Tábori logisztika

Több
15 éve 10 hónapja #360818 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Nyugi, ha nem jön össze a 120 ember, akkor egy picivbel kevesebbet kap az MTT, ergo az a 450 ezerből jön le. A kiadásainkat nem csökkenthetjük drasztikusabban.

Már 108 ember (a 4 főszervezőn kívül) pont jó lenne abból a szempontból, hogy így mind a 9 csapatban meglenne a 10+2 fő! :wink: Ha meglesz velünk együtt a 112 fő, én már elégedett leszek.


Tudom én, de csakakkorisizé... :roll:
:wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360727 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Nyugi, ha nem jön össze a 120 ember, akkor egy picivbel kevesebbet kap az MTT, ergo az a 450 ezerből jön le. A kiadásainkat nem csökkenthetjük drasztikusabban.

Már 108 ember (a 4 főszervezőn kívül) pont jó lenne abból a szempontból, hogy így mind a 9 csapatban meglenne a 10+2 fő! :wink: Ha meglesz velünk együtt a 112 fő, én már elégedett leszek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360726 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Elküldtem a Zöldpont Vakációs Központnak a kitöltött adatlapokat.

Eddig 104en jelentkeztek. Vewyről még tudok, hogy jön, de a jelentkezési lapja eltűnt a semmiben és még nem küldött újat. Annis is szólt, hogy jön, lehet hogy másodmagával. Nudlinak talán jön a másik tesója is, de nem biztos. Ez optimális esetben is csak 108 ember. Még legalább 12 kell... :triste:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360437 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta:

Ery írta: Szia!

Az egyik tanítványom, aki jelentkezett a táborba, alvászavarral küzd. Ez az eddig tapasztalatok alapján azt jelenti, hogy ha nem alussza ki magát, akkor alvajár ill. bekómál fényes nappal. Akár evés közben is képes rajtaütésszerűen elaludni. Vannak hangok, amikre megnyugszik, de van olyasmi, amire begorombul. Az osztályfőnöke hivatalból közölte ezt velem, én pedig tovább adtam.
A gyerek neve: Kovács Ádám (Cdking)

Ery


Oksa, szemmel fogom tartani, illetve pénteken Eryt kifaggatom, hogy mitől készül ki a srác. Meg megkeressük nekik a legcsendesebb zugát a tábornak.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360424 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Ery írta: Szia!

Az egyik tanítványom, aki jelentkezett a táborba, alvászavarral küzd. Ez az eddig tapasztalatok alapján azt jelenti, hogy ha nem alussza ki magát, akkor alvajár ill. bekómál fényes nappal. Akár evés közben is képes rajtaütésszerűen elaludni. Vannak hangok, amikre megnyugszik, de van olyasmi, amire begorombul. Az osztályfőnöke hivatalból közölte ezt velem, én pedig tovább adtam.
A gyerek neve: Kovács Ádám (Cdking)

Ery

Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360079 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Akkor egy éjszakát engedélyezzünk csak a látogatónak, kaja nélkül, ugyanúgy, mint tavaly?


Amennyiben Jácint beleegyezik, akkor igen, pontosan úgy.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360058 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Akkor egy éjszakát engedélyezzünk csak a látogatónak, kaja nélkül, ugyanúgy, mint tavaly?
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360054 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Látogatónap?

Keretjáték szempontjából én szerencsésebbnek tartanám a tábor első felét, még a mestervizsgák előtt (azaz 1, 2, 3, 4. napok valamelyikét). Mik legyenek a feltételei?


Mindenképpen az 1. napot tartom a legszerencsésebbnek.
- nem okoz nagy galibát a keretjátékban
- nem kell egyesével - kettesével rohangálni az emberekkel S.újhelyre és vissza a vonathoz.
Apropó: nem bánnám, ha beleegyeznétek, hogy ha találok nekik menetrendszerű buszt, azzal mennének vissza és nem a kocsival rendelkezők futkosnának velük.
- talán eltudom érni, hogy ne kelljen nekik fizetni, ha ott alszanak sátorban.

Egyelőre ennyi.
Van még valami ehhez a témához kapcsolódóan vagy már mehetek is rágcsálni Jácint - Bácint fülét? :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360044 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Látogatónap?

Keretjáték szempontjából én szerencsésebbnek tartanám a tábor első felét, még a mestervizsgák előtt (azaz 1, 2, 3, 4. napok valamelyikét). Mik legyenek a feltételei?
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #359980 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: A csekkek a levéllel mikor tudnak kimenni?

Brandirnak és Julcsinak szóljon már valaki, hogy jelentkezzenek.... :roll:


A héten elméletileg kitudnak menni.
Dreamer azt mondta, hogy szól Brandírnak. Julcsinak tudja valaki az elérhetőségét?

szerk.:

Beérkezett Brandír jelentkezése. A következő áll benne:
"Szió!

Vegyétek úgy, hogy jelentkeztem, a többit holnap ;)

Üdv:
Brandir"


:lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #359977 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
No, egy óra múlva lejár a határidő, hamarosan meghosszabbítom. Ha jól látom, 80 fő fölött vagyunk már, az azért nem anyira vészes.

A csekkek a levéllel mikor tudnak kimenni?

Brandirnak és Julcsinak szóljon már valaki, hogy jelentkezzenek.... :roll:
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359890 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Mogy elvállalta a le- és visszaút ledirigálását.
A különbuszt megrendeltem, még el kell faxolni a héten a megerősítést nekik. 35 ezer lesz, fene a szemüket és az olajválságot. :evil:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359855 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta:

Náda írta: Szerbusz!
Egy kéréssel fordulnék hozzád.Én még a hónap elején feladtam a jelentkezési lapom és abba a részbe ahol lehetett írni valakit akit ismersz oda én nem írtam senkit hisz nem ismertem senkit.Csak azóta megismertem valakit,akivel nagyon jól összehaverkodtunk és megkért hogy mivel ő engem írt be ismerősnek hogy én nem írom be-e őt. Csakhogy az enyim már ellett küldve.Így arra szeretnélek kérni hogy oda ahova én nem írtam semmit oda ha lehetséges beírnátok ismerősnek Takács Bálintot,Kurilla Nikolett jelentkezési lapjára.
Előre is nagyon köszönöm:
Náda(Kurilla Niki) :roll:


Kérés teljesítve! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359832 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Náda írta: Szerbusz!
Egy kéréssel fordulnék hozzád.Én még a hónap elején feladtam a jelentkezési lapom és abba a részbe ahol lehetett írni valakit akit ismersz oda én nem írtam senkit hisz nem ismertem senkit.Csak azóta megismertem valakit,akivel nagyon jól összehaverkodtunk és megkért hogy mivel ő engem írt be ismerősnek hogy én nem írom be-e őt. Csakhogy az enyim már ellett küldve.Így arra szeretnélek kérni hogy oda ahova én nem írtam semmit oda ha lehetséges beírnátok ismerősnek Takács Bálintot,Kurilla Nikolett jelentkezési lapjára.
Előre is nagyon köszönöm:
Náda(Kurilla Niki) :roll:

Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359802 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Nem, természetesen nem vagyok benne kifelé a szervezői csapatban, hiszen - ahogy Gandalf is írta - infó se jön tőlem, meg helyszínen se tüsténkedek.

Szóval rendben van.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359675 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Ádámot nem írtam be, mert az előkészületekben főszervezői csapattag, de a helyszíni lebonyolításban nem, ezért jobb, ha őt senki sem zaklatja infókért. Négyünk elérhetőségeit adtam meg az aggódó szülőknek.

A különbusz áráról vhol mintha írtam volna, hogy benne van az árban, de ezt is nyugodtan átjavíthatod, hogy legyen egyértelmű.

A különbusz érkezésénél akkor csak egy kb. időpontot írjunk!
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359672 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Szerintem nem beszélt még senki. Vasárnap a képzésen felvetjük.

Levelet megkaptad?


OK.

Igen, meg érkezett. Pár kérdésem lenne. Ádámot nem írjuk be a szervezők közé?
A különbusz nem ingyenes, az ára benne van a részvételi díjban. Átjavítsam?
A különbusz indulását nem tudom teljesen pontosan megadni, mivel a vonat érkezése után 20-30 perccel indul az első forduló, és ha visszajött, akkor a második. (Reményeim szerint szükség lesz rá. :roll: ) Ugyanis így sokkal olcsóbb, mintha kettőt bérlünk, mivel a megszabott minimum km alatt van a távolság. Szerintem ezt felesleges percre pontosan megadni.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359649 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Szerintem nem beszélt még senki. Vasárnap a képzésen felvetjük.

Levelet megkaptad?
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359619 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

dorwinion írta: Beszélt már valaki moggyal, hogy vállalja-e a le- és visszautazás levezénylését?


Kérdésem még mindig ugyan ez.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359521 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Szeretnék egy mintát a tavalyiakéról.


Küldtem mailben javaslattal együtt.

Beszélt már valaki moggyal, hogy vállalja-e a le- és visszautazás levezénylését?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359516 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359513 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Hanyadikára kellene pontosan?


A 20-i héten szeretném postázni őket, mert 30-a a befizetési határidő. Tehát jó lenne minél hamarabb, úgy 2-3 nap alatt megcsinálnod. Az elég lesz?

(Bocsi, azt hittem tudod. :oops: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359509 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359505 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Gandalf, meg kellene csinálni azt a levelet, amit a csekkel fogunk kiküldeni, hogy mogy még ki tudja nyomtatni időben. (Azt mondta, hogy előtte egy héttel küldjük el neki.)
Amit hozzanak: elemlámpa, papucs, POHÁR/BÖGRE, némi meleg ruházat, kendő/ sapka/ legyező (esetleges), naptej, vízipisztoly vagy bármilyen vizes játékra alkalmas egyéb tosz, a sátrasok értelemszerűen sátor+ hálózsák, faházasoknak ágynemű+ huzat van. Kell még csapatonként egy bogrács és állvány. Tartós szedés esetén a megfelelő gyógyszer.
Ha kihagytam valamit egészítsétek ki nyugodtan. :D


Légyszíves mindenki b*szogasson mindenkit, hogy jelentkezzenek már, mert még 50-en sem vagyunk. Tudom, hogy zömmel az utolsó 1-2 napban fognak észbekapni, de ez sem nem vigasztal, sem nem nyugtat. :para-fenomén:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359325 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Javaslom, hogy kezdjük el kiküldeni a visszajelzéseket, hogy megérkezett a jelentkezésük és regisztráltuk őket, különben ellepik a topicot a kérdések. :lol:
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359258 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Ery javaslatára ma, illetve tegnap, azaz hétfő éjfél előtt pár perccel, még időben, leadtunk egy pályázatot, melyen remélhetőleg pénzt nyerünk a táborhoz. Ankalimon és én elég sokat szaroztunk vele, 650 ezret kértünk, de nem tom, mennyit kapunk belőle. :wink:

Drukkoljatok!

Valami minisztériumi tosz volt, linket nem tok most hozzá adni, mert emailen kaptam az ukászt. Utólagos engedelmetekkel felhasználtuk hozzá a programtáblázatot és a költségvetési tervezetet is.


Köszi! :D Én meg csodálkoztam, hogy Ery miért nem szól már...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359250 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Ery javaslatára ma, illetve tegnap, azaz hétfő éjfél előtt pár perccel, még időben, leadtunk egy pályázatot, melyen remélhetőleg pénzt nyerünk a táborhoz. Ankalimon és én elég sokat szaroztunk vele, 650 ezret kértünk, de nem tom, mennyit kapunk belőle. :wink:

Drukkoljatok!

Valami minisztériumi tosz volt, linket nem tok most hozzá adni, mert emailen kaptam az ukászt. Utólagos engedelmetekkel felhasználtuk hozzá a programtáblázatot és a költségvetési tervezetet is.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359115 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Én mogyot javasolnám. Egyéb ötlet?


Ha elvállalja, akkor részemről rendben. Ki keresse meg?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359104 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359096 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Az oda/visszautazást kifogja levezényelni? Ki kellene lassan jelölni.
Van szülő, akinek majd kellene az illetékes telefonszáma, ami azért érthető.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.455 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére