Tánc

Több
18 éve 3 hónapja #292529 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
hétvége inkább szerintem is. (dógozó)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292515 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
a társastáncot a végére raknám, az inkább olyan levezető jellegű délelőttre kellenénak a megerőltetőbbek(pl step)
és én a csüt-vasárnapra szavazok, a dolgozók miatt...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292507 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
Az intenzív lehet, hogy rövidebb lesz... szerintem legyen hétfőtől-péntekig, és aug közepéhez mit szólnátok? Egyébiránt jó lenne, ha mihamarabb jeleznétek szándékotokat priviben, mert akkor el kell kezdeni szervezni. Szerintem csak úgy van értelme, ha a tanárokon kívül 10-15embert érdekelne a dolog. Egy ötlet a menetre:
10-11ig, közös bemelegítés, átmozgatás, balett alapok.
11-12ig társastánc.
12-14ig kajálás, estleg dvd nézés...
14-16ig Írsztepp és Flamenco...
16-18ig Modern, Kortárs, Imp+Komp...
Esetleg, ha van rá igény: 18-19ig Hastánc
Ez csak egy ötlet...
A tréningek egyébként nem hiszem, hogy a sulimban lennének... nekem nincs kedvem oda visszamenni... megpróbálok egy másik helyet szerezni. Valószínüleg vagy 4-től, vagy fél7-től fognak kezdődni, vagy hétvégén lesznek... :roll:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292451 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Üdv, nos én nem akarok csalódást okozni, de én csak standard tangózni tanultam, nem argentin tangózni...

Üsse kő az is jó lesz :D

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292369 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Szerintem ez a nyári cucc nagyon jó ötlet! Csak akkor Lad minél hamarabb találd ki hogy mikor legyen, különben egy csomó ember szervez már addigra magának valamit...
az a bizonyos tréninges cucc meg nagyon jó lenne, csak félek h Ladis a sulijára gondolt mint helyszín, és akor az nekem ugrott, lévén hogy a világ másik végén van... :D
remélem azért lesz még lehetőségem kortársas-modernes-balettos cuccokat tanulni veletek! :D
pusszancs

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292328 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Brandir, a jazz-be be lehet szállni? Van egy kis Bakó-előképzettségem. :)

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #292326 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Brandir írta:

Ladislas írta: Ja! És most péntek kora dután mit szólnátok egy dvd nézéshez? És hol? Ötlet, akarjátok?

:P
Erre jártam, gondoltam beszólok.
Amennyiben a heti rendszerességgel üzemelő táncolósdi este 6-nál nem kezdődik előbb én is részt vennék rajta, ha szabad.
Ötletek az őszi toszra:
Tangó - Vewy, Narbeleth: Amennyiben lenne egy argentin tangó, össze tudunk szedni 3 tangóképes hímnemű egyedet (több pár úgysem férne el a színpadon)
Jazz - még csak a koncepció van meg, de szeretnék összehozni egy kisebb koreográfiát őszre (reszkessetek)
SinCity - epizódszerepben esetleg



Üdv, nos én nem akarok csalódást okozni, de én csak standard tangózni tanultam, nem argentin tangózni... az meg egy kicsit más...
:) de amúgy szívesen.
Latint pedig még szívesebben :P

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292304 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc

Irunien írta: devastated :( dejected...amit akartok :(


denethor. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292294 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
emberek, Nektek nem kezdődik a vizsgaidőszak????
csak én vagyok ilyen szerencsétlen????... :( :(
nekem egyelőre semmi nem jó....pedig nagyon nem szeretnék erről lemaradni..
mindegy..devastated :( dejected...amit akartok :(

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292267 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Melyik nap lenne akkor jó? (hétfő, csüt kivételével?)
Üdv: lad


Mondjuk a hétvége? Nekem szerda meg péntek semiképpen, sajna. :(

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292247 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Hú de ráérősek vagytok :P
Péntek kivételével egy délutánt/estét rá tudok szánni a dvd-nézésre, egyébként tanulok mint ááállat :roll: :( De igazából ha esetleg kész lennének az ígért dvd-k, akkor kifizetném és megnézném itthon *szépennéz*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292245 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Aloha!
Nos, akkor mai nap lefújva. Jövő héten viszont tarthatnánk egy mindenes napot, akárki részvételével :D . Program pontok (nem sorrendben): lehajóznánk a batthyról szentendrére, sétálnánk, meglátogatnánk a marcipán múzeum cukrászdáját, meg ilyenek. Hévvel, v. hajóval vissza, majd közös dvd nézés valakinél, és akkor esetleg meg is beszélhetjük a fennálló problémákat, feladatokat... mindent :wink: . Melyik nap lenne akkor jó? (hétfő, csüt kivételével?)
Üdv: lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292241 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
NEKEM SE MEG NEKED SE JÓ A PÉNTEK=MA

ÉN MEG Ő, AZAZ JULCSI ÉS NYÜFI...IZÉ...FORDÍTVA
(bocsi a nagybetű véletlen)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292237 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tánc
Ööö tom hogy nem táncoltam meg minden -meg nem is voltam ott-, épp ezért én is szeretnék dvd-t nézni :mrgreen: szal lécci legyen egy-két hét múlva egy időpont, ahol sok ember ott lehet. sajnos lemaradtam rólatok :bawling:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292231 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis: ez a heti rendszeres cucc olyan lenne, mint amitz még télen elkezdtünk? :D mer az jó, abban benne lennék, ha jó időpontban van (este hat után péntek- és hétvége - kivételével király :D ) sőt. nyáron is lenne?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292224 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Tánc
5 után bármikor jó. 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292218 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc
Jó a péntek :wink: Áfi-lak rulz :D Mikor?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292204 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Azé' csütörtökön kitalálni h. pénteken dvd-zzünk :roll:
Nem lehetne vmi távolabbi időpont? :P :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292203 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Tánc
Max. 10-13 fő megszállhat dvdügyileg. (Ha mindenki keresztbeteszi a lábát és nem moccan. :D :twisted: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292199 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem van egy barátom aki éppen Argentínában van és tangózni (is) tanul. Szerintem még kedve is lenne hozzá... 8) Amikor hazajön júniusban megkérdezem... És mtt szimpatizáns is ráadásul... :D

Nekem jó a péntek dvd nézni. :)
[size=9:3dst4avd](ha nincs hely akkor végszükség esetén nálunk is lehet...)[/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292198 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Ja! És most péntek kora dután mit szólnátok egy dvd nézéshez? És hol? Ötlet, akarjátok?

:P
Erre jártam, gondoltam beszólok.
Amennyiben a heti rendszerességgel üzemelő táncolósdi este 6-nál nem kezdődik előbb én is részt vennék rajta, ha szabad.
Ötletek az őszi toszra:
Tangó - Vewy, Narbeleth: Amennyiben lenne egy argentin tangó, össze tudunk szedni 3 tangóképes hímnemű egyedet (több pár úgysem férne el a színpadon)
Jazz - még csak a koncepció van meg, de szeretnék összehozni egy kisebb koreográfiát őszre (reszkessetek)
SinCity - epizódszerepben esetleg

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292190 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Ja! És most péntek kora dután mit szólnátok egy dvd nézéshez? És hol? Ötlet, akarjátok?

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292189 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!

Aeglos, Julcs: Az oktogon, -batthy- nem lenne rossz, elég nagy, csak annyi a gond, hogy kopogni ott nem lehetne... De keresek termet, ha van rá igény, és megcsinálhatjuk az egy hetes "TÁNCTÁBORT". Szerintem, ha leszünk min. napi 15-20an, a tanárokat is belevéve, akkor 500Ftért naponta tényleg megússzuk (az egy hétre minden résztvevőtől kb. 3500Ft, ami nem sok napi 5-6 táncóráért...)
Julcs: Miért? Lány-lánnyal nem táncolhat :P ...
Loth: Szerintem álmodtad... az nem azt jelenti, hogy órás késéssel megérkezünk a próbára, majd végig beszélgetjük :D ... ez azt jelenti, megérkezünk egy negyed órával előbb, ha kell elpakolunk, bemelegítünk, közben gyors (5-10perces) eszmecsere, és keményen, odafigyelve dolgozzuk végig a másfél órát, majd a rákövetkező fél órában nyújtunk és tisztázzuk a hibákat. Majd hazaérve átgondoljuk a következő órára a dolgokat, a hz. feladatokat... :twisted:
Csók: sztiváj

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292098 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Tánc
Ha a "táborra" nem találtok helyet, én talán 3-4 nap Velencét tudok biztosítani szülők és kutyák nélkül: ha kipakolunk a nappaliból lesz hely, de kő van, ami nem tesz jót a lábnak és csúszik...és mindenki le fog sérülni.. (és jön a világvége :mrgreen: )...de végső esetben megoldható ha nincs más...

Ladis: sztem eddig mi hetente gyakoroltunk és kreatívkodtunk...vagy csak álmodtam?

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292086 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Aeglos írta: Viszont eszembe jutott egy probléma :o h: (nahát)
Hogy fogunk úgy társastáncolni, hogy a fiú:lány arány kb 1:7 :eek4:

Ladis maximális túlterhelésével :D

Oktogon: én is a Batthiányra gondoltam!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292044 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis: tényleg volt már szó róla régebben is, ahogy Julcs is mondja :wink:
Oktogon szvsz túl drága. (Ha ugyanarra az Oktogonra gondolunk Nólindír)
Egyéb lehetőségek: Batthyány alapítvány? Vagy megkérdezhetem a régi sulimat, ott van egy tükörterem, csak nem tudom nem adták-e ki már előre, vagy mennyibe kerül. :triste:
A tréningezés is jól hangzik, kreatívkodjunk! :bounce:

Viszont eszembe jutott egy probléma :o h: (nahát)
Hogy fogunk úgy társastáncolni, hogy a fiú:lány arány kb 1:7 :eek4:
Pedig az ötlet nagyon jó 8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291997 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Ádám: inside info, Vewynek ideiglenesen van D-húrja - pont innen jött a poén, hogy arra írjon :)

Iru: természetesen projektileg be, ahogy ezt már akkor is mondtam. Most viszont az a helyzet, hogy - az idő rövidsége miatt - valszeg egyelőre ezzel a (3-assal is kibővített!!!) sevillanas-szal kezdünk valamit. A tango részemről rendben, csak azt meg nem tudom még, hogy mikor/hogy tudjuk elkezdeni, de az úgyis itt lesz a topicban. Amúgy tényleg szeretnék majd valami übernagy flamencot, minimum 8-10 lánnyal - ez majd a műv. estre mehet ősszel. Abba is szeretettel várlak!

Ladis: ezt az ötletet már beszéltük, emlékszel? Akkor is azt mondtam, mint most, hogy HAJRÁ, és igen, én feltételnül jönnék (már ha kellek persze :P ), nem, nem a flamencos irányvonalon, mert abból most úgyis túladagolásom lett, hanem kifejezetten a modern-kortárs egyéni stíluskavalkád és a saját koreográfiák világa az, amit hozni kéne. Szerintem amúgy úgyis ebben van a jövő.
Első körben például heti fix próba és HELY kéne, ahol lehet fellépni, tudod, hogy meg legyen a motiváció. Gondolkodj ilyen lehetőségen! Ja, és név? :P

No, majd megbeszéljük. Puszi everytünc

u.i.: nyárral kapcs: szerintem jó ötlet, de nagyon komoly szervezést igényel. Próbateremfelhajtás nélkül pedig nem lehet belekezdeni. Oktogon működhetne egy hétig szerinted?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291996 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Egyébként nyárra szeretnék összehozni egy kis intenzív tánc kurzust. Kibérelnénk v. szereznénk egy hétre egy termet napi x órára, és folyamatosan különféle tánctechnikákat lehetne tanulni. Mondjuk minden nap lenne egy ír sztepp-Lauval, egy flamenco-Julcsival, egy társastánc-Narbbal és Vewyvel, égy kortárs tánc és egy balett- velem, hastánc- valamelyik iserősömmel. Az tök jó lenne szerintem, közben pedig közös kajálások, táncos dvd nézések, meg ilyenek... A 7.napon pedig házibemutató, amin mindenki megmutathatná a többieknek mi mindent tanult... Szerintem érdemes lenne elgondolkodni rajta, mert ha van elég ember, akkor napi 500Ftból kijönne az egész. :wink:


Tök jó lenne, csak lehetőleg tábor után :) és jó lenne ha mielőbb eldöntenénk az időpontot, h. úgy tudjunk mindenfélét tervezni nyárra :P :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291995 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Narb: Ebbe a projectbe tényleg beszállhatnál... :wink:
Lau: Van valami abban amit mondasz... Egyébként nem akarod elvállalni a szerepet? Én megértem, ha sok neked ez az elborult tosz :D ... De az elején sem akarsz benne lenni? Az elején lesz egy nagy kortárs- inkább modern- tánc (prolog), ami szép lesz, nehéz lesz, és nem lesz beteg (annyira), ráadásul egy olyan zenére, ami maga a gyönyör.
Julcs: öööö... nem, asszem nem fognak táncolni :roll: :twisted: ... Egyébként sok sikert a flamencos projecthez, remélem sikerül. Én is szeretnék magamnak egy kissebb csapatot, akikkel heti rendszerességgel tréningeznénk, meg kreatívkodnánk, fellépésekre járnánk... csak mert nem lehet úgy tovább fejlődni, ha az alapokat nem sajátítjuk el tökéletesen. Fejlődés nélkül pedig halott az egész...
Egyébként nyárra szeretnék összehozni egy kis intenzív tánc kurzust. Kibérelnénk v. szereznénk egy hétre egy termet napi x órára, és folyamatosan különféle tánctechnikákat lehetne tanulni. Mondjuk minden nap lenne egy ír sztepp-Lauval, egy flamenco-Julcsival, egy társastánc-Narbbal és Vewyvel, égy kortárs tánc és egy balett- velem, hastánc- valamelyik iserősömmel. Az tök jó lenne szerintem, közben pedig közös kajálások, táncos dvd nézések, meg ilyenek... A 7.napon pedig házibemutató, amin mindenki megmutathatná a többieknek mi mindent tanult... Szerintem érdemes lenne elgondolkodni rajta, mert ha van elég ember, akkor napi 500Ftból kijönne az egész. :wink:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291946 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Julcs..
én kérdeztem még anno, h beszálhatok-e eme flamncós őrületbe..most is ezt kérdezem :D ..lehetne-e esetleg-e..? 8)

én... :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.714 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére