Farsang 2008

Több
16 éve 7 hónapja #354724 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Esgal: Ugye ez nem kötelező? A táborok során sikerült ezt a fajta játékot teljesen megutálnom (úgy kb a sötétben szaladgálós verzió környékén végleg).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354720 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Egy kis összefoglaló a keretjátékról, annak, akit ez is érdekel

A keretjáték része az ún. Vörös Halál játék. Jellegében a pár táborral ezelőtti szilmarilos játékhoz lehetne hasonlítani.

A Vörös Halál járkál a bálozók közt, és "fertőzi" az embereket. Ez a gyakorlatban úgy képzelendő el, hogy a VH négyszemközt megmutat egy kis, tenyérben is elférő vörös maszkot áldozatának, aki ezt megpillantva "haldokolni" kezd. Fél órája van, hogy rátaláljon a Király Gyógyító Kezére, aki egy fehér maszk felmutatásával meggyógyíthatja az illetőt. Ha nem teszi, vagy nem találták meg, az áldozat automatikusan "halottá" nyilváníttatik, ez azt jelenti, hogy nem indulhat a királyválasztáson. A VH és a KGyK inkognitóban lesz.

A fentiek adminisztrálva lesznek, azaz ha a VH elkap valakit, felírja magának, hogy ki volt az, és mikor történt az eset. A KGyK ugyanígy jár el mindazzal, akit meggyógyított. Ez alapján a királyválasztás előtt tudjuk összesíteni, az áldozatok közül kiknek sikerült idejében elkapni a KGyKt, és kinek nem.

Ám érdemes odafigyelni, ugyanis egyes imposztorok a fenti személyek babérjaira törekszenek; legyetek hát résen, ha túl akarjátok élni az éjszakát...

Nem etikus egymás szórakozását elrontani az azonnali leleplezéssel, erre a királyválasztó próbák előtt fog sor kerülni. Ekkor lehetőség lesz gyanakodni, és ha jól tippeled, ki tizedeli a jó népet, az pontot ér.
Ennek kapcsán a királyválasztó próbákról: idén nem kiesős rendszerben lesznek a próbák, mint eddig, hanem a próbák során pontokat gyűjthettek, ezeket összesítve derül ki a végén a király személye.

Van-e kérdés?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354703 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Namarie írta: Orsie: tavaly még volt egy nagy probléma a büfével kapcsolatban: valamiféle árlistaszerűség ???? volt, de jól elrejtve, és az állapota alapján nem épp az aktualitást tükrözte. Ha lehet, idén jól látható helyre legyen kitéve a dolog!

pontosan ezt írtam, hogy mivel tavaly nem volt árlista, az est folyamán egyre drágábbak voltak az italok, idén szerzünk árlistát és kitesszük (természetesen jól látható helyre), hogy ilyesmi ne fordulhasson elő még egyszer.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354678 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Orsie: tavaly még volt egy nagy probléma a büfével kapcsolatban: valamiféle árlistaszerűség ???? volt, de jól elrejtve, és az állapota alapján nem épp az aktualitást tükrözte. Ha lehet, idén jól látható helyre legyen kitéve a dolog!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354667 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Összefoglaló a Farsangról:

Időpont: 2008 Február 16
Helyszín: Budakalászi Faluház. weboldal: web.axelero.hu/ulaf/kezdo.html
Térkép: web.axelero.hu/ulaf/nyitvatart.html
Keretjáték leírás: www.tolkien.hu/view.php?m=115&c=1&a=2384
Öltözék: alkalmi, elegáns viselet, vagy jelmez. Kérem senki se jöjjön farmerban és ne öltözzetek sorozatgyilkosnak (aki ugyebár úgy néz ki, mint egy hétköznapi ember..)

Éjszakai BKV, illetve HÉV menetredet ki fogunk tenni, hogy az éjjel távozóknak segítségére legyünk, részletesebb információk: www.bkv.hu

Program:
19:00 Kapunyitás
20:00-21:00 Műsor
21:00 Mathom és Gandalf díjak átadása (már lezárult a szavazás, ma már kérlek ne szavazzatok)
21:15 nyitótánc, keringők, illetve párhuzamosan zajlik a farsangi keretjáték
22:00 Jelmezverseny és tombolasorsolás
23:00 Királyválasztás próbatételei, majd a válaszás maga
24:00-04 diszkó, tánc

a diszkóban többféle blokk lesz, a klasszikustól az rockon át a retro-ig és suttyódiszkóig.
a rendezvény vége hajnali 4 óra. aki eddig marad, azt megkérjük, hogy segítsen rendet rakni, mert hajnali 5-kor a szerződés értelmében a Faluházat tisztán vissza kell adnunk.

Kaszinó, mint olyan, nem lesz, pókerezni lehet, kártya illetve asztal lesz, másra előzetesen nem merült fel igény. aki szeretne blackjacket vagy mást, az legyen kedves gondoskodjon a kellékekről és a lebonyolításról.

Maszk viselése nem kötelező, de feldobja a hangulatot, ha felveszed.
Tombola is lesz, 50 Ft-os áron lehet hozzájutni, meglepetésnyereményért :)

Jegyárak:
Alapjegy elővételben: 800 Ft,
pártolóknak és szervezőknek: 760 Ft,
MTT-tagoknak: 680 Ft,
helyszínen: 970 Ft.

még lesz egy jegyelővételi lehetőség csütörtökön 18:00-20:00 között, helyszín: Battyhány Alapítvány, Eötvös u. 24. Az Oktogon mellett van, a körúttal párhuzamos utca, ha mondjuk a Nyugati felé nézel, akkor a jobb oldalon. Van egy csengő a kapuban, jókora réztáblával, nem lehet eltéveszteni.
Ugyanitt és ugyanekkor hallgatjuk meg a fellépni szándékozókat is.

Étel és ital:
az étel egy részéről a szervezők gondoskodnak a jegyek árából (saláták, szendvicsek, sütemények), illetve a bálozókat is megkérjük, hogy járuljanak hozzá a gasztronómiai élvezetekhez süteménnyel vagy legalább némi sós rágcsálnivalóval (ezt a legkönnyebb beszerezni és szállítani.) aki végképp nem tud hozni ételt, annak plusz 300 Forintot szükséges fizetnie hozzájárulásként.
Italt a helyszínen biztosítanak, tehát kérem senki ne hozzon innivalót, tavaly sem volt megengedett. ez volt a feltétele, hogy az ételt olcsón szerezhessük be, hogy az italt a helyszínen kell venni. lesz üdítő és alkohol is. a kiskorúak alkoholfogyasztását nem támogatjuk, és a túlzott alkoholfogyasztást sem, reméljük mindenki józan belátása szerint és kulturáltan fog szórakozni 8) mivel tavaly problémák voltak az italárakkal (az este folyamán egyre emelkedni látszottak az árak) ezt kivédendő idén beszerzünk egy árlistát, hogy ilyesmi még egyszer ne fordulhasson elő.

várunk mindenkit szeretettel!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354666 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Oh, értem, azért köszönöm, kár, hogy lezárult, de akkor mindegy. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354656 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Attila írta:

Orsie / Fraktál írta: szeretnélek titeket megkérni, hogy maradjuk a topic témájánál, ami a Farsang, mint rendezvény, és az ezzel kapcsolatos tudnivalók, kérlek a ruházkodással kapcsolatos dolgokat a jövőben privátban vagy egyéb csatornán beszéljétek meg. (tudom, és megértem, hogy fontos, hogy ki mit vegyen fel, de kérlek ne itt.)

még ma igyekszem beírni a Farsang programját is, időpontokkal, addig türelmet kérek.

ezen kívül köszönjük mindenkinek a szavazatokat a Mathom és Gandalf díjakra, a szavazás a tegnapi nappal lezárult, megvannak a nyertesek, tehát ma már kérlek ne szavazzatok.

Gandalf-díjra is lezárult a szavazás? :roll: Úgy tudtam, hogy csak a Mathom-díjnak járt le a szavazása, azért, mert most volt elnökségi. De javítsatok ki a tévedek. :roll: :oops:

Attila, a Gandalf díjról mi, azaz a szervezők döntünk, természetesen a leadott voksok és még pár egyéb szempont alapján. sajnos kevesen szavaztak, pedig sokszor beírtuk/kértük, és mivel tegnap a Mathom díj is eldőlt az elnökségin, a Gandalf díjas szavazás állása is egyértelmű volt, nincs értelme tovább várni. még ha most szavaznál, az se változtatna az eredményen. a díjakat pedig el kell készíteni és arra is kell még idő.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354651 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Orsie / Fraktál írta: szeretnélek titeket megkérni, hogy maradjuk a topic témájánál, ami a Farsang, mint rendezvény, és az ezzel kapcsolatos tudnivalók, kérlek a ruházkodással kapcsolatos dolgokat a jövőben privátban vagy egyéb csatornán beszéljétek meg. (tudom, és megértem, hogy fontos, hogy ki mit vegyen fel, de kérlek ne itt.)

még ma igyekszem beírni a Farsang programját is, időpontokkal, addig türelmet kérek.

ezen kívül köszönjük mindenkinek a szavazatokat a Mathom és Gandalf díjakra, a szavazás a tegnapi nappal lezárult, megvannak a nyertesek, tehát ma már kérlek ne szavazzatok.

Gandalf-díjra is lezárult a szavazás? :roll: Úgy tudtam, hogy csak a Mathom-díjnak járt le a szavazása, azért, mert most volt elnökségi. De javítsatok ki a tévedek. :roll: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354638 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2008
szeretnélek titeket megkérni, hogy maradjuk a topic témájánál, ami a Farsang, mint rendezvény, és az ezzel kapcsolatos tudnivalók, kérlek a ruházkodással kapcsolatos dolgokat a jövőben privátban vagy egyéb csatornán beszéljétek meg. (tudom, és megértem, hogy fontos, hogy ki mit vegyen fel, de kérlek ne itt.)

még ma igyekszem beírni a Farsang programját is, időpontokkal, addig türelmet kérek.

ezen kívül köszönjük mindenkinek a szavazatokat a Mathom és Gandalf díjakra, a szavazás a tegnapi nappal lezárult, megvannak a nyertesek, tehát ma már kérlek ne szavazzatok.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354614 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Farsang 2008

dracung írta: hát a ruhámat már úgy ahogy elterveztem, és tényleg csak a cipővel van gondom, de GyU-s cipőm nincs, az tuti :D a szoknyám nem földig érő, ez a baj.. akkor nem civakodnék azon, hogy mit vegyek fel alá :D egyébként lesz ott öltöző, vagy már jelmezben kéne végigvonulnunk fél Pesten? :D ha végül a virágos papucsom mellett döntök, akkor csöppet elfagynék szerintem XD


Hagyd a cipőt, ragassz a lábadra birkaszőrt. Így fázni sem fog és GyU-s is lesz. :wink: :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354586 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Farsang 2008

dracung írta: hát a ruhámat már úgy ahogy elterveztem, és tényleg csak a cipővel van gondom, de GyU-s cipőm nincs, az tuti :D a szoknyám nem földig érő, ez a baj.. akkor nem civakodnék azon, hogy mit vegyek fel alá :D egyébként lesz ott öltöző, vagy már jelmezben kéne végigvonulnunk fél Pesten? :D ha végül a virágos papucsom mellett döntök, akkor csöppet elfagynék szerintem XD


OFF: nem kötelező GYU_s cipő, egy cseppet se érezd feszélyezve magad, ha nem tündecuccban jössz. A lényeg: alkalmi legyen (értsd: amibe el mersz menni színházba), vagy jelmezféleség. (Én eléggé eklektikus leszek, azt már tudom).

Természetesen lesz öltöző, gondolj bele, hogy vidékiek is jönnek, és sokan nem Pest 70 km-es vomzáskörzetéből. Én pl. hatvanból jövök, és elég vicces lenne teljes harci díszben végigvonulnom, különösen valami jó saras időben.

Nem kell aggódni, nem leszel kinézve a ruhád miatt. De ha van még kérdésed, szvsz priviben tedd fel- én ugyan nem vagyok szervező, de részt vettem egy- két farsangon.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354583 Írta: Leia
Leia válaszolt a következő témában: Farsang 2008
hát a ruhámat már úgy ahogy elterveztem, és tényleg csak a cipővel van gondom, de GyU-s cipőm nincs, az tuti :D a szoknyám nem földig érő, ez a baj.. akkor nem civakodnék azon, hogy mit vegyek fel alá :D egyébként lesz ott öltöző, vagy már jelmezben kéne végigvonulnunk fél Pesten? :D ha végül a virágos papucsom mellett döntök, akkor csöppet elfagynék szerintem XD

"I hope life is good for you.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354551 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Figyelem!

Holnap elnökségin dönteni fogunk a Mathom-díjról, ergo holnap lezárul a szavazás! Nem tudom, ki meddig fog netet nézni napközben közülünk, de én olyan 17 órakkor tudok utoljára mailt nézni, és csak az addig beérkezett (és nem csak elküldött, hanem a DU. ötig ténylegesen megérkezett) jelöléseket tudom csak továbbítani az elnökség felé!!!
Aki utána akar mailt írni, valószínűleg feleslegesen teszi!

KEVESEBB MINT 24 ÓRA VAN HÁTRA, NE TESSÉK VÁRNI, ÍRJATOK MOST!
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354550 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Farsang 2008

dracung írta: mehetek farsangra, elengedtek :D :D :D
már kinéztem a vonatokat is, mégse a Keletibe, hanem inkább a Délibe megyünk, mert akkor nem kell metrózni, hanem elsétálunk a Batthyány térre :)

olyan kérdésem lenne, hogy a hercegnőknek mégis milyen cipőjük van? :D a filmben is Arwent meg Éowynt ált. deréktól felfelé mutatták, vagy földig érő szoknyájuk volt, hogy még véletlenül se látszódjon ki a cipellőjük :D


Ha rám hallgatsz, olyat fogsz viselni, amit egy éjszaka eltűrsz a lábadon, és még kényelmes is, ha lehet. Galadriel mamuszszerűségeket viselt.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354548 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Farsang 2008

dracung írta: olyan kérdésem lenne, hogy a hercegnőknek mégis milyen cipőjük van? :D a filmben is Arwent meg Éowynt ált. deréktól felfelé mutatták, vagy földig érő szoknyájuk volt, hogy még véletlenül se látszódjon ki a cipellőjük :D

Éowyn a fehér ruhához ilyet viselt:
www.costumersguide.com/eowyn/ww_shoes.jpg
A sötétzöldhöz pedig ilyet:
www.costumersguide.com/eowyn/green_boots.jpg
De volt valami barna csizmája is.
Arwen passz, de a tündék kb ilyesmiket hordtak a filmben:
www.alleycatscratch.com/lotr/Elf ... hoe_sj.jpg

Tök jó, végre megint lesz LotR-os jelmez is Farsangon. :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354545 Írta: Leia
Leia válaszolt a következő témában: Farsang 2008
mehetek farsangra, elengedtek :D :D :D
már kinéztem a vonatokat is, mégse a Keletibe, hanem inkább a Délibe megyünk, mert akkor nem kell metrózni, hanem elsétálunk a Batthyány térre :)

olyan kérdésem lenne, hogy a hercegnőknek mégis milyen cipőjük van? :D a filmben is Arwent meg Éowynt ált. deréktól felfelé mutatták, vagy földig érő szoknyájuk volt, hogy még véletlenül se látszódjon ki a cipellőjük :D

"I hope life is good for you.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354511 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Farsang 2008
FIGYELEM! JEGYÁRUSÍTÁS ÉS FELLÉPŐK MEGHALLGATÁSA!

Idő: Csütörtök, feb. 14. 18-20 óráig
Hely: Battyhány Alapítvány, Eötvös u. 24. Az Oktogon mellett van, a körúttal párhuzamos utca, ha mondjuk a Nyugati felé nézel, akkor a jobb oldalon. Van egy csengő a kapuban, jókora réztáblával, nem lehet eltéveszteni.

Jöjjön mindenki, aki

:arrow: jegyet szeretne elővételben,
:arrow: levélben jelezte, hogy produkcióval jönne,
:arrow: aki nem jelezte levélben, hogy produkcióval jönne, de azóta eszébe jutott valami.

Aki nem talál oda, azzal 3/4 6kor találkozunk a 4-6 megállójában.

Akinekj nem jó az időpont meghallgatásra, eresszen meg egy mélt.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354506 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Indoklást én a Gandalf-díjról is szeretnék, ha holtverseny lenne, ez alapján egyszerűbb lenne dönteni. Nem kell sok, pár sor elég.

Mindkét díjra jelölhettek két embert. Tavaly többen kaptak egyszerre Mathomot, Gandalfnál még nem volt példa, de hátha ügydöntő lesz így is, ha nagyon ezen múlik, megeresztünk egy válaszímélt, hogy melyik inkább.

Felfüggesztett tag is számít, sőt, akár a nem tag vagy pártoló tag vélemény is, ha ismeri a jelöltek eddigi munkásságát.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354498 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Meg lehet tudni, mennyien szavaztak eddig?

Más: felfüggeszett tag szavazata számít? (pénteken tudom megoldani, hogy ne legyek felfüggesztve- elnézést)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354496 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Kincső (Thilanna) írta: Mathomnál jelölés, úh. mindenképp kell - "meggyőzni" a vezetőséget a jelöltedről, mivel ők döntenek, és nem a szavazatok száma.

Aha... Ha már jelölés, Mathomra csak egy embert lehet jelölni, vagy többet is?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354495 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Sil írta: Hát, elég nehéz választani... Indoklás is kell a szavazathoz?


Mathomnál jelölés, úh. mindenképp kell - "meggyőzni" a vezetőséget a jelöltedről, mivel ők döntenek, és nem a szavazatok száma. Gandalfdíjnál viszont az indoklás némileg háttérbe szorul, mivel úgyis a szavazatok száma dönt... (ezért fontos, hogy sokan szavazzanak, mert hogy néz már ki 8 szavazat alapján kiadni egy "közönségszavazós" díjat - tavaly ezért nem adtuk ki, mert a szavazatok csekély számából azt szűrtük le, h. a tagság nem tartja egyik jelölhető vezetőségi tag azévi munkáját sem kiemelkedőnek.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354494 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Sil írta: Hát, elég nehéz választani... Indoklás is kell a szavazathoz?


Egy-két mondat elég szvsz amúgy úgy rémlik, igen. Én is csak két mondatot írtam indoklásnak. Nem kell levélregény. :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354492 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Hát, elég nehéz választani... Indoklás is kell a szavazathoz?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354491 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Küldtem mailt, de biztos, mai biztos.. mind a kettőre szavaztam, megkaptátok? Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354428 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Emlékeztetőül, hogy a Mathom-díj se vesszen el:

Gandalf írta: Az FB-tagok (akárcsak a titkár és a pénzügyi vezető) Mathom-díjra jogosultak, mint a többi tag, az elnökségi tagok csak Gandalf-díjra.

Akik már kaptak Mathom-díjat, nem kaphatnak még egyszer Mathomot, akik már kaptak Gandalf-díjat, nem kaphatnak még egyszer Gandalf-díjat. De ha valaki kapott régen Mathom-díjat és elnökségi tag lett, attól még kaphat Gandalf-díjat és fordítva is: ha valaki Gandalf-díjat kapott és azóta már nem elnökségi tag, kaphat Mathomot.

(...)

Mathom-díjazottak eddig:
Brandir (2004)
Kriszana (2005)
Gandalf (2006)
Leguán/Ádám (2007)
gillz (2007)
Lau (2007)

Mathom-díjról elnökség dönt, de a Ti szavazataitok figyelembefételével: info kukac tolkien pont hu

:wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354427 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2008
hátha segít a szavazóknak:

Kincső (Thilanna) a Beszélgetős topicban írta:

Remzymama/Tünde írta: Esgal: lehet azért nem szavaznak a népek, mert nem találnak olyan nevet, akire leadhatnák a szavazatukat. Merthogy ugye ezt csak egyszer lehet megkapni.


Gandalf-díjazottak eddig:
Ankalimon (2004)
Brisa (2005)
Gumipók (2006)

Tehát aki vezetőségi tag, és lehet rá szavazni (abc-rendben):
Alyr
Angwen
Ery
Gandalf
Melian

Hátha segít. ;)
Szerintem idén aktívabbak voltak a vezetőségi tagok, mint tavaly, "csupán" arról kell szavaznunk, hogy van-e sokunk szerint kiemelkedően aktív közöttük. :D (mondjuk nekem nehéz választani, de majdcsak sikerül :P )


"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354422 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Felagund írta: Öööö... Izé... Jegyet lehet venni a helyszínen is? :?


"Hozzájárulásodat fizetheted előbb, de ott helyben is, csak fizesd - nem olcsó dolog az új korona, tudod. (Alapjegy elővételben: 800 Ft, pártolóknak és szervezőknek: 760 Ft, MTT-tagoknak: 680 Ft, helyszínen: 970 Ft.)"
:)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354421 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Öööö... Izé... Jegyet lehet venni a helyszínen is? :?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354409 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Hahó népek!

Sajnos még eddig nem sok jelölés érkezett Gandalf-díjra, és (bár azt nem mi nézzük, csak sejtem) a Mathom díjra is. Szerintem igazán megtehettek annyit mindazoknak, akik régóta melóznak az MTTért, hogy elküldtök egy-egy mélt, és javasoljátok a díjakra azt, aki a leginkább megérdemli. Ez roppant egyszerű és költséghatékony módja lenne a hála kifejezésének, ennyit igazán ér minden valahavolt és leendő közösségi motor munkája ;) Szóval hajrá, az emailek:

Mathom-díj annak, aki a legtöbbet tette tagként a társaságért: info@tolkien.hu
Gandalf-díj annak, aki elnökségi tag minőségben a legtöbbet tette a társaságért: gandalf_dij@tolkien.hu

[size=9:2mjgxrgw]
Zárójel ON

Ha nem szavaztok elegen, csinálok az elnökségiekről választási plakátokat, és aztán csak nézhettek, mikor fórumböngészés közben egyszer csak felugrik egy-egy popup-ablak! :twisted:

Zárójel OFF
[/size]

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #354404 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Feri bácsi ha te eltalálsz arrafelé akkor segíthetnél majd a tájékozódásban.


üdv! :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.476 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére