Tábori logisztika

Több
15 éve 11 hónapja #358896 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Telco visszavonta a jelentkezését.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358888 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Jah. A négynapban megcsinálom, most képtelen vagyok rá.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358885 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Itt az ideje egy újabb reklámhadjáratnak külsősök számára! Én kirakatom az sfportalra és az rpgportalra, meg még körbenézek, hova lehetne. Gillz, fel tudnád rakatni az ld50-re és az rpg.hu-ra? Köszi!


ööö... én úgy emlékszem, h Drímőr vállalta a külsős reklámozást :P Mert volt spéci ötlete, hogy mit és hogyan írjon, ha jól rémlik.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358881 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Itt az ideje egy újabb reklámhadjáratnak külsősök számára! Én kirakatom az sfportalra és az rpgportalra, meg még körbenézek, hova lehetne. Gillz, fel tudnád rakatni az ld50-re és az rpg.hu-ra? Köszi!
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358664 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Nyugi, a 18 közösségvezetőből még csak 4-en adták le, azaz még +14 emberrel mindenképpen számolhatunk, tehát 38-an már leszünk! :lol:

Lesznek még, és nagyon sokat fognak fizetni, mert nem törődnek a határidővel.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 órája #358651 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
24 jelentkező. Kezdem áztatni a kötelet...
... aztán felkötöm magamat... :triste:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 napja #358596 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Jenei Olivér még 18 év alatti, el kéne küldenie a lapját postán, szülői aláírással.


OK, szólok neki.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 napja #358592 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Jenei Olivér még 18 év alatti, el kéne küldenie a lapját postán, szülői aláírással.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 napja #358588 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Kezdek én is aggódni a jelentkezések miatt. Tavaly ugyanennyi idő alatt majdnem kétszer ennyien jelentkeztek, most néztem utána... :cry: Ennyire elijesztő hatású lenne az intenzív keretjáték?


A későbbi vacsi egyébként miért is lett kérve?


A vacsi későbbi időpontjának okát nem tudom, rémlik valami a napi időbeosztásról. :oops:

A jelentkezések miatt én már jó ideje frászban vagyok. Szerintem kezdjen el most mindenki őrülten kampányolni, hogy küldjék azt a nyüves lapot...
(És a csapat és rendvezekre is rá kell szállni, mert közülük is csak 4, azaz NÉGY ember küldte el a jellapját. :evil: )

:crap:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 napja #358584 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Kezdek én is aggódni a jelentkezések miatt. Tavaly ugyanennyi idő alatt majdnem kétszer ennyien jelentkeztek, most néztem utána... :cry: Ennyire elijesztő hatású lenne az intenzív keretjáték?


A későbbi vacsi egyébként miért is lett kérve?
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 napja #358454 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

dorwinion írta: - Van 1 db. katonai sátrunk, kb. 100 ember fér alá, gondolom nem fekve. Hová legyen majd felállítva?


Na, ez időközben összement 6*8 méteresre. Menetközben lehet belőle még nagyobb, de ez az alapértelmezett.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 napja #358395 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
- Van 1 db. katonai sátrunk, kb. 100 ember fér alá, gondolom nem fekve. Hová legyen majd felállítva?

- A későbbi vacsi időpontnak lehet, hogy lesz böjtje. Jácint még nem talált embert aki mosogatni maradna. Mondjuk ez érdekel a legkevésbé, mert ez esetben s.k. mosogatok + önkéntesek.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete #358282 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Persze, be is írtam a jellapra is, meg a meghirdetésbe. Remélem, hatásos lesz...
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete #358278 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Lett valami abból a fenyegetésből, hogy aki május 20 után küldi a jellapot, az elesik a kedvezményétől? Mmint: be lehet vetni? :evil:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete #358189 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Rózsát meg kell várni, hogy engedi-e, hogy az egyik számlát erre használjuk. Ha igen, és megvan a leutazás karmestere tőlem mehet a dolog.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete #358188 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Szerintem megoldható, mondjuk jobb lett volna ajelentkezési lappal együtt intézni, de utólag is lehet kiírni erre jelentkezést, hogy aki szeretne csoportosan utazni, az küldjön pénzt névvel/szándékkal.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete #358182 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Ilyet találtam itt .

Röviden az van benne, hogy lehetséges csoportos utazást kérnünk, helyet biztosítanak, és 10 nappali tagozatos diák mellé egy kísérő 50%-os menetjegy kedvezményben részesül.
Ami a probléma: egy bejelentőt kell leadni legalább 24 órával korábban annak a vonatnak az indulása előtt, amellyel a csoport utazni kíván. És akkor át is kell venni a jegyeket.
Kérdés: megtudjuk-e oldani, hogy a menetjegyek árát a nappalis diákok elutalják valamelyik számlára, egyáltalán akarnak-e így leutazni?
Vélemények?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #357904 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
5. napn még javában készülnek a mestervizsgázók - ezért asszem nem lenne szerencsés. 7. napon az első csapatprogram is lehet kvázi. Szvsz inkább 7. nap.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #357902 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Kellene a bográcsozás teljesen biztos időpontja!
Ami a pénz körüli fennforgást illeti úgy néz ki, hogy rendeződött a dolog.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #357748 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Én a bográcsozást vagy az 5. napra vagy a 7. napra tenném, mert van egy kikapcsolódó, lazító jellege.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357737 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Melyik nap lesz a bográcsozás? És fix dátum kell, mert le kell adnom, hogy melyik nap milyen étkezést kérünk.

És most szóltak, hogy az étkezési kedvezmény csak azokon a napokon jár, ahol 3 étkezést kérünk. Na, erre írtam, hogy miután a szerződést elfogadták, aláírták és erről nem szóltak, a tábor részvételi díjait már nyilvánosságra hoztuk. Most várok a válaszra...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357732 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
A dézsa kurta nagy, 1m x 1m hordó egyébként, cirka 1000 liter. Viszont tele lehet pakolni bármivel az odaúton.
Julcsiéknál van Óbudán a hegyen.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357699 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
gillz: nekem rendicsek! :wink:

Leguanember írta: Egy gyors áttekintés után csak beszúrom, láttam a lavórkérést, meg a fogast, ezen a vonalon esetleg egy slagot is meg lehetne kérdezni Jácinttól, van ott vízcsap ilyen célra?
Meg ajánlom a vizes vetélkedőt, vízibomba, vízhordás, ivásfélék, műa. medence, a nagy hordónk?


Slag: elméletileg van csap, de az közvetlenül a bejárat mellett van a lány wc környékén, ha jól emlékszem. Mekkora slagra gondolsz?
A műanyag medence ötlete tavaly is felvetődött és ha jól emlékszem azért nem valósult meg, mert 1. a víz baromi gyorsan bealgásodik benne - állítólag -, 2. slag hiányában iszonyat meló telehordani vízzel, 3. aki belemászik, biztos, hogy koszos lábbal fogja tenni, így akár naponta többször is tisztítani kellene. Ja, és meg kell venni! :)
A dézsával ugyanez a helyzet, kivéve a vásárlást. Egyébként mekkora? Mert ha ragaszkodtok hozzá, azért megpróbálhatom felszuszakolni az utánfutóra, ha ráfér. :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357695 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Egy gyors áttekintés után csak beszúrom, láttam a lavórkérést, meg a fogast, ezen a vonalon esetleg egy slagot is meg lehetne kérdezni Jácinttól, van ott vízcsap ilyen célra?
Meg ajánlom a vizes vetélkedőt, vízibomba, vízhordás, ivásfélék, műa. medence, a nagy hordónk?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357689 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Dorw: miattam ké, és tényleg titoktartási szerződés erről :P

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357681 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Tünde azt mondta, hogy tavaly mindenki a teljes összeget fizette, nem engedett egy froncsit sem.
Ha úrinő vagyok, akkor azt mondom, hogy én kiszámolom részarányosan -szállás és étkezés- a résztvételi díjat, de fizessék a tábor költségeit és az mtt pénzt 100%-ban.
Ha elfogadjátok, azért ezt ne reklámozzuk. Nem szeretnék megőrülni a számolástól, ha néhányan "költségtakarékosság" miatt pl. csak 7 napra jönnének...

Hm...?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357673 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Keretjátékilag meg tudnánk oldani, a kérdés csak az, engedélyezzük-e neki, és az ehhez hasonló eseteket (Ery és Ben korán lelépése is pl. hasonló), vagy sem, s ha igen, milyen feltételekkel.


Engedélyezni az én véleményem szerint kell. Ha pl. Ery és Ben emiatt nem jöhetnének az nagyon gáz lenne, elvégre bárkinek adódhat olyan az életében, amiért el kell mennie korábban vagy később tud csak érkezni. És ez a pénzügyeinket sem pozitív irányban változtatná.
Amit viszont lehetne közölni: csak azoknál számolunk arányosan, akik előre szólnak, hogy csak X napot tudnak lenni ilyen-olyan elfoglaltság miatt. (Még várok a visszajelzésre, hogy tavaly hogyan fizettek azok, akik nem 10 napot voltak táborban.) Azok, akik csak sértődés, meleg, stb... miatt hamarabb mennek haza nem kapnak vissza pénzt, illetve amennyiben szervezők, a szervezői kedvezményt megvonjuk tőlük, tehát a különbözetet ki kell fizetniük.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357664 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Keretjátékilag meg tudnánk oldani, a kérdés csak az, engedélyezzük-e neki, és az ehhez hasonló eseteket (Ery és Ben korán lelépése is pl. hasonló), vagy sem, s ha igen, milyen feltételekkel.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357661 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Ha ti úgy látjátok, hogy a keretjátékban ez nem okoz senkinek problémát, tőlem jöhet. Akkor neki csak 6 éjszakát kell fizetnie, a kaját szintén úgy számoljuk majd. De a táborköltségeket és az mtt pénzt még megkérdezem. (A legrosszabb opció az, hogy fizeti az egészet, a legjobb, hogy arányítom a tábor pénzt, de az mtt-nek járó összeget teljesen fizetnie kell.)

A jellapra írja rá, hogy hányadikától jönne, és aznap melyik étkezést kéri először.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357646 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

keshu írta: Szia!
Épp most akartam írni.=)
Merthogy most tudtam meg, hogy egy EU-s versenynek, amiben részt veszek, része egy nyári egyetem is, ami július 14.éig fog tartani.=( Ez még nem biztos, de ha tényleg akkor lesz, akkor csak 15.én tudnék lemenni a táborba. Úgyhogy mielőtt még elküldöm a jelentkezési lapot, azt szeretném kérdezni, hogy így is mehetnék, vagy lenne értelme menni(mondjuk keretjáték ilyesmi szempontjából)?

üdv, Éowyn

keshu írta: Bocsi, csak most konkretizálódott a nyári egyetem 13.áig tart, szóval 14.én tudnék menni a táborba.

üdv, Éowyn

Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.475 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére