Tánc

Több
17 éve 10 hónapja #294289 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Ha valakit érdekel:
III. Nyári Szabad Táncegyetem (Shaolin falu) júl17-22ig... Nagyon ÉRDEMES! :wink:
Szlovák workshop aug 25 környékén a Goliban (3. ker, perc utca, oda járok :P )...
A www.tanc.sulinet.hu -n mindent megtaláltok.
Egyébb nyári cuccok:
"Kontakt Budapest" kurzus... Zsír! (bárkinek ajánlom)
MMS-ben folyamatosan lesznek hétfőtől-csütörtökig különféle kurzusok... minden héten más. A kortárs-flamenkó kurzus (ami biztos kihagyhatatlan!!!) - valamikor szintén augusztusban lesz.
Akit érdekel valami, bármi, az írjon privit, és adok részletes infókat még.
Táncra fel!
Üdv: Ladis :D

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #294253 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
asszem ez vonatkozik rám...
én igen, szeretném :D

pápussz

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #294245 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Hah, ezúton szeretném megkérdezni a szentjánosbogárkáimat, h volna-e kedvük folytatni a dolgokat, mondjuk egy csöppet kidolgozott koreográfiával? Vagy mással?

Puszi: M

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #294120 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
vagy esetleg meg lehetne kérni valakit, aki még szinén tud szteppelni, hogy ő tartsa addig a másik csoportnak, párhuzamosan.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293804 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Gondolom, megcsinálhatod azt mint Ronannél... hogy egyidőben két csoportot tanítasz, mondjuk szint szerint... ennek az előnyei és hátrányai is megvannak... az órán résztvevőket illik megkérdezni erről, és mérlegelni kell.

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293717 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
tetszik az órarend:) nekem az aug vége jó is lenne.
viszont kérdés:
mivel egy csoport van összesen, pl megcsinálhatom e az írtánc órán hogy kettébontom(egyszerre két órát tartok)? ha van igény rá...
pussz!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293567 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Szerintem így is oké (ahogy Brandír írta), bár ahogy ismerem magunkat, a menetrendet úgyse tatjuk be... az egyetlen amire figyelnünk kell, az viszont az idő, hogy a megadott összkeretből ne csússzunk ki. A házibemutató viszont igaz, tényleg fölösleges. Erre akkor jöttem rá, mikor belegondoltam, nagy valószínűséggel egy csoport lesz, amelyik minden órára bejár, így mégis, kinek mutatnánk be??? :D (-a tanároknak, de nagyon...) Na mind1... egyébiránt az értékelős cucc esetleg mehetne egy teaházba, egy forró tea mellett semmi nem olyan vészes :P ...
Üdv: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293513 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tánc
Részemről augusztus 24-28.-at támogatom. Ha szabad belekontárkodni egy kicsit az órarendbe, az alábbi módosításokat javallanám:

Csütörtök - Péntek (17-21-ig)
17.00-18.00-ig bemelegítés, tréning, nyújtás
18.00-19.00-ig ír tánc
19.20-20.20-ig flamenco
20.20-21.00-ig irányított nyújtás

Szombat - Vasárnap (10-14-ig és 15-18-ig)
10.00-11.20-ig bemelegítés, balettszerű tánc
11.40-12.40-ig kortárs tánc, kontakt
13.00-14.00-ig kompozíció és improvizáció, esetleg repertoár
14.00-15.10-ig Ebéd szünet
15.10-16.00-ig flamenco
16.10-17.00-ig ír tánc
17.10-18.00-ig társas tánc

A hétfői házi-bemutató is jó ötlet, de talán fölösleges ezért még egy délutánra kibérelni egy tánctermet Az egyéni értékelést viszont nagyon támogatom nem csak fél órás időtartamban.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293512 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Apropó, népek, van itt valaki, aki (még) Ronanhez jár, és a június 2. felében lévő szabadon gyakorlós időszakban esetleg segítene nekem a gyakorlásban? Treble reel, hornpipe a második lépéssortól, primary heavy jig... (utóbbit egyáltalán nem tudom, de nem ártana megtanulnom, legalább valamit sifitelni rá...) Ha más nem, azért, hogy társaságom legyen, ne egyedül toporogjak...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293451 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Én vagyok az ideális táborozó :mrgreen: :

Nekem mindegy.

Vagy mindkettő jó, vagy egyik sem. Kiderül :)
[size=9:1dwtg1z7](Ja ööööö ha nem jó, akkor mi lesz a flamencoval???? Inkább dolgozom rajta, hogy jó legyen...)[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293417 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Aug. 17-21 vagy aug. 24-28ig? (bocs, de már csak ez a két lehetséges időpont maradt...) Nos, akkor a kettőből melyik? Valahogy csak meg tudjuk oldani... Szóval, ha ez se jó, akkor a legkevésbé rosszat választjuk... Üdv: Lad :roll:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293367 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Tánc
...a második hétvége nekem se jó...de hozzám ne igazítsatok semmit, mert keveset leszek itthon :(
Viszont így nagyon nem fog menni, és biztos nem találunk mindenkinek megfelelő időpontot, ami esetleg még jó megoldás, az az iskolakezdés előtti pár nap, mert addigra mindenki haza jön...jobb esetben :mrgreen: vagy nem :?: [size=9:14sxusqh](hűűűű most mindjárt elájulok a saját önzetlenségemtől...érvelni egy időpont mellett ami nekem valószínűleg nem jó... :oops: )[/size]

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293344 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Óh, de remek... nekem aug első és második hétvégéje semmiképpen sem jó
hű de boldog vagyok...

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293340 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Nem lehetne inkább a második hétvége? :roll:

Most nem zajlik semmilyen projekt? Vagy addig?

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293201 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Oké... akkor augusztus első hétvégéje? (csüt-hétfő) Megfelel?


nekem oké, csak Szigettel semmiképp ne essen egybe (9-16)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293188 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Oké... akkor augusztus első hétvégéje? (csüt-hétfő) Megfelel?

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293167 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Tánc
én is az augusztusra szavazok, mert jelen pilanatban max. mankós táncot tudnék bevállalni (...vagy a láncfűrészest :mrgreen: )mert járni alig tudok[size=9:35bvuqce]...viszont örömmel jelentem, hogy fejlődött az egy lábon való futás/ugrálás készségem...[/size]
szóval minnél később, annál jobb...

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293154 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Sajnos, ez esetben nekem is ki kell hagynom, júl10-14 felvételi, előtte meg nem ártana rákészülnöm... maradjunk augusztusnál, plíz!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293145 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Hé, nem arról volt szó h. augusztus közepe? 8O
Én ilyenkor nem leszek itthon :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293139 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Időpont: ha nem szeretnétek keresztbeszervezést, akkor ajánlanám, hogy 10én estére ne legyen semmi, mert a Synithos szomorú lesz :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293137 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
A "tánctáborral" kapcsolatos szavazást ezennel megnyitom. Akinek jó, az írjon nekem egy privit, ha összejön 15-20ember, akkor megszervezzük...
Hely: -még ismeretlen, de egy nagyobb tükrös terem lesz... (ehhez ragaszkodom :P )
Időpont: jún 30-júl3ig vagy júl 6-10ig (csüt-hétfő) (tessék szavazni!)
Anyagiak: Egy összegben az egészet be kell fizetni, aztán már csak rajtad múlik, melyikre jössz el. Ennek összege várhatóan 3000Ft körül lesz(ami nagyon nem sok... :wink: )
Amire gondoltam.
Csüt, péntek (17-21ig):
17-18ig bemelegítés, tréning, erősítés, balett, különböző technikai dolgok
18-19ig ír tánc
19-19.30ig szünet
19.30-20.30ig flamenco
20.30-21.00ig irányított nyújtás

Szombat-vasárnap (10-13ig és 15-18ig)
10-11ig bemelegítés....
11-12ig kortárs tánc, kontakt
12-13ig kompozíció és improvizáció, esetleg repertoár
-Ebéd szünet (esetleg kollektívan is megoldhatnánk, ez esetben még dvdz hetünk is)-
15-16ig ír tánc
16-17ig flamenco
17-18ig társas tánc

Hétfő (18-20ig):
18-18.30ig bemelegítés, nyújtás
18.30-19.30ig házibemutatók (mit tanultunk?)
19.30-20.00ig egyéni értékelés :twisted: (miben mennyit fejlődtél, mit kell még fejlesztened, és hogy melyik irányban kéne elindulnod a saját stílus kialakításához, esetleg hova járhatnál... ilyenek...)

Ha akartok hastáncot, megoldható +1órában szombat, vasárnap...
Na? Mit szóltok egy ilyenhez?
Pussz: Lad
8)

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #292860 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

A táncestről kerültek fel képek a netre?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #292819 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Tánc

Brisa írta: Máj. 26-áig várom azokat az információkat a csoportokról, amiknek bele kell kerülniük a Hírlevélbe és a Hírmondóba. Címem: brisa@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #292806 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
Tudtok róla? Szombat 15 óra Bábszínház I. Országos Szteptánc Fesztivál

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #292691 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Hétvége? Az csak 2 nap... :roll:
Annak úgy nem sok értelme lenne... csak kibővítve.
Monduk egy péntek este 5-9ig, szombat, vasárnap 10-18ig, majd hétfőn bemutató 18-21ig... így jobb lenne?
Lau: Jah... nem megy a gollam... remélem nem nagy baj, egyébként se volt oly fenomenális, sokat kéne próbálni, és nem nagyon van ideje most senkinek :? ... sorry!


Nekem így megfelel.

Persze, lehet, hogy ígyebbül is, met ha felvesznek, és már nem dolgozom akkor, simán elképzelhető, hogy ráérek, de erre nem szívesen bazírozok.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #292668 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Hétvége? Az csak 2 nap... :roll:


Lau csüt-vasárnapot írt hétvége címen :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #292665 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Hétvége? Az csak 2 nap... :roll:
Annak úgy nem sok értelme lenne... csak kibővítve.
Monduk egy péntek este 5-9ig, szombat, vasárnap 10-18ig, majd hétfőn bemutató 18-21ig... így jobb lenne?
Lau: Jah... nem megy a gollam... remélem nem nagy baj, egyébként se volt oly fenomenális, sokat kéne próbálni, és nem nagyon van ideje most senkinek :? ... sorry!

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #292651 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
szintén melós, +1 szavazat a hétvégére...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #292613 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Támogatom az augusztus közepét :)
:twisted: Levezető jellegű? hehe... majd meglátj... :twisted: jó jó, a step tényleg durvább...

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #292543 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc
én is hétvégére szavazok - Gillzzel együtt...szontén zenész :?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.752 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére