ugrik be, olvasson utána, Kipling írta) alaptípusa vagyok. Már ami a magányosságot illeti. 2 húgom is van, akikbe 6 éven át neveltem a GYU-t, mire hatása mutatkozott (most). <br> Abszolút csendes helyen lakom, egy temető mellett. Illetve... ha temetés van, nem olyan csendes. <br> Nagyon szeretek olvasni, főleg sci-fit (Asimov, Lem, meg Galaktika) és fantasyt (ezt próbálom én is alkotni, eddig gyér sikerrel) <br> Ja és krimit, akcióregényt(vagy mi) meg mindent ami a kezembe kerül és tetszik. <br> A filmzenéket én is gyűjtöm ,de még új vagyok és nagyon válogatós. <br> Történésznek készülök főleg a középkori történelem és a háborúk érdekelnek. <br> Ja és szemüveges is vagyok. <br> Azt hiszem mindent leírtam, ha mégsem, akkor sorry.<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35169 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
na akkor ide is yo vlna írnom vmit, nehogy megint kimaradjak vmiből...<br> Ferestének hívnak, Budapestről jöttem, a férjem kísért el és nyerni szeretnék!!<br> na yo... tehát...<br> igazi nevem Nikolett, ebből is látható, hogy lány vagyok, és nem fiú, mint ahogyan azt sokan a Fereste névből megítélik... aug 16-án múltam 13, csillagjegyem tehát oroszlán, aszcendensem mérleg. jelenleg a 4. kerben lakom, de miután letettem a diplomát Kenyába költözök és oroszlánokat fogok megfigyelni:) természetesen elkísér örök szerelmem, sven hannawald, de Schumit és Orlit sem hagyom magára... :) )lételemem a Forma1, a Ferrarinak drukolok:) természetesen imádom a GYUt, és minden yo könyvet. állítólag 170 cm vagyok, de én ezt nem hszem el, és kizárt hogy ennyi lennék.. oan 166 szentem, csak az a rohadék orvos már nem is lát rendesen (akárcsak én:))... <br> jelenleg több nem jut eszembe magamról... thats it...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35168 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Olyan jól elvoltam eddig a bemutatkozások olvasgatásával, hogy fel sem tűnt, hogy én még nem írtam semmit bele... most pótolnám:<br> A Vic nicknevet a lehető legegyszerűbb módon választottam: a Viktória becézett alakja, és 'k'-val ejtendő! 26 éves vagyok, 172 centi, hosszú barna a hajam és igen sötétbarna a szemem is. Budapesten élek, egy nyugodt, békés utcában, ahol az ember még madárcsicsergésre ébred és kinyitva az ablakot nem fullad meg a benzinbűztől. <br> A GYU-t 18 évesen olvastam először, azóta már nem tudom, hogy hányszor és messze a kedvenc könyvem. A könyvek mellett a mozizás a másik szenvedélyem, emlékszem még azokra az évekre, amikor 13-14 évesen miniszoknyában (!!!) és rúzsos szájjal (!!!!) mentünk a barátnőimmel a moziba, hogy megnézzük az aktuális korhatáros filmeket, pl. az Alienst, vagy a Terminatort. Persze a jegykezelő megsajnált, és beengedett, én pedig diadalmasan jöttem ki, hogy túléltük! :) )) <br> Abszolút sci-fi őrült (is) vagyok, kedvenc filmként nálam csak a Star Wars-trilógia (szándékosan írtam trilógiát!) jöhet szóba. <br> A filmzene-őrületem John Williams muzsikájának köszönhető, tőle minden létező mű megvan, de imádom James Hornert és Jerry Goldsmith-t, de még persze másokat is, a lényeg a minőségi filmzenén van. De zene egyébként is jöhet, minden mennyiségben és fajtában – nem vagyok válogatós :) <br> Egy húgom van, ő 20 éves, és szerencsére ő is GYU és SW fanatikus – én neveltem belé :) ) – bár ő inkább Frodót isteníti, mint Legolast. <br> Sokan írtátok, hogy szeretitek az állatokat, nos, nálam már ez is a fanatizmus felé kúszik: van egy kutyám, egy szép nagy akváriumom, gerléim, de megfordult már a házunkban (szerencsére családi házban lakunk): teknős, nyúl, tengerimalac, vizisikló, cica, gyík, sün, galamb és még mit tudom én, hányféle állat, akiket anyu legnagyobb 'örömére' néhány naptól a néhány hétig elszállásoltam. Ennek ellenére nem lettem állatorvos, hanem tavalyig művelődésszervezést és PR-t tanultam a szombathelyi Berzsenyi Főiskolán. <br> Imádok utazni, imádom a vizet, minden mennyiségben (úszni víz alatt és felett), bár elvileg Kosnak kellene lennem:)... Tudnék még mit írni így hirtelen is, de nagyon hosszú lettem, és másnak nem fog hely jutni :) )<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35167 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én is bemutatkoznék, mert ez még a pénteki találkozón is elmaradt...<br> Anna vagyok, igazából Annamária, de így az általános iskola óta senki sem nevez(szerencsére).1982 júliusában születtem, Oroszlán a csillagjegyem tehát.Én is tavaly érettségiztem mint Cicafül, én még nem tanultam tovább, mert filmszakon szeretnék tanulni, tavaly 20 helyre jelentkeztek 2500-an és nem kerültem be.De nem adom fel!Nagyon szeretem a mozit, a filmeket.A gyűrűk urát meg különösen, hihetetlen ez a film, de ezt nektek nem is kell magyaráznom...Kedvenc országom Írország-volt eddig, mert most már Új-Zéland, természetesen.Egyszer eljutok oda, ezt megfogadtam.Nagyon szeretek olvasni is, de a a mozi az életem
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35166 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Batti, akkor én még meg se születtem :o ) <br> De ha már a születésnél tartunk én is bemutatnám magamat. Tehát, mint minden becsületes cicafülbol belolem is csak egy van. Állandó tartózkodási helyem a cica fejebúbja, ott én izgek-mozgok ide-oda. Cirmos, vörös, fekete, fehér, tarka kivitelben vagyok föllelheto. De ha emberi valómra vagytok kiíváncsiak, akkor íme: egy nem túl magas (153cm) de állandóan izgo-mozgó álmodozó lány vagyok. Tavaly érettségiztem és most muszaki vonalon tanulok (BMF-RKK). Emellett aerobik oktatóként tevékenykedek. Budapest legszebb részén (szerintem), Óbudán lakom. Ami még elmondható rólam, hogy keresem a kalandokat, veszélyeket ilyesmi. Szerintem ennyi boven elég rólam! Ja tényleg a nevem (ebbol biztos rájössz): Vikvuk
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35165 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Hi, én 17 éves vagyok, szentesi diák. Film szakon tanulok, és imádok írni. A GyU szerintem király dolog, bár én csak nem sokkal a film előtt jutottam hozzá, de akkor még nem tudtam, hogy lesz film. Az olvasás mint olyan általában leköt, hobbiszinten űzöm. Rajongok a jazzért,meg ilyenek. Röviden ennyit. Ja, és éljen Elijah Wood!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35164 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Rangidősként én is bemutatkozom. 38 éves 172cm magas és 90kg vagyok. Kis szépítéssel derékban kicsit erős. Nős és két gyermek apja is vagyok. Tolkient 81'-óta olvasok. Számítástechnikai cégnél vagyok rendszergarázda és szervíz vezető. Tehát megfogható konkrét munkát nem végzek, de próbálja csak ezt valaki megkérdőjelezni. Az elején írt rangidős azért tulzás SötétÚr nálam is több és Szilszakáll a VZ-n is ilyen értelemben írt. Ja egyébként Budapesten lakom és Attila a nevem fele.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35163 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
halihó!<br> szegedi,13 éves,7 hónapos és 9 napos lány vagyok.38 kiló és 159 cm(na ezt szárnyalja túl valaki!).külsőre:barna hosszú hajú,barna szemű vagyok.imádom az állatokat,főleg a lovakat(6 éve lovagolok).van két cicám,2 teknősöm és egy kutyám(állatkert).a GYU-t mióta 3 éve elolvastam,nagy rajongója vagyok.a filmet is imádom.szeretek moziba járni,olvasni,netezni.<br> próbáltam mindent összefoglalni,remélem sikerült!<br> ha nem,bocsi!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35162 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Még van 5 percem, úgyhogy én is jól bemutatkozom.<br> Alyr Arkhon vagyok, Ynev legnagyobb nekromantája, féltünde, aki csúnyá néz rám vagy a topicomra (humor) azt elvarázsolom egy döglött békává. (hiába, a nekromanta az nekromanta, és az élő béka az úgyis olyan snassz)<br> <br> Egyébként fiú vagyok (vagy ahhoz megtévesztésig hasonló terminátor:)<br> 18 éves és Vác mellett élek, de itt töltöm a legtöbb időt.<br> Most vagyok 4.-es.<br> Kedvencem a GYU mellett a Harry Potter (film&könyv) a Mátrix a SW és egyéb filmek.<br> RPG-t MAGUST és ŐVt játszom. <br> Barna a hajam és a szemem is, hobbim a harcművészet, bár ez nem látszik rajtam. <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35161 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nos,nem vonom ki magam:<br> Bp.-i 17 éves vagyok,jelenleg 11.-es,rajz-művészettörténet szakos gimis.Megtévesztő nicknevem ellenére (már többen is néztek fiúnak) lány vagyok.A Könyvet kb.1-2 éve olvastam először,azóta legalább százszor.Elméletileg párhuzamosan élek a való világban és Középföldén,de gyakorlatilag az utóbbi tipikus.Én inkább kószának tartanám magam,bár az öcsém szerint Galadrielre (nem röhögünk!) emlékeztetek(személyiségre).Ezen én nevettem a legnagyobbat.Külsőre semmi különös,barna haj,barna szem,172 cm.Hobbim a ruha -és jelmeztervezés,ha minden klappol,az Iparművészetire megyek tovább.Ezen kívül szeretek olvasni,főleg fantasyt.És újonnan került érdeklődésem homlokterébe a rajongói film.Velem főleg azon a topicon találkozhattok.Illetve most már ezen is...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35160 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Na akkor most én jövök.<br> Tehát:<br> Tar-Ancalime vagyok(Númenor első királynője)-civilben Júlia,gimnazista lány,18.évemben vagyok.<br> Mániám az olvasás,a zene,ezenkívül szeretek értelmes emberekkel beszélgetni.A GyUt már évekkel ezelőtt magamévá tettem.Kedvenc szereplőim:Frodó,Faramir és főleg Éowyn.Eredetileg én szerettem volna felvenni a nevét itt,a fórumon,de sajna már foglalt volt.Ennek oka,hogy sokban hasonlítok rá:Harcias típus vagyok,kemény,mint az acél és gyűlölöm a bezártságot.Legszívesebben magam is ott lettem volna a csatában,de hát már lemaradtam róla.<br> A GYUn kívül másik nagy kedvencem a Star-Wars trilógia,ezenkívül Harry Pottert is olvastam(ja ez rossz pont?)<br> A gimi után egyetemre szeretnék menni,érdekel többek közt a pszochológia,az egyiptológia,a festészet,a fotózás,és még sokminden,amivel inkább nem fárasztom a népet.Remélem nem voltam túl megeröltetö.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35158 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
A nyelvtani fejtegetések után térjünk vissza a topic eredeti témájához. <br> <br> Én 22 éves vagyok, pszichológusnak tanulok. Az ország észak-nyugati tájékát képviselem soproniként. A GyU-t decemberben olvastam, de azóta már elolvastam a Szilmarilokat, a Hobbitot, A Gyűrű keresését, az Elveszett mesék könyvét, a Fa és levél cimű írást, és most a Return of the Shadow-t olvasom. Detto, semmit nem jegyeztem meg, de mindenből rémlik valami. A könyvben és a filmben is Boromir a kedvencem. De imádom a hobbitokat, Legolast, Gandalfot, Éowynt és Éomert, és helyenként Gollamot is. <br> Egyébként ír steppelek, szeretem a Forma1-et és jelenleg finnül próbálok megtanulni.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35157 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
kivétel erősíti a szabályt :) <br> különben is azt írtam, hogy ÁLTALÁBAN, de lehet hogy oda kellett volna tennem: ÉS A FŐNEVEK ESETÉBEN...<br> <br> :) <br> <br> Na jó, ne offoljunk...<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35156 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
kivéve: mély :-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35155 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
még off:<br> <br> a jé-re végződő magyar többzótagos szavakban LY van:<br> <br> homály<br> uszály<br> hodály<br> muskotály<br> király<br> mordály<br> erdély (= erdő-elve)<br> meredély<br> sirály<br> bokály<br> stb.<br> <br> Az egy szótagos, jé-re végződő magyar szavakban viszont általában J:<br> <br> máj<br> háj<br> báj<br> kéj<br> új<br> szíj<br> baj<br> faj<br> fej<br> díj<br> száj<br> stb.<br> <br> Tök érdekes ez a nyelv :) <br> <br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35154 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
off: <br> Deagol: <br> a ''muszáj'' pontos J.<br> ellenben az ''uszály'' LY.<br> <br> :) <br> <br> magyarázat:<br> a ''muszáj'' az átvett német ''Muss sein'' kifejezésből alakult ki (mussz zájn). Ilyenekben nem írunk LY-t.<br> <br> on.<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35153 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ide muszály ( j? ) nekem is írnom...<br> Szóval: Már több mint 14 éves vagyok (de mindig megengedem magamnak azt a kegyes hazugságot, hogy 15...), és 9edikes a kecskeméti refiben.Lány vagyok és Anna a nevem.Ez az 1ik büszkeségem, mert nemestündéül azt jelenti hogy ajándék - ezt Olórintól tudom...Nem tudom mennyire vagyok Ajándék a környezetemben élők számára - én néha szörnyen kibírhatatlannak érzem magam. :( De lehet hogy ez csak a szokásos kisebbrendűségi érzésem - ki tudja...<br> 175 cm vagyok, és elég vékony, bár őrült pillanataimban fogyókúrázni kezdek, mert rájövök, hogy 2 egész centivel szélesebb a derekam, mint Claudia Schifferé, aztán abbahagyom. Mit kezdjek 60 centis derékkal?<br> 1ébként szerintem kósza vagyok. A barátnőim szerint tünde, de nem vagyok olyan légies. Meg nem is illik az 1éniségemhez...<br> Szeretem az erdőt és mindent ami él és mozog. Imádom a lovakat és a kutyákat de sajnos lovagolni nem tudok.<br> +állapíthatatlan színű szürkés szemem van és barna hajam, amit azért vágattam le, hogy ne legyen babapofim, de nem egészen jött össze a dolog...<br> ÉÉÉÉÉs, sajnos nem hegyes a fülem....<br> Na jó, ennyi magamról, így is én írtam a legtöbbet...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35151 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Olórin: Olvasd el a 22:36-os bejegyzést! És az elotte lévo méltatlankodásokat.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35150 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Brisa:<br> <br> ööö... ez most minek is másolódott be ide?<br> <br> ''Best of Brisa''?<br> <br> :) <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35148 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Dae-elena <br> Csövi! Jómagam Dae-elena vagyok, amit a szilmarilok hátuljában levő tündenévszótárból raktam össze, az én fordításomban csillagárnyékot jelent. :) 18-dik évemet taposom, szerelmeim közt van Leonardo a tini nindzsákból, Simba, az oroszlánkirály, Thade a majmok bolygójából, Phoebus a notre dame-i toronyőrből, Horkay Péter a Sacra Coronából, Sandokan, Szent László, de most megtértem,rátaláltam egyetlen igaz szerelmemre: <br> Legolas, édesem!:))))<br> <br> Dínchamion <br> Én se maradjak ki a sorból...<br> Húsz éves leszek, fiú vagyok, emellett fanatikus Legolas-rajongó (RULEZ!). Jelenleg egy nyolcosztályos gimi végzőse, jövőre a PTE-BTK angol-filozófia szakos hallgatója leszek, ha minden jól megy. Imádom a kelta kultúrát, a fantasyt (csatlakozom a Drizzt-rajongókhoz), bár az én kedvencem inkább Raymond E. Feist. Hat éve szerepjátékozom, ill. most már csak elvétve. Tolkient közvetlenül hét, átvitt értelemben tizenkilenc-húsz éve ismerem és rajongom... Főleg (mint mindig) a filozófiai és nyelvészeti része érdekel, de amúgy mindennel szívesen foglalkozom. REKLÁM: én indítottam a 'Csináljunk filmet!' topicot, ahol szeretnénk egy 'rajongói' fimet összehozni. De nem offolok, akit érdekel, uzsgyi!<br> Namárie!<br> <br> Elanor <br> Tehát Elanor vagyok (amúgy meg Panka), sokban hasonlítok a hobbitokra (szeretek enni, szeretem a kényelmet), de a tündékre is (reménytelen álmodozó vagyok, szeretem a művészetet). Imádom a Forma 1-et, és persze A Gyűrűk Urát. 16 éves vagyok, párhuzamosan élek Szentendrén és Középföldén. <br> <br> Eol<br> Na ide én is beírkálom magam, habár nem vagyok egy termékeny fórumoló típus, de az irc chaten mindig ott vagyok :) <br> Igazi nevem Vespertinus az éjbenjáró. Mi világunkban többnyire a Vénusz bolygót vagyis az esthajnalcsillagot illetik ezzel a névvel, valamint a halálmadarat a Kuvik-ot. Mikor Középföldén rovom a csillagfényes éjszakákat, Eol néven szólítnak meg a halandók. Márha van lehetőségük rá. Valamint kifejezetten kedvelem a törpöket. :D <br> Evilági adataim még: 25 éves vagyok, műegyetemen végeztem. Kedvencem Tolkienen kívül a dragonlance krónikák, SW, Ursula K. Leguin, valamint a Vampire történetek korlátlan mennyiségben, stb. Hobbim a harcművészet.<br> Egy gyűrű mind fölött...<br> Egy mester és egy tanítvány. - Sith power forevah :) <br> <br> ÉSzAH<br> Én ÉSzAH vagyok, lány, 26 éves, pesti lakos, 162 magas, hajam sötét vörös, szemem kék(féleség), harmadéves egyetemista vagyok, egyiptológiát és asszíriológiát tanulok. <br> A GYU-rajongók körében még egészen új hajtás vagyok, csak pár hónapja olvastam először a Művet, de azonnal megragadott. Azóta már olvastam a Babót, és Szilmarillokat is, valamint részben a Gyűrű keresését. Kedvenc karakterem Legolas, Glorfindel és Buga a póni, valamint Szauron és Feanor is. (Bizony!)<br> Január óta vagyok itt a fórumon, általában a Legolas, valamint a Szilmarilok, a Tolkien Café, és a Ki jön nyugatra? rovatokban találkozhattok velem. <br> Tolkienen kívül a kedvenc íróim R.A. Salvatore (Drizzt-fanatikus vagyok), Anne Rice, Isaac Asimov. Hobbim a szakmám: Egyiptom és az ókori Közel-kelet minden mennyiségben. <br> Egy kedves barátommal együtt egy egyiptológiai témájú honlapot szerkesztünk. Ha érdekel: <br> www.kemet.hu <br> <br> Fiona <br> Ha már én is betértem ide én is bemutatkozom:<br> Én Fiona nevet kaptam Középföldén ( de itt a halandoknál Tündét).<br> Hosszu, világosbarna hajam van és zöld szemem e mellé még 172cm.14 leszek április 26-ikán és jelenleg a 7. osztályt gyurom Győrben.Itt egy korusban is benne vagyok mint szolista.Nem valami jo kiruccanás de azert lemehetek majd az alagsorba kornyikálni.Jelenleg a gyengébbik nemet képviselem.Kedvenc szereplőm, Boromir és Szarumán de csak a filmben.<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35149 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Brisa<br> Sziasztok! <br> Arra gondoltam, hogy egy kicsit tudjunk meg egymásról is valamit. Itt persze nem a személyiségi jogok megsértésére felhasználható adatok közzétételét értem a valami alatt. Sokkal inkább egy Tolkien-stílusú leírást lehetne adni önmagunkról (bocs, fáradt vagyok már, ezért nem tudok magyarul fogalmazni). Csakhogy legyen valami képünk arról, akivel dumcsizunk. Az esetleges személyes találkozásokat is megkönnyítheti némi elozetes infó.<br> Mit szóltok hozzá? Én kezdem. Remélem sokan követtek majd.<br> <br> Áfonya<br> Na ebből én sem maradhatok ki! :D <br> Én egy kék színű, kissé kesernyés erdőket kedvelő bogyó vagyok, és remek szörp alapanyag! :D DD (Jól van, rossz poén volt.)<br> Előző életemben valószínűleg druida papnő voltam, de fénykardot is ragadok ha kell, és nem félek a Sithektől! (szia, Petyus!) ;PP<br> Egyébként Líviának hívnak, 20 éves leszek nemsokára, főleg a Livre hallgatok (de nem a Tylerre!), Fehérváron élem napjaim. Ezúttal is üdv minden fehérvárinak!<br> Én is hobbit-tünde-kósza keveréknek tartom magam, bennem is, mint ahogy szerintem minden emberben, megvan az életöröm és optimizmus (hobbitok), a szépség szeretete (tündék) és a nyugtalanság, a mindig új dologra vágyás (kószák).<br> Javíthatatlan álmodozó vagyok, imádom a hobbitokat, másik nagy kedvencem Aragorn (utána meg mindenki más), szeretnék úgy rajzolni mint Alan Lee, úgy írni mint Tolkien, és úgy fordítani, mint Göncz Árpád.<br> (Ja, és kedvelem az eperillatú habfürdőt, meg Frodót is, de Samutól félek!) :D DDD<br> Juj, hosszú lettem, de ne bántsatok! :) )<br> <br> aieless <br> HÁ! Ez nekem való topic. Ugyanis mindenekel?tt aztat kell tudni rólam, hogy a magamról beszélés a hobbim:))<br> 15 leszek, 9. nyolcosztályosba járok Érden, 155 cm vagyok ami jó! Szeretek kicsi lenni. Ja lány vagyok. Amúgy 46 kiló. Frizurám barna és nagyon debil - már a fodrász is frászt kap, ha elmondom, milyet szeretnék:))<br> Imádok olvasni (kedvenceim LotR után: Ragyogás - Stephen King, Alapítvány - Asimov és D?ne - Frank Herbert), internetezni, mozizni - csupa kultúrdolgot:))). Szeretem a japán kultúrát - a mangákat, animéket).<br> Karácsonyi szünetben olvastam a GyU-t (életem rekordja: 1500 oldal 4 nap alatt - persze muszáj mindig emlegetnem:))). Nagyon-nagyon kedvencem Aragorn:)))<br> Egyébként hajlok az egoizmusra (DE VAN RÁ OKOM!!!:))).... Szeretek énekelni - még az utcán is képes vagyok -, baromkodni a barátn?kkel, órákat telefonálni ilyeneket.<br> Viszont nem szeretek haragba' lenni még a bunkókkal sem:)), vagy megsérteni valakit ok nélkül. Okkal igen:)))<br> De amint látjátok, mindenekfelett magamról szeretek beszélni.<br> <br> Aragorn <br> Ha már mindenki beirt,akkor én is. :-) <br> Aragorn vagyok,de a hétköznapokaban csak Tibi.<br> 183cm,és Olórin apó után talán én következem a 28 évemmel.<br> Szeretem a filmeket,zenéket.<br> Kedvencem minden GYU karakter. :-) <br> Kiskunhalasi lakos.Egyébként barna haj, barna szem,és szemüvegem is van:-)a sok éjszakai kószálás megviselte a szemem. :-) <br> Ja és szeretek beszélgetni:-)<br> <br> Arwen <br> Helloka!<br> Ha már itt vagyok én is bemutatkozom:<br> Arwen vagyok, kósza és tünde is vagyok egyszerre, az lenne a legjobb, ha Arwen és Aragorn lánya lehetnék, de sajna ez nem így van.<br> Fehérvári halandóként a Viktória nevet viselem, de a lelkem Középföldén vándorol. <br> 13 éves vagyok<br> Én 164 cm vagyok.<br> <br> arwen <br> Én is arwen vagyok,17 éves,igazi nevem Klaudia.Budapesten lakom és 11.-es vagyok egy 6 osztályos gimiben.Szintén álomvilágban élek,egész nap Középföldén vagyok kedves tünde és hobbit barátaimmal.Imádom a Gyűrűk urát,kedvenceim közé tartozik Aragorn,Boromir,Legolas és Frodo.És persze Gandalf:)<br> <br> Brisa:<br> Szóval Apu lánya Brisa vagyok. (ez természetesen nem a becsületes nevem, mondjuk úgy, hogy a Középföldén hínak így.) 22 éve jöttem világra. A szüleim emberek, így nem csörgedezik tünde-vér az ereimben. Ez persze a külsomön is meglátszik (nem mintha egy orkra hasonlítanék, de nem is egy tündére). Vérvonalamat Faramirig és Éowynig tudom visszavezetni. :D Sok bölcsességet tanulok jelenleg is a pszichológia tudományából. A jövoben az embernép ifjabb nemzedékének szeretnék segíteni ügyes-bajos dolgaiban (valahogy úgy, ahogy a kószák és Gandalf vigyázta a Megye népét). Amúgy egy kicsiny ország fovárosában élek a családommal. Hát talán ennyi elég is lesz. Most ti jöttök. :) <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35146 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Olórin <br> Ja és akkor én is bemutatkozom, ha már itt tartunk:<br> Olórin vagyok, és a névadómra annyiban hasonlítok, hogy én is a Bölcsességet, a Reményt és a Derűt tartom szem előtt :) <br> A többség szemével nézve nagyon idős vagyok :) ... 36 év szép kor, s már a 37. felé ballagok. Nem mintha érdekelne :) <br> Külsőre: <br> 180 centimmel bizony csak alulról nézek fel Gandalfra, sötétbarna szemeim pillantását könnyed szemüveg tereli. Hajam szintén sötétbarna és rövid. Bajszom és szakállam fekete lenne, ha hordanék ilyesmit :) Ha leülök, a szék 82 kiló alatt reccsen meg.<br> Itt a Fórumon a NYELVEK ÉS ÍRÁSOK, valamint a SZILMARILLOK topicok táján szoktam ólálkodni.<br> Most már mindent tudtok :) <br> Üdv<br> Olórin<br> <br> Petyus <br> Sziasztok! 22 leszek május 16. előtt 4 nappal, jogot tanulok, ha minden jól megy jövőre már hívhattok Dokinak. :) <br> Kék szemem és fekete hajam van (rövid, szóval nem vagyok Aragorn), szemem mint a sasé, orrom, mint a rókáé! <br> Itt csak inkognitóban vagyok, valójában Uramat, Lord Sidious-t szolgálom minden szabadidőben, és csúnyán vicsorgok minden Jedi-lovagra!<br> Kedvenc GyU szereplőim Samu, Gollam, és Eomer! :) <br> <br> Rayan <br> OK, akkor jövök én is :) <br> Rayan vagyok, 18 éves, gimnazista. 158 cm-mel én sem vagyok épp tünde vagy dúnadán. Valószínűleg biológus lesz belőlem, titkos álmom a holywoodi filmiparhoz kötődik. Szerepeltem már színpadon eleget. :) Jelenleg kórista vagyok, meg tanulmányi ösztöndíjas. Érdekel a nyelvészet, de nem annyira :) )))<br> Mit írjak még...Ja, >>-(Ą)->> Legolas forever >>-(Ą)->> :) ))))<br> <br> Robin <br> Szóval,én is bemutatkoznék..<br> Robin vagyok,halandó nevem pedig Flóra,azt hiszem egy hobbit és egy kósza keveréke vagyok:) Ugyanúgy szeretek lustálkodni,mint amenyire ''kószálni'' :) ).Imádom a Gyűrűk Urát(na,mekkora újdonság),kedvencem Boromir a könyvben is,filmben is.<br> ja,igen,és 14 éves,budapesti lány vagyok:))<br> <br> Sesy Oloorea:<br> Én lány vagyok, 13 és fél éves, és mit mondhatnék még?:) <br> Najo, akkor kicsit hosszabban:)<br> Az én igazi nevem Rita, de jobb szeretem a Sesy Oloorea-t.<br> 13 éves vagyok, 7.-be járok.<br> Szőkésbarna hajam, és barna szemem van. Imádom a GyU-t.<br> Kedvenceim: Frodó, Samu, Gollam és Faramir. <br> Imádom a hobbitokat, így legszivesebben a Megyében élnék:)<br> én 163 vagyok! dejo:)<br> <br> Silme <br> Én Silme vagyok, 18 éves. Budapesten élek. Hosszú sötét vörös hajam, és szürke szemem van. A Gyuruk Urának (mind a könyvnek, mind a filmnek) nagy rajongója vagyok!<br> <br> Thaurwathiwen <br> Na, én is bemutatkozom<br> Lány vagyok, 14 éves 8.-os vagyok egy 8osztályos gimiben. 164cm magas vagyok. Esztergomban lakom.<br> Imádom a mitológiát, az ősi vallásokat, történelmet, különösen Egyiptom és a kelta kultúra vonz.<br> Ezenkívül szeretem a fantasy könyveket (Forgotten Realms: R.A Salvatore-tól a Drizzt regényeket).<br> A GyU-t novemberben olvastam. Kedvence szereplőim: Legolas, Gandalf, Aragorn, Frodó és Gollam. Hajlamos vagyok álomvilágban élni (Középföldén).<br> <br> Yavanna <br> Na akkor én is írok valamit! Ez a második hozzászólásom ezen a fórumon, de nincs is jobb hely a kezdésre nem? Bár már régebben olvasgatok errefelé nem igen írtam. Szóval, mint vala, (khm-khm) azt hiszem itt mindenki felett állok! Na jó persze ez csak vicc, de azért próbálok egyre többet elsajátítani Tolkien világából! A szürke hétköznapokban jogot tanulok, Bp mellett élek, én is imádom a Star Warst, de a Gyuruk Ura mind felett! Ja, 21 múltam és (annak aki még nem olvasta volna a Szilmarilokat:)lány vagyok. <br> <br> zsóf <br> Mutatkozok befele:<br> Nnnya.Én 1 holnaptól(!!!) 14éves,rossz pillanataiban életunt LÁNY vagyok.Szőke,szemüveges,nemtúlsovány.8.-os és egyben 2.os gimis.Szeretek izééé...amihez éppen kedvem van.Mondjuk rajzolni NAGYON.Madárbarát-van 1=1hullámos papagájom.<br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35147 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Galadriel:<br> 16 éves vagyok, karácsonytájt tértem meg Tolkien világába(ne értsétek félre, nem haltam meg)BP mellett egy kisvárosban éldegélek,és egy 6osztályos gimi10 osztályát taposom, ha valakit más is érdekel, majd megirom<br> <br> Galadriel@13
Én lány vagyok, 13 éves, Kaposvárról, hetedik osztályos, kedvenc könyvem és filmem A gyűrűk ura.
(Amúgy tényleg nem szerencsés új topicot nyitni, egyszer én is próbálkoztam, és letörölték!)

Gandalf
20 éves múltam, s egyetemre járok, kedvencem Tolkien, honlapom Völgyzugoly. A helyes link: Ez
Ja, és tényleg kicsinyek lehettek hozzám képest, mivel 200 cm magas vagyok! ;-) )
A súlyomat inkább hagyjuk... elég legyen annyi, hogy nagyon sovány vagyok... no meg szemüveges, barna hajú, barna szemű.. asszem ezeket nem mondtam még. Töri-szakos vagyok a Károli-BTK-n. Másodéves.
Honlapom címét már beírtam, meg a többi infot is...

Lestat
Na jó, most rendesen bemutatom valómat:
Igazából lány vagyok, a férfi név ellenére. Történetesen Nóra, de aki nem Lestat-nak vagy az általam megszabott beceneveken hív, azt lehentelem. :o ) 13 éves 7. osztályos vagyok egy 8 osztályos gimiben. Ha lehet állatorvos, vagy ügyvéd leszek. Imádom a horrort, de csak a vámpírosat. Nevemet is innen kaptam. Nemrég olvastam a GyU-t, király meg minden. Kedvencem Galadriel, mert nice és hasonlít a fülünk!;o)

Lhunhrive
Akkor már én is beállok a sorba. Lhunhrive (a.k.a. Zsuzsi) vagyok Lórienből. Minden álmom Valinorba jutni. Azonban (eddig) sajnos be kell érnem Székesfehérvárral. 18 hosszú év áll mögöttem, és remélem még többezer előttem.
A fizikát pedig inkább ne szidjátok, mert olyan hosszú és unalmas érvelésbe kezdek eme tudomány csodáiról, hogy aztán futva menekültök. Azt még ideírom, hogy csak azért hódolok be ennek a tantárgynak, mert csillagász szeretnék lenni. Inkább úgy mondom: az leszek.
És a kedvenc: LEGOLAS MINDEN MENNYISÉGBEN!!!!!

Lostrys
Sziasztok! 14 éves vagyok, győri, 170 cm (szerintem nem tragédia), és szeretek olvasni, zenét hallgatni, kirándulni stb

Maya
Na ha már itt vagyok én is bemutatkozom! 16 éves vagyok és Január 28.-án jöttem a világra (pont mint Elijah!) négy tesóm van (nemsokára öt) ebből egy ikertesó és ezért elég sokat is szendvedek! Kinézetem: Hosszú szőke haj, kék szem (egész tündésern nézek ki)! Gyöngyösön lakom és 10.-es vagyok! Na kb ennyi! Jah és imádom a Gyűrűk Urát és megőrülök Elijah-ért!!!

Míriel
Ideje, hogy Én is bemutatkozzam:
Nevem Míriel s azon kívül, hogy nő vagyok, semmiben nem hasonlítok névadómra.
Nem szoktam csakúgy meghalni, nem vagyok tünde(igazából+sajna).
Kemény 156 cm vagyok, ELTE BTK magyarszakos, 2. éves. Nagyon szeretek ír szteppelni, heti 6,5 órát táncolok.
A kedvenc könyvem a Babó, s kedvenc szereplőm GYU-ban Pippin, filmben Legolas.

naughty
OK!
akkor én is bemutatkozom!!
Ildinek hívnak és Budapesten élek!!
imáádom Elijah-t!!!!
és szeretek itt dumálni a fórumon , mert más fanatikusokkal is találkozhatok!!
imádok filmeket nézni, és ha lehet filmkritikus leszek!!!
a kedvenc filmem (persze a GYU-N kímül) a Good Will Hunting és még sok más !!!!
hogy oszinte legyek nem gondoltam volna Sesy-rol, hogy csak 13 (ezt vedd bóknak Sesy!!)
jaja, én 16 éves vagyok, és most hallok eloször a tavaszi szüneti találkáról és én is szeretnék elmenni, és lécci valaki részletesebben tájékoztasson, hogy mikor és hol lesz!!!
én amúgy is hobbitnak érzem magam sokszor, mert csak 160 vagyok, de melletted akkor extrahobbit lennék!!
kitaláltam egy új szót!: extrahobbit :-) )

Nyulhopsz!
Helloka!
Nehogymá kimaradjak ebből a bemutatkozós dologból!
Nyulhopsz vagyok, egy woodista, civil nevem Tímea, de aki így hív, annak betöröm az orrát! Május 17-én leszek 14 éves, 7.-be járok egy nyolcosztályos gimiben. 163 cm magas vagyok, barna hajú és barnászöldesszürkés szemű.
Rokonlélek főleg a hobbitokkal vagyok.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35143 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nagy munkát vittem végbe. Összeszedtem és ABC-rendbe raktam az itt lévo bemutatkozásokat. Aki nem szerepel rajta, az vagy nem mutatkozott még be, vagy nem írt normális szöveget.<br> A bemutatkozások meg vannak vágva, pontosabban ki vannak egészítve a késobbi információkkal. (Bocsi a szerzoi jogok megsértéséért.)<br> Késobb az új emberkék szövegét is össze lehet szedni egy hasonló csokorba...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35142 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ha már mindenki beirt,akkor én is. :-) <br> Aragorn vagyok,de a hétköznapokaban csak Tibi.<br> 183cm,és Olórin apó után talán én következem a 28 évemmel.<br> Szeretem a filmeket,zenéket.<br> Kedvencem minden GYU karakter. :-) <br> Kiskunhalasi lakos.Egyébként barna haj, barna szem,és szemüvegem is van:-)a sok éjszakai kószálás megviselte a szemem. :-) <br> Ja és szeretek beszélgetni:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35136 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
<center><br> <a href=http://volgyzugoly.ini.hu/>Völgyzugoly - Az Utolsó Meghitt Otthon(lap)

Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35128 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nimfák.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35125 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Dejó, madaraim nekem is vannak!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35123 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Mutatkozok befele:<br> Nnnya.Én 1 holnaptól(!!!) 14éves,rossz pillanataiban életunt LÁNY vagyok.Szőke,szemüveges,nemtúlsovány.8.-os és egyben 2.os gimis.Szeretek izééé...amihez éppen kedvem van.Mondjuk rajzolni NAGYON.Madárbarát-van 1=1hullámos papagájom.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35122 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
A súlyomat inkább hagyjuk... elég legyen annyi, hogy nagyon sovány vagyok... no meg szemüveges, barna hajú, barna szemű.. asszem ezeket nem mondtam még. Töri-szakos vagyok a Károli-BTK-n. Másodéves.<br> Honlapom címét már beírtam, meg a többi infot is...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.312 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére