Tánc

Több
18 éve 1 hónapja #299308 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy nem tudok menni tánctáborba. Azt hiszem még időben szólok.
Pontosan azon a hétvégén tetőzik nálunk a parkettázás, szóval nem léphetek le.
Nagyon sajnálom. :(
Jó táncolást kívánok!

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299290 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Tánc

Nólindir írta: "Tánctábor" megbeszélés végső fázisában:

Áfi: mi lesz, ha a kutyám benyalja Bolyhoskát, a szőnyegemet?
Vewy: akkor lehet, hogy bezoárja lesz!
Ladis: az mi? Olyan mint a budoár!!
Vewy: mikor az állatok túl sok szőrt nyelnek, ilyen szőrgombóc keletkezik a gyomrukban. Az a bezoár.
Ladis (bebámul, keze a száján, rémülten): Úristen. Akkor lehet, hogy Nyüfinek is ilyen van...!!!
Cica: mije?
Ladis: bezoárja...!
Cica: az mi? Olyan mint a budoár!!
Áfi: de miért van Nyüfinek? Arra gondolsz, hogy rágja a haját?
Ladis: Én a görényről beszélek!!!


OFF: hát ez kész :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299238 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis, csak visszafolytott lélegzettel várjuk a tánc tábort :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299230 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Én ezt nem értem! Miért van az, hogy tök nagy az élet a topicokban, és jövök én a "tánctáboros" beírásommal, erre hírtelem megszünnek létezni??? Ennyire sokkoló a hír??!? :?


Az este folyamán órákon át "critical error"-ozott vagy csak szimplán nem jött be a tolkien.hu. :roll: Szal nyugi, nem Te vagy sokkoló. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299229 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Rakd be a Hírek közé is!
Vagy ha gondolod, akár a Tolkien.HU főoldalára meg az Eseménynaptárba is, majd engedélyezem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299227 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Én ezt nem értem! Miért van az, hogy tök nagy az élet a topicokban, és jövök én a "tánctáboros" beírásommal, erre hírtelem megszünnek létezni??? Ennyire sokkoló a hír??!? :?

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299178 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Eddig 25fő! Még 5 ember jöhet, tessék lecsapni a lehetőségre!


Akkor, lecsapnék a lehetőségre, ha lehet :)
nagyon szeretnék jönni és úgy néz ki most, h meg is tudom oldani, nem jön közbe végülis semmi.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299172 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
"Tánctábor" megbeszélés végső fázisában:

Áfi: mi lesz, ha a kutyám benyalja Bolyhoskát, a szőnyegemet?
Vewy: akkor lehet, hogy bezoárja lesz!
Ladis: az mi? Olyan mint a budoár!!
Vewy: mikor az állatok túl sok szőrt nyelnek, ilyen szőrgombóc keletkezik a gyomrukban. Az a bezoár.
Ladis (bebámul, keze a száján, rémülten): Úristen. Akkor lehet, hogy Nyüfinek is ilyen van...!!!
Cica: mije?
Ladis: bezoárja...!
Cica: az mi? Olyan mint a budoár!!
Áfi: de miért van Nyüfinek? Arra gondolsz, hogy rágja a haját?
Ladis: Én a görényről beszélek!!!

.........................

Ps.: Az avatorom POÉN. aki azt hiszi, hogy nem, az mélyedjen el magában :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299147 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
3nap...
Az nem korrekt...
3800Ft lesz :roll: ...
Max. kevesebb, de a legrosszabbra számítsatokv :P !
Na, EZ a korrektség.
Helyszín:
Péntek: Sulim tornaterme
Szombat-vasárnap: Budapest Kortárs Tánc fősuli (Goli)

Felső limit: 30fő
Jelenleg szándékuk jelezték:
-Lau
-Julcs
-Brandír
-Narbeleth
-Aeglos
-Áfi
-Cica
-Esgal
-Galen
-Gillz
-Inczy
-Kincső
-Loth
-Mil
-Mioni
-Míriel
-Ring
-Andariel
-Brokkoli
-Iru
-Min
-Dru
-Vewy
-Andris
+Én
Eddig 25fő! Még 5 ember jöhet, tessék lecsapni a lehetőségre!
Egy dolgot biztosan ígérhetek: Vért, izzatságot és jókedvet! :twisted:
Jövő hét szerdáig lehet visszamondani a jelentkezést, azután mindenképp ki kell fizetni!!! (ha jössz, ha nem... max valaki mást hívsz el magad helyett...) :P :P :P

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299144 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Nos, a program:

Aug 25-26-27...

Péntek (16-20-ig)
16.00-18.00-ig bemelegítés, tréning, nyújtás (Ladis, Brandir)
18.00-19.00-ig gimnasztika (Brandir)
19.00-19.30-ig erősítés (Ladis)
19.30-20.00-ig irányított nyújtás (Ladis)

Szombat - Vasárnap (10-14-ig és 15-18-ig)
10.00-10.30-ig bemelegítés (Ladis)
10.30-11.50-ig balett (Brandir)
12.00-13.00-ig ír tánc (Lau)
13.00-13.30-ig nyújtás (Ladis)
13.30-14.30-ig Ebéd szünet
14.30-15.50-ig kortárs technika és repertoár (Ladis)
16.00-17.10-ig flamenco (Julcsi)
17.20-18.30-ig társas tánc (Vewy, Narbeleth)
18.30-19.00-ig nyújtás (Ladis)

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299131 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tánc
Lelkesen várom a tábort! 8)
A 3000 Ft korrekt ennyi időre, nem?

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299122 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Nos, a helyek sorban potyognak ki, vagy mert nem alkalmasak, vagy mert hétvégén nincsenek nyitva...
Most még 2 lehetőségnek utánna nézek (ma már 6 helyen voltam :? ), az egyik a goli, a fősuli épülete:
Ez baromi jó, ugyanis táncra lett kitalálva, jó hangosítással, balett rúddal, tükörfallal, balett padlóval, öltözőkkel és zuhanyzókkal. De! Baromi drága, így 3-4000Ft között lenne fejenként... és még azt is ki kell derítenem, hogy nyitva lesznek e...
a másik a sulim tornaterme:
Ez baromi nagy, parkettás hely, bő hellyel. A hangosítást meg tudom oldani. Valószínű, jóval olcsóbban megúsznánk, viszont nincs tükör és balett padló, a rudakat meg nagy nehezen (idétlenül) max. a bordásfalakkal tudnánk helyettesíteni.
Ha lesz valami fejlemény ismét felírom...
Üdv: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299096 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Esgal: Hát, most a biztosabb hely az a Kincsesházban van, ami nekem és Julcsinak még közelebb, nektek még távolabb van :roll: ... Az 1es villamos óbudai végállomásától (EuroCenter, bécsi út) kell még gyalogolni kifele egy 10 percet. Sorry! De azért megnézek egy másik helyet is még... A váci utcában van egy fitnesz terem, és ott lenne még ilyen... csak kérdés mennyiért??? A múltkor baráti áron adták ki, de ez nem lesz mindig így.. :? ..sajna...
Na kész a Detox Creativ Team oldala (az előző felfejlesztett változata)...
Ott van rajta a fórum is, galériák (ide kerülhetnek a fellépésekről képek, a szarminőségű táncest képek is fenn vannak, még mindig...), Zenék (megint kezdhetem őket feltölteni (bár bővítem a listát néhány dologgal :P ), végül a link tár (ami semmit nem változott, még mindig igen hasznos...)
A címe: www.detoxcreativeteam.fw.hu
Üdv: lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299053 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Elvileg, ha csak a pénteket kell megoldani, nekem, mint dolgozónak jó a 4 órás kezdés, de mint újabban messzelakót (Rákoskeresztúr hehe :P :D ) sem zavar a késői hazamenetel. Apropó, Ladis, merre van a hely, amivel tárgyalsz? Csak hogy úgy kalkuláljak...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299041 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Bocsi Vevy... ahhrr... Felírtalak! :oops:
Nah, ha valakit érdekel csináltam egy részletes táncos fórumot, (egy újat, mivel többen jelezték, hogy nem tudtak regisztrálni!) Nyitottam külön topicokat a flamencósoknak, ír szteppeseknek, a modern kortársnak, keleties táncoknak, sőt, hogy végre felélénkítsem a latin és standard, és báli táncoknak is!!! Ezenkívül topikok vannak a tánctábornak, fotózásnak, aktuális projekteknek, csere-berének, uff... rengeteg mindennek, de szerintem átlátható. Szóval szeretném, ha minnél többen regisztrálnátok, (lesznek olyanok, akiknek újra kell...) a rendszere, egyébként ugyan ilyen mint ez. A címe: www.armbell.com/contemporain
Jah, és átalakítottam az oldalam, és átköltöztettem. (Csináltam egy Detox Creative Team honlapot :P ) Hamarosan annak is felteszem a linkjét!
Addig is, egy lista bővítés:
+Andris
+Vevy
Eddig 25en vagyunk! Újabb jelentkezések akkor, ha esnek ki jelentkezők! Adelard, vettem az igényed, ha jövőhét szerdáig lemondja valaki, beteszlek.
Üdv: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299038 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: 2, akiknek kötelező, mert szeretik a táncot!:
-Aeglos
-Áfi
-Cica
-Esgal
-Galen
-Gillz
-Inczy
-Kincső
-Loth
-Mil
-Mioni
-Míriel


:cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299024 Írta: Rozsomák
Rozsomák válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

Tudnátok még nekem is egy hobbitnyi helyet szorítani? :D
mert akkor jelentkeznék...

Andris.

Paraszt vagyok :) Tanyán lakok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299008 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc
Jujj, tánctábor...én is olyan szívesen mennék, csak sztem pont azon a hétvégén nem érek rá, meg gondolom már sokan is vagytok... ha mégis ráérnék, lehet-e még jelentkezni és meddig?

és ha mégse megyek azért szerepelhetek ősztől induló táncokban majd? vagy ott tanuljátok be amik lesznek, vagy ez csak ilyen alapozás-szerű?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298991 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
persze, én is így gondoltam, ez a legjobb megoldás!
várommárvárommár :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298965 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Na szóval, további fejlemények!

A csütörtök lefújva! A péntek-szombat-vasárnap oké. A program marad (bár ideiglenes csak).
Szerdán egyeztetek egy helyszínnel.
Most csütörtökön egy megbeszélést tartunk du (biliárd közben :P ) azokkal akik "tanítani" fognak. Szeretném, ha mind ráérnének, ha nem, akkor keressenek fel priviben, hogy elmondhassák óhajuk-sóhajuk, hogy a végleges program, helyszín, idő stb. jövő hét hétfőig meglegyen. Ne áruljunk zsákbamacskát az embereknek!
Hétfőn tehát minden részletet megtudtok. De aztán legkésőbb jövőhét csütörtökig végleges választ kérek mindenkitől (oké v. sem?)! Ezután már csak fejvesztés terhe mellet lehet kiszállni a projectből!
A péntekről: Mil kérte, hogy 4-8ig tartson, hányan vannak, akiket ez baromi rosszul érint (és mennyire?). Ha sok ember, akkor marad az 5-9ig, és max. hamarabb lelépsz aznap (sorry!).
Üdv: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja - 18 éve 1 hónapja #298942 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Fúúú Lad, nem lehetne hogy ne tartson 9-ig, csak mondjuk 8-ig? *szépennéz*
nemtudom hogy kinek hogy jó, de esetleg ha négytől kezdődhetne... kérdezek mindenkit aki dolgozik, hogy nem lenne-e baj, csak azért mert aki messze lakik hát... örül ha hazaér fél 11-re...
amúgy sztem nem gáz h csütörtöktől is lenne, csak kérdés h ki fog ráérni (sztem össze kéne szedni h ki hogy mikor, csak egy ötlet)
nah, már túl sokat szóltam bele, be is fogtam

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298939 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Akkor a bővült lista:
-Lau
-Julcs
-Brandír
-Narbeleth
-Aeglos
-Áfi
-Cica
-Esgal
-Galen
-Gillz
-Inczy
-Kincső
-Loth
-Mil
-Mioni
-Míriel
-Ring
-Andariel
-Brokkoli
-Iru
-Min
-Dru
+Én

nah, már 23an vagyunk :wink: ...
Több dologra hívnám fel a figyelmet, a félreírtések elkerülése érdekében.
ad1: Némi anyagi vonzata lesz a dolognak, 3000ft ra is felmehet a 3 nap összege. (ezt annak is be kell fizetni, aki úgy dönt, csak 1 órára néz be!, szóval ez az egész "kurzus díjja" lesz)
ad2: Időben ez 24-25 (csüt-pént) du-tán 5-9ig, és 26 (szomb) reggel 10-14ig majd du. 15-18ig Én szeretném a vasárnapot is (27.-én) ha nem növeli meg jelentősen a kiadásokat. Ezt szeretném, ha megvitatnánk...(Ráértek-e?) Csak mert iszonyú sokfajta óra lesz, és így (ilyen kevés idő alatt) még az alapok megismeréséig sem fogunk eljutni...

Szeretném a tanárokkal megbeszélni, hogy most mi van, mennyit válalnának be (időben)... Az órabeosztások persze attól függően változnak, hogy akarjátok e a vasárnapot, v. sem. Szerintem ennek a 3om napnak így semmi értelme, úgyhogy még ezt meg kell beszélnünk, ez esetben hogy legyenek az órák!

A 4 napos tánckurzus óra javaslata (?) :
Csüt-pént (17-21óráig):
1h Bemelegítés, erősítés, kortárs tánctechnika
3/4h Balett alapú tánc
1/4h szünet
3/4h Ír sztepp
3/4h Flamenco
1/2h Irányított nyújtás, levezetés

Szomb-vas (10-14óráig):
1/2h bemelegítés, erősítés
3/4h Kortárs tánctechnika
1h Balett alapú tánc
1/4h pihi
1/2h Kontakt Improvizáció
1h Repertoár tanulás

Szomb-vas (15-19óráig):
1h Ír tánc
1h Flamenco
1/4h pihi
1 és 1/4h Társastánc
1/2h Levezetés, nyújtás

Már nem tudok egyébként semmit!!! Örülnék, ha megnyilatkoznátok...
Vagy lehet, hogy csinálunk a héten egy megbeszélést.
Üdv: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298929 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Nálam viszont az van, hha belecsúszik egy péntek, nos, annak csak a délutánja lesz megfelelő - hétköznap meló :P

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298920 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Tánc
Én is szívesen mennék. ^^

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298919 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Csak halkan jelezném, hogy engem is érdekelne, már ha nem néztek nagyon bénának :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298914 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
helloka!
énisénis mindenképpen!!! :D :D :D
sikitottam..jelentkeztem.. :wink:

pusz

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298906 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
tüncikék!
ne felejtsétek hogy valszeg lesz némi költsége a dolognak a terembérlet miatt. minimalizálni fogjuk amennyire tudjuk.

mioni, inczy, nudli welcome to the show:)

Kezdők is tessenek szívesek jönni!!!némi mozgáskultúra meg ritmusérzék persze nem hátrány:P
csók!
nyú

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298905 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Tánc
hmm, hát táncolni én sem tudok, de itt az idő, hogy ezen változtassunk... ha kértek belőlem (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298903 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Tánc
sikííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííít

/me is menni akar a tánctáborba, a gonoszok meg majdnem itthagynak :tongue:

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298901 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Énisénis

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.687 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére