Tánc

Több
19 éve 6 hónapja #219321 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
L'Elfy, köszönöm, hogy így reagáltál, és köszönöm, hogy az vagy, aki mindig is voltál. Igazad van. Én pedig hisztizem. De azt hiszem, senki más nem lett volna képes érdemben valami olyat írni ide ebben a témában ami elgondolkoztat és lecsillapít.

[size=9:38atizg9]Hú, ez de nyálas lett. [/size]

Más: Angwen kérdése. Azt hiszem, jogos a megbántottság, hiszen ő is napra pontosan akkor kezdett Ronan-nél, mint én. Akkor hát? Nem tudom, hogy van ez, de ha MINIMUM 5 tag kell, az annyit tesz, hogy lehet 6 is. Sőt, 7, mert az mégse járja, hogy az egyik főtüncünk kimaradjon (te, akit nem láttam az utóbbi listában). És persze, ez formális, és egyáltalán nem akar senkit se megbántani. Meg nem is tudunk annyi alalpítótagot berakni, hogy mindenki elégedett legyen...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219313 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Magyarán szólva: ha most tényleg elkezdjük komolyan venni ezt a T-i ihletésű blabla szöveget, akkor TÉNYLEG kizárólag ír-kelta tánccsoport leszünk. És ennyit a többiféle táncról...


Azok az ebmerek akikkel itt találkoztam szeretnek táncolni. én is szeretek táncolni.
boldog vagyok ha tudok tanítani nektek valamit, és boldog vagyok ha nekem tanítanak valamit.
magunk miatt táncolunk, az hogy fellépünk az mtt rendezvényein a mi döntésünk. és az mtt döntése, hogy tetszik-e, kell-e nekik amit csináltunk. eddig tetszett. eddig szerettük amiket csináltunk. legyen ezután is így!

hogyan írjunk táncokat? dobjunk fel ötleteket zenékre, táncelemekre, lépésekre, mozdulatokra, térformákra, koregráfiákra. bármilyenekre amikre kedvünk van. mivel egyikünk sem profi koreográfus minél többen hozunk össze egy táncot annál kreatívabb, ötletesebb színesebb lesz.

hogy jön ide az mtt? itt ismertük meg egymást, és rájöttünk szeretünk táncolni, és eszünkbe jutott, hogy akkor miért is ne... az mtt keretein belül léptünk fel, valamilyen úton-módon megideologizálva, hogy hogy kerül bele a tolkieni mitológiába a flamenco-s csuklócsavarás, a v-alakzat, a keringő, a hastáncos csipőrángatás és a biz-baz.

mit táncoljunk a jövőben, avagy mit énekeljen az énekkar, avagy hogyan tovább az mttvel amikor már minden tünde-betű elfogyott? végiggondoltam ezt és ellent kell, hogy mondjak egy korábbi hozzászólásomnak. én a tánc-csoport elsődleges céljának azt tekintem, hogy ez egy lehetőség legyen táncokat tanulni, együtt lenni, élményeket szerezni, és új táncstílusokat kitalálni, ötvözni a régieket, keverni a zenéket-magyarul fejleszteni a kreativitást. és az ismétlődő kérdés: hogy jön ide tolkien?
hogy jön a tokien a tánc (és zene) művészethez hogy ne válljon unalmassá? én itt egy kvázi-kompromisszumra gondoltam. a következő: nem csak tündék éltek középföldén, emberek, törpök, orkok, entek. milyen lehetett például egy ent-tánc?
szóval, kétfelé oszthatnánk a tevékenységünket:
:arrow: tolkien után szabadon(tüncök piros-feketében, illetve új ötletek elborult ainutácokra, törpkopogásokra, szeretném ha ezen gondolkoznátok...)
:arrow: a saját fejünk után szabadon (freestyle...)


egy év alatt pedig betanulnánk 2-4 táncot, amiből 1-2 szinesítheti az mtt rendezvényeit.

ebbe beleférne, hogy az mtt tánc-csoportja legyünk papiron, de ne legyünk semmilyen irányból korlátozva.

még egy dolog, ami nekem fontos: alkotni szeretnék.veletek.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #219304 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
tehát, úgy döntöttem teljesen önkényesen hogy megírom a csoportnyitási nyilatkozatot, ami a mi esetünkben tökéletesen FORMÁLIS, hogy boldog legyen a vezetőség, és hogy lássák így néz ki például egy csoport, és nem kell tőle félni. én -szintén teljesen önkényesen- arra gondoltam, hogy a következő emberek legyenek az alapítók, aminek SEMMI JELENTŐSE SINCS: míriel, ladis, nólindir, cica, loth. ha valakit megbántottam akkor borzasztóan sajnálom.Ha mást gondoltok, mást szeretnétek akkor szóljatok.
az ok a következő: le van írva hogy minimum 5 MTT tag alapítótag kell egy csoporthoz. és ezek azok az emberek akik legalább 3 éve táncolnak. cicától legmélységesebb elnézésem, szégyellem magam,hogy kifelejtettelek, csak olyan messze vagy most tőlünk :( .

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #218472 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Mírc írta: Julcsi, nekem csütörtökön 5:30-ig tart az órám, tehát ha meggebedek, sem érek oda 5-re. Főleg nem oda, ahol laksz... hol is laksz?

messze...(ha a mukról jössz kb. 1 óra) minden csüt van ez azóra?milyen nap lenne neked jó?vagy esetleg tanulhatnánk két részletben, ha nem találunk közös jó időpontot és sztivájka bevállalja :D

csoport-cucc: szvsz korrekt ügy(átolvastam az erre vonatkozót, kell 5 mttés alapítótag, és kb. 20-30 főmax., és rendszeres tevékenység valamint célok), mírc, írok valami csoportalakítási kérelmet vagymiamanót(alapító tagok: Sztiváj, Míriel, Nólindir, Loth és szerénységem, csak hogy tudjatok róla). és akkor hú de megalakul a tánc-csoport, rettegjen mindenki :twisted:


célok: Tolkien művei alapján, ill. Tolkien műveinek ihletésére készült táncok betanítása és előadása

találkozó: az aktuális projekttől függően, heti-kétheti rendszerességgel (ebbe akár azt is belevehetjük hogy a tagok nagy része heti kétszer tiszteletét teszi ronannél, tehát tökéletesíti az alapokat és fejleszti a tudását, ami ugye elengedhetetlen egy Tolkieni mű
megtáncosításához)

tagság:aki csatlakozni kíván e nemes társasághoz írjon ide egy email: csogoreny@yahoo.co.uk

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #218449 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
[size=9:24nfiq5b]Bár nekem nincs sok beleszólásom a dolgokba, mivel még csak egy kezdőtünc vagyok, de azért, ha szabad, halkan megjegyezném, hogy alakuljunk/alakuljatok, s ha lehet, én is szeretnék csatlakozni.[/size]

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #218162 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tánc
Az összes kreatív emberke figyelmébe!

Szia Mindenki!

Ősszel végre megrendezésre kerül a tavasszal oly nagy port fölkavart - és elmaradt - Musical-est névre keresztelt, táncos, verses-zenés este.
Ideje: 2004. november 20. (szombat) 19.00.
Helyszín: Ipartestületi Székház, 1077 Budapest, Wesselényi u. 73. (Ott, ahol a legutóbbi közgyűlés, a farsang, és a tábori találkozó is volt.)

Tehát, mindezek fényében várom egyéni és csoportos előadások/előadók jelentkezését bármilyen műfajban. Lehet énekelni, zenélni, szavalni (verset vagy prózát), mini színdarabot előadni, táncolni, és bármit, ami még eszetekbe jut, fedi a "zenés/táncos/verses/kulturális" kategória és közérdeklődésre tarthat számot. Itt most rendhagyó módón nem kötelező kapcsolódni a Tolkien-i mitológiához az egyes előadásoknak, daraboknak, számoknak, hisz még egyetlen Tolkien-i műből sem készült musical… Természetesen lesz meghallgatás, de ettől ne ijedjetek meg, csak a színvonalas műsor érdekében szükségesek ezek az óvintézkedések.

Ígérem, hogy ezúttal nem marad el, hisz a hely, és az időpont is le van foglalva

A jelentkezéseket E-MAILBEN várom a kriszana@tolkien.hu -ra, s feltétlenül írjátok meg az alábbiakat:
- pontos nick és valódi nevetek
- az előadás műfaja
- tervezett hossza
- írója és pontos címe

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215123 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Tánc
Mondjuk együtt: éljen Lau! Éljen Lau! :P

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 7 hónapja #213519 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
illetve találtok info-t a www.ronanmorgan.hu -n is!
:D
aeglos is valami ilyesmit rebesgetett...

ui.:angie-t aug. 23 után hívjátok, mert akkor nyit hivatalosan a tánciskola, bár órák valószínüleg csak szept. közepétől lesznek.

...ronannek lassan részesedést kellene adnia...hüm-hüm...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #210059 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

Először is szeretnék gratulálni a tábori tünc-táncosoknak, mert nagyon ügyik és szépek, meg jók voltak!
Másodszor pedig lenne egy kérdésem:
Utolsó este az előadáson volt két tánc (a csoportos, meg a boszorkánytánc), légyszi küldjétek el nekem priviben annak a két zenének az előadóját és a címét, amire táncoltatok!!!
Előre is köszi!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207110 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
ja, igen, a szám címe
Blackmoore's Night: play minstrel play (vagy valami ilyesmi...) a shadow of the moon című albumról

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #202857 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tánc
A Rekviem egy álomért zenéjével és a film rendezői változatával (angol nyelvű, 1CD-s, tényleg elég durva) is rendelkezik perme, ha érdekel valakit, át tudom írni... :wink: Mellesleg nem olyan régen, kb egy hónapja jelent meg nálunk DVD-n a film.
sil.fpn.hu/Letolt/overture.mp3 - ez pedig maga az a bizonyos fődallam, tulképp egy olyan verzió, ahol az eredeti filmzenébe bele lett keverve a TTT előzetesben hallható verzió is, tehát a kettő keveréke, de szvsz nagyon jó.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180867 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tánc
Off:

találtam valamit Nektek, a farsangi keringő emlékére


elfwood.lysator.liu.se/loth/s/k/ ... 2.jpg.html

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #178597 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
:arrow: akkor fekete-fehér kombináció. először, másodszor, harmadszor...elkelt!
zebra-gót-tünc turné indul! (sajnáltam volna, ha kihagyjuk ezt a jó kis polgárpukkasztást... :twisted: )
:arrow: halacka drága, egy részletes ápr. 2-i menetrendet lennél szíves? (kb. hánykor indulunk, mikor kerülhetünk sorra, mikor érkezhetünk vissza, stb.)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #178163 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc
Ronan ezt nézze meg!!!!! Erre mondja, hogy nem magas a skipem....grrr! Ha még egyszer azt mondja, hogy senki nem csinálta helyesen, az orra alá dugom és tüncgörény leszek...

A Bizonyíték

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176639 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tánc
CSODÁLATOS VOLT A NYITÓTÁNC!!! :D

Ladislas, Brandír, Gillz, köszi a türelmeteket, minden próba egy ÉLMÉNY volt.. hiányozni fog.. :(

Köszi mindenkinek!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176562 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Gratulálok minden táncolosnak! Laci: neked külön gratula, hogy betanítottad a táncot a keringősőknek (kár, hogy én nem táncohatok... sajnos nem bírná a lábikóm mint ez most kiderült... /bedurrant és ma nem tudtam ráálni..../)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176541 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
uff!

Nagyon köszönöm minden gótkeringősnek, h megcsináltuk a nyitótáncot (ideértve Laut és Morganát is, a próbák is sokat jelentettek). Hiányozni fog... hm. kéne majd vmikor új táncot betanulni :twisted: esetleg még bált is szervezhetünk köré...

emellett gratulálok a többi táncosnak is, lenyűgöztetek! A Flamencot sajna feladtam vhol ott, h egyszerre lépni meg kezet csavargatni kellett, de ebben asszem közrejátszott az időpont meg a hm... gyümölcslé is.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176524 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Gyönyörű volt az összes tánc, nagyon draku nektek!!! :wink: :itscool:
[size=9:6e8ucbj8]Nólindir: aláírásod rúúlz.. [/size]:D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176481 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tánc
Elismerésem minden táncosnak!
(Tüncöknek: I/14/280.001 ez év végéig meghosszabbítva!)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176389 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
a gót-táncosoknak: nagyon hangulatosra és szépre sikerült a tánc! imádtam veletek próbálni!! rég nevettem ilyen sokat :lol: :D nagyon fognak hiányozni a vasárnap délutánok!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176387 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
Nagyon gratula mindenkinek!!! A tüncitáncosoknak, és,no meg persze azoknak az emberkéknek, akik fáradságos munkával, és szorgalommal megjelentek a próbákon, és betanulták a gót keringő lépéseit...csúcsok voltatok!!! :wink: Köszönöm! :cry: [size=9:2w5a5iqa](boldogságtól)[/size]
Nólindir, Lau: Akkor szeretettel várnám majd a gálán a boszi táncot, ha meg lehetne oldani... :roll: Gyönyörűek voltatok! köszönök mindent...
Lau: Neked külön köszönet a teremért!!! Örök hála! :P Farsang után már értem miért nem igazán akartál a keringőbe táncolni, szusznyi idöd, és elég energiád sem lett volna rá... 8)
Cica: Jövő farsangon előadjuk a cica táncot? :twisted:
Brandir: Köszönöm a sok segítséget a keringő alatt, nélküled nem sikerült volna összehoznom se a korreográfiát ilyen szépre, se a próbákat nem tudtam volna ilyen jól megszervezni. Köszönöm! És sajnálom, hogy végül is nem lett a meglepiből semmi... :(
Morgana: Sajnálom, hogy nem sikerült a 'pár' dolog, de remélem nem bántad meg, hogy megtanultad a korreográfiát...köszönöm, hogy ott voltál a próbákon, és a nehezebb időkben is mosolyt csaltál az arcomra :D ...
Peti: Emlékszem, az elején, azt montad, neked ez úgyse fog sikerülni, meg minden - és látod? Neked és Szúnak ment az egyik legjobban a tánc! Kicsit több önbizalom!!! :wink:
Sorolhatnám a neveket tovább, kinek mit köszönhetek, de nem teszem...mindenki gyönyörűen táncolt, mindenkinek MERCI nagyon!!!!

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176338 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Szervusztok, táncos népség!

Szeretnék gratulálni a gótkeringősöknek, nagyon szép volt a koreográfia (Ladi :wink: ), és nagyon új az ötlet! Látjátok, a Tüncök is loptak valamicskét a dologból...

Igazán köszönöm a lelkesedést azon fáradhatatlan emberkéknek, akik hajnali 1 körül flamencoztak velem, jó érzés volt látni, sokaknak tényleg jól megy és hogy élvezitek. :D Ügyes kis csapat voltunk, nem? Külön kiemelném a két elszánt fiatalemberünket, Felagundot és Cueddot, akik kitartottak végig, és nem léptek le öt perc után "á, ez valami lányos izé..." szöveggel... :wink: :)

Annyit elárulhatok, hogy akinek tényleg megtetszett ez a tánc (Artemisz :wink: ?), annak jócskán lesz majd lehetősége tanulni, gyakorolni a készülő Beren-Lúthien grandiózus táncelőadás próbáin... :P

Végül, de nem utolsó sorban pedig köszönöm a Tüncöknek, hogy mint mindig, most is olyan jót (ha nem is jól...) táncoltunk együtt, én megint nagyon élveztem.

Éljenek a Domina Tüncök! (ez utóbbi Galadhtól származik... :) )

Nólindir

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176322 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
köszönöm tünci-táncosok, hogy vagytok és hogy táncoltok!

külön, mírielnek,hogy táncolt! és gratu cicának az indulásért! :D


jövő vasárnap pihi keretein belül :arrow: videozás!! :D :D (du. 6tól, helyszín a szokásos :wink: )
pusz,
lautünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176298 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tánc
gratula minden tüncnek, és egyéb táncosnak!!!
nagyon ügyik voltatok-)))

ja, és akkor ha be leheten szállni... -)))) :roll: :roll: :roll:

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176263 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
TÜNC-TURNÉ!

Már sokatoknak mondtam, de leírom ide is, hogy biztosan eljusson mindenkihez:

Április 2-3-án (péntek-szombat) országos táncversenyre mennénk Salgótarjánba a Tünci Tánci Extended-del. Valószínűleg elég szombaton leutazni, de erről még lesz bővebb info. Viszont szombat este már biztosan hazajövünk.

Nevezési díj 300 Ft.-/fő, effektív tétje nincs a dolognak, viszont szerintem érdemes lenne kipróbálni magunkat. Kérlek írjatok, vagy hívjatok (06 20 231-6113) minél hamarabb, mert valójában már hétfőn le kéne adni a jelentkezést...

Addig is Tünc:

Nólindir

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176000 Írta: Trevian
Trevian válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!

Nos,akkor az időt és a helyet is felajánlom nektek meghatározásra, akár próbára is elmehetek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #175971 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves Trevian!

Mit szólnál egy jövő hét vasárnap délutánjához? Akkor szoktunk általában próbálni, ergo ez az időpont mindenkinek megfelel.
A helyszínt és a pontosabb időpontot jelöld meg Te!
Puszi: Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #175366 Írta: Trevian
Trevian válaszolt a következő témában: Tánc
Üdvözletem mindenkinek!

Hosszú idő után újra itt...
Ami a filmet illeti, szombaton lesz a filmes találkozó,de tudom, hogy ti tüncittáncoltok...
Ergo szeretném megkérdezni szépséges táncosainkat, hogy nekik mikor felelne meg egy találkozó?

Őszinte hívetek
Trevian

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #175253 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

kriszana írta: nagyon szépek a szalagavatós képek :-) tényleg valódi tüncökké avanzsáltatok.


Minden tüncök nevében köszönöm! :D
No de szombaton még szebbek leszünk... :biggrin2:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172601 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Off, de mégiscsak a fő-tüncitáncosról volna szó:
BOLDOG TÜNCI-SZÜLINAPOT, LAU!!

Gondoltuk, szolgálhatunk még egy kis meglepetéssel:

www.szorp.hu/szozsi/szozsi2.jpg

(A tüncruha azért jobban állt... :wink: )

Angwen & Nólindir

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.721 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére