Farsang 2008

Több
16 éve 8 hónapja #352294 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Egyelőre február 2-ára tervezzük a meghallgatást, de lehet, hogy lesz több alkalom is.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #352290 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Artemisz (Erenya) írta:

Mint kajafelelős, adnám tudtotokra, hogy nagy szeretettel várom
a) a kajakészítőket
b) a segítő kezeket
az elrondiel@yahoo.co.uk e-mail címre.

Ne gondoljatok semmi komolyra, egy adag pogácsa/aprósüti, de egy csomag TG ropi is elegendő. De valami apróságot mindenképp hozzatok magatokkal!


Kedveseim! Drága Artemisz!

Jó lenne egyértelművé tenni a kaja-ellátási koncepciót!
Semmi komoly? :D Kire vonatkozik a többes szám? Mindenkire?

Továbbá szeretném kérni, hogy aki hoz kaját, és e-mailen adja be jegyigénylését, TÜNTESSE FEL A MAILBEN, MIT HOZNA!
De aztán ezt a felajánlást mi komolyan is vesszük, tehát a "jaj bocs, elfelejtettem"-féle szövegeket kapuból visszafordítással honoráljuk. Ez nem vicc



Nagyon komoly, ez nem vicc!! Csak az hoz, aki felajánlja, de ha felajánlja, és mégsem hoz, hát MARS HAZA!:evil:
Éljenek, akik nem ajánlanak fel semmit, azok maradhatnak !!! :D
"Igy hát egy se ment oda, meg is szűnt az iskola"

A gonoszkodást befejeztem, komolyra forditva a szót.

Aki kellő erőt érez magában egy nagyobb felajánláshoz (szendvics, hidegtál), az okvetlen keressen meg minél hamarabb, hogy megbeszéljük az anyagköltséget!

Ez elsősorban költségvetés-függő, azaz mennyit áldoztok a közellátásra, nem a felajánló dönti el. A költségvetést pedig tudtommal már elfogadta az elnökség, bár én nem kaptam meg. :-) Ugye Esgal ?
Persze lehet módositani.

Javaslom, koncepcionálisan döntse el a szervezőgárda:

a) Mindenkinek kell hozni kaját, ez a belépő része,
és azt "térités nélkül" haza kell küldeni, aki nem hoz :evil:


Eddig ezt a gyakorlatot próbáltuk több-kevesebb sikerrel követni, a hazaküldést leszámitva :D A tavalyi-tavalyelőtti szervezők tudják, ez mennyire volt betartva.

b) Vagy legálisan nem mindenkinek kell kaját hozni, felajánlásos rendszer működik.

Ha nem mindenkinek kell hozni kaját, akkor megfontolandó, hogy

- kajahozók (a mennyiségtől függően) részesülhetnek-e "szervezői" kedvezményben, hisz az általuk hozott TG ropi, vagy a saját készitésű sütemény is pénzbe kerül, és lehet, hogy többe, mint a belépő :evil:

Biztos, hogy csak az "büntetendő cselekmény", aki megigérte, de mégsem eteti hangya módra tücsöktársait, vagy a tücsköket is ugyanúgy kell elbirálni.? Kivéve persze, ha kajahozás helyett zenélnek :roll: :D

Kivételek mindig vannak, az önkéntes többletfelajánlásoknak eddig sem álltunk ellen, ld. LEP büfé :lol:

Javaslom, fontoljátok meg a leirt szempontokat! Természetesen a döntés és a felelősség a Tiétek! Éljenek a szervezők!

Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #352284 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Megjegyzem, hogy tavaly egy héttel Farsang előtt volt a meghallgatás. (Az esetleges vidékiek miatt javallott a hétvége erre is, szvsz.)

A kérdésem pedig: maszk vagy nem maszk? 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #352283 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Farsang 2008
HALLELUJA köszönjük szépen a 16-át! :D :cheers: :hello:

viszont: az eddigi tapasztalatok alapján javasolnám, hogy a meghallgatások ne januárban legyenek... persze nagyon helyes dolog lenne, ha mindenki összeszedné magát, és nem az utolsó pillanatban próbálna, de szerintem ez nem most fog megvalólsulni... a vizsgaidőszak hajrájában... jobb lenne egy farsanghoz közelebbi időpont, tulajdonképpen még a 3 nappal előtte sem rossz. Mit veszíthettek? Megnézitek a produkciókat, és ha valami nem stimmel, akkor max. nem engeditek színpadra. Január végén viszont nem nagyon lesz mit meghallgatnotok... szvsz. De ez csak egy vélemény :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #352282 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Kedves Farsangolók!

Mint kajafelelős, adnám tudtotokra, hogy nagy szeretettel várom
a) a kajakészítőket
b) a segítő kezeket
az elrondiel@yahoo.co.uk e-mail címre.

Ne gondoljatok semmi komolyra, egy adag pogácsa/aprósüti, de egy csomag TG ropi is elegendő. De valami apróságot mindenképp hozzatok magatokkal!
Továbbá szeretném kérni, hogy aki hoz kaját, és e-mailen adja be jegyigénylését, TÜNTESSE FEL A MAILBEN, MIT HOZNA!
De aztán ezt a felajánlást mi komolyan is vesszük, tehát a "jaj bocs, elfelejtettem"-féle szövegeket kapuból visszafordítással honoráljuk. Ez nem vicc.

Aki kellő erőt érez magában egy nagyobb felajánláshoz (szendvics, hidegtál), az okvetlen keressen meg minél hamarabb, hogy megbeszéljük az anyagköltséget!

Maradtam üdvözlettel:

Artemisz

(a jelmezverseny első 3 helyezettjének tortáira már megvannak a készítők, úgyhogy erre már nincs szükségünk)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #352280 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2008
no akkor örömhírem van minden kedves érdeklődő számára:
ezennel a hivatalos bejelentés:
a 2008-as MTT Farsang időpontja: Február 16 szombat!
helyszín: Budakalász Faluház - ahol tavaly is.
kapunyitás várhatóan este 7-től, hajnalig!

Jegyárak:
elővételben: 800 Ft.
5% kedv.: 760 Ft.
15% kedv.: 680 Ft.
helyszínen: 970 Ft.
A kedvezményeket az alapszabályban meghatározottak szerint lehet igénybe venni, azaz a tagság formája alapján, emellett a helyszínen segítő, munkát vállaló embereknek is biztosítjuk.

a jegyárusítás tervezett időpontjai az elkövetkező pár napban kerülnek kiírásra.

egyúttal felkérnék mindenkit, aki szeretne színpadi produkcióval hozzájárulni a Farsanghoz, hogy kezdjen el gondolkozni, mit és milyen terjedelemben ad elő, és ha megvan, akkor ne habozzon és írjon a farsang2008@tolkien.hu címre! a meghallgatás(ok) időpontját hamarosan közzétesszük, de annyit elárulok, hogy január második felében várhatóak. a műsorok összessége nem haladja meg a másfél, maximum 2 órás időintervallumot. a színpadi, kreatív produkciók után pedig táncos buli lesz hajnalig, többféle zenei blokkal, a suttyó diszkótól az MTT slágereken át a gótos elszállós vonulatig, szeretnénk mindenki kedvére tenni.

nyitótáncot is szeretnénk, ezért felkérjük a táncos szekciót, hogy legyenek kedvesek élni az alkalommal és találjanak ki valami frenetikusat!

a tavalyihoz hasonlóan italt a helyszín biztosít, ételt pedig az MTT, az élelmezési felelősünk Artemisz.

tervezzük helyszíni kaszinó működtetését is a tavalyihoz hasonlóan, illetve természetesen idén is lesz királyválasztás és ehhez kapcsolódó vetélkedők.

a többi részlet a következő pár napban kerül publikálásra, és nemsokára kiküldjük a Fórumon regisztrált e-mail címekre a meghívókat is.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351898 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Nu, a helyzet a következő: a faluháztól ma már nem kaptunk visszajelzést a módosításról. Nem valószínű, hogy holnapig változna a helyzet, ettől függetlenül a LEPen beszerezhetőek lesznek az elővételi jegyek. Így akinek mindegy, mikor lesz, már akkor is beszerezheti. A jegyárak változatlanok, lentebb szerepeltek.

Természetesen nem ez lesz az egyetlen alkalom a jegyvásárlásra, úgyhogy aki bizonytalan, annak nem kell most eldöntenie. De például olyan vidékieknek, akiknek mindegy, hasznos lehet.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351796 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Farsang 2008
OFF

Most még úgy áll a dolog, hogy időpont kétséges, hely biztos, addig teljesen lényegtelen bármiről is vitázgatni... :oops: :roll:

ON

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351789 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Gandalf írta: Nem történt semmilyen hivatalos megváltoztatása az időpontnak.

A farsangi pályázatban ez állt:
"A rendezvényt javasoljuk 2008.február 2-án lebonyolítani, de ettől a szervezők indokolt esetben, az elnökség jóváhagyásával eltérhetnek."

A közgyűlésen pedig volt egy szimpátiaszavazás arról, ki szeretne más időpontot. Nem történt semmilyen közgyűlési határozat erről, a szavazás semmilyen kötelező érvénnyel nem járt sem a szervezők, sem az elnökség irányába. Egy igényfelmérés volt, mely esetlegesen segíthette volna a szervezőket.

Az elnökség a farsang időpontjával kapcsolatosan semmilyen változásról nem döntött, az elnökségnél szervező nem kérvényezett időpontváltozást. Éppen ezért a semmilyen változtatásról nem volt semmilyen kötelessége sem tájékoztatni bárkit is.

a Té elnökség


Na, itt a gond. nem segíthet nekünk egy ilyen igényfelmérés, még esetlegesen sem, ha nem tudunk róla, hogy volt ilyen, arról pláne, hogy mi volt az eredmény. Mindegy, nem szeretném ezzel szétflémelni a saját topikunkat, mert nem erre való, ha további hozzáfűzni való van, azt priviben. De az eddigiek talán tanulságul szolgálhatnak a jövőre nézve, ami a kommunikációt illeti.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351787 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Én úgy emlékszem csak arról szavaztunk, hogy zavarná-e a jelenlévők többségét ha belecsúszna a Farsang a nagyböjtbe, és úgy szavaztak, hogy nem zavarná őket.
Mindazonáltal... a többit mind leírta Gandalf.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351781 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Nagyon köszönöm.

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #351777 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Gandalf:
köszönjük. annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy minden szervezőben az maradt meg, hogy a vezetőség szeretné a február 2.-t és hogy a KGY-n is ez az időpont volt támogatva (én voltam KGY-n és én úgy emlékszem, hogy a többségnek nem volt ellenvetése, illetve igazából nem született hangsúlyos érvelés más időpont mellett), tehát pont az nem derült ki számunkra, a KGY-n hogy az elnökséggel ellentétben a többség viszont nem ezt az időpontot szeretné. ezért igyekeztünk február 2-höz igazodni mi is, annak ellenére, hogy nekünk is korai volt. pontosan ezért, mivel erről az időpontról tudtunk, nem is kérvényeztük az elnökséget az időpont megváltoztatására, mivel a Faluháznak jó volt a február 2. viszont most, hogy kiderült, hogy láthatóan a többségnek későbbi időpont felelne meg, és szeretnénk, hogy minél többen eljöjjenek, ezért megpróbáljuk 2 héttel odébb tolni a dátumot. viszont emiatt még kis időre van szükségünk amíg nem lesznek végleges tények ezt illetően.

Felagund írta: Kaphatnék (én mint csóró nem tag, de potenciális érdeklődő) egy hivatalosnak mondható véleményt arról, hogy most akkor _MIKOR_ és _HOL_ lesz a Farsang?

Felagund:
Mikor: ez még nem dőlt el, most igyekszünk február 16-át megoldani.
Hol: Budakalászi Faluházban, ha jó nekik az időpont, mivel a helyszín a legtöbb szempontból ideális és nem szándékozunk változtatni rajta.

amit megvan a végleges időpont és az egyéb részletek, tájékozatni fogunk mindenkit itt a topicban, addig viszont még egyszer kérek mindenkit, hogy legyen türelemmel - senkit nem hagyunk információ nélkül!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351776 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Szerintem nemcsak neked csóró nem tagnak lesz majd kihirdetve. Ha vársz egy kicsit és megelégszel a közös információval, a szervezők hálásak lesznek bizonyára.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351775 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Kaphatnék (én mint csóró nem tag, de potenciális érdeklődő) egy hivatalosnak mondható véleményt arról, hogy most akkor _MIKOR_ és _HOL_ lesz a Farsang?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351748 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Nem történt semmilyen hivatalos megváltoztatása az időpontnak.

A farsangi pályázatban ez állt:
"A rendezvényt javasoljuk 2008.február 2-án lebonyolítani, de ettől a szervezők indokolt esetben, az elnökség jóváhagyásával eltérhetnek."

A közgyűlésen pedig volt egy szimpátiaszavazás arról, ki szeretne más időpontot. Nem történt semmilyen közgyűlési határozat erről, a szavazás semmilyen kötelező érvénnyel nem járt sem a szervezők, sem az elnökség irányába. Egy igényfelmérés volt, mely esetlegesen segíthette volna a szervezőket.

Az elnökség a farsang időpontjával kapcsolatosan semmilyen változásról nem döntött, az elnökségnél szervező nem kérvényezett időpontváltozást. Éppen ezért a semmilyen változtatásról nem volt semmilyen kötelessége sem tájékoztatni bárkit is.

a Té elnökség
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351739 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Kedveseim!

Én a magam részéről csak megköszönni tudom MINDEN volt és mostani, valamint leendő szervezőnek, hogy szervez valamit.

Kérlek, ne kavarjatok!! Én is vidéki vagyok, ráadásul van egy olyan dolog, ami legalább két hetet igénybe fog venni, egyeztetnem kell, úgyhogy minél előbb legyen már egy fix időpont! Szeretnék Veletek egy kellemes estét eltölteni, és én pl. nagyon örültem volna ennek a másodikának, nem kizárólag a böjt miatt, hanem más miatt is.

Szvsz a helyszín jó, örüljünk neki, hogy van, hogy elfogadható az ára, örüljünk, hogy van, aki szervezi.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351724 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Na, csak sorban próbálok.

Időpont: szerintünk is korai volt, de az elnökség úgy fogalmazott pályázatkiíráson kívül, szóban, hogy igyekezzünk lehetőleg ezt az időpontot tartani. Nekünk senki nem szólt arról, hogyí van más szavazás, és legyen máskor, se szóban, se sehogy, én meg pl. nem voltam közgyűlni, nem tudtam róla. szerintem megoldható egy későbbi időpont - legalábbis megpróbáljuk, ha ez a helyzet. (egyébként engem is érdekelne, hogy miért nem lettünk tájékoztatva erről az eredményről? Té elnökség? Hm?)

Helyszín: Sajnos sejtettük, hogy lesz, akinek messze lesz. Minenesetre több dolog is szól emellett:
- a helyszín nem drága, tavaly se volt az, most is a tavalyi árat biztosítják nekünk, és ez fontos körülmény
- alkalmas mindenre, amit mi akarunk - én tájékozódás gyanánt végignyálaztam a tavalyi farsangi topikot, és szignifikánsan több ember mondta, hogy a messzeség ellenére tetszik, mint nem. Arról nem beszélve, hogy a helyszínkeresés még akkor kezdődött, mikor még a február 2 volt időpontnak, és nem volt igazán sok időnk új helyet találni.
Természetesen megértem és elfogadom, ha valaki ennek ellenére nem jön, bár nagyon fogom sajnálni.

Bővebb időpont: nem véletlenül írtam délutántól hajnalt - még egyeztetjük a helyszínnel (az időpontváltozás függvényében meg pláne), hogy hányórától hányóráig tudják ideadni, értelemszerű, hogy amint meglesz a pontos idő, ti fogjátok elsőként megtudni. ;)

Jelmez vs. bál: A hagyományokhoz híven bál, maszkkal, ha lehet, de természetesen az eddigiekhez mérten lesz jelmezverseny, sőt, nagyon fogunk örülni mindenkinek, aki végig jelmezben lesz - nem is tudjátok, mennyire ;)

Sirgon: Az észrevételt kösz, magam is gondolkodtam hasonló megoldáson ;) a jegyárulásról meg még egyeztetek, nekem még az infopult is szimpi, már csak azért is, mert elvileg fogok én ott tevékenykedni, így tudom ezt párhuzamosan csinálni.

Asszem, eddig ennyi volt... ne fogjátok vissza magatokat, ha van még kérdés, szép lassan azért mindent beírunk.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351707 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Az igazi bulik hagyományaihoz híven a ruhatárat kössük össze a nagyon fáradtak alvásával. :twisted: Néhány hortyogó a cuccokba fészkelődve elmegy. Én is szeretek alvó embert óvatosan kihengergetni a télikabátomból éjszaka! :P :P :D

Jegyárusítás a LEP-en két ponton elképzelhető: Ott ahol a LEP belépőt is adják, vagy nálunk a könyv és egyéb tosz árusító részen.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351705 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Köszönet Kincsőnek, Rabynnak, Nólinak és Dreamernek a támogatásért :)

ezért nem ismétlem amit ők leírtak. sajnos mindenkinek nem tudunk megfelelni, aki segíteni szeretne/tud, megköszönjük, a helyszínen nem szándékozunk változtatni, az időponton igen.
még kis türelmeteket kérjük és hamarosan beírjuk a részleteket!

akinek nagyon messze van a helyszín és az éjszakai buszozás sem felel meg, annak azt tudom javasolni, hogy az egyfelé menők dobjanak össze egy taxira, úgy nem olyan drága, vagy aludjanak közelebb lakó segítőkész mtt-s társuknál.

Tünde, ettől függetlenül megértelek és sajnálom.

egyébként nekem pl gőzöm se volt erről a legyen február 2 után dologról (de én is támogatom), valaki árulja el pls hogy ez mégis mikor derült ki, és hogy a szervezők miért nem tudnak róla.. :roll:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351681 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Egyébként a délutántól éjszakáig, az milyen idő intervallumot takar? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351670 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2008
off: Dreamer tudom, hogy jó lesz a tábor!:)))

on:

Jelmezes avagy bálszerű farsang leszen? (ha már le volt írv sorry)
Leszen nyitótáncféleség vagy nem leszen?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351669 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Dreamer_KF írta:

Rabyn írta: Keressetek másik helyszínt, ami megfelel mindenkinek, nem drága és még nincsen lefoglalva és ajánljátok fel a szervezőknek! Senkinek sem tilos besegíteni nekik tudtommal.

Kicsit fáradt vagyok de csak én látom úgy, hogy az utóbbi időben senkinek semmi sem jó??


A tábor jó lesz :)

A Farsang is.

Akinek meg nem tetszik/tetszett, azt várja Círdan, aki henteli az orkokat.


Tudjuk..."Círdan bosszúja 8." :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351665 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Farsang 2008

Rabyn írta: Keressetek másik helyszínt, ami megfelel mindenkinek, nem drága és még nincsen lefoglalva és ajánljátok fel a szervezőknek! Senkinek sem tilos besegíteni nekik tudtommal.

Kicsit fáradt vagyok de csak én látom úgy, hogy az utóbbi időben senkinek semmi sem jó??


A tábor jó lesz :)

A Farsang is.

Akinek meg nem tetszik/tetszett, azt várja Círdan, aki henteli az orkokat.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351664 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Én úgy emlékszem, hogy azt szavaztuk meg, hogy lehet febr2 után. mert ugye azzal az volt a baj, hogy beleesik a böjti időszakba (nem mintha ez eddig zavarta volna az mttseket emlékeim szerint)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351661 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Farsang 2008
A helyszín nem érdekel különösebben, ha már úgyis felutazok, akkor már tökmindegy, hogy Pesten van a dolog vagy Budakalászon. Az időpont az, ami necces. (Most már egyébként nekem is rémlik, hogy kgy-n szavaztunk erről is, de hogy mi lett azzal a szavazással, passz.)
Még számolgatok, de egyre inkább úgy néz ki, hogy a januári költségvetésembe nem fér bele sajnos a farsang. Januárban van sok más kiadásom, pl kontaktlencse, LEP, stb-stb, a farsang meg egy kifejezetten drága rendezvény (nemcsak az utazás, hanem pl ruha is kell hozzá)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351658 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Keressetek másik helyszínt, ami megfelel mindenkinek, nem drága és még nincsen lefoglalva és ajánljátok fel a szervezőknek! Senkinek sem tilos besegíteni nekik tudtommal.

Kicsit fáradt vagyok de csak én látom úgy, hogy az utóbbi időben senkinek semmi sem jó??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351655 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Farsang 2008
én csak egyet fűznék hozzá... senkit nem érdekel, tudom.
X busszal eljutok y pontig. Mondjuk 11kor mert érdekel a műsor és az emberek, de nem szeretek mulatni. Y pontból még minimum 2 éjszakai mire hazajutok erre. Nem utazom 3-4 órát, mert mire hazaérek megvárhatom az elsőt is.
Tudom ne kritizáljak, szervezek. Nem kritika volt, szomorú megállapítás.
Köszönet a szervezőknek, sok sikert a bálhoz.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351654 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Farsang 2008
no komment, as usual

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351653 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Az Ipartestületi drágább, és szinte mindent kihoztak már az előző évek szervezői a helyszín adottságaiból, ezért (is) váltottunk tavaly.

Meignt csak felhívnám a figyelmet 3 dologra:
1.) volt egy pályázat, amire egy pályázó csapat volt, talán megköszönni kéne nekik hogy vállalják, és elfogadni, hogy milyen körülmények közt tudják vállalni a megvalósítást
2.) gondoljátok, hogy a szervezők és az elnökség hetekkel ezelőtti közös döntését 100%-ig felül fogják írni? tudatában voltak a döntés hozatalakor annak, h. tavaly többek panaszkodtak a helyszín miatt.
3.) vannak vidékiek, akik érdekes módon évek óta meg tudják oldani, hogy nem ugyanazon a településen van a rendezvény, és vannak bp-iek, akik a város olyan részén laknak, ahova óránként jár az éjszakai busz. szerintem az 5 év farsangjai alatt összesen legalább kétszáz ember megfordult legalább egyszer a farsangon, és abból rengeteg vidéki volt... és aki nem akar végig maradni, el lehet dönteni, h. "az x óra y perckor menő éjszakai busszal megyünk majd haza", és kész.

szóval igen, mindenkinek az egyéni döntése, hogy mennyit ér neki az egész. én remélem, sokaknak megéri.

(és azt is remélem, h. a szervezők pedig nem haragszanak a beledumáért. :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351646 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Farsang 2008
Csak akkor lehet szavazgatni meg átszervezgetni, ha a faluháznak megfelelő a másik időpont.
Ezt bízzuk a szervezőkre.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.473 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére