J. K. Rowling: Harry Potter

Több
19 éve 1 hónapja #266219 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kevin írta: Felkerült 16-ik fejezetig minden.
invito.alomvilag.hu


Nem tudnád ezt magadban tartani :evil: ??? Idegesít, hogy állandóan arról van szó, hogy fekekerült a mittom én hanyadik fejezet :roll: :evil:
ha valaki kiváncsi rá, úgyis megnézi, tudja a címet :!:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266217 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Felkerült 16-ik fejezetig minden.
invito.alomvilag.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266203 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Holtak vezére írta: eddig ő volt az aki a végén rendbehozott mindent. most már káosz lesz tehát szügségtelenné vált, és meghalt. viszont akkor kell valaki helyette, vagy sok kisebb embernek kell összefognia, különben baj lesz. szóval legalább összefogást eredményezhet a halála.


Ezt nagyon-nagyon jól mondtad. Ha meghalna - én még nem olvastam a HP6-ot, nézzétek el, addíg meg megszeretnék maradni a tudatlanság és a találgatás szintjén -, azok után, amit írtál, teljes mértékben megérteném Rowlingot.

Egyébként ehez a fejezet-tartalmasdihoz én csak a véleményemet fűzöm hozzá. Én koromból kifolyólag nagyon kevés angol tudással rendelkezem, és bár már olvastam angolul könyvet, nem akarok Harry Potter kötetet angolul elolvasni. A magyar meg ugyebár csak februárban jelenik meg. De nem olvasom el a tartalmát sehol előre, mert azzal "lelőném a poént". Így, hogy nem tudom, majd az olvasás élménye ugyanolyan lesz, mint az angoloknak. Mert mégiscsak a történetért olvasom el a kötetet. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266199 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
eddig ő volt az aki a végén rendbehozott mindent. most már káosz lesz tehát szügségtelenné vált, és meghalt. viszont akkor kell valaki helyette, vagy sok kisebb embernek kell összefognia, különben baj lesz. szóval legalább összefogást eredményezhet a halála.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266194 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Ethuil írta: [size=9:3f76ptvj]Anglachel/Gurthang jó a tipped, nagyon szomorú :cry:
[/size]

Te jó ég, SPOILER ON!!! meghal Dumbledore SPOILER OFF!!!. Akkor most összedől a gazdaság, millió ember fog éhezni, eljön a világvége, alienek fogják szívni az agyunkat, mert SPOILER ON!!! R.I.P. Dumbledore SPOILER OFF!!!


Dehogy nyugi!:)
Bár szerintem is szörnyű.. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266185 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ethuil írta: [size=9:1lgrl0e6]Anglachel/Gurthang jó a tipped, nagyon szomorú :cry:
[/size]

Te jó ég, SPOILER ON!!! meghal Dumbledore SPOILER OFF!!!. Akkor most összedől a gazdaság, millió ember fog éhezni, eljön a világvége, alienek fogják szívni az agyunkat, mert SPOILER ON!!! R.I.P. Dumbledore SPOILER OFF!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266182 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
[size=9:1t4lgyu2]Anglachel/Gurthang jó a tipped, nagyon szomorú :cry:
[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266135 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én is így vagyok ezzel :?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266133 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Légyszi, ha vki spoilert ír, az írja már elé, hogy SPOILER!

Én direkt nem akartam semmit hallani előre a könyvről. Nem is olvastam el a rövidített fejezeteket. De lehet, hogy nem fogok ide jönni és akkor biztos nem tudok meg semmit előre :D
Köszönöm!

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266112 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Panni írta:

Anglachel/Gurthang írta: De én csak vicceltem... 8O
Tényleg meghal?! 8O Ennyire nem lehet szemét Rowling! :bawling:

Nekem azt mondták igen.... :roll: de még nem olvastam


nekem azt is megmondták, hogy ki öli meg. Ezek után inkább megvárom a magyar fordítást a további információkért.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266093 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266089 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Anglachel/Gurthang írta: De én csak vicceltem... 8O
Tényleg meghal?! 8O Ennyire nem lehet szemét Rowling! :bawling:

Nekem azt mondták igen.... :roll: de még nem olvastam

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266087 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De én csak vicceltem... 8O
Tényleg meghal?! 8O Ennyire nem lehet szemét Rowling! :bawling:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266085 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ancalima Anarórë írta:

Virágszál írta: Én inkább megvárom a könyvet, mert annak biztos jobb nyelvezete lesz :roll: !!! Ügyesek vagytok, de nekem nem tetszik ez az egész! Ahogy Rowling ír, azt nem lehet utánozni! Én pl. az eddigi HP könyveket le se tudtam tenni, csak ha már nagyon fáradt voltam. Nekem ez a véleményem! És jó lenne, ha nem csak erről lehetne itt beszélgetni :roll:


Vagy talán ahogy Tóth Tamás Boldizsár ír. ;)


Háát...igen :lol:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266074 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Anglachel/Gurthang írta: Én már tudom, hogy mi lesz a hatodikba!!! :D :D :D :D :p :p :p

Söt már azt is tudom, hogy hogy fog meghalni Dumbledore! Bee-bee-bee!!!

Én is :P de csak azért, mert az egyik bátyuskám mondott nekem két mondatot, amiben benne volt a lényeg :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266067 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én már tudom, hogy mi lesz a hatodikba!!! :D :D :D :D :p :p :p

Söt már azt is tudom, hogy hogy fog meghalni Dumbledore! Bee-bee-bee!!!

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266061 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Virágszál írta: Én inkább megvárom a könyvet, mert annak biztos jobb nyelvezete lesz :roll: !!! Ügyesek vagytok, de nekem nem tetszik ez az egész! Ahogy Rowling ír, azt nem lehet utánozni! Én pl. az eddigi HP könyveket le se tudtam tenni, csak ha már nagyon fáradt voltam. Nekem ez a véleményem! És jó lenne, ha nem csak erről lehetne itt beszélgetni :roll:


Vagy talán ahogy Tóth Tamás Boldizsár ír. ;)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266048 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én inkább megvárom a könyvet, mert annak biztos jobb nyelvezete lesz :roll: !!! Ügyesek vagytok, de nekem nem tetszik ez az egész! Ahogy Rowling ír, azt nem lehet utánozni! Én pl. az eddigi HP könyveket le se tudtam tenni, csak ha már nagyon fáradt voltam. Nekem ez a véleményem! És jó lenne, ha nem csak erről lehetne itt beszélgetni :roll:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266003 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én is elolvastam a tartalmakat, mégsincs bűntudatom, mert a könyv egy irodalmi élmény lesz, szvsz. Úgy is csábító a könyv, ha már tudod a tartalmát. Hisz a részletek :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265954 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dindae írta: De egyet továbbra sem értek.. minek gyerek meg felnőtt borító? :roll:

Hát egyrészről azért, hogy a rajongókból több pénzt szedjenek ki (amilyen nagy fanok, mind2 verziót megveszik)
Amúgy nemotm, mert tartalmi különbség nincs...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265951 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tiszta jó, hogy így el lehet olvasni a tartalmat, csak az az izé benne, hogy akkor hogy leszek a könyvvel... csak nekem van bűntudatom, vagy hasonlóm?

Meg egyébként is, tiszta jó az egész oldal, szóval, szerkesztőknek gratula! :wink:
De egyet továbbra sem értek.. minek gyerek meg felnőtt borító? :roll:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265838 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hálám a sírig üldöz a fordításért!

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265500 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Megan írta: A teljes fordítás illegális. Szerintem már ez is nagy munka, hogy valaki képes elolvasni a kötetet angolul (még ez is nagy dolog!) és még utána értelmezni is, utánanézni a dolgoknak, és írni egy, vagy több A4-es lapot a fejezetekről...

Kincső: Szívesen. :)


Na, amúgy, ha érdekel valakit, fentvan a negyedik fejezet is:)

Folyamatosan felkerül a fejezetek tartalma, tehát érdemes lesz nézegetni a lapot, belinkelem:

invito.alomvilag.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265499 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A teljes fordítás illegális. Szerintem már ez is nagy munka, hogy valaki képes elolvasni a kötetet angolul (még ez is nagy dolog!) és még utána értelmezni is, utánanézni a dolgoknak, és írni egy, vagy több A4-es lapot a fejezetekről...

Kincső: Szívesen. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265478 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Egyébként szerintem jobb lenne, egy teljes fordítás, mert senki nem olvasná el a tartalmat, hogy lelőjje az ősszes poént.


Node az mekkora munka már?! és az tényleg jogi problémákat vethet fel... :roll:

Én örülök ennek a tartalom-lefordítósnak, mert miközben én is olvasom angolul, ellenőrizhetem, hogy nem értem-e félre (mert annyira nem vagyok profi a nyelvből). :P Úgyhogy köszi, Megan/James és a többiek! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265477 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egyébként szerintem jobb lenne, egy teljes fordítás, mert senki nem olvasná el a tartalmat, hogy lelőjje az ősszes poént.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265467 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ez nem lehet igaz, én mindig elrontom ezt. :x

Na, fent van a 2.-ik, és a 3.-ik fejezet tartalma is,:)
Kellemes Olvasgatást!
Itt elolvashatjátok. :)

Én, James vagyok. :)

A HP4 film November 18-án fog megjelenni asszem.

Na most megyek, és csütörtögik asszem nem is hallotok rólam:)

Sziasztok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265464 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Megan írta: Kérésetek számunkra parancs:)
Az Invito honlap lefordítja nektek a hetedik könyvet magyarra. Ma éjjel az első fejezet meg is lesz:)

invito.alomvilag.hu


hetedik?
A félvér herceg nem csak a hatodik kötet? :D

Egyébként megnéztem az oldalatokat és tök jó! Te ki vagy a szerkesztők közül? Mármint mi az ottani neved? :)
Ja és még valami: A grafikák úgy tűnt (legalábbis nekem), hogy a negyedik filmből valóak. Ez igaz? Mikor fog megjelenni az a film? Hol szereztétek be a képeket?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265430 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jó hírem van, lehet, hogy ma felkerül az oldalra még 3 fejezet. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265415 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mindenesetre ha netán a netre mégse kerülne fel a teljes könyv, és valaki mégsem tudná mi az oldal címe, akkor az még véletlenül se küldje el nekem priviben! :D :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.299 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére