Bemutatkozások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35121 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
HÁ! Ez nekem való topic. Ugyanis mindenekel?tt aztat kell tudni rólam, hogy a magamról beszélés a hobbim:))<br> 15 leszek, 9. nyolcosztályosba járok Érden, 155 cm vagyok ami jó! Szeretek kicsi lenni. Ja lány vagyok. Amúgy 46 kiló. Frizurám barna és nagyon debil - már a fodrász is frászt kap, ha elmondom, milyet szeretnék:))<br> Imádok olvasni (kedvenceim LotR után: Ragyogás - Stephen King, Alapítvány - Asimov és D?ne - Frank Herbert), internetezni, mozizni - csupa kultúrdolgot:))). Szeretem a japán kultúrát - a mangákat, animéket).<br> Karácsonyi szünetben olvastam a GyU-t (életem rekordja: 1500 oldal 4 nap alatt - persze muszáj mindig emlegetnem:))). Nagyon-nagyon kedvencem Aragorn:)))<br> Egyébként hajlok az egoizmusra (DE VAN RÁ OKOM!!!:))).... Szeretek énekelni - még az utcán is képes vagyok -, baromkodni a barátn?kkel, órákat telefonálni ilyeneket.<br> Viszont nem szeretek haragba' lenni még a bunkókkal sem:)), vagy megsérteni valakit ok nélkül. Okkal igen:)))<br> De amint látjátok, mindenekfelett magamról szeretek beszélni.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35120 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én se maradjak ki a sorból...<br> <br> Húsz éves leszek, fiú vagyok, emellett fanatikus Legolas-rajongó (RULEZ!). Jelenleg egy nyolcosztályos gimi végzőse, jövőre a PTE-BTK angol-filozófia szakos hallgatója leszek, ha minden jól megy. Imádom a kelta kultúrát, a fantasyt (csatlakozom a Drizzt-rajongókhoz), bár az én kedvencem inkább Raymond E. Feist. Hat éve szerepjátékozom, ill. most már csak elvétve. Tolkient közvetlenül hét, átvitt értelemben tizenkilenc-húsz éve ismerem és rajongom... Főleg (mint mindig) a filozófiai és nyelvészeti része érdekel, de amúgy mindennel szívesen foglalkozom. REKLÁM: én indítottam a 'Csináljunk filmet!' topicot, ahol szeretnénk egy 'rajongói' fimet összehozni. De nem offolok, akit érdekel, uzsgyi!<br> <br> Namárie!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35119 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Na, én is bemutatkozom<br> Lány vagyok, 14 éves 8.-os vagyok egy 8osztályos gimiben. 164cm magas vagyok. Esztergomban lakom.<br> Imádom a mitológiát, az ősi vallásokat, történelmet, különösen Egyiptom és a kelta kultúra vonz.<br> Ezenkívül szeretem a fantasy könyveket (Forgotten Realms: R.A Salvatore-tól a Drizzt regényeket).<br> A GyU-t novemberben olvastam. Kedvence szereplőim: Legolas, Gandalf, Aragorn, Frodó és Gollam. Hajlamos vagyok álomvilágban élni (Középföldén).
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35118 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Na jó, most rendesen bemutatom valómat:<br> Igazából lány vagyok, a férfi név ellenére. Történetesen Nóra, de aki nem Lestat-nak vagy az általam megszabott beceneveken hív, azt lehentelem. :o ) 13 éves 7. osztályos vagyok egy 8 osztályos gimiben. Ha lehet állatorvos, vagy ügyvéd leszek. Imádom a horrort, de csak a vámpírosat. Nevemet is innen kaptam. Nemrég olvastam a GyU-t, király meg minden. Kedvencem Galadriel, mert nice és hasonlít a fülünk!;o)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35116 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Na ide én is beírkálom magam, habár nem vagyok egy termékeny fórumoló típus, de az irc chaten mindig ott vagyok :) <br> <br> Igazi nevem Vespertinus az éjbenjáró. Mi világunkban többnyire a Vénusz bolygót vagyis az esthajnalcsillagot illetik ezzel a névvel, valamint a halálmadarat a Kuvik-ot. Mikor Középföldén rovom a csillagfényes éjszakákat, Eol néven szólítnak meg a halandók. Márha van lehetőségük rá. Valamint kifejezetten kedvelem a törpöket. :D <br> <br> Evilági adataim még: 25 éves vagyok, műegyetemen végeztem. Kedvencem Tolkienen kívül a dragonlance krónikák, SW, Ursula K. Leguin, valamint a Vampire történetek korlátlan mennyiségben, stb. Hobbim a harcművészet.<br> <br> Egy gyűrű mind fölött...<br> Egy mester és egy tanítvány. - Sith power forevah :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35115 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Mielőtt bemutatkoznék:<br> Nagyon jó ötletnek tartom ezt a topikot, jó egy kicsit kibújni a nick-nevek, e-mail és IP címek személytelenségéből. Viszont szomorúan tapasztaltam, hogy ezt a rovatot is elég erősen szétcsettelté(te)k már (akinek nem inge az ugye nem csinál vele semmit, magára meg végképp nem veszi). Ne csináljátok már! Ide tényleg ISMERKEDNI járnánk, és lehet, hogy egyik társunkat azért nem fogjuk megismerni, mert a bejegyzése eltűnik két HELLÓ meg három poén között. Kérek mindenkit, hogy tiszteljük meg azzal EGYMÁST, hogy tisztán tartjuk ezt a topikot. <br> <br> Tehát ... <br> Én ÉSzAH vagyok, lány, 26 éves, pesti lakos, 162 magas, hajam sötét vörös, szemem kék(féleség), harmadéves egyetemista vagyok, egyiptológiát és asszíriológiát tanulok. <br> A GYU-rajongók körében még egészen új hajtás vagyok, csak pár hónapja olvastam először a Művet, de azonnal megragadott. Azóta már olvastam a Babót, és Szilmarillokat is, valamint részben a Gyűrű keresését. Kedvenc karakterem Legolas, Glorfindel és Buga a póni, valamint Szauron és Feanor is. (Bizony!)<br> Január óta vagyok itt a fórumon, általában a Legolas, valamint a Szilmarilok, a Tolkien Café, és a Ki jön nyugatra? rovatokban találkozhattok velem. <br> Tolkienen kívül a kedvenc íróim R.A. Salvatore (Drizzt-fanatikus vagyok), Anne Rice, Isaac Asimov. Hobbim a szakmám: Egyiptom és az ókori Közel-kelet minden mennyiségben. <br> Egy kedves barátommal együtt egy egyiptológiai témájú honlapot szerkesztünk. Ha érdekel: <br> <br> www.kemet.hu <br> <br> vagy <br> <br> <a href=http://www.kemet.hu/> KEMET = Az ókori Egyiptom


Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35114 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Yavanna: Szeged<br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35113 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Na akkor én is írok valamit! Ez a második hozzászólásom ezen a fórumon, de nincs is jobb hely a kezdésre nem? Bár már régebben olvasgatok errefelé nem igen írtam. Szóval, mint vala, (khm-khm) azt hiszem itt mindenki felett állok! Na jó persze ez csak vicc, de azért próbálok egyre többet elsajátítani Tolkien világából! A szürke hétköznapokban jogot tanulok, Bp mellett élek, én is imádom a Star Warst, de a Gyuruk Ura mind felett! Ja, 21 múltam és (annak aki még nem olvasta volna a Szilmarilokat:)lány vagyok. Petyus: jogi kar? melyik?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35112 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Brisa:tőlem kaptad a Faramir<br> kép helyét, Anna néven.<br> Csak hogy tudd:nem az az Anna<br> vagyok, akit máshol is láthatsz<br> (valószínűleg, mert nem túl sok <br> üzenetet írtam a fórumokba (talán<br> 3-at ezzel együtt azt hiszem))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35111 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Helloka!<br> Nehogymá kimaradjak ebből a bemutatkozós dologból!<br> Nyulhopsz vagyok, egy woodista, civil nevem Tímea, de aki így hív, annak betöröm az orrát! Május 17-én leszek 14 éves, 7.-be járok egy nyolcosztályos gimiben. 163 cm magas vagyok, barna hajú és barnászöldesszürkés szemű. <br> Rokonlélek főleg a hobbitokkal vagyok.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35110 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én Darth MAul vagyok álnéven, sajna nekem nem lehet alattvalóm, de ha lehetne, szívesen látnálak benneteket!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35109 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Rayan: Én is csodálkoztam, hogy egy fiú Legolasért rajongana. De hát a neved... olyan fiús.<br> Bocsi!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35108 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Brisa, hogy kérdezhetsz ilyeneket?? Hát persze, hogy nem :) ))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35107 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Olórin: igazad van, erről megfeledkeztem, bár az akkor is gyanús, hogy az az üzenet, amit Te 21:28-kor írtál, hozzám 21:35-kor jut el... :-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35105 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Rayan: Fiú vagy?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35106 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nekem is van kötődésem a színészethez, ha erre gondoltál, és Aragorn után Legolas a második kedvencem.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35104 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
OK, akkor jövök én is :) <br> <br> Rayan vagyok, 18 éves, gimnazista. 158 cm-mel én sem vagyok épp tünde vagy dúnadán. Valószínűleg biológus lesz belőlem, titkos álmom a holywoodi filmiparhoz kötődik. Szerepeltem már színpadon eleget. :) Jelenleg kórista vagyok, meg tanulmányi ösztöndíjas. Érdekel a nyelvészet, de nem annyira :) )))<br> Mit írjak még...Ja, >>-(Ą)->> Legolas forever >>-(Ą)->> :) ))))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35103 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok! 14 éves vagyok, győri, 170 cm (szerintem nem tragédia), és szeretek olvasni, zenét hallgatni, kirándulni stb.<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35101 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Gandalf: nem kell semmilyen méret, csak egy képecske csak nekem:-))<br> Brisa:na akkor ezt hallgasd meg:<br> 14 vagyok és 172 centi.A büdös franc vinné el.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35100 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Na ebből én sem maradhatok ki! :D <br> Én egy kék színű, kissé kesernyés erdőket kedvelő bogyó vagyok, és remek szörp alapanyag! :D DD (Jól van, rossz poén volt.)<br> <br> Előző életemben valószínűleg druida papnő voltam, de fénykardot is ragadok ha kell, és nem félek a Sithektől! (szia, Petyus!) ;PP<br> <br> Egyébként Líviának hívnak, 20 éves leszek nemsokára, főleg a Livre hallgatok (de nem a Tylerre!), Fehérváron élem napjaim. Ezúttal is üdv minden fehérvárinak!<br> <br> Én is hobbit-tünde-kósza keveréknek tartom magam, bennem is, mint ahogy szerintem minden emberben, megvan az életöröm és optimizmus (hobbitok), a szépség szeretete (tündék) és a nyugtalanság, a mindig új dologra vágyás (kószák).<br> Javíthatatlan álmodozó vagyok, imádom a hobbitokat, másik nagy kedvencem Aragorn (utána meg mindenki más), szeretnék úgy rajzolni mint Alan Lee, úgy írni mint Tolkien, és úgy fordítani, mint Göncz Árpád.<br> (Ja, és kedvelem az eperillatú habfürdőt, meg Frodót is, de Samutól félek!) :D DDD<br> <br> Juj, hosszú lettem, de ne bántsatok! :) )<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35099 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Csövi! Jómagam Dae-elena vagyok, amit a szilmarilok hátuljában levő tündenévszótárból raktam össze, az én fordításomban csillagárnyékot jelent. :) 18-dik évemet taposom, szerelmeim közt van Leonardo a tini nindzsákból, Simba, az oroszlánkirály, Thade a majmok bolygójából, Phoebus a notre dame-i toronyőrből, Horkay Péter a Sacra Coronából, Sandokan, Szent László, de most megtértem,rátaláltam egyetlen igaz szerelmemre: <br> Legolas, édesem!:))))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35098 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Gandalf: Nagyon érdeklodnek utánad. Légyszi add meg a mell- és derékboségedet is. :) <br> Olórin: Logikus érveléseddel kiérdemelted a Fórum Véne nevet! Gratulálok hozzá! :D Amúgy van családod (mármint feleség és sok-sok kis-hobbit)?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35097 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Brisa:<br> <br> :) ) nahiszen! :) <br> <br> Most én vagyok itt a Vén?<br> Pedig nem is Beor vagyok... Bár Olórin idősebb az egész társaságnál, hozzá képest Elrond is csak gyerkőc... :) <br> <br> Gandalf vajon hány kiló?<br> 2 méteres magassághoz besaccolok legalább 95-105 kilót...<br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35096 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ideje, hogy Én is bemutatkozzam:<br> Nevem Míriel s azon kívül, hogy nő vagyok, semmiben nem hasonlítok névadómra.<br> Nem szoktam csakúgy meghalni, nem vagyok tünde(igazából+sajna).<br> Kemény 156 cm vagyok, ELTE BTK magyarszakos, 2. éves. Nagyon szeretek ír szteppelni, heti 6,5 órát táncolok.<br> A kedvenc könyvem a Babó, s kedvenc szereplőm GYU-ban Pippin, filmben Legolas.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35095 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Olórin: Örülök, hogy írtál. Kezdtem már nagyon vénnek érezni magam.<br> Naughty: Azért az a 160 cm nem kevés. Foleg nem 16 évesen. Én 6 centivel vagyok magasabb nálad, és 6 évvel idosebb. Aki piszkál téged ezért, valószínuleg nem teljesen komplett. :) Üzenem neki, hogy az orrát közelítse egy kicsit a földfelé, az agyát meg a könyvek felé. :D
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35094 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én is fiú vagyok.<br> A botom, a botom... hova is tettem?... ;-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35093 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
(jaj, azt elfelejtettem írni, hogy fiú vagyok... bácsi... apó... :) )<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35092 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
én 154 centi vagyok :) ) tök jó kicsinek lenni! igaz, hogy néha majd kitörik a nyakam (mint pl. tegnap, mikor fölnéztem Gandalfra :) ) meg gáz, amikor nem tudok kapaszkodni a buszon... de én szeretek kicsinek lenni és remélem már nem is fogok nőni :) )<br> 'hobbit'ok rulez!! :) )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35091 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ja és akkor én is bemutatkozom, ha már itt tartunk:<br> <br> Olórin vagyok, és a névadómra annyiban hasonlítok, hogy én is a Bölcsességet, a Reményt és a Derűt tartom szem előtt :) <br> <br> A többség szemével nézve nagyon idős vagyok :) ... 36 év szép kor, s már a 37. felé ballagok. Nem mintha érdekelne :) <br> <br> Külsőre: <br> 180 centimmel bizony csak alulról nézek fel Gandalfra, sötétbarna szemeim pillantását könnyed szemüveg tereli. Hajam szintén sötétbarna és rövid. Bajszom és szakállam fekete lenne, ha hordanék ilyesmit :) Ha leülök, a szék 82 kiló alatt reccsen meg.<br> <br> Itt a Fórumon a NYELVEK ÉS ÍRÁSOK, valamint a SZILMARILLOK topicok táján szoktam ólálkodni.<br> <br> Most már mindent tudtok :) <br> <br> Üdv<br> Olórin<br> <br> <br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #35087 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én 164 cm vagyok.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére