Tánc

Több
18 éve 4 hónapja #290142 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tánc
Változott a programom: egész szerda estig leszek net előtt. (Mondjuk Ulmot nem tudom...)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290111 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tánc
Lautól megkaptam a formanyomtatványt.

Ha még szerdán 14 óráig a csoportos topikban leírtak szerint állítjátok össze az anyagot (tehát 135*180-as vagy 180*135-ös kép + rövid reklámszöveg címmel + a teljes leírást és információt tartalmazó, feltöltött cikk url-je :arrow: mindez Ulmonak és nekem elküldve), akkor hamar (szerdán) kint lesz az oldalon. Ha azonban csak később külditek, ill. hiányos a cucc és dolgoznom kell vele, akkor leghamarabb csak pénteken várható a megjelenés, ugyanis addig nem jutok nethez és fölös időhöz.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290109 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta:

Brisa írta: Sziasztok!

Azt hiszem, nagyon ideje lenne már megalakulnia hivatalosan is a csoportnak. Hogy ezt megkönnyítsem, készítettem egy könnyen, egyszerűen és fájdalommentesen kitölthető formanyomtatványt, ami letölthető innen: ww.tolkien.hu/mtt/csoportalakitashoz.doc .

A közgyűlésen szeretnék arról beszámolni, hogy milyen sok csoportunk van már, és hogy milyen szép az élet meg minden. ;) :D

Nagyon-nagyon örülnék, ha legkésőbb április végén megkapnám a cuccot tőletek.


Valaki (Lau/Ladis?) töltse ki mielőbb plíz, mert Brisa addig nemhajlandó reklámozni a táncestet a főoldalon :roll: :P


kitöltöttem, elküldtem!! :) kincső, kérlek szólj brisának hogy rakja ki!
puszi és köszönöm!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290102 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Brisa írta: Sziasztok!

Azt hiszem, nagyon ideje lenne már megalakulnia hivatalosan is a csoportnak. Hogy ezt megkönnyítsem, készítettem egy könnyen, egyszerűen és fájdalommentesen kitölthető formanyomtatványt, ami letölthető innen: ww.tolkien.hu/mtt/csoportalakitashoz.doc .

A közgyűlésen szeretnék arról beszámolni, hogy milyen sok csoportunk van már, és hogy milyen szép az élet meg minden. ;) :D

Nagyon-nagyon örülnék, ha legkésőbb április végén megkapnám a cuccot tőletek.


Valaki (Lau/Ladis?) töltse ki mielőbb plíz, mert Brisa addig nemhajlandó reklámozni a táncestet a főoldalon :roll: :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290075 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
csak emlékeztetőnek...
de remélem, már tudja Ring, hogy én szokásosan csak 5re vagyok ott legkorábban csütörtökön, de megyek..
puszi :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290069 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves Csopvezek és Tagok, Táncosok!

Én lettem a Fan Fiction rovat szekesztője a Tolkien.hu-n.

Szeretnék megkérni mindenkit, hogy a közérdekű közleményeket (próbákat, előadásokat) illetve az alkotásokat (rajzokat, zenét, verset, novellát, bármilyen kreatívot) a rovatomba is töltsétek fel. Nagyon örülnénk neki, hisz itt is keresgélnek a látogatók és a galéria eléggé üres még.

A következő kérésem az lenne, hogy a még meg nem alakult csoportok alakuljanak meg mielőbb, mert így az oldaluk üres marad.

A kevésbé aktív csoportokat pedig szeretném aktivitásra buzdítani, itt a tavasz, mindenki tele van energiával, ébredjetek fel Ti is téli álmotokból

Nagyon várom, hogy munkát adjatok nekem , mindenkinek sikeres alkotást kívánok

Remzymama/Tünde

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290051 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: RING mondja:

CSÜTÖRTÖK 4től Roxanne próba az Ajtósin!!!
CSÜTÖRTÖK f6től Fák tánca próba az Ajtósin!!!


aki nincs ott meghal.
puszi!


valszeg késni fogok, mert még mindig órám van négyig, ráadásul prezentáció, ha minden igaz.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290048 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Felvettek -ha minden igaz, bár még nem kaptuk kézhez az értesítőt- a BKTF táncművész szakára... tök furcsa... nem tom még mindig elhinni!



Hehh...

Még emlékszem ám, mikor táborban beszéltünk erről. Télleg fura, hogy az álmok eccercsak tapinthatók lesznek.

Puszi a fejedre :*

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290037 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelemfigyelem! Közhírré tétetik!

Táncest jegyek vásárolhatók már banki befizetéssel is!!!

:arrow: Mi az a táncest?
Az MTT tánc szekciójának (és néhány meghívott vendégének) "önálló estje", Lux Ferri - Fényhozó címmel. Aki látott már MTT-s táncprodukciót, az tudja, hogy kihagyhatatlan színvonalú lesz! :wink:

:arrow: Mikor és hol lesz?
Május 6-án, szombaton este 18:00-tól az Óbudai Művelődési Központban (Bp. San Marco u. 81.). (Kapunyitás: 17:30)

:arrow: Mennyibe kerül a jegy?
A normál jegy 900 Ft, az aktív (tagdíjfizető) MTT-tagok részére 700 Ft.

:arrow: Hogyan vehetsz jegyet?
Akár banki befizetéssel is!
Elsétálsz a legközelebbi OTP-be, és pénztári készpénzbefizetéssel, vagy ha van bankszámlád, átutalással. Ne felejtsd el egyik esetben sem, hogy feltüntesd a polgári neved, körülbelül ilyen formátumban: "Táncest - [polgári név]" FONTOS: bankon csak május 2-ig fizethetsz, különben nem kapjuk meg róla az értesítést, ami alapján félretesszük a jegyedet, amit a bejáratnál vehetsz fel a táncest napján.
Bankszámlaszám: 11709002-29902286

Személyes jegyvétel és készpénzes fizetés
:arrow: Április 27-én, csütörtökön 5-f6-tól az ADS-en (ELTE BTK épület, Ajtósi Dürer sor 19-21.)
:arrow: Április 28-án, pénteken 4-től ugyanott [size=9:zt9rtsrs](de ekkor színkör van, szóval csak ha épp ráérek :P )[/size]
:arrow: Április 29-én Beltaine-on!!!

Esetleges májusi alkalmakról később.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290034 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
TÁNCEST

Kérek mindenkit hogy a ZENÉT amire táncol juttassa el hozzám péntekig!!!

cd-re kiírva, vagy msn-n átküldve( csogoreny@msn.com )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290033 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
RING mondja:

CSÜTÖRTÖK 4től Roxanne próba az Ajtósin!!!
CSÜTÖRTÖK f6től Fák tánca próba az Ajtósin!!!


aki nincs ott meghal.
puszi!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290027 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Finwe írta: Üdv!

Tudnátok segíteni? Valami videót szeretnék kán-kánozó csajokról, mert egy animációt kell csinálnom. Tudtok valami ilyenről a neten? Vagy legalább valami filmcímet tudtok amiben volt ilyen, nekem per pillanat egy sem jut az eszembe.

Köszi

moulin rouge-ban talán van....


van a Csárdáskirálynő című magyar filmben is, a vége felé, egy elég jó jelenet kánkánozó csajokról:-)
nekem meg is van videjón, ha kell...

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290026 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Finwe írta: Üdv!

Tudnátok segíteni? Valami videót szeretnék kán-kánozó csajokról, mert egy animációt kell csinálnom. Tudtok valami ilyenről a neten? Vagy legalább valami filmcímet tudtok amiben volt ilyen, nekem per pillanat egy sem jut az eszembe.

Köszi

moulin rouge-ban talán van....

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290015 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!

Tudnátok segíteni? Valami videót szeretnék kán-kánozó csajokról, mert egy animációt kell csinálnom. Tudtok valami ilyenről a neten? Vagy legalább valami filmcímet tudtok amiben volt ilyen, nekem per pillanat egy sem jut az eszembe.

Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289992 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

GalenEszter írta: WOW! Gratulálok, Ladis! :D (Bár sejtettük, hogy ez lesz... ;) )



én is ezzel kezdtem: nem megmondtam? XD
:********

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289988 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Jövő télen már egészen másképp látjuk viszont egymást a trafóban :D !

Remélem ruhában... :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289984 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Irunien írta: Nagy HIPP HIPP HURRÁ LADISNAK!


csatlakozom :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289983 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tánc
Ladislas: GRATULÁLOK! Szerintem megérdemelted. És sok sikert (meg erőt) a folytatáshoz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289982 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Nagy HIPP HIPP HURRÁ LADISNAK!

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289971 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
WOW! Gratulálok, Ladis! :D (Bár sejtettük, hogy ez lesz... ;) )

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289967 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
Mírc: Köszönöm...
Aeglos: szintén köszi...
Többiek: Vegyetek jegyet!!!
Egyéb: Felvettek -ha minden igaz, bár még nem kaptuk kézhez az értesítőt- a BKTF táncművész szakára... tök furcsa... nem tom még mindig elhinni! Azért lelkem mélyén sajnálom, hogy nem koreográfusnak, de érthető volt az indokuk... Jövő télen már egészen másképp látjuk viszont egymást a trafóban :D !
Pussz mindenkinek: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289932 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
thanks... :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289929 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Aeglos írta: Nos, aki ezek után arra mer hivatkozni, hogy jaaaj nem tudtam róla, azzal elbánunk.Egy próbát megér az egész. Ha nem működik, nem lesz erőltetve...


Ezt a közönségkommunikációt! :LOL:

Lehet, hogy nekem is így kéne kezelnem a dolgokat? Vagy mint a japánoknál, szívélyesen megkérni, hogy ugyan már, válaszd el a fejed a testedtől, túl nagyot hibáztál? XDDDDDDD

Meg szeretném követni ezúton is Adelardot (aki szintén ott volt) és Vewyt (bár őt már igyekeztem megkövetni).

Kincső, rajtad azért lepődtem meg - és csalódtam iszonyú nagyot - mert TE mindig vetted eddig a fáradságot, és ipari mennyiségű sms-t írtál, hogy mi mikor miért nem jó.

Oké, ha lesz negyedik gyertyás, és még mindig szeretnétek a Sleeping Sun-t, lesz...

Sorry a hisztiért, besokalltam. Hozzáteszem, joggal.

És nem hagyom cserben a flamencosokat, nem ezt érdemlik :)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289923 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
TÁNCESTJEGYEK kaphatóak ma a fogadóban Kincsőnél!
Vegyetek és gyertek el május 6-n! :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289883 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Na kész is:
groups.google.com/group/tnctnc
ez a levlista weblapja
iratkozzatok fel, de NE MIND!
Akinek eszembe jutott a címe azt már fölraktam.
Ha megnézed a postaládád, van benne egy meghívó a levlistába, azt kell elfogadni és utána kapod a leveleket. Ha nincs, nézd meg a másik fiókod, ha abba sincs, csak akkor iratkozz föl.
Boldog használatot kívánok!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289881 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves Emberkék!
Többetekkel is beszéltük, hogy jó ötlet volna egy táncos levlista létrehozása google-mail alatt. Én két ilyen gmail levlistába is benne vagyok, és nagyon jól működik. Nem kell hozzá feltétlenül google mailcím, mondjuk szvsz úgy élvezhetőbb. :lol:

Nos. Annyit kérek tőletek, hogy ha rajta szeretnétek lenni ezen a listán, FELTÉTLENÜL írjátok meg nekem a MAIL-CÍMETEKET amire a leveleket kapni szeretnétek. Címem: kuszogeb@gmail.com

Kérek mindenkit, hogy szóljon nekem, ha akármelyik táncban is szerepel, hogy fel tudjuk rakni a listára!!! Itt lesz meghirdetve az összes próbaidőpont, személyre szólóan jön ki mindenkinek a LEVELESLÁDÁJÁBA A FELHÍVÁS A PRÓBÁRA!

Nos, aki ezek után arra mer hivatkozni, hogy jaaaj nem tudtam róla, azzal elbánunk. Aki olyan helyzetben van, hogy nem tud hetente legalább 3-4 alkalommal nethez ülni, (Most már szinte mindenhol van net, sulikban, könyvtárban szal csak igyekezni kell...) Az szóljon előre, hogy mikor nem tudja biztos elolvasni a leveleket, hogy sms-t tudjon küldeni neki az illetékes táncszervező.

Egy próbát megér az egész. Ha nem működik, nem lesz erőltetve...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289879 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
most péntek!
azok jöjjenek akik írtáncolnának!
Ladis felvételizik, szóval valszeg nem érne oda.

jövő péntek (2-5) ír tánc+ emberek próba

(+még a nyitótánc eleje...hm...)

Ring, baromira szégyellem magam. ha nem lennék ilyen büszke és idióta mint amilyen vagyok, már régen rájöttem volna, hogy ennyi táncot nem bírok. Nagyon örülnék ha tudnál helyettem táncolni a roxanne-ben, de ha nem megy maradok:) az utolsó 2 hétre nagyon összeszedem magam.

Míriel
, sajnálom hogy lemondod a táncaidat. szervezni nagyon nehéz és rengeteg feszültséggel jár, pláne ha ilyen sokféle embert kell összeszedni.
Szeretnélek megkérni, hogy a flamenco táncból ne szállj ki.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289878 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Mirc, kérlek ne haragudj meg, de én ottvoltam időben, 5re beszéltük meg, és ott voltam 5re. Ha megvártad volna, akkor legalább azzal a pár emberrel, talán 4, ha jól emléxem, legalább próbálhattunk volna.
Az meg, hogy Roxanne van, azt kb. 10 perc alatt átnézem Ringgel, és már ott is vagyok a gyertyáson, mivel azt már tudom, és nem kell annyit gyakorolni. Kevés az idő, ezért be kell osztanunk, ahogy azt már alantabb irtam. Sztem nem jó így azokat büntetni, akik ott voltak, és lelkesedtek volna Érted, a táncodért, a koreográfiádért, és értékelték, h küzdesz. Cserébe persze ők is elvárják, hogy Te is értékeld. Szeretnék Veled mostmár beszélni telefonon.

Tényleg értékeljünk, én személy szerint legalábbis, hogy igenis, mindig kész vagy valami nagyon szupert kitalálni, fáradozol vele, tanitasz minket. Nem sokan lennénk rá képesek, de kérlek, ne vegyél mindenkit egy kalap alá. Ha haragszol egy két emberre, azzal ne büntesd például a többi három tánc táncosait, hogy lehetetlenné teszed az ő munkájukat is.
Most sajnos nem vagy igazságos, de remélem, pár nap múlva látni fogod Te is.
Nagy mindegy, hagyom itt a francba, és próbállak hívni..Remélem, felveszed...

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289870 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Ring: jövő csütörtökön ráérek sokáig! mondjuk megint csak félöttől kábé, mert előtte még mindig órám van.

Azért jó lenne odafigyelnie mindenkinek a tanulságra, ami levonható a vitából: a késéseket meg hiányzásokat mindig azok szívják meg, akik ott vannak, és eljönnek. Akár úgy, hogy nem tudnak próbálni rendesen, vagy egyáltalán nem, vagy úgy, hogy velük veszekszik a rendező/koreográfus, mert azzal ugye nem lehet, aki nincs ott.
Vegyük tudomásul, hogy ez a szemétség kategóriába esik. Ha a barátainkat feleslegesen utaztatjuk, mert elfelejtünk jönni, nem szólunk, h nem jövünk stb...
Vannak kivételek, mint mindig, ha valakit elüt a kocsi, meghal a családja, munkahelyén kirúgással fenyetik, és nincs vagy lemerült vagy otthonfelejtette a mobilját. De szvsz ezek nem túl gyakoriak.

Uff, beszóltam :twisted:

(ehh, nem másolom át a színitoszra, pedig ott is megérné.)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289869 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Míriel: bocsi, kaptam egy körsms-t, h. ha van kedvem gyertyázni, menjek ekkor és ekkor ide és ide. 2 hét alatt nem szerettem volna bevállalni egy új táncot, elég nekem a boszitánc eleje újnak, amit már elvállaltam (még akkor mikor úgy volt h. külön sztep lesz). Igen, szólhattam volna előre, h. nem leszek benne a Tiédben, ezért bocsi, de úgy gondoltam, h. ha nem megyek el az első próbára, az válasz.

Ladis: ma ugye kapok jegyeket végre? :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.687 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére